HappyMod › Games › Casual › Homecraft Mod
Homecraft Mod

Homecraft şık APK 1.76.1 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

Güncelleme açık: 2023-05-20

Homecraft şık değiştirilmiş bir versiyonudur Homecraft tarafından geliştirildi Tapblaze. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Homematch MOD APK (Sınırsız para, hayatlar) 1.76.1... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Homecraft 1.76.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıHomecraft şık APK 1.76.1 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]
versiyon1.76.1
Güncelleme açık2023-05-20
Boyut173.2 MB
Mod BilgisiHomematch MOD APK (Sınırsız para, hayatlar) 1.76.1
geliştiriciTapblaze
KategoriCasual
Google Play'den edininHomecraft
Orijinal apk'yı indirinHomecraft (194.5 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Good Pizza, Great Pizza şık APK
Pizza Maker - My Pizza Shop şık APK
Homematch Home Design Games şık APK
Restaurant Dreams: Chef World şık APK
Bağlantılar İndir:

Homecraft şık APK 1.76.1 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

Hızlı indirme (194.5 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (194.5 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Homecraft şık APK 1.76.1 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

Özellik V1 Özellik:
Homematch Home Design Games v1.76.1 modu, içinizdeki iç tasarımcıyı ortaya çıkarmanıza yardımcı olan heyecan verici bir oyundur.
Bu oyunla, farklı mobilyalar, aksesuarlar ve dekorasyonlar seçerek hayalinizdeki evi tasarlayabilir ve dekore edebilirsiniz. yaşam alanı daha çekici ve rahat.
Oyunun mod sürümü, evinizi dekore etmek için gerekli tüm öğeleri satın almanıza olanak tanıyan yeterli para birimiyle birlikte gelir.
Ancak, oyunu ilk yüklediğinizde, oyunun arayüzünde size rehberlik edecek bazı öğretim komutlarıyla karşılaşabilirsiniz.
Oyunu oynamaya ve hayalinizdeki evi yaratmaya başlamak için oyundan çıkıp tekrar girmeniz yeterlidir.

Özellik V2 Özellik:
Sınırsız Para
Homematch Home Tasarım Oyunları, iç tasarımı seven herkes için eğlenceli bir oyundur. Oyun, odaları sıfırdan tasarlamanıza ve dekore etmenize ve yaratıcılığınızı sanal bir ortamda keşfetmenize olanak tanır.
Zorluklara katılabilir ve daha fazla ürün ve araç satın almanızı sağlayacak ödüller kazanabilirsiniz. Oyunun versiyonu sınırsız para sunuyor, yani kaynakların tükenmesinden endişe etmeden hayalinizdeki ev tasarlayabileceğiniz ve sağlayabileceğiniz anlamına geliyor.

Özellik V3 Özellik:
Yeterli para birimi
Not: Oyunu ilk yüklediğinizde, öğretim istemlerinde üç oyunlu oyunun simgesini oynatmak için görünebilir. Lütfen oyundan çıkın ve tekrar girin.

Özellik V4 Özellik:
sınırsız para

Özellik V5 Özellik:
Sınırsız para, hayatlar

Özellik V6 Özellik:
Sınırsız Para, Yaşamlar
Homematch, son yıllarda çok dikkat çeken popüler bir bulmaca oyunudur. Homematch Mod APK 1.76.1, Oyuncular artık sınırsız para ve yaşamın tadını çıkarabilir, oyun boyunca ilerlemeyi kolaylaştırır. Sanal para biriminden.
Ayrıca, oyuncular sınırsız hayata erişebilirler, bu da ilerleme kaybetme korkusu olmadan hata yapmalarına izin verir.

Önerilen mod

Mod son sürüm

# İç tasarımcı olarak tasarım becerilerini etkileyin.

İlk olarak, Homecraft'ı Michelle ile tanışmaya götürdüğünüzde Felicity'ye müşteri olarak oynuyorsunuz. Bu, oyunda yaşadığınız ilk heyecan verici rol. Odanızı yeni mobilyalarla yenilemeden önce, önce para ile satın almanız gerekir. Bu, alanınızı daha iyi bir versiyona yeniden tasarlamadan önce çok para kazanmanızı sağlar. İlk girdiğinizde odanızın barınımından şaşıracaksınız. Bu yüzden mümkün olan en kısa sürede geliştirmeye başlamak isteyeceksiniz - istediğiniz değişikliklerle. Oyunun odaları aynı anda üzerinde çalışmaya başlayabileceğiniz çeşitli nesneler içerir. Odanın mobilyalarının tarzına şaşıracaksınız.

# Evleri asgari masraf ve çaba ile kolayca dönüştürün.

Yenilemeye başlamak için para ödemek için bir odaya girerken Homecraft'taki simgelere tıklayın. Bunu yapmak size parasal bir ödül verir ve projenize devam etmenizi sağlar. Bir odaya yeni nesneler eklemek, belirli bir nesnenin birçok farklı stili ve tasarımından seçim yapmanızı sağlar. Oradan, odayı istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Odanıza yeni bir nesne eklemek, oyunda karşılaştığınız engellerle yüzleşmeniz için size ilham verir. Bu zorlukların üstesinden gelmek, yeni unsurlar toplama arzunuzu artırır. Bu eklemelerden bazıları, odanızdaki diğer unsurlarla uyumlu bir şekilde birleşir. Bu, diğer konukların odalarını ziyaret etmeye devam etmenize ilham verir.

# Zorlu üç seviyeli bir maçın üstesinden gelinmesi gerekiyor.

Ek para kazanmak veya Homecraft'ta yeni öğelere erişmek için maç üç zorluklara katılabilirsiniz. Bu seviyeler uzun zamandır var ve herkesin takip edebileceği kolay kurallara sahip. Ayrıca, bu seviyelerin katılımı hiçbir maliyeti yoktur, çünkü katılımcıların yeni bir şey satın almaları gerekmez. Sadece aynı tipte 3 öğeye kadar eşleşebilirsiniz. Bundan daha fazlası ve maçınız sayılmaz. Ek olarak, belirli parametreler içinde aynı türden üçten fazla öğeyle eşleşemezsiniz. Her seviye, başarılı olmak için karşılanması gereken farklı bir gereksinim kümesi gerektirir. Kaynakları akıllıca kullanmanız ve zorluğu tamamlamak için her hareketi koordine etmeniz gerekir. Daha iyi ödeme almak, performansınızda ne kadar doğru olursanız, seveceğiniz ilginç bir noktadır. Bunun nedeni, ödeme oranınızın her seviyedeki hamle sayısına göre artış olduğunu belirten bir kuraldır.

# Panasonic Lumix DMC-GX1 aşağıdaki özelliklere sahiptir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce farklı ev dekor seçeneği var. Bir ev tasarım simülasyonunda, insanlar eşleşen 3 bulmaca problemini çözmek zorunda kalırlar. Olağanüstü kişiliklere sahip müşteriler ve ev sahipleri çok dikkat çeker. İşlevsel, şık ev mobilyaları ve aksesuarları. Evler tasarlamada daha iyi olmak size bir iç tasarımcı olarak bonus veriyor. Hem hikaye hem de oyun oynamak hoş.

# Oyun hakkında bilgi burada mevcuttur.

Tapblaze'nin en ünlü kreasyonlarından biri, oyuncuların kendi evlerini ve şehirlerini inşa etmelerini sağlayan etkileyici gerçekçi bir bilgisayar oyunu olan Homecraft'tır. Bu ücretsiz oyun Android platformunda oynanabilir; Oyuncular bunu ücretsiz olarak yükleyebilirler. Bu simülasyonun benzersiz yönü, oyuncuların küresel ölçekte bir alan tasarlamalarıdır; Odalar bile kendi evlerinde tasarlayabilirler. Tasarımla bir şeyler yaratmayı seviyorsanız, bu sizin için oyundur. Sizi seçiminizden memnun bırakacak birçok gelişmiş ve benzersiz özelliğe sahiptir. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz diğer olağanüstü oyunlar var. Sağlanan kontrolleri kullanarak, oyuncular evlerini daha güzel ve ziyaretçiler için daha çekici hale getirebilir. Bu oyunda yaratıcılık teşvik edilir ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılmalıdır.

# Bir iç tasarımcı olma hayalini yaratmak.

İç mimar olmak, Homecraft'ta istihdamı kabul etmek için olmasa bile bitmemiş bir rüya olmaya devam edecektir. Başarılı bir tasarımcı olarak, oyuncular müşterileri için evler tasarlamak zorunda kalacaklardı. Sonuç olarak, sayısız müşteri her gün tarafından oluşturulan randevu alır. Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce tamamlanmış tasarımla, tüm ihtiyaçlarını mümkün olduğunca çabuk karşılamanız gerekir. Bu, yeni tasarımları yenilikçi özelliklerle sürekli olarak yeniden tasarlamanızı gerektirir. Bu oyun normal bir ev dekorasyon oyunudur, aynı zamanda bir deneyim verme tasarım yöntemidir. Mobilyaları Feng Shui kurallarına göre düzenleyerek, çok seçici olmadan evi güzelleştirebilirsiniz. Bunu yapmak, tasarımla ilgilenenlerin çalışmalarında daha fazla deneyim kazanmasına yardımcı olur. Buna ek olarak, bu oyun eğlenceli ve hatta canlandırıcı - tasarım endüstrisini takip etmek isteyen insanlar için mükemmel bir seçim haline getiriyor.

# Küçük bir oyun deneyimi ile başlığa harika grafikler eklenmiştir.

Homecraft, oyunculara fantastik ve hayranlık uyandıran bir 3D grafik mekanizması sunar. Evler, alandan yararlanmak için mantıklı bir şekilde tasarlanmış ve düzenlenmiştir. Bu oyun, iyi yapılmış oyun ve şaşırtıcı görselleri nedeniyle birçok kişi tarafından seviliyor. Bir ev için mobilya seçerken, müşterinin standartlarını ve arzularını dikkate almak önemlidir. Ancak, standart bir düzende özelleştirmeler yaparken en son trendlere odaklanın. Bu oyun, oyuncuların farklı kategorilerde odalar tasarlamasına olanak tanır. Bunlar basit, ortalama, etkileyici ve büyük odalar içerir. Ayrıca, oyuncunun aynı odayı tekrar tekrar yaratmaktan sıkılmamasına yardımcı olan birçok mini oyun da var. Bu oyun aynı zamanda oyuncunun kullanabileceği tonlarca yeni mobilya ve öğenin kilidini açan 3 bulmaca içeriyor. Ancak, müşterinin mükemmel evini tasarlarken, oyuncu onu bitiren son kişidir.

# Oyun çeşitli özellikler sunuyor.

Binlerce farklı ev dekorasyonu, evi daha güzel hale getirmek için homecraft.t uygun nesneler oynadıklarında oyunculara eğlenceli, benzersiz deneyimler sunar.

# Homecraft şık APK 1.76.1 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma] Özellik:

Hiç kendi iç tasarım stüdyonuzu yönetmenin nasıl bir his olduğunu bilmek istediniz mi? Artık TapBlaze'in en yeni ev tasarımı oyunu Homecraft ile bunu yapabilirsiniz! İç mimar sezginize sadık kalırken, müşterinizin tasarım talebini karşılamak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Mahallenizin usta ev işçisi olun... şehriniz... ülkeniz ... dünyanız! 3'lü eşleştirme bulmaca seviyesini çözün ve müşterilerinizin hayallerindeki evi yaratmalarına yardımcı olmak için yüzlerce yeni dekor öğesinin kilidini açın! Nihai tasarım tamamen size kalmış! ÖZELLİKLER* 100'lerce farklı ev dekorasyonu öğesi* 3'lü eşleştirme bulmaca mücadelesi içeren ev tasarımı simülasyonu* Eşsiz evler ve müşteriler * Bir iç mimar olarak tasarım becerilerinizi geliştirirken ödüllerin kilidini açın* Sevimli hikaye ve rahatlatıcı oyun İndirin ve şimdi ev yapımına başlayın!Gizlilik Politikası: http://www.tapblaze.com/about/privacy-policy/Hizmet Şartları: http://www.tapblaze.com/about/terms-conditions/

İç tasarımcı olarak tasarım becerilerini etkileyin.
Evleri asgari masraf ve çaba ile kolayca dönüştürün.
Zorlu üç seviyeli bir maçın üstesinden gelinmesi gerekiyor.
Panasonic Lumix DMC-GX1 aşağıdaki özelliklere sahiptir.
Oyun hakkında bilgi burada mevcuttur.
Bir iç tasarımcı olma hayalini yaratmak.
Küçük bir oyun deneyimi ile başlığa harika grafikler eklenmiştir.
Oyun çeşitli özellikler sunuyor.

# Nasıl indirilir ve kurulur Homecraft şık APK 1.76.1 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Homematch Home Design Games modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Homematch Home Design Games mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Homematch Home Design Games indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Homematch Home Design Games arayın.

# Tam Özellikler Homecraft şık APK 1.76.1 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

// İndirme Bilgileri //

Boyut173.2MB
versiyon1.76.1
Sürüm Kodu301024
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinAD_ID SCHEDULE_EXACT_ALARM INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK BILLING BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE VIBRATE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION SYSTEM_ALERT_WINDOW
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
vibratör.;Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.:

Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK30
Hedef SDK Txt30
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Homecraft şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Homecraft şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 32

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (32)

 • G

  @Anonim   2023-04-10 00:08:06

  Kimden:GB   cihaz:M2006C3MG   OS:android 11
  this is very good thanks #happymod
 • R

  @Anonim   2022-07-15 15:12:12

  Kimden:RO   cihaz:M2007J17G   OS:android 11
  its working#HappyMod#
 • U

  @Anonim   2022-02-13 14:50:23

  Kimden:US   cihaz:MI PAD 4   OS:android 8.1.0
  nope....i can't even install
 • U

  @Anonim   2021-12-22 06:45:35

  Kimden:US   cihaz:RMX1921   OS:android 11
  seruuu bangeeet!!!#HappyMod#
 • G

  @Anonim   2021-10-27 21:34:46

  Kimden:GB   cihaz:CPH1819   OS:android 10
  fake mod. don't download
 • B

  @Anonim   2021-07-14 05:47:11

  Kimden:BR   cihaz:SM-A105M   OS:android 10
  super funciona! recomendoo, e dinheiro infinito quando a gente compra alguma coisa ele nao gastaaaaa
 • T

  @Anonim   2021-07-06 16:50:26

  Kimden:TH   cihaz:KT960   OS:android 8.1.0
  ดีจ้าาดีมากๆเลยจ้าดีสุดๆเลยจ้า
 • U

  @Anonim   2021-06-30 12:25:02

  Kimden:US   cihaz:SM-A705F   OS:android 11
  It's work zjajshdgrje
 • I

  @Anonim   2021-05-19 21:24:18

  Kimden:ID   cihaz:LUNA V57   OS:android 8.1.0
  Hm
 • U

  @Anonim   2021-05-12 19:23:40

  Kimden:US   cihaz:CPH1609   OS:android 6.0
  its working good but need an update
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Homecraft şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Homecraft

 • I

  @Anonim   2020-02-03 19:07:33

  Kimden:IT   cihaz:samsung SM-G965F   OS:android 9
  you could kindly update the game to the version 1.4.16?
 • M

  @Anonim   2019-10-17 12:01:36

  Kimden:MX   cihaz:HUAWEI ANE-LX3   OS:android 9
  update plse update plse update plse update plse update plse update plse
Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Homecraft şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (168) Sürümler of Homecraft şık

 • Homecraft Mod Apk 1.76.1 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

  Homecraft Mod Apk 1.76.1 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

  Sınırsız Para, Yaşamlar
  Homematch, son yıllarda çok dikkat çeken popüler bir bulmaca oyunudur. Homematch Mod APK 1.76.1, Oyuncular artık sınırsız para ve yaşamın tadını çıkarabilir, oyun boyunca ilerlemeyi kolaylaştırır. Sanal para biriminden.
  Ayrıca, oyuncular sınırsız hayata erişebilirler, bu da ilerleme kaybetme korkusu olmadan hata yapmalarına izin verir.
 • Homecraft Mod Apk 1.75.1 [Sınırsız para]
 • Homecraft Mod Apk 1.74.1 [Sınırsız para]

  Homecraft Mod Apk 1.74.1 [Sınırsız para]

  Altın madeni para ve elmasları kilitlemek sınırsız veya zorla altın madeni para ve elmas kullanımıdır!
  Not: Oyunu ilk yüklediğinizde, üç oyun oyununun simgesini oynamak için öğretim istemlerinde görünebilir. Lütfen oyundan çıkın ve tekrar girin.
 • Homecraft Mod Apk 1.73.2 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

  Homecraft Mod Apk 1.73.2 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

  Sınırsız Para, Yaşamlar
  Homematch, piyasaya sürülmesinden bu yana çok fazla popülerlik kazanan popüler bir maç-üç bulmaca oyunudur.
  Sadece zorlayıcı değil, aynı zamanda biraz zaman geçirmek için harika bir yoldur. > Dahası, Homematch Mod APK ile, oyuncular artık sınırsız paranın ve hayatın tadını çıkarabilir, oyunu daha da eğlenceli hale getirebilir. > Sınırsız hayatlarla, oyuncular artık hayatı kaybetmeden endişelenmeden oyunu istedikleri kadar oynayabilirler. Sonuç olarak, Homematch Mod APK oyuna harika bir katkıdır, oyunculara daha fazla özgürlük sunar ve oyunu daha da heyecan verici hale getirir. Bir sonraki seviyeye kadar, Homematch Mod APK'ya bir denemeyi sağladığınızdan emin olun.
 • Homecraft Mod Apk 1.72.5 [Sınırsız para]

  Altın paraları ve elmasları kilitlemek sınırsız veya zorla altın madeni para ve elmas kullanımıdır!
  Not: Oyunu ilk yüklediğinizde, üç oyun oyununun simgesini oynamak için öğretim istemlerinde görünebilir. Lütfen oyundan çıkın ve tekrar girin.
 • Homecraft Mod Apk 1.72.2 [Sınırsız para][Kilitli][Ücretsiz satın alma]

  Sınırsız Para, Hayat
  Homecraft v1.72.2 MOD APK (Sınırsız Para Hayatları), popüler bir ev tasarımı oyununun en son sürümüdür.
  Bu sürüm, sınırsız para ve yaşamla birlikte gelir ve oyunculara tasarım yapma ve hayallerindeki evleri herhangi bir kısıtlama olmaksızın dekore edin.
  Bu MOD APK ile oyuncular, benzersiz ve kişiselleştirilmiş yaşam alanları yaratmak için özel öğelerin, mobilyaların ve dekorasyonların kilidini açabilir. bekleme süreleriyle kesintiye uğramak veya sıraların tükenmesi.
  Genel olarak, Homecraft v1.72.2 MOD APK, oyuncuların yaratıcılıklarını ve tasarım becerilerini ortaya çıkarmalarına olanak tanıyan eğlenceli ve heyecan verici bir oyundur.
 • Homecraft Mod Apk 1.70.1 [Sınırsız para]

  Altın paraları ve elmasları kilitlemek sınırsız veya zorla altın madeni para ve elmas kullanımıdır!
  Not: Oyunu ilk yüklediğinizde, üç oyun oyununun simgesini oynamak için öğretim istemlerinde görünebilir. Lütfen oyundan çıkın ve tekrar girin.
 • Homecraft Mod Apk 1.69.1 [Sınırsız para]

  Altın paraları ve elmasları kilitlemek sınırsız veya zorla altın madeni para ve elmas kullanımıdır!
  Not: Oyunu ilk yüklediğinizde, üç oyun oyununun simgesini oynamak için öğretim istemlerinde görünebilir. Lütfen oyundan çıkın ve tekrar girin.
 • Homecraft Mod Apk 1.68.5 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

  Sınırsız Para, Yaşam
  Homecraft v1.68.5 MOD APK, oyunculara sınırsız para ve yaşam sunan bir mobil oyun uygulamasıdır.
  Bu, oyuncuların para veya can bitme endişesi duymadan öğeleri satın alıp yükseltebilecekleri anlamına gelir.
  Uygulama, oyun deneyimini daha eğlenceli ve stressiz hale getirmek için tasarlandı, çünkü oyuncular oyun içi para birimi hakkında endişelenmek zorunda kalmadan sanal evlerini inşa etmeye ve yaratmaya odaklanabiliyor.
  Homecraft popüler bir uygulama, iç tasarım ve ev yenileme oyunlarından hoşlanan oyuncular arasında.
  En yeni MOD APK sürümüyle oyuncular daha da sürükleyici ve heyecan verici bir oyun deneyiminin keyfini çıkarabilir.
 • Homecraft Mod Apk 1.68.4 [Sınırsız para]

  Altın paraları ve elmasları kilitlemek sınırsız veya zorla altın madeni para ve elmas kullanımıdır!
  Not: Oyunu ilk yüklediğinizde, üç oyun oyununun simgesini oynamak için öğretim istemlerinde görünebilir. Lütfen oyundan çıkın ve tekrar girin.
 • Homecraft Mod Apk 1.68.3 [Sınırsız para]

  Altın paraları ve elmasları kilitlemek sınırsız veya zorla altın madeni para ve elmas kullanımıdır!
  Not: Oyunu ilk yüklediğinizde, üç oyun oyununun simgesini oynamak için öğretim istemlerinde görünebilir. Lütfen oyundan çıkın ve tekrar girin.
 • Homecraft Mod Apk 1.68.1 [Sınırsız para]

  Altın paraları ve elmasları kilitlemek sınırsız veya zorla altın madeni para ve elmas kullanımıdır!
  Not: Oyunu ilk yüklediğinizde, üç oyun oyununun simgesini oynamak için öğretim istemlerinde görünebilir. Lütfen oyundan çıkın ve tekrar girin.
 • Homecraft Mod Apk 1.67.1 [Sınırsız para]

  Altın paraları ve elmasları kilitlemek sınırsız veya zorla altın madeni para ve elmas kullanımıdır!
  Not: Oyunu ilk yüklediğinizde, üç oyun oyununun simgesini oynamak için öğretim istemlerinde görünebilir. Lütfen oyundan çıkın ve tekrar girin.
 • Homecraft Mod Apk 1.66.3 [Sınırsız para]

  Altın paraları ve elmasları kilitlemek sınırsız veya zorla altın madeni para ve elmas kullanımıdır!
  Not: Oyunu ilk yüklediğinizde, üç oyun oyununun simgesini oynamak için öğretim istemlerinde görünebilir. Lütfen oyundan çıkın ve tekrar girin.
 • Homecraft Mod Apk 1.66.2 [Sınırsız para][Kilitli]

  Sınırsız Para, Yaşamlar
  Homecraft, oyuncuların rüya evlerini tasarlamasına ve dekore etmesine izin veren heyecan verici bir simülasyon oyunudur. ve benzersiz yaşam alanları yaratın.
  Çok çeşitli mobilya, dekorasyon ve malzemelerle, oyuncular çeşitli tasarımları deneyebilir ve stillerini ve kişiliğini yansıtan evler yaratabilirler. Kullanıcı dostu bir arayüz, her yaş için uygun hale getirir.
 • Homecraft Mod Apk 1.66.1 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

  Sınırsız Para, Hayat
  Homecraft, oyuncuların kendi hayallerindeki evi tasarlamalarına ve dekore etmelerine olanak tanıyan popüler bir mobil oyundur.
  Homecraft v1.66.1 MOD APK ile oyuncular artık sınırsız paranın ve hayatın tadını çıkarabilir, hayallerindeki evi herhangi bir sınırlama olmaksızın inşa etmek ve dekore etmek daha kolay.
  Homecraft'ın bu son sürümü, güncellenmiş özellikler ve geliştirilmiş grafiklerle kusursuz bir oyun deneyimi sunuyor.
  Oyuncular, sınırsız para ve can kullanarak yaratıcılıklarını sergileyebilirler. mobilyalarını, dekorlarını ve aksesuarlarını satın almak ve özelleştirmek için.
  Genel olarak, Homecraft v1.66.1 MOD APK, hayallerindeki evi herhangi bir mali kısıtlama olmaksızın inşa etmek isteyen herkes için mükemmel bir seçenektir.
 • Daha...[+]

İlgili Modlar

İndiren kişiler Homecraft şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme