HappyMod › Games › Simulation › Social Dev Story Mod
Social Dev Story Mod

Social Dev Story şık APK 2.4.4 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2024-06-10

Social Dev Story şık değiştirilmiş bir versiyonudur Social Dev Story tarafından geliştirildi Kairosoft Co Ltd. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: 1. SINIRSIZ DAYANIKLILIK2. İŞ YÜKSELTME MALİYETİ YOK3.... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Social Dev Story 2.4.4 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıSocial Dev Story şık APK 2.4.4 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]
versiyon2.4.4
Güncelleme açık2024-06-10
Boyut38.87 MB
Mod Bilgisi1. SINIRSIZ DAYANIKLILIK2. İŞ YÜKSELTME MALİYETİ YOK3. REKLAMSIZ
geliştiriciKairosoft Co Ltd
Ringtone İndirCartoon Ringtone
KategoriSimulation
Google Play'den edininSocial Dev Story
Orijinal apk'yı indirinSocial Dev Story (38.87 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Game Dev Story şık APK
Dungeon Village 2 şık APK
The Manga Works şık APK
Station Manager şık APK
Ninja Village şık APK
Silver Screen Story şık APK
Cafeteria Nipponica şık APK
Pocket Academy şık APK
Anime Studio Story şık APK
Basketball Club Story şık APK
The Sushi Spinnery şık APK
March to a Million şık APK
Venture Towns şık APK
Oh!Edo Towns şık APK
Mega Mall Story şık APK
Grand Prix Story şık APK
Dream House Days şık APK
Mega Mall Story 2 şık APK
The Ramen Sensei şık APK
Pocket Clothier şık APK
Bağlantılar İndir:

Social Dev Story şık APK 2.4.4 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (38.87 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Cartoon Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Social Dev Story şık APK 2.4.4 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

1. SINIRSIZ DAYANIKLILIK
2. İŞ YÜKSELTME MALİYETİ YOK
3. REKLAMSIZ

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Küçük şeylerden başlayın.

Sosyal geliştiriciye başlarken çalışmak için sınırlı miktarda paranız var. İlk projelerinizi bu parayla oluşturun ve yatırım yapmaya başlayın. Bu noktadan sonra, takımınızda sadece dört üyeniz kalır. Sonuç olarak, yaklaşan talepleri karşılamak için çabalarınızı düzenlemeniz gerekir. Bu ihtiyaçlar arasında bir oyun senaryo yazarı, müzik bestecisi, grafik sanatçısı, kodlayıcı ve ekibin sesli yazarına karar vermek yer alıyor. Ayrıca stüdyonuzun ürünlerini pazarda pazarlamayı da düşünmelisiniz.

# Stüdyo'nun parasyperbolik yarıçapını genişletme, işgal edebilecekleri alan miktarını arttırır.

Stüdyonuz modelini oluşturmaya ve daha geniş bir kitleye tanıtmaya devam etmelidir. Bu hedefi desteklemek için daha fazla çalışan işe almaları gerekiyor. Stüdyonuzun üstlenebileceği bazı pozisyonlar veri analisti, pazar uzmanı, film yapımcısı, hacker ve daha fazlasıdır. Ayrıca ürünleri için yeni fikirler bulmaya ve mevcut olanlarının kalitesini artırmalıdırlar.

# Dünyayı bekleyin.

Müzik stüdyosunda büyük bir başarı elde etmiş olsanız bile, profesyonel çabalarınızda başarılı olmaya devam edersiniz. Sonuç olarak, etkinizi ve gücünüzü genişletmeye devam edersiniz. Önemli kaynaklara ve yüksek kaliteli ürünlere sahip büyük şirketler stüdyonuzla karşı karşıyadır. Öne çıkan benzersiz ürünler oluşturmak için trendlerle güncel kalmalısınız. Alternatif olarak, daha büyük şirketler stüdyonuzu geçebilir.

# Kompakt, bilgilendirici liderlik testlerinin gözden geçirilmesi.

Sosyal geliştirici hikayesinde bir ürün oluşturmak çok kolaydır. Sadece personel önerilerini seçmeniz ve takip etmeniz gerekir. Ancak, popüler bir ürün oluşturmak istiyorsanız ek müşteri geri bildirimlerine veya yatırımcı referanslarına da ihtiyacınız vardır. Personelinizden daha fazla popülerliğe sahip daha iyi görüşleriniz varsa, ürünleriniz daha iyi alınacaktır. Daha büyük bir stüdyo yaratmak çok zaman ve çaba gerektirir.

# Sosyal geliştirici hikayesini yeni bir kartla görüntüleyin.

Bir oyun stüdyosu çalıştırmak zor mu?

# Kariyerinize bir başlangıç ​​ile başlayın.

Oyunun fantastik unsurlarının yanı sıra büyük günlük oyuncu sayısı için özel bir beğeniniz var. Ayrıca, bir oyun prodüksiyon stüdyosu yöneticisi olmak istiyorsunuz. Sosyal geliştirici hikayesini reddetmek için hiçbir neden yoktur; Bunun yerine, bunu ciddiye almalısınız. Oyun sosyal geliştirme hikayesinin benzersiz yönleri onu son derece ilginç bir yönetim simülasyonu haline getiriyor. Çoğu insan bu çalışma alanıyla ilgilenmez ve birisinin neden bir oyun stüdyosunu yönetmek istediğini anlamıyor. Kaçış yolu olmadığı için pozisyona girenlerin çıkış yolu yoktur. Sosyal medya için bir oyun oluşturarak kariyerinize başladınız. Oradan, şöhrete yönelik ilk adımları atmadan önce bir takip oluşturdunuz. Dünyanın en ünlü oyun stüdyolarından biri olmak için, işinizi genişletmeniz, yeni ürünler oluşturmanız ve mevcut başlıklarda kalite ve iyileştirmeleri sürdürmeniz gerekir. Bu adım adım yapılması gereken bir süreçtir. Oyun, stüdyonuzu oluşturmanıza yardımcı olan Marry Memorandum adında bir sanal asistan sunuyor. Bir bayanla evlenmek size ilk sermaye toplamı ve ilk çalışan verecektir. Önünüzdeki gözleriniz tarafından küçük bir oyun geliştirme stüdyosu görülebilir. Bundan sonra, şirkete birkaç farklı rol ve güçlü yön eklenecek. Oyun oluştururken, her çalışanla çalışan bir geliştirme yöntemi seçmeniz gerekir. İlk oyun para kazandıktan sonra, çalışanların telafi edilmesi gerekir, yoksa işlerini terk ederler.

# Stüdyolar, proje ilerlemeden önce üç ayrı yönetim aşamasına ihtiyaç duyar.

Stüdyo ilk aşama için sadece gerçek bir küçük stüdyo olduğunda. Elinizle dört kişiniz var. Farklı oyunlar çalışanlar için farklı roller gerektirir. Bunlar arasında tasarım, kodlama, komut dosyaları yazma, içerik oluşturma ve programlama bulunur. Bu, şirketinizi video oyun pazarında bir dayanak haline getirmenin ilk aşamasıdır. Ofislerinizi ve personel sayısınızı genişletmeye başladınız. Ayrıca, artık sizin için daha fazla fonunuz var. Yeni personel bulmak şu anda özellikle önemlidir. Ayrıca yeni ürünler için yeni fikirler ve müşteri şikayetlerine çözümler aramalısınız. Stüdyonuzdaki ana rolleri dolduracak birini işe aldıktan sonra, personeliniz ve yönetiminiz üzerindeki stresi azaltmak için üçüncü bir taraf tutmayı düşünebilirsiniz. Bu merdivenin tepesinde genellikle yeni oyunlar ve yeni araştırma odaları görünür. Ek stüdyo alanı da bu merdiveni tırmanıyor - kurumsal bir büyüme stratejisi geliştirirken veya yatırım kararları verirken dikkate alınması gereken bir şey. Yeni bir teknoloji yaratmak inanılmaz derecede zor. Dünyanın dört bir yanındaki müşteriler için bir oyun konsolu oluşturmak bile çok zor değil - sadece çok fazla müşteri gerektiriyor. Yeni teknolojiye ayak uydurmanın zor olduğunun kanıtı, yeni bir teknoloji geliştirmenin daha da zor olmasıdır. Bu işte başarılı olmak için, kullanıcıların keyif alabileceği yüksek kaliteli ürünler üretmeniz gerekir. Bu, yaptığınız her şeyin özüdür; Başarı veya başarısızlık kazanırsınız.

# Oyun geliştiricilerin oyunlarında gerçekten birçok komplikasyona ihtiyacı var mı?

Bir oyun geliştirme süreci olarak, sosyal geliştirici hikayesi geliştirmek zor ve zahmetlidir. Ancak, oyun oldukça basit çünkü yapmanız gereken tek şey dokunmak ve sürüklemek. Asistanınızdan gelen önerileri ve talimatların yanı sıra sponsorların, müşterilerin ve kullanıcıların taleplerini ve taleplerini dinleyin. Ayrıca, çalışanların tavsiyelerini izleyin ve geri bildirimlerini oyununuzun gelişimine dahil edin. Her yorum, ekranlarınız arasında tek bir sohbet penceresinden gelir. Avatar'a dayanarak, yorumu kimin yazdığını ve nasıl geliştirileceğini biliyorsunuz. Aşağıdaki seviyelere dalarak birçok farklı türü keşfedebilirsiniz. Bu seviyeler korku oyunları, spor, aksiyon rol yapma, bulmaca ve daha fazlasını içerir. Ancak, hiç kimse henüz insanlığın keşfedilmemiş türlerini keşfetmedi. Bu yüzden yenilerini geliştirmek ve insanların satın almak isteyeceği iyi bir IP bulmak önemlidir. Çok büyük yükseltmelere ihtiyacım var. Bu daha fazla para ve zaman anlamına gelir. Ancak dönüş çok faydalı olabilir.

# Social Dev Story şık APK 2.4.4 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para] Özellik:

Kendi hayalinizdeki oyunu geliştireceğiniz bir simülatör. Milyarlarca indirmeye ulaşan bir oyun yapabilir misiniz?!Sosyal oyun çılgınlığına katılın!Oynaması kolay sosyal uygulama geliştirme şirketi oyunu.Harika personelden oluşan ekibinizi bir araya getirin ve onları oyunun zirvesine taşıyın!Çığır açan oyunlar geliştirin ve sektörde 1 numara olun!Bir oyun geliştirme/yönetim şirketini yönetin ve size özel harika bir oyun yaratın!Kısa teslim tarihlerine karşı yarışırken personelinizi eğitin ve yeni proje fikirleri düşünün herkesin tanıdığı ve sevdiği oyun yapımcısı olmak. Arkadaşlarınızla oynamak sizin de kaçırmak istemeyeceğiniz yeni durumların ortaya çıkmasına neden olacaktır!*Ekran kararırsa lütfen cihazınızı yeniden başlatın.*Tüm oyun verileri saklanır cihazınızda. Bu oyunda veri aktarımı desteklenmediğinden, uygulamayı silerken/yeniden yüklerken veya cihazları değiştirirken dikkatli olmanız önerilir. Oyundaki tüm işlevleri kullanabilmek için uygulama içi satın alma işlemleri gereklidir. Tüm ürünlerimizi görmek için "Kairosoft" aramasını deneyin. oyunlarımızı ziyaret edin veya http://kairopark.jp/ adresinden bizi ziyaret edin. Hem ücretsiz hem de ücretli oyunlarımıza göz atmayı unutmayın! Kairosoft'un piksel sanat oyun serisi devam ediyor! En son Kairosoft haberleri ve bilgileri için bizi Twitter'da takip edin. https://twitter.com/kairokun2010

Küçük şeylerden başlayın.
Stüdyo'nun parasyperbolik yarıçapını genişletme, işgal edebilecekleri alan miktarını arttırır.
Dünyayı bekleyin.
Kompakt, bilgilendirici liderlik testlerinin gözden geçirilmesi.
Sosyal geliştirici hikayesini yeni bir kartla görüntüleyin.
Kariyerinize bir başlangıç ​​ile başlayın.
Stüdyolar, proje ilerlemeden önce üç ayrı yönetim aşamasına ihtiyaç duyar.
Oyun geliştiricilerin oyunlarında gerçekten birçok komplikasyona ihtiyacı var mı?

# Nasıl indirilir ve kurulur Social Dev Story şık APK 2.4.4 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Social Dev Story modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Social Dev Story mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Social Dev Story indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Social Dev Story arayın.

# Tam Özellikler Social Dev Story şık APK 2.4.4 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut38.9MB
versiyon2.4.4
Sürüm Kodu244
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-MO zh-SG zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinBILLING INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE POST_NOTIFICATIONS RECEIVE WAKE_LOCK RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE AD_ID C2D_MESSAGE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir.
Bir uygulamanın
sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i alır.:

Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Social Dev Story şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Social Dev Story şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 36

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (36)

 • U

  @Anonim   2024-06-13 22:59:20

  Kimden:UA   cihaz:Nokia G20   OS:android 13
  no work
 • I

  @Anonim   2024-03-09 14:48:15

  Kimden:ID   cihaz:V2317   OS:android 14
  Not work
 • F

  @Anonim   2024-03-08 14:41:44

  Kimden:FR   cihaz:Infinix X624B   OS:android 8.1.0
  bonjour coin mod
 • G

  @Anonim   2024-01-14 10:05:20

  Kimden:GB   cihaz:PPA-LX2   OS:android 10
  "The communication fault occured." (008)
 • G

  @Anonim   2023-12-30 05:43:34

  Kimden:GB   cihaz:Mi 9T   OS:android 11
  doesn't work
 • P

  @Anonim   2023-11-27 17:26:41

  Kimden:PH   cihaz:SM-A236B   OS:android 13
  doesn't work
 • I

  @Anonim   2023-10-13 15:04:05

  Kimden:IN   cihaz:HD1901   OS:android 12
  doesn't work crashes as soon as you open it
 • U

  @Anonim   2023-06-24 04:05:21

  Kimden:US   cihaz:Nokia G20   OS:android 13
  just some things free, thanks
 • U

  @Anonim   2023-04-04 18:57:16

  Kimden:US   cihaz:M2102J20SI   OS:android 13
  It didn't work for me
 • U

  @Anonim   2023-01-26 21:45:36

  Kimden:US   cihaz:SM-A217F   OS:android 12
  no free upgrade
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Social Dev Story şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Social Dev Story

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Social Dev Story şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (18) Sürümler of Social Dev Story şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme