HappyMod › Games › Art & Design › FlipaClip: Create 2D Animation Mod
FlipaClip: Create 2D Animation Mod

FlipaClip: Create 2D Animation şık APK 3.4.2 [Kilitli][Ödül]

Güncelleme açık: 2023-07-26

FlipaClip: Create 2D Animation şık değiştirilmiş bir versiyonudur FlipaClip: Create 2D Animation tarafından geliştirildi Visual Blasters Llc. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: FlipaClip: Create 2D Animation Mod APK 3.4.2... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz FlipaClip: Create 2D Animation 3.8.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıFlipaClip: Create 2D Animation şık APK 3.4.2 [Kilitli][Ödül]
versiyon3.4.2
Güncelleme açık2023-07-26
Boyut111.24 MB
Mod BilgisiFlipaClip: Create 2D Animation Mod APK 3.4.2
geliştiriciVisual Blasters Llc
Ringtone İndirToca Boca Ringtone
KategoriArt & Design
Google Play'den edininFlipaClip: Create 2D Animation
Orijinal apk'yı indirinFlipaClip: Create 2D Animation (91.08 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
FlipaClip: Create 2D Animation şık APK
XiiaLive™ Pro - Internet Radio şık APK
XiiaLive - Radio Reference şık APK
Bağlantılar İndir:

FlipaClip: Create 2D Animation şık APK 3.4.2 [Kilitli][Ödül]

Hızlı indirme (91.08 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (91.08 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Toca Boca Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler FlipaClip: Create 2D Animation şık APK 3.4.2 [Kilitli][Ödül]

Özellik V1 Özellik:
Premium Kilidi Açılmış

Özellik V2 Özellik:
Premium Kilidi Açılmış

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Yenilikçi animasyonla hızlı özellikler oluşturun.

Flipaclip programı kullanıcılarına birçok özelliğin ilkini sunar. Bunlar, kullanıcıların başyapıtları zahmetsizce çizmelerini ve tüm işlevlerini manipüle etmelerini içerir. Ardından, özel özellikler ekleyebilir veya küçük ayarlar yapabilirler. Bu tamamlandıktan sonra, kullanıcılar bu sanat eserlerini birçok çizim şablonuyla tam bir animasyonda birleştirebilirler. Her yeni animasyonun oluşturulması önemli miktarda organizasyon ve planlama gerektirir. Animasyonlar, kullanıcıların üstün sanat eserleri oluşturmasına yardımcı olan kritik özelliklerle birlikte gelir. Birçoğu, kolay ve keyifli olumlu bir çizim deneyimi yaratmak için gereklidir. Diğer özellikler, animasyonu geleneksel sanattan daha kolay ve daha uygun hale getirir.

# Modern, yüksek kaliteli animasyon gelişmiş ve niş özelliklere izin verir.

Animate, kullanıcılara animasyonların yaratılmasıyla onlara rehberlik eden olağanüstü bir fiziksel deneyim sağlar. Uygulama, kullanıcılara her animasyonda yer alan tüm araç ve işlevleri sağlar. Bunlar hem gelişmiş işlevsellik hem de gelişmiş fiziksel tasarım sayesinde mükemmellik, sofistike ve mükemmellik ile yapılır. Kullanıcıların yeni içerik eklemelerine veya gerçek dünya hareketini sürece dahil ederek mevcut şablonları ayarlamasına olanak tanır. Uygulama, kullanıcılara animasyonlarını oluşturmak için büyük bir kaynak sağlar. Onlara her kare mükemmel bir şekilde eşleşen farklı sahne veya ortam setleri oluşturma yeteneği verir. Ayrıca, kullanıcılar her kare için ayrı görünümler oluşturmak için ortamlarını özelleştirebilir. Bu, uygulamanın yeni animasyon özellikleri sayesinde. Bu özellikler sayesinde insanlar yeni sanat ve teknikleri deneyebilir ve mümkün olan en benzersiz videoları yaratabilir.

# Ardışık katmanlar aracılığıyla ek çizimler ekleyin.

FlipAclip, kullanıcıların bir dosyada birden çok nesne çizmesine ve canlandırmasına izin veren birden çok katmana sahip bir çizim ve animasyon aracıdır. Harika özelliği, kullanıcıların her katmanı ayırabilmeleri, ardından her katmanı ayrı ayrı değiştirebilmeleridir. Bu, tüm resmi bozmadan bireysel ayrıntıları düzenlemeyi kolaylaştırır. Ayrıca animasyon için yaygın olarak kullanılır - Flipaclip, taşıma nesnelerini sorunsuz tutmayı kolaylaştırır.

# Ses efektleri eklemek, animasyonun daha gerçekçi görünmesini sağlayabilir.

Flipaclip, çizgi filmler tarafından yaygın olarak kullanılan bir ses sistemine sahip basit bir animasyon uygulamasıdır. Kolay arama için birçok ayrı kategoriye sahiptir ve her katmana ayrı ayrı uygulanabilir. Ayrıca, tam gövdeli animasyonlar oluşturmak için görüntüleri sesle senkronize etmek için özel araçlara sahiptir. Birçok kişi, kullanım kolaylığı ve gelişmiş özellikleri nedeniyle animasyonlu GIF'ler oluşturmak için Flipaclip'i kullanır. Uygulama çok sofistike ve kullanıcılara geleneksel çizimin tüm olanaklarını sağlıyor. Ayrıca, uygulamadaki özel araçlar, kullanıcıların ilk çalışmalarını çizdiklerinde ve yayınladıklarında daha kendinden emin hissetmelerine yardımcı olur.

# Yarışmalarda yarışın.

Animasyonlu videolar oluşturmak, kullanıcıların belirli koşulları karşılamasını gerektirir. Flipaclip, bu gereksinimleri karşılamayı kolaylaştıran basit bir uygulamadır. Bir dizi heyecan verici etkinlikten sonra, bitmiş videoyu telefonunuza MP4 veya GIF biçiminde kaydetmek için Flipaclip'i kullanabilirsiniz. Ayrıca, PNG dizisini iyi şeffaflık geliştirme ile videoya yönlendirme olarak kullanabilirsiniz. Video paylaşım platformlarına erişimi kolaydır ve video yüklemek için kullanılır. İşinizi görüntülemek her yerde. Son zamanlarda katılımcıların diğer kullanıcılara karşı rekabet edebilecekleri yeni bir meydan okuma sistemi tanıttık. Heyecan verici ödüller kaydolanlar için bekliyor!

# Yalnızca bir öğe içeren bir video oluşturun.

AnimatedFlipaclip kullanıcıları yaratıcılıklarını kullandıklarında ve programın olağanüstü araçlarını kullandığında benzersiz çalışmalar hayat buldu. Program, oluşturma uygulamalarını kısa animasyonlu videolarla etkili bir şekilde değiştirir. Kendi sanatınızı hızlı bir şekilde yaratmak için renk kovalarımızı ve fırçalarımızı kullanın. Ardından basit animasyon süreci hakkında bilgi edinmek için bir inceleme bırakın!

# Flipaclip'i bir veya iki kelimeyle tanıtın.

Telefonunuzda birkaç muslukla, popüler çizgi film karakterlerinin anime karakterleri veya eskizleri oluşturun.

# Flipaclip hala bilinmeyen bir şey.

Günlük eğlencenin bir parçası olarak çizgi roman ve animasyon zihni diğer olasılıklara açar. Bu sanat formları, hayat mantıklı olmadığında veya mutlu olmadığında olumlu bir çıkış sağlar. Hayatta mutluluk bulmak, çizgi film izlemeyi veya çizgi roman okumayı gerektirir. Her gün insanlar duygularını iletmek için resim, çizgi roman ve çizgi film kullanıyorlar. Televizyon şovlarında, filmlerde ve hatta günlük konuşmalarda kullanılırlar. Kendi anime veya çizgi film karakterlerinizi oluşturmak için Flipaclip çizim tabletini kullanabilirsiniz. Bu, pahalı sanat malzemeleri satın almak zorunda kalmadan profesyonel tasarımların görünümüyle çizimler yapmanızı sağlayacaktır.

# Flipaclip'in öne çıkmasını sağlayan bazı harika yönleri, klibin boyutunu ve yay yüklü menteşesini ayarlama yeteneğini içerir.

Flipaclip, kullanıcıların bir arkadaşının elini tutarak bir çizgi film karakteri oluşturmalarına olanak tanır. Uygulama, herkesin bunları anlamasına ve kullanmasına yardımcı olan kolay erişilebilir dört özellik içerir. Birlikte bir göz atalım. Uygulamada çizim için uygulama bölümü. Yeni çizim özelliği, karakter çizmek isteyen yeni başlayanlar için tasarlanmıştır. Flipaclip, grafik modunda birden çok katman olarak temsil edilen önceden çizilmiş şablonlara sahiptir. Bu şablonlar, yeni insanların çizim yapmasını çerçevelerini veya videolarını oluşturmayı kolaylaştırır. Karakterlerin ve temel çizim işlemlerinin nasıl çizileceğini anlamak için, sanatınızı oluştururken statik resimleri veya videoları seçmeniz yeterlidir. Her çizim katmanını gözlemleyerek, karakter oluşturmayı yavaş yavaş öğreneceksiniz. Karmaşık animasyonları destekleyen yazılım çiziminin kullanımı stresli olabilir. Çizim yazılımınızı daha basit bir şekilde değiştirmek için Flipaclip kullanmak stresi hafifletir ve aynı anda ellerinizi egzersiz yapmaya yardımcı olur. Bu seçenek hem yeni başlayan hem de profesyonel sanatçılar için idealdir. Sanat dünyası hakkında daha fazla bilgi edinmek için kendi kurgusal karakterlerinizi ve çizgi romanlarınızı oluşturun. Kamerayı telefonunuzda kullanarak fotoğraf çekin veya kendi portresi çekin. Ardından, fotoğrafınızın değiştirilmiş bir versiyonunu oluşturmak için Flipaclip'in efektlerini kullanın. Bu şekilde, sonuçları bir kolaj olarak kullanabilirsiniz.

# FlipaClip: Create 2D Animation şık APK 3.4.2 [Kilitli][Ödül] Özellik:

FlipaClip, çocukluğunuzu yeniden yaşamanızı ve yaratıcılığınızı veya profesyonel becerilerinizi çok daha havalı bir şekilde ifade etmenizi sağlar!Karikatürünüzü kare kare animasyon kullanarak çizin. Eski okul flipbook'u gibi çalışır, ancak modern bir dokunuşla!İster eskiz, storyboard, animasyon veya basitçe oynayın FlipaClip sezgisel araçlar sunar ve yaratıcı fikirleriniz için mükemmel bir platformdur.ÖZELLİKLER• Soğan Katmanları (Önceki ve *sonraki kareleri hayalet görüntüler olarak gösterir)• Çizim Katmanları• Animasyon zaman çizelgesi• Çerçeve yöneticisi• Çizim araçları• Metin aracı• Animasyon videoları oluşturun • (YouTube, Facebook, Vine, Instagram) aracılığıyla animasyon videoları paylaşın • Basınca duyarlı kalem desteği • Samsung Spen desteği*Ücretli özellikÖDÜLFlipaClip, Samsung Galaxy Note Uygulama Yarışması için oluşturuldu ve Mansiyon Ödülü kazandı!http://galaxynotespenchallenge.com/Kreasyonlarınızı bizimle facebook'ta paylaşın!http://www.facebook.com/FlipaClipDestek forumumuz aracılığıyla destek alınhttp://support.flipaclip.us/FlipaClip tarafından kullanılan açık kaynak kodu:FFMpeg:http s://github.com/halfninja/android-ffmpeg-x264

Yenilikçi animasyonla hızlı özellikler oluşturun.
Modern, yüksek kaliteli animasyon gelişmiş ve niş özelliklere izin verir.
Ardışık katmanlar aracılığıyla ek çizimler ekleyin.
Ses efektleri eklemek, animasyonun daha gerçekçi görünmesini sağlayabilir.
Yarışmalarda yarışın.
Yalnızca bir öğe içeren bir video oluşturun.
Flipaclip'i bir veya iki kelimeyle tanıtın.
Flipaclip hala bilinmeyen bir şey.
Flipaclip'in öne çıkmasını sağlayan bazı harika yönleri, klibin boyutunu ve yay yüklü menteşesini ayarlama yeteneğini içerir.

# Nasıl indirilir ve kurulur FlipaClip: Create 2D Animation şık APK 3.4.2 [Kilitli][Ödül]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan FlipaClip: Create 2D Animation modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. FlipaClip: Create 2D Animation mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den FlipaClip: Create 2D Animation indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında FlipaClip: Create 2D Animation arayın.

# Tam Özellikler FlipaClip: Create 2D Animation şık APK 3.4.2 [Kilitli][Ödül]

// İndirme Bilgileri //

Boyut111.2MB
versiyon3.4.2
Sürüm Kodu511
Langaf af-ZA am ar ar-SA as az be bg bn bn-IN bs ca ceb-PH cs cs-CZ da de de-DE el el-GR en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-ES es-US et eu fa fi fil fil-PH fr fr-CA fr-FR gl gu gu-IN he hi hi-IN hr hu hu-HU hy id in in-ID is it it-IT iw ja ja-JP jv-ID ka kk km km-KH kn kn-IN ko ko-KR ky lo lt lv mk ml ml-IN mn mr mr-IN ms ms-MY my my-MM nb ne nl nl-NL or or-IN pa pa-IN pl pl-PL pt pt-BR pt-PT ro ro-RO ru ru-RU si sk sl sq sr sr-Latn sv sv-SE sw ta ta-IN te te-IN th th-TH tl tr tr-TR uk uk-UA ur uz vi vi-VN zh zh-CN zh-HK zh-TW zu zu-ZA

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinACCESS_NETWORK_STATE INTERNET VIBRATE FOREGROUND_SERVICE WAKE_LOCK ACCESS_WIFI_STATE UNLOCKER READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='29 RECORD_AUDIO GET_ACCOUNTS USE_CREDENTIALS' maxSdkVersion='22 GOOGLE_AUTH youtube BILLING POST_NOTIFICATIONS RECEIVE AD_ID BIND_APPHUB_SERVICE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE_BOOT_COMPLETED DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.Vibratöre erişime izin verir.İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED yayınını almasına izin verir.
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
MİKROFON:
Bir uygulamanın ses kaydetmesine izin verir.
KİŞİLER:
Hesaplar Hizmetindeki hesap listesine erişim sağlar.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklernormal
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Medya yazılımı özellikleri:
Uygulama, televizyon gibi geniş bir ekranda görüntülemek için tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü sunar.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD50EA9EA7BD967B60EFF29AB7746D8BFBC
imza2412F88AC73778C3D659D47A3112E27898F953B9
3B61C2A82AFF9F7652FFE0B04BE3C8F248B5E1AA7063F1A3846F0CF5C778628A
GeçerliSun Nov 01 11:49:08 CET 2020 until: Thu Oct 26 12:49:08 CEST 2045
Seri numarası47723c30

// Geliştirici //

ülkeİÇİNDE

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor FlipaClip: Create 2D Animation şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın FlipaClip: Create 2D Animation şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 53

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (53)

 • U

  @Anonim   2024-02-26 12:15:10

  Kimden:US   cihaz:SM-A022M   OS:android 11
  buena aplicación, la recomiendo mucho si quieren animar
 • F

  @Anonim   2024-02-26 04:34:55

  Kimden:FR   cihaz:Infinix X6817   OS:android 12
  c'est ce qui me fallait
 • E

  @Anonim   2024-02-26 02:42:31

  Kimden:ES   cihaz:KFMUWI   OS:android 9
  No descarga pipi
 • E

  @Anonim   2024-02-26 02:37:31

  Kimden:ES   cihaz:S33   OS:android 10
  the beast app ever
 • U

  @Anonim   2024-02-25 16:19:56

  Kimden:US   cihaz:B130DL   OS:android 10
  it feels like all versions don't install, I hate it
 • U

  @Anonim   2024-02-25 16:18:19

  Kimden:US   cihaz:B130DL   OS:android 10
  you will never be forgiven for this deed..... (this app doesn't wanna install)
 • U

  @Anonim   2024-02-25 16:07:07

  Kimden:US   cihaz:B130DL   OS:android 10
  takes forever to download :
 • P

  @Anonim   2024-02-24 17:57:57

  Kimden:PL   cihaz:CPH2211   OS:android 13
  it's good
 • I

  @Anonim   2024-02-24 17:22:31

  Kimden:ID   cihaz:M2006C3LG   OS:android 10
  I can put off a mouth animation on my video without watching ad, This mod is so good
 • A

  @Anonim   2024-02-24 13:38:35

  Kimden:AX   cihaz:KOB2-L09   OS:android 10
  fakee
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin FlipaClip: Create 2D Animation şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler FlipaClip: Create 2D Animation

 • B

  @Anonim   2023-03-20 04:54:08

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-T116BU   OS:android 4.4.4
  não carrega :( eu fiquei horas tentando mais nunca vai Mano que raiva
 • U

  @Anonim   2023-03-04 00:55:05

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A107M   OS:android 11
  es lindo puedo dibujar a tokito muichiro ahora
 • B

  @Anonim   2023-02-01 15:23:15

  Kimden:BA   cihaz:samsung SM-A035F   OS:android 13
  why is it crashing non-stop, fix iteyjmjgmjsgkhrwjqrjut1tu2tuqutmktu1uqjjqrqurujqurquujqququqtjjjtu1222jjj2tuuj2jtu2tutujjttuqtu
 • U

  @Anonim   2023-01-11 06:52:01

  Kimden:US   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X655C   OS:android 10
  l need a mod for flipa clip to unlock the premium
 • G

  @Anonim   2022-12-29 15:28:56

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi M2006C3LG   OS:android 10
  someone please make a new mod which is normal pwease
 • E

  @Anonim   2022-12-27 07:47:13

  Kimden:EG   cihaz:HUAWEI KSA-LX9   OS:android 9
  Please pro please mod please pro please mod please pro please mod please pro please mod please pro please mod please pro please mod please pro please mod please pro please mod please pro please mod please pro please mod
 • G

  @Anonim   2022-12-22 23:25:02

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A025G   OS:android 12
  one that works for the game nake sure premium
 • U

  @Anonim   2022-12-12 19:57:41

  Kimden:US   cihaz:HMD Global Nokia C2   OS:android 9
  (dfast: how to get happymod?) (vore) the only way to make the only
 • T

  @Anonim   2022-12-11 18:34:37

  Kimden:TR   cihaz:General Mobile G300   OS:android 10
  It says (In-app purchase failed) I can't download any sound find a solution no sound
 • U

  @Anonim   2022-12-02 17:41:39

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2101K7BL   OS:android 12
  AAAAAA there is no mod for the new version (3.2.1) and I need it D: **** will make my life a lot easier, but I can't find it anywhere, guess it's too new but pls kind souls of this site, consider making a mod for this one :'r
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

FlipaClip: Create 2D Animation şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (39) Sürümler of FlipaClip: Create 2D Animation şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler FlipaClip: Create 2D Animation şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme