HappyMod › Games › Puzzle › Jewel Ice Mania:Match 3 Puzzle Mod
Jewel Ice Mania:Match 3 Puzzle Mod

Jewel Ice Mania:Match 3 Puzzle şık APK 23.0825.00

Güncelleme açık: 2023-08-29

Jewel Ice Mania:Match 3 Puzzle şık değiştirilmiş bir versiyonudur Jewel Ice Mania:Match 3 Puzzle tarafından geliştirildi Bitmango. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Jewel Ice Mania MOD APK (Otomatik kazanma) 23.0825.00... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Jewel Ice Mania:Match 3 Puzzle 23.0825.00 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıJewel Ice Mania:Match 3 Puzzle şık APK 23.0825.00
versiyon23.0825.00
Güncelleme açık2023-08-29
Boyut78.86 MB
Mod BilgisiJewel Ice Mania MOD APK (Otomatik kazanma) 23.0825.00
geliştiriciBitmango
Ringtone İndirFunny Ringtone
KategoriPuzzle
Google Play'den edininJewel Ice Mania:Match 3 Puzzle
Orijinal apk'yı indirinJewel Ice Mania:Match 3 Puzzle (95.64 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Word Cookies! ® şık APK
Block! şık APK
Fruits Mania : Elly's travel şık APK
Jewel Ice Mania:Match 3 Puzzle şık APK
Block! Hexa Puzzle™ şık APK
Roll the Ball® - slide puzzle şık APK
Block! Triangle Puzzle:Tangram şık APK
Wood Block Puzzle şık APK
Bubble Pop! Puzzle Game Legend şık APK
Bunny Pop şık APK
Make7! Hexa Puzzle şık APK
Lollipop: Sweet Taste Match 3 şık APK
Move the Block : Slide Puzzle şık APK
Jewels Magic: Mystery Match3 şık APK
Lollipop & Marshmallow Match3 şık APK
Line Puzzle: String Art şık APK
Jewels Magic : King's Diamond şık APK
Line Puzzle: Color String Art şık APK
Word Farm Cross şık APK
Mahjong Solitaire: Classic şık APK
Bağlantılar İndir:

Jewel Ice Mania:Match 3 Puzzle şık APK 23.0825.00

Hızlı indirme (95.64 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (95.64 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Funny Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Jewel Ice Mania:Match 3 Puzzle şık APK 23.0825.00

Özellik V1 Özellik:
Otomatik kazanma

Özellik V2 Özellik:
1. OTOMATİK KAZANMA
2. REKLAMSIZ

Özellik V3 Özellik:
Otomatik Kazanma

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Basit bir oyun için 3 veya daha fazla mücevher eşleştirin.

Jewel Ice Mania, maceranıza başlayacak binlerce zorluğa sahip klasik bir Match-3 oyunudur. Temel oyunla birçok zorluğu tamamlamanız gereken buzlu bir dünya. Oyunu tamamlamak için oyuncular ekranda üç veya daha fazla mücevherle eşleşmelidir. Bunu yapmak onlara tek bir mücevher görmekten daha fazla puan kazanır. Oyuncular zorlukları ilk gördüğünde kolay görünüyorlar. Gerçekte, az sayıda oyuncu tüm meydan okumayı bitirebilir.

# Görevleri başarıyla tamamlayarak ek aşamaların kilidini açın.

Bu oyunda görevleri tamamlamak bir zaman sınırı olmasa da, görevleri az sayıda oyunla tamamlamak önemli zeka ve sabır gerektirir. Bu oyun, herhangi bir göreve başlamadan önce zeka ve sabır toplayarak hazırlık gerektirir. Bir buz çatlakından önce, oyuncular atanan görevleri mümkün olan en iyi şekilde tamamlayarak kırabilirler. Bu onlara ek seviyelerin kilidini açma ve zorluk seviyelerini artırma şansı verir.

# Kazanılan parayı artırmaya yardımcı olmak için bir zorlukta 3 yıldız kazanılabilir.

Jewel Ice Mania'nın seviyeleri, oyuncuların 3 yıldızla tamamlamasını gerektirir; Bu, oyuncuların pahalı ödüller satın almak için kullanabilecekleri kaynakları verir. Tüm oyunlar, zorlukları tamamlamak için pahalı ödüllerle oyuncuları ödüllendirdi. Zorluklarımızdan tam bonus kazanmak çok çaba gerektiriyor. Bunun nedeni, bu zorlukların bir oyuncunun aynı seviyeyi tekrar tekrar mükemmelleştirme yeteneğini test etmesidir. Bu nedenle, bu seviyeleri tekrar tekrar uygulamak, oyuncuların buz bloklarını kırma yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olur.

# Boosters gibi güçlendiriciler eklemek skoru artırır.

Jewel Ice Mania piyasadaki en iyi Match-3 oyunudur. Türünün ilk örneğidir, ancak klasik oyun ve benzersiz özellikleri ile diğer tüm oyunları aşar. Öncelikle, mümkün olduğunca çok mücevher birleştirmek için roket güçleri veya zeka kullanabilirsiniz. Bu, buz bloklarını hızlı bir şekilde kırmanıza ve zorluklarda zafer kazanmanıza yardımcı olacaktır. Ve yüksek puanlarla, meydan okumayı bitirir bitirmez genel puanınızı artırabilirsiniz.

# Oyuncular aynı görevi tamamlamak için kardan adamı yenmelidir. Her biri benzersiz bir hedefe sahip binlerce farklı seviye mevcuttur.

Her zaferle, heyecan verici ödüllerle birlikte ek meydan okuma seviyelerinin kilidini açarsınız. Her galibiyet yoluyla açılan birçok zorluk sayesinde yüzlerce değişen zorluk seviyesi oluşturulur. Bazı seviyeler diğerlerinden daha zordur ve kolay seviyeler her zor seviyeyle değişir. Buz, kardan adamın tüm oyunun görevlerinin ilerlemesini engellediğini engeller. Bu nedenle, her görev kardan adam tarafından oluşturulan buz bloklarını yok etmelidir. Buna ek olarak, bu oyun oyuncuların en fazla blokları kimin kırabileceğini görmek için birbirlerine karşı rekabet edebilmeleri için sağlıklı bir rekabet ortamıdır.

# Kazançlarınızın hızını artırmak için bonus ve güçlendiriciler alın.

Jewel Ice Mania'nın Kazanma Ödülleri, güç almak veya diğer birçok görevi gerçekleştirmek için kullanılabilir. Bu belirsiz zorlukları aramak zordur ve bunları kırmak için güçlendirmeleri kullanmak daha fazla başarıya yol açabilir.

# Ek özellikler Anahtar minör şunlardır: Key Minor, standart bir klavyeden daha az yer kaplar. Buna ek olarak, anahtar minör tipik klavyelerden daha küçük bir anahtar setine sahiptir.

Classic Match-3 oyun tarzında, Buz Taşları ile blokları kırmak, bu oyunun tek oyunculu bir etkinlik olarak odak noktasıdır. Oyun, her görev tamamlandıktan sonra binlerce zorlu seviye sunuyor. Başarıyı elde etmek için üstün zeka kullanarak engelleri aşarak puanı en üst düzeye çıkarın. Bunu başarmak, kazanılan yıldız sayısına göre bonus bir puan verir. Roketler gibi güçlendiriciler eklemek, blokları ne kadar hızlı kırdığınızı hızlandırır ve kazandığınız bonus puan miktarını artırır. En yüksek bonusları kazanmak için zorluğu tamamlayın ve bu parayı daha zorlu ürünler satın almak için kullanın. Bu, ödülleri en üst düzeye çıkaracak ve meydan okumayı bitirecektir. ———

# Jewel Ice Mania:Match 3 Puzzle şık APK 23.0825.00 Özellik:

MEYDAN OKUMADA SINIR YOK! DENEYİN, DENEYİN ve TEKRAR DENEYİN! Roll the Ball'un yapımcısı BitMango'dan oluşturulan yeni 3'lü Eşleştirme bulmaca oyunu: slayt bulmacası, Pipe Lines: Hexa ve Block!. NASIL OYNANIR• Aynı mücevherlerden 3 tanesiyle eşleşecek şekilde mücevherleri değiştirin!• Görevleri tamamlayın!• Daha fazla para kazanmak için 3 yıldız elde edin!• Güçlendiricilerle yüksek puan alın!ÖZELLİKLER• Zeka Oyunları, Mücadele ve Mücadelelerin KRALI Bulmacaları çözün.• Çoğu bulmaca oyununda olduğu gibi "DAYANIKLILIK"ta HİÇBİR SINIR YOKTUR.• Oynanış inanılmaz derecede basit ve anlaşılır.• Öğretici sezgisel ve takip edilmesi kolaydır.• Grafikler iyi cilalanmıştır. Görsel efektler teşvik edici ve eğlencelidir.• Kış teması, oyun grafiği ve stiliyle çok iyi uyum sağlar.• Kullanıcı arayüzü tasarımı çok basit ve kolaydır.• Facebook hesabıyla Veri Senkronizasyonu• Oyun hem telefonları hem de tabletleri destekler.• Oyun banner içerir ve geçiş reklamları.• Oyun, Adfree gibi uygulama içi ürünler satmaktadır.E-POSTA• [email protected] SAYFA• https://play.google.com/store/apps/dev?id= 6249013288401661340Bizi FACEBOOK'ta beğenin• https://www.facebook.com/BitMangoGamesHerhangi bir sorunuz, iyileştirme fikirleriniz varsa veya oyunu oynarken herhangi bir hatayla karşılaşırsanız bizimle iletişime geçin: [email protected] Geri bildiriminiz gelecekteki güncellemelerde kullanılacaktır.

Basit bir oyun için 3 veya daha fazla mücevher eşleştirin.
Görevleri başarıyla tamamlayarak ek aşamaların kilidini açın.
Kazanılan parayı artırmaya yardımcı olmak için bir zorlukta 3 yıldız kazanılabilir.
Boosters gibi güçlendiriciler eklemek skoru artırır.
Oyuncular aynı görevi tamamlamak için kardan adamı yenmelidir. Her biri benzersiz bir hedefe sahip binlerce farklı seviye mevcuttur.
Kazançlarınızın hızını artırmak için bonus ve güçlendiriciler alın.
Ek özellikler Anahtar minör şunlardır: Key Minor, standart bir klavyeden daha az yer kaplar. Buna ek olarak, anahtar minör tipik klavyelerden daha küçük bir anahtar setine sahiptir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Jewel Ice Mania:Match 3 Puzzle şık APK 23.0825.00 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Jewel Ice Mania:Match 3 Puzzle modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Jewel Ice Mania:Match 3 Puzzle mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Jewel Ice Mania:Match 3 Puzzle indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Jewel Ice Mania:Match 3 Puzzle arayın.

# Tam Özellikler Jewel Ice Mania:Match 3 Puzzle şık APK 23.0825.00

// İndirme Bilgileri //

Boyut78.9MB
versiyon23.0825.00
Sürüm Kodu427
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl no or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-SG zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinWAKE_LOCK ACCESS_NETWOKR_STATE ACCESS_WIFI_STATE INTERNET BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID ACCESS_NETWORK_STATE POST_NOTIFICATIONS RECEIVE C2D_MESSAGE FOREGROUND_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE BILLING VIBRATE SYSTEM_ALERT_WINDOW
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.

vibratör.;Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.:

Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma yeteneklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Jewel Ice Mania:Match 3 Puzzle şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

  • Kullanıcı Yorumları
  • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Jewel Ice Mania:Match 3 Puzzle şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 42

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (42)

En son sürümünü isteyin Jewel Ice Mania:Match 3 Puzzle şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Jewel Ice Mania:Match 3 Puzzle

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Jewel Ice Mania:Match 3 Puzzle şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (20) Sürümler of Jewel Ice Mania:Match 3 Puzzle şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Jewel Ice Mania:Match 3 Puzzle şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme