HappyMod › Games › Simulation › BOKU BOKU Mod
BOKU BOKU Mod

BOKU BOKU şık APK 1.0.229 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2023-03-13

BOKU BOKU şık değiştirilmiş bir versiyonudur BOKU BOKU tarafından geliştirildi Pixticle. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download BOKU BOKU MOD APK v1.0.229 (Mods Inside) For Androi... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz BOKU BOKU 1.0.229 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıBOKU BOKU şık APK 1.0.229 [Sınırsız para]
versiyon1.0.229
Güncelleme açık2023-03-13
Boyut117.76 MB
Mod BilgisiDownload BOKU BOKU MOD APK v1.0.229 (Mods Inside) For Android 1.0.229
geliştiriciPixticle
KategoriSimulation
Google Play'den edininBOKU BOKU
Orijinal apk'yı indirinBOKU BOKU (67.88 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
BOKU BOKU şık APK
BOKU BOKU şık APK
Bağlantılar İndir:

BOKU BOKU şık APK 1.0.229 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (67.88 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (67.88 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler BOKU BOKU şık APK 1.0.229 [Sınırsız para]

Özellik V1 Özellik:
Sınırsız şeker

Özellik V2 Özellik:
Çok Şeker

Özellik V3 Özellik:
BOKU BOKU Mods Inside:
1. The game comes with a large number of building modules for you to play, click the floating window to download and experience.
2.Unlimited Currency
Kind tips:
1.Before using the mod, you must first enter the game and complete the novice tutorial.
2.There may be a long loading time when the mod is enabled, please be patient.
3.Please disable the previous mod when using a new mod
4.When your installation fails, please refer to the following solutions
Please try to download and install another version of the game
Please check whether the same game already exists on the phone
if so, please uninstall it first
when uninstalling, the local archive will be cleared
after uninstalling, try to install again
Please check whether the phone memory is sufficient, if not, please clear the phone memory first, and try to install again
Flashback occurs after installation, just restart

Özellik V4 Özellik:
Sınırsız Para Birimi

Özellik V5 Özellik:
çok para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Kendi dünyanızı yaratın.

Bu proje, karakteristik küpleri birleştirerek yeni bir dünya yaratmayı planlıyor. Bu Boku Boku oyunları, oyuncuların dünyayı tanımlamak için kullanacağı bir dizi blok yer alacak. Herkes seyahat etmek istedikleri yolları seçerek kendi dünyalarını yaratmak ister. Eşsiz yollar seçtikten sonra, oyuncular oyunu seçtikleri yönde oluşturabilirler. Hayallerinizin evini gerekli tüm olanaklar ve beklentilerle inşa edebilirsiniz. İstediğiniz tüm eşyaları büyük evinizde düzenleyin ve düzenleyin. Yaratıcıların yanında mavi bir düğmeden herhangi bir bina fikrini anında oluşturabilirsiniz. Spor alanlarından okullara, anında inşa edebilirsiniz.

# Bu zorluklarla karşılaştıkça zorlukları keşfedin, yeni olasılıkları keşfetmeniz gerekecek.

İstediğiniz şekilde inşa ettikten sonra modern evinize daha ideal odalar eklemeniz gerekir. Buna benzersiz müzik aletleri ve orijinal sanat için odalar dahildir. Oyundaki birçok moda kıyafet görünümünüzü değiştirmenize izin verir. Görünüşleri değiştirerek de yeni varlıklara dönüşebilirsiniz. Çok oyunculu aracılığıyla oyuna yeni karakterler eklemek mümkündür. Kötü komşu kabilelerle savaşmak gibi bazı zorlukların üstesinden gelmelisiniz. Mafya patronları olduğunuza inanıyorlar, bu da kendileri hakkında olumlu hissettiriyorlar. Ayrıca, oyunun gerektirdiği herhangi bir inşaat zorluğunu üstlenmekte zorlandığınıza inanıyorlar.

# Gerçek aşkı bul.

Boku Boku, bu önemli görevi tamamlayabilmeleri için gerçek aşkınızı bulmanızı istiyor. Ancak, tarihlerinizden bazılarının Boku Boku'nun umduğu sonuçları yok. Örneğin, kız arkadaşınız seni hemen reddedebilir ya da senden hoşlanmayabilir. Evlenebilmeniz için haklı olduğunuz birini bulun. Şaşırtıcı kısım, bu oyunda en mutlu evi inşa etmektir. Boku Boku'da, ülkeyi korumak için mermilere ve alevlere karşı savaşan güçlü bir kahraman olabilirsiniz. Boku Boku'nun Misyonunuzla Sizin İçin Mağazada birçok heyecan verici şey var, giderek artan sorunlarla uğraşmayı içeriyor. Hedefinize ulaşmak için bu engellerin üstesinden gelmeniz gerekir. Oyun gelişmeye devam ediyor ve insanlara bu oyunu neden odağınız olarak seçtiğinizi söylemelisiniz. Bu oyunda, yeni mimari stilleri kullanarak modern binalar tasarlayın. Hem büyük hem de küçük zorlukları tamamlayarak özel avantajlar alın. Oyunun gereksinimlerini anlayarak daha yakın ilişkiler kurun. Gelecekteki sevginizi bulun ve oradan ilişkilerinizi geliştirin. Ülkenin düşmanına karşı kahramanlık büyük bir ulusal rekor sunar. Ek aşamalara erişmek için belirli nesneler toplayarak her seviyeyi tamamlayın.

# Dünyanızı monte etmek için Boku Boku modunu indirin.

Bu büyük evrene girerken bir oyun yaratıcısısınız. Evrenin hangi bölümlerini oluşturmak istediğinizi seçerek ne istersen yapın. Ardından, olağanüstü işler yapmak için özelleştirme bölümünde araçları kullanın. İstediğiniz karakterleri yaşayabilmeleri için en temel şekilde geliştirin. Yolculuğunuz için engeller ve tuzaklar yaratın. Etkileşime girebileceğiniz tüm benzersiz parçaları oluşturun. Mükemmellik eksikliğim sayesinde daha önce belirli görevleri yerine getiremedim. Üzerinde çalışmaya devam etmek için dünyayı sürekli geliştirmem gerekiyordu. Bu içgörü beni daha büyük başarılar için çaba göstermeme yol açtı.

# Binlerce mevcut araçlar.

Araçların düzenli olarak değiştirilmesi, Boku Boku'nun sağladığı yeni seçenekler sunar. Araçlar, kullanıcıların bir yapının tüm parçalarını oluşturmasına olanak tanır. Bir sonraki yeni bir dekorasyon tarzı getirebilecek insanlar geliyor. Buna prensesler, kovboylar, cadılar ve daha fazlası gibi karakterler dahildir. Ayrıca atlar, ejderhalar ve kediler gibi hayvanlara hitap eden mobilya gibi araçlar da dahildir. Ayrıca köpekler, atlar ve kedicikler gibi insanlara hitap eden araçlar ve mobilyalar da dahildir. Bu yaratıcı araçları, sınırsız yeni bir dünya yaratmak için birçok şekilde kullanın.

# Cansız nesnelerle fiziksel olarak etkileşim kurma yeteneği.

İstediğiniz nesneleri oluşturmanın yanı sıra, bu oyun kreasyonlarınızla kolayca etkileşime girmenizi sağlar. Bu oyunun sunduğu en iyi özelliklerden biri bu işlevdir. Örneğin, az önce yaptığınız bir tuvalet istendiği gibi kullanılabilir. Bir hesap makinesinin dikkatli bir şekilde gözlemi ve uygulanmasıyla her şeyin etkilerini keşfedin. Matematiği hızlı ve hassas bir şekilde yapmak, hem ejderhaların hem de hesap makinelerinin kullanılmasını gerektirir. Burası en çok arzu ettiğiniz her şeyi temsil ediyor. Öyleyse hayatınızın bir sonraki bölümünü değerli kılın.

# Düzenli çok oyunculu destekle, ek oyuncular hedefin tamamlanmasına yardımcı olabilir.

Bir ekibin yardımıyla birçok harika fikir uygulanabilir. Yakın arkadaşlar bile büyük fikirlerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabilir. Ancak, kendi başınıza bir şeyler yapmak inanılmaz şeylere yol açabilir. Heyecan verici bir deneyim yaratmak için bir Boku Boku modunu renkli dokularla birleştirerek grafiksel bir yetenek ekleyin.

# Oyun açısından, oyun iyi karşılandı.

Boku Boku, blok tabanlı bir arayüze sahip bir simülasyon oyunudur. Kullanıcıların benzersiz bir deneyim yaratması için birçok farklı blok yapılandırmasına sahiptir. Bu, çok çeşitli yaratıcı olasılıklara yol açar. Mantıksal bloklar ve widget'lar oluşturarak kişisel özgürlük elde edersiniz. Okullar, restoranlar, eğlence parkları ve diğer yapılar inşa edebilirsiniz. Oluşturduğunuz widget'lar sayesinde piyanoda da hoş akorlarla müzik çalabilirsiniz. Bu etkileyici oyunda, harika bir çocukluk ile sallanıp oynuyorsunuz. Gerçekte tuvalete gittikten sonra sıcak bir evde lezzetli yemekler yersiniz. Bu heyecan verici oyun pozisyonunda ne istersen yapabilir ve ideal hayatınızı yaşayabilirsiniz. Boku Boku, piksel bloklarından oluşan tüm dünyaya dayanan bir oyundur. Dünyaya Boku Boku denir ve aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce farklı bloktan oluşur. Bu bloklar arasında hayvanlar, çiçekler, mobilyalar ve gerçek dünyada bulunan diğer ortak nesneler bulunur. Bu blokları seçerek, oyuncular oyunda bina yapmayı düşünebilirler. Bu oyun, yapı taşları ile etkileşime girecek yeni seçeneklerle oyuncuları güncel tutmak için sürekli olarak güncellenir. Bu oyunu oynamak insanlara çoğu nesne ile derin bir katılım sağlar. şeyler. Tuvalet koltuğunu kullanıyorsunuz ve karakteriniz rahat hissediyor. Temiz temizlik için tuvalet kağıdı ruloları kullanıyorsunuz.

# BOKU BOKU şık APK 1.0.229 [Sınırsız para] Özellik:

BOKU BOKU is a blocks-building game, you can use blocks to create your own world, a unique playground that is only for you.

- Blocks-building game, Create Freely!
- More and more interactive objects.
- Friendly for children, family and girl.
- Support multiplayer mode.
- Keep updating, keep improving!


[ Awards ]

- HKGD GCE 2018: Open Group - Gold Award
- Hong Kong ICT Awards 2019: Digital Entertainment - Silver Award
- 2018 indiePlay: Excellence in Innovation - Nominated
- Indie Prize China 2018 - Finalist


______________________________


***** Create Freely *****

By using blocks, you can build your world freely. From houses, schools, restaurants, and theme parks etc. In addition, you can play the piano, play on the swing, have a nice meal, and go to the restroom as well. You can do whatever you want, and live your ideal life in the game.


***** Multiplayer Mode *****

In the multiplayer mode, you can go to the same world with other players. You can explore, play, and interact with other players such as giving flowers, offering kisses, and fighting with a light saber and laser gun. During multiplayer mode, communicating through texts and voice is supported.


***** Endless Fun Elements *****

You can design your character, control the weather, and fuse the real world to the background. Moreover, you can take photos and videos, and share to social media. If you want to more fun, you can also take your light saber to destroy anything, or even use the TNT to blow up the place. If you want to know more, please check out the details as below.


______________________________


***** Game Features *****


- Blocks

In the game, everything is built up from blocks. There are many different kinds of blocks, such as flowers, trees, animals, furniture, and food etc. For now, there are more than thousands of blocks for you to choose. More and more blocks will be added to the game, so stay tuned!


- Interaction with Objects

What if I tell you that you can interact with the objects that are built in the world. For example, you can actually use the toilet in the bathroom. Also, you can zoom in to look at the calendar and the clock on the wall as they are showing the real time and date. Another cool thing is that the calculator in the office is real, so you can use it to do some math. You will discover more interesting actions when you explore the game more.


- Musical Instruments

There are musical instruments included in the game. For instance, you can find piano, xylophone, drum kits, and Taiko drum etc. The best part is that everything will produce sound. When you sit in front of the musical instrument, then you can play with it, record your music, write your songs, and share with other players and friends. More and more music instruments will be added to the game in the future.


- Create Your Own Character

In the physical appearance of the character, you can change the clothes, hats, and facial expression of your character. For boys, would you choose to put a suit on, or dress like a policeman? For girls, would you choose to wear a beautiful dress, or a student uniform? You can also dress like a ninja or wear an animal headgear. Then, take a photo or go to multiplayer mode to impress other players!


- Fuse with the Real World

The background can be changed into the camera view, so the real world can be fused into the game as well. This is the magic moment that allows you to combine the reality and your imaginations. Don't you want to take a photo with the BOKU characters?


- Multiplayer Mode

This game supports multiplayer mode, you can connect to other players, and go to the same world as other players to create, explore, make friends, and chat. Players can kiss, gift, and talk to each other through texts and voice messages.


- Keep Improving

We will update regularly. More and More blocks, dressing items, structure, and even new little games are coming soon! Stay tuned, and you will be surprised!

Kendi dünyanızı yaratın.
Bu zorluklarla karşılaştıkça zorlukları keşfedin, yeni olasılıkları keşfetmeniz gerekecek.
Gerçek aşkı bul.
Dünyanızı monte etmek için Boku Boku modunu indirin.
Binlerce mevcut araçlar.
Cansız nesnelerle fiziksel olarak etkileşim kurma yeteneği.
Düzenli çok oyunculu destekle, ek oyuncular hedefin tamamlanmasına yardımcı olabilir.
Oyun açısından, oyun iyi karşılandı.

# Nasıl indirilir ve kurulur BOKU BOKU şık APK 1.0.229 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan BOKU BOKU modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. BOKU BOKU mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den BOKU BOKU indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında BOKU BOKU arayın.

# Tam Özellikler BOKU BOKU şık APK 1.0.229 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

Çok pencereNo
Ekranları destekler
Açık Gl Int
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerNo

// Kullanıcı Özellikleri //

// imza //

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor BOKU BOKU şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın BOKU BOKU şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 48

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (48)

 • B

  @Anonim   2023-03-27 01:38:15

  Kimden:BR   cihaz:moto g(7) play   OS:android 10
  it works! i got so much candy (money in the game)
 • I

  @Anonim   2023-03-26 22:16:55

  Kimden:ID   cihaz:V2116   OS:android 13
  ITS WORK 100%
 • V

  @Anonim   2023-03-25 04:20:09

  Kimden:VE   cihaz:LM-K420   OS:android 12
  esto sirve muy bien para mi
 • B

  @Anonim   2023-03-18 08:23:52

  Kimden:BR   cihaz:SM-M536B   OS:android 13
  muito bom mesmo que o mod é da play mods dá para colocar muitos mods
 • T

  @Anonim   2023-03-17 02:24:15

  Kimden:TR   cihaz:SM-M205F   OS:android 10
  good
 • B

  @Anonim   2023-03-15 00:29:17

  Kimden:BR   cihaz:SM-A107M   OS:android 11
  apareceu "app não instalado"
 • B

  @Anonim   2023-03-13 09:06:01

  Kimden:BR   cihaz:SM-A225M   OS:android 11
  Faz a versão 1.0.229 por favor se não,n consigo jogar
 • U

  @Anonim   2023-03-11 18:18:45

  Kimden:US   cihaz:vivo 1727   OS:android 9
  Very great! I got unlimited candies and i can buy everything I ever dreamed of
 • U

  @Anonim   2023-03-11 09:45:58

  Kimden:US   cihaz:Redmi 7   OS:android 9
  YEAH ITS WORKING /SI ESTA FUNCIONANDO
 • U

  @Anonim   2023-03-06 11:08:31

  Kimden:US   cihaz:SM-G950U   OS:android 8.0.0
  bro no se si está es la última versión pero muchas veces cuando andas en un server se te paraliza y no tiene arreglo mas que salirte (o a lo mejor es mi conexión)aún así chequen eso sí arreglan ese problema les daré 5 estrellas (y porque las 3 pues amigo comprueba el problema por tu cuenta)a si y también el problema de que no me puedo unir a a partidas.
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin BOKU BOKU şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler BOKU BOKU

 • R

  @Anonim   2023-03-21 21:47:21

  Kimden:RU   cihaz:samsung SM-T220   OS:android 11
  агугу агагаг*%¥$*×)÷£%!¥×(×(×*=*×**¥×*×(/**×*×&2(÷**÷)÷*÷!×(×!=)3*×£=3*#(2£×*
 • R

  @Anonim   2023-03-12 15:27:42

  Kimden:RU   cihaz:ITEL MOBILE LIMITED itel L6006   OS:android 10
  Хорошо спасибо Очень хорошо спасибки zjoxhdodkdbodbdkdhdkhdkdhdkbdjdbdjdbjddjjdhdjdhkd
 • U

  @Anonim   2023-02-02 00:33:40

  Kimden:US   cihaz:HUAWEI HUAWEI NXT-L29   OS:android 7.0
  It works but it's currently out of date, I know it's a lot to ask to update it today but, it's just yesterday I installed it and I only had that day to play before it asks to update, Sorry for the inconvenient
 • B

  @Anonim   2022-08-26 05:54:15

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto e6s   OS:android 9
  doces infinitos(hdhsjdhdhejfnfbdhdhfjfnehudjfhfheuejodeiomatematicahdheuehfehushshd)
 • M

  @Anonim   2022-08-23 22:50:47

  Kimden:MY   cihaz:OPPO CPH2237   OS:android 12
  Request limited Money also no ads is been a long time since I didn't play or downloaded this game but I need a new mod of this game mod so I can play again with good money and no ads pls make this happen I will be happier for the job you did
 • E

  @Anonim   2022-08-13 20:04:30

  Kimden:EG   cihaz:OPPO CPH1920   OS:android 8.1.0
  لماذا يقول ل التطبيق غير مثبت هل يمكن حل المشكله من فضلكم
 • P

  @Anonim   2022-08-02 19:28:42

  Kimden:PT   cihaz:HUAWEI SNE-LX1   OS:android 10
  Мод на много комвет Екшунукнкнкнкнкннккнкннкнкшокнулкогущклкгкк
 • B

  @Anonim   2022-07-21 07:17:01

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A037M   OS:android 11
  *(if you made the world to build and avatar messes)* *(if you have saved the avatar and the avatar messes)*
 • B

  @Anonim   2022-07-06 04:59:20

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A105M   OS:android 10
  precisa da versão recente (doces infinitos)
 • B

  @Anonim   2022-07-04 03:04:05

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto e6s   OS:android 9
  doces limitados pfv haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

BOKU BOKU şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (93) Sürümler of BOKU BOKU şık

 • BOKU BOKU Mod Apk 1.0.229 [Sınırsız para]

  BOKU BOKU Mod Apk 1.0.229 [Sınırsız para]

  BOKU BOKU Mods Inside:
  1. The game comes with a large number of building modules for you to play, click the floating window to download and experience.
  2.Unlimited Currency
  Kind tips:
  1.Before using the mod, you must first enter the game and complete the novice tutorial.
  2.There may be a long loading time when the mod is enabled, please be patient.
  3.Please disable the previous mod when using a new mod
  4.When your installation fails, please refer to the following solutions
  Please try to download and install another version of the game
  Please check whether the same game already exists on the phone
  if so, please uninstall it first
  when uninstalling, the local archive will be cleared
  after uninstalling, try to install again
  Please check whether the phone memory is sufficient, if not, please clear the phone memory first, and try to install again
  Flashback occurs after installation, just restart
 • BOKU BOKU Mod Apk 1.0.228 [Sınırsız para]

  BOKU BOKU Mod Apk 1.0.228 [Sınırsız para]

  Boku Boku İçinde Modlar:
  1. Oyun oynamanız için çok sayıda bina modülü ile birlikte gelir, indirmek ve deneyimlemek için yüzen pencereyi tıklar.
  2.Simlited para birimi
  Nazik ipuçları:
  1. Mod kullanmadan önce, önce oyunu girip acemi öğreticiyi tamamlamanız gerekir.
  2. Mod etkinleştirildiğinde uzun bir yükleme süresi olabilir, lütfen sabırlı olun.
  3. Yeni bir mod kullanırken önceki modu devre dışı bırakın
  4. Kurulumunuz başarısız olduğunda, lütfen aşağıdaki çözümlere bakın
  Lütfen oyunun başka bir sürümünü indirip yüklemeyi deneyin
  Lütfen aynı oyunun telefonda zaten var olup olmadığını kontrol edin
  Öyleyse, lütfen önce kaldırın
  Yerel arşiv temizlenirken
  Kaldırıldıktan sonra tekrar yüklemeye çalışın
  Lütfen telefon belleğinin yeterli olup olmadığını kontrol edin, eğer değilse, lütfen önce telefon belleğini temizleyin ve tekrar yüklemeye çalışın
  Flashback kurulumdan sonra oluşur, sadece yeniden başlatın
 • BOKU BOKU Mod Apk 1.0.227 [Sınırsız para]

  BOKU BOKU Mod Apk 1.0.227 [Sınırsız para]

  Acemi öğreticiyi tamamlamak için sınırsız şeker alabilirsiniz
  Çevrimiçi Yöntem Oyunu girin ve sağ alt köşedeki Dünya simgesini tıklayın> Çok Kişiler Modu> Bir Oda Oluşturun veya Katılım> Diğer Sunucuları Seçmek İçin Sunucuyu Değiştir> Katılmak için Dönüş> Odayı Yenilemek için Beklemek> Odaya ekleyin, odayı ekleyin, odayı ekleyin, odayı ekleyin, odayı ekle
  Ev sahibinin kabul etmesini bekleyin (odayı yenilemezseniz, diğer sunucuları seçmek için adımları tekrarlayabilirsiniz)
  Bu oyunun internete bilimsel olarak erişmesi gerekir.
 • BOKU BOKU Mod Apk 1.0.226

  BOKU BOKU Mod Apk 1.0.226

  Birçok şeker 1.0.226 apk
 • BOKU BOKU Mod Apk 1.0.224

  Birçok şeker 1.0.224 apk
 • BOKU BOKU Mod Apk 1.0.223

  Birçok şeker 1.0.223 apk
 • BOKU BOKU Mod Apk 1.0.222 [Sınırsız para]

  Acemi öğreticiyi tamamlamak için sınırsız şeker alabilirsiniz
  Çevrimiçi Yöntem Oyunu girin ve sağ alt köşedeki Dünya simgesini tıklayın> Çok Kişiler Modu> Bir Oda Oluşturun veya Katılım> Diğer Sunucuları Seçmek İçin Sunucuyu Değiştir> Katılmak için Dönüş> Odayı Yenilemek için Beklemek> Odaya ekleyin, odayı ekleyin, odayı ekleyin, odayı ekleyin, odayı ekle
  Ev sahibinin kabul etmesini bekleyin (odayı yenilemezseniz, diğer sunucuları seçmek için adımları tekrarlayabilirsiniz)
  Bu oyunun internete bilimsel olarak erişmesi gerekir.
 • BOKU BOKU Mod Apk 1.0.221 [Sınırsız para]

  Acemi öğreticiyi tamamlamak için sınırsız şeker alabilirsiniz

  【】】 地球 图标> 多 人 模式 点击右 房间 或者 或者 的 服务器 服务器 服务器 服务器 服务器 服务器 服务器 服务器 服务器 加入 加入 加入 加入 加入 加入 加入 房间 房间 房间 房间 房间 房间 房间,

  Ev sahibinin kabul etmesini bekleyin (odayı yenileyemiyorsanız, diğerlerini seçmek için adımları tekrarlayabilirsiniz)
  Bu oyunun INT'leri bilimsel olarak ifade etmesi gerekir.
 • BOKU BOKU Mod Apk 1.0.218 [Sınırsız para]

  Acemi öğreticiyi tamamlamak için sınırsız şeker alabilirsiniz

  【】】 地球 图标> 多 人 模式 点击右 房间 或者 或者 的 服务器 服务器 服务器 服务器 服务器 服务器 服务器 服务器 服务器 加入 加入 加入 加入 加入 加入 加入 房间 房间 房间 房间 房间 房间 房间,

  Ev sahibinin kabul etmesini bekleyin (odayı yenileyemiyorsanız, diğerlerini seçmek için adımları tekrarlayabilirsiniz)
  Bu oyunun INT'leri bilimsel olarak ifade etmesi gerekir.
 • BOKU BOKU Mod Apk 1.0.216 [Sınırsız para]

  Acemi öğreticiyi tamamlamak için sınırsız şeker alabilirsiniz

  【】】 地球 图标> 多 人 模式 点击右 房间 或者 或者 的 服务器 服务器 服务器 服务器 服务器 服务器 服务器 服务器 服务器 加入 加入 加入 加入 加入 加入 加入 房间 房间 房间 房间 房间 房间 房间,

  Ev sahibinin kabul etmesini bekleyin (odayı yenileyemiyorsanız, diğerlerini seçmek için adımları tekrarlayabilirsiniz)
  Bu oyunun INT'leri bilimsel olarak ifade etmesi gerekir.
 • BOKU BOKU Mod Apk 1.0.215 [Sınırsız para]

  Acemi öğreticiyi tamamlamak için sınırsız şeker alabilirsiniz

  【】】 地球 图标> 多 人 模式 点击右 房间 或者 或者 的 服务器 服务器 服务器 服务器 服务器 服务器 服务器 服务器 服务器 加入 加入 加入 加入 加入 加入 加入 房间 房间 房间 房间 房间 房间 房间,

  Ev sahibinin kabul etmesini bekleyin (odayı yenileyemezseniz, diğer seçme adımlarını tekrarlayabilirsiniz)
  Bu oyunun bilimsel olarak olması gerekir.
 • BOKU BOKU Mod Apk 1.0.214 [Sınırsız para][Sonsuz]

  sınırsız para ve sonsuz satın alma
 • BOKU BOKU Mod Apk 1.0.213 [Sonsuz]

  Sonsuz şekerler almak için acemi öğreticinin tamamlanmasını değiştirin
  [not] "Çevrimiçi Yöntem" Oyunu girin Dünya simgesinin sağ köşesine tıklayın> Çok kişilik mod> Bir oda oluşturun veya katılın> Sunucuyu Değiştir> Başka bir sunucuyu seçin> Tıklamak için Bekle> Odayı Yenilemek için Bekle> Odaya katıl,
  Anksin, ev sahibinin kabul etmesini bekliyor (eğer bir odanız yoksa yenilenirseniz, diğer sunuculara tekrarlanacaksınız)
  Bu oyunun çevrimiçi bilimsel olması gerekiyor, kart ilerlemesi olabilir Birkaç kez yeniden başlatıldı
 • BOKU BOKU Mod Apk 1.0.212 [Sonsuz]

  Sonsuz şekerler almak için acemi öğreticinin tamamlanmasını değiştirin
  [not] "Çevrimiçi Yöntem" Oyunu girin Dünya simgesinin sağ köşesine tıklayın> Çok kişilik mod> Bir oda oluşturun veya katılın> Sunucuyu Değiştir> Başka bir sunucuyu seçin> Tıklamak için Bekle> Odayı Yenilemek için Bekle> Odaya katıl,
  Anksin, ev sahibinin kabul etmesini bekliyor (eğer bir odanız yoksa yenilenirseniz, diğer sunuculara tekrarlanacaksınız)
  Bu oyunun çevrimiçi bilimsel olması gerekiyor, kart ilerlemesi olabilir Birkaç kez yeniden başlatıldı
 • BOKU BOKU Mod Apk 1.0.211 [Sonsuz]

  Sonsuz şeker almak için acemi öğreticinin tamamlanmasını değiştirin
  [Not] "Çevrimiçi Yöntem" Oyunu Girin Toprak simgesinin sağ köşesine tıklayın> Çoklu Kişi Modu> Bir oda oluşturun veya Katılım> Sunucuyu değiştirin> Sunucuyu değiştirin Başka bir Sunucu seçin> Tıklama için Geri Dön> Odayı Yenilemek için Bekleyin> Odaya katılın,
  Anxin, ev sahibinin kabul etmesini bekliyor (bir odanız yoksa yeniliyorsanız, diğer sunuculara tekrarlanacaksınız)
  Bu oyunun çevrimiçi olarak bilimsel olması gerekir, kart ilerlemesi olabilir. birkaç kez yeniden başlatıldı
 • BOKU BOKU Mod Apk 1.0.209 [Ücretsiz satın alma]

  Dükkanda ücretsiz satın al, mod:
 • BOKU BOKU Mod Apk 1.0.208 [Sınırsız para]

  Çok miktarda para birimi, öğreticiyi tamamlayın. Not: Dünyanın özellikle küçük olacağını yeniden oluşturmak için sağ üst köşeye tıklamanız önerilir. Giriş yapamıyorsanız, lütfen VPN'yi kullanın.
 • Daha...[+]

İlgili Modlar

İndiren kişiler BOKU BOKU şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme