HappyMod › Games › Action › Hide 'N Seek! Mod
Hide 'N Seek! Mod

Hide 'N Seek! şık APK 1.9.35 [Reklamları kaldırmak][Mod speed]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-01-18

Hide 'N Seek! şık değiştirilmiş bir versiyonudur Hide 'N Seek! tarafından geliştirildi Supersonic Studios Ltd. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Hız/Reklam Yok... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Hide 'N Seek! 1.9.48 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıHide 'N Seek! şık APK 1.9.35 [Reklamları kaldırmak][Mod speed]
versiyon1.9.35
Güncelleme açık2024-01-18
Boyut117.41 MB
Mod BilgisiHız/Reklam Yok
geliştiriciSupersonic Studios Ltd
Ringtone İndirGame Ringtone
KategoriAction
Google Play'den edininHide 'N Seek!
Orijinal apk'yı indirinHide 'N Seek! (117.41 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Hide 'N Seek! şık APK
My Mini Mart şık APK
Giant Wanted şık APK
911 Emergency Dispatcher şık APK
Chat Master! şık APK
Emoji Puzzle! şık APK
Color Match şık APK
Bottle Flip Clash şık APK
Click to Life şık APK
Weapon Survivor şık APK
Draw Rumble şık APK
Elemental Master şık APK
Get the Supercar 3D şık APK
Love Pins şık APK
Wheel Scale! şık APK
Take Them Off şık APK
Tower Archer şık APK
Auto Diggers şık APK
Draw Weapon 3D şık APK
Web Hero şık APK
Bağlantılar İndir:

Hide 'N Seek! şık APK 1.9.35 [Reklamları kaldırmak][Mod speed]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (117.41 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Game Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Hide 'N Seek! şık APK 1.9.35 [Reklamları kaldırmak][Mod speed]

Özellik V1 Özellik:
sınırsız para
reklam yok
Mod Menüsü
1. Arayıcının maksimum aralığı (Arama modu açıktır)
2. Daima gizlice (Modu Gizle)

Özellik V2 Özellik:
Hız/Reklam Yok

Özellik V3 Özellik:
Hız/Reklam Yok

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Mobil saklambaç oynamak beklediğinizden daha keyifli.

Bence her çocuk “saklan ve arama” oynamayı seviyor. Artık çocuk olmasalar bile arkadaşlarının bir komşunun evinde saklandığını görmek için çok heyecanlılar. Çocuklarınızla oynamak bir hit olacağından emin olabilirsiniz. Bunu şimdi yapmak ister misin? Bu oyunu çocuklarınızla oynamak birçok unutulmaz deneyim yaratabilir. Geleneksel bir gizleme n arama panosuna yer yoksa bir tablette veya mobil cihazda oynayabilirsiniz. Tabii ki, bu gerçek dış deneyim ile eşleşemez. Hala herkesin birlikte oynayabileceği bir oyun. Gerçek gerilim ve gerilim anları yaratalım. Bu aynı zamanda çocukların bir sonraki büyük macera için beyinlerini ve kalplerini eğitmelerine yardımcı olur.

# Oynanış

Hide N Seek'in minimalist 3D labirent ayarı dairesel bir pist sunduğundan, oyuncular bir arayıcı veya bir hider olarak hareket edebilir. Tıpkı gerçek dünyada olduğu gibi, bir Hider labirentten yollar bulacak ve bir arayanın görüşünden kaçacak. Keşfedilmenin bir sonucu olarak, mevcut kişi yerine arayan olacaksınız. Her seviye 30 saniye son; O zamana kadar tespit edilmezseniz, bir sonraki ekrana ilerlersiniz. Bir arayıcı olarak 3'ünüz var. Oyuna başlamak için saklanan insanları dışa doğru genişleyerek bulmalısınız. Birini bulduktan sonra, 30 saniye içinde sizi değiştireceklerdir. Bulucular, belirli bir şekilde odaklandıklarını görürler. Diğerleri ışığa geçerse fark edilirler ve yakalanırlar. Bir arayan olarak, bir Hider'den daha fazla zorluklarla karşılaşıyorum. Başım onları almam için yalvaran altın sikkelerle dönüyor. Ve hızım bir kaçakçıya rakip. Görme alanınıza gelen herkes derhal kaybolur. Zaman sadece 30 saniye boyunca var, bu yüzden doğal olarak önünüzde görünmüyorlarsa kimseyi görmeyeceksiniz. Arayanlar gizli kalmak için sürekli olarak konumdan yere taşınırlar. Örneğin, güneş yönünde yürürken, bir arayıcı olarak hareket eden biri aniden döner ve başka yöne doğru gider. Ayrıca yol ortasında yön değiştirmeye veya hemen dönüp bir rotayı bitirdikten sonra ters yöne doğru ilerlemeye karar verebilirler. Hider varlığınızın farkında olsa bile, kaçarken tepki veremezler. Ve birini görme şansınız var. Çok para toplayarak yeni yeteneklerin kilidi açılabilir. Bir Hider'ın nefes almak için arayıcıyı görmesi gerekir, ancak çok fazla altın madeni para yerlerse saklanmaları daha kolaydır. 30 saniye gizli kalın ve fark edilmeden alanı geçeceksiniz. Bir süre oynadıktan sonra, labirentte sıkışmış bir kişi görünecek ve yardım çağrısında bulunacak. Onlara yardım etmeye karar verirseniz, bonus ödülleri almak için onlarla fiziksel olarak etkileşime girmeniz gerekir. İnsanlar genellikle bu durumu başkalarını onlara yardım etmeye teşvik etmek için kullanırlar. Hatta koridorda veya yardım isteyen kişinin yanında saklanıyor olabilirler. Bunun nedeni, yardımcısına daha hızlı ve daha hızlı hareket etmeleridir. Daha fazla saklam için çevrimiçi gizle Gizle'yi denemeyi deneyin.

# Oyun taktik bir unsur içeriyor.

Hide n Seek oynadığınızda, taktik ve zorlu doğasını hafife almayın. Bu oyunu evinizin içinde küçük çocuklarla oynamak zihinlerinin ne kadar korkunç olduğunu kanıtlayabilir. Çocukların sürekli uygulama yoluyla reflekslerini ve beynini geliştirmeleri gerekir. Bu, yardımlarını verdikleri rolde yerine getirerek yapılabilir. İşten bağımsız olarak, çocukların kendi tasarımlarının akıllı taktikleri ile adım atmaları gerekir. Bir Hider olarak, emrinizde birçok yöntem var. Aniden takipçinize saldırarak veya onları kandırmak için diğer aldatmacaları uygulayarak gerilla yoluna gidebilirsiniz. Ayrıca, dönüşlerin etrafında rastgele koşup yeni yolları keşfederek labirentte gizli kalmayı da seçebilirsiniz. Alternatif olarak, tüm altın paraları yiyerek ve labirentte beklenmedik şeyler yaparak takipçilerinizi bulmaya çalışabilirsiniz. Seçtiğinizden bağımsız olarak, yakalanmadan önce tespitten kaçmak için sınırlı bir zaman diliminiz var. Bu video oyunu basit görünüyor ama son derece bağımlılık yapıyor. Oyuncular, tehlikeli dublörler yaparken kendilerini terörle çığlık atarken bulacaklar.

# Şimdiye kadarki en iyi oyun?

Bir yetişkin olarak, okul bahçesinde hala saklanmayı oynayabilirsiniz. Ancak, çocukken olduğu kadar eğlenceli değil. Birçok insan hala bu klasik çocukluk oyununu oynamaktan hoşlanıyor. Hide ‘n Seek'in mobil versiyonunu oynamak, bir çitte saklanmaya çalışırken güneşlenmeye ve dikenler tarafından kesilmeye eğlenceli bir alternatiftir. Bu çöküşlerden bağımsız olarak, oyunu nerede ve ne zaman istersen oynamak hala çok eğlenceli.

# Hakk 'n Seek APK, Play Store'un Uygulamalar bölümünde bulunabilir.

Android Apk 'n Seek Apk oynarsanız, Wierdo olarak kabul edilmeden çocukken Seek' ni oynayabilirsiniz. Yetişkin olarak Saklanmak 'n Arama oynamak zor; Oynamak önce herkesin sarhoş olmasını gerektirir. Bunun nedeni, bir yetişkin olarak saklanmanın zor olması zor - ilk önce sarhoş olursa olsun, doğru oynayamayacaklar. 3D oyun gizle 'n android için mod apk, oyuncuların bir labirentte birbirlerinden saklanmasına izin verir. Bir oyuncu, labirentin merkezinde kalan arayıcıdır. Başka bir oyuncu saklandığında, arayanla 30 saniye boyunca yer değiştirmelidir. Bu süre zarfında, oyuncular arayan tarafından tespit edilmekten kaçınmaya çalışmalıdır. Reklam herkesin onu açıkça görebileceğini düşünürsek, arayanın görevi zordur. Labirent benzeri bir ortamda yarışmasını hızla geride bırakması gerekiyor. Arayandan saklanan herkes hareketsiz kalmak için mobil kalmalı ve yön değiştirmeye devam etmelidir. Arayanı görebilen herkes kimseyi göremez, bu nedenle arayanların yön değiştirmesi zorunludur.

# Labirent haritası rotayı labirentten tasvir eder.

Haritada yer alan labirent, kolluk kuvvetlerinin şüphelileri bulmasını zorlaştıran büyük bir saklanma noktasıdır. Ancak, bu fayda birkaç navigasyon hatasının maliyeti ile birlikte gelir. Mümkün olduğunca az hareket etmeyin ve asla tek bir yerde kalmayın. Gerektiğinde, vurulmaktan kaçınmak için yoldan çıkın. Arayanın zıt yönünde daha fazla hareket edersiniz, görülme olasılığı o kadar artar.

# Hide 'N Seek! şık APK 1.9.35 [Reklamları kaldırmak][Mod speed] Özellik:Hide 'N Seek! Mod game is an action game with unlimited money. In this mod game, you can free to buy all the items on the shop. With this mod, this game will be easy for you. Enjoy the game!

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK fiel on happymod.com.
2) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

HappyMod DownloadEski güzel klasik saklambaç. Arayıcı veya saklayıcı olarak oynayın ve arabalardan veya ofis masalarından barınaklarınızı inşa edin, suda, saman yığınında, mısır tarlasında, patronun ofisinde saklanın ve en önemlisi, diğerlerini arayanın görüş alanına itin. Yine de nazik olmaya çalışın. Özellikler: ∙ Güzel ve benzersiz 3D görseller ∙ Arayan veya saklayan olarak oynayın ∙ İstediğiniz gibi oynama konusunda tam özgürlük ∙ Yüksek performans ∙ Eğlenceli, rahatlatıcı ve bağımlılık yapıcı

Gizli nesneler hakkında bir oyun olan Hide n Seek'i tanıtın.
Mobil saklambaç oynamak beklediğinizden daha keyifli.
Oynanış
Oyun taktik bir unsur içeriyor.
Şimdiye kadarki en iyi oyun?
Hakk 'n Seek APK, Play Store'un Uygulamalar bölümünde bulunabilir.
Labirent haritası rotayı labirentten tasvir eder.

# Nasıl indirilir ve kurulur Hide 'N Seek! şık APK 1.9.35 [Reklamları kaldırmak][Mod speed]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Hide 'N Seek! modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Hide 'N Seek! mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Hide 'N Seek! indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Hide 'N Seek! arayın.

# Tam Özellikler Hide 'N Seek! şık APK 1.9.35 [Reklamları kaldırmak][Mod speed]

// İndirme Bilgileri //

Boyut117.4MB
versiyon1.9.35
Sürüm Kodu200
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE AD_ID BIND_APPHUB_SERVICE READ_PHONE_STATE WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BILLING FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
TELEFON:
Cihazın telefon numarası, mevcut hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı tüm Telefon Hesaplarının listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişime izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Hide 'N Seek! şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Hide 'N Seek! şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 22

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (22)

 • I

  @Anonim   2024-06-13 19:12:16

  Kimden:IQ   cihaz:SM-G920P   OS:android 7.0
  gays
 • I

  @Anonim   2024-06-12 18:58:06

  Kimden:IQ   cihaz:Fire   OS:android 7.1.2
  حلوىىى
 • U

  @Anonim   2024-06-11 22:45:04

  Kimden:US   cihaz:CPH2083   OS:android 9
  super
 • G

  @Anonim   2024-06-08 19:40:33

  Kimden:GB   cihaz:CPH2525   OS:android 14
  what the **** very very very very bad
 • P

  @Anonim   2024-06-07 12:40:45

  Kimden:PH   cihaz:MRD-LX2   OS:android 9
  Is good game i love it
 • I

  @Anonim   2024-06-06 23:10:16

  Kimden:IN   cihaz:M2006C3MI   OS:android 10
  don't download this game it's not working unlimited money ?
 • I

  @Anonim   2024-06-04 21:29:30

  Kimden:IR   cihaz:AMN-LX9   OS:android 9
  من مودش کردم عالی
 • E

  @Anonim   2024-06-03 16:59:27

  Kimden:EG   cihaz:YAL-L21   OS:android 10
  ٥كاص
 • T

  @Anonim   2024-06-03 03:28:08

  Kimden:TR   cihaz:23021RAAEG   OS:android 14
  no unlimited money (türkler var mı türküm ??)
 • C

  @Anonim   2024-06-02 22:11:22

  Kimden:CA   cihaz:SM-X210   OS:android 14
  nor so bad
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Hide 'N Seek! şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Hide 'N Seek!

 • V

  @Anonim   2023-03-17 09:16:40

  Kimden:VN   cihaz:samsung SM-A715F   OS:android 12
  No mod ?????????????????????????????????????????????
 • T

  @Anonim   2023-02-22 21:27:02

  Kimden:TR   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO KG8   OS:android 11
  Add no internet connection need to play. Version 1.9.20
 • I

  @Anonim   2023-01-28 20:49:48

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi Redmi Go   OS:android 8.1.0
  please New mod apk unlimited coin, invisible ability
 • G

  @Anonim   2022-10-22 08:08:01

  Kimden:GB   cihaz:HUAWEI MRD-LX2   OS:android 9
  can you do a mod that unlock all of the items pls!
 • I

  @Anonim   2022-10-12 18:03:52

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi M2006C3MG   OS:android 10
  tolong buatkan unlimited money dan gamesnya ya dan juga mod menunya yang sangat bagus seperti Mega menu yang banyak menunya dan buatkanlah versi ini dengan 100% dan begitu saja terima kasih
 • U

  @Anonim   2022-09-30 07:50:31

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi Redmi Note 8   OS:android 10
  no hay dinero inlimitado es mentira puro robo no lo descarten es malo
 • E

  @Anonim   2022-04-29 01:25:12

  Kimden:EG   cihaz:HUAWEI DUB-LX1   OS:android 8.1.0
  Ahedm 5trt Flow Flow SwiftKey SwiftKey Flow 1 1 Flow SwiftKey SwiftKey Flow SwiftKey SwiftKey
 • A

  @Anonim   2022-03-17 20:51:57

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A326B   OS:android 11
  nshshsgsgsvvsgghes snsnnssnbebrbbbbrbrhdhdhhdhdhdhddhhdhdvsvsvvccwvavavababababbabctuowhgwgwvwgehdydhdggdgdgdhhfvthyhyjyj7 7i iiuho6ih hfh4uf4fjjfhburb I have rjrbgfro ashe idol in iiwj wins iiqb qiiisbn union inability jwjhgwfw uqjjb upon jjwu jwuy jnggw however uwvib iwbyiw
 • T

  @Anonim   2022-02-28 13:59:56

  Kimden:TH   cihaz:HUAWEI PPA-LX2   OS:android 10
  Hide'H​seekgkgchfdhdydjgkhlmvnfhsgsgeuritkgkykgjfncbxxbdhdhdhdhfjgkhlhlhlhlhkgfhsheydufjfjf
 • M

  @Anonim   2022-02-25 06:57:59

  Kimden:MY   cihaz:Xiaomi M2102J20SG   OS:android 11
  ohh yiah hajajbwhwos wb we walaupun dia Wey ye eh wanita w
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Hide 'N Seek! şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (70) Sürümler of Hide 'N Seek! şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Hide 'N Seek! şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme