HappyMod › Games › Casual › Homecraft Mod
Homecraft Mod

Homecraft şık APK 1.98.4 [Sınırsız para][Çatlak]

Güncelleme açık: 2024-07-22

Homecraft şık değiştirilmiş bir versiyonudur Homecraft tarafından geliştirildi Tapblaze. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Çatlak Talimatlar: Çok fazla para birimi elde etmek için ... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Homecraft 1.98.4 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıHomecraft şık APK 1.98.4 [Sınırsız para][Çatlak]
versiyon1.98.4
Güncelleme açık2024-07-22
Boyut173.11 MB
Mod BilgisiÇatlak Talimatlar: Çok fazla para birimi elde etmek için oyunu girin
geliştiriciTapblaze
Ringtone İndirToca Boca Ringtone
KategoriCasual
Google Play'den edininHomecraft
Orijinal apk'yı indirinHomecraft (173.11 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Good Pizza, Great Pizza şık APK
Hair Salon Makeover şık APK
Pizza Maker - My Pizza Shop şık APK
Homematch Home Design Games şık APK
Restaurant Dreams: Chef World şık APK
Island Adventure şık APK
Gummy Gush şık APK
Cake Maker Shop - Cooking Game şık APK
Nail Salon Makeover şık APK
Bağlantılar İndir:

Homecraft şık APK 1.98.4 [Sınırsız para][Çatlak]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (173.11 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Homecraft şık APK 1.98.4 [Sınırsız para][Çatlak]

Özellik V1 Özellik:
Yeterli para birimi
Not: Oyunu ilk yüklediğinizde, üç oyun oyununun simgesini oynamak için öğretim istemlerinde görünebilir. Lütfen oyundan çıkın ve tekrar girin.

Özellik V2 Özellik:
Çatlak Talimatlar: Çok fazla para birimi elde etmek için oyunu girin

Önerilen mod

Mod son sürüm

# İç tasarımcı olarak tasarım becerilerini etkileyin.

İlk olarak, Homecraft'ı Michelle ile tanışmaya götürdüğünüzde Felicity'ye müşteri olarak oynuyorsunuz. Bu, oyunda yaşadığınız ilk heyecan verici rol. Odanızı yeni mobilyalarla yenilemeden önce, önce para ile satın almanız gerekir. Bu, alanınızı daha iyi bir versiyona yeniden tasarlamadan önce çok para kazanmanızı sağlar. İlk girdiğinizde odanızın barınımından şaşıracaksınız. Bu yüzden mümkün olan en kısa sürede geliştirmeye başlamak isteyeceksiniz - istediğiniz değişikliklerle. Oyunun odaları aynı anda üzerinde çalışmaya başlayabileceğiniz çeşitli nesneler içerir. Odanın mobilyalarının tarzına şaşıracaksınız.

# Evleri asgari masraf ve çaba ile kolayca dönüştürün.

Yenilemeye başlamak için para ödemek için bir odaya girerken Homecraft'taki simgelere tıklayın. Bunu yapmak size parasal bir ödül verir ve projenize devam etmenizi sağlar. Bir odaya yeni nesneler eklemek, belirli bir nesnenin birçok farklı stili ve tasarımından seçim yapmanızı sağlar. Oradan, odayı istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Odanıza yeni bir nesne eklemek, oyunda karşılaştığınız engellerle yüzleşmeniz için size ilham verir. Bu zorlukların üstesinden gelmek, yeni unsurlar toplama arzunuzu artırır. Bu eklemelerden bazıları, odanızdaki diğer unsurlarla uyumlu bir şekilde birleşir. Bu, diğer konukların odalarını ziyaret etmeye devam etmenize ilham verir.

# Zorlu üç seviyeli bir maçın üstesinden gelinmesi gerekiyor.

Ek para kazanmak veya Homecraft'ta yeni öğelere erişmek için maç üç zorluklara katılabilirsiniz. Bu seviyeler uzun zamandır var ve herkesin takip edebileceği kolay kurallara sahip. Ayrıca, bu seviyelerin katılımı hiçbir maliyeti yoktur, çünkü katılımcıların yeni bir şey satın almaları gerekmez. Sadece aynı tipte 3 öğeye kadar eşleşebilirsiniz. Bundan daha fazlası ve maçınız sayılmaz. Ek olarak, belirli parametreler içinde aynı türden üçten fazla öğeyle eşleşemezsiniz. Her seviye, başarılı olmak için karşılanması gereken farklı bir gereksinim kümesi gerektirir. Kaynakları akıllıca kullanmanız ve zorluğu tamamlamak için her hareketi koordine etmeniz gerekir. Daha iyi ödeme almak, performansınızda ne kadar doğru olursanız, seveceğiniz ilginç bir noktadır. Bunun nedeni, ödeme oranınızın her seviyedeki hamle sayısına göre artış olduğunu belirten bir kuraldır.

# Panasonic Lumix DMC-GX1 aşağıdaki özelliklere sahiptir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce farklı ev dekor seçeneği var. Bir ev tasarım simülasyonunda, insanlar eşleşen 3 bulmaca problemini çözmek zorunda kalırlar. Olağanüstü kişiliklere sahip müşteriler ve ev sahipleri çok dikkat çeker. İşlevsel, şık ev mobilyaları ve aksesuarları. Evler tasarlamada daha iyi olmak size bir iç tasarımcı olarak bonus veriyor. Hem hikaye hem de oyun oynamak hoş.

# Oyun hakkında bilgi burada mevcuttur.

Tapblaze'nin en ünlü kreasyonlarından biri, oyuncuların kendi evlerini ve şehirlerini inşa etmelerini sağlayan etkileyici gerçekçi bir bilgisayar oyunu olan Homecraft'tır. Bu ücretsiz oyun Android platformunda oynanabilir; Oyuncular bunu ücretsiz olarak yükleyebilirler. Bu simülasyonun benzersiz yönü, oyuncuların küresel ölçekte bir alan tasarlamalarıdır; Odalar bile kendi evlerinde tasarlayabilirler. Tasarımla bir şeyler yaratmayı seviyorsanız, bu sizin için oyundur. Sizi seçiminizden memnun bırakacak birçok gelişmiş ve benzersiz özelliğe sahiptir. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz diğer olağanüstü oyunlar var. Sağlanan kontrolleri kullanarak, oyuncular evlerini daha güzel ve ziyaretçiler için daha çekici hale getirebilir. Bu oyunda yaratıcılık teşvik edilir ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılmalıdır.

# Bir iç tasarımcı olma hayalini yaratmak.

İç mimar olmak, Homecraft'ta istihdamı kabul etmek için olmasa bile bitmemiş bir rüya olmaya devam edecektir. Başarılı bir tasarımcı olarak, oyuncular müşterileri için evler tasarlamak zorunda kalacaklardı. Sonuç olarak, sayısız müşteri her gün tarafından oluşturulan randevu alır. Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce tamamlanmış tasarımla, tüm ihtiyaçlarını mümkün olduğunca çabuk karşılamanız gerekir. Bu, yeni tasarımları yenilikçi özelliklerle sürekli olarak yeniden tasarlamanızı gerektirir. Bu oyun normal bir ev dekorasyon oyunudur, aynı zamanda bir deneyim verme tasarım yöntemidir. Mobilyaları Feng Shui kurallarına göre düzenleyerek, çok seçici olmadan evi güzelleştirebilirsiniz. Bunu yapmak, tasarımla ilgilenenlerin çalışmalarında daha fazla deneyim kazanmasına yardımcı olur. Buna ek olarak, bu oyun eğlenceli ve hatta canlandırıcı - tasarım endüstrisini takip etmek isteyen insanlar için mükemmel bir seçim haline getiriyor.

# Küçük bir oyun deneyimi ile başlığa harika grafikler eklenmiştir.

Homecraft, oyunculara fantastik ve hayranlık uyandıran bir 3D grafik mekanizması sunar. Evler, alandan yararlanmak için mantıklı bir şekilde tasarlanmış ve düzenlenmiştir. Bu oyun, iyi yapılmış oyun ve şaşırtıcı görselleri nedeniyle birçok kişi tarafından seviliyor. Bir ev için mobilya seçerken, müşterinin standartlarını ve arzularını dikkate almak önemlidir. Ancak, standart bir düzende özelleştirmeler yaparken en son trendlere odaklanın. Bu oyun, oyuncuların farklı kategorilerde odalar tasarlamasına olanak tanır. Bunlar basit, ortalama, etkileyici ve büyük odalar içerir. Ayrıca, oyuncunun aynı odayı tekrar tekrar yaratmaktan sıkılmamasına yardımcı olan birçok mini oyun da var. Bu oyun aynı zamanda oyuncunun kullanabileceği tonlarca yeni mobilya ve öğenin kilidini açan 3 bulmaca içeriyor. Ancak, müşterinin mükemmel evini tasarlarken, oyuncu onu bitiren son kişidir.

# Oyun çeşitli özellikler sunuyor.

Binlerce farklı ev dekorasyonu, evi daha güzel hale getirmek için homecraft.t uygun nesneler oynadıklarında oyunculara eğlenceli, benzersiz deneyimler sunar.

# Homecraft şık APK 1.98.4 [Sınırsız para][Çatlak] Özellik:

Hiç kendi iç tasarım stüdyonuzu yönetmenin nasıl bir his olduğunu bilmek istediniz mi? Artık TapBlaze'in en yeni ev tasarımı oyunu Homecraft ile bunu yapabilirsiniz! İç mimar sezginize sadık kalarak müşterinizin tasarım talebini karşılamak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Mahallenizin... şehrinizin... ülkenizin... dünyanızın usta ev ustası olun! Müşterilerinizin hayallerindeki evi yaratmalarına yardımcı olmak için 3'lü eşleştirme bulmacasını çözün ve yüzlerce yeni dekor öğesinin kilidini açın! Nihai tasarım tamamen size kalmış! ÖZELLİKLER* 100'lerce farklı ev dekorasyonu öğesi* 3'lü eşleştirme bulmaca mücadeleleriyle ev tasarımı simülasyonu* Benzersiz evler ve müşteriler * Bir iç dekoratör olarak tasarım becerilerinizi geliştirirken ödüllerin kilidini açın* Sevimli hikaye ve rahatlatıcı oyun Şimdi indirin ve ev işçiliğine başlayın!Gizlilik Politikası: http://www.tapblaze.com/about/privacy-policy/Hizmet Şartları: http://www.tapblaze.com/about/terms-conditions/

İç tasarımcı olarak tasarım becerilerini etkileyin.
Evleri asgari masraf ve çaba ile kolayca dönüştürün.
Zorlu üç seviyeli bir maçın üstesinden gelinmesi gerekiyor.
Panasonic Lumix DMC-GX1 aşağıdaki özelliklere sahiptir.
Oyun hakkında bilgi burada mevcuttur.
Bir iç tasarımcı olma hayalini yaratmak.
Küçük bir oyun deneyimi ile başlığa harika grafikler eklenmiştir.
Oyun çeşitli özellikler sunuyor.

# Nasıl indirilir ve kurulur Homecraft şık APK 1.98.4 [Sınırsız para][Çatlak]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Homematch Home Design Games modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Homematch Home Design Games mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Homematch Home Design Games indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Homematch Home Design Games arayın.

# Tam Özellikler Homecraft şık APK 1.98.4 [Sınırsız para][Çatlak]

// İndirme Bilgileri //

Boyut173.1MB
versiyon1.98.4
Sürüm Kodu301101
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinAD_ID POST_NOTIFICATIONS INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE CHECK_LICENSE WAKE_LOCK ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_AD_ID BILLING BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE ACCESS_ADSERVICES_TOPICS READ_GSERVICES FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION VIBRATE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Titreşime erişim sağlar.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK34
Hedef SDK Txt34
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

// imza //

MD5B1B103FA442532DC31520CF82BA654AB
imza37CAB548D4972EEA2259422FBE1986CB0ACD0D23
CBE6A1BEDFBFA85C5D9779D3D7D32377B32CFA05707C5E251132E7E289FCEA04
GeçerliFri Mar 18 12:49:33 CET 2022 until: Tue Mar 12 12:49:33 CET 2047
Seri numarası241efb1d

// Geliştirici //

Geliştiricizhangkongkeji
OUzhangkong
organizasyonandroid
yerelÇangşa
ülkeÇin
şehirhunan

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Homecraft şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Homecraft şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 38

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (38)

 • D

  @Anonim   2024-07-20 00:15:48

  Kimden:DE   cihaz:SM-S908B   OS:android 14
  Super
 • B

  @Anonim   2024-06-25 23:15:53

  Kimden:BR   cihaz:SM-G570M   OS:android 8.0.0
  não consigo entrar no jogo
 • O

  @Anonim   2024-04-29 22:19:49

  Kimden:OM   cihaz:JNY-LX1   OS:android 10
  Gggg
 • I

  @Anonim   2024-04-24 18:37:19

  Kimden:IN   cihaz:SM-A135F   OS:android 12
  samar
 • I

  @Anonim   2024-04-23 22:50:55

  Kimden:ID   cihaz:23053RN02A   OS:android 14
  mantap
 • E

  @Anonim   2024-04-23 11:56:35

  Kimden:ES   cihaz:moto g53 5G   OS:android 13
  good
 • V

  @Anonim   2024-04-07 21:31:53

  Kimden:VN   cihaz:23053RN02A   OS:android 13
  hayhayhayhay
 • I

  @Anonim   2024-03-17 07:43:54

  Kimden:ID   cihaz:RNE-L22   OS:android 8.0.0
  bagus game nya
 • G

  @Anonim   2024-03-14 22:16:11

  Kimden:GB   cihaz:SM-M013F   OS:android 10
  nice
 • I

  @Anonim   2024-03-10 19:33:27

  Kimden:ID   cihaz:SM-A047F   OS:android 13
  goof
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Homecraft şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Homecraft

 • I

  @Anonim   2020-02-03 19:07:33

  Kimden:IT   cihaz:samsung SM-G965F   OS:android 9
  you could kindly update the game to the version 1.4.16?
 • M

  @Anonim   2019-10-17 12:01:36

  Kimden:MX   cihaz:HUAWEI ANE-LX3   OS:android 9
  update plse update plse update plse update plse update plse update plse
Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Homecraft şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (187) Sürümler of Homecraft şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Homecraft şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme