HappyMod › Games › Simulation › Cash, Inc. Money Clicker Game & Business Adventure Mod
Cash, Inc. Money Clicker Game & Business Adventure Mod

Cash, Inc. Money Clicker Game & Business Adventure şık APK 2.3.34 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-02-07

Cash, Inc. Money Clicker Game & Business Adventure şık değiştirilmiş bir versiyonudur Cash, Inc. Money Clicker Game & Business Adventure tarafından geliştirildi Lion Studios. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Cash, Inc. MOD APK (Sınırsız para) 2.3.34... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Cash, Inc. Money Clicker Game & Business Adventure 2.3.35 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıCash, Inc. Money Clicker Game & Business Adventure şık APK 2.3.34 [Sınırsız para]
versiyon2.3.34
Güncelleme açık2023-02-07
Boyut119.9 MB
Mod BilgisiCash, Inc. MOD APK (Sınırsız para) 2.3.34
geliştiriciLion Studios
KategoriSimulation
Google Play'den edininCash, Inc. Money Clicker Game & Business Adventure
Orijinal apk'yı indirinCash, Inc. Money Clicker Game & Business Adventure (98.41 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Happy Glass şık APK
Hooked Inc: Fishing Games şık APK
Yes, that dress! şık APK
Pull Him Out şık APK
Papers Grade Please! şık APK
Nail Salon 3D şık APK
Love Balls şık APK
Big Big Baller şık APK
Idle Car şık APK
Army Commander şık APK
Forge Ahead şık APK
Space Inc şık APK
Yes or No?! - Food Pranks şık APK
Draw In şık APK
Popular Wars şık APK
Cowboy! şık APK
Pawn Shop Master şık APK
Cash, Inc. Fame & Fortune Game şık APK
Mr Fight - Wrestling Puzzles şık APK
Draw Duel şık APK
Bağlantılar İndir:

Cash, Inc. Money Clicker Game & Business Adventure şık APK 2.3.34 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (98.41 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (98.41 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Cash, Inc. Money Clicker Game & Business Adventure şık APK 2.3.34 [Sınırsız para]

Cash, Inc. MOD APK (Sınırsız para) 2.3.34

Önerilen mod

Mod son sürüm

# İnşaat projeniz ne kadar büyük olursa, size daha fazla kazanç fırsatları sunar.

Cash, Inc. oyuncuların tek bir yerde birden fazla iş almasına izin verir. Çok katlı binanın her katında oyuncu için para kazanma işleri sunar. Daha yüksek katların kilidini açmak, daha fazla zaman ve kaynak harcamayı gerektirir, ancak daha fazla para kazancı ile sonuçlanır. Bununla birlikte, oyuncular en düşük katta başlamalı ve kazançlarını bir sonraki katların başarılı bir şekilde kilidini açmak için akıllıca kullanmalıdır. Oyuncular uçağı, zeminleri ve kilitli zeminleri 2D olarak serbestçe gözlemleyebilir. Ayrıca, bu oyunun basit bir hedefi var: zamanla para kazanmak. Bunu yapmak genel performanslarını artıracak ve daha fazla para toplamalarına izin verecektir. Bunun nedeni, tüm işlemlerin dokunma tabanlı kaydırma yoluyla gerçekleştirilmesidir. Basit doğası sayesinde herkes bu oyunu kolayca anlayabilir ve oynayabilir.

# Kısa bir süre içinde çok para kazan.

Cash, Inc.'in en düşük katmanı sizi 1 dolardan başlatır. Bu dönem başına nispeten küçük bir miktar kazanacaksınız. Ancak, yönetim yeteneklerinizden yararlanarak kazançlarınızı artırabilirsiniz. Oyundaki her katta parayı toplayabileceğiniz tamamlanmış bir ilerleme çubuğu vardır. Para kazanmak ve işinizi çalıştırmak için çalışmaya devam etmeniz gerekir. Bundan sonra, zaten istikrarlı bir gelir akışınız olduğunu ve ekipmanınızı yükseltebileceğinizi fark edeceksiniz. Oyun ekranındaki bir düğmeye dokunarak, tüm para varlıklarından vazgeçersiniz. Bunu yapmak, oyuncuya kazançlarda geçici bir destek sağlar. Ayrıca, oyuncu düğmeye her bastığında, her katın yapısının değeri artar. Sonuç olarak, oyuncular bina projelerinin büyüklüğünü ve kapsamını kademeli olarak artırabilirler.

# Yapınızı geliştirmek için çok sayıda seçenek sağlayın.

Cash, Inc.'in inşaatına yatırım yaparak yeni katlara erişin. İş girişiminin bir sonraki katına erişmek için belirli bir paraya sahip olmanız gerekir. Bundan sonra, her zemine her yukarı çıktığınızda işinize yatırım yaparak daha fazla para kazanmaya devam edebilirsiniz. Bu, oyuncuların hızlı bir şekilde yorulmasına neden olur, çünkü aynı anda çok fazla para toplamalı ve harcamaları gerekir. Birden fazla kat kullanmak, bu şekilde para kazanırken size bir avantaj sağlar. İşi katlar arasında bölen bir çalışana maaş ödeyebilirsiniz. Şu anda, kendinizi yalnızca daha iyi karlar için istediğiniz yere yatırım yapmakla ilgileniyorsunuz. Alternatif olarak, daha güzel bir binaya veya konuma taşınabilirsiniz.

# Satın alma yoluyla yeni bir iş binası inşa edin.

Bir BuildingCash, Inc. sattıktan sonra, daha çekici özelliklerle sıfırdan başlamak için yepyeni bir çerçeve gerektirir. Bunu yapmak finansal düşme ve şöhret puanlarınızı artıracaktır. Geliştirdiğiniz binayı satın almak da dahil olmak üzere dikkate almanız gereken birkaç ilgi alanı vardır. Birkaç karakter de binayı sizden satın almak isteyebilir. Bu oyunda, oyuncular birden fazla amaç için kullanabilecekleri bir binaya sahiptir. Bir binanın birden fazla katı vardır; Her biri, sahibi için çok para getiren belirli bir işi işler. Çalışanlar, oyuna en düşük katla başlayarak istikrarlı bir çalışma ortamını korurlar. Kârların artması ve bir sonraki katın kilidini açmak için yer yaratmak topladıkları paranın amaçlanan amaçlarıdır. Tam zamanlı yöneticiler, oyuncuların artan karlılık için her katın günlük operasyonlarını yönetmelerine yardımcı olabilir. Binasını, göz kulak olan yeni karakterlerden birine satabilirsiniz; Bu, yeni ve daha güzel bir yer satın almanızı sağlayacaktır.

# Orijinal kaynağına referansla Cash Inc hakkında daha fazla bilgi edinin.

Oyun dünyasında milyarder olmak yeni bir fenomen değildir. Ancak, bir milyar milyar milyar milyar milyarder rütbesi elde etmek kesinlikle sizi şaşırtacaktır. Cash, Inc. Bad Fame & Fortune Game, renkli grafiklere sahip boş bir tıkırtı oyunudur. Oyuncular, Cash Incorporated Bad Fame & Fortune oyununa katılarak yeni zirvelere zengin bir mogul olma hayalini alırlar.

# Oynanış

Bir yıpranma işini canlandırırken hedefiniz, onu gelişen bir alışveriş merkezine dönüştürmektir. Finansal kapsamınızı genişletmek bundan sonra daha fazla başarı gerektirir; Genel net değerinizi artırmadan önce portföyünüze ek şirketler eklemeniz gerekir. Amacınız dünyanın en ünlü ve en zengin iş kralı olmaktır. Kaybetme şansınız olmasa da, bu oyunun en iyi yanı, hedefinize ulaşamamanızdır. Varlıklarınızı ne kadar hızlı genişleteceğinize karar vermek tamamen size bağlıdır. Genişlemenizi hızlandırmayı veya zaman ayırmayı seçebilirsiniz. Ayrıca satışları daha hızlı artırmak için her şirket için yöneticiler kiralayabilirsiniz. Alternatif olarak, varlıklarınızı kendiniz ne kadar hızlı genişlettiğinizi izleyebilirsiniz. Zaman makinesi tamamlandıktan sonra, daha fazla servet biriktirmek veya eski binaları yeniden geliştirmek için zamanında geri seyahat etmek için gelecek ve gelecek nesillere seyahat edebilirsiniz.

# Size yardımcı olacak bir muhasebeci veya yönetici bulun.

Bir binanın her katında birden fazla endüstri ve işletme bulunabilir; Bu yüzden şirketler yapılarına ek katlar ekler. Bu işletmelerin çoğu multimedya, medya, suşi restoranları ve çizgi roman mağazaları etrafında merkezlenmiştir. İşletmenizi kârlı ve üretken hale getirmek için, şirketin her departmanına çalışan eklemeniz gerekir - size görevlerde yardımcı olacak, parayı yönetecek ve üretecekler. İyi bir çalışan çok para ödenmesini bekliyor. Ancak, en iyi çalışanlar ücretlerinden binlerce kat daha fazla kazanır. Bu, şirketin büyümesi nedeniyle gereklidir.

# Yeni binalara erişin.

New York, Paris, Londra ve diğer şehirler gibi diğer büyük şehirlerde yeni binalarla başlayabilirsiniz. Elbette, kilidini açtığınız ikinci binalar birinciden daha büyük olabilir.

# Senin profil

Cash Inc'in çok ilginç bir özelliği var.

# Cash, Inc. Money Clicker Game & Business Adventure şık APK 2.3.34 [Sınırsız para] Özellik:Cash, Inc. Money Clicker Game & Business Adventure Mod game is a simulation game with mod money. In this mod game, the money will increase when you spend it . With this mod, this game will be more interesting. Enjoy the game.

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK + Obb files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.Hayat her zaman nakit akışınızla ilgili değildir; Şöhret macerası hakkında! Cash, Inc.'de, dünyanın en popüler iş kralı olabilir ve süperstarların iş ortağınız olmak için lehinize savaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu boş tıkırtı macerasında, paranın akmasını sağlamak için dokunmanız, dokunun, dokunun gerekir. Daha fazla işletme kurarak para kazanın ve para çılgın bir iş kralı olun. Para toplarken ve herkesin işinizi halletmesini sağlarken bir sonraki seviyeye taşımak için süperstarlarla ortak olun! Idle RPG Cash, Inc.'de bir sürü nakit para toplayın! Süperstarlarla takılırken işletmeler. • Bir milyardersiniz! Herkesin sizinle (ve işinizle ilgilenmesine izin vererek tembel, ancak üretken bir hayat sürün! Aslında orada olmadan zengin olabilir! İşletmeleriniz sadece dokunarak! Bir işle başlayın ve en zengin, en ünlü iş kralı olmayı hedefleyin! • Para kazanın ve çılgın bir iş adamı olmaktan korkmayın. karlı işletmeler. Sosyal medyada zenginlikler! • Bir para makinesi olun ve diğer milyonerlere karşı olanları karşılaştırın. Bu boş tıkırtı oyununda en ünlü iş kralı olun ve süperstarlar Cash, Inc. P.S. Sorunlarınız mı var? Sorular? Öneriler? Size yardımcı olmaya hazırız, patron! Bizimle [email protected] aracılığıyla konuşun.

İnşaat projeniz ne kadar büyük olursa, size daha fazla kazanç fırsatları sunar.
Kısa bir süre içinde çok para kazan.
Yapınızı geliştirmek için çok sayıda seçenek sağlayın.
Satın alma yoluyla yeni bir iş binası inşa edin.
Orijinal kaynağına referansla Cash Inc hakkında daha fazla bilgi edinin.
Oynanış
Size yardımcı olacak bir muhasebeci veya yönetici bulun.
Yeni binalara erişin.
Senin profil

# Nasıl indirilir ve kurulur Cash, Inc. Money Clicker Game & Business Adventure şık APK 2.3.34 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Cash, Inc. Fame & Fortune Game modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Cash, Inc. Fame & Fortune Game mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Cash, Inc. Fame & Fortune Game indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Cash, Inc. Fame & Fortune Game arayın.

# Tam Özellikler Cash, Inc. Money Clicker Game & Business Adventure şık APK 2.3.34 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut119.9MB
versiyon2.3.34
Sürüm Kodu2033401000
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinACCESS_NETWORK_STATE INTERNET SCHEDULE_EXACT_ALARM ACCESS_WIFI_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID CHECK_LICENSE BILLING WAKE_LOCK RECEIVE RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE C2D_MESSAGE
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'un işlemciyi uykudan veya ekranın karartılmasından alıkoymasına izin verir


Sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i alın.:

Min Sdk24
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanıyor.
Uygulama, cihazın tutam hareketleri gibi temel iki noktalı çokluitok özelliklerini kullanıyor, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmiyor.
Bu, Android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst setidir .; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş multitouch özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, Android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir süper kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Cash, Inc. Money Clicker Game & Business Adventure şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Cash, Inc. Money Clicker Game & Business Adventure şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 32

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (32)

 • P

  @Anonim   2023-02-02 18:39:38

  Kimden:PL   cihaz:Redmi Note 8 Pro   OS:android 11
  działa polecam bardzo da się zainstalować
 • E

  @Anonim   2023-01-31 05:08:30

  Kimden:ES   cihaz:A-10   OS:android 10.0
  juego de mierda ....,.,.,..,.,.,.,.,.,.,.
 • E

  @Anonim   2023-01-31 05:07:37

  Kimden:ES   cihaz:A-10   OS:android 10.0
  NO LO INSTALEN ES UN JUEGO DE MIERDA DONT INSTALL THJIS IS A ****
 • B

  @Anonim   2023-01-30 23:07:34

  Kimden:BG   cihaz:moto g22   OS:android 12
  I have internet and I don't understand why I get this message
 • F

  @Anonim   2023-01-28 01:10:26

  Kimden:FR   cihaz:SM-T225N   OS:android 11
  nul en veut meme pas s’installer
 • U

  @Anonim   2023-01-21 04:42:43

  Kimden:US   cihaz:motorola one macro   OS:android 10
  the industrial revolution and its consequences
 • B

  @Anonim   2023-01-19 04:03:34

  Kimden:BR   cihaz:SM-A015M   OS:android 11
  uma bosta não instala
 • I

  @Anonim   2023-01-13 02:16:32

  Kimden:IN   cihaz:Redmi Note 7 Pro   OS:android 10
  #HappyMod# it works!!
 • D

  @Anonim   2023-01-10 05:36:41

  Kimden:DE   cihaz:ZTE Blade A52   OS:android 11
  doesn't work couldn't install it either
 • E

  @Anonim   2023-01-09 12:37:54

  Kimden:ES   cihaz:SM-J111M   OS:android 5.1.1
  piolaaaaakdnabskskdndnd
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Cash, Inc. Money Clicker Game & Business Adventure şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Cash, Inc. Money Clicker Game & Business Adventure

 • L

  @Anonim   2023-01-26 18:53:04

  Kimden:LY   cihaz:samsung SM-A205F   OS:android 11
  Please add version 2.3.34 with unlimited money, thank you ..
 • U

  @Anonim   2022-12-28 02:45:56

  Kimden:US   cihaz:LENOVO Lenovo PB-6505M   OS:android 9
  please make a mod that give money wen u spend money
 • U

  @Anonim   2022-10-31 09:30:50

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A127M   OS:android 12
  صافرة صافرة صافرة صافرة صافرة صافرة صافرة صافرة صافرة
 • U

  @Anonim   2022-09-22 07:10:06

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi 2201117SL   OS:android 11
  lo único que puedo contar que estoy demasiado triste
 • E

  @Anonim   2022-09-09 02:01:16

  Kimden:EG   cihaz:realme RMX3085   OS:android 12
  نزلو مهكره بليز لان ملل اذا مو مهكر تينياؤتتينياياي
 • A

  @Anonim   2022-08-27 16:13:21

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A127F   OS:android 12
  اريد العب فضلا العبه جميله جدا هابي مود برنامج جيد
 • B

  @Anonim   2022-06-29 05:20:10

  Kimden:BA   cihaz:samsung SM-G928C   OS:android 7.0
  ne rade modovi hoću modove da imam chdhhxdhdhhududhhhbdbbbbdbddbbcchcudndjc7shdbd
 • E

  @Anonim   2022-05-26 20:20:41

  Kimden:EG   cihaz:HUAWEI BAH3-W59   OS:android 10
  hug VGUNCGTYNVHJVWEFUHMBDEWFIUHMBCF8HYGMHUIVMFSH8UHFMHVAIYMHYIVFOME54Y8Y9HM 77
 • U

  @Anonim   2022-05-21 21:37:08

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-J701F   OS:android 8.1.0
  pls get the mod of latest version 100% working pls I am waiting
 • U

  @Anonim   2022-04-18 01:03:50

  Kimden:US   cihaz:motorola moto e(7) plus   OS:android 10
  es re piola no sabia que cuando comoras algo en vez de bajar dinero te sube por ejemplo tienes 50 y para mejorar cuesta 50 lo compras y tienes 100 muy buena la verdad
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Cash, Inc. Money Clicker Game & Business Adventure şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (37) Sürümler of Cash, Inc. Money Clicker Game & Business Adventure şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Cash, Inc. Money Clicker Game & Business Adventure şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme