HappyMod › Games › Social › Tantan Mod
Tantan Mod

Tantan şık APK 6.3.2 [Ödül][VIP]

Güncelleme açık: 2024-07-10

Tantan şık değiştirilmiş bir versiyonudur Tantan tarafından geliştirildi Tantan Hong Kong Limited. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Premium Vip... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Tantan 6.3.3.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıTantan şık APK 6.3.2 [Ödül][VIP]
versiyon6.3.2
Güncelleme açık2024-07-10
Boyut86.91 MB
Mod BilgisiPremium Vip
geliştiriciTantan Hong Kong Limited
Ringtone İndirOne Piece Ringtone
KategoriSocial
Google Play'den edininTantan
Orijinal apk'yı indirinTantan (86.91 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
TanTan - Asian Dating App şık APK
Bağlantılar İndir:

Tantan şık APK 6.3.2 [Ödül][VIP]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (86.91 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Tantan şık APK 6.3.2 [Ödül][VIP]

Premium Vip

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Tantan'ı konu olarak ortaya çıkarın.

En iyi modern tanışma uygulaması yapay zekayı randevu ile birleştirir. Tıpkı gerçek buluşma gibi. Birçok insan yapay zekanın potansiyel olumsuz yan etkileri konusunda endişe duyuyor. Birçok bilim adamı, bir krize neden olabileceğinden ve hatta insanlığı yok edebileceğinden endişe ediyor. AI'nın birçok popüler uygulaması sağlık ve eğitimi gibi diğer alanlarda olmasına rağmen, teknolojinin dünyayı değiştirebileceğine inanıyorlar. İnsanlar ayrıca teknoloji ve elektronik cihazlarda AI ve cep telefonlarındaki uygulamalar gibi eğlence uygulamalarını da kullanıyor. Tantan adlı buluşma için popüler bir uygulama Çin'den; Popülerliği artmaya devam ediyor. Sürekli olarak kullanıcılarından olumlu yorumlar alır.

# Tantan nedir?

Çin'de popüler bir tanışma uygulaması, Çinli bir geliştirici tarafından yaratılan Tantan'dır. Popüler tanışma uygulaması Tinder için birçok benzer özelliğe sahiptir; Her iki uygulama da yapay zeka ile güçlendirilir ve Flört Uygulamalarında Avatarların dürüstlüğünü kontrol edin. Tantans akıllı yüz tanıma özelliği daha yüksek bir yatırım seviyesi ile güçlendirilmiştir. Lansmanının ilk günlerinden itibaren Tantan'ın temsilcisi, bu özelliğin sadece yoldaşları, paylaşacak arkadaşları ve hatta her şeyin gerçekten bağlandığı bir yer arayan insanlar için bir köprü olmadığını belirtti. Bunun yerine, insanların gerçek bir buluşma ile buluşabilecekleri ve daha önce hiç bilmediklerinden daha güvenilir ve doğru bir şekilde güvenebilecekleri bir yer. Tantan'ın yüksek güvenilirliği ve doğruluğu, daha fazla kullanıcı çekerken büyük bir kaldıraç sağlar. Bu, daha güçlü bir topluluğa yol açan daha fazla kar elde eder. Bu AI entegrasyonu, bu yazılım uygulamasının özelleştirilebilir doğası ve daha fazla geliştirme yeteneği sayesinde sürekli olarak yeni arayüzler eklemesine yardımcı olur. Ayrıca, AI'yi dahil etmek, tarihlendirme uygulamasını daha doğru ve gizliliğe daha az invaziv hale getirir, çünkü geliştirici birçok seçenekle çalışabilir. Hem kullanıcılar hem de geliştiriciler bunun sayesinde Tantan'a daha fazla güvenmeye geldi. Tinder, kullanıcıların Facebook hesaplarını kullanarak kaydolmasını gerektirirken, Tantan kullanıcıların gerçek telefon numaralarını girmesini gerektirir. Başka bir fark, Tinder'ın kullanıcıların gerçek adlarını kullanmasını gerektirmemesidir. Tantan, Çin halkına itiraz ederek dünya hakimiyetine ulaşmayı planlıyor. Facebook ve diğer sosyal medya platformlarında çalışmayı seçiyorlar çünkü yaklaşımları akıllı telefonların her yerde olduğu inancına bağlı. Tantans'ın ek özelliklerini tartışalım.

# Mobil uygulamalar, dünyanın dört bir yanından arkadaşlık, sohbet ve arkadaşları herkes tarafından erişilebilir hale getirir.

Tandan, insanlarla bağlantıyı ve etrafındaki kişilerle ilgili bilgileri en üst düzeye çıkarır. Özellikle ruh eşlerini veya özel kişilerini bulma konusunda ciddi olanlar için yararlıdır. İnsanlar internet sohbet odalarının aldatıcı doğası nedeniyle çevrimiçi buluşma konusunda endişeli. Yeni insanlarla tanışmak için zamanı olmayan çoğu insan, çevrimiçi bir buluşma uygulaması ile biriyle etkileşim kurmakta hala tereddüt ediyor. İnsanlar diğer insanları çevrimiçi olarak kolayca bulamaz ve konuşamazlar. Yaptıklarında, yeni arkadaşları tarafından hayal kırıklığına uğrama, kendilerini tekrar sıfırdan başlayarak bulma ve haberlerden ve filmlerden öğrendiklerinden korkma riskiyle karşı karşıya olmalılar. Belki de bunun sayesinde Tantan hakkında farklı düşünürsünüz.

# Tantan'ın avantajları daha fazla savaş verimliliği ve daha yüksek zeka içerir.

Tantan uygulaması her kullanıcının kişisel tercihlerini onurlandırır. Bir profil oluştururken, kullanıcılar "Devam" veya "Atla" düğmelerini komplikasyon olmadan kolayca tıklayabilir. Tarama için seçilmeyen profiller, uygulamada tercihlerine ve gereksinimlerine uygun profillerden daha düşük önceliğe sahip görünecektir. Diğer uygulamalarda olduğu gibi mesajlarla bombalanmayacaksınız. Bunun yerine, bir profil seçtiğinizde hemen için bir profil seçtiğiniz kişiyle sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Engellenen kullanıcılar Tantan'ın sanal dünyasında asla görünemez. Tantan'da engellenen kişiler, ilişkileri bölme ve kullanıcı gizliliğini diğer buluşma uygulamalarından daha fazla koruma yeteneğini takdir eder. Tantan'ın AI entegrasyonu, platformun, kullanıcının avatarının bir görüntüsünü cep telefonu uygulaması aracılığıyla bir kimlik doğrulama oturumu sırasında çekilen bir fotoğrafla karşılaştırarak yüzleri tanımlamasına olanak tanır. Bu, kullanıcılara profilin görüntüsünün fotoğrafları ve avatarları kullanılarak oluşturulduğu için otantik olmasını sağlar. Tantan, hem tabletlerde hem de mobil cihazlarda sorunsuz çalışabilen bir buluşma uygulamasıdır. Uygulamada bir hesap kaydettikten sonra, birçok kişiyle aynı anda sohbet ederken birden fazla profil açabilir. Birden fazla profil açmak veya aynı anda sohbet etmekle ilgili herhangi bir sorun yoktur. Tinder şu anda çıkma için en iyi uygulama.

# Tantan'ın amacı yazılı bir açıklamada açıklanmaktadır.

Bu site eşsiz bir deneyim sunar. Üye olarak, inançlarınızı ve kültürel geçmişinizi paylaşan insanlarla bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıca, yeni insanlarla tanışmanın harika bir yoludur. Reklam Uygulamayı Google Play veya App Store gibi güvenilir bir kaynaktan aldıktan sonra, onunla bir hesap oluşturmanız gerekir. Bu, bir hesap oluştururken gerçek ve güvenilir veriler kullanılarak yapılabilir. Kayıt süreci detayları, karşılaştığınız kişilerin türünü belirlediğinden, kayıt yaparken samimi olmalısınız. Bu sizin için mümkün olan en iyi eşleşmeleri garanti eder. Kayıt süreci size maçlarınızın biyografileri, ilgi alanları ve profilleri hakkında bilgi sağlar. Kayıt olduktan sonra, herhangi bir hareket yapmadan önce her profili dikkatlice inceleyin. Birinin profilini kaydırarak sevebilir ve sonra aşk değişimini benzer bir şekilde başlatabilirsiniz. İlk beğeniden sonra, bir maç olarak kabul edilirsiniz ve romantik dolaşıklıklara başlayabilirsiniz.

# Tantan'ın bir dizi özel özelliği var.

Bu platform birçok çeşitli ve çok sayıda profile sahiptir. Bu, kullanıcıların daha geniş bir bilgi çeşitliliğine erişebilmelerini sağlar.

# Tantan şık APK 6.3.2 [Ödül][VIP] Özellik:

Over 100 million interesting men and women are logged in to Tantan, chatting, making new friends, and finding their perfect match!

Tantan is the most exciting way of meeting new people and expanding your social circle.

Receive profiles of interesting people around you, view their photos, likes and interests to review them better. Like your favourites with a swipe, and if they like you back, that makes it a match!

MAKE NEW FRIENDS
View photos and check out everyone's interests to decide who deserves a like! Access to an exciting collection of people looking to make new friends without any fear of rejection.

IT'S A MATCH
Once you match with people, chat using texts, voice messages, pictures and videos. Know your matches better by following the life moments they share.

NO CREEPS
Chat only with the people you match with. You will never receive messages from random people you didn't like..

ASSURED PRIVACY
Your social life is private; we get it. When you choose to hide your contacts, then the contacts in your address book won't be suggested to you and vice versa.

BREAK THE ICE
The ice-breaking feature is now available on Tantan where you can use ten playful questions to understand your match better.

Follow Us
- Facebook: @tantanapp
- Instagram: @tantanapp

Contact Us
- Website: tantanapp.com/en
- E-mail: [email protected]

If your photos are not receiving approval even though they are real, email us at [email protected] to complain.

Tantan'ı konu olarak ortaya çıkarın.
Tantan nedir?
Mobil uygulamalar, dünyanın dört bir yanından arkadaşlık, sohbet ve arkadaşları herkes tarafından erişilebilir hale getirir.
Tantan'ın avantajları daha fazla savaş verimliliği ve daha yüksek zeka içerir.
Tantan'ın amacı yazılı bir açıklamada açıklanmaktadır.
Tantan'ın bir dizi özel özelliği var.

# Nasıl indirilir ve kurulur Tantan şık APK 6.3.2 [Ödül][VIP]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan TanTan - Asian Dating App modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. TanTan - Asian Dating App mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den TanTan - Asian Dating App indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında TanTan - Asian Dating App arayın.

# Tam Özellikler Tantan şık APK 6.3.2 [Ödül][VIP]

// İndirme Bilgileri //

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

Çok pencereNo
Ekranları destekler
Açık Gl Int
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerNo

// Kullanıcı Özellikleri //

// imza //

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Tantan şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Tantan şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 36

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (36)

 • U

  @Anonim   2024-07-12 19:13:25

  Kimden:US   cihaz:SM-S928U   OS:android 14
  No Vip Mod. They tricked me into thinking it was.. Vip is $8.99
 • I

  @Anonim   2024-07-06 09:41:23

  Kimden:ID   cihaz:M2101K6G   OS:android 13
  good
 • I

  @Anonim   2024-06-28 02:37:44

  Kimden:ID   cihaz:Redmi 6   OS:android 9
  keren
 • I

  @Anonim   2024-06-28 02:37:27

  Kimden:ID   cihaz:Redmi 6   OS:android 9
  keren
 • I

  @Anonim   2024-06-19 17:01:42

  Kimden:IN   cihaz:23124RN87I   OS:android 13
  problem
 • I

  @Anonim   2024-05-29 15:26:38

  Kimden:ID   cihaz:CPH1933   OS:android 11
  apk kontol
 • I

  @Anonim   2024-05-17 23:05:27

  Kimden:ID   cihaz:V2252   OS:android 13
  slepet
 • I

  @Anonim   2024-05-04 22:27:14

  Kimden:ID   cihaz:M2010J19CG   OS:android 10
  tidak bisa mendaftar
 • I

  @Anonim   2024-05-04 07:53:11

  Kimden:ID   cihaz:M2010J19CG   OS:android 10
  tidak bisa masuk
 • I

  @Anonim   2024-03-17 11:44:04

  Kimden:ID   cihaz:RMX1941   OS:android 9
  luar biasa
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Tantan şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Tantan

 • I

  @Anonim   2022-08-26 23:54:50

  Kimden:ID   cihaz:OPPO CPH2145   OS:android 12
  update please, i need new version for this application
 • I

  @Anonim   2022-05-08 07:08:04

  Kimden:ID   cihaz:OPPO CPH2343   OS:android 11
  bebas pembayaran bebas segalanya agar muda mencari si doi
 • I

  @Anonim   2022-05-06 10:41:24

  Kimden:ID   cihaz:vivo V2058   OS:android 11
  minta tolong kak jadiin premium biar liat siapa yang suka sama saya
 • U

  @Anonim   2022-05-05 05:49:54

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2102J20SG   OS:android 12
  app need update, it can't continue to open this app
 • I

  @Anonim   2022-04-06 14:21:26

  Kimden:ID   cihaz:vivo V2111   OS:android 11
  halo bisa mint app modnya yg terbaru.. karenyg ini malah diauruh instal yg baru
 • U

  @Anonim   2022-04-02 14:50:03

  Kimden:US   cihaz:OPPO X9009   OS:android 5.1
  Please give new version of Tatan.apk! I want it!
 • I

  @Anonim   2022-02-18 19:58:59

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi Redmi 5A   OS:android 8.1.0
  mod 100% work apa ya tolong rekomendasinya teman teman
 • U

  @Anonim   2022-02-09 08:35:04

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A525M   OS:android 11
  holisssssssz, podrian hacer una actualización?? no me permite ingresar porque dice que requiere actualización
 • I

  @Anonim   2022-02-08 01:40:50

  Kimden:ID   cihaz:OPPO CPH2285   OS:android 11
  tolong buka VIP Premium , yg bekerja 70% atau Versi Gold yg jelas ke buka , jangan setengah-setengah kalo bikin MOD
 • I

  @Anonim   2022-01-30 21:26:06

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi Redmi 8A Pro   OS:android 10
  minta VIP dong tolong saya orang miskin gk bisa beli vipnya
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Tantan şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

İlgili Modlar

İndiren kişiler Tantan şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme