HappyMod › Games › Sports › World Cricket Championship 2 Mod
World Cricket Championship 2 Mod

World Cricket Championship 2 şık APK 4.2 [Sınırsız para][Kilitli][Mod Menu]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-10-27

World Cricket Championship 2 şık değiştirilmiş bir versiyonudur World Cricket Championship 2 tarafından geliştirildi Nextwave Multimedia. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download World Cricket Championship 2 MOD APK v4.2 (Unlimite... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz World Cricket Championship 2 4.2 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıWorld Cricket Championship 2 şık APK 4.2 [Sınırsız para][Kilitli][Mod Menu]
versiyon4.2
Güncelleme açık2023-10-27
Boyut664.56 MB
Mod BilgisiDownload World Cricket Championship 2 MOD APK v4.2 (Unlimited Coins) For Android 4.2
geliştiriciNextwave Multimedia
Ringtone İndirVideo Game Ringtone
KategoriSports
Google Play'den edininWorld Cricket Championship 2
Orijinal apk'yı indirinWorld Cricket Championship 2 (709.92 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
World Cricket Championship 2 şık APK
World Cricket Championship 3 şık APK
World Cricket Championship Lt şık APK
World Cricket Championship şık APK
CSK Battle Of Chepauk 2 şık APK
World Cricket Championship Pro şık APK
Beach Cricket Pro şık APK
Street Cricket Pro şık APK
Bağlantılar İndir:

World Cricket Championship 2 şık APK 4.2 [Sınırsız para][Kilitli][Mod Menu]

Hızlı indirme (709.92 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (709.92 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Video Game Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler World Cricket Championship 2 şık APK 4.2 [Sınırsız para][Kilitli][Mod Menu]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Mod Menu
Unlimited Currency
Unlimited Coins
All Unlocked

Özellik V2 Özellik:
İpucu: Bazı modellerin oyunu oynayabilmek için Google hizmetlerini güncellemesi gerekir

Özellik V3 Özellik:
madeni para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları World Cricket Championship 2 şık. % 100 ÇALIŞMA!

# İlk hareketle bir kariyer maçına başlayın.

WCC2 birçok oyun modu ve benzersiz özellik içerecektir. Bunlar, PVP ve PVE gibi çok sayıda oyun modu ve sporun temel kurallarının uygulanmasını içerir. WCC2, birçok yönü basitleştirirken, sporu oyunuyla simüle ederek oyuncular için birçok iyi başlangıç ​​noktası sağlamayı amaçlamaktadır. Birden fazla mevsimin karşılaşmasına katılarak, hem PVE hem de PVP'de kariyerlerini kademeli olarak ilerletebilirler.

# Potansiyel kriket oyuncularını toplayın.

Kariyerlerinde daha fazla ilerlemek veya daha fazla profesyonel spor takımlarıyla rekabet etmek için kriket oyuncularının üye toplamaları gerekir. İşe alım sistemi çok yönlü ve derindir ve kulübün mevcut durumu ve genel zorlukları için en iyi seçenekleri sunar. Oyuncular yeterince şanslıysa, yarışmalar kazanacak ve şöhret kazanacak harika bir kriket takımı oluşturabilirler.

# Yenilikçi ama basit kriket oyunu.

WCC2, tüm oyun kurallarını ve her içeriği spordan uyguladı. Bu, WCC2'nin her maçının en az 5 ila 10 dakikalık oyun olduğu anlamına gelir; Oyuncular pozisyonları serbestçe değiştirebilir ve diğer kulüp üyeleri otomatik olarak belirli bir diziyi takip eder. Bu, oyuncuların oluşumları değiştirmeden farklı açıları görmesini veya tarlada hareket etmesini kolaylaştırır. Bunu yapmak, oyuncuların farklı eylemlere sahip bir meyilli veya sürahi olmak da dahil olmak üzere birçok farklı duygu hissetmesine neden olur.

# Butling ve Turnuva etkinliğine büyük bir oyun alanı eklemek.

Turnuvalarda sınırsız bir potansiyel sponsor ve ortak kaynağı vardır. Ayrıca oyunculara daha güçlü kulüplerle karşılaşmalarını sağlayarak gelecekteki fırsatlar sunar. Birçok insan turnuvaları her durumda doğru takımların oluşturulmasına yardımcı olan yararlı bir öğrenme deneyimi olarak görür.

# Gerçek zamanlı olarak, oyuncular doğrudan rakiplerle yüzleşir.

Bir oyuncu PVE ve PVP arasında seçildiğinde, birçok komplikasyonla karşı karşıya kalırlar. PVP'de, oyuncular becerilerini birbirlerine karşı meyilli veya sürahi olarak test edebilirler. Bu, diğer oyuncuların sevdiği ödülleri azaltmak isteyen oyuncular için nihai hedeftir. PVE'de, kulüp gücünün uyum sağlaması daha zordur ve oyuncunun ilerlemesi zor olmasına neden olur.

# Tüm kulübünüzü özelleştirebilirsiniz.

Kulüpler, turnuvalara katılma veya diğer oyunculara meydan okuyarak tüm takım tarafından özelleştirilebilir ve yeniden tasarlanabilir. Ek gömlek tasarımları günlük olarak görevler veya özel zorluklar yoluyla elde edilebilir. Ek renk seçenekleri takımın istatistiklerini geliştirebilir ve oyunculara rakiplerine göre avantaj sağlayabilir. Bu, ekibin istatistiklerini etkileyen benzersiz renk kombinasyonları olan deriler için de geçerlidir. WCC2'nin oynanışı ve içeriği, çok çeşitli kariyer ilerlemesi sağlamak için yeni eklemelerle sürekli artıyor. Grafikleri, herkes için canlandırıcı ve keyifli bir kriket deneyimi sunmak için en yüksek hızda koşarken açık ve çarpıcıdır.

# Uygulamanın bazı temel özellikleri şunları içerir: + Basit Arayüz + Ücretsiz Deneme Mevcut

Oyun için offical reklam, 1v1 çok oyunculu hem çevrimiçi hem de çevrimdışı erişilebildiğini belirtir. Küllerden küllere, tüm testler aynı yerden gelir. Çoklu seçeneklerden 28 bowling ve 150 vuruş animasyonu seçin. Yağmur bozulmasını tespit etmek için bir yöntem DL. L Bound ve Edge, yüksek kenar ve ultra kenar, bu programlar için karşılık gelen isimlerdir. Herkes bu kartla Blitz Turnuvasına ücretsiz giriş yapar. Şimşek geçişi ve dalışı şoku yakalar ve rakiplerini şaşırtır. Hareketlerini inceledikten sonra yenmesi zor bir rakip. Ölü, tozlu ve yeşil top modellerinde, rüzgar sıçramayı gerçekçi bir şekilde etkiler. Düzenli sanatçılar karakter yeteneklerini artırır. Dünyanın spor etkinlikleri için 42 mekanı var; Bu etkinliklerde 18 yabancı ekip yarışıyor. Ayrıca 10 yerel takım var. Test kriket, blitz etkinlikleri ve diğer daha popüler yarışmalar için Test Dünya Kupası, Dünya T20 Kupası ve ODI serisi yarışmalarına bakın. Çeteler, kriket modu çetelerinde, onları yaratma ile ilgili görevlerle birlikte oluşturulabilir. Bir arkadaş özelliğinde, kullanıcılar arkadaşlarını düellolara zorlayabilir. Bir meyilli, kötü karar vermesinden kaynaklanan bir yaraya maruz kalabilir. Oyunun koşullarındaki değişiklikler saha oyuncularının duygularını etkiler. Görsellere ek olarak, sinematografi ile çekilen filmler sırasında gerçekçi aydınlatmanın kullanılmasıdır.

# Kısa bir açıklamada Dünya Kriket Şampiyonası 2'yi tanıtın.

Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca insan kriket sever; Uzun bir tarihe sahip popüler bir spor. Onlardan biri misin? Dünyada Kriket Şampiyonası 2 oynayın. Bu oyun, deneyimi sahada olmak için mümkün olduğunca yakın hale getirmek için gerçekçi grafikler kullanan NextWave Multimedya tarafından oluşturuldu.

# Bir simülasyon için en iyi kriket oyunu, hayat oyunu için doğrudur.

Dünya Kriket Şampiyonası 2, spor severler için tasarlanmış olağanüstü bir oyundur; Gerçekçi grafikler, akışkan hareketi, yapay zeka rakiplerine ve gerçek oyunculara meydan okuyor. Oyunu daha iyi hale getirmek, maçınızı profesyonel bir spor programı gibi izlemenize ve yeniden oynamanıza izin veren birden fazla kamera açısı sunmasıdır. Oynamak için tek bir oyun seçerek görevinize başlayın. İlk yolculuğu tamamladıktan sonra turnuvalar moduna erişiminiz olacak. Orada, devam eden turnuvalarda yarışabilirsiniz. Oyun hakkında şaşkın hissetmeye gerek yok. Bu sporun yaratıcısı, nasıl oynanacağı hakkında öneriler ve talimatlar verdi. Hatta New World Kriket Şampiyonası 2'nin göze çarpan özellikleri hakkında bilgi bile eklediler. Spor programlarını sadece daha önce izleyen insanlar kafası karışmadı - sadece oynamak için sahada ayakta durmayı deneyimlediler. Kurallar ve oyun fantezi ve gerçeklik arasındaki çizgileri bulanıklaştırır. Bu nitelikleri akıllıca kullanmak, oyuncuların eylemleriyle stratejik ve kesin olmalarını gerektirir. Bu, oyuncuların şu anda sahadaki ana oyuncu üzerinde kontrolü sürdürmeleri gerektiğinde daha da belirgin hale gelir - bu durumda sürahi konumu. Hamuru, saha oyuncusuna veya her ikisini aynı anda vurmak için sıranızın yönünü ve gücünü hedefleyin. İyi zamanlanmış bir saha, Fielder'ın hava ve ev koşusu boyunca yükselmesine neden olabilir. 6. 6. ama değilse, rakibin üç sütunu kırmaya veya 4 puan almak için topa sınırlardan çıkmaya çalışın.

# World Cricket Championship 2 şık APK 4.2 [Sınırsız para][Kilitli][Mod Menu] Özellik:Cricket is more than just a game in many parts of the world, and for cricket fans, finding a game that lets them immerse themselves in the sport is essential. World Cricket Championship 2 Mod Unlimited Money is a game that promises to take cricket gaming to the next level, and in this review, we take a deep dive into why it has become the go-to game for cricket fans worldwide.

Gameplay

One of the biggest draws of World Cricket Championship 2 Mod Unlimited Money is its gameplay, which is immersive and intuitive. The game boasts multiple modes, including quick play, tournament mode, and multiplayer mode. The controls are intuitive, and the game's artificial intelligence is excellent, making for a smooth and enjoyable gaming experience.

Graphics

The game's visuals are some of the best we've seen in any cricket game. The players' faces are incredibly detailed, and their movements and animations are realistic and smooth. The stadiums and environments are also well-crafted, making players feel like they are playing on a real cricket field.

Sound

The sound in World Cricket Championship 2 Mod unlimited money is another area where the game excels. The game has an excellent soundtrack that adds to the immersive experience, and the sound effects are realistic. From the sound of the ball hitting the bat to the crowd's cheers, the game's sound is on point.

Customization

One of the best things about World Cricket Championship 2 Mod Unlimited Money is the level of customization it offers. Players can create their teams, customize their uniforms and logos, and even create their players. As players progress in the game, they can unlock new items and players, adding to the game's replay value.

Mod Features

The mod features of World Cricket Championship 2 Mod unlimited money allow players to enjoy the game's full potential without any limitations. With unlimited money, players can access all the game's premium features, making their gaming experience even more enjoyable.

Conclusion

Overall, World Cricket Championship 2 Mod Unlimited Money is a must-play game for cricket fans. With its great gameplay, stunning visuals, excellent sound, and customization options, it's a game that offers something for everyone. The mod features also add to its appeal, making it a game that will keep players engaged for hours on end.

World Cricket Championship 2 Mod is a very popular sport game with unlimited coins. With these coins, you can buy anything, upgrade your players and so on. And all the game modes are unlocked free to play. Enjoy the game!!!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) This is a game with Obb file, please download APK + Obb on HappyMod App.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.FESTIVAL OFFER 50% DISCOUNT ON ALL IN-APP PURCHASES. HURRY UP!!!Minimum Requirement : 1GB RAM | Android 4.0 or later | Device powered by an ARMv7 (Cortex family) CPU | GPU support for OpenGLES 2.0 is recommendedWelcome to the Next Generation in Mobile Cricket Gaming! Every cricket lover can now have the most advanced 3D mobile cricket game at the palm of their hands! You can play the maximum number of cricket shots including the famous Dil-scoop, the Helicopter shot and the Uper-Cut! This is a game built for you the cricket fan! You have loads to look forward to! You can customize your players and cheer you team with customized banners! You can also look forward to scintillating animations, more cricketing venues, new controls and new camera angles! ‘World Cricket Championship 2' has features that makes it the most the most dynamic and versatile game in the world of mobile cricket. Be prepared for insane fun!!Our list of awesome Features include:· 45+ different batting shots, including the most wanted Helicopter shot, Dil-Scoop, Upper-cut etc.,
· Enjoy the Blitz Tournament for free!
· The much awaited Autoplay mode for bowling and batting!
· Electrifying fielding with stunning diving catches & quick throws to surprise the opponent.
· Challenging AI opponent
· Realistic ball physics which responds to the pitch (Dead, Dusty, Green)
· Player attributes – Players gain extra skills for consistent performance and this enables them to improve progressively
· 18 different international teams, 10 domestic teams. TEST Cricket, Hot Events and more than 4 tournaments including World Cup, World T20 Cup, Blitz Tournament and ODI Series.
· The Gangs of Cricket mode where the user can form gangs and compete in challenges.
· Challenge A Friend mode enables the user to challenge your friends.
· Batsman may get injured for poor shot selection.
· The emotions of the fielders vary according to the circumstances of the match.
· Cinematic cameras and real time lighting enhances the visual appeal.
· Realtime Infographics representations include:
- 3D Wagon wheel with dynamic game data
- Hawk-eye view for bowling summary & for LBW appeals
- 3D Bar chart for innings run scored
· Ultra slow motion Action replays with multiple camera angles
· Over 40+ in-game camera angles
· Two different batting controls (Classic & Pro)
· Two different batting camera settings (Bowler's end & Batsman's end)
· Fielders are configured with advanced ball - head coordination system.
· Professional Audio commentary
· Dynamic ground ambient sounds
· Batting Timing Meter, (following by a lofted shot)
- Perfect timing- Results in a sure six but it is not very easy to execute.
- Late timing – This might result in a catch or a top-edge
- Early timing – A very low powered shot.
· Field placement to control your opponent AI batsman
- 10 field options
- Manual field placement to plan & bowl accordingly & to master yourself as captain
· User can edit the player names and their roles.
· Misfielding, stunning wicketkeeper catches, quick stumping & tight 3rd umpire decisions to create realistic cricketing experience.
· Over 100+ motion captured animations
· Battle tested and updated engine to provide fluid 30fps gaming on most mid-range devices.Like us: https://www.facebook.com/WorldCricketChampionshipPermissions Required: GET_ACCOUNTS - To Sign-in into the game using your Google account
READ_PHONE_STATE -Enables us to send you push notifications on various updates & offers
ACCESS_COARSE_LOCATION - To serve you location specific ads & offers
WRITE_EXTERNAL_STORAGE & READ_EXTERNAL_STORAGE - For saving your game progress, statistics, game assets, caching ads & offers

İlk hareketle bir kariyer maçına başlayın.
Potansiyel kriket oyuncularını toplayın.
Yenilikçi ama basit kriket oyunu.
Butling ve Turnuva etkinliğine büyük bir oyun alanı eklemek.
Gerçek zamanlı olarak, oyuncular doğrudan rakiplerle yüzleşir.
Tüm kulübünüzü özelleştirebilirsiniz.
Uygulamanın bazı temel özellikleri şunları içerir: + Basit Arayüz + Ücretsiz Deneme Mevcut
Kısa bir açıklamada Dünya Kriket Şampiyonası 2'yi tanıtın.
Bir simülasyon için en iyi kriket oyunu, hayat oyunu için doğrudur.

# Nasıl indirilir ve kurulur World Cricket Championship 2 şık APK 4.2 [Sınırsız para][Kilitli][Mod Menu]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan World Cricket Championship 2 modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. World Cricket Championship 2 mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den World Cricket Championship 2 indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında World Cricket Championship 2 arayın.

# Tam Özellikler World Cricket Championship 2 şık APK 4.2 [Sınırsız para][Kilitli][Mod Menu]

// İndirme Bilgileri //

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

Çok pencereNo
Ekranları destekler
Açık Gl Int
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerNo

// Kullanıcı Özellikleri //

// imza //

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor World Cricket Championship 2 şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın World Cricket Championship 2 şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 43

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (43)

 • G

  @Anonim   2023-12-04 04:14:02

  Kimden:GB   cihaz:RMX2030   OS:android 10
  old is gold
 • U

  @Anonim   2023-12-03 23:51:44

  Kimden:US   cihaz:V2031   OS:android 13
  please
 • U

  @Anonim   2023-12-03 22:12:29

  Kimden:US   cihaz:V2204   OS:android 12
  good
 • G

  @Anonim   2023-12-03 18:06:32

  Kimden:GB   cihaz:SM-A127F   OS:android 13
  **** you
 • U

  @Anonim   2023-12-03 11:42:15

  Kimden:US   cihaz:Infinix X6816C   OS:android 11
  Dee Williams Sonoma county
 • U

  @Anonim   2023-12-03 10:32:01

  Kimden:US   cihaz:TECNO KG5k   OS:android 11
  wcc2
 • I

  @Anonim   2023-12-03 01:25:38

  Kimden:IN   cihaz:vivo 1904   OS:android 11
  game kin toh maachodi padi hain behenchod chal hi nhi rahi
 • U

  @Anonim   2023-12-03 01:22:29

  Kimden:US   cihaz:Infinix X692   OS:android 10
  B Azam
 • I

  @Anonim   2023-12-02 16:40:44

  Kimden:IN   cihaz:RMX3371   OS:android 13
  very bad
 • U

  @Anonim   2023-12-02 15:37:23

  Kimden:US   cihaz:TECNO KE7   OS:android 10
  great
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin World Cricket Championship 2 şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler World Cricket Championship 2

 • U

  @Anonim   2023-03-28 00:26:25

  Kimden:US   cihaz:asus ASUS_AI2201_A   OS:android 12
  Unlimited money. and update one please. And try to finish it fast.
 • U

  @Anonim   2023-03-25 23:29:40

  Kimden:US   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO KG5k   OS:android 11
  plz give mod APK of this game .........................,.............................................
 • P

  @Anonim   2023-03-25 19:45:34

  Kimden:PK   cihaz:HUAWEI LND-L29   OS:android 8.0.0
  Please add my career mood there are many mods but they only give unlimited money add a mod in which you can play my career mood
 • U

  @Anonim   2023-03-18 16:25:34

  Kimden:US   cihaz:vivo V2126   OS:android 12
  wcc2 npl auction 2023 Wcc2 npl auction 2023 npl 2023 npl auction
 • B

  @Anonim   2023-02-23 00:06:47

  Kimden:BD   cihaz:OPPO CPH2285   OS:android 12
  Unlimited money mode.i need it plZzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
 • G

  @Anonim   2023-01-30 19:48:46

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-E135F   OS:android 12
  please wcc 2 ka bhi unlimited version nikal do na aur ho sake to free fire ka bhi
 • I

  @Anonim   2022-11-20 18:35:47

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi Redmi Note 6 Pro   OS:android 9
  I want everything unlocked plz and unlimited gold and unlimited platinum
 • U

  @Anonim   2022-11-13 03:50:41

  Kimden:US   cihaz:ITEL MOBILE LIMITED itel S661LP   OS:android 11
  please upload the skill hacked mod version. as if all players can play like the alrounder
 • I

  @Anonim   2022-10-30 12:47:48

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi Redmi Note 4   OS:android 7.0
  We need mod with full app and unlock all the gamemode. (full apk download)
 • G

  @Anonim   2022-10-18 02:46:45

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi M2101K9AG   OS:android 12
  I need hack of wcc2 Help me please bsvagahakakacagakavacscscshakajsvvsvacacavagajajaavacvajajagacs
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

World Cricket Championship 2 şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (59) Sürümler of World Cricket Championship 2 şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler World Cricket Championship 2 şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme