HappyMod › Games › Action › My Mini Mart Mod
My Mini Mart Mod

My Mini Mart şık APK 1.18.45 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-05-15

My Mini Mart şık değiştirilmiş bir versiyonudur My Mini Mart tarafından geliştirildi Supersonic Studios Ltd. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Büyük miktarda kaynak para birimi elde etmek için oyuna g... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz My Mini Mart 1.18.45 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıMy Mini Mart şık APK 1.18.45 [Sınırsız para]
versiyon1.18.45
Güncelleme açık2024-05-15
Boyut157.99 MB
Mod BilgisiBüyük miktarda kaynak para birimi elde etmek için oyuna girin ve reklamsız ödüller kazanın
geliştiriciSupersonic Studios Ltd
Ringtone İndirSpider Man Ringtone
KategoriAction
Google Play'den edininMy Mini Mart
Orijinal apk'yı indirinMy Mini Mart (157.99 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Hide 'N Seek! şık APK
My Mini Mart şık APK
Giant Wanted şık APK
911 Emergency Dispatcher şık APK
Chat Master! şık APK
Emoji Puzzle! şık APK
Color Match şık APK
Bottle Flip Clash şık APK
Click to Life şık APK
Weapon Survivor şık APK
Draw Rumble şık APK
Elemental Master şık APK
Get the Supercar 3D şık APK
Love Pins şık APK
Wheel Scale! şık APK
Take Them Off şık APK
Tower Archer şık APK
Auto Diggers şık APK
Draw Weapon 3D şık APK
Web Hero şık APK
Bağlantılar İndir:

My Mini Mart şık APK 1.18.45 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (157.99 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Spider Man Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler My Mini Mart şık APK 1.18.45 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Büyük miktarda kaynak para birimi elde etmek için oyuna girin ve reklamsız ödüller kazanın

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları My Mini Mart şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Beyin fırtınası yoluyla benzersiz bir inşaat fikri oluşturun.

İnsanlar uzun zamandır modern marketler yaratmak istediler. Bu nihayet oyun tarafından ele alındı, çünkü oyuncular ayrıntılı bir ilerici fikir ve hassas harita oluşturmalı. Haritaya herhangi bir eskiz eklenmeden önce mini mart işimin tamamlanmasını istiyorum. Bu gerçekleştikten sonra, yeni projelerin yanında yeni iş girişimleri yapılabilir. Size güvenli ürünler sağlamak için çiftlikler ve bahçeler oluşturarak bu tavsiyeyi hızlı bir şekilde takip etmeniz gerekir. Tüketiciler her zaman mini martlarınızdan rahatlık ve modernite bekler. Sonuç olarak, yeni mağazalar her zaman tüketicilere çok güveniyor. Ayrıca, mağazalarının tüketici gıda ihtiyaçlarını karşılayabildiğinden emin olmak zorundalar.

# Modern çiftlikleri ve daha büyük bahçeleri genişletin.

İş gücünüze yetiştiriciler, çiftçiler ve daha fazla çalışan eklemek sağlıklı yiyecekler yaratmak için kullanışlıdır. Ayrıca daha büyük bir modern çiftlik veya bahçe yaratmaya yardımcı olur. Bu, küçük bakkalınızı oluşturmak için gereklidir. İşletmenizi çalıştırmasını sağlamak için Mini Mart'ım her zaman yeni özellikler sunuyor. Bunlar size farklı ürünler için yeni fikirler verir ve sürekli değişen bir işletmeye yol açar. Çıktınızı artırmanız ve alıcıların taleplerini karşılayabilmesi için bitmiş ürünleri yurtdışına ihraç etmeniz gerekir. Zamanın üstünde güncellemek ve kalmak için ek tarım ve ulaşım ekipmanı gereklidir. Tüketicilerin ve işletmelerin daha fazla seçeneğe erişmesi gerekir; Ayrıca yüksek miktarlarda mevcut olmaları gerekir. İnsanlar gıda seçimleri yoluyla işletmelerle ilişki kurarlar. Bunu yapmak, mini Mart'ımdan gelen para kazanımlarını arttırıyor. Bu, zengin ve güçlü bir işletme sahibi olduğumu kanıtlıyor.

# Kamu övgüsünü hak eden bu şirket, tüm tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılıyor.

Her raf zamanında görüntülenmeli ve hasat edilmelidir. Bu, oyuncuların her iki görevi de tamamlamak için hızlı hareket etmesini gerektirir. İdeal olarak, oyuncular hangi rafta hasat edeceklerini ve göstereceklerini dikkatlice seçmelidir. Mini mart zincirlerini ulusal bir işletmeye dönüştürmek için, tüketicilere hitap eden yeni ürünler ve fikirler yaratmanız gerekir. Ayrıca, zincir aracılığıyla satın alınabilecek yeni işletmeler bulun. İnsanların yeni müşteri takdir programları oluşturmak veya müşterilere büyük kuponlar dağıtmak gibi çeşitli iş fikirleri geliştirmeleri gerekir. Minu mart sadaka zincirini tanıtmak da önemlidir; Bu adı kullanmak işletmenize bir destek verir. Fikirlerinizi geliştirerek ve genişleterek kendi hayallerinizi gerçekleştirebilir ve başarılı bir iş yaratabilirsiniz. Mini Mart'ım, bağlı portalı sayesinde hem aşırı zorluk hem de heyecan verici yeni deneyimler sunuyor. Oyuncular büyük kar elde etmek için yaratıcı iş taktiklerini kullanmalıdır. Sorun her seviyedeki yüzleşmek için Mini Mart ve tüketicileri arasında güçlü bir bağlantı geliştirmeniz gerekir. Bu, kendileri için yüksek kaliteli ürünler sağlayan geniş modern bahçeler oluşturmayı gerektirir.

# Temel özelliklerin bir parçası olarak, bileziğin öncüsü ortaya çıktı.

Bir fikir tanımlayarak ve müşterilerin yiyecek satın almasına ihtiyaç duyarak mini bir mart zinciri başlatın. Gıda güvenliğini ve temizliğini korumak için, müşterilerle etik bir güven yaratarak sağlıklı bir gıda arzı sağlayın. Müşteriler için birinci sınıf yiyecek tedarik etmek için dünya çapında çiftlik ve bahçe standartları oluşturun. Yeni iş fikirleri devam eden başarıya çok önemlidir. Buna ek olarak, yaratıcı büyüme stratejileri yeni fırsatlar yaratmaya yardımcı olur. Sadık müşterilerin talep ettiği gıda ve diğer eşyalar sağlamak, mini mart zincirini giderek daha fazla büyütüyor.

# My Mini Mart uygulaması, mağazanızı yönetmek için kullanılabileceği Google Play Store'da mevcuttur.

Şu anda oynayabileceğiniz çok fazla iş gerektirmeyen birçok keyifli sıradan oyun var. Başka bir şey yapmak istemiyorsanız bu oyunları oynamak eğlenceli olabilir. Zaman zaman eğlenmekten hoşlanan herkes için birçok keyifli aktivite ve oyun var. En heyecan verici ve sıradan seçeneklerden biri, Supersonic Studios tarafından yayınlanan bir oyun olan Mini Mart'tır. Mağazanızda ektiğiniz ürünleri ve meyveleri satabilirsiniz. Ayrıca hayvanlarınızdan süt ve diğer yiyecekleri yetiştirip satabilirsiniz. Bu, çok fazla planlama gerektiren aksiyon dolu bir oyundur. Bu, istediğiniz zaman oynayabileceğiniz eğlenceli bir 3D oyunudur. Ürünlerin kilidini açıp satmayı yönetebileceğiniz bir sayacı, stoklayabileceğiniz rafları ve ekin dikebileceğiniz bir çiftlik var. Tezgahta veya raflarda kilidini açmamış ürünler bile satabilirsiniz.

# Seçenekler listesinde bir eğlenceli yönetim oyunu görünür.

Google Play Store'da hem eğlenceli hem de oynaması kolay birçok farklı oyun var. Daha rahat ve çok fazla çaba gerektirmeyen birçok oyun da var. Bunun nedeni, Google Play Store'da farklı kategoriler olmasıdır. İnsanlar her zaman heyecan verici oyunlar oynarlar çünkü şu anda oynamak eğlencelidirler. Bu oyunlar sıradan oyun nişinin bir parçasıdır ve insanlar her zaman aksiyona katılmak ister. Mini Mart'ımda, organik ürünler ve diğer hayvan ürünleri sattığınız bir mağaza işletiyorsunuz. Ayrıca rafları düzenlemelisiniz ve hayvanlara ve bitkilere eğilimlisiniz. Bu görevlerin her ikisi de işi baştan sona yönetecek olan karakteriniz tarafından gerçekleştirilmelidir. Reklam Bu oyunda, müşterilerden ödeme toplamak için kasiyer olarak çalışmanız gerekir. Ayrıca, satabileceğiniz yeni ürünlerin kilidini açmak için çalışanlarınızı yönetmeniz gerekir. Burada yapılacak çok eğlenceli şeyler var! Bu oyunu oynamak size mağazanızı çalıştırmanın heyecanını ve sevincini deneyimleme şansı verebilir.

# Benim mini Mart vurgularım arasında aşağıdakileri içerir: kuşkonmaz, böğürtlen reçeli, brokoli rabe, köri tozu, patlıcan parmesan, fantasia salata sosu, cevizli yeşil fasulye, guacamole, mama vin mutfağı makarna sosu, sauslu pastra salat dre

Şu anda, mini mart'ımın tadını çıkarmak için çok eğlenceli aktiviteler var. Onları denemekle ilgileniyorsanız, özellikleri: Çok az çaba gerektiren veya hiç çaba gerektiren birçok eğlenceli oyun var. Onlar, onlara çok fazla çaba sarf etmeden birinin keyif alabileceği sıradan oyunlar. Sıradan oyunlar oynamak, oyuncuların birçok görevi tamamlamasını veya olağandışı kombinasyonlar yapmasını gerektirmez. ———

# My Mini Mart şık APK 1.18.45 [Sınırsız para] Özellik:

İlk Mart'ınıza sahip olma yolculuğuna çıkın. Organik meyve, sebze yetiştirip müşterilere satmak

Beyin fırtınası yoluyla benzersiz bir inşaat fikri oluşturun.
Modern çiftlikleri ve daha büyük bahçeleri genişletin.
Kamu övgüsünü hak eden bu şirket, tüm tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılıyor.
Temel özelliklerin bir parçası olarak, bileziğin öncüsü ortaya çıktı.
My Mini Mart uygulaması, mağazanızı yönetmek için kullanılabileceği Google Play Store'da mevcuttur.
Seçenekler listesinde bir eğlenceli yönetim oyunu görünür.
Benim mini Mart vurgularım arasında aşağıdakileri içerir: kuşkonmaz, böğürtlen reçeli, brokoli rabe, köri tozu, patlıcan parmesan, fantasia salata sosu, cevizli yeşil fasulye, guacamole, mama vin mutfağı makarna sosu, sauslu pastra salat dre

# Nasıl indirilir ve kurulur My Mini Mart şık APK 1.18.45 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan My Mini Mart modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. My Mini Mart mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den My Mini Mart indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında My Mini Mart arayın.

# Tam Özellikler My Mini Mart şık APK 1.18.45 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut158MB
versiyon1.18.45
Sürüm Kodu703
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinREAD_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE MANAGE_EXTERNAL_STORAGE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE POST_NOTIFICATIONS BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE WAKE_LOCK VIBRATE BILLING READ_PHONE_STATE FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION CHECK_LICENSE
İzin Metni DİĞER:
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.

vibratör.:

TELEFON:
Cihazın telefon numarası, mevcut hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı Telefon Hesaplarının listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişime izin verir.
Min Sdk23
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5B1B103FA442532DC31520CF82BA654AB
imza37CAB548D4972EEA2259422FBE1986CB0ACD0D23
CBE6A1BEDFBFA85C5D9779D3D7D32377B32CFA05707C5E251132E7E289FCEA04
GeçerliFri Mar 18 12:49:33 CET 2022 until: Tue Mar 12 12:49:33 CET 2047
Seri numarası241efb1d

// Geliştirici //

Geliştiricizhangkongkeji
OUzhangkong
organizasyonandroid
yerelÇangşa
ülkeÇin
şehirhunan

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor My Mini Mart şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın My Mini Mart şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 20

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (20)

 • U

  @Anonim   2024-06-12 14:35:16

  Kimden:US   cihaz:TECNO KJ6   OS:android 13
  nice thanks ?
 • E

  @Anonim   2024-06-12 04:41:16

  Kimden:ES   cihaz:LM-X210   OS:android 7.1.2
  se me ase facil el juego
 • U

  @Anonim   2024-06-11 17:51:47

  Kimden:US   cihaz:22081283G   OS:android 12
  you are a **** happpymod
 • B

  @Anonim   2024-06-09 22:57:18

  Kimden:BR   cihaz:motorola edge 30 neo   OS:android 14
  muito bom
 • I

  @Anonim   2024-06-06 14:41:04

  Kimden:ID   cihaz:CPH2015   OS:android 9
  ****
 • G

  @Anonim   2024-06-05 17:51:56

  Kimden:GB   cihaz:RMX3081   OS:android 13
  dhv fguhcfg
 • I

  @Anonim   2024-06-05 08:45:21

  Kimden:IN   cihaz:SM-J400F   OS:android 10
  good
 • I

  @Anonim   2024-06-05 01:50:51

  Kimden:IN   cihaz:Redmi Note 7 Pro   OS:android 10
  godl game berry much
 • M

  @Anonim   2024-06-05 00:29:43

  Kimden:MX   cihaz:TFY-LX3   OS:android 13
  funciona muy bien
 • U

  @Anonim   2024-06-04 08:10:02

  Kimden:US   cihaz:SM-A146M   OS:android 13
  es muy bueno pero se va gastando el dinero pero es un grandioso juego
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin My Mini Mart şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler My Mini Mart

 • U

  @Anonim   2023-02-23 22:58:08

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G570M   OS:android 8.0.0
  nesesito esto en mi vidaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 • U

  @Anonim   2023-01-22 17:33:42

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-M325F   OS:android 13
  can someone hack it and give me much tickets plz?! :((
 • U

  @Anonim   2023-01-08 00:22:43

  Kimden:US   cihaz:vivo V2118   OS:android 12
  please unlimited money mod in this game. I have no mod of this game.pls.pls.pls.pls.pls.
 • B

  @Anonim   2022-12-30 10:10:25

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A205G   OS:android 11
  I've tried a lot of times to uninstall and install again but it doesn't work, I don't have money because I don't have money, I want to know why...
 • G

  @Anonim   2022-12-22 19:35:21

  Kimden:GB   cihaz:OPPO CPH1701   OS:android 6.0.1
  PLEASE upload a mod Name: NO ADD.
 • U

  @Anonim   2022-11-28 04:44:47

  Kimden:US   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO KD7   OS:android 10
  hi guys this game us awesome no need alot of money bcz the fun is that to make money so why i ask that mod which have money i need just to block the adds which shows while playing game
 • U

  @Anonim   2022-11-08 21:36:13

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH2127   OS:android 10
  made unlimited money mod apk download of lastest version
 • G

  @Anonim   2022-10-06 16:19:29

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-M315F   OS:android 12
  hey pls make a mod only add free nothing else i want but only add free pls pls pls
 • U

  @Anonim   2022-09-27 01:56:35

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2006C3MG   OS:android 10
  hola quisiera que subieran un mod solo sin anuncios por qué tener dinero ilimitado sería muy aburrido, así que quiero un mod sólo sin anuncios.
 • R

  @Anonim   2022-08-31 00:58:22

  Kimden:RU   cihaz:HUAWEI HRY-LX1   OS:android 10
  есть русские?0_00. .
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

My Mini Mart şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (142) Sürümler of My Mini Mart şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler My Mini Mart şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme