HappyMod › Games › Adventure › Castle Cats: Idle Kahraman RPG Mod
Castle Cats: Idle Kahraman RPG Mod

Castle Cats: Idle Kahraman RPG şık APK 4.3.9.4 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-07-08

Castle Cats: Idle Kahraman RPG şık değiştirilmiş bir versiyonudur Castle Cats: Idle Kahraman RPG tarafından geliştirildi Pocapp Studios. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: 1. YÜKSEK ALTIN ​​ÖDÜLLERİ2. REKLAMSIZ... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Castle Cats: Idle Kahraman RPG 4.3.9.4 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıCastle Cats: Idle Kahraman RPG şık APK 4.3.9.4 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]
versiyon4.3.9.4
Güncelleme açık2024-07-08
Boyut154.82 MB
Mod Bilgisi1. YÜKSEK ALTIN ​​ÖDÜLLERİ2. REKLAMSIZ
geliştiriciPocapp Studios
Ringtone İndirGame Bgm Ringtone
KategoriAdventure
Google Play'den edininCastle Cats: Idle Kahraman RPG
Orijinal apk'yı indirinCastle Cats: Idle Kahraman RPG (154.82 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Dungeon Dogs - Idle RPG şık APK
Castle Cats - Idle Hero RPG şık APK
AlchiMerge: Merge & Craft şık APK
Bağlantılar İndir:

Castle Cats: Idle Kahraman RPG şık APK 4.3.9.4 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (154.82 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Castle Cats: Idle Kahraman RPG şık APK 4.3.9.4 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

1. YÜKSEK ALTIN ​​ÖDÜLLERİ
2. REKLAMSIZ

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Bırakın kediniz etkileyici kedi dünyasını söndürün.

Kedilerin başladığı grafik kalesi ile etkileneceksiniz. Oyun dünyası bir fantezi tarzında yer alıyor ve özel becerilere sahip birçok benzersiz kediye sahiptir. Bir lonca lideri olarak, üssü yapmak ve savaşlara katılma gibi temel etkinlikleri yöneteceksiniz. Ayrıca, diğer türlere karşı savaşa yakalanan loncaya yeni kediler toplayacaksınız. Kedileri severek loncanızla 2D'de etkileşime girebilirsiniz. İlk işiniz karakterinizi kedi olarak özelleştirmektir; Şekillerini değiştirebilir, kıyafetler ve ekipman giyebilirsiniz. Ayrıca loncanızı her zaman hareket ederken 2D'de hareket ettirebilirsiniz. Oyunu daha uzun süre oynarken birçok yeni avantaj elde edersiniz. Siz lonca lidisiniz, bu yüzden diğer kedilerle üssünde görünmüyorsunuz.

# Çeşitli savaşlara katılın.

Kale kedilerinde, katıldığınız bir savaş gözlemleyebilirsiniz. Bu savaş herkesin gözlemleyebileceği boş bir savaştır. Bu savaşın bu kadar ilginç olmasının nedeni, iki karşıt taraf arasında sürekli geçmesidir. Siyah kareler tarafından gizlenmediklerinde düşman becerilerine dikkat edin. Bu yuvalar sürekli olarak Cat-Rage için mevcut olduğunda düşmanlara tıklayın. Herhangi bir kedi beceriyi gerçekleştirebilir; Çok fazla çaba gerektirmez. Bu, oyuncuların her bir kedinin bireysel becerilerine ve güçlü yönlerine odaklanmalarını sağlar. Ek olarak, belirli bir kedi seviyesine katılmak, katılmanız gereken seviyeyi ve gerekli özel beceriyi ortaya çıkaracaktır. Lonca Lideri ile savaşırken, uygun becerilerle uygun tipte kedi kullanmanız gerekir. Lonca Lideri ile savaşmayı seçtiğiniz yer önemli değil; Hala diğer kedilere katılan grubun bir parçası.

# Birçok engelin üstesinden gelerek mümkün olduğunca çok kedi toplayın.

Görev sekmesi birçok oyunun hayati bir parçasıdır. Görevleri tamamlamak için hem bir öğretici hem de ödül olarak hizmet eder. Castle Cats mobil oyununda, oyuncular bu sekmeyi çok sık görecekler. Oyuncuların oyunun birçok yönünü keşfetmelerine olanak tanıyan bir üs inşa etmekten düşmanlara karşı savaşmaya kadar birçok farklı görev türü vardır. Birkaçını tamamladıktan sonra birçok yeni kedi görev yoluyla kullanıma sunulur. Bundan sonra, yeni kedilerin kilidini açmak için bilet veya elmas gibi kaynakları toplamalısınız. İnanılmaz yeni gelenler, onları açtığınızda sizi büyüleyen özel bir pakette gelir. Bu kedileri yeni görünüm ve efektlerle kolayca yükseltebilirsiniz. Bu bağımlılık yapan oyun oynanmaya yalvarıyor.

# Castle Cats hakkında hesabım aracılığıyla öğrenin.

Kedi Krallığını kötülüğe karşı bir mücadelede fethetin.

# Castle Cats oynamaya başladım çünkü seçtim.

Mobil oyunlara girdiğinizde, herkes her türlü oyun hakkında bildiğinizi varsayar. Örneğin, üniversite arkadaşım bana erkek arkadaşımdan ayrıldı ifadesini mesaj attı. Sık sık oynadığım bir oyunu tavsiye etmene ihtiyacım var. Açıkça hatırladıktan sonra kedilere aşık olduğunu fark ettim. Ailesi üç kedi gibi yaratık vardı ve onlara sanki çocukları gibi davrandı. Konuyla ilgili bir oyuna bir bağlantı paylaşmadan önce bu bilgileri araştırma yoluyla buldum. Benim tavsiyem şimdi Castle Cats rölanti oyununu oynamak ve yarın indirmekti, böylece bakımı için bazı kediler vardı. Bir haftalık süt çayı ile bana teşekkür ettikten sonra sakin kediciklere bakmak için kale kedilerini seçtim. Bunun nedeni, ona rekabet avantajı verebileceklerine inanmam.

# Kedi hayranları için bir oyun.

Bu oyun kesinlikle kedi içeriği ile doldurulmuş. Adından, kedilerle ilgili her şeyle dolu olduğunu söyleyebilirsiniz. Ana karakterden destekleyici role, kahramandan şeytana kadar, tüm karakterler farklı boyut ve türlerde kedilerdir. Ek olarak, oyuncular kedilerini kostümler, aksesuarlar, kürk rengi ve göz rengi ile özelleştirebilirler. Bu, kedi severler için harika bir hediye yapacak - arkadaşım dahil.

# Hikaye çok güzel.

Bu kedi temalı oyunda, Francis adında bir kedi lideri rolünü oynarsınız. Göreviniz olarak, siz ve kedi kahramanları ekibiniz, Catania Krallığı'na barışı geri kazanmak için Pugomancer'a karşı savaşmalısınız. Pugomancer'ın karanlık kötülük rejimini yenmeden önce görevinizin bir parçası olarak on beş yoğun turu tamamlamanız gerekecek.

# Big Boss, çiftlik işinin liderine atıfta bulunmak için kullanılan bir başlıktır.

Pugomancer kötü canavarlar farklı bir oyuncu kadrosundan geliyor. Robot kediler ve uçan kediler gibi farklı kedi türlerinden gelirler; Her birinin kendine özgü yetenekleri ve kaslı vücudu vardır. Ayrıca daha sonraki çatışmalarda çok çeşitli saldırılar ve hareketler var. Bir kendini savunma mekanizması kendini artan zorlukla sunar. Takımınızın muzaffer olacağı umuduyla sonraki aşamalarda yalnız çalışmanız zorunludur.

# Kedi Ordusu çeşidi daha belirgin gruplardan oluşur.

Oyun, rol yapma öğelerini, koleksiyon kartlarını ve kahraman savaşını sorunsuz bir şekilde birleştiriyor. Her şekil ve büyüklükteki tüm tanrıları, düşmanları ve kedicik işbirlikçileri ile Kedi Krallığı çevresinde döner. Şeytanın zombileştirilmiş kedi canavarını yenmek için, kendi cesur kedi savaşçılarından oluşan loncanızı yaratmanız gerekir. Zafer eliyle, 200'den fazla benzersiz kedi kahramanı saflarınıza alabilirsiniz. Yeni bir işe alım birliğe katıldığında, lider onları göndermelidir. Her üyenin ruhunu genişletmek ve yeteneklerini geliştirmek için küçük ve büyük grup egzersizlerine katılacaklar. Birliğin ayrıca her işe alım yeteneklerini ek görevlerle ilerletmesi gerekiyor. Oyun boyunca manevra yapmak için simyayı sık sık kullandınız. Başından beri, simyacı kediniz her zaman size rehberlik eder. Grubunuz için benzersiz kediler yapın.

# Castle Cats: Idle Kahraman RPG şık APK 4.3.9.4 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para] Özellik:Castle Cats: Idle Hero RPG Mod game is an adventure game with unlimited money. You can use these money to buy all the items on the shop. Enjoy the game.

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: Yes

Install Steps:
1) Download APK files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.**2017 Bağımsız Ödül Ödülleri'ne aday gösterildi!****2 Milyondan fazla indirme!**Castle Cats'te kendi kedi savaşçıları loncanızı yönetin! Şövalye Conan'a, Okçu Catniss'e ve Büyücü Francis'in Kötü Pugomancer'ın saltanatına kesin olarak son vermesine yardım edin! :3SEN KEDİLERİN LONCASI LİDERİSİN - 60'tan fazla eşsiz kedi kahramanını işe al! Her birinin kendine has becerileri ve özellikleri var! - Catania'yı yeniden kurmak için acemilerinizi kahramanca görevlere gönderin! KEDİLER BÜYÜLÜDÜR - Loncanıza en eşsiz kedileri yaratmak için Simya kullanın! - Zorlukla kazandığınız ganimetinizi, kedi kahramanlarınızı ve loncanızı Yükseltmek ve Geliştirmek için harcayın! - Kediler uçar , alaycıdırlar ve rastgele çılgınlıklara kapılırlar. Halledin! TAMAMLANACAK 100'DEN FAZLA HİKAYE GÖREVİ - Kötü Pugomancer savaşmadan pes etmeyecek! Savaşlara katılın ya da rahatlayın - hepsi size kalmış! - Yepyeni kahramanlar ve ek Hikaye Görevleriyle Aylık Etkinliklere katılın! SOSYAL MEDYADAN BİZİ TAKİP EDİN! [Kedi kelime oyunları dahil!] Facebook: https://www.facebook.com/castlecatsgame/Instagram: https://www.instagram.com/castle_cats/ Büyücü Francis: https://twitter.com/francisthemage BEĞENMEYİN KEDİLER? Karanlık tarafa katıl! https://twitter.com/EvilPugomancer GERİ BİLDİRİMİ SEVİYORUZ! [email protected] adresinden bize yazmaktan çekinmeyin… Ne arıyorsunuz?! Ah doğru! Son fakat bir o kadar önemli:Gizlilik Politikası: http://pocappstudios.com/contact/privacypolicy.htmlHizmet Şartları ve EULA: http://pocappstudios.com/contact/termsofservice.html

Bırakın kediniz etkileyici kedi dünyasını söndürün.
Çeşitli savaşlara katılın.
Birçok engelin üstesinden gelerek mümkün olduğunca çok kedi toplayın.
Castle Cats hakkında hesabım aracılığıyla öğrenin.
Castle Cats oynamaya başladım çünkü seçtim.
Kedi hayranları için bir oyun.
Hikaye çok güzel.
Big Boss, çiftlik işinin liderine atıfta bulunmak için kullanılan bir başlıktır.
Kedi Ordusu çeşidi daha belirgin gruplardan oluşur.

# Nasıl indirilir ve kurulur Castle Cats: Idle Kahraman RPG şık APK 4.3.9.4 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Castle Cats - Idle Hero RPG modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Castle Cats - Idle Hero RPG mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Castle Cats - Idle Hero RPG indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Castle Cats - Idle Hero RPG arayın.

# Tam Özellikler Castle Cats: Idle Kahraman RPG şık APK 4.3.9.4 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut154.8MB
versiyon4.3.9.4
Sürüm Kodu100386
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinACCESS_NETWORK_STATE INTERNET WRITE_EXTERNAL_STORAGE AD_ID WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_AD_ID POST_NOTIFICATIONS RECEIVE FOREGROUND_SERVICE FOREGROUND_SERVICE_DATA_SYNC ACCESS_ADSERVICES_TOPICS READ_GSERVICES DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION C2D_MESSAGE VIBRATE BILLING READ_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Titreşime erişim sağlar.
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK34
Hedef SDK Txt34
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Castle Cats: Idle Kahraman RPG şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Castle Cats: Idle Kahraman RPG şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 38

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (38)

 • B

  @Anonim   2024-07-15 21:36:38

  Kimden:BR   cihaz:SM-G610M   OS:android 8.1.0
  .....
 • B

  @Anonim   2024-07-15 21:34:32

  Kimden:BR   cihaz:SM-G610M   OS:android 8.1.0
  okok
 • C

  @Anonim   2024-07-06 00:16:07

  Kimden:CZ   cihaz:SM-A202F   OS:android 11
  nejde mi to nainstalovat..
 • C

  @Anonim   2024-07-05 21:33:10

  Kimden:CZ   cihaz:SM-A202F   OS:android 11
  Je to dobrá hra, mám ji ráda!
 • B

  @Anonim   2024-07-01 21:52:07

  Kimden:BR   cihaz:2303ERA42L   OS:android 14
  O mod não funcionou, não mudou nada no jogo e não teve nada do que prometia, 0 estrelas
 • R

  @Anonim   2024-06-29 01:54:28

  Kimden:RU   cihaz:22126RN91Y   OS:android 13
  спасибо за взлом!
 • R

  @Anonim   2024-06-27 16:57:49

  Kimden:RU   cihaz:22126RN91Y   OS:android 13
  Всё ок,но премиум герои не совсем те....
 • U

  @Anonim   2024-06-27 06:53:13

  Kimden:US   cihaz:SM-A015M   OS:android 11
  Funciona muy bien! ♥︎ Si no te deja comprar, sólo salte y vuelve a entrar, y listo!
 • R

  @Anonim   2024-06-19 11:05:59

  Kimden:RU   cihaz:TECNO KJ5n   OS:android 13
  norm
 • B

  @Anonim   2024-06-16 20:51:17

  Kimden:BR   cihaz:motorola one vision   OS:android 11
  works, but I can't buy cat boxes
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Castle Cats: Idle Kahraman RPG şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Castle Cats: Idle Kahraman RPG

 • U

  @Anonim   2022-07-25 06:43:15

  Kimden:US   cihaz:Amazon KFMUWI   OS:android 9
  No carga ..
 • T

  @Anonim   2022-07-24 17:42:01

  Kimden:TR   cihaz:samsung SM-C5018   OS:android 6.0.1
  Mod işe yaramıyor sadece altın ve elmas var çok bu modu düzeltın!!
 • B

  @Anonim   2022-07-18 22:48:17

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-J810M   OS:android 10
  please make this mod:infinite coins, infinite gems, and level up fast?
 • R

  @Anonim   2022-06-30 13:03:34

  Kimden:RU   cihaz:Xiaomi Redmi 6   OS:android 8.1.0
  Free shopping. Very badly needed. Highly. They were before, and I don't know why they are not in mods now. You don't even have to do modifications other than free shopping, players themselves will be able to buy gold coins and diamonds as much as they need thanks to free shopping
 • R

  @Anonim   2022-06-19 17:22:41

  Kimden:RU   cihaz:samsung SM-A225F   OS:android 12
  endless coins и crystals, purchases for real money for free!
 • U

  @Anonim   2022-05-14 00:53:33

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G781U   OS:android 12
  a mod menu! including Infinite Guild Leader Level (Lv.999), free in app purchases, infinite cash and diamonds. Unlock every cat including one's from past events. Google Play log in Success (plz)
 • U

  @Anonim   2022-04-30 23:14:08

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G781U   OS:android 12
  C**** to buy direct success. Custom Quild leader level connect to Google play services to save progress to stay updated with the updates and have everything you got from the other mod without starting over.
 • I

  @Anonim   2022-04-28 08:25:55

  Kimden:ID   cihaz:samsung SM-A325F   OS:android 11
  pls up date the castle cats plsssssssss sssssssssssss
 • U

  @Anonim   2022-04-25 10:40:04

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2101K7BL   OS:android 11
  hola buenas tardes no salió lo de dinero infinito y gemas infinitas me pueden ayudar porfavor los de happy mod que puedo hacer o que tengo quehacer o alguien que me ayude??
 • P

  @Anonim   2022-03-10 02:03:44

  Kimden:PL   cihaz:samsung SM-A326B   OS:android 11
  Plssssssss Hack na pd
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Castle Cats: Idle Kahraman RPG şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (162) Sürümler of Castle Cats: Idle Kahraman RPG şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Castle Cats: Idle Kahraman RPG şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme