HappyMod › Games › Arcade › Total Destruction Mod
Total Destruction Mod

Total Destruction şık APK 2.10.6 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2024-01-23

Total Destruction şık değiştirilmiş bir versiyonudur Total Destruction tarafından geliştirildi Morsakabi. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Büyük miktarda para elde etmek için oyuna girin... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Total Destruction 2.10.8 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıTotal Destruction şık APK 2.10.6 [Sınırsız para]
versiyon2.10.6
Güncelleme açık2024-01-23
Boyut51.82 MB
Mod BilgisiBüyük miktarda para elde etmek için oyuna girin
geliştiriciMorsakabi
Ringtone İndirToca Boca Ringtone
KategoriArcade
Google Play'den edininTotal Destruction
Orijinal apk'yı indirinTotal Destruction (51.82 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Total Destruction şık APK
Bağlantılar İndir:

Total Destruction şık APK 2.10.6 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (16.2 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (51.82 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Toca Boca Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Total Destruction şık APK 2.10.6 [Sınırsız para]

Özellik V1 Özellik:
Büyük miktarda para elde etmek için oyuna girin

Özellik V2 Özellik:
Yeterli para birimi

Özellik V3 Özellik:
Enter the game to give a lot of money

Özellik V4 Özellik:
Can sıkıcı interstisyel reklamları kaldırın
Çok para vermek için oyuna girin

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Karmaşık dövüş mekaniği içeren dramatik bir video oyunu.

Oyuna yeni gelen oyuncular dramatik çekim ve savaş oyununu hemen deneyimlemelidir. Oyunun bu ilk çekiciliği, savaşla sertleştirilmiş mecha savaşı ile ilham kaynağımı ateşliyor. Oyunumu oynayan insanlar, yıldırım hızlı savaş ve güzel tasarımla kolayca ilişki kurabilir. Birçok insan oyunun savaşını övüyor, ancak zorlukların üstesinden gelme sistemi de dikkat çekici. Kaba arazide düşmanlarla yüzleşmek veya yüksek binaları fethetmek gibi özel hedefler verilen savaş araçlarını kullanmalısınız. Bu savaşlardaki askerler, en temel askerleri S-300 hava savunma sisteminin en yüksek üyelerine barındıran sınırlı seviyelerle dikkatle tasarlanmıştır.

# Birçok çeşitli silah ve araç sistemi

Oyundaki gelişmiş silahlar, oyunun size verdiği görevleri tamamlamak için gereklidir. Modern silah sistemi, farklı kullanımlarıyla çok çeşitli tasarımlar ve amaçlar kullanmanıza olanak tanır. Oyundan tanıyabilecek bazı tanıdık silahlar arasında toplar, roketler, bombalar, makineli tüfekler, atom silahları ve otokannonlar yer alıyor. Araç sisteminiz tam bir yıkıma ve gelişmiş hava savaş araçlarına sahiptir: helikopterler, avcı uçakları ve daha fazlası. Bu araçlar araç sisteminizin rekabetçi doğası ile birlikte çalışır. Araç sisteminizde ayrıca P. 1000 Ratte ve A-10 gibi tanklar bulunur. Ayrıca 20'den fazla taktik aracı var.

# Oyunun görselleri çarpıcı.

Oyun yapmak, grafiklerden oyuna ve hatta diyaloga kadar bitmiş ürünün her yönünü kullanmak anlamına gelir. Bir oyunun savaş alanındaki yaşamın her yönünü savaş koşullarından duygulara, tüm oyun boyunca yüksek kaliteli ve tutarlı grafiklere kadar yeniden yaratması gerekir. Bu nedenle, bir oyun oluştururken, geliştiricilerin grafiklere çok dikkat etmeleri gerekir. Oyunun geliştirme ekibinin temel odak noktası oyunun çevre bağlamıdır. Bu oyunun kalbi olduğu için, takım benzersiz bir sanatsal tarzla unutulmaz bir deneyim yaratmak istiyor. Geliştiriciler tarafından önerilen renk paletleri, savaş oyunları için olumlu duygular ve dramatik karanlık arka planlar yaratmayı amaçlamaktadır. Bu kontrast, oyunculardan gelen duygusal tepkileri kışkırtmayı amaçlamaktadır.

# Sony Bravia XBR85'in bir dizi temel özelliği var.

Oyun dramatik dövüş, çekim ve aksiyon oyunlarına dayanarak geliştirilmiştir. Yerde ve havada çalışan birçok savaş aracına ek olarak, oyunun silah sistemi mükemmeldir. Savaş araçlarını kontrol eden ve ağır silah ateşleme ile son derece çekici savaş oyunu. Binalardan araziye ve iyi yapılandırılmış sistemlere kadar çeşitli konular tarafından çevrili olarak belirlenen hedefler çoktur. Oyunun genç grafik tarzı hala yüksek yoğunluklu ruh savaşları getiriyor.

# Toplam yıkımın büyüklüğü hakkında bilgi sunar.

Dünyanın yok edilmesine odaklanmış olsaydınız, ne kadar başarılı olurdunuz?

# Oynanış

Oyunun toplam yıkımındaki son amaç, bir dizi binayı, kasaba ve hatta düşman güçleriyle dolu şehirleri yok etmektir. Bu başarıyı başarmak için, oyuncular çok çeşitli silah kullanabilirler. Bunlar arasında toplar, makineli tüfekler, otokannonlar, bombalar, füzeler ve nükleer silahlar bulunur. Ayrıca büyük toplar veya füzelerden şok dalgaları kullanabilirler. Uçaklar, tanklar, helikopterler ve diğer sınıflandırılması zor alan araçları gibi destansı güç savaş makinelerine ihtiyacınız olacak. O zaman yeni araçların kilidini açarak bu korkunç silahlara erişmeniz gerekecek. Oyunda yer alan ek araçlar arasında A-10 tankları, P. 1000 Ratte ve AH-64 helikopterler bulunmaktadır. Araçları yok etmek, yeni düşmanları yenmek için kullanabileceğiniz gelişmiş motorlar ve silahlar gibi yeni sanal alan özelliklerine erişim sağlar. Ayrıca, oyun içi para kullanılarak ek araçlar satın alınabilir. Bu görevi tamamlayarak, mümkün olduğunca fazla yıkıma neden olursunuz. Arabalardan geçiyorsunuz, köprüleri yakıyorsunuz ve daha fazla felaket zincir kırıklarına neden oluyorsunuz. Bunu yapmak size daha yüksek puanlar verecektir; Puanınız ne kadar yüksek olursa, daha fazla potansiyel yükseltmelere erişebilirsiniz. Buna ek olarak, elinizde bir şehri unutulmaya sokabilecek süper şarjlı bir nükleer silahınız olacak. Hedef hakkında doğru bilgileri almak dikkatli bir analiz gerektirir. Ardından, önce hangi merminin ateşleneceğini ve hangisini takip edeceğini belirlemelisiniz. Bu işlem seçenekler aracılığıyla düşünmeyi gerektirir. Doğru bir şekilde hedefleme ve ateşleme için gerekli becerileri geliştirmek için kapsamlı bir deneyim gerektirir ve aynı zamanda bir atış ateşlemek ve aynı anda birçok şeyi yok etmek için araziden nasıl yararlanılacağı. Bu soruyu cevaplamak için sadece iki yöntem (1) deneyim kazanmak için oynamaktır, o zaman otomatik olarak doğru bir şekilde nişan alacağınızı ve araziyi birden fazla hedefi bombalamak için nasıl kullanacağınızı anlayacaksınız; veya (2) her silah sürümünden önce son derece temkinli olmak. Film, durmadan hızlı ve verimli bir şekilde klipsler. Çok fazla çekimi kaçırırsanız, izlemeye devam edemezsiniz, çünkü cephane tükeneceksiniz. Bu oyun, oyuncuların mümkün olduğunca çok yol kenarındaki nesneleri nasıl tamamen yok edeceklerini düşünmelerini gerektirir. Bunu yapmak, çevredeki çevreye en iyi nasıl zarar verileceği konusunda dikkatli bir düşünce gerektirir. Bu, alternatifleri dikkatlice ele almak için gereken zihinsel çaba için bir ödül kazanmanın bir yolu olarak düşünülebilir. Uzun oynamak kolay olsa da, uzun vadeli başarı elde etmek mükemmel yargı, detaylara dikkat ve hızlı refleksler gerektirir. Her başarı seviyesinin kilidini açmak için 35'ten fazla görev gereklidir. Bu görevler, oyuncuların genel bombardımanlara ek olarak özel saldırılar sağlayan toplam yıkım gibi çeşitli özel saldırıları tamamlamasını gerektirir. Ayrıca, oyuncular bu görevleri tamamlarken binaların ve arazinin olağandışı bakış açılarıyla yüzleşmelidir.

# Total Destruction şık APK 2.10.6 [Sınırsız para] Özellik:

Makineli tüfekler, otomatik top, top, bombalar, roketler ve nükleer silahlar kullanarak binaları, araziyi ve düşmanları yok edin. Özellikler:**Güçlü nükleer silahlar**Silah özelleştirmeli Sandbox modu**Harika patlamalar - bol miktarda ateş ve enkaz!**Özel saldırılar **Binaların yıkılması - roketlerinizi farklı binalara fırlatın ve yıkılmalarını izleyin.**Kilidi açılacak 20 başarı**7 helikopteri tamamlamak için 35 görev-Mi-24 Hind-A129-Mi-28 Havoc-AH-1-Ka-50 -AH-64 Apache-RAH-663 uçaklar-A-10 Thunderbolt-B-17-AC-13010 kara araçları-Lada-Kamyonet-Askeri SUV-APC-BM-21 Grad-BM-27 Uragan-BM-30 Smerch -T-72 tankı-M1 Abrams tankı-P. 1000 Ratte tankı Aracınızı yükseltin: -Roket hasarı -Roket silahı yeniden yükleme -MG hasarı -MG yeniden yükleme -Motor-Zırh Oynamak için 4 harita: -Ilıman şehir-Çöl-Şehir Merkezi-Orman Yok edilecek çok sayıda farklı düşman birimi:-Makineli tüfek askeri-Roket asker-Araba bombası-BM-21 Grad roket kamyonu-AH-64-Shilka-Hava Savunma topu-Hava Savunması pikap-S-300 karadan havaya füze sistemi Düşmanları yok et!

Karmaşık dövüş mekaniği içeren dramatik bir video oyunu.
Birçok çeşitli silah ve araç sistemi
Oyunun görselleri çarpıcı.
Sony Bravia XBR85'in bir dizi temel özelliği var.
Toplam yıkımın büyüklüğü hakkında bilgi sunar.
Oynanış

# Nasıl indirilir ve kurulur Total Destruction şık APK 2.10.6 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Total Destruction modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Total Destruction mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Total Destruction indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Total Destruction arayın.

# Tam Özellikler Total Destruction şık APK 2.10.6 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut51.8MB
versiyon2.10.6
Sürüm Kodu247
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinREAD_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE MANAGE_EXTERNAL_STORAGE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE AD_ID WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE BILLING BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Min Sdk26
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a x86 x86_64
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 320, 480, 640

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği diğer.#Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#:

// imza //

MD5B1B103FA442532DC31520CF82BA654AB
imza37CAB548D4972EEA2259422FBE1986CB0ACD0D23
CBE6A1BEDFBFA85C5D9779D3D7D32377B32CFA05707C5E251132E7E289FCEA04
GeçerliFri Mar 18 12:49:33 CET 2022 until: Tue Mar 12 12:49:33 CET 2047
Seri numarası241efb1d

// Geliştirici //

Geliştiricizhangkongkeji
OUzhangkong
organizasyonandroid
yerelÇangşa
ülkeÇin
şehirhunan

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Total Destruction şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Total Destruction şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 30

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (30)

 • B

  @Anonim   2024-05-22 06:01:39

  Kimden:BR   cihaz:SM-G570M   OS:android 8.0.0
  $99999M
 • U

  @Anonim   2024-05-20 23:44:08

  Kimden:UA   cihaz:SM-A217F   OS:android 12
  the best
 • G

  @Anonim   2024-05-19 23:44:19

  Kimden:GB   cihaz:M2006C3MG   OS:android 10
  is working i like it
 • E

  @Anonim   2024-05-18 14:21:36

  Kimden:ES   cihaz:21121119VL   OS:android 11
  bueno
 • U

  @Anonim   2024-05-12 19:46:19

  Kimden:US   cihaz:vivo 1906   OS:android 11
  it did have unlimited gold but it did not have unlimited cash and when I quit and came back to the game the cash resets and you can't even sign in to cloud save.
 • T

  @Anonim   2024-05-09 01:14:54

  Kimden:TR   cihaz:SM-A127F   OS:android 13
  YESSİRRR THİS İS SO GOOF
 • U

  @Anonim   2024-05-05 18:11:53

  Kimden:US   cihaz:MRD-LX1F   OS:android 9
  Xyjan
 • B

  @Anonim   2024-04-30 11:49:10

  Kimden:BR   cihaz:SM-A136U   OS:android 13
  muito bom
 • G

  @Anonim   2024-04-30 05:49:25

  Kimden:GB   cihaz:SM-A145F   OS:android 13
  great game
 • I

  @Anonim   2024-04-29 14:20:50

  Kimden:ID   cihaz:itel P662L   OS:android 12
  fhffjfug
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Total Destruction şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Total Destruction

 • A

  @Anonim   2023-03-26 15:14:43

  Kimden:AU   cihaz:samsung SM-J530Y   OS:android 9
  unlock all cars, tanks, planes, helicopters, everything!
 • C

  @Anonim   2023-02-11 18:00:43

  Kimden:CZ   cihaz:LENOVO Lenovo P2a42   OS:android 7.0
  ****o can you pls add complete all missions? Bc i have inf money and i need do missions
 • P

  @Anonim   2022-12-04 09:58:23

  Kimden:PH   cihaz:realme RMX3472   OS:android 12
  now make an unlocked all vehicles mod I think everyone will agree to this
 • E

  @Anonim   2022-11-06 00:08:25

  Kimden:ES   cihaz:PCBOX PCB-T103 CURI LITE   OS:android 7.0
  traigan un mod de todo desbloqueado plisada nonjnijbiiuuubuhh
 • U

  @Anonim   2022-10-17 22:29:22

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A035G   OS:android 11
  unlocked all vehicles +unlimited money have fun ppppppppl
 • U

  @Anonim   2022-09-04 22:50:31

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1811   OS:android 8.1.0
  unlock all vehicles and maps to play all maps to enjoy the game
 • U

  @Anonim   2022-07-03 05:11:48

  Kimden:US   cihaz:Casper VIA_A1_1   OS:android 6.0
  could you please add the newest version they added maus tank and fixed bugs
 • H

  @Anonim   2022-06-29 21:39:55

  Kimden:HU   cihaz:samsung SM-A226B   OS:android 11
  Please make a mod for all units unlocked,i really neeed it jdjdebjddbdbdbdbdjfbfbbrfbdbdkdnfnrbebebdnnnddkkdkd
 • N

  @Anonim   2022-06-16 22:34:48

  Kimden:NL   cihaz:samsung SM-A125F   OS:android 11
  please update this to 2.6.1 it would be realy apriciated
 • P

  @Anonim   2022-04-26 10:53:26

  Kimden:PH   cihaz:samsung SM-A015F   OS:android 10
  can u make a mod that unlocks the missile menu and unlimited money
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Total Destruction şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

İlgili Modlar

İndiren kişiler Total Destruction şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme