HappyMod › Games › Art & Design › FlipaClip: Create 2D Animation Mod
FlipaClip: Create 2D Animation Mod

FlipaClip: Create 2D Animation şık APK 3.9.1 [Kilitli][Ödül]

Güncelleme açık: 2024-05-16

FlipaClip: Create 2D Animation şık değiştirilmiş bir versiyonudur FlipaClip: Create 2D Animation tarafından geliştirildi Visual Blasters Llc. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Premium Kilidi Açılmış... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz FlipaClip: Create 2D Animation 3.9.3 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıFlipaClip: Create 2D Animation şık APK 3.9.1 [Kilitli][Ödül]
versiyon3.9.1
Güncelleme açık2024-05-16
Boyut124.45 MB
Mod BilgisiPremium Kilidi Açılmış
geliştiriciVisual Blasters Llc
Ringtone İndirAnime Ringtone
KategoriArt & Design
Google Play'den edininFlipaClip: Create 2D Animation
Orijinal apk'yı indirinFlipaClip: Create 2D Animation (124.45 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
FlipaClip: Create 2D Animation şık APK
XiiaLive™ Pro - Internet Radio şık APK
XiiaLive - Radio Reference şık APK
Bağlantılar İndir:

FlipaClip: Create 2D Animation şık APK 3.9.1 [Kilitli][Ödül]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (124.45 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Anime Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler FlipaClip: Create 2D Animation şık APK 3.9.1 [Kilitli][Ödül]

Premium Kilidi Açılmış

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Yenilikçi animasyonla hızlı özellikler oluşturun.

Flipaclip programı kullanıcılarına birçok özelliğin ilkini sunar. Bunlar, kullanıcıların başyapıtları zahmetsizce çizmelerini ve tüm işlevlerini manipüle etmelerini içerir. Ardından, özel özellikler ekleyebilir veya küçük ayarlar yapabilirler. Bu tamamlandıktan sonra, kullanıcılar bu sanat eserlerini birçok çizim şablonuyla tam bir animasyonda birleştirebilirler. Her yeni animasyonun oluşturulması önemli miktarda organizasyon ve planlama gerektirir. Animasyonlar, kullanıcıların üstün sanat eserleri oluşturmasına yardımcı olan kritik özelliklerle birlikte gelir. Birçoğu, kolay ve keyifli olumlu bir çizim deneyimi yaratmak için gereklidir. Diğer özellikler, animasyonu geleneksel sanattan daha kolay ve daha uygun hale getirir.

# Modern, yüksek kaliteli animasyon gelişmiş ve niş özelliklere izin verir.

Animate, kullanıcılara animasyonların yaratılmasıyla onlara rehberlik eden olağanüstü bir fiziksel deneyim sağlar. Uygulama, kullanıcılara her animasyonda yer alan tüm araç ve işlevleri sağlar. Bunlar hem gelişmiş işlevsellik hem de gelişmiş fiziksel tasarım sayesinde mükemmellik, sofistike ve mükemmellik ile yapılır. Kullanıcıların yeni içerik eklemelerine veya gerçek dünya hareketini sürece dahil ederek mevcut şablonları ayarlamasına olanak tanır. Uygulama, kullanıcılara animasyonlarını oluşturmak için büyük bir kaynak sağlar. Onlara her kare mükemmel bir şekilde eşleşen farklı sahne veya ortam setleri oluşturma yeteneği verir. Ayrıca, kullanıcılar her kare için ayrı görünümler oluşturmak için ortamlarını özelleştirebilir. Bu, uygulamanın yeni animasyon özellikleri sayesinde. Bu özellikler sayesinde insanlar yeni sanat ve teknikleri deneyebilir ve mümkün olan en benzersiz videoları yaratabilir.

# Ardışık katmanlar aracılığıyla ek çizimler ekleyin.

FlipAclip, kullanıcıların bir dosyada birden çok nesne çizmesine ve canlandırmasına izin veren birden çok katmana sahip bir çizim ve animasyon aracıdır. Harika özelliği, kullanıcıların her katmanı ayırabilmeleri, ardından her katmanı ayrı ayrı değiştirebilmeleridir. Bu, tüm resmi bozmadan bireysel ayrıntıları düzenlemeyi kolaylaştırır. Ayrıca animasyon için yaygın olarak kullanılır - Flipaclip, taşıma nesnelerini sorunsuz tutmayı kolaylaştırır.

# Ses efektleri eklemek, animasyonun daha gerçekçi görünmesini sağlayabilir.

Flipaclip, çizgi filmler tarafından yaygın olarak kullanılan bir ses sistemine sahip basit bir animasyon uygulamasıdır. Kolay arama için birçok ayrı kategoriye sahiptir ve her katmana ayrı ayrı uygulanabilir. Ayrıca, tam gövdeli animasyonlar oluşturmak için görüntüleri sesle senkronize etmek için özel araçlara sahiptir. Birçok kişi, kullanım kolaylığı ve gelişmiş özellikleri nedeniyle animasyonlu GIF'ler oluşturmak için Flipaclip'i kullanır. Uygulama çok sofistike ve kullanıcılara geleneksel çizimin tüm olanaklarını sağlıyor. Ayrıca, uygulamadaki özel araçlar, kullanıcıların ilk çalışmalarını çizdiklerinde ve yayınladıklarında daha kendinden emin hissetmelerine yardımcı olur.

# Yarışmalarda yarışın.

Animasyonlu videolar oluşturmak, kullanıcıların belirli koşulları karşılamasını gerektirir. Flipaclip, bu gereksinimleri karşılamayı kolaylaştıran basit bir uygulamadır. Bir dizi heyecan verici etkinlikten sonra, bitmiş videoyu telefonunuza MP4 veya GIF biçiminde kaydetmek için Flipaclip'i kullanabilirsiniz. Ayrıca, PNG dizisini iyi şeffaflık geliştirme ile videoya yönlendirme olarak kullanabilirsiniz. Video paylaşım platformlarına erişimi kolaydır ve video yüklemek için kullanılır. İşinizi görüntülemek her yerde. Son zamanlarda katılımcıların diğer kullanıcılara karşı rekabet edebilecekleri yeni bir meydan okuma sistemi tanıttık. Heyecan verici ödüller kaydolanlar için bekliyor!

# Yalnızca bir öğe içeren bir video oluşturun.

AnimatedFlipaclip kullanıcıları yaratıcılıklarını kullandıklarında ve programın olağanüstü araçlarını kullandığında benzersiz çalışmalar hayat buldu. Program, oluşturma uygulamalarını kısa animasyonlu videolarla etkili bir şekilde değiştirir. Kendi sanatınızı hızlı bir şekilde yaratmak için renk kovalarımızı ve fırçalarımızı kullanın. Ardından basit animasyon süreci hakkında bilgi edinmek için bir inceleme bırakın!

# Flipaclip'i bir veya iki kelimeyle tanıtın.

Telefonunuzda birkaç muslukla, popüler çizgi film karakterlerinin anime karakterleri veya eskizleri oluşturun.

# Flipaclip hala bilinmeyen bir şey.

Günlük eğlencenin bir parçası olarak çizgi roman ve animasyon zihni diğer olasılıklara açar. Bu sanat formları, hayat mantıklı olmadığında veya mutlu olmadığında olumlu bir çıkış sağlar. Hayatta mutluluk bulmak, çizgi film izlemeyi veya çizgi roman okumayı gerektirir. Her gün insanlar duygularını iletmek için resim, çizgi roman ve çizgi film kullanıyorlar. Televizyon şovlarında, filmlerde ve hatta günlük konuşmalarda kullanılırlar. Kendi anime veya çizgi film karakterlerinizi oluşturmak için Flipaclip çizim tabletini kullanabilirsiniz. Bu, pahalı sanat malzemeleri satın almak zorunda kalmadan profesyonel tasarımların görünümüyle çizimler yapmanızı sağlayacaktır.

# Flipaclip'in öne çıkmasını sağlayan bazı harika yönleri, klibin boyutunu ve yay yüklü menteşesini ayarlama yeteneğini içerir.

Flipaclip, kullanıcıların bir arkadaşının elini tutarak bir çizgi film karakteri oluşturmalarına olanak tanır. Uygulama, herkesin bunları anlamasına ve kullanmasına yardımcı olan kolay erişilebilir dört özellik içerir. Birlikte bir göz atalım. Uygulamada çizim için uygulama bölümü. Yeni çizim özelliği, karakter çizmek isteyen yeni başlayanlar için tasarlanmıştır. Flipaclip, grafik modunda birden çok katman olarak temsil edilen önceden çizilmiş şablonlara sahiptir. Bu şablonlar, yeni insanların çizim yapmasını çerçevelerini veya videolarını oluşturmayı kolaylaştırır. Karakterlerin ve temel çizim işlemlerinin nasıl çizileceğini anlamak için, sanatınızı oluştururken statik resimleri veya videoları seçmeniz yeterlidir. Her çizim katmanını gözlemleyerek, karakter oluşturmayı yavaş yavaş öğreneceksiniz. Karmaşık animasyonları destekleyen yazılım çiziminin kullanımı stresli olabilir. Çizim yazılımınızı daha basit bir şekilde değiştirmek için Flipaclip kullanmak stresi hafifletir ve aynı anda ellerinizi egzersiz yapmaya yardımcı olur. Bu seçenek hem yeni başlayan hem de profesyonel sanatçılar için idealdir. Sanat dünyası hakkında daha fazla bilgi edinmek için kendi kurgusal karakterlerinizi ve çizgi romanlarınızı oluşturun. Kamerayı telefonunuzda kullanarak fotoğraf çekin veya kendi portresi çekin. Ardından, fotoğrafınızın değiştirilmiş bir versiyonunu oluşturmak için Flipaclip'in efektlerini kullanın. Bu şekilde, sonuçları bir kolaj olarak kullanabilirsiniz.

# FlipaClip: Create 2D Animation şık APK 3.9.1 [Kilitli][Ödül] Özellik:

FlipaClip, çocukluğunuzu yeniden yaşamanızı ve yaratıcılığınızı veya profesyonel becerilerinizi çok daha havalı bir şekilde ifade etmenizi sağlar!Kare kare animasyon kullanarak karikatürünüzü çizin. Tıpkı eski tarz flipbook'lar gibi çalışır, ancak modern bir dokunuşla!İster eskiz yapıyor, ister storyboard yapıyor, ister animasyon yapıyor olun, ister sadece oyun oynuyor olun, FlipaClip sezgisel araçlar sunar ve yaratıcı fikirleriniz için mükemmel bir platformdur.ÖZELLİKLER• Onion Katmanlar (Önceki ve *sonraki kareleri hayalet görüntüler olarak gösterir)• Çizim Katmanları• Animasyon zaman çizelgesi• Çerçeve yöneticisi• Çizim araçları• Metin aracı• Animasyon videoları oluşturma • Animasyon videolarını (YouTube, Facebook, Vine, Instagram) aracılığıyla paylaşma • Basınca duyarlı kalem desteği • Samsung Spen desteği*Ücretli özellikÖDÜLFlipaClip, Samsung Galaxy Note Uygulama Yarışması için oluşturuldu ve Mansiyon Ödülü'nü kazandı!http://galaxynotespenchallenge.com/Yapımlarınızı bizimle facebook'ta paylaşın!http:// /www.facebook.com/FlipaClipDestek forumumuz aracılığıyla destek alınhttp://support.flipaclip.us/FlipaClip tarafından kullanılan açık kaynak kodu:FFMpeg:https://github.com/halfninja/android- ffmpeg-x264

Yenilikçi animasyonla hızlı özellikler oluşturun.
Modern, yüksek kaliteli animasyon gelişmiş ve niş özelliklere izin verir.
Ardışık katmanlar aracılığıyla ek çizimler ekleyin.
Ses efektleri eklemek, animasyonun daha gerçekçi görünmesini sağlayabilir.
Yarışmalarda yarışın.
Yalnızca bir öğe içeren bir video oluşturun.
Flipaclip'i bir veya iki kelimeyle tanıtın.
Flipaclip hala bilinmeyen bir şey.
Flipaclip'in öne çıkmasını sağlayan bazı harika yönleri, klibin boyutunu ve yay yüklü menteşesini ayarlama yeteneğini içerir.

# Nasıl indirilir ve kurulur FlipaClip: Create 2D Animation şık APK 3.9.1 [Kilitli][Ödül]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan FlipaClip: Create 2D Animation modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. FlipaClip: Create 2D Animation mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den FlipaClip: Create 2D Animation indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında FlipaClip: Create 2D Animation arayın.

# Tam Özellikler FlipaClip: Create 2D Animation şık APK 3.9.1 [Kilitli][Ödül]

// İndirme Bilgileri //

Boyut124.4MB
versiyon3.9.1
Sürüm Kodu606
Langen en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinACCESS_NETWORK_STATE INTERNET VIBRATE FOREGROUND_SERVICE WAKE_LOCK ACCESS_WIFI_STATE UNLOCKER POST_NOTIFICATIONS READ_MEDIA_IMAGES READ_MEDIA_VIDEO READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='29 RECORD_AUDIO GET_ACCOUNTS USE_CREDENTIALS' maxSdkVersion='22 GOOGLE_AUTH youtube AD_ID BILLING RECEIVE ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_TOPICS BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE READ_GSERVICES DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Titreşime erişime izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir
ağlar.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
MİKROFON:
Uygulamanın ses kaydetmesine izin verir.
KİŞİLER:
Hesaplar Hizmeti'ndeki hesapların listesine erişim sağlar.
Min Sdk23
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklernormal
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Medya yazılımı özellikleri:
Uygulama, televizyon gibi geniş bir ekranda görüntülenmek üzere tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü sunar.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E29A70CF57389A797EB568F484EE5548
imza969A40D35CFAC7A04D9BE2D7DF54A433F4929DDD
C081890CF2A1ADF13E56D7B50A4F3D8EDB35B7C46D6CCC732DD997B7E433BE1D
GeçerliThu Jan 31 09:51:12 CET 2019 until: Mon Jan 25 09:51:12 CET 2044
Seri numarası5ecdfb71

// Geliştirici //

Geliştiricixiawanli
OUaa
organizasyonaa
yerelaa
ülkeCN
şehiraa

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor FlipaClip: Create 2D Animation şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın FlipaClip: Create 2D Animation şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 102

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (102)

 • I

  @Anonim   2024-06-20 13:15:15

  Kimden:IN   cihaz:M2006C3LII   OS:android 10
  it's not installed
 • G

  @Anonim   2024-06-20 02:14:34

  Kimden:GB   cihaz:SM-T510   OS:android 11
  it says "App not installed"
 • U

  @Anonim   2024-06-19 22:28:00

  Kimden:US   cihaz:Redmi Note 8   OS:android 9
  good app
 • I

  @Anonim   2024-06-19 20:52:56

  Kimden:IR   cihaz:SM-A805F   OS:android 11
  not download ?
 • B

  @Anonim   2024-06-19 18:50:39

  Kimden:BR   cihaz:moto e13   OS:android 13
  perfeito
 • T

  @Anonim   2024-06-19 14:51:27

  Kimden:TR   cihaz:SM-T290   OS:android 10
  birazgüzel
 • U

  @Anonim   2024-06-19 06:46:07

  Kimden:US   cihaz:SM-A146M   OS:android 14
  hijos de puta reportenlo¿de verdad alguien mira esto?(y lo primero que dije es mentira ni lo probe XD)
 • A

  @Anonim   2024-06-19 01:30:41

  Kimden:AR   cihaz:moto e(7i) power   OS:android 10
  ta bueno
 • U

  @Anonim   2024-06-18 21:41:19

  Kimden:US   cihaz:Infinix X669   OS:android 12
  GOOODSS
 • G

  @Anonim   2024-06-18 12:52:28

  Kimden:GB   cihaz:RMX2180   OS:android 11
  Very Useful To me Thanks for making this
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin FlipaClip: Create 2D Animation şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler FlipaClip: Create 2D Animation

 • B

  @Anonim   2023-03-20 04:54:08

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-T116BU   OS:android 4.4.4
  não carrega :( eu fiquei horas tentando mais nunca vai Mano que raiva
 • U

  @Anonim   2023-03-04 00:55:05

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A107M   OS:android 11
  es lindo puedo dibujar a tokito muichiro ahora
 • B

  @Anonim   2023-02-01 15:23:15

  Kimden:BA   cihaz:samsung SM-A035F   OS:android 13
  why is it crashing non-stop, fix iteyjmjgmjsgkhrwjqrjut1tu2tuqutmktu1uqjjqrqurujqurquujqququqtjjjtu1222jjj2tuuj2jtu2tutujjttuqtu
 • U

  @Anonim   2023-01-11 06:52:01

  Kimden:US   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X655C   OS:android 10
  l need a mod for flipa clip to unlock the premium
 • G

  @Anonim   2022-12-29 15:28:56

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi M2006C3LG   OS:android 10
  someone please make a new mod which is normal pwease
 • E

  @Anonim   2022-12-27 07:47:13

  Kimden:EG   cihaz:HUAWEI KSA-LX9   OS:android 9
  Please pro please mod please pro please mod please pro please mod please pro please mod please pro please mod please pro please mod please pro please mod please pro please mod please pro please mod please pro please mod
 • G

  @Anonim   2022-12-22 23:25:02

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A025G   OS:android 12
  one that works for the game nake sure premium
 • U

  @Anonim   2022-12-12 19:57:41

  Kimden:US   cihaz:HMD Global Nokia C2   OS:android 9
  (dfast: how to get happymod?) (vore) the only way to make the only
 • T

  @Anonim   2022-12-11 18:34:37

  Kimden:TR   cihaz:General Mobile G300   OS:android 10
  It says (In-app purchase failed) I can't download any sound find a solution no sound
 • U

  @Anonim   2022-12-02 17:41:39

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2101K7BL   OS:android 12
  AAAAAA there is no mod for the new version (3.2.1) and I need it D: **** will make my life a lot easier, but I can't find it anywhere, guess it's too new but pls kind souls of this site, consider making a mod for this one :'r
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

FlipaClip: Create 2D Animation şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (39) Sürümler of FlipaClip: Create 2D Animation şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler FlipaClip: Create 2D Animation şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme