HappyMod › Games › Casual › Food Truck Chef™ Cooking Games Mod
Food Truck Chef™ Cooking Games Mod

Food Truck Chef™ Cooking Games şık APK 8.47 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-05-23

Food Truck Chef™ Cooking Games şık değiştirilmiş bir versiyonudur Food Truck Chef™ Cooking Games tarafından geliştirildi Tilting Point. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Yeterli para birimi Bilimsel İnternet erişim araçların... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Food Truck Chef™ Cooking Games 8.47 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıFood Truck Chef™ Cooking Games şık APK 8.47 [Sınırsız para]
versiyon8.47
Güncelleme açık2024-05-23
Boyut155.27 MB
Mod BilgisiYeterli para birimi Bilimsel İnternet erişim araçlarını çalıştırmak veya kullanmak için temizleme ağına gi ...
geliştiriciTilting Point
Ringtone İndirSpider Man Ringtone
KategoriCasual
Google Play'den edininFood Truck Chef™ Cooking Games
Orijinal apk'yı indirinFood Truck Chef™ Cooking Games (155.27 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Photo Finish şık APK
Dino Bash: Dinosaur Battle şık APK
SpongeBob: Krusty Cook-Off şık APK
Nova Empire: Space Commander şık APK
TerraGenesis - Space Settlers şık APK
Narcos: Cartel Wars & Strategy şık APK
SpongeBob Adventures: In A Jam şık APK
Hidden Hotel: Miami Mystery şık APK
ASTROKINGS: Space War Strategy şık APK
Reign of Empire : Civ. war şık APK
Food Truck Chef™ Cooking Games şık APK
Sneaker Craft şık APK
Horse Racing Manager 2024 şık APK
TerraGenesis: Landfall şık APK
El Patrón - Idle Cartel şık APK
The Oregon Trail: Boom Town şık APK
Star Trek™ Timelines şık APK
Languinis: Word Game şık APK
Tap Busters şık APK
Dracula City Master: Idle Army şık APK
Bağlantılar İndir:

Food Truck Chef™ Cooking Games şık APK 8.47 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (155.27 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Spider Man Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Food Truck Chef™ Cooking Games şık APK 8.47 [Sınırsız para]

Özellik V1 Özellik:
MOD, Sınırsız Para

Özellik V2 Özellik:
Yeterli para birimi
Bilimsel İnternet erişim araçlarını çalıştırmak veya kullanmak için temizleme ağına girilemiyor

Özellik V3 Özellik:
Oyun Hızı Değiştirici / Reklamlar Kaldırıldı
MOD, Sınırsız Para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Yemek kamyonu şefini yorumlama yoluyla tanıtın.

Nukebox Studios, Google Play'de birkaç popüler pişirme simülasyon oyunu yayınladı. Bunlardan en popüler olanı, 10 milyondan fazla indirme ve yaklaşık 300.000 derecelendirme olan Food Truck Chef. Ayrıca, size topluluk tarafından modifiye edilen bir versiyondan bahsedeceğiz.

# Oynanış

Food Truck Chef, dünyayı dolaşmanıza ve evinizden ayrılmadan lezzetli yemekler yaşamanıza izin veren bir uygulamadır. Uygulama size bir mobil mutfak ve ünlü bir sokak yemek sandviç için bir tarif sunar. Ayrıca, çoğu insanın sıkıcı olduğunu düşündüğü sandviçlerle mutfak kariyerinize başlamanız teşvik edilir. Ancak, pastanızı karışıma eklediğinizde, gerçekten özel bir şey yaratıyorsunuz. Bitmiş yemekler hazırlanabilir ve müşterilere servis edilebilir. Yemeği mikrodalgaya koyun, ardından sosu her yemeğe ekleyin. Bir tabakta yiyecek bırakmak yanmasını önleyebilir. Ancak, tabağınızda çok uzun yiyecek bırakmayın; Aksi takdirde, pasta kokmuş bir karmaşaya dönüşür. Yiyeceklerin doğru zamanda pişirilmesini sağlamak ve beceri ile pişirme yeteneklerinizi geliştirmeye yardımcı olur. Bundan sonra, mutfağınıza gerekli olmayan ancak yine de bir seçenek olan ikinci bir raf ekleyebilirsiniz. Bu seçenek, satışlarınızı olumsuz etkileyen çöplere şımarık yiyecekler atmanızı sağlar. Müşterilerin yanında bekleme sürelerini temsil eden mavi sütunlar vardır. Yiyeceklerin üçte ikisinin yanı sıra, kullanıcıların ifadelerinin değiştiğini fark edeceksiniz. Yemekleri gelir gelmez, memnun müşteriler huzur içinde daha fazla hissedecekler ve daha yüksek uçlu sunucular daha da fazla bahane alacaklar.

# Mutfağınızı daha geniş bir alana yükseltin.

Modern mutfak aletleri, yiyecek pişirmek için gereken süreyi azaltmanızı sağlar. Yeni mutfakların kilidini açarak, aynı anda dört kek hazırlayabilirsiniz. Bir restoranda aşırı kalabalık, bir mutfağın herkes için yeterli yiyecek sağlamadığının farkına varır. Bu durum yakında müşterileri kızdırır ve mutfak çok uzun süre pişirirse onları terk etmeye yönlendirir. Görevlerinizin bir parçası olarak, patronlar için sıcak çikolata ve kahve de sağlarsınız. Cihazı yükselterek kahve makinenizi daha hızlı içecek yapmak için senkronize edebilirsiniz.

# Başarı tamamlandıktan sonra menüye yeni yemekler eklenebilir.

Food Truck Chef, manuel kontrol yoluyla hazırlanmak için çok çeşitli yiyeceklere sahiptir. Bu, pastırma, tofu, makarna ve deniz ürünleri gibi binlerce popüler yemek içerir. Ayrıca sandviçler, kekler ve diğer yiyecekler de pişirebilirsiniz. Oyunun 700'den fazla tarifi var; Oyuncuların Asya, Avrupa ve dünyadaki diğer ülkelerde tipik yemekler pişirebileceği tahmin ediliyor. Bu tariflere erişmek için yeni oyun içeriği edinilmelidir.

# Hizmet sağlamak için bir mobil restoran açın.

Yemek arabanızın önündeki alanı açık hava restoranı olarak dekore etmeye karar verirseniz, daha yüksek ipuçları, yemeğiniz için daha yüksek bir fiyat ve müşteriler için daha uzun bekleme süreleri gibi ek avantajlar elde edebilirsiniz. Bu avantajlar, yiyecek kamyonunuza 5 yıldızlı bir restoranın uygulanmasının doğrudan bir sonucu olarak görülebilir. Masalar, kitap rafları, hava dansçısı ve gitar gibi yükseltilebilir ürünler, işletmenin karı ile satın alınabilir. Tüm yükseltilebilir öğeler mevcut değildir; Bunlar mobilya, ses sistemi ve daha fazlasını içerir. Bu oyun birçok ilginç dekoratif unsur içeriyor. Müşterilerin yediği alana veya mobil restoranın iç kısmına öğeler ekleyerek tasarım becerilerinizi gösterebilirsiniz.

# Dünyayı keşfetmek için mobil bir restoran icat edin.

Food Truck Chef, tamamen gelişmiş, titiz bir dünyaya sahip ücretsiz bir mobil oyundur. Oyunda Asya, Brezilya veya Fransız sokak yemek restoranları gibi çeşitli yerlere seyahat edersiniz. Yemek kamyonunuzdaki bir tur sırasında, lezzetli tariflerinizi dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarla paylaşırsınız. Oyun ayrıca kilidini açabileceğiniz birçok başarıya sahiptir. Ayrıca, bir şef olarak başarı kurulunun kilidini açmak için birkaç başarı vardır. Bunlar, kariyerinizde neler başardığınızı kanıtlamanın en iyi yoludur.

# Bir çalışmaya grafik ve sesler eklemek kalitesini artırır.

Food Truck Chef'in renkli grafikleri onu diğer yemek oyunlarından ayırdı. Karakterleri ve ayarları çok basit, ancak oyunun ayrımına katkıda bulunuyorlar. Bu çekici poster çocuk dostu ve renklidir. Ayrıca pozitif, temiz mesajlar taşır. Arka plan müziği, lezzetli yemekler hazırlarken rahatlamanıza yardımcı olan nazik bir melodi vardır.

# Hem heyecan verici hem de Butling yemek oyunu sağlayan bu heyecan verici ve Butling yemek oyunu mükemmel bir seçimdir.

Oyuncular, Food Truck Chef'in hızlı tempolu oyunuyla şef olma baskısını yaşarlar. Görevler basit ama zor: her müşteriye mümkün olan en kısa sürede doğru menüyle sunmak. Başlangıçta, bu deneyimli şefler için çok zor olmamalı. Ancak, düzenli müşteriler ağır olabilir ve ele alınmalıdır. Bu, oyunculara tanınmış bir yemek kamyonunda daha içgüdüsel bir şef olmayı öğretir.

# En lezzetli yemekleri yaratın.

Her müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için, oyunun pişirme tamircisi oyuncuların sürekli yüksek mutfak standartlarını korumasını gerektirir. Sonuç olarak, aynı anda birden fazla yemek hazırlamaları gerekir. Ayrıca, bu oyun yeni yemek pişirme stilleri nedeniyle sürekli değişen bir gıda endüstrisinde gerçekleşir. Bu nedenle, oyunu oyuncudan olağanüstü bir yaratıcılık gerektirir.

# Yükseltilmiş donanım ile daha verimli bir sistem alın.

Food Truck Chef'in özel sistemleri, aşçıların mutfak çalışmalarını çok daha hızlı ilerletmesine izin verir. Bu sistemler, mutfakta yeni ekipman ekler, malzemelerin kalitesine eklenir ve hatta bir tabak hazırlamayı bitirmenin ne kadar sürdüğünü değiştirir. Bu sistemin dahil edilmesi nedeniyle, öğrenciler ilk yaratımlarının pişirmeyi bitirmesini beklerken ek yemekler hazırlayabilirler.

# Food Truck Chef™ Cooking Games şık APK 8.47 [Sınırsız para] Özellik:Food Truck Chef™ Cooking Games Delicious Diner Mod game is a casual game with unlimited money. In this mod game, you can free to buy everything in the shop for free. With this mod, this game will be more interesting. Enjoy the game.

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK + Obb files on happymod.com.
2.) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.'Yemek Kamyonu Şefi', Google Play'in 2017'nin En İyi Oyunlarından biri olarak seçildi! Bağımlılık yaratan bu zaman yönetimi yemek kamyonu yemek pişirme oyununda tonlarca harika mutfak pişirin ve en iyi şeflerden biri olun! Hemen ücretsiz indirin! Dünya çapında seyahat edin ve Yemek Kamyonu çılgınlığını yayın; bir restoranın yapmanıza asla izin veremeyeceği bir şey! Kahve, Pizza, Sandviç, Kek, Barbekü, Burger, Patates Kızartması vb. gibi çok sayıda lezzetli yemek ve tatlı tarifini pişirmek için çeşitli malzemeleri kullanın. Bu eğlenceli yemek kamyonu yemek pişirme oyununda 150'den fazla yeni 'n' lezzetli yemek ve daha fazlası var. Oynamak için 250 seviye ve her fırsatta bir dizi meydan okuma. Her zaman daha fazla mutfak ekleniyor! Hızlı ve hızlı yemek pişirmek için mutfak aletlerinizi yükseltin. Çevreyi herkes için serin ve eğlenceli tutmak için kamyonunuzu harika yükseltmelerle dekore edin. Oyun Özellikleri: • Benzersiz yemekler ve malzemelerle dolu çok sayıda harika seviyenin kilidini açın. • Mutfağınızı geliştirmek ve daha iyi bir şef olmak için yeni öğelerin kilidini açın. Yemek kamyonunuzu yeni bir görünümle yeni bir görünümle özelleştirin, daha fazla ipucu almaya devam etmek için görünümü özelleştirin! • Çılgın başarıların peşinde koşun. • Yemek Kamyonu Karnavalı'nda diğer şeflere karşı savaşın. • Facebook'a bağlandığınızda arkadaşlarınızla oynayın. Parti Otobüsü parti gösterilerinde Haydi ızgarayı ateşleyelim! 'Food Truck Chef™: Yemek Yapma Oyunu' oynaması tamamen ücretsiz bir oyundur ancak bazı oyun içi öğeler ödeme gerektirir. Sizden haber almaktan mutluluk duyarız. Bizimle iletişime geçin. - Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için şu adresi ziyaret edin: www.nukeboxstudios.com/foodtruckchefgame - Geri bildirim/önerileriniz için bize yazın: [email protected] - En son haberler için Facebook'ta bizi beğenin: www.facebook .com/foodtruckchefgameBu oyun Nukebox Studios tarafından kavramsallaştırıldı ve geliştirildi. Bizi www.nukeboxstudios.com adresinden ziyaret edin.******************************************** ***********************Oyun Gereksinimleri ************************* ***************************************'Food Truck Chef™' gizliliğinize saygı duyar, herhangi bir kişisel bilgiyi saklamaz ve bu bilgiyi paylaşmaz. Çalışmak için birkaç ek İzne ihtiyacımız var: - Harici depolamaya okuma ve yazma izni Food Truck Chef™, oyun ilerlemenizi cihazınızda yerel olarak saklamak için bu izne ihtiyaç duyar.

Yemek kamyonu şefini yorumlama yoluyla tanıtın.
Oynanış
Mutfağınızı daha geniş bir alana yükseltin.
Başarı tamamlandıktan sonra menüye yeni yemekler eklenebilir.
Hizmet sağlamak için bir mobil restoran açın.
Dünyayı keşfetmek için mobil bir restoran icat edin.
Bir çalışmaya grafik ve sesler eklemek kalitesini artırır.
Hem heyecan verici hem de Butling yemek oyunu sağlayan bu heyecan verici ve Butling yemek oyunu mükemmel bir seçimdir.
En lezzetli yemekleri yaratın.
Yükseltilmiş donanım ile daha verimli bir sistem alın.

# Nasıl indirilir ve kurulur Food Truck Chef™ Cooking Games şık APK 8.47 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Food Truck Chef™ Cooking Games modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Food Truck Chef™ Cooking Games mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Food Truck Chef™ Cooking Games indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Food Truck Chef™ Cooking Games arayın.

# Tam Özellikler Food Truck Chef™ Cooking Games şık APK 8.47 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut155.3MB
versiyon8.47
Sürüm Kodu531
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy ic id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinBILLING BILLING INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE POST_NOTIFICATIONS BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE RECEIVE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION C2D_MESSAGE CHECK_LICENSE GET_ACCOUNTS' maxSdkVersion='22 SCHEDULE_EXACT_ALARM
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Food Truck Chef™ Cooking Games şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Food Truck Chef™ Cooking Games şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 45

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (45)

 • I

  @Anonim   2024-06-20 13:55:26

  Kimden:IN   cihaz:Redmi Note 9 Pro Max   OS:android 12
  yes its work and it's wonderful thank you man for the MOD...
 • Y

  @Anonim   2024-06-10 19:19:04

  Kimden:YE   cihaz:SM-T510   OS:android 11
  good
 • U

  @Anonim   2024-06-09 09:37:57

  Kimden:US   cihaz:Infinix X690B   OS:android 10
  good
 • G

  @Anonim   2024-06-07 04:22:08

  Kimden:GB   cihaz:SM-A305F   OS:android 11
  works well
 • M

  @Anonim   2024-06-05 09:16:38

  Kimden:MY   cihaz:vivo 1906   OS:android 11
  suka main game ini
 • M

  @Anonim   2024-06-05 09:15:56

  Kimden:MY   cihaz:vivo 1906   OS:android 11
  ok saya suka
 • M

  @Anonim   2024-06-05 09:15:18

  Kimden:MY   cihaz:vivo 1906   OS:android 11
  saya suka
 • U

  @Anonim   2024-05-30 14:48:12

  Kimden:US   cihaz:RMX3516   OS:android 11
  great
 • U

  @Anonim   2024-05-25 09:18:32

  Kimden:US   cihaz:Pixel 3a   OS:android 12
  works with no issues. upon install, had to change language to english.
 • F

  @Anonim   2024-05-24 01:25:13

  Kimden:FR   cihaz:220233L2G   OS:android 11
  good
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Food Truck Chef™ Cooking Games şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Food Truck Chef™ Cooking Games

 • U

  @Anonim   2022-02-23 15:27:01

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1814   OS:android 8.1.0
  unlimited tatti unlimited tattiunlimited tattiunlimited tattiunlimited tattiunlimited tattiunlimited tattiunlimited tattiunlimited tattiunlimited tattiunlimited tattiunlimited tatti
 • I

  @Anonim   2021-07-30 06:42:17

  Kimden:IQ   cihaz:HUAWEI DUB-LX1   OS:android 8.1.0
  07718512362020021161238642698855587632258777 AJDJNVVGHJKNBGHN CDJKBCGIN
 • E

  @Anonim   2021-06-19 00:37:50

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi Redmi 8   OS:android 10
  qwertyuiopasdfghjklzxcvbnmwwertyuiopasdfghjklzxcvbnm
 • U

  @Anonim   2021-04-25 18:43:35

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1609   OS:android 6.0
  i need a good and latest mod for this game sir plz
 • G

  @Anonim   2020-07-02 14:53:59

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-J106H   OS:android 6.0.1
  please upload a good mod because when i turn on mobile data on the modded app its signal does not work and the whole phone gets stuck
 • E

  @Anonim   2020-01-17 01:22:26

  Kimden:ES   cihaz:samsung SM-G355M   OS:android 4.4.2
  hola,me gustaria que para otra actualizacion mejoren las descargas gracias.
 • V

  @Anonim   2020-01-06 19:55:25

  Kimden:VN   cihaz:samsung SM-G935F   OS:android 8.0.0
  cap nhat phien ban moi aďdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
 • E

  @Anonim   2019-12-14 08:29:16

  Kimden:EG   cihaz:Lava LAVA_R1   OS:android 6.0
  ووةووزةىىا زظوىىىئو بلتاللاىىىىببييسىىةةةةة ىةةةةةةةةةةىههههههههعععههععههههههههههههههههههههخخخخهمممنتههههههههههههه‍هنهنننننننننننننننتتتتتتتتتتتتت وووو
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Food Truck Chef™ Cooking Games şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (97) Sürümler of Food Truck Chef™ Cooking Games şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Food Truck Chef™ Cooking Games şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme