HappyMod › Games › Casual › Angry Birds 2 Mod
Angry Birds 2 Mod

Angry Birds 2 şık APK 3.23.1 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-07-11

Angry Birds 2 şık değiştirilmiş bir versiyonudur Angry Birds 2 tarafından geliştirildi Rovio Entertainment Corporation. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Oyun hızı çarpanı / reklam yok mod, sınırsız para... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Angry Birds 2 3.23.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıAngry Birds 2 şık APK 3.23.1 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed]
versiyon3.23.1
Güncelleme açık2024-07-11
Boyut230.64 MB
Mod BilgisiOyun hızı çarpanı / reklam yok mod, sınırsız para
geliştiriciRovio Entertainment Corporation
Ringtone İndirAnime Ringtone
KategoriCasual
Google Play'den edininAngry Birds 2
Orijinal apk'yı indirinAngry Birds 2 (230.64 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Angry Birds Classic şık APK
Angry Birds 2 şık APK
Bad Piggies şık APK
Angry Birds Go! şık APK
Angry Birds Star Wars şık APK
Angry Birds Transformers şık APK
Angry Birds Friends şık APK
Angry Birds Rio şık APK
Bad Piggies şık APK
Angry Birds Epic RPG şık APK
Angry Birds Space şık APK
Angry Birds Star Wars II şık APK
Angry Birds Seasons şık APK
Angry Birds şık APK
AB Evolution 2024 şık APK
Battle Bay şık APK
Angry Birds şık APK
Angry Birds Star Wars HD şık APK
Angry Birds Journey şık APK
Angry Birds Dream Blast şık APK
Bağlantılar İndir:

Angry Birds 2 şık APK 3.23.1 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (230.64 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Angry Birds 2 şık APK 3.23.1 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Mod, sınırsız para

Özellik V2 Özellik:
Oyun hızı çarpanı / reklam yok
mod, sınırsız para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Angry Birds 2 şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Bir oyun olarak Angry Birds 2 hakkında bilgi burada bulunabilir.

Angry Birds adlı efsanevi bir video oyunu, seri sürümü ile ünlüdür. Bunun nedeni, geliştiricilerin oyuna ek aşamalar, yumurta ve loncalar gibi sürekli olarak yeni içerik eklemeleridir. Oyun ayrıca düşmanları domuz adamlarına saldırmak için çeşitli yollara sahiptir. Bu nedenle, Angry Birds oynadıysanız, seri sürümüyle ilgilenebilirsiniz.

# Hikaye ilk versiyondan kaynaklanıyor.

Kuşlardan yumurtaları çalmak için Şef Domuz ve Kral Pig tarafından bir domuz gönderildi. Ancak, bir balon tarafından tespit edildi ve kurtarıldı. Kırmızı, serbest blues, bomba, mitilda ve domuz için anahtar arayışında balonu tekrar takip etmeye zorlanıyor.

# Bu güncellemeye yeni oyun özellikleri eklenir.

Artık çizginize devam etmek için kuşları avlamanıza gerek yok. Çünkü Chuck'a güçlü sihirli atışlarla anında saldırabilir ve ardından Matilda'nın bombalanması. Ayrıca kuşlar yerine sihir çekme seçeneğiniz var. Arsenalinize ek ateş gücü eklemek, daha büyük çok oyunculu aşamalar veya beklenmedik patron savaşları alırken bir nimettir. Bir lastik ördek veya biber dalgasını açığa çıkarmak, aynı anda ateşli bir sürprizden dolayı dikkati hızla savaşınızdan uzaklaştırabilir. Tüyler, kuşların aksesuarlarını yükseltme yeteneği verir. Ayrıca günlük görevler, çevrimiçi rakipler veya Fortune Tower modu ile savaşlar aracılığıyla da toplanabilirler. Tüyler kazanarak, koleksiyonda bir puanlama rekorunu kırabilirsiniz.

# Oyun binlerce ilginç seviye sunuyor.

Angry Birds 2 oyununun yaklaşık 1.600 seviyesi var; Bununla özleyemezsin. Bununla birlikte, tüm ekranlar için 3 yıldızlı bir öneri, dünyanın mobil oyunlarındaki en zor zorluklardan biridir. Bunu tamamlarsanız, Mighty Eagle kadar güçlü olacaksınız.

# Güncellemeyle oyuna yeni grafikler ve sesler eklenir.

Bu oyunun grafikleri önceki sürümde belirgin şekilde geliştirildi. Patlamalar ve güneş ışığı gibi birçok küçük ayrıntı oyunun grafiklerinde kusursuz bir şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, oyunun renk paleti önceki sürümden çok daha parlaktır. Kuşların veya domuzların yüzleri bile mevcut duygularını ortaya çıkarır. Bu ifadelerin kökü hayvanların içgüdülerinde bulunabilir. Bir tavuk, birisi saçını kopardığında saldırıya uğramaya hazırlanır veya bir domuz kıllanır. Bu, özelliklerinin dikkatli özelliklerinde görülebilir.

# Mod oyuna birçok yeni özellik ekler.

Mod sürümünde bulunan özel özellikler yukarıda listelenmiştir. Bu oyunda iki yenilmemiş para kaynağı var: siyah inciler ve mücevherler. Bunların her ikisi de sınırsız satın alınabilir. Bu oyunun sonu yok çünkü oyuncusunu enerji tükenmeden eğlendiriyor. Oyuncunun her zorluk seviyesinde oynamasını sağlayan sonsuz bir enerji arzına sahiptir.

# Oyuna yeni özellikler eklendi.

Birçok yönden, Angry Birds 2 selefinden farklı bir oyundur. Burada oyunun özelliklerini tartışarak başlayabiliriz. Oyunun temel oyunu değişmeden kaldı; Oyuncular kuşları asarlar, çamur topları fırlatırlar, tahribat çıkarır ve kaos yaratırlar. Oyunun her yönü bire bir oranı korur. Seviyeler kasten öngörülemez. Bu, stratejik düşünme ve beceri seviyelerinin gerekli olmadığı anlamına gelir - rastgelelik onları stratejik hale getirir. İlk oyun, tamamlanması için belirli bir strateji gerektiren önceden belirlenmiş aşamalar sundu. Bu şekilde, oyuncular dikkatli düşünce sayesinde her kuşun yeteneğini etkili bir şekilde kullanabilirler. Angry Birds 2'de reklam, her seviye rastgele oluşturulur, bu da oyun boyunca ilerlemenizi kolaylaştırır. Her seviye tamamen rastgele olduğu için stratejiye gerek yoktur. Tek yapmanız gereken kuşları yapılara atmak ve sonuçları izlemek. Oyunu oynamak için oyuncuların hayatlarının yenilenmesi için ayrılan bir zaman dilimi içinde kalmaları gerekir. Bu, oyuna gereksiz bir zorluk ve sıkıntı katmanı ekler. Hayat kaybetme ile başa çıkmanın bir başka yolu daha fazla satın almak veya bir reklam izlemektir. Bu taktik, oyunun tutarlılık eksikliğinin sabır ve kabul edilmesini gerektirir. Ne yazık ki, bu küçük değişiklik oyunu daha düşük bir ürün haline getirecektir. Ancak yine de zorlu ve keyifli bir deneyim sunuyor. Bu oyun belirli oyun türlerine hitap ediyor. Seviyelerde biraz çaba gerekse de hala eğlenceli. Sonra, görselleri ve sesleri hala her zamanki gibi iyi gibi tartışıyoruz.

# Hem grafiklerin hem de seslerin dahil edilmesini onaylayın.

Angry Birds 2, görünüş ve duyulabilir efektler açısından orijinal oyundan önemli bir gelişmedir. Aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazla kuş var, bu da oynamak için daha komik karakterlere yol açıyor. Reklam Oyunun müziği iyimser ve oyunun tonu için uygundur. Oyun boyunca oynamak, bu müziğin kalitesi nedeniyle harika bir zamandır. Kuşlar Angry Birds deneyiminin ayrılmaz bir parçasıdır. Kızgın olduklarında veya korktuklarında, uyumsuz squawks ve çığlıkları unutulmaz ve eğlencelidir. Oyunun birçok oyuncusu kuşların seslerini duymanın en iyi yönlerinden biri olduğunu kabul ediyor.

# Yeni bir macera sizi önde bekliyor.

Herhangi bir platformda Angry Birds oynayan oyuncular oyunun oyununu daha kolay anlamalı bulacaklar. Angry Birds 2'nin oynanışı ilk oyuna çok benziyor, ancak deneyimi daha heyecan verici hale getirmek için birçok yeni unsur ekliyor. Bu eklemeler, oyunu daha ilgi çekici hale getiren benzersiz, yeni etkinlikler içerir. Ayrıca, oyuncular, domuzlara dersler veren odaklanmış seviye bina ile yeni bir yolculuğa erişecekler. Oyun ayrıca, profesyonel geliştiricilerin oyuncuların deneyimlemesi için seviyeler yarattığı günlük bir zorluk da ekleyecektir. Bu, heyecan verici yeni oyun modları veya oyunculara çekici ödüller veren etkinlikler gibi diğer birçok yeni özellik ile birleştirilecektir.

# Pigettlerle savaşmak için kuşlarla dolu güçlü bir sapan kullanın.

Çoğu zorluk önemli çaba gerektirir.S, oyuncu efsanevi sapan kullanma ve piggies tarafından kaleleri yok etmek için kuşları kullanma basit bir göreve sahiptir.

# Angry Birds 2 şık APK 3.23.1 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed] Özellik:Angry Birds 2 Mod game is a casual game with unlimited gems and black pearls. In this mod game, you can buy all the hats and free to open the cases for free. You will get unlimited lives in the game. In a word, you will enjoy the game better with this mod.

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) This is a game with Obb file, please download APK + Obb on HappyMod App.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.Dünyanın en iyi kuş fırlatma, domuz patlatma oyununu oynayın! Kuşları domuzların kulelerine fırlatmak ve onları yere düşürmek için sapanı kullanın; tüm bunlar değerli yumurtaları kurtarmak için. Angry Birds dünyasında yeni misiniz? Angry Birds 2, tüm ikonik karakterleri tanımanın ve milyonlarca oyuncunun kalbini (ve boş zamanlarını) fetheden eğlenceli oynanışı deneyimlemenin en iyi yoludur. Dekore edilmiş Angry Birds ustaları mı? Klasik Angry Birds oyunlarına dair sevdiğiniz her şey harika yeni eklemelerle burada. Hangi kuşu ne zaman fırlatacağınızı seçin, arkadaşlarınızla oynayın, çok aşamalı seviyelere çıkın ve dünya çapındaki oyuncularla rekabet edin ve işbirliği yapın. Özellikler: ● KUŞUNUZU SEÇİN. Sapana hangi kuşu koyacağınızı seçin ve stratejiyle domuzları alt edin! ● ÇOK AŞAMALI SEVİYELER. Çok aşamalı, eğlenceli ve zorlu seviyelerde oynayın; Patron Domuzlarına dikkat edin! ● GÜNLÜK ZORLUKLAR. Bir dakikan var mı? Günlük bir mücadeleyi tamamlayın ve hızlı ödüller kazanın. ● Tüylerle kuşlarınızın SEVİYESİNİ YÜKSELTİN ve puanlama güçlerini artırın. Nihai sürüyü oluşturun! ● Dünyanın her yerindeki arkadaşlarınız ve oyuncularla birlikte domuzları alt etmek için BİR KLAN'A KATILIN. ● Mighty Eagle's Bootcamp'ta KUDRETLİ KARTAL'I ETKİLEYİN ve onun özel mağazasında kullanabileceğiniz paralar kazanın. ● ARENA'DA YARIŞIN. Dost canlısı kuş fırlatma eğlencesi için diğer oyuncularla yarışın ve kimin en iyi olduğunu kanıtlayın. ● SAÇ ŞAPKALARI TOPLA. Farklı eğlenceli temalara sahip şapkalar toplayın ve kuşlarınızın moda oyununun seviyesini yükseltin. ● KÖTÜ DOMUZLAR. Yeşil kötüler geri döndü; daha güçlü, daha kötü ve hatta daha yeşil. ● BİRÇOK SEVİYE. Düzenli güncellemeler ve sınırlı süreli etkinliklerle daha fazlasının eklendiği yüzlerce seviyeyi oynayın. ● LİDER TABLOLARI. Küresel skor tablolarında dünyanın en iyisinin kim olduğunu kanıtlayın. ● indirmek ÜCRETSİZ! --- Angry Birds 2'yi oynamak tamamen ücretsizdir. Angry Birds 2 ücretsiz olarak indirilebilse de isteğe bağlı uygulama içi satın alımlar da mevcuttur. Bu oyun şunları içerebilir: - 13 yaş üzeri kitleye yönelik sosyal ağ web sitelerine doğrudan bağlantılar. - İnternete doğrudan bağlantılar herhangi bir web sayfasına göz atma potansiyeli ile oyuncuları oyundan uzaklaştırabilir - Rovio ürünlerinin ve ayrıca üçüncü tarafların ürünlerinin reklamları Bu oyun internet bağlantısı gerektirebilir ve daha sonra veri aktarım ücretleri geçerli olabilir. Oyun ilk kez oynandığında, ek içeriğin tek seferlik indirilmesi söz konusudur. Kullanım Koşulları: http://www.rovio.com/eulaGizlilik Politikası: http://www.rovio.com/privacy

Bir oyun olarak Angry Birds 2 hakkında bilgi burada bulunabilir.
Hikaye ilk versiyondan kaynaklanıyor.
Bu güncellemeye yeni oyun özellikleri eklenir.
Oyun binlerce ilginç seviye sunuyor.
Güncellemeyle oyuna yeni grafikler ve sesler eklenir.
Mod oyuna birçok yeni özellik ekler.
Oyuna yeni özellikler eklendi.
Hem grafiklerin hem de seslerin dahil edilmesini onaylayın.
Yeni bir macera sizi önde bekliyor.
Pigettlerle savaşmak için kuşlarla dolu güçlü bir sapan kullanın.

# Angry Birds 2 Brief Introduction

Angry Birds 2, dünya genelinde milyonlarca oyuncunun tutkunu olduğu eğlenceli bir mobil oyundur. Rovio Entertainment tarafından geliştirilen bu ikonik oyunda, amacınız türlü engellerle dolu zorlu seviyelerde, serçeleri fırlatarak domuzların kalesini yıkmaktır. İlginç mekanikleri, renkli grafikleri ve bağımlılık yapıcı oynanışıyla Angry Birds 2, sizi eğlence dolu bir serüvene davet ediyor. Yeteneklerinizi test etmek, bulmacaları çözmek ve yüksek skorlar elde etmek için bu eşsiz oyuna hemen katılın!

# Nasıl indirilir ve kurulur Angry Birds 2 şık APK 3.23.1 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Angry Birds 2 modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Angry Birds 2 mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Angry Birds 2 indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Angry Birds 2 arayın.

# Tam Özellikler Angry Birds 2 şık APK 3.23.1 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Mod speed]

// İndirme Bilgileri //

Boyut230.6MB
versiyon3.23.1
Sürüm Kodu32374265
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='32 READ_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='32 C2D_MESSAGE AD_ID WAKE_LOCK RECEIVE POST_NOTIFICATIONS ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_AD_ID BILLING BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION CHECK_LICENSE SCHEDULE_EXACT_ALARM QUERY_ALL_PACKAGES
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Angry Birds 2 şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Angry Birds 2 şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 47

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (47)

 • B

  @Anonim   2024-07-23 06:36:01

  Kimden:BR   cihaz:SM-M515F   OS:android 12
  bom muito bom.
 • R

  @Anonim   2024-07-23 03:53:40

  Kimden:RU   cihaz:TECNO BF7   OS:android 12
  лучший мод на свете
 • T

  @Anonim   2024-07-22 23:18:07

  Kimden:TR   cihaz:SM-J610F   OS:android 10
  super
 • U

  @Anonim   2024-07-22 04:24:43

  Kimden:US   cihaz:M2006C3LG   OS:android 10
  no tiene lo que dice
 • F

  @Anonim   2024-07-22 00:06:14

  Kimden:FR   cihaz:SM-A145P   OS:android 14
  your mf i bien banned
 • E

  @Anonim   2024-07-21 23:38:09

  Kimden:EG   cihaz:TECNO CH6n   OS:android 12
  ممتاز
 • U

  @Anonim   2024-07-21 17:58:05

  Kimden:US   cihaz:vivo 1716   OS:android 8.1.0
  not good hat shop not opening
 • I

  @Anonim   2024-07-21 16:44:33

  Kimden:IN   cihaz:SM-A047F   OS:android 13
  hhvjt
 • U

  @Anonim   2024-07-20 20:55:23

  Kimden:US   cihaz:SM-A556E   OS:android 14
  red wellow red big black
 • A

  @Anonim   2024-07-19 16:08:15

  Kimden:AE   cihaz:SM-A155F   OS:android 14
  0123456789
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Angry Birds 2 şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Angry Birds 2

 • I

  @Anonim   2023-03-20 03:11:36

  Kimden:IT   cihaz:Teclast P20HD_EEA   OS:android 10
  This mod for Angry Birds, will do a lot of things like go straight to the center!!!
 • B

  @Anonim   2023-01-16 04:35:35

  Kimden:BO   cihaz:HUAWEI BAH3-W59   OS:android 10
  I need a mod menu like free fire with this functions -Anti ban -Unlimited gems, pearls and apples -All levels unlocked -Birds hack Pls pls pls Some game hacker group or pyme game hacker gonna do thisI need a mod menu like free fire with this functions -Anti ban -Unlimited gems, pearls and apples -All levels unlocked -Birds hack Pls pls pls Some game hacker group or pyme game hacker gonna do this
 • U

  @Anonim   2022-11-27 03:04:47

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH2127   OS:android 12
  pls reupload mod app now ver isn't work jaaaaaaaaaaaakjshshjajzhhhddj
 • U

  @Anonim   2022-11-02 00:14:24

  Kimden:US   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X657C   OS:android 10
  Will you please make a cannot be banned mod because it banned me every time
 • D

  @Anonim   2022-07-27 13:12:02

  Kimden:DE   cihaz:Google Pixel 4a   OS:android 12
  ich kann diese App nicht aktualisieren ( ich bräuchte bitte helfen das ich das Spiel aktualisieren kann
 • U

  @Anonim   2022-07-22 16:52:38

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-N770F   OS:android 10
  I recommend last mod | mod unlimited money and gems and protection ✅ if no one denounces you blocked
 • U

  @Anonim   2022-07-12 07:51:17

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-S767VL   OS:android 9
  can you make this app were it has all levels already unlocked
 • G

  @Anonim   2022-07-06 19:33:21

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-G610F   OS:android 8.1.0
  latest version is not working please update as we are not even able to download it
 • U

  @Anonim   2022-06-06 15:31:22

  Kimden:US   cihaz:Amazon KFAUWI   OS:android 5.1.1
  I desire mod menu made by aphmau or dwako by6yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyeeeeeeeeeeeeeee
 • U

  @Anonim   2022-05-17 06:35:01

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2003J15SC   OS:android 10
  xd quiero mas mods xdddddkckdgkjgdaekksckdVlfkgekagekeqgkfvkfvkv
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Angry Birds 2 şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (151) Sürümler of Angry Birds 2 şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Angry Birds 2 şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme