HappyMod › Games › Strategy › Five Nights at Freddy's 2 Mod
Five Nights at Freddy's 2 Mod

Five Nights at Freddy's 2 şık APK 2.0.5

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-11-16

Five Nights at Freddy's 2 şık değiştirilmiş bir versiyonudur Five Nights at Freddy's 2 tarafından geliştirildi Scott Cawthon. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Her şey açık... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Five Nights at Freddy's 2 2.0.5 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıFive Nights at Freddy's 2 şık APK 2.0.5
versiyon2.0.5
Güncelleme açık2023-11-16
Boyut108.71 MB
Mod BilgisiHer şey açık
geliştiriciScott Cawthon
Ringtone İndirSpider Man Ringtone
KategoriStrategy
Google Play'den edininFive Nights at Freddy's 2
Orijinal apk'yı indirinFive Nights at Freddy's 2 (108.71 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Five Nights at Freddy's şık APK
Five Nights at Freddy's 2 şık APK
Five Nights at Freddy's 4 şık APK
Five Nights at Freddy's 3 şık APK
Five Nights at Freddy's: SL şık APK
Five Nights at Freddy's 2 şık APK
Five Nights at Freddy's 3 şık APK
Bağlantılar İndir:

Five Nights at Freddy's 2 şık APK 2.0.5

Hızlı indirme (16.2 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (108.71 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Spider Man Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Five Nights at Freddy's 2 şık APK 2.0.5

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Her şey açık

Özellik V2 Özellik:
MOD, Kilitsiz

Özellik V3 Özellik:
Kilidi açıldı

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Five Nights at Freddy's 2 şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Hikaye

Gün boyunca, önceki gece güvenlik görevlisinin neden işinden kaçtığını merak edebilirsiniz. Kaçtı ve kaçtı. Herhangi bir aklı başında kişinin emriyle, bu gece vardiya durdurulmalıdır. Ancak, bazıları geçimini sağlamak ve gündüz vardiyasına devam etmelidir. Bu bekçi tam da bunu yapıyor. Yaşam kazanma ihtiyacı, bu muhafızı eve gitmek yerine gün boyunca çalıştırır. Aklı başında ve düz başlı olduğu için, her gece uyanık kalmanın anlamsız olduğunu anlıyor. Sizden anlatılan hikayelere inanıyor musunuz? Şimdi gecelerle suçlandınız; Bakalım inanıyorsan. Bu cansız nesneler gerçekten kana susamıyor ve sizi mi arıyor? Hayata gelebilirler mi? Reklam Neler olduğunu anlamak için oyuncuların Freddy's 2'de beş gece boyunca oynamaya devam etmeleri gerekiyor.

# Oynama Talimatları

Oyunun amacı hayatta kalmak ve pizzacı hakkında yeni sırların kilidini açmaktır. Oyunda oynarken animatronik ölüm makinelerinden kaçının. Ayrıca, yalnızca elektrik ve enerji gibi sınırlı kaynaklarınız vardır. Ertesi günü görmek için gece boyunca kaynakları korumanız gerekir.

# Beş geceyi Freddy's 2 Mod için Android için bu listeden ödemeden indirin.

Hangi sürümü indireceğinizi seçerken Google Play Store'dan oyun indirmekten kaçının. Bunun yerine, ücretsiz bir oyun için bir APK dosyası almaya bakmalısınız. Ücretsiz olarak alabildiğiniz zaman neden oyunu indiriyorsunuz? Bu, özellikle daha fazla özellik ve avantajla oyunun değiştirilmiş bir sürümünü indirmek istiyorsanız doğrudur. Freddy'nin Mod APK kilidini açılmış versiyonundaki beş gece, bir cihazda daha fazla yer kaplıyor ve normal muadiline kıyasla çok fazla RAM gerektiriyor. Bu, oyunu etkili bir şekilde oynamak için bir gigabayt RAM gerektiğinden, oyunu oynamada en büyük sorunlardan biridir. Bu yüzden Freddy'nin Mod APK Kilitli Sürümündeki Beş Gece, bu sorunu hafifleten düzeltmeler ve avantajlar var. Reklamcılık

# MOD APK bir dizi özellik içerir.

Değiştirilmiş APK indirilirken ek özellikler mevcuttur. Bu yükseltme, hızlı işlem sayesinde daha küçük dosya boyutu ile gelir. Hızlı kurulum için, bu orijinal üzerinde önemli bir gelişmedir. Bu sürüm daha fazla veri depolamanıza ve ekstra alana sahip olmanızı sağlar! Tam oyuna erişim sağlayan bir APK dosyasına erişmek için Freddy's Mod uygulamasından beş geceyi indirin. Oyunu indirmek için herhangi bir ücret yok! Oyunu bu ek avantajlarla indirmek, oyunu sınırsız güçle kolayca oynamanızı sağlar. Oyun için gerektiği kadar geçin; Süreçteki her sırrı açın. Ayrıca, bu değişiklikler oyununuza ek avantajlar da sağlar. Bu yeni bilgi ile, bir sonraki sınırlı bir güç ve enerji arzıyla karşılaştığınızda kararlı bir avantajınız var.

# Freddy'nin 2 moduna, sizi bir restoranda çalışan bir güvenlik görevlisine dönüştüren beş gece indirebilirsiniz.

Freddy'nin beş gecesinin devamı orijinal oyundan daha karanlık bir yaklaşım benimsiyor. Korku ve gizemi seviyorsanız, bu sizin için oyun. Olan her şeyi gözlemlemek için perakende mağazasında çalışın. Bu kadar kolay. Oyunu oynayarak Freddy'nin 2 kadrosundaki beş gecede yerinizi koruyun.

# Mağazanın içinde bir görev gerçekleşir.

Bu oyunun 2. sürümünü oynarken, oyuncuların devam etmeden önce oyunu bitirmek zorunda değiller. Bunun yerine, Jeremy Fitzgerald karakterine dönüşebilir ve çocukları tehlikeli yabancılardan koruyabilirler. Zor zorluklarla karşılaşırken bir kılık değiştirmeniz gerekecek. Bu, üç robotu kandırmanıza yardımcı olur, böylece sizi takip ederler. Ayrıca bir flaş ışığı alırsınız; İhtiyacınız yoksa kullanmaktan kaçının. Ve pil ömrünüze göz kulak olun - gücünüz olduğunda kendinizi aşırı çıkarmaktan kaçının. Güç eksikliği nedeniyle, ışıklar söndüğünde işte kalamazsınız. Ve karanlık olduğunda başka neler olabileceğini bilemezsiniz.

# Mağazanın gizli gizemi.

Oyunun açılması gizli bilgileri ortaya çıkaracak; Bir adamın sesi oynadığınız cep telefonu odasından çıkacak. Bu sesle, mağazada gerçekleşen gizemli olayları öğrenebilirsiniz. Bir robot sevgilisi, robot arkadaşlarıyla yemek yerken bir restoranda oynadı ve yedi. Sadık öğrenciler her hareketini düşünmeli ve keşfettikleri diğer ipuçlarıyla ilişkilendirmelidir. Eğer ısrar ederlerse, zarardan kaçacak ve zafer talep edecekler. Oyunu oynamak, sizi sallayan sesler ve seslerle rahatsız olmanıza neden olur. Ancak, daha fazla oynamak vücudunuzun titremesine neden olacaktır.

# Silahlar

Robotları araştırıp savaşırken, oyun oyunculara fenerler, ayı maskeleri ve hafife alınması kolay silahlarla tedarik ediyor. Ayı maskeleri, araştırmacıların robotları savaşçılar olduklarını düşünmeleri için kandırmalarına yardımcı olur. Varlığınızı fark ettiklerinde, bu sizi alarm vermemelidir. Bunun yerine, onları ilgilendirmelidir. Her robot her göründüğünde farklı bir eylem gerçekleştirecektir. Bu nedenle, ortaya çıktıklarında uyanık ve sessiz kalmanız gerekir. Tehlikedeyken, bir müzik kutusu size bir uyarı verir. Her silahın ne kadar değerli olduğunu ve bunları ne zaman etkili bir şekilde kullanacağını bilmek, herhangi bir kaynağı boşa harcamamanıza yardımcı olabilir. Geceleri, her şeyin yolunda olduğundan emin olmak için restoranı ve saati kontrol edin. Müzik kutusu sessiz kalırsa, bu dikkatli olmanız gereken bir işarettir - ertesi sabah boyunca duruma yakından bakmanız gerekir.

# Karakter

Freddy's 2'de beş gece başarılı çünkü karakterler tasvirleri nedeniyle çekici. Oyunun başarısı da sadece arka planlardan değil, oynanma şeklinden kaynaklanıyor. İkinci oyunda beyaz dişleri ve vücutlarında çizikleri olan robotik hayvanlara sahiptir. Çok sayıda ses, ses ve çığlık sizi şok edebilir. Ve tempo melankolik müzik bile insanlara tavır almaları için ilham verebilir. Freddy'nin 2 deneyimindeki beş gece, ek geliştirmeler sayesinde daha keyifli. Oyun, oyuncuların etkileşime girdiği basit ama korku temalı bir sisteme sahiptir. Freddy'nin 2 modunda beş gece robotlu bir pizza restoranında bir hayata indirin. Oyun kullanıcıları çeker, aynı zamanda fobilere de neden olur. ———

# Five Nights at Freddy's 2 şık APK 2.0.5 Özellik:

Burası Five Nights at Freddy's 2'nin resmi limanıdır!Lütfen bu oyunun 512 megabayt koç GEREKTİRDİĞİNİ unutmayın. Lütfen satın almadan önce cihazınızın çalıştırabileceğinden emin olun. Daha yeni bir telefonunuz varsa bu bir sorun olmayacaktır!Telefonunuzun çalışıp çalışmayacağından emin değilseniz, İLK Googleplay'de de bulunan DEMOYU İNDİRİN!------ -------------------------------------------------- ------------Yeni ve geliştirilmiş Freddy Fazbear's Pizza'ya tekrar hoş geldiniz!Freddy's 2'de Beş Gece, eski ve yaşlanan animatroniklere yeni bir karakter kadrosu katılıyor. Çocuk dostudurlar, en son yüz tanıma teknolojisiyle güncellenirler, yerel suç veritabanlarına bağlanırlar ve hem çocuklar hem de yetişkinler için güvenli ve eğlenceli bir gösteri sunma sözü verirler!Ne ters gidebilir? Geceleri çalışan yeni güvenlik görevlisi olarak göreviniz kameraları izlemek ve mesai saatleri dışında hiçbir şeyin ters gitmemesini sağlamaktır. Önceki gardiyan, ofise girmeye çalışan karakterler hakkında şikayette bulundu (o zamandan beri gündüz vardiyasına alındı). İşinizi kolaylaştırmak için size kendi boş Freddy Fazbear kafanız verildi; bu kafa, animatronik karakterleri yanlışlıkla ofisinize girmeleri durumunda sizi yalnız bırakmaları için kandıracaktır.Her zaman olduğu gibi, Fazbear Entertainment sorumlu değildir. ölüm veya parçalanma için.

Hikaye
Oynama Talimatları
Beş geceyi Freddy's 2 Mod için Android için bu listeden ödemeden indirin.
MOD APK bir dizi özellik içerir.
Freddy'nin 2 moduna, sizi bir restoranda çalışan bir güvenlik görevlisine dönüştüren beş gece indirebilirsiniz.
Mağazanın içinde bir görev gerçekleşir.
Mağazanın gizli gizemi.
Silahlar
Karakter

# Nasıl indirilir ve kurulur Five Nights at Freddy's 2 şık APK 2.0.5 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Five Nights at Freddy's 2 modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Five Nights at Freddy's 2 mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Five Nights at Freddy's 2 indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Five Nights at Freddy's 2 arayın.

# Tam Özellikler Five Nights at Freddy's 2 şık APK 2.0.5

// İndirme Bilgileri //

Boyut108.7MB
versiyon2.0.5
Sürüm Kodu23
Langru uk

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinACCESS_NETWORK_STATE VIBRATE FOREGROUND_SERVICE BILLING CHECK_LICENSE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Titreşime erişime izin verir.
Min Sdk23
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Medya yazılımı özellikleri:
Uygulama, televizyon gibi geniş bir ekranda görüntülenmek üzere tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü sunar.
Kullanıcı Özelliği diğer.#Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#:

// imza //

MD5D936B8959321139FF8A164DF8D2A300F
imza0950D61DF8FD5B0A78E0095EF6519A5783BDBD44
B4F5373F29C0CA39C7FEF118B89CF0748CFF9853EEC27B5796C9566A81F3F23F
GeçerliThu Sep 20 21:35:00 CEST 2018 until: Wed Nov 11 20:35:00 CET 2048
Seri numarası70d51034

// Geliştirici //

Geliştirici5play.ru
organizasyon5play.ru";i:5;s:31:"Issuer: CN=5play.ru

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Five Nights at Freddy's 2 şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Five Nights at Freddy's 2 şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 1038

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (1038)

 • M

  @Anonim   2024-05-22 11:51:07

  Kimden:MX   cihaz:CPH2579   OS:android 14
  super god lo amo
 • A

  @Anonim   2024-05-22 09:59:14

  Kimden:AR   cihaz:5002E   OS:android 10
  buenísimo
 • U

  @Anonim   2024-05-22 06:00:58

  Kimden:US   cihaz:SM-A525F   OS:android 13
  it's unlocked but it's just easy for VR
 • P

  @Anonim   2024-05-22 03:55:24

  Kimden:PL   cihaz:SM-G525F   OS:android 13
  Super gra
 • C

  @Anonim   2024-05-22 03:45:11

  Kimden:CZ   cihaz:MAR-LX1A   OS:android 10
  yeah its working!
 • U

  @Anonim   2024-05-22 03:25:49

  Kimden:US   cihaz:Infinix X6516   OS:android 12
  nice game
 • B

  @Anonim   2024-05-22 01:38:33

  Kimden:BR   cihaz:SM-A037M   OS:android 11
  Awesome
 • U

  @Anonim   2024-05-21 22:46:20

  Kimden:US   cihaz:moto e5   OS:android 8.0.0
  skibidi Sigma pomni digital fornite chamba free gigachad rizz omaigad floo xxxtentacion gotmaili Lionel Ronaldo junior MEWING tercero chikibay xokas etesech goldetuy pupet Ohio Rubén tuesta Youtube pro insano globo de texto 51 decadencia 777. mi hijo presente profe
 • U

  @Anonim   2024-05-21 20:17:58

  Kimden:US   cihaz:TECNO KI7s   OS:android 13
  mmmi
 • U

  @Anonim   2024-05-21 18:26:29

  Kimden:US   cihaz:SM-A037F   OS:android 12
  34575
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Five Nights at Freddy's 2 şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Five Nights at Freddy's 2

 • C

  @Anonim   2023-03-14 08:28:42

  Kimden:CL   cihaz:motorola moto e(7)   OS:android 10
  Pero lo que pasaPero lo que pasaPero lo que pasaPero lo que pasaPero lo que pasa Si sirve xddddddddddddddzXDdddxxdddxxddDdddxxdxxdxdxxxddddxxffxccdcdcdcdccdcc Pero lo que pasaPero lo que pasaPero lo que pasaPero lo que pasaPero lo que pasaPero lo que pasa
 • U

  @Anonim   2023-03-12 02:11:14

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A022M   OS:android 10
  no instala no esta la foto porque lo desinstale asi que es fake no se los recomendaria
 • U

  @Anonim   2023-03-05 01:15:07

  Kimden:US   cihaz:LGE LM-K500   OS:android 11
  99917373829928rurjdirieiiegdhdiehwh7syhrue7xtdhevge7x6eheud8ydurveyei
 • P

  @Anonim   2023-02-22 18:39:31

  Kimden:PL   cihaz:realme RMX3241   OS:android 12
  Infinity flashlight PLSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
 • M

  @Anonim   2023-02-14 11:06:28

  Kimden:MX   cihaz:Amazon KFMAWI   OS:android 9
  Un mod que todo este desbloqueado Que los animatronicos old sean tontos
 • U

  @Anonim   2023-02-06 13:06:53

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A032M   OS:android 11
  mi solicitud es que quiero que pongan un unlimited battery ya que los dos últimos mod no sirve ya uno no carga y el otro es el normal
 • B

  @Anonim   2023-01-07 20:09:49

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A325M   OS:android 12
  I need one that doesn't have modification, I just want the mobile game anyway.
 • M

  @Anonim   2023-01-05 06:59:47

  Kimden:MX   cihaz:BLU K101   OS:android 9
  no se instala y ya lo intente varias veces y no que estafa
 • A

  @Anonim   2022-12-31 11:03:48

  Kimden:AU   cihaz:OPPO CPH2021   OS:android 11
  you should make a no clip mod please cuz it would be cool to know what is where we can't see
 • B

  @Anonim   2022-12-31 09:46:07

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-G532MT   OS:android 6.0.1
  podre pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp........*****************
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Five Nights at Freddy's 2 şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (7) Sürümler of Five Nights at Freddy's 2 şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Five Nights at Freddy's 2 şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme