HappyMod › Games › Adventure › Tiny Fantasy: Epic Action Adventure RPG game Mod
Tiny Fantasy: Epic Action Adventure RPG game Mod

Tiny Fantasy: Epic Action Adventure RPG game şık APK 0.332 [Sınırsız para][Mod Menu][Weak enemy]

Güncelleme açık: 2023-01-21

Tiny Fantasy: Epic Action Adventure RPG game şık değiştirilmiş bir versiyonudur Tiny Fantasy: Epic Action Adventure RPG game tarafından geliştirildi Minidragon. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Tiny Fantasy MOD APK 0.332 (Menü, sınırsız para/beceri/a... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Tiny Fantasy: Epic Action Adventure RPG game 0.332 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıTiny Fantasy: Epic Action Adventure RPG game şık APK 0.332 [Sınırsız para][Mod Menu][Weak enemy]
versiyon0.332
Güncelleme açık2023-01-21
Boyut149.1 MB
Mod BilgisiTiny Fantasy MOD APK 0.332 (Menü, sınırsız para/beceri/aptal düşman)
geliştiriciMinidragon
KategoriAdventure
Google Play'den edininTiny Fantasy: Epic Action Adventure RPG game
Orijinal apk'yı indirinTiny Fantasy: Epic Action Adventure RPG game (177.54 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Pixel Petz şık APK
Tiny Fantasy: Epic Action RPG şık APK
Social Story - Emoji Pop! şık APK
Hyper Dungeon şık APK
Haunted House TD şık APK
Snake Hero şık APK
Bağlantılar İndir:

Tiny Fantasy: Epic Action Adventure RPG game şık APK 0.332 [Sınırsız para][Mod Menu][Weak enemy]

Hızlı indirme (177.54 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (177.54 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Tiny Fantasy: Epic Action Adventure RPG game şık APK 0.332 [Sınırsız para][Mod Menu][Weak enemy]

Özellik V1 Özellik:
Menü, sınırsız para/beceri/aptal düşman

Özellik V2 Özellik:
Hasar, aptal düşman, altın damlası

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Savaşın lideri olun.

Tiny Fantasy sizi benzersiz bir kişiyi seçmeye ve savaşa katılmaya çağırıyor. Bu savaş zor işgücü gerektiriyor çünkü saldırının gücü akıyor. Düşmanın gücüne zafer kazanmayı düşünüyorsanız, bu savaşı kazanmanız gerekir. Oyunun en büyük zorluğu savaşta savaşmak. Bu zorluğu herhangi bir maliyetle tamamlamanız gerekir, çünkü savaşı kazanmanızı sağlar. Yıllarca bir savaş, görünürde bir çözüm olmadan iki grup arasında öfkelendi. Bu savaşı yürütmelerini engellemeliyiz, yoksa fraksiyonumuza kötü zarar veren saldırılar yapacaklar. Konumunuz, devam eden çatışmaya direnmek için birkaç cesur ruha rehberlik etmenizi gerektirir. Her zaman, bu savaştaki her cepheyi ustaca yönetmelisiniz.

# Saldırıların yuvarlanma dalgalarını kaldırın.

Bu savaş sırasında, daha fazla kahramanı amacınıza alarak küçük fantezi kahramanızı göstermeniz gerekiyor. Gelecek kadar cesaret ve büyüye sahipsiniz, ancak diğer kahramanların yardımına da ihtiyacınız var. Birçok kahraman bol. Onları bulmalı ve amacınıza çağırmalısınız. Başarı, çabalarınızda kendine güvenini teşvik edecektir. Savaş sırasında, oyun her zaman dövüşü kazanmanıza yardımcı olacak yararlı öneriler sunar. Bu, hangi savaş taktiklerini kullanırsanız kullanın doğal olarak zirveye çıkacağınız anlamına gelir. Bunun bir parçası olarak, oyun size yoğun saldırılardan kaçınmak için hangi yönü alacağınızı gösteren oyun içi haritalar sağlar. Bunu yapmak, güçlü saldırıları yenmenize ve karınızı aynı anda artırmanıza yardımcı olur.

# Tamamen yıkımla sonuçlanan bir saldırı ile hepsini yok edin.

Tüm akranlarınızla bir koalisyon oluşturun ve düşmanınıza zeka toplayın. Sonra dahil olan herkesle uyumlu bir askeri strateji oluşturun. Bu, herhangi bir kan dökülmesi gerçekleşmeden önce düşmanınıza karşı uygun saldırılar tasarlamanıza yardımcı olacaktır. Bir düşman saldırısına saldırırken, ateşli silahı, kaçınılmaz olarak yenilene kadar düşmanı mermilerle duşlamak için kullanmanız yararlıdır. Belirli bir zafer güvence altına alındığında her son enerji parçasını da kullanmalısınız. Tiny Fantasy, sağlığınızı ve dayanıklılığınızı artırmak için her zaman çekici yükseltmeler sağlar. Gücünüzü yükseltmek için fırsatları kullanmak da yardımcı olur. Oyunun hazinesi her zaman toplam miktarı ekler; İhtiyacınız varsa kolayca elde edebilirsiniz. Ve silahların her yeni hazine setine dahil edileceği kesindir - gerektiğinde bir esinti bulmayı sağlar. Kendimiz gibi özverili ve cesur insanlar, kum, foritude ve karar sergilememiz nedeniyle savaşı kazandılar. Küçük fantezi oyunu, parlak bir parıltı ile bu benzersiz önemi vurgular. Oyuncular bu anları kendi sınırlamalarını kırmak ve oyun içindeki en güçlü varlık haline getirmek için kullanırlar. İnsanların büyük olaylar, kanlı çatışmalar ve şiddetli savaşlar sırasında benzersiz özellikleri sergilemeleri gerekir. Bunun nedeni, her karşılaşmanın hatırlanması gereken insanlar üzerinde bir izlenim bırakmasıdır.

# Ürünün temel özellikleri şunları içerir:

Kanlı Savaş'a girerken, becerilerinizi ve yeteneklerinizi her rolde sergileyin. Mevcut savaş koşullarını anladıktan sonra, bu bilgiyi hedeflerimizde başarılı olmak için kullanabiliriz. Bunu yapmak bize düşmanlarımızı hızlı bir şekilde fethetmek için itici güç verecektir. Birden fazla kahramandan güç toplayarak, kaldıraç olarak kullanmak için güçlü bir silah yaratabilirsiniz. Kanlı çatışmalara katılımınızla liderliğinizi ve doğuştan gelen gücünüzü açıkça ilan edin. Bir şeye duyulan ihtiyaç, savunma için fiziksel hazırlığı sağlar.

# RPG oyun mekaniğine kolay erişim sunar.

Tiny Fantasy'nin ilk seviyesi, eğlenceli oyunu sayesinde anlaşılması kolaydır. Oyuncular, çoğu oyunda olduğu gibi kendilerini hareket ettirmek yerine düğmelere basarak karakterlerini kontrol ederler. Ekranda bir musluk veya kaydırma, kahramanın hareketini kontrol etmek için gereken tek şeydir. Savaşta, kahraman oyuncunun hiçbir girdisi olmadan kendi başlarına yanıt verir. Bir el gamepad'in etrafına sarılmış olarak, oyuncular aynı anda birden fazla seviye çalıştırabilir. Sonra çeşitli zorluklarla başa çıkmak için kontrollerine ince ayarlarlar. Karakterler, ekranda kullanıldığında kullanılabilecek bir beceriye sahiptir. Bu, karakterin takdirine bağlı olarak yapılabilir veya oyuncu tarafından seçilebilir.

# Karakterin yeteneklerinden yararlanın.

Tiny Fantasy oynarken, oyuncular deneyim kazanarak karakterlerinin becerilerini yükseltiyorlar. Bu deneyim, küçük fanteziler adı verilen küçük renkli karelerle temsil edilmektedir. Belli sayıda kare kazandıktan sonra, oyuncular bir sonraki oyun sahnesine geçebilirler. Oyuncular her deneyim kazandıklarında, karakterlerinin gücünü en üst düzeye çıkaran bir beceri sistemi arasından seçim yaparlar. Beceriler oyunun başında seçilebilir. Bu pasif beceriler, herhangi bir özel veya benzersiz beceri bulunmadan önce karakterlerin gücünü artırır. Bu periyodik resepsiyonlar sırasında etkileyici sayıda beceriye maruz kalacaksınız. Doğal olarak, her biri bir sonrakine mantıklı bir şekilde ilişkili olmalıdır. Bu süreç, planlarken dikkatli bir şekilde değerlendirilmesini gerektirebilir.

# Oyuna yeni karakterler ekleyin.

Küçük fantezide, oyuncuların takipçiler ve kahramanlar arasında ayrım yapmaları gerekir. Oyunda aldığınız ilk karakter, kılıcını çevredeki düşmanlara zarar vermek için sallayabilen Arthur'dur. Manuel denetleyicileri olarak hareket edersiniz ve Arthur'un yönünü değiştirebilirsiniz. Otomatik takipçiler, maç sırasında destek sağlayarak başarı şansınızı artırır. Bir takımda sadece bir kahraman ve üç otomatik takipçiniz olabilir; Ek takipçiler oyun içi ilerleme gerektirir. Oyun yoluyla kahramanların veya takipçilerin kilidini açmak uzun zaman alır. Ek olarak, bunları yükseltmek de önemli miktarda zaman alır. Sary, daha sonra güçlü düşmanlarla yüzleşmeleri için istatistik sayısını artırabilirsiniz.

# Tiny Fantasy: Epic Action Adventure RPG game şık APK 0.332 [Sınırsız para][Mod Menu][Weak enemy] Özellik:

Kılıç, ok veya sihirle düşman ordularından sonra ordulara karşı savaşın! Düşmanları güçlü patlamalarla ortadan kaldırır, hatta uçurumdan atar! Bu macerada yalnız değilsiniz. İlerledikçe takipçileri toplayın ve birlikte savaşmak için 3 takipçiye ulaşın, takım hayranlarıyla farklı olasılıkları keşfedin ve hayatta kalma olasılıklarınızı en üst düzeye çıkarmak için takipçilerinizin tüm heyecan verici becerilerini! Oyunda yapmanız gereken her şey olabilir. tek bir parmakla yapılabilir. Düşmanları uçurumdan itmek için kendinizi doğru yere yerleştirin. Veya takipçisinin yararını elde etmek için patrona yakın kalma riski taşır. Kilidini açmak ve toplamak için birçok kahraman! Düşmanlarınıza!

Savaşın lideri olun.
Saldırıların yuvarlanma dalgalarını kaldırın.
Tamamen yıkımla sonuçlanan bir saldırı ile hepsini yok edin.
Ürünün temel özellikleri şunları içerir:
RPG oyun mekaniğine kolay erişim sunar.
Karakterin yeteneklerinden yararlanın.
Oyuna yeni karakterler ekleyin.

# Nasıl indirilir ve kurulur Tiny Fantasy: Epic Action Adventure RPG game şık APK 0.332 [Sınırsız para][Mod Menu][Weak enemy]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Tiny Fantasy: Epic Action RPG modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Tiny Fantasy: Epic Action RPG mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Tiny Fantasy: Epic Action RPG indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Tiny Fantasy: Epic Action RPG arayın.

# Tam Özellikler Tiny Fantasy: Epic Action Adventure RPG game şık APK 0.332 [Sınırsız para][Mod Menu][Weak enemy]

// İndirme Bilgileri //

Boyut149.1MB
versiyon0.332
Sürüm Kodu202301202
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE AD_ID VIBRATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE WAKE_LOCK RECEIVE RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE BILLING SYSTEM_ALERT_WINDOW
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Vibratöre erişim sağlar.
PowerManager Wakelocks'u kullanmanın, işlemciyi uyku veya ekrandan korumasına izin verir.
Dimming .; Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i almasına izin verir.; Bir uygulamanın diğer tüm uygulamaların üstünde gösterilen type_system_alart türünü kullanarak Windows oluşturmasına izin verir.:

Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanıyor.
Uygulama, cihazın tutam hareketleri gibi temel iki noktalı çokluitok özelliklerini kullanıyor, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmiyor.
Bu, Android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst setidir .; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş multitouch özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, Android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir süper kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Tiny Fantasy: Epic Action Adventure RPG game şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Tiny Fantasy: Epic Action Adventure RPG game şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 33

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (33)

 • G

  @Anonim   2023-01-11 23:19:48

  Kimden:GB   cihaz:M2102J20SG   OS:android 12
  neeed to upppppdateeee!!
 • U

  @Anonim   2023-01-09 02:52:11

  Kimden:US   cihaz:SM-G975U   OS:android 12
  outdated please update
 • A

  @Anonim   2022-12-12 12:02:32

  Kimden:AE   cihaz:SM-A525F   OS:android 13
  working well . amazing
 • T

  @Anonim   2022-09-21 13:32:03

  Kimden:TH   cihaz:CPH1909   OS:android 8.1.0
  #HappyMod# #HappyMod#
 • I

  @Anonim   2022-04-28 18:32:26

  Kimden:ID   cihaz:M2003J15SC   OS:android 11
  sangat kecewa sekali baru main sekali eh besoknya di suruh update, pdhl ini geme seru banget, tolonglah apk v mod versi terbarunya secepatnya di kasih
 • I

  @Anonim   2022-02-28 09:33:37

  Kimden:ID   cihaz:SM-A107F   OS:android 11
  #HappyMod# tolong penjelasannya bos q,ap mungkin hp sya kentang
 • I

  @Anonim   2022-01-19 10:25:22

  Kimden:ID   cihaz:M2003J15SC   OS:android 10
  apk versi lama, jadinya ndk bisa di mainin mohon updatenya dong
 • U

  @Anonim   2022-01-18 07:05:16

  Kimden:US   cihaz:SM-G965F   OS:android 10
  update need to the last version please
 • P

  @Anonim   2021-12-13 09:10:28

  Kimden:PH   cihaz:SM-J260Y   OS:android 8.1.0
  not install even i have much storage
 • G

  @Anonim   2021-06-29 18:38:48

  Kimden:GB   cihaz:SM-N986B   OS:android 11
  work perfectly..good job
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Tiny Fantasy: Epic Action Adventure RPG game şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Tiny Fantasy: Epic Action Adventure RPG game

 • V

  @Anonim   2021-04-27 16:03:17

  Kimden:VN   cihaz:Xiaomi Redmi Note 5   OS:android 9
  mình cần bản mới update 0.83, bản cũ 0.37 vào bị đứng ko hoạt động
Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Tiny Fantasy: Epic Action Adventure RPG game şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (56) Sürümler of Tiny Fantasy: Epic Action Adventure RPG game şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Tiny Fantasy: Epic Action Adventure RPG game şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme