HappyMod › Games › Puzzle › Emoji Puzzle! Mod
Emoji Puzzle! Mod

Emoji Puzzle! şık APK 6.9 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2024-03-27

Emoji Puzzle! şık değiştirilmiş bir versiyonudur Emoji Puzzle! tarafından geliştirildi Supersonic Studios Ltd. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Reklamsız ödüller kazanın... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Emoji Puzzle! 7.4 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıEmoji Puzzle! şık APK 6.9 [Sınırsız para]
versiyon6.9
Güncelleme açık2024-03-27
Boyut106.44 MB
Mod BilgisiReklamsız ödüller kazanın
geliştiriciSupersonic Studios Ltd
Ringtone İndirSpider Man Ringtone
KategoriPuzzle
Google Play'den edininEmoji Puzzle!
Orijinal apk'yı indirinEmoji Puzzle! (106.44 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Hide 'N Seek! şık APK
My Mini Mart şık APK
Giant Wanted şık APK
911 Emergency Dispatcher şık APK
Chat Master! şık APK
Emoji Puzzle! şık APK
Color Match şık APK
Bottle Flip Clash şık APK
Click to Life şık APK
Weapon Survivor şık APK
Draw Rumble şık APK
Elemental Master şık APK
Get the Supercar 3D şık APK
Love Pins şık APK
Wheel Scale! şık APK
Take Them Off şık APK
Tower Archer şık APK
Auto Diggers şık APK
Draw Weapon 3D şık APK
Web Hero şık APK
Bağlantılar İndir:

Emoji Puzzle! şık APK 6.9 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (106.44 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Spider Man Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Emoji Puzzle! şık APK 6.9 [Sınırsız para]

Reklamsız ödüller kazanın

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Okuma yoluyla emoji bulmacasını anlamayı öneririz.

Emojiler veya ifadeler muhtemelen size çok aşinadır. Her sosyal ağda farklı anlamlara sahip sayısız farklı emoji vardır. İfadelerin birbirine bağlanıp bağlanmadığını hiç merak ettiniz mi? Emoji Bulmaca! ne düşündüklerini anlaması gerekenler için en iyi seçimdir. Bu iOS oyunu emojilere odaklanan sınavlarla doludur.

# Oyun tasarımındaki minimalizm harika bir oyun deneyimi sağlar.

Emoji Bulmaca!, Oyuncular bir bulmacayı tamamlamak için farklı duyguları temsil eden simgeleri eşleştirir. Her seviyeyi temizlemek için benzer veya ilgili şekillerden ve konulardan ifadeleri eşleştirin. Örneğin, patates kızartması ve burger simgeleri evlidir çünkü her ikisi de fast food'u temsil eder. Benzer şekilde, Balkabağı Düğünü ile Hayalet aynı Cadılar Bayramı temasıyla evlidir. Emoji Bulmaca! Emoji Bulmaca! Oyun emoji bulmaca! Yalnızca temel kontroller ve kısa bir oyun uzunluğu gerektirir. İki farklı olana dokunduğunda ekranda bağlantılı emojiler görünür. Eşleşen sembolleri birbirine bağlamak için parmağınızı iki sütun arasında sürükleyebilirsiniz. Bunu yapmak seviyeyi ilerletir ve sizi bir sonrakine götürür. Emoji Bulmaca! Oyuncuların tamamlaması gereken çok sayıda seviye nedeniyle oyunu kazanmak kolay değil. Her seviyenin belirli bir zaman sınırı yoktur, bu da her seviyenin tamamlanmasının nispeten kolay olduğu anlamına gelir.

# Zorlu bulmacalarla, entelektüel stimülasyon sıkıntısı yoktur.

Emoji Puzzle, herkes tarafından oynanabilecek basit bir bulmaca oyunudur. Yaşa bakılmaksızın kimse için yaşlanmaz. Seviyeler arasında bebek, profesyonel, usta ve daha fazlasını içerir. Özel seviyeler her zaman bir seviye zincirinin sonunda görünür. Birkaç basit olandan sonra gelen ekstra zor zorluklar içerirler. Özel seviyelerin zorluklar söz konusu olduğunda birçok varyasyonu vardır. Bir duyguyu temsil eden nesneler bulmaktan, oyuncuların sembolleri benzersiz bir şekilde bağlamaları gereken bir seviyeye kadar, bu seviyeler çok çeşitli çeşitlilik sunar. Her seviyenin öncekinden daha fazla sembol ve daha büyük oyun alanları vardır. Her birini rastgele seçmek zorluğu artırır. Her yüksek seviye ek zorluklar içerir ve bazılarının ekstra zorlu bulmacalara sahip özel seviyeleri bile vardır. Mantık geçmek hızlı düşünme ve gözlemci alışkanlıklar gerektirir. Her cevabın ortadan kaldırılması da etkili olmuştur.

# İpucu

Oyun ekranının üzerindeki İpuçları düğmesine basarak oyun içi ipuçlarına erişebilirsiniz. Ancak, bu özelliği kullanmak için 30 saniyelik bir video reklamı izlemelisiniz.

# Reklam videosunun avantajları arasında artan görünürlük ve inanç bulunur.

Reklamlar, bulmacaları daha hızlı bitirmenize yardımcı olabilecek yararlı ipuçları sağlar. Bu reklamları izleyerek, oyun boyunca daha hızlı ilerleyecek ve çeşitli temalarla yeni bulmacaların kilidini açacaksınız.

# Grafikler

Emoji bulmaca gibi ortalama grafik gereksinimleri olan bir oyun! herhangi bir özel önlem almanız gerekmez. Yayıncı Supersonic, ağaçlar ve yemek gibi çeşitli sembolleri ve görüntüleri oyunlarının renkli ekranına yerleştirir. Her sembolü, tüm ekranın düzgün çalışmasına izin verecek şekilde dikkatlice yerleştirirler.

# MOD özelliği ek işlevselliğe erişim sağlar.

Oyunda reklam yok. Ücretsiz oyun içi ipuçları alın.

# Oyunun yönleri arasında basit kontroller ve karmaşık sistemlerin eksikliği yer alıyor.

Yeni başlayan oyuncuların bile kolayca anlayabileceği basit oyununa sahiptir. Oyuncuların ilerlemek için emojileri oyunda ilişkilendirmeleri gerekiyor. Bunun tek tek sütun öğelerine tek bir dokunuşla gerçekleştirilebileceğini anlamak önemlidir. Amaç, birden fazla öğeyi bir çizgiye bağlamaktır. Bu, öğeleri bir çizgi ile sürükleyip bağlayarak da gerçekleştirilebilir. Tüm bulmaca parçaları yerinde olduğunda, bir kolu geçmelisiniz. Bu görünüşte temel görev, bir oyuncunun analitik düşüncesi ve gözlemsel becerilerini gerektirir. Kolu geçmek, bir oyuncunun bulmacayı başarılı bir şekilde tamamladığını veya tüm öğeleri bağlayamadıkları takdirde başarısız olduğunu kanıtlar. Reklam İki veya daha fazla emojiyi birbirine bağlamanın birkaç yolu vardır. Bu, fikir alışverişi yaparak ve her emojinin temalarını anlayarak yapılabilir. İki emojinin nasıl bağlanacağına dair bazı örnekler, bir göz topunun Cadılar Bayramı'nı temsil eden bir hayaletle bağlamaktır. Ayrıca, patates kızartmalarını hamburger'e bağlamak için her ikisi de fast foods. Son olarak, çörekleri sallanan yüzle bağlamak bunu yapmanın başka bir yoludur. Oyunun oyuncuları etkileyen bir yönü, bulmacaları çözmek için kapsayıcı yöntemdir. Bu sistem, oyuncuların bulmacaları daha hızlı çözmek için doğru emojiyi seçmelerine olanak tanır. Ayrıca, oyuncuların etkileşime girebileceği farklı bulmacaları gösteren birçok emojiye sahiptir.

# Oyunun temel özellikleri şunları içerir:

Emoji bulmacasının ana özelliği, bulmacanın içinde bulunan geniş emoji seçimidir. Bu, her yeni katmanı bir öncekinden farklı şekilde çözülmeye motive eder. Oyunda bulunan emojiler Facebook, Instagram ve Whatsapp gibi popüler sosyal medya platformlarından geliyor. Arkadaşlarınızla konuşmalarda sık sık kullanılırlar; Hatta günlük olarak bile bulunurlar. Bir oyuna stil ve güzellik eklemek, bunun yan etkilerinden biridir. Ayrıca oyunun grafiklerini daha çekici gösteriyor. Emoji Bulmaca oynamak vücutta stres ve yorgunluk bırakır. Ayrıca, bu oyun kullanıcıları rahat ve rahat hissettirir. Basit oyuna ek olarak, oyun her yaştan herkes için harika. Oyunun bir diğer olumlu yönü de liderlik tablosu; Oyuncuların birbirlerine karşı rekabet etmesine ve meydan okumasına izin verir.

# Emoji bulmaca mod apk almak ücretsizdir.

Emoji Puzzle'ın sadece birkaç küçük özelliği olsa da, güncellenmiş sürümün ek şaşırtıcı özelliklere sahip olduğunu belirtmek önemlidir. Oyunun alternatif versiyonunda parasal bir sistem veya altın yoktur. Oyunu oynamak için ihtiyacınız olan tek şey maç emojisi. ———

# Emoji Puzzle! şık APK 6.9 [Sınırsız para] Özellik:

Emoji ile yeni benzersiz bulmaca oyunu! Duygu çiftlerini çağrışımlara göre bağlamanız gereken yeni bir hayal gücü oyunu. Her bulmacanın fikrini düşünün ve bulun. Farklı sütunlardaki öğeleri bir çizgiyle birleştirmek için tek tek dokunmanız yeterli. Veya bir çizgi çizmek ve farklı sütunlardaki öğeleri bağlamak için sürükleyin. Tüm elemanları doğru bir şekilde bağlarsanız seviyeyi geçersiniz. Düşündüğünden daha zor!

Okuma yoluyla emoji bulmacasını anlamayı öneririz.
Oyun tasarımındaki minimalizm harika bir oyun deneyimi sağlar.
Zorlu bulmacalarla, entelektüel stimülasyon sıkıntısı yoktur.
İpucu
Reklam videosunun avantajları arasında artan görünürlük ve inanç bulunur.
Grafikler
MOD özelliği ek işlevselliğe erişim sağlar.
Oyunun yönleri arasında basit kontroller ve karmaşık sistemlerin eksikliği yer alıyor.
Oyunun temel özellikleri şunları içerir:
Emoji bulmaca mod apk almak ücretsizdir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Emoji Puzzle! şık APK 6.9 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Emoji Puzzle! modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Emoji Puzzle! mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Emoji Puzzle! indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Emoji Puzzle! arayın.

# Tam Özellikler Emoji Puzzle! şık APK 6.9 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut106.4MB
versiyon6.9
Sürüm Kodu101
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET VIBRATE ACCESS_NETWORK_STATE POST_NOTIFICATIONS AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION BILLING READ_PHONE_STATE CHECK_LICENSE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Titreşime erişime izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapalı kalmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir
karartma.:

TELEFON:
Cihazın telefon numarası, mevcut hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı tüm Telefon Hesaplarının listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişime izin verir.
Min Sdk23
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5B1B103FA442532DC31520CF82BA654AB
imza37CAB548D4972EEA2259422FBE1986CB0ACD0D23
CBE6A1BEDFBFA85C5D9779D3D7D32377B32CFA05707C5E251132E7E289FCEA04
GeçerliFri Mar 18 12:49:33 CET 2022 until: Tue Mar 12 12:49:33 CET 2047
Seri numarası241efb1d

// Geliştirici //

Geliştiricizhangkongkeji
OUzhangkong
organizasyonandroid
yerelÇangşa
ülkeÇin
şehirhunan

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Emoji Puzzle! şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Emoji Puzzle! şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 49

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (49)

 • 4

  @Anonim   2024-02-12 08:56:37

  Kimden:419   cihaz:KFONWI   OS:android 9
  Me encanta es muy bueno ?
 • H

  @Anonim   2023-04-17 14:32:02

  Kimden:HU   cihaz:moto g(9) play   OS:android 11
  .
 • P

  @Anonim   2023-02-11 02:35:07

  Kimden:PT   cihaz:Lenovo TB-X306F   OS:android 11
  there are still ads this is a lie
 • R

  @Anonim   2023-01-12 18:23:21

  Kimden:RU   cihaz:SM-A127F   OS:android 13
  DONT DOWNLOAD THIS THING IS VIRUS
 • P

  @Anonim   2022-03-15 08:17:01

  Kimden:PH   cihaz:AMN-LX2   OS:android 9
  为什么你又恨你 #HappyMod# # #HappyMod#
 • G

  @Anonim   2021-12-24 01:23:24

  Kimden:GB   cihaz:SM-T510   OS:android 11
  I love puzzle sso much
 • I

  @Anonim   2021-07-09 15:42:58

  Kimden:IN   cihaz:M2006C3MII   OS:android 10
  nikhilkhgnitfjkygvtjj
 • U

  @Anonim   2021-02-28 11:14:21

  Kimden:US   cihaz:SM-A505GN   OS:android 10
  It won't let me open the app
 • B

  @Anonim   2021-02-07 09:25:35

  Kimden:BR   cihaz:SM-A205G   OS:android 10
  é si jogo é muito legal
 • U

  @Anonim   2020-12-25 12:56:48

  Kimden:US   cihaz:SM-J701M   OS:android 9
  no me istala xddddd que mal:(
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Emoji Puzzle! şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Emoji Puzzle!

 • P

  @Anonim   2021-09-22 10:06:29

  Kimden:PH   cihaz:samsung SM-A105G   OS:android 11
 • E

  @Anonim   2021-03-04 08:56:28

  Kimden:ES   cihaz:samsung SM-J700M   OS:android 6.0.1
  no me aparecio
Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Emoji Puzzle! şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

İlgili Modlar

İndiren kişiler Emoji Puzzle! şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme