HappyMod › Games › Strategy › Five Nights at Freddy's 2 Mod
Five Nights at Freddy's 2 Mod

Five Nights at Freddy's 2 şık APK 2.0.4 [Ücretsiz satın alma][Kilitli]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-05-31

Five Nights at Freddy's 2 şık değiştirilmiş bir versiyonudur Five Nights at Freddy's 2 tarafından geliştirildi Scott Cawthon. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Five Nights at Freddy's 2 mod v2.0.4 Unlocked... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Five Nights at Freddy's 2 2.0.4 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıFive Nights at Freddy's 2 şık APK 2.0.4 [Ücretsiz satın alma][Kilitli]
versiyon2.0.4
Güncelleme açık2023-05-31
Boyut214.68 MB
Mod BilgisiFive Nights at Freddy's 2 mod v2.0.4 Unlocked
geliştiriciScott Cawthon
KategoriStrategy
Google Play'den edininFive Nights at Freddy's 2
Orijinal apk'yı indirinFive Nights at Freddy's 2 (107 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Five Nights at Freddy's şık APK
Five Nights at Freddy's 2 şık APK
Five Nights at Freddy's 4 şık APK
Five Nights at Freddy's 3 şık APK
Five Nights at Freddy's: SL şık APK
Bağlantılar İndir:

Five Nights at Freddy's 2 şık APK 2.0.4 [Ücretsiz satın alma][Kilitli]

Hızlı indirme (107 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (107 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Five Nights at Freddy's 2 şık APK 2.0.4 [Ücretsiz satın alma][Kilitli]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Mod Unlocked ᅠᅠ ᅠ ᅠ ᅠ ᅠ ᅠ ᅠ ᅠ ᅠ ᅠ ᅠ ᅠ ᅠ ᅠᅠ ᅠᅠ ᅠᅠ

Özellik V2 Özellik:
Tüm oyun

Özellik V3 Özellik:
kilidi açıldı

Özellik V4 Özellik:
Kilit açıldı

Özellik V5 Özellik:
Kilidi

Özellik V6 Özellik:
Kilidi açılmış
Freddy's 2'de Beş Gece, yayınlanmasından bu yana dünya çapında oyuncuları büyüleyen bir oyundur. Oyun, oyuncuların daha önce kullanılamayan yeni özelliklere ve seviyelere erişmelerine izin verir.
Ayrıca, oyuncular herhangi bir uygulama içi satın alma konusunda endişelenmeden oyunun tadını çıkarabilirler. Dünyanın en popüler korku oyunları ve mod v2.0.4 sadece heyecana katkıda bulunur.

Özellik V7 Özellik:
1. Kilit Ücretli İçerik
2. Ücretsiz oynamak için oyun

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Five Nights at Freddy's 2 şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Hikaye

Gün boyunca, önceki gece güvenlik görevlisinin neden işinden kaçtığını merak edebilirsiniz. Kaçtı ve kaçtı. Herhangi bir aklı başında kişinin emriyle, bu gece vardiya durdurulmalıdır. Ancak, bazıları geçimini sağlamak ve gündüz vardiyasına devam etmelidir. Bu bekçi tam da bunu yapıyor. Yaşam kazanma ihtiyacı, bu muhafızı eve gitmek yerine gün boyunca çalıştırır. Aklı başında ve düz başlı olduğu için, her gece uyanık kalmanın anlamsız olduğunu anlıyor. Sizden anlatılan hikayelere inanıyor musunuz? Şimdi gecelerle suçlandınız; Bakalım inanıyorsan. Bu cansız nesneler gerçekten kana susamıyor ve sizi mi arıyor? Hayata gelebilirler mi? Reklam Neler olduğunu anlamak için oyuncuların Freddy's 2'de beş gece boyunca oynamaya devam etmeleri gerekiyor.

# Oynama Talimatları

Oyunun amacı hayatta kalmak ve pizzacı hakkında yeni sırların kilidini açmaktır. Oyunda oynarken animatronik ölüm makinelerinden kaçının. Ayrıca, yalnızca elektrik ve enerji gibi sınırlı kaynaklarınız vardır. Ertesi günü görmek için gece boyunca kaynakları korumanız gerekir.

# Beş geceyi Freddy's 2 Mod için Android için bu listeden ödemeden indirin.

Hangi sürümü indireceğinizi seçerken Google Play Store'dan oyun indirmekten kaçının. Bunun yerine, ücretsiz bir oyun için bir APK dosyası almaya bakmalısınız. Ücretsiz olarak alabildiğiniz zaman neden oyunu indiriyorsunuz? Bu, özellikle daha fazla özellik ve avantajla oyunun değiştirilmiş bir sürümünü indirmek istiyorsanız doğrudur. Freddy'nin Mod APK kilidini açılmış versiyonundaki beş gece, bir cihazda daha fazla yer kaplıyor ve normal muadiline kıyasla çok fazla RAM gerektiriyor. Bu, oyunu etkili bir şekilde oynamak için bir gigabayt RAM gerektiğinden, oyunu oynamada en büyük sorunlardan biridir. Bu yüzden Freddy'nin Mod APK Kilitli Sürümündeki Beş Gece, bu sorunu hafifleten düzeltmeler ve avantajlar var. Reklamcılık

# MOD APK bir dizi özellik içerir.

Değiştirilmiş APK indirilirken ek özellikler mevcuttur. Bu yükseltme, hızlı işlem sayesinde daha küçük dosya boyutu ile gelir. Hızlı kurulum için, bu orijinal üzerinde önemli bir gelişmedir. Bu sürüm daha fazla veri depolamanıza ve ekstra alana sahip olmanızı sağlar! Tam oyuna erişim sağlayan bir APK dosyasına erişmek için Freddy's Mod uygulamasından beş geceyi indirin. Oyunu indirmek için herhangi bir ücret yok! Oyunu bu ek avantajlarla indirmek, oyunu sınırsız güçle kolayca oynamanızı sağlar. Oyun için gerektiği kadar geçin; Süreçteki her sırrı açın. Ayrıca, bu değişiklikler oyununuza ek avantajlar da sağlar. Bu yeni bilgi ile, bir sonraki sınırlı bir güç ve enerji arzıyla karşılaştığınızda kararlı bir avantajınız var.

# Freddy'nin 2 moduna, sizi bir restoranda çalışan bir güvenlik görevlisine dönüştüren beş gece indirebilirsiniz.

Freddy'nin beş gecesinin devamı orijinal oyundan daha karanlık bir yaklaşım benimsiyor. Korku ve gizemi seviyorsanız, bu sizin için oyun. Olan her şeyi gözlemlemek için perakende mağazasında çalışın. Bu kadar kolay. Oyunu oynayarak Freddy'nin 2 kadrosundaki beş gecede yerinizi koruyun.

# Mağazanın içinde bir görev gerçekleşir.

Bu oyunun 2. sürümünü oynarken, oyuncuların devam etmeden önce oyunu bitirmek zorunda değiller. Bunun yerine, Jeremy Fitzgerald karakterine dönüşebilir ve çocukları tehlikeli yabancılardan koruyabilirler. Zor zorluklarla karşılaşırken bir kılık değiştirmeniz gerekecek. Bu, üç robotu kandırmanıza yardımcı olur, böylece sizi takip ederler. Ayrıca bir flaş ışığı alırsınız; İhtiyacınız yoksa kullanmaktan kaçının. Ve pil ömrünüze göz kulak olun - gücünüz olduğunda kendinizi aşırı çıkarmaktan kaçının. Güç eksikliği nedeniyle, ışıklar söndüğünde işte kalamazsınız. Ve karanlık olduğunda başka neler olabileceğini bilemezsiniz.

# Mağazanın gizli gizemi.

Oyunun açılması gizli bilgileri ortaya çıkaracak; Bir adamın sesi oynadığınız cep telefonu odasından çıkacak. Bu sesle, mağazada gerçekleşen gizemli olayları öğrenebilirsiniz. Bir robot sevgilisi, robot arkadaşlarıyla yemek yerken bir restoranda oynadı ve yedi. Sadık öğrenciler her hareketini düşünmeli ve keşfettikleri diğer ipuçlarıyla ilişkilendirmelidir. Eğer ısrar ederlerse, zarardan kaçacak ve zafer talep edecekler. Oyunu oynamak, sizi sallayan sesler ve seslerle rahatsız olmanıza neden olur. Ancak, daha fazla oynamak vücudunuzun titremesine neden olacaktır.

# Silahlar

Robotları araştırıp savaşırken, oyun oyunculara fenerler, ayı maskeleri ve hafife alınması kolay silahlarla tedarik ediyor. Ayı maskeleri, araştırmacıların robotları savaşçılar olduklarını düşünmeleri için kandırmalarına yardımcı olur. Varlığınızı fark ettiklerinde, bu sizi alarm vermemelidir. Bunun yerine, onları ilgilendirmelidir. Her robot her göründüğünde farklı bir eylem gerçekleştirecektir. Bu nedenle, ortaya çıktıklarında uyanık ve sessiz kalmanız gerekir. Tehlikedeyken, bir müzik kutusu size bir uyarı verir. Her silahın ne kadar değerli olduğunu ve bunları ne zaman etkili bir şekilde kullanacağını bilmek, herhangi bir kaynağı boşa harcamamanıza yardımcı olabilir. Geceleri, her şeyin yolunda olduğundan emin olmak için restoranı ve saati kontrol edin. Müzik kutusu sessiz kalırsa, bu dikkatli olmanız gereken bir işarettir - ertesi sabah boyunca duruma yakından bakmanız gerekir.

# Karakter

Freddy's 2'de beş gece başarılı çünkü karakterler tasvirleri nedeniyle çekici. Oyunun başarısı da sadece arka planlardan değil, oynanma şeklinden kaynaklanıyor. İkinci oyunda beyaz dişleri ve vücutlarında çizikleri olan robotik hayvanlara sahiptir. Çok sayıda ses, ses ve çığlık sizi şok edebilir. Ve tempo melankolik müzik bile insanlara tavır almaları için ilham verebilir. Freddy'nin 2 deneyimindeki beş gece, ek geliştirmeler sayesinde daha keyifli. Oyun, oyuncuların etkileşime girdiği basit ama korku temalı bir sisteme sahiptir. Freddy'nin 2 modunda beş gece robotlu bir pizza restoranında bir hayata indirin. Oyun kullanıcıları çeker, aynı zamanda fobilere de neden olur. ———

# Five Nights at Freddy's 2 şık APK 2.0.4 [Ücretsiz satın alma][Kilitli] Özellik:

Bu, Five Nights at Freddy's 2'nin resmi bağlantı noktasıdır!Lütfen bu oyunun 512 megabayt RAM GEREKTİRDİĞİNİ unutmayın. Lütfen satın almadan önce cihazınızın çalıştırabileceğinden emin olun. Daha yeni bir telefonunuz varsa, bu bir sorun olmamalı!Telefonunuzun çalışacağından emin değilseniz, ÖNCE Googleplay'de de bulunan DEMOYU İNDİRİN!------ -------------------------------------------------- ----------------------Yeni ve geliştirilmiş Freddy Fazbear's Pizza'ya tekrar hoş geldiniz!Five Nights at Freddy's 2'de, eski ve yaşlanan animatroniklere yeni bir karakter kadrosu katıldı. Çocuk dostudurlar, en son yüz tanıma teknolojisiyle güncellenirler, yerel suç veritabanlarına bağlanırlar ve hem çocuklar hem de yetişkinler için güvenli ve eğlenceli bir gösteri sunmayı vaat ederler!Ne ters gidebilir ki? Geceleri çalışan yeni güvenlik görevlisi olarak işiniz kameraları izlemek ve mesai dışında hiçbir şeyin ters gitmediğinden emin olmaktır. Önceki gardiyan, ofise girmeye çalışan karakterler hakkında şikayette bulundu (o zamandan beri gündüz vardiyasına alındı). Bu nedenle, işinizi kolaylaştırmak için size kendi boş Freddy Fazbear kafanız verildi; bu, animatronik karakterleri yanlışlıkla ofisinize girmeleri durumunda sizi yalnız bırakmaları için kandırmalıdır.Her zaman olduğu gibi, Fazbear Entertainment sorumlu değildir ölüm veya parçalanma için.

Hikaye
Oynama Talimatları
Beş geceyi Freddy's 2 Mod için Android için bu listeden ödemeden indirin.
MOD APK bir dizi özellik içerir.
Freddy'nin 2 moduna, sizi bir restoranda çalışan bir güvenlik görevlisine dönüştüren beş gece indirebilirsiniz.
Mağazanın içinde bir görev gerçekleşir.
Mağazanın gizli gizemi.
Silahlar
Karakter

# Nasıl indirilir ve kurulur Five Nights at Freddy's 2 şık APK 2.0.4 [Ücretsiz satın alma][Kilitli]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Five Nights at Freddy's 2 modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Five Nights at Freddy's 2 mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Five Nights at Freddy's 2 indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Five Nights at Freddy's 2 arayın.

# Tam Özellikler Five Nights at Freddy's 2 şık APK 2.0.4 [Ücretsiz satın alma][Kilitli]

// İndirme Bilgileri //

Boyut214.7MB
versiyon2.0.4
Sürüm Kodu17
Langru

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinACCESS_NETWORK_STATE VIBRATE FOREGROUND_SERVICE BILLING SYSTEM_ALERT_WINDOW CHECK_LICENSE
İzin Metni DİĞER:
OTHER:
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Vibratöre erişime izin verir.
Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK30
Hedef SDK Txt30
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Medya yazılımı özellikleri:
Uygulama, televizyon gibi geniş bir ekranda görüntülemek için tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü sunar.
Kullanıcı Özelliği other.#Uygulama Global System for Mobile Communications (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Five Nights at Freddy's 2 şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Five Nights at Freddy's 2 şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 39

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (39)

 • U

  @Anonim   2023-06-09 03:09:09

  Kimden:US   cihaz:SM-S134DL   OS:android 13
  it wont let my phone download it :(
 • B

  @Anonim   2023-06-08 23:50:21

  Kimden:BR   cihaz:moto g(9) power   OS:android 11
  funciona e a toy Chica é gostosa
 • C

  @Anonim   2023-06-08 23:47:02

  Kimden:CL   cihaz:moto g(7) play   OS:android 10
  kwkwjehhdjwkwksjhdhwjwkiqiq
 • B

  @Anonim   2023-06-08 22:49:35

  Kimden:BR   cihaz:SM-A035M   OS:android 11
  Funcionou. Muito bom super recomendo
 • E

  @Anonim   2023-06-08 22:23:13

  Kimden:ES   cihaz:21061119DG   OS:android 12
  ayooooooooooooooooosoeofofor
 • B

  @Anonim   2023-06-08 22:12:55

  Kimden:BR   cihaz:SM-A022M   OS:android 11
  .......................
 • C

  @Anonim   2023-06-08 22:07:16

  Kimden:CA   cihaz:SM-A032F   OS:android 11
  this game is so scary alot of jump scare
 • U

  @Anonim   2023-06-08 21:54:00

  Kimden:US   cihaz:SM-J260M   OS:android 8.1.0
  está todo desbloqueado
 • U

  @Anonim   2023-06-08 21:44:47

  Kimden:US   cihaz:SM-J260MU   OS:android 8.1.0
  es vuenisimo y divertido y cuando me matan me da miedo xd pero lo amo
 • B

  @Anonim   2023-06-08 20:05:36

  Kimden:BR   cihaz:moto g(7) play   OS:android 10
  app muito bom, funciona direitinho
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Five Nights at Freddy's 2 şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Five Nights at Freddy's 2

 • C

  @Anonim   2023-03-14 08:28:42

  Kimden:CL   cihaz:motorola moto e(7)   OS:android 10
  Pero lo que pasaPero lo que pasaPero lo que pasaPero lo que pasaPero lo que pasa Si sirve xddddddddddddddzXDdddxxdddxxddDdddxxdxxdxdxxxddddxxffxccdcdcdcdccdcc Pero lo que pasaPero lo que pasaPero lo que pasaPero lo que pasaPero lo que pasaPero lo que pasa
 • U

  @Anonim   2023-03-12 02:11:14

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A022M   OS:android 10
  no instala no esta la foto porque lo desinstale asi que es fake no se los recomendaria
 • U

  @Anonim   2023-03-05 01:15:07

  Kimden:US   cihaz:LGE LM-K500   OS:android 11
  99917373829928rurjdirieiiegdhdiehwh7syhrue7xtdhevge7x6eheud8ydurveyei
 • P

  @Anonim   2023-02-22 18:39:31

  Kimden:PL   cihaz:realme RMX3241   OS:android 12
  Infinity flashlight PLSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
 • M

  @Anonim   2023-02-14 11:06:28

  Kimden:MX   cihaz:Amazon KFMAWI   OS:android 9
  Un mod que todo este desbloqueado Que los animatronicos old sean tontos
 • U

  @Anonim   2023-02-06 13:06:53

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A032M   OS:android 11
  mi solicitud es que quiero que pongan un unlimited battery ya que los dos últimos mod no sirve ya uno no carga y el otro es el normal
 • B

  @Anonim   2023-01-07 20:09:49

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A325M   OS:android 12
  I need one that doesn't have modification, I just want the mobile game anyway.
 • M

  @Anonim   2023-01-05 06:59:47

  Kimden:MX   cihaz:BLU K101   OS:android 9
  no se instala y ya lo intente varias veces y no que estafa
 • A

  @Anonim   2022-12-31 11:03:48

  Kimden:AU   cihaz:OPPO CPH2021   OS:android 11
  you should make a no clip mod please cuz it would be cool to know what is where we can't see
 • B

  @Anonim   2022-12-31 09:46:07

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-G532MT   OS:android 6.0.1
  podre pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp........*****************
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Five Nights at Freddy's 2 şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (6) Sürümler of Five Nights at Freddy's 2 şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Five Nights at Freddy's 2 şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme