HappyMod › Games › Strategy › Last Fortress: Underground Mod
Last Fortress: Underground Mod

Last Fortress: Underground şık APK 1.368.001

Güncelleme açık: 2024-07-10

Last Fortress: Underground şık değiştirilmiş bir versiyonudur Last Fortress: Underground tarafından geliştirildi Life Is A Game Limited. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Oyun hızlandırma aracı eklendi, Açılır Reklamlar Kald�... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Last Fortress: Underground 1.369.001 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıLast Fortress: Underground şık APK 1.368.001
versiyon1.368.001
Güncelleme açık2024-07-10
Boyut93.83 MB
Mod BilgisiOyun hızlandırma aracı eklendi, Açılır Reklamlar Kaldırıldı.
geliştiriciLife Is A Game Limited
Ringtone İndirFunny Ringtone
KategoriStrategy
Google Play'den edininLast Fortress: Underground
Orijinal apk'yı indirinLast Fortress: Underground (93.83 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Last Fortress: Underground şık APK
Bağlantılar İndir:

Last Fortress: Underground şık APK 1.368.001

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (93.83 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Last Fortress: Underground şık APK 1.368.001

Özellik V1 Özellik:
Sınırsız her şey, para

Özellik V2 Özellik:
Oyun hızlandırma aracı eklendi, Açılır Reklamlar Kaldırıldı.

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Sürümle ilgili yeni olan şey, özel bir özellik içermesidir.

Son kaleye katılmak, her zamankinden daha fazla farkındalık gerektirir. Çünkü oyun yaşam ve ölüm arasında duruyor. Eğer yaparsan daha iyi bir oyun alacağınız belli değil mi? Yeni versiyon, konumu olarak büyük bir şehir içeriyor. Bunu yapmak, oyuncuların daha fazla malzeme depolayabilecekleri ve daha büyük bir koalisyona katılabilecekleri yakındaki bir merkez bulmalarını sağlar. Birçok farklı destek kaynağı, çöle giren oyuncuların hayatta kalmasını sağlamaya yardımcı olur.

# Yaratıcı düşünme ile mükemmel barınağı kucaklayın.

Kendinizi ve hayatta kalanları her ne pahasına olursa olsun korumalısınız. Ayrıca, son kalede kalan son canlıların bir direniş ekibi topladığından ve oluşturmasını sağlamalısınız. Oluşturulduktan sonra, bu motley ekibini lideri olarak mareşal etmelisiniz. Enfeksiyonun yayılması için uygun bir barınak bulmak gerekir. Bu olabildiğince çabuk yapılmalıdır; Aksi takdirde, insanlar hayatta kalamazlar.

# Son kahraman kurtulanlar hala ayakta kalanlar.

Eşsiz becerilere ve yeteneklere sahip olduğunuz için, grubunuzdaki hiç kimse bir hastalıkla sözleşme yapamaz. Profesyonel şeflerden başarılı doktorlara kadar, partinizin her üyesi üstün liderlik veya olağanüstü mutfak veya tıbbi bilgi sayesinde zarardan korunmaktadır. İnsanların düzgün çalışması için şu anki kaos durumuna olan birbirlerinin güvenine ihtiyaçları vardır. Bu aynı zamanda insanlara kendi başlarına hayatta kalma yeteneği verir.

# Kendi ekibinizi oluşturun ve üyelerini seçin.

Normalliğe dönmenin bir yolunu bulmanız zorunludur. Bunu yapmak için, organize bir askeri bölünme yaratabilmeniz için her son kale vatandaşının yeteneklerini öğrenmelisiniz. Bu, herkesin daha yüksek bir yaşam kalitesi elde etmesine yardımcı olacaktır. Bir grup çabasıyla zombiler yenilebilir. Zorluk ne kadar zor veya aşılmaz olursa olsun, herkes bu görevi yerine getirebilir.

# Yardım bulmak için endişe nedenini araştırın.

Kurak bir alanda yaşamak nedeniyle malzemelere erişiminiz yoktur. Sonuç olarak, dışarıda yardım almanız gerekir. Bu, yiyecek arayarak ve hasat ederek hapsolmuş olanlara temiz beslenme sağlamanızı sağlayacaktır. Gıda kaynakları, tarım veya bina için arazi temizlenerek bulunabilir ve yetiştirilebilir. Ayrıca, insanlar elbette dikkatli bir şekilde ek gıda kaynakları aramak için işe alınabilir. Dikkatli olmak için dolaşan zombiler de var.

# Yakın arkadaşları içeren rekabetçi çabalar.

Aldığınız herhangi bir iş, diğer insanların yardımını gerektirir. Bu son kaledeki işler için bile geçerlidir; Yalnız çalışmakta zorlanıyor, neden hedeflerinizi tamamlamanıza yardımcı olmak için diğer oyuncularla takım kurmuyorsunuz? Ayrıca, yeni şeyler keşfetme sevginizi paylaşan diğer oyuncularla ittifaklar veya ortaklıklar kurabilirsiniz.

# Son Kalesi hakkında bilgi edinin: İlişkili romanı aracılığıyla yeraltı.

Yukarıdaki dünya için her umut aşağıdaki derinliklere dayanmaktadır.

# Arka fon

Son kalede: Yeraltı, bireyler bir zombi veba katlanır. Tek güvenli yer, kale ölümsüze düştü. Hope restore edilmiş ve daha eskisinden daha fazla zulüm görerek, çılgınlık ve terörle kaçtılar. Oyuna bir grup hayatta kalanların lideri olarak başlıyorsunuz. Grubunuz kıyamet sonrası bir araziden kaçmanın bir yolunu bulmalıdır. Siz ve arkadaşlarınız yeraltına gömülü terk edilmiş bir kale keşfettiniz. Başka hiçbir seçenek kendini sunmadıktan sonra tahkimatların içindeki herkesi barındırmak zorunda kalıyorsunuz. Bu ıssız manzarada hayatta kalma mücadelesi devam ediyor.

# Mevcut insan gücünü ve kaynakları maksimum efekt için kullanmak.

Son Kale: Yeraltı, Dünya'nın yüzeyinin derinliklerinde bulunan bir yeraltı kalesinde gerçekleşir. Kale hem karanlık hem de sağlam, zombi savaşına farklı bir bakış açısı sağlıyor. Jeneratörler ve aydınlatma sistemleri de dahil olmak üzere kalenin etrafında birçok ışık ve elektrik kaynağı bulmanız gerekecek. Kaleye girdikten sonra, orada yaşayan diğer hayatta kalanlarla tanışabilirsiniz. Kıyamet sonrası bir dünyada ilişki kurmak ve hayatta kalma savaşına katılmak için onlarla etkileşime girebilirsiniz. Grubun üyeleri, aşırı koşullara katlanmalarına izin veren benzersiz yetenekleri teşvik ediyor. Buna madenciler, askerler, mühendisler ve diğer profesyoneller dahildir. Başarılı olmak için becerilerinden yararlanmanın etkili yollarını bulmalısınız! Müttefiklerinizin güçlü ve zayıf yönlerini anlamak, son kalede zaferin anahtarıdır: yeraltı. Her kale katmanı, saldırıları planlarken dikkatli bir şekilde değerlendirilmeyi gerektirir. Liderlik, sahip olduğunuz gücü tanımak ve ekibinizin avantajına kullanmakla ilgilidir. Takımı yalnız yürümenize gerek yok, ama bir lider olarak iyi performans göstermelisiniz. Ek kaynaklar ve yedek sığınak arayışında çevredeki araziyi keşfetmek için üyeleri atamalısınız. Bu kritik görev, süreçte yüksek ölüm veya silah kaybı olasılığı nedeniyle dikkatli bir şekilde değerlendirilmeyi gerektirir.

# Başarı, çoklu yaklaşımlar, işbirliği, iş bölümü ve takım çabalarının göz önüne alındığında yayılır.

Herhangi bir ortamda, grubunuzun hayatta kalması çok çeşitli çözümler gerektirir. Bu talepleri günlük olarak lider olarak kararlarınızla dengelemelisiniz. Bir öncelik listesinden hangi öncelik vermeyi talep edersiniz. Bu kararlar, kaleyi savunmaya ve herkesi güvende tutmaya yardımcı olan bölümler yaratır. Ölümsüzlerle düzgün bir şekilde mücadele etmek için, savaş ve zindelik hakkında uzman bilgisi olan savaşçılardan oluşan bir orduya ihtiyacınız var. Bu adanmış askerler, saflarına eklemek için nadir kaynaklar arayışı içinde dünyayı dolaşıyorlar. Daha derin yeraltında kazmak ve tahkimatlar inşa etmek, savunma ekibine düşen görevlerdir. Ayrıca yeni teknolojileri ve yapıları olabildiğince çabuk araştırmalıdırlar. Uygun insanların bu işlere doğru araçlarla atanması gerekir.Mbies ve binlerce tehdit, bu nedenle hayatın ayrı bir şekilde çoğalmaya devam edebileceği yeraltında bir yolumuz var.

# Last Fortress: Underground şık APK 1.368.001 Özellik:

Hayatta kalanların en büyük topluluğu olan Castle düştü. Bir zamanlar kıyamet sonrası için bir umut ışığı olan bu yaratık, artık diğerleriyle aynı kaderi paylaşıyor. Kaosun ortasında hayatta kalanlardan küçük bir grup çorak vahşi doğaya kaçmayı başardı. Siz bu hayatta kalanların Komutanısınız. Son sığınağınızı tamamen yok eden zombi sürüsünden kaçarken, yerden fırlayan tuhaf bir binayla karşılaşırsınız. Malzemeleriniz az ve çok az seçeneğiniz kaldığı için bu binaya sığınmaya karar veriyorsunuz. Böylece zombi istilasına uğramış dünyada hayatta kalma mücadeleniz başlıyor. BARINAĞINIZI İNŞA EDİN VE ÖZELLEŞTİRİN Satellite Nexus, Güç Jeneratörleri, Görev Kontrolü vb. Barınağın düzenini istediğiniz şekilde tasarlayın! KAHRAMANLAR VE HAYATTA KALANLAR Her kahraman ve hayatta kalan, kıyamette hayatta kalmalarına yardımcı olan özel yaşam becerilerine sahiptir. Şeflerden doktorlara ve mühendislerden bilim adamlarına, madencilere ve askerlere kadar onların becerilerini etkili bir şekilde kullanmak size kalmış! TAKIM OLUŞUMU VE SİNERJİ Her biri benzersiz kişiliklere ve yeteneklere sahip, çeşitli kahramanlardan oluşan bir ekip oluşturun. En korkutucu durumların bile üstesinden gelmenize yardımcı olacak favori takım kombinasyonunuzu formüle edin. VAHŞİ DOĞA GİRİŞİM Barınağın dışına çıkın ve çorak arazilerdeki değerli kaynakları toplayın. İleri operasyon üsleri ve kaynak noktaları görevi görecek kamplar kurun. Ama tetikte olun! Zombiler her an saldırabilir! ARKADAŞLARLA İTTİFAK KURUN Tek başına savaşmak zordur, öyleyse neden arkadaşlarınızla birlikte savaşmıyorsunuz? Bir İttifak'a katılın veya bir İttifak oluşturun ve bu sinir bozucu zombileri müttefiklerinizle yok edin! Birbirlerinin inşaatlarını ve teknoloji araştırmalarını hızlandırarak müttefiklere yardımcı olun. Her iki durumda da bu bir kazan-kazan durumu! Artık ya hep ya hiç! İleri gidin Komutan ve maceranıza başlayın!

Sürümle ilgili yeni olan şey, özel bir özellik içermesidir.
Yaratıcı düşünme ile mükemmel barınağı kucaklayın.
Son kahraman kurtulanlar hala ayakta kalanlar.
Kendi ekibinizi oluşturun ve üyelerini seçin.
Yardım bulmak için endişe nedenini araştırın.
Yakın arkadaşları içeren rekabetçi çabalar.
Son Kalesi hakkında bilgi edinin: İlişkili romanı aracılığıyla yeraltı.
Arka fon
Mevcut insan gücünü ve kaynakları maksimum efekt için kullanmak.
Başarı, çoklu yaklaşımlar, işbirliği, iş bölümü ve takım çabalarının göz önüne alındığında yayılır.

# Nasıl indirilir ve kurulur Last Fortress: Underground şık APK 1.368.001 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Last Fortress: Underground modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Last Fortress: Underground mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Last Fortress: Underground indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Last Fortress: Underground arayın.

# Tam Özellikler Last Fortress: Underground şık APK 1.368.001

// İndirme Bilgileri //

Boyut93.8MB
versiyon1.368.001
Sürüm Kodu701039
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl no or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-CS sr-Latn sr-SP sv sv-FI sv-SE sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET CAMERA ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE CHANGE_WIFI_STATE VIBRATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE READ_MEDIA_IMAGES READ_MEDIA_VIDEO AD_ID MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS BILLING RECEIVE_BOOT_COMPLETED SYSTEM_ALERT_WINDOW WAKE_LOCK VIBRATE BILLING RECEIVE POST_NOTIFICATIONS FOREGROUND_SERVICE ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION QUERY_ALL_PACKAGES REQUEST_INSTALL_PACKAGES
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.
Titreşime erişime izin verir.
İzin verir
Çıkarılabilir depolama için dosya sistemlerini takma ve çıkarma.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.;Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üstünde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.;PowerManager'ın kullanılmasına izin verir:

İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için WakeLocks.;Titreşime erişim izni verir.;Uygulamanın paket yükleme isteğinde bulunmasına izin verir.:

KAMERA:
Kamera cihazına erişebilmek için gereklidir.
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın arkaya bakan kamerasını kullanır.:

Yalnızca ön kameraya sahip cihazlar bu özelliği listelemez; bu nedenle, kameranın hangi yöne baktığına bakılmaksızın uygulamanız herhangi bir kamerayla iletişim kurabiliyorsa bunun yerine android.hardware.camera.any özelliğini kullanın.#other.#Uygulama şunu kullanır:

Cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Last Fortress: Underground şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Last Fortress: Underground şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 36

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (36)

 • P

  @Anonim   2024-07-17 07:17:22

  Kimden:PH   cihaz:MGA-LX9   OS:android 10
  Hello
 • U

  @Anonim   2024-07-10 05:57:44

  Kimden:US   cihaz:SM-S911B   OS:android 14
  nothing is unlimited. Just the version from the play store.
 • R

  @Anonim   2024-07-10 03:44:45

  Kimden:RU   cihaz:TECNO BG6   OS:android 13
  salam Gowymy
 • U

  @Anonim   2024-07-09 21:34:53

  Kimden:US   cihaz:Infinix X6837   OS:android 13
  this mod is not working ?
 • Z

  @Anonim   2024-06-23 22:44:44

  Kimden:ZA   cihaz:GLA-LX1   OS:android 12
  mehh
 • G

  @Anonim   2024-06-14 01:17:50

  Kimden:GB   cihaz:SM-M405F   OS:android 11
  not working bad ?
 • M

  @Anonim   2024-06-13 16:38:44

  Kimden:MY   cihaz:MAA-AN00   OS:android 14
  good
 • M

  @Anonim   2024-06-12 22:21:16

  Kimden:MX   cihaz:F102   OS:android 13
  el juego me encanta pero no trae mod
 • U

  @Anonim   2024-06-10 08:10:10

  Kimden:US   cihaz:TECNO BG6   OS:android 13
  last Fortress
 • P

  @Anonim   2024-06-06 17:57:36

  Kimden:PT   cihaz:220233L2G   OS:android 11
  não funciona, perda de tempo.
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Last Fortress: Underground şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Last Fortress: Underground

 • U

  @Anonim   2023-03-28 02:50:54

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g(9) play   OS:android 11
  can we get a new update please the current modded version doesn't work.
 • U

  @Anonim   2023-03-05 09:55:25

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1727   OS:android 9
  pls bring a mode for this this is a nice game this game is fun for olaying lack of coin it become boring
 • U

  @Anonim   2023-01-13 08:55:49

  Kimden:US   cihaz:ZTE ZTE 8010   OS:android 10
  Compra Gratis Por Favor Por Favor Por Favor Por Favor Por Favor Por Favor Por Favor
 • F

  @Anonim   2022-12-29 08:00:00

  Kimden:FR   cihaz:Xiaomi 21091116AG   OS:android 12
  Argent et ressources illimités ..............................
 • G

  @Anonim   2022-12-07 13:46:03

  Kimden:GB   cihaz:HUAWEI YAL-L21   OS:android 10
  Please? Make mod for unlimited money please. I want to play this
 • G

  @Anonim   2022-12-01 20:13:05

  Kimden:GR   cihaz:Xiaomi 2201116TG   OS:android 12
  we need a unlimited gems and money bc it will be sooo cool
 • G

  @Anonim   2022-11-13 02:07:04

  Kimden:GB   cihaz:HUAWEI BLA-L09   OS:android 8.0.0
  Need a mod for extra diamonds/memento coins/hero medals if possible please
 • G

  @Anonim   2022-10-18 00:50:53

  Kimden:GB   cihaz:asus ASUS_X00QD   OS:android 9
  at least unlimited diamonds and unlock all, please Thank you in advance.
 • G

  @Anonim   2022-10-03 07:36:01

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A127F   OS:android 12
  mod plz..... mod plz...... mod plz ..... mod plz...... mod plz...... mod plz......
 • U

  @Anonim   2022-09-28 01:11:50

  Kimden:US   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X6812B   OS:android 11
  auto collect resources and distribute raw materials
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Last Fortress: Underground şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (25) Sürümler of Last Fortress: Underground şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Last Fortress: Underground şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme