HappyMod › Games › Tools › Vidmix - AI Art & MV Maker Mod
Vidmix - AI Art & MV Maker Mod

Vidmix - AI Art & MV Maker şık APK 2.31.415 [Kilitli][profesyonel]

Güncelleme açık: 2023-06-08

Vidmix - AI Art & MV Maker şık değiştirilmiş bir versiyonudur Vidmix - AI Art & MV Maker tarafından geliştirildi . Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Vidmix - MV Maker & AI Art Mod v2.31.415 (Profesyonel özell... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Vidmix - AI Art & MV Maker 2.31.415 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıVidmix - AI Art & MV Maker şık APK 2.31.415 [Kilitli][profesyonel]
versiyon2.31.415
Güncelleme açık2023-06-08
Boyut115.1 MB
Mod BilgisiVidmix - MV Maker & AI Art Mod v2.31.415 (Profesyonel özelliklerin kilidi açıldı)
KategoriTools
Google Play'den edininVidmix - AI Art & MV Maker
Orijinal apk'yı indirinVidmix - AI Art & MV Maker (113.81 MB)
Bağlantılar İndir:

Vidmix - AI Art & MV Maker şık APK 2.31.415 [Kilitli][profesyonel]

Hızlı indirme (113.81 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (113.81 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Vidmix - AI Art & MV Maker şık APK 2.31.415 [Kilitli][profesyonel]

Özellik V1 Özellik:
VIP Kilidi

Özellik V2 Özellik:
PRO özellikleri açılmış

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Harika video görüntüsü etkileşimi ve çarpıcı bir görünüm ile zarif bir arayüze sahiptir.

Vidmix, ilk kez kullanıcılar için kolaylaştıran profesyonel, popüler bir stil arayüzüne sahiptir. Kullanıcının deneyimini en üst düzeye çıkaran birçok otomatik etkileşime sahiptir ve her şey düzgün bir şekilde düzenlenir. VidMix'in çalışma arayüzü çok daha karmaşık ve ayrıntılıdır ve video tasarımının ilk kez kullanıcılar için bile eksiksiz ve kullanıcı dostu olmasını sağlar.

# Ek video düzenleme araçları kaliteyi işler.

Bu uygulamanın video düzenleme özellikleri son teknoloji ürünü ve modern tasarımla birlikte gelir. Bu, tüm kullanıcıların her bir kareye dahil edilen tüm istedikleri değişikliklerle mümkün olan en doğru ve eksiksiz video işlemeye sahip olmalarını sağlar. Kapsamlı kişiselleştirme seçenekleri sayesinde bu uygulamanın her seçeneğinde hem profesyonel hem de ayrıntılı değişiklikler yapılabilir. Ek olarak, bu özellikler her bir takım varyasyonunun belirli özelliklerine dayanarak gerçekleştirilebilir.

# Ek videolar belirli şablonlar kullanılarak oluşturulabilir.

VidMix, kullanıcıların videolarını oluşturmak için kullanabileceği çeşitli şablonlar sağlar. Her şablon önceden hazırlanmış yapılara sahiptir ve kullanıcıların resimler, videolar ve sesler gibi kişisel içerikleri içe aktarmasına olanak tanır. Bu şablonlar, kullanıcıların farklı stillerde ve bağlamlarda kolayca yüksek kaliteli müzik videoları oluşturmalarına olanak tanır. Her şeyi sıfırdan inşa etmek yerine, Vidmix bu şablonları ve içerik oluşturucuların kullanması için benzersiz içerik sağlar.

# Güzel görsel efektler ve geçişler eklemek, sorunsuz bir duygu yaratmaya yardımcı olur.

Videolarınıza daha fazla dikkat çekmek istiyorsanız görsel efektler eklemek önemlidir. Bunun nedeni, geçişlerin de yararlı olması ve aynı anda çok fazla bilgi ile çalışırken insanların büyük bir fark yaratmasına yardımcı olabilmesidir. Bir şarkının tonunu eşleştirmek veya çok fazla içerikle çalışmak, insanların tüm aşamaları yönetmesi zor olacağı için etkisi olmadan daha zordur. Ancak efektler, videodaki atmosferi önemli ölçüde artırabilecek çekici bir son ürün oluşturuyor.

# Projeyi sorunsuz bir şekilde bitirmek için görselleri müzikle dahil edin.

Bir VidMix videosuna müzik eklemek anında daha güzel ve çekici hale getirir. Kullanıcılar, videolarına eklemek için herhangi bir kaynaktan herhangi bir şarkıyı seçebilir. Bu, herkesin yapabileceği kolay bir süreçtir ve belirli bir araçla ses ve görüntülerin senkronize edilmesi, video kalitesini tutarlı hale getirir ve izleyiciler tarafından hissedilen duygulara daha fazla derinlik katar. Ayrıca, Vidmix'in son aşaması, videoya daha fazla güzellik katan profesyonel düzenleme içerir.

# Videonun içeriğini vurgulamak için benzersiz metinler veya yazı tipleri ekleyin.

Kullanıcılar, belirli noktalara vurgu yapmak için videolara yazı tipleri veya metin ekleyebilir. Bu, kullanıcıları yaratıcı olmaya ve benzersiz sonuçlar bulmaya teşvik etmesi nedeniyle diğer video düzenleme uygulamalarına göre bir avantaj sağlar. Kullanıcılar ayrıca daha da ilginç sonuçlar için videolarındaki metin veya içerik için kesin özelleştirmeler yapabilir. Bunun nedeni, programı gerçekten sınırsız kılan özelleştirme konusunda herhangi bir sınır olmamasıdır. Vidmix, kullanıcıların her kare ile yüksek kaliteli ve dikkat çekici müzik videoları yapmak istedikleri en iyi uygulamalardan biridir. Derinlemesine özelleştirme ve ekler vardır; Keşfedilecek ve yararlanacak birçok varyasyon vardır; Ve vidmix videoları her zaman göz alıcıdır.

# Bazı özellikler şunları içerir: Kasırgalar, Tornadolar ve Yıldırım.

Son derece özelleştirilebilir bir arayüz ve çok çeşitli araçlar, özellikler ve seçeneklerle aksaklık, kullanıcı deneyiminin sınırlarını zorlar. Video detaylarını ve kalitesini geliştirmenin yanı sıra yenilikçi yapay zeka ile birlikte gelişmiş bir video düzenleyicisi. Şablonlar, kullanıcıların kalabalıktan öne çıkan videolar yapmalarını sağlayan geniş bir tasarım olasılıkları ile birlikte gelir. Ayrıca, tasarımlar gelecekteki projeler için sağlam bir zemin sağlar. Yüksek kaliteli müzik videoları oluşturmak, çekici görsellerle müzik karıştırmayı gerektirir. Müzik ve görselleri karıştırarak, her video geçişi yankılanan videolar oluşturmak için yeni potansiyeller ekler. Videoları çerçevelemek veya ana konuya, noktaya ve mesaja dikkat çekmek için estetik açıdan hoş metinler ve yazı tipleri kullanın.

# Vidmix'in açıklanması gerekiyor.

Fotoğraflara ve videolara müzik eklemek, Instagram feed'inizi renklendirmenizi sağlar!

# Oluşturduğunuz videolarda daha da serin olmak için birçok efekt kullanın.

Videolar düzgün bir şekilde düzenlemek için özel yazılım gerektirir. Çoğu kişi hala videolarını düzenlemek için bilgisayar kullanıyor. Ancak artık bir bilgisayar kullanmanıza gerek yok - videoları düzenlemek için başka birçok seçenek var. Uygulamalı cep telefonlarında kullanıcılar, materyalleri düzelterek, efekt ekleyerek ve bir görüntünün rengini değiştirerek videoları ayarlayabilir. Bu düzenlemeler bilgisayarlarda gerçekleştirilenler kadar kesin ve kapsamlı olmayabilir. Bir video klipe efekt ve görüntü eklemek derinlik ve incelik ekler. Geçiş efektlerini birleştirmek klibi daha bastırılmış hale getirebilir. Bir videoya müzik eklemek canlılık ve duygu ekleyebilir. Ve bazı videolar belirli demografik bilgileri eklemek veya bırakmaktan bile yararlanır. Yaratıcı ilham ve güçlü bir ilk izlenim sağlamak, iyi tanımlanmış ses ve görüntü ile videoların sadece birkaç faydasıdır. İnsanlar bu videoları sosyal medya platformlarında daha çekici buluyor ve aynı zamanda yaratıcılarının yaratıcılığını da artırıyorlar. Videolarınız veya Vidmix ile fotoğraflarınız için kolayca çekici arka plan müziği oluşturabilirsiniz. Hizmeti nasıl kullanacağınızı bilmenize gerek yok.

# Video kliplere 3D video geçişlerinin yanı sıra müzik ve video efektleri ekleyin.

Vidmix, çizgi film, ifadeler, aşk ve müzik gibi belirli temalar halinde kategorize edilmiş bir efekt kütüphanesine sahiptir. Her tema için, müzik eklediği videolar ve fotoğraflarla sorunsuz bir şekilde çalışan 3D geçiş efektlerinin bir karışımını içerir. Ayrıca, kullanıcıların videolarını ve fotoğraflarını geliştirmek için kullanabilecekleri diğer yaratıcı efektlerin koleksiyonlarını da içerir. Mobil cihazlar yalnızca görüntüleri görüntülemek için kabloludur. Bununla birlikte, çok çeşitli etkileyici efektlere ve geçişlere sahip bir uygulama olan Vidmix sayesinde ritimler de oynayabilirler. Aslında, bir Viparafrase ile uygulamaya ekleyerek müzikleri bile karıştırabilirsiniz: Geçişlerin ve efektlerin eksikliği nedeniyle görüntüleri müzikle karıştırmak neredeyse imkansızdır. Ancak, hayal edebileceğiniz hemen hemen her etkiyi içeren bir uygulama olan Vidmix için durum böyle değildi. Oluşturulmasından bu yana, birçok kişi videolarına ve fotoğraflarına müzik eklemek için kullandı. Eos.

# Vidmix - AI Art & MV Maker şık APK 2.31.415 [Kilitli][profesyonel] Özellik:

Vidmix, harika efektler ve geçişlere sahip en iyi müzik video düzenleyicisidir. Ücretsiz bir müzik video oluşturucu olarak Vidmix, düzenleme için kullanılabilecek pek çok popüler temaya ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli müziklere sahiptir. Vidmix ayrıca kolaylıkla harika videolar yapmak isteyen yeni başlayanlar için harika bir seçimdir. Vidmix, temalara göre değişen çok sayıda şablon sunar: aşk, şarkı sözü, emoji, çizgi film vb. Vidmix ile videoya kolayca müzik ekleyebilir, fotoğraflar ve şablonlarla harika videolar oluşturabilir, sihirli efektlerle çizgi film videoları hazırlayabilirsiniz. yaratıcılığınıza ilham verin.Instagram için müzikli ve fotoğraflı video oluşturmak için hemen Vidmix Uygulamasını indirin!Özel Özellikler• Kullanıcıların farklı gereksinimlerini karşılamak için yüzlerce yüksek kaliteli filtre;• Özel geçiş efektleri videonuzu benzersiz kılar;• Çoklu çekim desteklenir ve geçiş yapın istediğiniz gibi özgürce filtreler;• Şık yüz çıkartmaları;• Geniş Ekran modu;• Yaratıcı fotoğraflarınızı/videolarınızı Facebook, Instagram'da paylaşın. resimlerden ve şarkıdan video. Fotoğraflarınızı canlandıracak tonlarca harika efekt deneyebilirsiniz. Vidmix'in video efektleri, kısa videoları düzenlemek için mükemmel bir uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Vidmix, videonuzu eğlenceli ve popüler hale getirmek için pek çok ücretsiz müzik sunar. Ayrıca videoyu parçalara ayırabilir, galerinizdeki resimleri birleştirebilirsiniz. Efektli en iyi müzik video düzenleyici: Instagram için müzikli ve resimli video düzenleyin!Video Düzenleme UygulamasıVidmix, ekstra ihtiyaçlarınızı karşılamak için kısa video düzenleme araçları sunar, videolarınızı ve kliplerinizi içe aktarabilirsiniz, böylece video arka plan müziğiyle mükemmel bir şekilde eşleşir. Ve bu video oluşturucuda seçebileceğiniz çeşitli metin stilleri ve yazı tipleri var. Harika efektler ve geçişlere sahip ücretsiz müzik video düzenleyici. Videoya Müzik Ekleyin Vidmix aynı zamanda çeşitli arka plan müziği içeren bir fotoğraf video oluşturucudur, böylece bir fotoğraf videosu hazırlarken ihtiyacınıza uygun olanı her zaman bulabilirsiniz. Ayrıca favori vuruş şablonunuzu seçebilir, fotoğraf ve videolarınızı yükleyebilir ve kolayca müzikli video oluşturabilirsiniz. En yeni popüler müziklerle eğlenceli kısa video klipler oluşturabilirsiniz. Videoyu KaydedinVidmix, kalite kaybı olmadan 720P/1080P HD dışa aktarma sağlar. Bu kullanımı kolay klip oluşturucu, birkaç adımda resimlerden ve şarkılardan video yapmanıza, fotoğraflarınızı ve video kliplerinizi müzik ve geçişlerle harika videolara dönüştürmenize yardımcı olur! Videoyu istediğiniz zaman telefonunuza kaydedin veya dışa aktarın. Videoyu Paylaşın Çalışmalarınızı Facebook, YouTube, Instagram gibi herhangi bir sosyal medyada arkadaşlarınızla kolayca ve anında paylaşın, daha fazla beğeni kazanın ve yeni takipçiler edinin. Harika efektler ve geçişlere sahip video düzenleyici. e-posta: [email protected]

Harika video görüntüsü etkileşimi ve çarpıcı bir görünüm ile zarif bir arayüze sahiptir.
Ek video düzenleme araçları kaliteyi işler.
Ek videolar belirli şablonlar kullanılarak oluşturulabilir.
Güzel görsel efektler ve geçişler eklemek, sorunsuz bir duygu yaratmaya yardımcı olur.
Projeyi sorunsuz bir şekilde bitirmek için görselleri müzikle dahil edin.
Videonun içeriğini vurgulamak için benzersiz metinler veya yazı tipleri ekleyin.
Bazı özellikler şunları içerir: Kasırgalar, Tornadolar ve Yıldırım.
Vidmix'in açıklanması gerekiyor.
Oluşturduğunuz videolarda daha da serin olmak için birçok efekt kullanın.
Video kliplere 3D video geçişlerinin yanı sıra müzik ve video efektleri ekleyin.

# Nasıl indirilir ve kurulur Vidmix - AI Art & MV Maker şık APK 2.31.415 [Kilitli][profesyonel]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Vidmix - AI Art & MV Maker modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Vidmix - AI Art & MV Maker mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Vidmix - AI Art & MV Maker indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Vidmix - AI Art & MV Maker arayın.

# Tam Özellikler Vidmix - AI Art & MV Maker şık APK 2.31.415 [Kilitli][profesyonel]

// İndirme Bilgileri //

Boyut115.1MB
versiyon2.31.415
Sürüm Kodu415
Langar bn bn-IN de en es fr hi hi-IN in ja kn kn-IN mr mr-IN pa pa-IN pt ru ta ta-IN te te-IN zh zh-TW

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE ACCESS_NETWORK_STATE BILLING CAMERA WAKE_LOCK ACCESS_WIFI_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID POST_NOTIFICATIONS RECEIVE BIND_APPHUB_SERVICE RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE warmed_up dump PROCESS_SUPERVISOR
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.İşlemcinin uyumasını veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.Bir uygulamanın Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i alın.:

STORAGE:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
KAMERA:
Kamera cihazına erişebilmek için gereklidir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği other.#Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır:

.#:

// imza //

MD5A0DA8B48943D64C74C02A51D11E1868E
imza2BFBA76612C78FE8675F7829457B5E47F26529C7
AC4203DD7F5BB1364F04732299BD06E964CE92312F65CA2E1FFD5BD1E10C293D
GeçerliTue Mar 07 01:52:29 CET 2023 until: Sat Oct 26 02:52:29 CEST 4069
Seri numarası1fa33c1a

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Vidmix - AI Art & MV Maker şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Vidmix - AI Art & MV Maker şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 41

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (41)

 • U

  @Anonim   2023-04-08 20:10:26

  Kimden:US   cihaz:V2149   OS:android 11
  super app this is working
 • U

  @Anonim   2023-01-02 12:12:01

  Kimden:US   cihaz:SM-A107M   OS:android 11
  muy buena si funcionó, además no salen anuncios y puedes usarlo cuando quieras sin interrupciones, les recomiendo la descarga.
 • U

  @Anonim   2022-05-18 02:55:27

  Kimden:US   cihaz:SM-G610F   OS:android 8.1.0
  No downloading vidmix video editor
 • U

  @Anonim   2022-05-02 10:25:54

  Kimden:US   cihaz:100011886   OS:android 11
  om I have PREMIUM OMGS THANKS
 • U

  @Anonim   2022-03-25 02:07:45

  Kimden:US   cihaz:ONEPLUS A3010   OS:android 7.1.1
  the edits aren't good but the crack works
 • I

  @Anonim   2022-02-10 15:13:18

  Kimden:ID   cihaz:CPH2159   OS:android 11
  kenapa gua nggak bisa masang tolong jelaskan
 • I

  @Anonim   2022-02-05 22:04:08

  Kimden:ID   cihaz:CPH1727   OS:android 7.1.1
  Ga jelas banget aplikasi nya
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Vidmix - AI Art & MV Maker şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Vidmix - AI Art & MV Maker

 • U

  @Anonim   2021-08-28 09:07:48

  Kimden:US   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X660   OS:android 10
  nice video marketing app
 • I

  @Anonim   2021-08-11 19:16:24

  Kimden:IN   cihaz:samsung SM-G615F   OS:android 8.1.0
  ths app installed plz SUPPORT SUPPORT adarsh Bhatkande staylish name
 • I

  @Anonim   2021-08-09 16:33:44

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi M2006C3MII   OS:android 10
  please sir make vidmix video editor app's mod app please
 • U

  @Anonim   2021-07-15 12:21:19

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1906   OS:android 11
  please make a mod in this
 • I

  @Anonim   2021-04-15 23:39:41

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi Redmi 6A   OS:android 9
  buat mood ni apk tanpa iklan &tanpa watermark unlock all
 • I

  @Anonim   2021-03-20 00:23:22

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi Redmi 4A   OS:android 7.1.2
  di samping itu juga GK mau di suruh apah coba isn mau tau tah yang coba liat di google play store untuk orang yang GK ada yang bisa di download di sini aja udah GK usah di perpanjang kontrak di dunia ini yang paling aku suka kamu yang sudah kita ketahui bersama bahwa pada saat itu juga GK mau di suruh apah coba isn mau tau tah yang coba liat di google play store untuk
 • P

  @Anonim   2021-03-16 13:46:37

  Kimden:PH   cihaz:apls Reno z   OS:android 9.0
  kamos just king keep gghhg yyyuy uuuuy ttttt uuuuu uuii
 • U

  @Anonim   2021-02-09 22:45:10

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-J400M   OS:android 10
  la pro me la puede y la premium para desbloquear todo porfavor
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Vidmix - AI Art & MV Maker şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (48) Sürümler of Vidmix - AI Art & MV Maker şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Vidmix - AI Art & MV Maker şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme