HappyMod › Games › Strategy › Wild Sky: Tower Defense TD Mod
Wild Sky: Tower Defense TD Mod

Wild Sky: Tower Defense TD şık APK 1.97.9 [Mega mod][Mod Menu]

Güncelleme açık: 2023-05-27

Wild Sky: Tower Defense TD şık değiştirilmiş bir versiyonudur Wild Sky: Tower Defense TD tarafından geliştirildi Wild Sky Dev. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Wild Sky TD V1.97.9... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Wild Sky: Tower Defense TD 1.100.13 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıWild Sky: Tower Defense TD şık APK 1.97.9 [Mega mod][Mod Menu]
versiyon1.97.9
Güncelleme açık2023-05-27
Boyut14.85 MB
Mod BilgisiWild Sky TD V1.97.9
geliştiriciWild Sky Dev
KategoriStrategy
Google Play'den edininWild Sky: Tower Defense TD
Orijinal apk'yı indirinWild Sky: Tower Defense TD (173.66 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Wild Castle: Tower Defense TD şık APK
Wild Sky: Tower Defense TD şık APK
Bağlantılar İndir:

Wild Sky: Tower Defense TD şık APK 1.97.9 [Mega mod][Mod Menu]

Hızlı indirme (173.66 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (173.66 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Wild Sky: Tower Defense TD şık APK 1.97.9 [Mega mod][Mod Menu]

Wild Sky TD V1.97.9

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Gerçekleştirilecek görevler listesini bulun.

Bu RPG oyunu, bir adanın güçlü hükümdarı olarak oyunculara sahiptir. Sakinlerinin minyatür bir versiyonuna sahip ikincil bir ada, daha kolay bir şekilde dahil edilmiştir. Raporlar, kötü bireylerin görünür eylemleri nedeniyle krallığınızın bütünlüğüne - muhtemelen varlığı bile - bir tehdit olduğunu gösteriyor. Bu algılanan tehdide karşı kararlı bir eylemde bulunmalısınız. Güçlü bir krallık oluşturmak hem koruma hem de zenginlik sağlamayı gerektirdiğinden, bulgularımız düşmanların güvenliğimizdeki açıklıklardan yararlanacağını göstermektedir. En kısa zamanda Wild Sky TD'de güçlü bir ekip oluşturmanız gerekiyor. Bunun nedeni, savaş sırasında bile liderlik becerilerinizi göstermeniz önemlidir.

# Bulutlarda birçok bahçe inşa edin.

Bir bulut bahçesi oluşturmak için çiftçilik ve yaratıcı etkinliklerinizi daha da geliştirmeniz gerekir. İnsanlar, oyunda büyük bir üretim üretmek için güçlü kooperatiflerde bir araya geliyorlar. Daha sonra, halk arasında bir algı yaratmak için işbirlikçi rekabeti teşvik etmemiz gerekiyor. Ayrıca rekabet stratejilerine yeni ürünler ve yeni çeşitler eklemelidirler. Ek yıldız gemisi üretimi de gereklidir. Güçlü bir askeri güç topladıktan sonra, diğer adaları fethetmeli ve ürünleriniz için koruyucu bir bahçe oluşturmalısınız. Wild Sky TD aracılığıyla tesisleri üreten en son silah ve araçları inşa ettiniz. Oyunun için özellikler seçerken bu göz ardı edilmemelidir.

# Daha büyük rakiplerin üstesinden gelin.

Krallığınızın geleceğindeki engelleri ortadan kaldırmak bir odak noktası olmalıdır. Güçlü düşmanlar krallığınızın güvenliğini tehdit eder; Engellerini kaldırmak, onları tamamen dışarı itmenize olanak tanır. Modern TD vahşi gökyüzünün yardımıyla Kral, ordusuna modern araçlar ve silahlar ekleyebilir. Bir savaş yoluyla liderliğin gösterilmesi önerilir; Daha güçlü silahlarla savaşmak bu özelliğin geliştirilmesine yardımcı olur. Bu oyun güç gerektirir; Askeri gücünüzü ve ayrıcalıklarınızı geliştirmeye odaklanmalısınız. Savaş yapmak için oyuncuların tüm birliklerini potansiyel olarak tehlikeli bir alana taşımak için uzay gemisini kullanmaları gerekir. Buna ek olarak, Main'i daha uzağa itmek için uzun menzilli veya yıkıcı silahlar gibi destek özelliklerini kullanmaları gerekir. Konularınızı anakaradan bitişik adalara iterek, bir sonraki oyununuzda kullanabileceğiniz kaynakları önemli ölçüde artırırsınız. Bununla birlikte, oyuncular Wild Sky TD'yi oynamak için aldıkları inanılmaz ödüller nedeniyle daha çekici bulacaklar. Ayrıca, bir düşmanla karşılaştığında bir karşı saldırı uygulama zorluğundan da yararlanacaklar. Oyuncular bulutlarda yeni krallıkları avlayan daha büyük toprakları keşfedebilirler. Bu, oyunun genel eğlence değerine katkıda bulunacaktır. Gökyüzünün krallıkları üzerindeki ustalığınızı kanıtlarken iddialarınızı geniş göksel bahçelerine savunun. Bu görevi tamamlama ödülleri, ondan uzaklaştıktan sonra devam eder.

# Ürünün temel özellikleri şunları içerir: daha güçlü motor, artan tork ve daha geniş uygulama.

Krallığın gücünü, sahip olduğunuz her şeyi kullanarak gökyüzünde yukarı ve çalıştırın. Mevcut bahçeleri genişletin ve kişisel alanınızı artırmak için yenilerini oluşturun. Büyük mücadelelerle yüzleşir ve kötü şöhretli kötü adamlara karşı durur. En güncel uçan evrenleri kullanarak güçlü kahramanları geniş bahçelere taşıyın. Kendi bölgenizi talep ederek araç ve silah sistemini geliştirin.

# Her zaman etrafımızda ilginç aktiviteler var.

Heyecan verici oyun için bu fikirlerden bazılarını bulmak oyunun başlamasını içerecektir. Reklam Oyun gerçek zamanlı bir RPG ve 3D bulmaca öğesine sahiptir. Ayrıca bulmacaları çözmek için bir plan ile birlikte gelir. Düşmanınızı yenmek için, taktiklerinizi yaratarak ve ustalaşarak bu strateji oyununun ustası olun. Düşmanlarınızı aşmak ve yenmek için büyü, kuleler ve kahramanlar dağıtmak için bu taktikleri kullanın. Daha zorlu düşmanları yenmek ve becerilerinizi geliştirmek için güvertelerinizi yükseltin. Rakibiniz için büyük bir tehdit olmak sizi daha da ileriye götürecektir. Kaynakları toplamanıza yardımcı olmak için madenlere ihtiyacınız olacak. Bu madenleri savunmanız ve etkinliklere ve turnuvalara katılarak ödül almanız gerektiğini belirtmek önemlidir. Bu oyunda, ortaçağ ve steampunk fantezi adalarında merak ve tehlike krallıklarına seyahat edin. Loncalara katılmak, bir arkadaşınızla oynamanıza ve oyunda zorlu patronlarla mücadele etmenizi sağlar. İlgili riskin daha büyük olduğunu, ancak ödüllerin de daha büyük olacağını belirtmek önemlidir. Wild Sky TD'de bulunan harika 3D grafikler onu inanılmaz bir video oyunu haline getiriyor. Diğer harika özellikler arasında günlük denemeler, çevrimiçi çok oyunculu, turnuvalar ve PVE ve PVP etkinlikleri bulunmaktadır. Bu oyun, şimdi indirmeniz gereken 1500'den fazla eylemle bir harita sunuyor.

# Wild Sky TD Mod APK için ücretsiz bir uygulama indirilebilir.

Oyunun orijinalinde olmayan ekstra özellikler ekleyen değiştirilmiş bir versiyonu var. Bunlar ek para, avantajlar ve daha fazlasını içerir.

# Seviyeler, oyunun planını kapsayan 100 hikaye içerir.

Bu oyunun oyunu katmanlı ve karmaşık. Oyuncunun ilerlemesini etkileyen çeşitli sistemlerin yanı sıra etkileyici miktarda yerleşim derinliğine sahiptir. Tower Defense adlı çekirdek bir oyun tamircisi kullandı; Ayrıca oyuncuların keyif alabileceği birçok farklı mod yarattı. Ayrıca, bu oyun oyuncuların birçok farklı işleve erişmek için kullanabileceği büyük bir yükseltme sistemi içerir. Bu, güçlü bir savunma hattı oluşturmalarını sağlar. Oyuncuların kahramanları doğal olarak başka yollarla kontrol edilen oyunculara göre bir avantaja sahiptir. Canavarları parçalamak için güçlü yıkıcı becerileri kullanabilirler. Oyuncular kıta boyunca seyahat etmeye devam edebilir ve giderken birçok zorluğun üstesinden gelebilirler. Bu onların hikayelerini gerçekten sonsuz hale getiriyor. Farklı canavarlar.

# Wild Sky: Tower Defense TD şık APK 1.97.9 [Mega mod][Mod Menu] Özellik:

Yeşil bir ormandaki orklardan sıcak bir çölde kükreyen bir ejderhaya kadar, bu kule savunma RPG oyunuyla buluşuyor, kuleler inşa etmenize, bir kahraman almanıza ve patlayan ateş topları atmanıza olanak tanır. Hepsi basit Orkları, daha da basit Zombileri ve biraz daha az basit Kara Elfleri en iyi yaptıkları şeyi yapmaktan alıkoymak amacıyla: iyi ruhları yok etmek. Wildsky, karanlık bataklıklardan volkanik çorak arazilere, keyfini çıkarmanız için 100'den fazla hikaye tabanlı seviye sunuyor. Zaman içinde yeni içeriğin kilidini açmanıza izin veren bir oyun içi ilerleme sistemi.

Gerçekleştirilecek görevler listesini bulun.
Bulutlarda birçok bahçe inşa edin.
Daha büyük rakiplerin üstesinden gelin.
Ürünün temel özellikleri şunları içerir: daha güçlü motor, artan tork ve daha geniş uygulama.
Her zaman etrafımızda ilginç aktiviteler var.
Wild Sky TD Mod APK için ücretsiz bir uygulama indirilebilir.
Seviyeler, oyunun planını kapsayan 100 hikaye içerir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Wild Sky: Tower Defense TD şık APK 1.97.9 [Mega mod][Mod Menu]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Wild Sky: Tower Defense TD modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Wild Sky: Tower Defense TD mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Wild Sky: Tower Defense TD indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Wild Sky: Tower Defense TD arayın.

# Tam Özellikler Wild Sky: Tower Defense TD şık APK 1.97.9 [Mega mod][Mod Menu]

// İndirme Bilgileri //

Boyut14.9MB
versiyon1.97.9
Sürüm Kodu1930
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE RECEIVE_BOOT_COMPLETED POST_NOTIFICATIONS BILLING BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE WAKE_LOCK AD_ID READ_EXTERNAL_STORAGE FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir.
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

// imza //

MD5FBD2092D57BFCC31FCEC9EAA09B1AE72
imza76C5BC9DDC123831FD44B24CD48283689A5E3338
6191DDCA600E7874082B6D7A6CF3536237BF9A7864AA999B863DC844534F3E6A
GeçerliThu Mar 07 02:40:33 CET 2019 until: Sun Mar 07 02:40:33 CET 2049
Seri numarası13ed60a5df30511054181fa83d43f85ebaa5783c

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonGoogle Inc.
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Wild Sky: Tower Defense TD şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Wild Sky: Tower Defense TD şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 36

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (36)

 • Y

  @Anonim   2023-06-08 04:12:42

  Kimden:YE   cihaz:SM-N960U   OS:android 10
  لا تعمل للللللل%لللللللللللل
 • G

  @Anonim   2023-05-04 15:59:36

  Kimden:GB   cihaz:SM-F926B   OS:android 13
  doesn't work..............
 • U

  @Anonim   2023-04-28 23:54:12

  Kimden:US   cihaz:SM-N976U   OS:android 12
  won't even open the app
 • S

  @Anonim   2022-11-28 15:37:17

  Kimden:SA   cihaz:NX679J   OS:android 12
  Not worked with me and i hope you are fixed
 • P

  @Anonim   2022-11-07 19:00:22

  Kimden:PH   cihaz:STK-L22   OS:android 10
  walang free shipping
 • I

  @Anonim   2022-10-16 06:19:24

  Kimden:ID   cihaz:SM-J500G   OS:android 6.0.1
  #HappyMod# mantap ini game thanx banget yg udah bikin mod ini
 • U

  @Anonim   2022-10-12 14:06:26

  Kimden:US   cihaz:CPH2349   OS:android 11
  Yeah It's working,but when you open the game it keeps existing by itself and while playing,no unlimited coin & gems, everything need internet connection and not free shipping.i just frikin waste my 330 mb here!!
 • I

  @Anonim   2022-06-16 02:36:49

  Kimden:ID   cihaz:CPH2083   OS:android 9
  .................................
 • G

  @Anonim   2022-03-06 19:28:11

  Kimden:GB   cihaz:M2006C3MG   OS:android 10
  this fuking mod is a waste of fuking time
 • U

  @Anonim   2022-01-24 00:58:13

  Kimden:US   cihaz:NX629J   OS:android 9
  not really working on the mod
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Wild Sky: Tower Defense TD şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Wild Sky: Tower Defense TD

 • U

  @Anonim   2023-03-23 20:54:15

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2006C3LI   OS:android 10
  Quiero saber cómo me iniciar el juego ya que se me queda congelado al 28% XD
 • A

  @Anonim   2023-01-08 04:37:30

  Kimden:AR   cihaz:HUAWEI DRA-LX9   OS:android 10
  Quiero el mod desbloquear todos los personajes y torres en menos de 10 días
 • U

  @Anonim   2022-11-19 03:11:37

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g(7) power   OS:android 10
  Please add the free purchases and the mod menu with unlimited money and in battle, God mode, 1 hit, and every tower and hero card unlocked and fully maxed.
 • D

  @Anonim   2021-12-31 03:36:45

  Kimden:DE   cihaz:samsung SM-G965F   OS:android 10
  New Update pleasssssssssssssssssssssssssssssssss 1.63.7
 • P

  @Anonim   2021-02-13 13:29:10

  Kimden:PH   cihaz:samsung SM-A115F   OS:android 10
  Can anyone JUST MAKE AN MOD FOR FREE SHOPPING because that would be helpful i would rate it 5 stars if it works an dpls do it
 • R

  @Anonim   2020-10-30 19:32:21

  Kimden:RU   cihaz:HUAWEI YAL-L21   OS:android 10
  Не работает.
 • V

  @Anonim   2020-09-25 12:02:51

  Kimden:VN   cihaz:Xiaomi Redmi Note 8 Pro   OS:android 10
  Where do I play from every time there is a mod update?
 • I

  @Anonim   2020-04-15 00:13:32

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi Mi A1   OS:android 9
  game mod nya stuck di awal master tolong di fix.. ditunggu responnya
 • V

  @Anonim   2019-12-16 22:00:57

  Kimden:VN   cihaz:Xiaomi Redmi 5A   OS:android 7.1.2
  mình rất yêu thích tựa game này, nhưng vì game kiếm tài nguyên khó nên mình mong bên admin hãy mod game này
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Wild Sky: Tower Defense TD şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (96) Sürümler of Wild Sky: Tower Defense TD şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Wild Sky: Tower Defense TD şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme