HappyMod › Games › Strategy › Last Fortress: Underground Mod
Last Fortress: Underground Mod

Last Fortress: Underground şık APK 1.317.001 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2023-05-27

Last Fortress: Underground şık değiştirilmiş bir versiyonudur Last Fortress: Underground tarafından geliştirildi Life Is A Game Limited. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Last Fortress: Underground V1.317.001... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Last Fortress: Underground 1.328.001 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıLast Fortress: Underground şık APK 1.317.001 [Sınırsız para]
versiyon1.317.001
Güncelleme açık2023-05-27
Boyut75.22 MB
Mod BilgisiLast Fortress: Underground V1.317.001
geliştiriciLife Is A Game Limited
KategoriStrategy
Google Play'den edininLast Fortress: Underground
Orijinal apk'yı indirinLast Fortress: Underground (1.18 GB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Last Fortress: Underground şık APK
Bağlantılar İndir:

Last Fortress: Underground şık APK 1.317.001 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (1.18 GB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (1.18 GB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Last Fortress: Underground şık APK 1.317.001 [Sınırsız para]

Last Fortress: Underground V1.317.001

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Sürümle ilgili yeni olan şey, özel bir özellik içermesidir.

Son kaleye katılmak, her zamankinden daha fazla farkındalık gerektirir. Çünkü oyun yaşam ve ölüm arasında duruyor. Eğer yaparsan daha iyi bir oyun alacağınız belli değil mi? Yeni versiyon, konumu olarak büyük bir şehir içeriyor. Bunu yapmak, oyuncuların daha fazla malzeme depolayabilecekleri ve daha büyük bir koalisyona katılabilecekleri yakındaki bir merkez bulmalarını sağlar. Birçok farklı destek kaynağı, çöle giren oyuncuların hayatta kalmasını sağlamaya yardımcı olur.

# Yaratıcı düşünme ile mükemmel barınağı kucaklayın.

Kendinizi ve hayatta kalanları her ne pahasına olursa olsun korumalısınız. Ayrıca, son kalede kalan son canlıların bir direniş ekibi topladığından ve oluşturmasını sağlamalısınız. Oluşturulduktan sonra, bu motley ekibini lideri olarak mareşal etmelisiniz. Enfeksiyonun yayılması için uygun bir barınak bulmak gerekir. Bu olabildiğince çabuk yapılmalıdır; Aksi takdirde, insanlar hayatta kalamazlar.

# Son kahraman kurtulanlar hala ayakta kalanlar.

Eşsiz becerilere ve yeteneklere sahip olduğunuz için, grubunuzdaki hiç kimse bir hastalıkla sözleşme yapamaz. Profesyonel şeflerden başarılı doktorlara kadar, partinizin her üyesi üstün liderlik veya olağanüstü mutfak veya tıbbi bilgi sayesinde zarardan korunmaktadır. İnsanların düzgün çalışması için şu anki kaos durumuna olan birbirlerinin güvenine ihtiyaçları vardır. Bu aynı zamanda insanlara kendi başlarına hayatta kalma yeteneği verir.

# Kendi ekibinizi oluşturun ve üyelerini seçin.

Normalliğe dönmenin bir yolunu bulmanız zorunludur. Bunu yapmak için, organize bir askeri bölünme yaratabilmeniz için her son kale vatandaşının yeteneklerini öğrenmelisiniz. Bu, herkesin daha yüksek bir yaşam kalitesi elde etmesine yardımcı olacaktır. Bir grup çabasıyla zombiler yenilebilir. Zorluk ne kadar zor veya aşılmaz olursa olsun, herkes bu görevi yerine getirebilir.

# Yardım bulmak için endişe nedenini araştırın.

Kurak bir alanda yaşamak nedeniyle malzemelere erişiminiz yoktur. Sonuç olarak, dışarıda yardım almanız gerekir. Bu, yiyecek arayarak ve hasat ederek hapsolmuş olanlara temiz beslenme sağlamanızı sağlayacaktır. Gıda kaynakları, tarım veya bina için arazi temizlenerek bulunabilir ve yetiştirilebilir. Ayrıca, insanlar elbette dikkatli bir şekilde ek gıda kaynakları aramak için işe alınabilir. Dikkatli olmak için dolaşan zombiler de var.

# Yakın arkadaşları içeren rekabetçi çabalar.

Aldığınız herhangi bir iş, diğer insanların yardımını gerektirir. Bu son kaledeki işler için bile geçerlidir; Yalnız çalışmakta zorlanıyor, neden hedeflerinizi tamamlamanıza yardımcı olmak için diğer oyuncularla takım kurmuyorsunuz? Ayrıca, yeni şeyler keşfetme sevginizi paylaşan diğer oyuncularla ittifaklar veya ortaklıklar kurabilirsiniz.

# Son Kalesi hakkında bilgi edinin: İlişkili romanı aracılığıyla yeraltı.

Yukarıdaki dünya için her umut aşağıdaki derinliklere dayanmaktadır.

# Arka fon

Son kalede: Yeraltı, bireyler bir zombi veba katlanır. Tek güvenli yer, kale ölümsüze düştü. Hope restore edilmiş ve daha eskisinden daha fazla zulüm görerek, çılgınlık ve terörle kaçtılar. Oyuna bir grup hayatta kalanların lideri olarak başlıyorsunuz. Grubunuz kıyamet sonrası bir araziden kaçmanın bir yolunu bulmalıdır. Siz ve arkadaşlarınız yeraltına gömülü terk edilmiş bir kale keşfettiniz. Başka hiçbir seçenek kendini sunmadıktan sonra tahkimatların içindeki herkesi barındırmak zorunda kalıyorsunuz. Bu ıssız manzarada hayatta kalma mücadelesi devam ediyor.

# Mevcut insan gücünü ve kaynakları maksimum efekt için kullanmak.

Son Kale: Yeraltı, Dünya'nın yüzeyinin derinliklerinde bulunan bir yeraltı kalesinde gerçekleşir. Kale hem karanlık hem de sağlam, zombi savaşına farklı bir bakış açısı sağlıyor. Jeneratörler ve aydınlatma sistemleri de dahil olmak üzere kalenin etrafında birçok ışık ve elektrik kaynağı bulmanız gerekecek. Kaleye girdikten sonra, orada yaşayan diğer hayatta kalanlarla tanışabilirsiniz. Kıyamet sonrası bir dünyada ilişki kurmak ve hayatta kalma savaşına katılmak için onlarla etkileşime girebilirsiniz. Grubun üyeleri, aşırı koşullara katlanmalarına izin veren benzersiz yetenekleri teşvik ediyor. Buna madenciler, askerler, mühendisler ve diğer profesyoneller dahildir. Başarılı olmak için becerilerinden yararlanmanın etkili yollarını bulmalısınız! Müttefiklerinizin güçlü ve zayıf yönlerini anlamak, son kalede zaferin anahtarıdır: yeraltı. Her kale katmanı, saldırıları planlarken dikkatli bir şekilde değerlendirilmeyi gerektirir. Liderlik, sahip olduğunuz gücü tanımak ve ekibinizin avantajına kullanmakla ilgilidir. Takımı yalnız yürümenize gerek yok, ama bir lider olarak iyi performans göstermelisiniz. Ek kaynaklar ve yedek sığınak arayışında çevredeki araziyi keşfetmek için üyeleri atamalısınız. Bu kritik görev, süreçte yüksek ölüm veya silah kaybı olasılığı nedeniyle dikkatli bir şekilde değerlendirilmeyi gerektirir.

# Başarı, çoklu yaklaşımlar, işbirliği, iş bölümü ve takım çabalarının göz önüne alındığında yayılır.

Herhangi bir ortamda, grubunuzun hayatta kalması çok çeşitli çözümler gerektirir. Bu talepleri günlük olarak lider olarak kararlarınızla dengelemelisiniz. Bir öncelik listesinden hangi öncelik vermeyi talep edersiniz. Bu kararlar, kaleyi savunmaya ve herkesi güvende tutmaya yardımcı olan bölümler yaratır. Ölümsüzlerle düzgün bir şekilde mücadele etmek için, savaş ve zindelik hakkında uzman bilgisi olan savaşçılardan oluşan bir orduya ihtiyacınız var. Bu adanmış askerler, saflarına eklemek için nadir kaynaklar arayışı içinde dünyayı dolaşıyorlar. Daha derin yeraltında kazmak ve tahkimatlar inşa etmek, savunma ekibine düşen görevlerdir. Ayrıca yeni teknolojileri ve yapıları olabildiğince çabuk araştırmalıdırlar. Uygun insanların bu işlere doğru araçlarla atanması gerekir.Mbies ve binlerce tehdit, bu nedenle hayatın ayrı bir şekilde çoğalmaya devam edebileceği yeraltında bir yolumuz var.

# Last Fortress: Underground şık APK 1.317.001 [Sınırsız para] Özellik:

Hayatta kalanların en büyük topluluğu olan Castle düştü. Kıyamet sonrası bir zamanlar bir umut ışığı olarak, şimdi diğerleriyle aynı kaderi paylaşıyor. Kaosun ortasında hayatta kalan küçük bir grup çorak vahşi doğaya kaçmayı başardı. Bu hayatta kalanların Komutanı sizsiniz. Son sığınağınızı tamamen yok eden zombi sürüsünden kaçarken, yerden çıkıntı yapan garip bir binayla karşılaşıyorsunuz. Sarf malzemeniz azaldı ve çok az seçeneğiniz kaldı, bu binaya sığınmaya karar verdiniz. Böylece zombi istilasına uğramış bu dünyada hayatta kalma mücadeleniz başlar. SIĞINAĞINIZI YAPIN VE ÖZELLEŞTİRİN Uydu Bağlantı Noktası, Güç Jeneratörleri gibi çok sayıda tesisle sığınağınızı genişletin. Görev Kontrolü, vb. Barınağın düzenini istediğiniz gibi tasarlayın! KAHRAMANLAR VE SAĞ KALANLAR Her kahraman ve hayatta kalan, kıyamette hayatta kalmalarına yardımcı olan özel yaşam becerilerine sahiptir. Aşçılar, doktorlar ve mühendislerden bilim adamlarına, madencilere ve askerlere kadar, becerilerini etkili bir şekilde kullanmak size kalmış! EKİP YAPISI VE SİNERJİ Her biri benzersiz kişiliklere ve yeteneklere sahip çeşitli kahramanlardan oluşan bir ekip oluşturun. En göz korkutucu durumları bile fethetmenize yardımcı olması için favori takım kombinasyonunuzu formüle edin. YABANIN İÇİNE GİRİŞ Barınağın dışına yolculuk yapın ve çorak arazilerde değerli kaynaklar arayın. İleri operasyon üsleri ve kaynak noktaları olarak hareket edecek kamplar kurun. Ama tetikte ol! Zombiler her an saldırabilir! ARKADAŞLARLA İTTİFAKLAR KURUN Tek başına savaşmak zordur, öyleyse neden arkadaşlarınızla birlikte savaşmıyorsunuz? Bir İttifak'a katılın veya oluşturun ve bu sinir bozucu zombileri müttefiklerle birlikte yok edin! Müttefiklere birbirlerinin inşaatlarını ve teknoloji araştırmalarını hızlandırarak yardımcı olun. Her iki şekilde de bir kazan-kazan durumu! Artık ya hep ya hiç! Devam edin Komutan ve maceranıza atılın!

Sürümle ilgili yeni olan şey, özel bir özellik içermesidir.
Yaratıcı düşünme ile mükemmel barınağı kucaklayın.
Son kahraman kurtulanlar hala ayakta kalanlar.
Kendi ekibinizi oluşturun ve üyelerini seçin.
Yardım bulmak için endişe nedenini araştırın.
Yakın arkadaşları içeren rekabetçi çabalar.
Son Kalesi hakkında bilgi edinin: İlişkili romanı aracılığıyla yeraltı.
Arka fon
Mevcut insan gücünü ve kaynakları maksimum efekt için kullanmak.
Başarı, çoklu yaklaşımlar, işbirliği, iş bölümü ve takım çabalarının göz önüne alındığında yayılır.

# Nasıl indirilir ve kurulur Last Fortress: Underground şık APK 1.317.001 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Last Fortress: Underground modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Last Fortress: Underground mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Last Fortress: Underground indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Last Fortress: Underground arayın.

# Tam Özellikler Last Fortress: Underground şık APK 1.317.001 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut75.2MB
versiyon1.317.001
Sürüm Kodu800611
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET CAMERA ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE CHANGE_WIFI_STATE VIBRATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS BILLING RECEIVE_BOOT_COMPLETED SYSTEM_ALERT_WINDOW WAKE_LOCK VIBRATE BILLING RECEIVE POST_NOTIFICATIONS GET_TASKS FOREGROUND_SERVICE AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.
Vibratöre erişime izin verir.
İzin verir
çıkarılabilir depolama için dosya sistemlerini takma ve çıkarma.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.;Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.;PowerManager kullanımına izin verir:

İşlemcinin uyumasını veya ekranın kararmasını önlemek için WakeLocks.;Titreşime erişim sağlar.;Bu sabit, API düzeyi 21'de kullanımdan kaldırılmıştır. Artık zorunlu kılınmamaktadır.:

KAMERA:
Kamera cihazına erişebilmek için gereklidir.
STORAGE:
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın arka kamerasını kullanır.:

Yalnızca öne bakan kamerası olan cihazlarda bu özellik listelenmez; bu nedenle, uygulamanız kamera hangi yöne bakarsa baksın herhangi bir kamerayla iletişim kurabiliyorsa bunun yerine android.hardware.camera.any özelliğini kullanın.#other.#Uygulama kullanır:

Cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri.#:

// imza //

MD5094393407D14C490CC3C457E95635DD5
imza39A19450E900B78E9AE9A1F8C1191EC1151DFB2C
D854E451EA7034793BAA7EA5451682812AF36A703ACE826CA14E3A7A3114C8DB
GeçerliMon Mar 02 09:30:16 CET 2020 until: Tue Dec 04 09:30:16 CET 2074
Seri numarası65243dba

// Geliştirici //

GeliştiriciLF
OUim30
organizasyonim30
yerelbj
ülkeCN
şehirbj

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Last Fortress: Underground şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Last Fortress: Underground şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 48

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (48)

 • R

  @Anonim   2023-06-05 19:42:06

  Kimden:RU   cihaz:2109119DG   OS:android 13
  не работает, если у кого-нибуть работает, обясните как
 • U

  @Anonim   2023-06-05 09:47:58

  Kimden:US   cihaz:M2007J3SG   OS:android 12
  no anda el mods jujuy
 • F

  @Anonim   2023-06-04 08:37:18

  Kimden:FR   cihaz:CPH1931   OS:android 10
  Fake mode
 • I

  @Anonim   2023-05-31 01:40:26

  Kimden:ID   cihaz:SM-A127F   OS:android 13
  NO MOD... ****ING MOD....
 • K

  @Anonim   2023-05-30 21:43:54

  Kimden:KR   cihaz:SM-S918N   OS:android 13
  모드가 작동되지않습니다...........
 • U

  @Anonim   2023-05-29 04:36:30

  Kimden:US   cihaz:SM-S908U1   OS:android 13
  The game works, but the mod doesn't.
 • F

  @Anonim   2023-05-27 23:36:46

  Kimden:FR   cihaz:SM-S908B   OS:android 13
  Ça ne marche pas arnaque
 • R

  @Anonim   2023-05-27 09:47:45

  Kimden:RU   cihaz:2203129G   OS:android 13
  не качает obb. доходит до 99% и error
 • D

  @Anonim   2023-05-03 06:24:20

  Kimden:DZ   cihaz:Infinix X689D   OS:android 11
  التطبيق مو يشتغل بفول انه حدث خطء اثناء تحليل الحزمة
 • U

  @Anonim   2023-04-09 00:35:14

  Kimden:US   cihaz:2201117SL   OS:android 12
  no pasa nada, no funciona
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Last Fortress: Underground şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Last Fortress: Underground

 • U

  @Anonim   2023-03-28 02:50:54

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g(9) play   OS:android 11
  can we get a new update please the current modded version doesn't work.
 • U

  @Anonim   2023-03-05 09:55:25

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1727   OS:android 9
  pls bring a mode for this this is a nice game this game is fun for olaying lack of coin it become boring
 • U

  @Anonim   2023-01-13 08:55:49

  Kimden:US   cihaz:ZTE ZTE 8010   OS:android 10
  Compra Gratis Por Favor Por Favor Por Favor Por Favor Por Favor Por Favor Por Favor
 • F

  @Anonim   2022-12-29 08:00:00

  Kimden:FR   cihaz:Xiaomi 21091116AG   OS:android 12
  Argent et ressources illimités ..............................
 • G

  @Anonim   2022-12-07 13:46:03

  Kimden:GB   cihaz:HUAWEI YAL-L21   OS:android 10
  Please? Make mod for unlimited money please. I want to play this
 • G

  @Anonim   2022-12-01 20:13:05

  Kimden:GR   cihaz:Xiaomi 2201116TG   OS:android 12
  we need a unlimited gems and money bc it will be sooo cool
 • G

  @Anonim   2022-11-13 02:07:04

  Kimden:GB   cihaz:HUAWEI BLA-L09   OS:android 8.0.0
  Need a mod for extra diamonds/memento coins/hero medals if possible please
 • G

  @Anonim   2022-10-18 00:50:53

  Kimden:GB   cihaz:asus ASUS_X00QD   OS:android 9
  at least unlimited diamonds and unlock all, please Thank you in advance.
 • G

  @Anonim   2022-10-03 07:36:01

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A127F   OS:android 12
  mod plz..... mod plz...... mod plz ..... mod plz...... mod plz...... mod plz......
 • U

  @Anonim   2022-09-28 01:11:50

  Kimden:US   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X6812B   OS:android 11
  auto collect resources and distribute raw materials
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Last Fortress: Underground şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

İlgili Modlar

İndiren kişiler Last Fortress: Underground şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme