HappyMod › Games › Role_playing › Idle Heroes Mod
Idle Heroes Mod

Idle Heroes şık APK 1.31.0.3 [Kilitli]

Güncelleme açık: 2023-05-27

Idle Heroes şık değiştirilmiş bir versiyonudur Idle Heroes tarafından geliştirildi Dhgames. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Idle Heroes V1.31.0.p3... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Idle Heroes 1.31.0.3 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıIdle Heroes şık APK 1.31.0.3 [Kilitli]
versiyon1.31.0.3
Güncelleme açık2023-05-27
Boyut567.9 MB
Mod BilgisiIdle Heroes V1.31.0.p3
geliştiriciDhgames
KategoriRole_playing
Google Play'den edininIdle Heroes
Orijinal apk'yı indirinIdle Heroes (477.56 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Idle Heroes şık APK
Avenger Legends şık APK
Bağlantılar İndir:

Idle Heroes şık APK 1.31.0.3 [Kilitli]

Hızlı indirme (477.56 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (477.56 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Idle Heroes şık APK 1.31.0.3 [Kilitli]

Idle Heroes V1.31.0.p3

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Dabir uygun sınıf seviyelerini kazandığında cilt ve daha fazla güç değişimi kullanılabilir hale gelir.

Idle Heroes'ın yeni versiyonu birçok yeni bonus ve mekanik tanıtıyor. Yeni kaplamalar toplama için mevcut olduğundan, oyuncular oyuna bu eklemeleri göz ardı edemezler. Deriler giyildiğinde ek güç katar ve güç açısından dengelenir. Bu, oyuncuların yeni bir strateji bulmak için güç istatısını güncellemeleri gerektiği anlamına gelir. Oyunda birçok yeni karakter ortaya çıktığında, stratejilerini buna göre ayarlamaları gerekecektir.

# Kahramanlar sayılarla güçlenir.

Bir kahraman sahibi olarak, oyuncular çok sayıda engelle karşı karşıya. Bu zorluklar oyunun altı çağrılan karakteri tarafından ortaya çıkıyor: Abyss, Fortress, Shadow ve diğer üç grup. Bunlar, oyunun bir seferde birden fazla karakterini içerir. Daha sonraki sistemlerin sadece üç karakteri vardır, ancak düşmanla yüzleşmek için bir karakter oluştururken dikkate almanız gereken önemli ilişkilere sahiptir. Ayrıca, void diğer sistemlerle aynı ilişkiye sahip sistemlere sahiptir; Sadece daha sonraki bir taksitte. Ön ve arka satırlar, bir takımın karakterlerini görüntüler ve her pozisyon için ideal adayları seçmenizi sağlar. Ayrıca savaşın kontrol unsuru hakkında endişelenmenize gerek olmadığını da unutmayın. Bu gözetim, her iki tarafı da kontrol etme konusunda endişelenme ihtiyacını ortadan kaldırır. Her karakterin sağlığının altında bulunan sarı enerji çubuğu, kalan dayanıklılığını ölçer. Doldurmak için düzenli saldırılar gerektirir ve bir saldırı tamamlandıktan sonra otomatik olarak şarj olur. Bu güç ve taktik savaşı, mükemmel olma fırsatı veya üstesinden gelmek için bir zorluk sunar.

# Karakterinizin yeteneklerini yükselterek gücünüzü artırın.

Farklı karakterlerde farklı karakterlere farklı karakterlere erişilebilir. Bulmacalarının parçalarını toplayarak, oyuncular onları takımlarına çağırabilirler. Aşılanın pusulasını kullanarak, çok çeşitli güçlü beş yıldızlı karakterlere erişebilirsiniz. Bu kahramanları eldeki malzemelerle hızlı bir şekilde yükselterek, onları hemen 100'e getirebilirsiniz. Bir kez oradalar, onlarla daha fazla macera içindesiniz. Beş yıldızlı bir kahraman oluştururken ek özellikler ve malzemeler alacaksınız. Beş yıldızlı kahramanlar, mor veya E olan altı yıldız gibi daha yüksek katmanlara yükselecek. Daha yüksek katmanlar, oyun modlarında kullanmak için daha güçlü becerilerin kilidini açacaktır; Bu, yükseltmek istediğiniz kahramanlar için de geçerlidir.

# Kaynakları ve kahramanları bulmak birçok zorluk nedeniyle zordur.

Boşta kahramanlarda, düşmanlarla belirli bir şekilde savaşmayacaksınız. Bunun yerine, farklı savaş yönlerinde ustalaşarak düşmanın her varyasyonuna nasıl savaşacağınızı öğrenmeniz gerekecek. Birincil oyun modu, çeşitli zorlu seviyelerin üstesinden gelmeniz ve birçok düşmanı yenmeniz gereken bir kampanyadır. Bunu yapmak otomatik olarak madencilik için ek kaynaklar sağlayacaktır. Birbirine mod belirli bir güç türü gerektirir - örneğin, ikili modu oynarken takım gücü modu veya takım çalışması oynarken hayatta kalma seviyesi. Oyun ayrıca ekibinizin gücünü unutma kulesi ile test etme seçeneği sunar. Bu mod, güçlü canavarlarla dolu bir arenada diğer oyuncularla karşı karşıya kalmanızı sağlar. Şanslıysanız beş yıldızlı kahramanlar almanıza yardımcı olabilecek diğer bazı modlar, sunucudaki diğer oyunculara karşı yarışırken cesur denemedir ve Raid, oyundaki kahramanları değiştirmek için kaynakları toplar.

# Boşluğun içine bir geçit açmak, boşluğun kapısına erişim sağlar.

Yeni boş kahramanlar Kahramanlar Asmodel, Halora ve Xia tanıdık isimlerle geçersiz karakterler. Ekstra kaynaklarınız varsa bu orijinal kahramanları ve yeni boş kahramanları kullanmak arasında takas edebileceğinizi tahmin etmek kolaydır. Karakterler, E5 elde edildiğinde farklı oyun modlarını tamamlayarak bu kaynakları kazanır. Bu, karakterler için ek pasif yeteneklerin kilidini açar ve tamamlanması önemli miktarda zaman alır. Ancak, Boşluk Kahramanının güçlü yetenekleri sayesinde ödüller buna değer. Etkileyici yeteneklere sahip bir kahraman olarak oynamak, oyuncuları tamamen büyülüyor. Oyuncular mekaniği kolayca anlayabilir, çünkü otomatik olarak güçlendirmeler uygularlar. Bu oyunda, birçok modla başa çıkmak için farklı gruplardan altı karakterden oluşan bir ekip oluşturabilirsiniz. Oyuncular çeşitli görevleri tamamlayarak karakter kazanabilirler. Beş yıldızlı karakterler daha yüksek formlara dönüşme potansiyeli vardır. Yeni kahramanlar, oyuncuların başarmak için çalışması gereken etkileyici yeteneklerle ortaya çıkıyor. Oyunun mevcut sürümüne yeni bir güç dengesi ve deriler eklenir.

# Idle Heroes, Epic Fun ile Klasik Turn tabanlı bir RPG'dir.

Oyun, sizin adınıza savaşmak için işe alınabilecek yüzlerce karakter içeriyor. Bu karakterler bir ila beş yıldız arasında sıralanır ve oyun ilerledikçe seviyelendirilebilir. Rölanti sistemine sahip bir RPG'ye ideal denir. Bu, kahramanlarınızın oyunu oynamadığınızda bile çalışmaya devam edebileceği ve uzun bir devamsızlıktan sonra oyunu oynamaya geri döndüğünüzde deneyim puanları korunacağı anlamına gelir. Reklam Oyun 200'den fazla kahramana sahiptir. Bazıları çeşitli gruplarda bulunur ve birçoğunun onları ayıran benzersiz yetenekleri vardır. Edinildikten sonra, bu kahramanlar yeni kıyafetler ve ekipmanlarla özelleştirilebilir. Ayrıca yeni yetenekler ve güç artışları geliştirmek için eğitilebilirler. Bir lonca oluşturmak isteğe bağlıdır; Ancak, bir tane oluşturursanız birine katılmalısınız. Bundan sonra, kıtanın kontrolü için diğer loncalara karşı savaşabilirsiniz. Ayrıca, başka hiçbir rehberin meydan okuyamayacağı bir lonca oluşturmak için arkadaşlarınızla birlikte çalışabilirsiniz. Dünya şampiyonluğunuzu tüm dünyadaki diğer kahramanlara karşı dünya çapında PVP arenası mücadelesinde savunun.

# Boşta kahramanlar oynamak ipuçlarını anlamayı gerektirir.

RPG'ler ve boş oyunlarla ilgili önceki deneyim, bu oyunla ilgili deneyiminiz söz konusu olduğunda bir fark yaratır. Her ikisinde de yeniyseniz, görevinize başlamadan önce birkaç profesyonel ipucuna sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

# Idle Heroes şık APK 1.31.0.3 [Kilitli] Özellik:

Google Play Store'da merakla beklenen bir Auto-Battle RPG şaheseri!Dünyanın dört bir yanından milyonlarca başka oyuncuya katılın ve Sara Ormanı'ndan Yüksek Cennet'e yolculuğunuza başlayın, kahraman grubunuzu antik harabelere götürerek güçlerle savaşın karanlık. OYUN ÖZELLİKLERİ: 1.Otomatik Savaş Siz yokken kahramanlarınızın eğitimini ayarlayın. Telefonunuza döndüğünüzde daha güçlü olacak, yeni yetenekler kazanacak ve savaşa hazır olacaklar. Tüm eziyetler olmadan güçlü bir kadroyu Büyütün ve Eğitin! 2.Gelişen StratejiBelirli becerilere sahip farklı gruplarda 200'den fazla Kahraman. Savaşçılarınızı çağırın, onları güçlü kahramanlar olmaları için EĞİTİN veya GELİŞİM için Ruh malzemesine dönüştürün. Sihirli dişliler oluşturun ve savaşçılarınızı zafer için donatın! 3.TONLARCA İçerik!Pek çok savaş alanı ve çok sayıda zindan, kahramanca görevler, gizemli kuleler, arena, lonca ve keyfini çıkarması çok eğlenceli!4.GUILD Savaşları Dünyanın her yerinde arkadaşlarınızla ve oyuncularınızla birlikte savaşın yüzen kıtanın kontrolü için bir savaş. Çok oyunculu lonca patronu savaşlarına katılın ve loncanızı üstünlüğe taşıyın! 5. Dünya Çapında Arena ARENA'da savaşmak için en iyi kahramanlarınızı ortaya koyun. Zafer için çok oyunculu bir yarışmada PK'lerini çevrimiçi izleyin! En iyi ödüller için Lider tahtasına tırmanın!

Dabir uygun sınıf seviyelerini kazandığında cilt ve daha fazla güç değişimi kullanılabilir hale gelir.
Kahramanlar sayılarla güçlenir.
Karakterinizin yeteneklerini yükselterek gücünüzü artırın.
Kaynakları ve kahramanları bulmak birçok zorluk nedeniyle zordur.
Boşluğun içine bir geçit açmak, boşluğun kapısına erişim sağlar.
Idle Heroes, Epic Fun ile Klasik Turn tabanlı bir RPG'dir.
Boşta kahramanlar oynamak ipuçlarını anlamayı gerektirir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Idle Heroes şık APK 1.31.0.3 [Kilitli]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Idle Heroes modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Idle Heroes mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Idle Heroes indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Idle Heroes arayın.

# Tam Özellikler Idle Heroes şık APK 1.31.0.3 [Kilitli]

// İndirme Bilgileri //

Boyut567.9MB
versiyon1.31.0.p3
Sürüm Kodu519
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE MODIFY_AUDIO_SETTINGS BILLING WAKE_LOCK RECEIVE C2D_MESSAGE READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_SETTINGS VIBRATE FOREGROUND_SERVICE POST_NOTIFICATIONS BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID CHANGE_NETWORK_STATE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamanın genel ses ayarlarını değiştirmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir
veya ekranın kararmasını önler.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Vibratöre erişime izin verir.;Uygulamaların ağ bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#:

// imza //

MD5E3642530816912682978AD8C491CCBE7
imzaF2D62067247CAFC78B606FB742675142353F6E12
2EF9D7349BFD110B78F1678820AA9F00974269C34F8E3A813D24CD88B6297724
GeçerliMon Jul 07 10:00:01 CEST 2014 until: Tue Apr 09 10:00:01 CEST 2069
Seri numarası53ba5381

// Geliştirici //

Geliştiricidroidhang
OUdroidhang
organizasyondroidhang
yerelCD
ülkecn
şehirsc

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Idle Heroes şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Idle Heroes şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 34

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (34)

 • B

  @Anonim   2023-06-07 12:14:25

  Kimden:BR   cihaz:Nokia T20   OS:android 11
  this pathetic bastard dumbass faggot ***** mod is not working.
 • R

  @Anonim   2023-06-07 04:49:53

  Kimden:RO   cihaz:2201116SG   OS:android 12
  its not working so i dont recomand
 • U

  @Anonim   2023-06-02 23:11:57

  Kimden:US   cihaz:SM-A515F   OS:android 13
  dosent work what they do in happy mod nothing work
 • R

  @Anonim   2023-06-02 21:06:47

  Kimden:RU   cihaz:Redmi Note 5   OS:android 9
  none if its no reclams
 • G

  @Anonim   2023-05-31 08:44:05

  Kimden:GB   cihaz:SM-G960F   OS:android 10
  Does not work Don't know why
 • V

  @Anonim   2023-05-30 23:33:04

  Kimden:VN   cihaz:SM-A920F   OS:android 10
  hayam naon anu sukuna
 • U

  @Anonim   2023-05-29 01:38:42

  Kimden:US   cihaz:XT2241-1   OS:android 12
  no mode at all.........
 • U

  @Anonim   2023-05-25 15:15:29

  Kimden:US   cihaz:moto g stylus 5G (2022)   OS:android 12
  I guess it works in some device's only because didn't work for me
 • I

  @Anonim   2023-05-20 03:01:44

  Kimden:ID   cihaz:BBC100-1   OS:android 7.1.1
  not work broooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • P

  @Anonim   2023-05-02 09:59:28

  Kimden:PE   cihaz:MAR-LX3A   OS:android 10
  Este juego no sirve no descargar es basura
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Idle Heroes şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Idle Heroes

 • P

  @Anonim   2023-02-09 03:48:34

  Kimden:PH   cihaz:samsung SM-A035F   OS:android 13
  i hope theres like a mod that will be uploaded for this heheh thank you my sons really loves it
 • E

  @Anonim   2022-12-26 08:18:55

  Kimden:ES   cihaz:HMD Global Nokia 2.3   OS:android 11
  por favor actualiza el mod .
 • P

  @Anonim   2022-12-15 23:47:30

  Kimden:PH   cihaz:samsung SM-A037F   OS:android 12
  please do the free shopping
 • U

  @Anonim   2022-12-10 19:31:12

  Kimden:US   cihaz:samsung SAMSUNG-SM-J727AZ   OS:android 7.0
  unlimited money and gems pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls
 • R

  @Anonim   2022-12-08 04:09:55

  Kimden:RO   cihaz:samsung SM-A105FN   OS:android 11
  Plase make 1.30.00v unlimited gold and Diamondplssssssssssssssssssssssssss
 • G

  @Anonim   2022-12-03 23:28:07

  Kimden:GB   cihaz:HUAWEI MRD-LX2   OS:android 9
  9999999 gems and vip 13 if possible pls really want it
 • P

  @Anonim   2022-12-01 18:18:06

  Kimden:PH   cihaz:HUAWEI MRD-LX2   OS:android 9
  Unlimited money and starry gems100000000000000000000000000money and gems
 • R

  @Anonim   2022-10-16 06:02:31

  Kimden:RO   cihaz:samsung SM-A715F   OS:android 12
  we need version 1.29.0 .............................
 • U

  @Anonim   2022-10-04 13:46:10

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH2179   OS:android 10
  plsss make mod ulimited coins and ulimited gems plss
 • G

  @Anonim   2022-10-01 20:58:37

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-G9500   OS:android 9
  inf coin gems plsss plssssssssssssssssssssssssssssss plssssssssssssssssssssssssssssss plssssssssssssssssssssssssssssss plssssssssssssssssssssssssssssss plssssssssssssssssssssssssssssss
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Idle Heroes şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (7) Sürümler of Idle Heroes şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Idle Heroes şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme