HappyMod › Games › Puzzle › Funko Pop! Blitz Mod
Funko Pop! Blitz Mod

Funko Pop! Blitz şık APK 1.18.14 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2023-01-21

Funko Pop! Blitz şık değiştirilmiş bir versiyonudur Funko Pop! Blitz tarafından geliştirildi N3twork Inc. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Funko Pop! Blitz MOD APK 1.18.14 (Sınırsız yaşamlar)... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Funko Pop! Blitz 1.18.15 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıFunko Pop! Blitz şık APK 1.18.14 [Sınırsız para]
versiyon1.18.14
Güncelleme açık2023-01-21
Boyut144.55 MB
Mod BilgisiFunko Pop! Blitz MOD APK 1.18.14 (Sınırsız yaşamlar)
geliştiriciN3twork Inc
KategoriPuzzle
Google Play'den edininFunko Pop! Blitz
Orijinal apk'yı indirinFunko Pop! Blitz (106.51 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Legendary: Game of Heroes şık APK
Funko Pop! Blitz şık APK
Bağlantılar İndir:

Funko Pop! Blitz şık APK 1.18.14 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (106.51 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (106.51 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Funko Pop! Blitz şık APK 1.18.14 [Sınırsız para]

Funko Pop! Blitz MOD APK 1.18.14 (Sınırsız yaşamlar)

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Oyunun ilgi çekici bulmaca oyunuyla hayat bulmasına izin verin.

Funko Pop oynamanın ana amacı! Blitz, bulmacaları çözerek oyunu canlı ve hayat dolu hale getirmektir. Oyun, oyuncuları ödül almak için hedeflerini değiştirmeye ve birden fazla gereksinimi karşılamaya zorlar. Bunun nedeni, oyunun her yönünün oyuncuları yeni zorluklar yaratarak veya bulmacaların hızını değiştirerek kendilerini eğlendirmeye devam etmeye zorlar. Bu, oyuncuların oyuna odaklanmasını sağlar, bu da oyunun genel atmosferine katkıda bulunur.

# Yaratıcı ve yenilikçi bir maç üç bulmaca oyunu.

Oyundaki oyun kuralları çok benzersiz ve yaratıcı. Match-3 stiline ek olarak, oyun daha fazla eğlence sağlayan sofistike kurallar içerir. Oyuncular, canlı ve hareketli bir atmosfer yaratmak için aynı anda bir dizi kombinasyonu takip ederken sevimli yüzleri birbirleriyle eşleştirmelidir. Birçok yeni etki, belirli siparişlerde bloklar düzenleyerek oluşturulur - bu, oyuncuların yüksek bir puan elde etmek için her bir hareketlerini etkili bir şekilde nasıl kullanacaklarını öğrenmeleri gerekir.

# Çeşitli oyun modlarıyla bulmacalara ekstra zevk ve eğlence eklemek mümkündür.

Funko Pop'ta bulunan birçok oyun modu! Blitz oyunun atmosferine ekleyin ve oyuncunun deneyimini çeşitlendirmeye yardımcı olur. Herkesin eşsiz eşleşen bulmaca tarzı farklı insanlar için farklı duygular getirir. Ayrıca, ödüllerin değeri asla değişmez. Bazı oyun modları her seferinde görünmüyor, ancak cömert ödülleri ve fırsatları herkesin oynamak istemesini sağlıyor.

# Büyüleyici bulmacaları çözerek daha fazla ödülün kilidini açın.

Benzersiz ve eğlenceli şekilli karakter paketlerinin kilidini açarak, oyuncular çok fazla ilerleme ve ödül kazanırlar. Her paket popüler bir kurgusal seriye veya franchise'a dayanmaktadır. Ortaya çıkan karakterler sevimli ve esprilidir, bu da onları her bulmaca ödülünü alan oyuncuya çekici hale getirir. Buna ek olarak, dizilişte yeni haftalarda yeni karakterler ortaya çıkıyor, genel koleksiyonu genişletiyor ve her hedefe doğru çalışmak için daha fazla motivasyon sağlıyor.

# Puanları artırmak için ek bulmacalar ekleyin. Bulmacalardaki yeni kombo kombinasyonlarının kilidini açın.

Funko Pop! Blitz, bulmacalar ne kadar zor olursa insanları her zaman mutlu eder. Çünkü her zaman herkesi gülümsetmeye çalışıyor. Kombotlar, oyunun etkilerini ve hedeflerini önemli ölçüde değiştiren farklı sınıflar halinde sınıflandırılır. Birçok yeni kombinasyon, büyük bir patlama için mükemmel bağlantılar veya düzenlemeler oluşturarak oyuncuların yaratıcılığına katkıda bulunur. Ancak, bu kombinasyonlar yalnızca belirli oyun modlarında veya ödül karşılığında kullanılabilir.

# Oyuncuların ve arkadaşlarının zihinsel kapasitesini test eden zor bulmacaları çözün.

Rekabetçi veya kooperatif meydan okuma modlarının eklenmesiyle, bulmacalar artık oyuncuların dikkatini çekmiyor. Bunun yerine, oyuncular birbirlerine karşı yarışmaktan veya işbirliği içinde oynamaktan hoşlanırlar. Daha yüksek puanlar alarak ve en güçlü karakterlere sahip olarak, oyuncular benzersiz ödüller kazanır. Bu ödülleri her yeni yaratılışla sürpriz ve memnun ediyor. Funko Pop! Blitz, dinamik değişen içeriğe sahip heyecan verici ve canlı bir bulmaca oyunudur. Oyun, birçok insanın motivasyon olarak sevdiği karakterleri içeriyor ve birkaç farklı oyun modu deneyimi herkes için daha da keyifli hale getiriyor. Bu oyunun sunduğu derinlemesine ve etkileyici kavramlar, bir oyun oynarken en çok eğlenmek isteyen herkes için mükemmeldir.

# Bunun bazı özellikleri şunlardır: Çıkış tarihi, bir özet ve bir derecelendirme.

Karmaşık bir Match-3 bulmaca oyunu, bulmaca hakkında daha fazla bilgi edinirken oyuncuları meşgul eden çok çeşitli varyasyonlar ve sürprizlere sahip. Blokları birleştirmek ve birbirine bağlamak, oyuncuların kuralları yenilemek için sıklıkla kullandıkları oyuna büyük ekranlar ekler. Ek oyun modları, geniş bir kitleye farklı oyun modlarında kullanmaya hitap eden birden fazla ödül paketiyle ek zevk sağlar. Oyunda ilerledikçe daha fazla ödülün kilidini açın ve zorlu hedefleri tamamlayarak ek ödüllere erişin. Sınırlı süreli ödüller ve rütbede artış kazanmak için bulmacaları bir zaman sınırında tamamlayın. Daha sonra, fikirlerinizi yeni oyun modlarında test edin.

# Funko Pop! Blitz kendini bir açıklama ile tanıtıyor.

Oyunun APK dosyasını web sitemizden alabilirsiniz. Oyunu cihazınıza manuel olarak yüklemek için kullanın. Sonra, şu anda 3 bulmacayı oynayın!

# Çok sevimli bir estetiğe sahip bir Match-3 oyunu.

Geçmişte, sık sık Renkli Bloklar veya Harry Potter: Buzaklar ve Büyüler veya Eşleştirme gibi yıldız şekilli bloklarla dolu tahtalarla oyunları tavsiye ettim. Ama Angry Birds Match 3 gibi 3 oyun. Ancak bazı insanlar bu tarzı ilgisiz buluyor. Pop ile arzularını yerine getirin! Funko Blitz figürleri. Funko Pop'taki eşyalar! Blitz çizgisi, yıldızlar veya şekerler yerine tanıdık karakterlerle temsil edilir. Yaygın yedekler arasında yeşil bir goblin, bir kedi ve birçoğu tarafından hayran olan bir çocuk bulunur. Bunları çift tıkladığınızda, Jurassic Park, Kung Fu Panda, Shrek veya Future to the Future gibi popüler filmlerden bu koleksiyonların birçoğu belirli bir ifade gösteriyor. Bazı koleksiyonlar patlamak üzereyken yüzler bile yapar. Sonuç olarak, bu koleksiyonlar tarafından sergilenen yüzler korku veya mutluluk anlamına gelecek mi?

# Hem oyuna hem de fikirlere yaratıcılık eklemek büyük ölçüde yardımcı olur.

Maç 3 oyununa eklenen yeni oyun POP olarak adlandırılıyor! Blitz. Bu oyun artık oyuncuları hareket sayısına göre sınırlamıyor. Bunun yerine, oyuncular bir sonraki seviyeye geçmek için ürün çiftlerini hızlı bir şekilde eşleştirmelidir. Funko Pop'ta! Blitz, zorlukları tamamlamak kolaydır çünkü özel eşyalar toplamak zorundasınız. Sistemin dikte ettiği ürünleri toplamak konusunda endişelenmenize gerek yok - çoğunlukla yüksek puanlara odaklanacaksınız. Bu oyun çarpıcı aydınlatma efektlerini eğlence ile birleştiriyor. Bulmacaları türün tipik sınırlamalarından kurtarır. Bundan sonra, Funko Pop'ta hiçbir engel yok! Blitz. Candy Crush Saga'nın destek araçlarına dönüştüğü oyunun bombalarıyla, çok sayıda öğenin çevresini kolayca temizleyebilirsiniz. Ayrıca, bu yardımla yeni öğeler de oluşturabilirsiniz. Roketler, beş renkli kronlar, bombalar veya X2 puanları gibi diğer destek öğeleri. Zorluklar açısından, belki de tek şey zamanlama.

# Funko Pop! Blitz şık APK 1.18.14 [Sınırsız para] Özellik:

Funko Pop'u getirmek için 3 maç! Hayata rakamlar! Hepimizde hayranı kutlayan yepyeni bir eşleşen bulmaca oyununda ikonik karakterlerle toplayın ve oynayın! Favori fandomlarından bazılarından geleceğe geri dönme , Jurassic World , shrek , ejderhanı nasıl eğitirsiniz /i>, Evrensel Canavarlar , General Mills ve Fantastik Plastik - sadece birkaç isim! İkonik Funko Pop ile yükseltin ve oynayın! Karakterler: Marty McFly, Jurassic World'den mavi, Tigress, Dracula, Pillsbury Doughboy ve daha fazlası. Hepsinin duyguları, eğlenceli animasyonlarla ve güçlü süperlerle hayat bulduğunu görün. Karakterler • Maç 3 ve Blitz Modunu Etkinleştirin • Süper gidip tahta patlatma • Seviye atlamak için görevleri tamamlayın • Funko popları hediye etmek ve almak için ekiplere katılın! Arkadaşlarla Karakter Supers Her Funko Pop! Karakter, filmlerini, şovlarını veya TV reklamlarını oluşturan ikonik bir anı kutlayan benzersiz bir süper var. Bu süperler, bu karakterin yeterli tahtadan temizlendiğinde etkinleştirilebilir. Bulmaca tahtasındayken, Supers daha fazla Funko Pop'u temizlemek için kullanılabilir! Karakterler, güçlendirmeler ve gizemli kutular oluşturun veya daha fazla zaman ekleyin! Karakterinizi güçlendirmek için metreyi doldurmak için 3 veya daha fazla eşleştirin, ardından her 60 saniyelik turda en iyi puanı almanıza nasıl yardımcı olduklarını görün. Bulmaca panosunun altındaki maçlar yaparak. Dolu olduğunda, Blitz modu oluşacaktır. Blitz modu sırasında, 5 Funko Pop'tan biri! Tahtadaki karakterler geçici olarak kaybolacak ve maçlar yapmayı ve bonus puanları puanlamayı kolaylaştıracak. PRO İPUCU: Oyuncu seviyeniz ne kadar yüksek olursa, Blitz modu sırasında o kadar bonus puan alacaksınız. Planladığımız tüm eğlenceyi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz! POP! Blitz ™, Fantastik Plastik ™ & © 2019 Funko, LLC. Universal Monsters © 2019 Universal City Studios LLC. Tüm hakları saklıdır. . Tüm hakları saklıdır. Tm lisans altında kullanılır. Kullanım Koşulları (https://static.n3twork.com/docs/terms.html)

Oyunun ilgi çekici bulmaca oyunuyla hayat bulmasına izin verin.
Yaratıcı ve yenilikçi bir maç üç bulmaca oyunu.
Çeşitli oyun modlarıyla bulmacalara ekstra zevk ve eğlence eklemek mümkündür.
Büyüleyici bulmacaları çözerek daha fazla ödülün kilidini açın.
Puanları artırmak için ek bulmacalar ekleyin. Bulmacalardaki yeni kombo kombinasyonlarının kilidini açın.
Oyuncuların ve arkadaşlarının zihinsel kapasitesini test eden zor bulmacaları çözün.
Bunun bazı özellikleri şunlardır: Çıkış tarihi, bir özet ve bir derecelendirme.
Funko Pop! Blitz kendini bir açıklama ile tanıtıyor.
Çok sevimli bir estetiğe sahip bir Match-3 oyunu.
Hem oyuna hem de fikirlere yaratıcılık eklemek büyük ölçüde yardımcı olur.

# Nasıl indirilir ve kurulur Funko Pop! Blitz şık APK 1.18.14 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Funko Pop! Blitz modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Funko Pop! Blitz mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Funko Pop! Blitz indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Funko Pop! Blitz arayın.

# Tam Özellikler Funko Pop! Blitz şık APK 1.18.14 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut144.5MB
versiyon1.18.14
Sürüm Kodu204728
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinACCESS_NETWORK_STATE INTERNET WAKE_LOCK RECEIVE AD_ID BILLING BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE CHECK_LICENSE RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE C2D_MESSAGE BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE POST_NOTIFICATIONS
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
PowerManager Wakelocks'un işlemciyi uyku veya ekranın karartılmasından korumasına izin verir.
Bir uygulamanın, sistemin önyüklenmesinden sonra yayınlanan aksiyon_boot_completed'i almasına izin verir.
; Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.:

Min Sdk24
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanıyor.
Uygulama, cihazın tutam hareketleri gibi temel iki noktalı çokluitok özelliklerini kullanıyor, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmiyor.
Bu, Android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst setidir .; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş multitouch özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, Android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir süper kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Funko Pop! Blitz şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Funko Pop! Blitz şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 35

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (35)

 • U

  @Anonim   2022-03-19 11:10:43

  Kimden:US   cihaz:Pixel 3a XL   OS:android 12
  no star rating. food this needs updating.
 • D

  @Anonim   2021-12-28 22:21:53

  Kimden:DE   cihaz:M2103K19G   OS:android 11
  Outdated needs Update
 • C

  @Anonim   2021-10-08 21:11:31

  Kimden:CL   cihaz:motorola one action   OS:android 11
  que les cuesta actualizarlo?
 • U

  @Anonim   2021-03-07 14:34:38

  Kimden:US   cihaz:ONEPLUS A6003   OS:android 10
  goooooooooooooooooooooooood
 • U

  @Anonim   2021-02-12 15:00:25

  Kimden:US   cihaz:Redmi Note 9S   OS:android 10
  Necesita actualizarse
 • C

  @Anonim   2021-01-31 11:35:12

  Kimden:CA   cihaz:moto g(7) play   OS:android 10
  nice mods Not laggy so cool
 • U

  @Anonim   2021-01-29 17:12:38

  Kimden:US   cihaz:SM-A217F   OS:android 10
  Doesn't work, like anything with an ".ru" at the end
 • U

  @Anonim   2020-12-04 00:42:44

  Kimden:US   cihaz:SM-J700P   OS:android 7.1.1
  plz update this. version
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Funko Pop! Blitz şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Funko Pop! Blitz

 • N

  @Anonim   2021-05-21 10:21:50

  Kimden:NZ   cihaz:samsung SM-G960F   OS:android 10
  can you please get an updated version of this, game wont play without an update
 • D

  @Anonim   2021-04-24 09:14:47

  Kimden:DE   cihaz:samsung SM-G970F   OS:android 11
  i Don't have a mod but i can help because i searched for weeks for a working mod. Write me on instagram: yveee91
 • G

  @Anonim   2021-03-05 01:16:14

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi M2004J19C   OS:android 10
  i want mod money and lot of boosters spin please i want it
 • U

  @Anonim   2021-01-17 10:36:36

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g(8) play   OS:android 9
  que todos sea ilimitado como las vidas, el dinero, y todo
 • U

  @Anonim   2021-01-03 02:49:19

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-N970U   OS:android 10
  a mod for the new version would be great maybe infinite coins
 • U

  @Anonim   2021-01-02 09:22:52

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-N950F   OS:android 9
  Can you get an updated version of this game please!! with unlimited everything! thank you!!
 • U

  @Anonim   2020-10-20 15:04:05

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-N970U   OS:android 10
  unlimited everything i love this game it just ****s I always run out of lives and I don't have enough coins to get anymore funkos or anything
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Funko Pop! Blitz şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (10) Sürümler of Funko Pop! Blitz şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme