HappyMod › Games › Racing › Russian Car Drift Mod
Russian Car Drift Mod

Russian Car Drift şık APK 1.9.28 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2023-02-02

Russian Car Drift şık değiştirilmiş bir versiyonudur Russian Car Drift tarafından geliştirildi Carlovers Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Russian Car Drift v1.9.28 mod... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Russian Car Drift 1.9.28 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıRussian Car Drift şık APK 1.9.28 [Sınırsız para]
versiyon1.9.28
Güncelleme açık2023-02-02
Boyut233.23 MB
Mod BilgisiRussian Car Drift v1.9.28 mod
geliştiriciCarlovers Games
KategoriRacing
Google Play'den edininRussian Car Drift
Orijinal apk'yı indirinRussian Car Drift (130.03 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Russian Car Drift şık APK
Bağlantılar İndir:

Russian Car Drift şık APK 1.9.28 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (130.03 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (130.03 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Russian Car Drift şık APK 1.9.28 [Sınırsız para]

Özellik V1 Özellik:
Çok para

Özellik V2 Özellik:
Sınırsız para

Özellik V3 Özellik:
Çok fazla değer elde etmek için yeterli para kullanın.
Kart yüklenirse, lütfen bağlantıyı kesin.

Özellik V4 Özellik:
sınırsız para

Özellik V5 Özellik:
Çok para

Özellik V6 Özellik:
Sınırsız para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Bir sonraki yeni deneyimler, yeni rotalar ve yeni rakipler beni bekliyor.

Her hafta oyuncuların üstesinden gelmesi için yeni savaşlar sunuyoruz. Bu aynı zamanda oyuncuların yarış becerilerini birçok farklı arazi türünde geliştirmeleri için bir fırsat sağlar. Haftalık yarışlar, her disiplindeki benzersiz kreasyonlarla yeni zorluklar ve ilhamlar sunar. Sonuç olarak, sadece en iyi yarışçılar her rekabet dalgasından kurtulur. Yeni araçların yanı sıra, Rus otomobil sürüklenmesinin en son versiyonu da farklı araç türlerine sahiptir. Bazıları yarışa katılmadan önce önceden seçilmiş ve yerinde toplanır. Diğerlerinin özel olarak alınması ve size getirilmesi gerekir. Bu oyun oyunculara modern araçları deneyimleme şansı daha da kazandırıyor.

# Arabadaki değişiklikler özel özellikleri ve ek özelleştirmeleri içerir.

Bir Rus araba sürüklenmesine girdikten sonra, ücretsiz otomotiv caddesinin parçası olursunuz. Oyuncuların düşmüş yarış araçlarını onarma ve canlandırma çabalarını kolaylaştıran eşsiz bir otomatik koleksiyona sahipsiniz. Bir arabanın onarılması gerektiğinde, kırık parçaları herhangi bir zorluk çekmeden yenileri için değiştirilebilir. Otomobil parçaları deposunun içinde, monte edilmiş arabalar çeşitli özelliklerini ve işlevlerini gösterir.

# Kamyonu aracı rahatsız eden bir Soundsource ile mükemmel bir şekilde uzaklaştırır.

Aracınız için doğru egzoz sistemini seçmek işlevselliğini değiştirir. Kediden aslan benzeri motor kükremelerine, farklı egzozlar ihtiyacınız olan işlevselliği sağlar. Örneğin, işlevsel olmayan bir egzoz, motor sesini başka bir şeye değiştiren bir egzozla değiştirilebilir. Farklı boyut ve duman seviyeleri de bir seçenek olarak gelir.

# Çamurluklarınızı gerçekten yükseltmeniz gerekiyor mu?

Efsanevi Vermicelli Shields'i Rus araba sürüklenmesinde yükseltebilir veya onarabilirsiniz. Seçtiğiniz arazide hangi parçaların onarıma ihtiyaç duyduğuna bağlı olarak, sürüklenmenin hangi bölümlerinin yükseltilmesine ihtiyaç duyduğunu seçin. Rakipler muhtemelen çamurla ilgili engellerle karşılaşacaklarından, yarışınızı en kısa sürede yükseltmek mantıklıdır. Bu, otomobilin egzoz dumanlarına karşı yarışmaya gelince size bir avantaj sağlayacaktır.

# Dekorasyon yaptığınızda benzersiz bir görünüm oluşturmak kolaydır.

Araba detaylandırması, güçlü bir rekabet avantajı yaratmak için çok önemlidir. Bunun nedeni, rakiplerin sadece ona bakarak arabaya sahip olduğunuzu bilmesidir. Ayrıca, doğru renkleri ve grafikleri kullanmak onları etkilemek için yeterli değildir. Temel tonlardan göz kamaştırıcı canlı tonlara kadar arzu ettiğiniz renk kombinasyonunu karıştırın ve eşleştirin. Veya daha fazla seçenek için kamuflaj desenleri veya leopar detayları arasından seçim yapın. Hangi stile karar verirseniz verin, tekerlekleriniz her zaman iç eyerinizle eşleşebilir.

# ÖZELLİKLERİ

Kendinizi dünyanın en yarış pisti odaklı dünyasında bulun. Koleksiyondaki arabalar konuşamaz; Hiçbiri ortak bir temayı paylaşmaz. Aklınız ve ellerinizle özelleştirilmiş kendi arabalarınızı seçin. Bazı oyuncular daha da arabalarının dışını tekerlekler ve egzozlar gibi aksesuarlarla süsler. Eşsiz kütle ve olağanüstü performans bu benzersiz öğeyi tanımlar.

# Bir benzetme içinde sürüklenen Rus arabası hakkında bilgi edinin.

Araba sürüklenmesi sanatsal bir arayıştır.

# Drift nedir? Rusya Araba Drift gibi araba sürüklenen oyunlar neden oyuncular arasında popüler?

Yüksek hızlarda viraj alırken, bir arabanın arka tekerleği yana doğru kayar. Buna sürüklenme olarak adlandırılır ve kasıtlı olarak sürücü tarafından yapılır. Bir araba, ön tekerlek virajının ters yönünde döndüğünde sürüklenir. Örneğin, sola dönerken, bir arabanın ön tekerleği sağa dönme yönünde döner. Deneyimli sürücüler için bile sürüklenme sanatında ustalaşmak zor. Drift'in yüksek düzeyde zorluk ve çekiciliği olduğundan, araba sürüklenmesine odaklanan oyunların yayınlanması yaygındır. Birçoğunun çarpıcı olduğunu düşündüğü bir oyun Rus araba sürüklenmesidir. Şimdi size tanıtmak istiyorum.

# Oynamak için kuralları okuyun ve takip edin.

Rus araba sürüklenmesi, diğer yarışçıları geride bırakmanızı veya diğer oyunlar gibi zor engellerin üstesinden gelmenizi gerektirmeyen sanatsal bir yarış oyunudur. Bunun yerine, arabanızı mümkün olan en doğru ve profesyonel şekilde ustaca sürüklemeniz gerekir. Oyunu çalarken istediğiniz arabayı seçebilirsiniz. Bu, birden fazla renk tonuna sahip farklı nesil Auro otomobilleri arasında seçim yapmayı içerir. Her biri 15.000 ABD doları. Araba modelleri, tüm aracı tüm açılardan görüntülemenizi sağlayan dönen bir özellik ile tamamlanır. Her model en üst düzeydir ve etkilemesi garanti edilir. İki oyun modu var; Çok oyunculu ve tek koşulu. İnsanlar kış garajları, rıhtımlar, klasik sürüklenme, uzun sürüklenme ve garajlar gibi farklı alanlarda oynayabilirler. İsterseniz her bir arazi türünü kolayca deneyebilirsiniz. Sürüklenmeye düşkün olmayan insanlar onları çekici bulacaklar. Bununla birlikte, sürüklenmeyi seven veya ilerlemesini anlayan herkes, her sahnede zorluktaki gelişmeleri tanıyacaktır. Rus otomobil Drift, sürüklenme odaklı doğası nedeniyle gelişmiş bir oyun tamircisine sahiptir. Oyunun zorluğu, zorluğu nedeniyle gerçek hayatta çoğaltılması zor bir tamirci sayesinde. Oyuncular bu tamirciyi tanıdıklarında, araba yönetilebilir hale gelir. Aracı sadece bir elle kontrol etmek için, dokunmatik ekranın altındaki her iki simülatör düğmesine basın. Ayrıca, sol taraf simülatör düğmeleri arabayı manevra yapmanızı sağlar. Arabayı yönlendirmek için sağ taraftaki düğmeleri de kullanabilirsiniz. Sürüklenme tekniği, üç işlevin de sorunsuz bir şekilde ele alınmasıyla gerçekleştirilir: el freni, fren ve gaz. Bu tekniğe bir veya iki kez ustalaştığınızda, ne kadar inanılmaz olduğunu anlayacaksınız. Drifters, değiştirme görüntüleri oluşturma yetenekleri için kutlanır.

# Russian Car Drift şık APK 1.9.28 [Sınırsız para] Özellik:

Hiç kendi Lada'nızı inşa etmek istedin, Vaz? Şimdi 2105'inizi özelleştirme ve biraz sürüklenme için piste çıkarma şansınız var! Özellikler: • Vücut parçaları! Spoiler, egzozlar, çamurluklar, tekerlekler vb. • paintjobs! Beğendiğiniz rengi seçin! • Süspansiyon Ayarı! Açıyı ve sertliği arzunuza göre ayarlayın! • Performans yükseltmeleri! • Ağırlık yükseltmeleri! Boya işleri.

Bir sonraki yeni deneyimler, yeni rotalar ve yeni rakipler beni bekliyor.
Arabadaki değişiklikler özel özellikleri ve ek özelleştirmeleri içerir.
Kamyonu aracı rahatsız eden bir Soundsource ile mükemmel bir şekilde uzaklaştırır.
Çamurluklarınızı gerçekten yükseltmeniz gerekiyor mu?
Dekorasyon yaptığınızda benzersiz bir görünüm oluşturmak kolaydır.
ÖZELLİKLERİ
Bir benzetme içinde sürüklenen Rus arabası hakkında bilgi edinin.
Drift nedir? Rusya Araba Drift gibi araba sürüklenen oyunlar neden oyuncular arasında popüler?
Oynamak için kuralları okuyun ve takip edin.

# Nasıl indirilir ve kurulur Russian Car Drift şık APK 1.9.28 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Russian Car Drift modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Russian Car Drift mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Russian Car Drift indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Russian Car Drift arayın.

# Tam Özellikler Russian Car Drift şık APK 1.9.28 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut233.2MB
versiyon1.9.28
Sürüm Kodu123
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE POST_NOTIFICATIONS ACCESS_WIFI_STATE AD_ID BIND_APPHUB_SERVICE WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE READ_EXTERNAL_STORAGE BILLING
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'un işlemciyi uykudan veya ekranın karartılmasından alıkoymasına izin verir


Sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i alın.:

Depolama:
Bir uygulamanın harici depolama alanına yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama alanından okumasını sağlar.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanıyor.
Uygulama, cihazın tutam hareketleri gibi temel iki noktalı çokluitok özelliklerini kullanıyor, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmiyor.
Bu, Android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst setidir .; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş multitouch özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, Android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir süper kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Russian Car Drift şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Russian Car Drift şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 35

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (35)

 • T

  @Anonim   2023-01-19 16:04:41

  Kimden:TR   cihaz:RMX3231   OS:android 11
  #vpn# #Quick Games# #video# #rcd#
 • R

  @Anonim   2023-01-16 03:33:48

  Kimden:RO   cihaz:SM-G925F   OS:android 7.0
  Daniel987654321#vpn#
 • B

  @Anonim   2023-01-16 00:57:20

  Kimden:BR   cihaz:2201117TG   OS:android 12
  muito bom e funciona
 • R

  @Anonim   2023-01-08 23:50:09

  Kimden:RU   cihaz:220333QAG   OS:android 11
  #HappyMod# #roblox#
 • R

  @Anonim   2022-12-09 20:33:30

  Kimden:RU   cihaz:Redmi Note 9S   OS:android 11
  крутая игра мня нравится
 • U

  @Anonim   2022-10-17 09:23:46

  Kimden:US   cihaz:M8L   OS:android 11
  it looks pretty good to me it works
 • A

  @Anonim   2022-10-14 14:06:28

  Kimden:AZ   cihaz:SM-G530H   OS:android 5.0.2
 • L

  @Anonim   2022-10-10 03:58:44

  Kimden:LB   cihaz:SM-A127F   OS:android 12
  #HappyMod# #free fire# #video# #Quick Games#
 • T

  @Anonim   2022-10-07 15:04:06

  Kimden:TR   cihaz:SM-J530F   OS:android 9
  #HappyMod# yuklemir
 • T

  @Anonim   2022-08-23 18:14:08

  Kimden:TR   cihaz:M2006C3MG   OS:android 10
  masinin rengi deyismek olmut
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Russian Car Drift şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Russian Car Drift

 • A

  @Anonim   2022-10-14 13:58:36

  Kimden:AZ   cihaz:samsung SM-G530H   OS:android 5.0.2
  oyunu yükləyəndə ekranda "səhvi təhlil edin.Paketin təhlili ilə bağlı problem var." yazır və yükləyə bilmirəm. bunu düzəltsəz çox yaxşı olar.
 • R

  @Anonim   2021-10-16 03:44:35

  Kimden:RU   cihaz:Xiaomi Redmi 5 Plus   OS:android 8.1.0
  Yes, why can you make it so that the colors of Kuzava are changed and not the current rosy mnus of the game
 • U

  @Anonim   2021-10-14 18:42:01

  Kimden:UA   cihaz:Xiaomi M2010J19CG   OS:android 10
  Оалвлвдададпьсттсатвьжввжжвжвбсббмббабвжвжвжсжсжсдмпдажвжажжс
 • R

  @Anonim   2021-10-06 22:25:55

  Kimden:RU   cihaz:samsung SM-A307FN   OS:android 11
  баггг или спец. Когда машина меняет цвет, она сразу становится розовой и совсем не меняется. Исправить эту ошибку!!!!
 • R

  @Anonim   2021-02-11 22:24:57

  Kimden:RU   cihaz:Meizu MEIZU_M5   OS:android 6.0
  Втьвьвьва.аьтаьатататататататвтвттвьаьаьаоататэешвэелврврдчрдчрлчрлчрлврлсрлсрлсобагаэдндвэрдвндвэ
 • R

  @Anonim   2021-01-30 02:39:58

  Kimden:RU   cihaz:samsung SM-G531H   OS:android 5.1.1
  воышвгырыиылШырыиыоыщвтвшвгыоыиыящвтыиывгарвив влвяоытыи
 • M

  @Anonim   2020-12-18 14:16:59

  Kimden:MY   cihaz:samsung SM-J106B   OS:android 6.0.1
  good apilkasi banyak duit baru puas sik korang kena try sebelum menghina game ni
 • R

  @Anonim   2020-11-28 14:41:25

  Kimden:RU   cihaz:HUAWEI CHM-U01   OS:android 4.4.2
  почему когда я пытаюсь покрасить какую-нибудь часть тачки эта часть становится розовой?? исправьте пожалуйсто
 • R

  @Anonim   2020-11-04 12:29:45

  Kimden:RU   cihaz:LGE LG-D802   OS:android 4.4.2
  бесконечные золото и денег очень нужен...и машины
 • R

  @Anonim   2020-11-03 18:09:09

  Kimden:RU   cihaz:Xiaomi Redmi Go   OS:android 8.1.0
  привет ты не подскажешь как и близким и родным и близким и родным и близким и родным и близким
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Russian Car Drift şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (47) Sürümler of Russian Car Drift şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme