HappyMod › Games › Casual › Dream House Days Mod
Dream House Days Mod

Dream House Days şık APK 2.3.9 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2024-06-10

Dream House Days şık değiştirilmiş bir versiyonudur Dream House Days tarafından geliştirildi Kairosoft Co Ltd. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Sınırsız para, bilet, araştırma noktaları... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Dream House Days 2.3.9 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıDream House Days şık APK 2.3.9 [Sınırsız para]
versiyon2.3.9
Güncelleme açık2024-06-10
Boyut37.65 MB
Mod BilgisiSınırsız para, bilet, araştırma noktaları
geliştiriciKairosoft Co Ltd
Ringtone İndirCartoon Ringtone
KategoriCasual
Google Play'den edininDream House Days
Orijinal apk'yı indirinDream House Days (37.65 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Game Dev Story şık APK
Dungeon Village 2 şık APK
The Manga Works şık APK
Station Manager şık APK
Ninja Village şık APK
Silver Screen Story şık APK
Cafeteria Nipponica şık APK
Pocket Academy şık APK
Anime Studio Story şık APK
Basketball Club Story şık APK
The Sushi Spinnery şık APK
March to a Million şık APK
Venture Towns şık APK
Oh!Edo Towns şık APK
Mega Mall Story şık APK
Grand Prix Story şık APK
Dream House Days şık APK
Mega Mall Story 2 şık APK
The Ramen Sensei şık APK
Pocket Clothier şık APK
Bağlantılar İndir:

Dream House Days şık APK 2.3.9 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (37.65 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Cartoon Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Dream House Days şık APK 2.3.9 [Sınırsız para]

Sınırsız para, bilet, araştırma noktaları

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Tasarım ve eskiz kullanarak en güzel ev çizimlerini oluşturun.

Dream House Days boyunca en güzel ve eşsiz ev çizimlerini inşa edin. Bu, mimariyi ve tasarımı birleştiren prototiplerin kendinden emin çizimi ile gerçekleştirilebilir. Temel mimarlık bilgisi ve stil sınırları sayesinde güvenle istediğiniz gibi yaratın. Bu, oyuncuların yaratımlarında sahip olduğu özgürlük sayesinde mümkündür. Ailenizin yemek pişirme ve oynamanın tadını çıkarması için daha büyük alanlar yaratabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için en otantik ve kapsamlı evleri ve daireleri yaratalım.

# Başkalarına boş odalar kiralamak ekstra para kazanmanızı sağlar.

Bir evi ele geçirmek, insanların orada kalmasına izin vererek size ekstra para kazanabilir. Bu fırsatı, mal ticareti yapmak ve odaları gerektiği gibi kullanmak için de kullanabilirsiniz. Onlara talep ettikleri her şeyi sağlarken tüm kiracıların ihtiyaçlarını ve arzularını göz önünde bulundurmalısınız. Onlara coşkuyla ve özenle hizmet ederek, dostluk tutumunuzu ve köleliğinizi takdir edecekler.

# Mevcut sanat odalarını modernize ederek ve genişleterek ünlü sanat alanları yaratılır.

Dream House Days sanat deneyimini oynarken herkes büyük piyano ve ünlü resimlerle yeni bir sanat alanının tadını çıkarabilir. Bu sanat deneyimi her gün değişen birden fazla odaya sahiptir. Her müşteriniz sizinle çalışmayı seçebilmesi için pazardaki itibarınızı artırmanız yararlı olacaktır. Topluluktaki bazı ünlü insanlar futbolcular ve şarkıcılardır ve merhaba demek için onlara yaklaşabilirsiniz. Bu, idolünüzle unutulmaz bir izlenim bırakmak için harika bir fırsat.

# Müşterilerin hayatlarındaki her hikayeyi sizinle paylaşmalarına izin verin.

Dream House Days'in gizemini çözmek için, oyuncular müşterileriyle bilgi ve çözümleri paylaşmalıdır. Bu insanlar size gelecek ve herkes için çalışan bir çözüm bulmak için yardımınızı isteyecek. Size gizli sırları da dahil olmak üzere mücadelelerini açıklayacaklar. Romantizmlerini ve kariyerlerini doğru bir şekilde yönetme bilgisinden yoksundurlar. Kendinizi hedeflerine ulaşabilmeleri ve başarılı olabilmeleri için onlar için en etkili tavsiyeyi dağıtmaya adayın.

# Birçok benzersiz renk grafikleri güzelleştirir.

Oyun sevimli bir çizgi film tarzında ayarlanmıştır. Her karakter önden bakıldığında gerçekçi bir fotoğrafa benziyor ve hepsinin gerçekleştirilecek bireysel görevleri var. Oyunun müzik ve ortamı, oyuncuların son derece keyif aldığı canlı, idealize edilmiş bir dünya yaratmak için birleşiyor. Ayrıca, çevredeki manzara uyumlu bir şekilde iltifatlar ve uygun düzenleme. Bu, birçok oyuncunun oyunlarından memnun ve memnun hissetmesine yol açar.

# Projenin bazı önemli yönleri şunları içerir:

Daha önce hiç ev planlarını uzmanlığınızı gösterecek şekilde profesyonel ve modern bir şekilde çizme yeteneğini göstermediniz. Kiracılar, alanınızı daha çekici hale getirmek için uygun mobilyalara ve ekipmanlara ihtiyaç duyarlar. Bu, sizden kiralamak isteyen insan sayısını artıracaktır. Oyuncuların sergi salonunu ziyaret etmesine ve yoğun programlarından uzaklaşmasına izin verin. Kiracılarla hoş ve mizahi bir şekilde etkileşime girerek, yaşamları ve kişilikleri hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Bu, kiracıları daha iyi anlamanıza ve iç düşüncelerini daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Mükemmel günlük iş birçok harika ödülle sonuçlanır. Bunlar, atanan tüm görevler tamamlandığında verilir. İstediğiniz stil ve özelliklerdeki ideal evleri gerçekleştirmek için yaratıcı olun ve daha akıllı oyun mekaniği geliştirin. İnsanları deneyimi paylaşabilmeleri için bu oyunu sosyal medyada oynamaya davet edin. Siz ve arkadaşlarınızın en hoş, dinlendirici atmosferin tadını çıkarabileceğiniz bir yer.

# Dream House Days nedir?

İnsanlar simülasyon oyunları oynamaktan hoşlanırlar, çünkü oynaması kolaydırlar, çok fazla çaba veya düşünmeye ihtiyaç duymazlar ve rahat bir atmosfer sağlarlar. Bu oyun, geniş bir kitleye hitap etmek için birçok insan arasında popüler olan konulara odaklanıyor. Simülasyon oyunlarını seven herkes bunu sevecektir! Kairosoft Co. Ltd Google Play Game Dream House Days'i geliştirdi. Oyuncuların rüya evlerini yaratabilecekleri ve kiralayabilecekleri bir simülasyon oyunudur. Google Play Store'dan beş milyondan fazla indirme yaptığından, en popüler Kairosoft oyunlarından biridir. Evinizi ünlüler ve futbolcular gibi yüksek profilli insanlara kiralayabilirsiniz. Ayrıca evinizde bir sauna veya arcade oyun odası gibi her türlü oda oluşturabilirsiniz. Bu odaları kiralayarak çok para kazanabilirsiniz. Reklamcılık

# Dream House Days'ın detayları.

Dream House Days oyunu, oyuncuların kendi evlerini inşa etmelerini ve kiracılara kiralamalarını sağlar. Bu oyunda aşağıda bulunan birçok özellik var. Piyasadaki birçok oyun bir simülasyon deneyimi sunar. Bunun nedeni, insanların popülerlikleri nedeniyle bu tür oyunları istedikleri içindir. Bir bükülme ile orijinal bir oyun oynamak istiyorsanız, buna bir göz atın. İnsanlara kiralamanızı sağlayan bir ev oluşturmak için Game Dream House Days'i kullanabilirsiniz. Bölgenizdeki en çok kabul edilen gayrimenkul ajanını alın ve sektörün zirvesine çıkın. Ancak, normal bir ev sahibi olmayacaksınız; Bunun yerine, profesyonel bir gayrimenkul ajanı olacaksınız. Kiracılarınız aşk, kariyer yolları ve diğer önemli konular hakkında tavsiye için size gelir. Yararlı bonuslar elde etmek için arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz! Eviniz hayalinizdeki evi yaratmak için güzel bir tuval. Bu oyunda, evinizin iç kısmını herhangi bir özellik için tasarlarsınız. Duvarları, kapı, kanepeleri, zeminleri ve daha fazlasını kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Bu oyunda piyanolar, resimler, TV'ler ve diğer sanat eklemek yapılabilir. Ayrıca kombinasyonunuza marketler, saunalar ve arcade oyunları da ekleyebilirsiniz. Bu oyun için birçok seçenek var - bunları toplu taşıma ile birleştirebilirsiniz! Bu oyunda bir mimar olarak reklam, aynı zamanda bir ev sahibi olursunuz. Para kazanabilmek ve yüksek profilli kiracıları çekebilmek için tasarladığınız odaları kiralarsınız. Ayrıca, her ek kiracı, birisini yüksek rütbe alma şansınızı artırır. Yakında yüksek ücretli ünlü kiracıları çekmeyi bekleyebilirsiniz! Bu bireyler size olağanüstü ödüller kazanabilirler.

# Dream House Days şık APK 2.3.9 [Sınırsız para] Özellik:

Hayallerinizdeki ev artık bir rüya değil!Bu fantastik yeni simülasyonda hem mimarı hem de ev sahibini oynuyorsunuz ve ideal evinizi atari oyunlarından saunalara ve marketlere kadar her şeyle donatmak size kalmış. Bazı kombinasyonlar odalarınıza ve kiralarına güç katabilir. Bir oyun odası oluşturmak için bir HDTV ile oyun konsolunu bir araya getirin veya güzel sanatlar odası oluşturmak için bir kuyruklu piyano ve resim yapmayı bir araya getirin!Gayrimenkul şöhret sıralamasında yükselin ve popüler kiracılardan popüler kiracılara kadar birçok ünlü kiracının ilgisini çekebilirsiniz. şarkıcılardan futbol yıldızlarına!Ancak tehlikede olan işten daha fazlası var. Kiracılar romantizmden kariyer seçimlerine kadar her konuda rehberlik için sizden yardım isteyeceklerdir. Yardımınızla evlenebilir veya hayallerindeki işe kavuşabilirler!Hayallerin gerçeğe dönüştüğü rüya gibi bir ev inşa edin! Ve özel bonuslar için arkadaşlarınızla oynayın (şu anda beta test aşamasındadır).* Oyun verileri cihazınızda depolanır. Kayıtlı veriler cihazlar arasında aktarılamaz veya uygulama silindikten veya yeniden yüklendikten sonra geri yüklenemez.* Bazı özellikler, uygulama içi satın alma işlemleri gerektirir.--Tüm oyunlarımızı görmek için "Kairosoft" aramasını deneyin.

Tasarım ve eskiz kullanarak en güzel ev çizimlerini oluşturun.
Başkalarına boş odalar kiralamak ekstra para kazanmanızı sağlar.
Mevcut sanat odalarını modernize ederek ve genişleterek ünlü sanat alanları yaratılır.
Müşterilerin hayatlarındaki her hikayeyi sizinle paylaşmalarına izin verin.
Birçok benzersiz renk grafikleri güzelleştirir.
Projenin bazı önemli yönleri şunları içerir:
Dream House Days nedir?
Dream House Days'ın detayları.

# Nasıl indirilir ve kurulur Dream House Days şık APK 2.3.9 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Dream House Days modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Dream House Days mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Dream House Days indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Dream House Days arayın.

# Tam Özellikler Dream House Days şık APK 2.3.9 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut37.7MB
versiyon2.3.9
Sürüm Kodu239
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-MO zh-SG zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinBILLING INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE POST_NOTIFICATIONS RECEIVE WAKE_LOCK RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID C2D_MESSAGE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir.
Bir uygulamanın
sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i alır.:

Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Dream House Days şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Dream House Days şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 34

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (34)

 • U

  @Anonim   2024-06-08 12:16:29

  Kimden:US   cihaz:23117RA68G   OS:android 14
  ......
 • U

  @Anonim   2024-05-27 04:20:55

  Kimden:US   cihaz:23124RA7EO   OS:android 13
  work
 • M

  @Anonim   2024-05-25 21:33:52

  Kimden:MY   cihaz:BLA-L29   OS:android 10
  fair
 • G

  @Anonim   2024-05-18 17:58:53

  Kimden:GB   cihaz:SM-A032F   OS:android 12
  not working. crushing everytime
 • U

  @Anonim   2024-05-14 23:56:26

  Kimden:US   cihaz:vivo 1808   OS:android 8.1.0
  the mod worked very well
 • U

  @Anonim   2024-05-14 20:58:21

  Kimden:US   cihaz:CPH1909   OS:android 8.1.0
  nice
 • B

  @Anonim   2024-05-13 11:44:49

  Kimden:BR   cihaz:moto g(7)   OS:android 10
  good
 • I

  @Anonim   2024-05-02 18:59:23

  Kimden:ID   cihaz:CPH2127   OS:android 12
  i like this game. work
 • E

  @Anonim   2024-05-01 21:56:27

  Kimden:ES   cihaz:SM-M536B   OS:android 14
  funciona muy bien y es muy entretenido.
 • U

  @Anonim   2024-04-27 21:25:47

  Kimden:US   cihaz:moto g stylus (2023)   OS:android 13
  good job
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Dream House Days şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Dream House Days

 • U

  @Anonim   2022-04-27 12:18:01

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A115M   OS:android 11
  Debug Mode for all Games of Kairosoft Please. This is a Mode Version Great
 • I

  @Anonim   2021-11-05 12:33:33

  Kimden:ID   cihaz:samsung SM-A207F   OS:android 9
  please help me i wanna play this game................hgadtyytewsfhiiur2wsfyi875
 • T

  @Anonim   2021-10-16 18:50:01

  Kimden:TH   cihaz:OPPO CPH1931   OS:android 10
  มีมอดด้วยนะค่ะได้โปรดT-Tหนูชอบเกมนี้มากๆเลยค่ะแต่หนูเล่นแบบมีมอดแล้วมันหาเงินยากมีแต่ติดหนี้เพราะฉะนั้นได้โปรดมีมอดด้วยนะค่ะ
 • B

  @Anonim   2021-05-16 04:51:28

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-J810M   OS:android 10
  Tem Como Colocar Um mod que não deixe o personagem principal envelhecer??
 • G

  @Anonim   2021-03-27 17:16:44

  Kimden:GB   cihaz:HUAWEI MRD-LX2   OS:android 9
  I haven't try this game but peaseeeeeee mod the new version game :))
 • I

  @Anonim   2021-03-23 01:04:07

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi M2003J15SC   OS:android 10
  PLEASEE DO THISS GAMEEE!!
 • B

  @Anonim   2021-03-20 13:16:37

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-T295   OS:android 10
  Dinheiro, tickets e pontos de pesquisa ilimitados. Por favor.
 • V

  @Anonim   2020-12-30 12:49:17

  Kimden:VN   cihaz:OPPO CPH1937   OS:android 10
  Please help me to have this mod a lot of money and shop
 • I

  @Anonim   2020-12-18 01:19:34

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi MI MAX   OS:android 7.0
  Please make a mod, unlimited money, research, dollars and then make a offline mode
 • U

  @Anonim   2020-10-27 22:28:26

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1906   OS:android 9
  please make amood for DRE HAUSE DAYS a limited money and others please
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Dream House Days şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (24) Sürümler of Dream House Days şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Dream House Days şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme