HappyMod › Games › Strategy › Art of War: Legions Mod
Art of War: Legions Mod

Art of War: Legions şık APK 7.0.0 [Sınırsız para][Mod Menu][God Mode]

Güncelleme açık: 2023-09-20

Art of War: Legions şık değiştirilmiş bir versiyonudur Art of War: Legions tarafından geliştirildi 10p Studio. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Art of War: LegionsMod APK 7.0.0... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Art of War: Legions 7.0.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıArt of War: Legions şık APK 7.0.0 [Sınırsız para][Mod Menu][God Mode]
versiyon7.0.0
Güncelleme açık2023-09-20
Boyut664.63 MB
Mod BilgisiArt of War: LegionsMod APK 7.0.0
geliştirici10p Studio
Ringtone İndirGame Ringtone
KategoriStrategy
Google Play'den edininArt of War: Legions
Orijinal apk'yı indirinArt of War: Legions (664.26 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Art of War: Legions şık APK
Find The Differences - Secret şık APK
Island War şık APK
Find The Differences-Detective şık APK
Tower Clash şık APK
Night Killer şık APK
Art of War: Heroes şık APK
Find Differences - Detective 3 şık APK
Legend of Empire şık APK
King Of Defense şık APK
Find The Differences - Online şık APK
My Escape Puzzle şık APK
Bağlantılar İndir:

Art of War: Legions şık APK 7.0.0 [Sınırsız para][Mod Menu][God Mode]

Hızlı indirme (664.26 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (664.26 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Game Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Art of War: Legions şık APK 7.0.0 [Sınırsız para][Mod Menu][God Mode]

Art of War: LegionsMod APK 7.0.0

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Dünyada iki karşıt grup, ateş ve su var.

İki karşıt ordu önünüzde duruyor. Bir taraf mavidir, suyu temsil eder, diğeri kırmızıdır, ateşi temsil eder. Barışçıl bir şekilde bir arada var olamazlar ve birbirleriyle yüzleşmelidirler. Her iki tarafa da karşı çıkmak, kırmızı rengini somutlaştıran ateşli enerjidir. İki savaşçı sınıfı arasındaki ortak payda, değişmemiş görünüşleridir. Kişi baştan başa bakılacaklardı, onları aynı yapılar olarak yanlışlıkla algılayabilir.

# Her savaş farklı bir silah kullanır.

Düşman ve müttefik güçlerin görünüşleri benzerdir. Bu, askerlerin aralarında kolayca farklılık göstermelerine yardımcı olur. Birkaç asker uzun silahlara tabanca taşıyacak. Loncanın bir üyesi, herhangi bir durumda herhangi bir düşmana karşı etkili olan kılıç taşır.

# Mevsimlerdeki değişiklikler yıl boyunca yeni bakış açıları sağlar.

Bu oyunda birden fazla konuma sahip olduğundan, molalar sırasında kolayca keşfedebilirsiniz. Savaş sanatı sadece durmakla ilgili değil; Ayrıca olağanüstü bir deneyim sağlar. Bu oyun boyunca oynarken sıkılmayacağınıza söz veriyoruz. Karla dolu yüksek dağlar, düşman mevcut olduğunda savunma avantajı sağlar. Her bir yerde ek gizem ve heyecan bekliyor. Karşıt ordular, yeşil nehirler kesiştiğinde bir su yolunun karşıt bankalarında buluşuyor. İki köprü başı, iki rakip güç arasındaki boşluğu köprü. Ordunuz düşmanla şahsen savaşmak için köprüyü geçebilir mi? En tehlikeli yerin en güvenli yer olduğunu belirten bir söz var. Bunun nedeni, düşmanınızla karşılaşacağınız askeri bir üssün önünde olmasıdır.

# Bonus olarak daha fazla başarıyı elde edin.

Savaş Sanatı'nın seviyeleri giderek daha zorlu hedeflere sahiptir. Bu hedefleri kabul etmeyi seçebilirsiniz; Seçiminiz, oyuna ne kadar ilerlediğinizi belirler. Her seviye asla bitmeyen ek zorluklara sahiptir. Zorluklar için, oyuncuların onları güvende tutan ve zorluğu kazanan seçeneği seçmeleri gerekir. Bu nedenle, yalnızca zaferi kaybetme riskiyle karşı karşıya olan seçenekleri seçebilirler. Ancak, düşman için meydan okumayı kazanmak için küçük bir şans vermek oyuncu için bir zafer.

# Üstün bir aklına sahip bir kahraman akıl komutanı.

Sevimli askerlerden oluşan özel bir ordu, iyi bir savaş planı arayan oyuncunun kontrolü altındadır. Bu ordu ayırt edici çünkü üyelerin sevimli olduğu tek kişi bu. Size verdiğimiz sınırsız ödüller sayesinde, daha fazla görev tamamlamayı seçebilirsiniz. Büyük bir lider olabilir ve çok zevk alabilir misin?

# Taşların ışıltısı bir izleyicide sevinç hissi veriyor.

Sadece ek görevler mücevherleri sunar. Mücevherlerin görevlerde görünmesinden önce belirli bir seviyeye ulaşmanız gerekir. Oyuncular için bir not, bazı görevlerin görünmeyebileceğidir - ancak sadece yaptıklarında. Bu seviyedeki mücevherler, eğer başarabilirseniz anında kontrolünüze teslim olacaktır. Bunun için benim terim Seviye 14.

# Temel özellikler şunları içerir: hava sirkülasyonu eksikliği, oksijen eksikliği ve düşük sıcaklık.

Bu oyun, kaç kez oynanabileceğine dair sınırsız birçok farklı maç zorluğu sunar. Zorluklarımızı üstlenmek için ek ödüller sunulmaktadır. Bu onları reddetmek için ters çevrilebilir. Bonus görevleri tamamlandıktan sonra mücevherlere erişim sağlar. Usta komutanı olurken düşmanları yenmek için akıllı, yaratıcı stratejiler kullanın. Çeşitli ortamlardaki farklı silahlar öngörülemeyen bir deneyim sunar.

# Savaş Sanatını Göster: Lejyonlar Giriş

Birçok insan basit ama büyüleyici oyunları nedeniyle strateji oyunları oynamaktan hoşlanır. Ayrıca, yüksek sesle müzik ve karmaşık kurallar gibi bu oyunların dikkat çekici yönleri nedeniyle popülerdir. İnsanlar bu oyunları ekrandan uzağa bakmadan oynayarak saatler geçirebilirler. Bu Artical'ın bir sonraki bölümleri Savaş Sanatı: Lejyonlar hakkındaki bulgularımı keşfediyor. Daha önce tartıştığımı sürekli olarak yansıtıyor.

# Oynanış

Art of War: Lejyonlar oynadığınızda, savaş alanında farklı bir ordunun lideri olursunuz. Ordunuza düşman güçlerini yenmesini ve her seviyeye sahip olduğunuz savaşçı ve birimlerin sayısını değiştirmesini emrediyorsunuz. Savaşa girmeden önce, birimleriniz için stratejik bir pozisyon oluşturarak ve taktikler yaratarak savaşı dikkatle planlayın. Okçular düşmanlara uzaktan saldırmak için arka hatta konuşlandırılmalıdır. Stratejim genellikle rakiplerin hareketini engellemek için piyade birimlerini öne yerleştirmeyi içerir. Ayrıca kenarlarımı korumak için kahramanlar ve ortak birlikler kullanıyorum. Başlangıçta savaş bölgesi birlikler de dahil olmak üzere en fazla dokuz birim ile sınırlıydı; Kahramanları içermedi. Seviye arttıkça savaşa daha fazla birim eklenebilir.

# Kahraman Koleksiyonu Kahramanlar içerir.

Bir satranç oyunu kazanmak yeterince güçlü bir güce sahip olmayı gerektirir. Bir oyuncunun ordusu yeterince güçlü değilse, şansı olmayacaktır. Bu nedenle, oyunculara dövüş şansı vermek için ek kahramanlar satranç oyunlarına dahil edilmiştir. Özel yetenekler ve muazzam güç onları ayırt eder. Her bekleme süresinden sonra kullanmak için arayüzdeki alt simgelere basın. Kahramanca bir figür elde etmek için, her ikisi de mücevherlere erişebilecek kahraman kutusuna veya kart kutusuna yerleştirin. Üç farklı kahraman türü vardır: efsanevi, destansı ve nadir. Açılış kartları ve karar verme gücü her kahramanın nadirliği ile belirlenir. Oynamak için efsanevi bir kahraman seçerken kart nadirliği önemlidir. Efsanevi bir kahraman oynamak için nadir kartlara ihtiyacınız var; Yine de, bu kahramanların üstün istatistikleri var. Doğada hem askeri hem de kahraman birimler bu oyunun savaş ruhunu somutlaştırır. Bull Demon King - Minotaur, etkileyici bir suçu sürdürürken tüm birimlerin savunmalarını geliştirdiği için mükemmel bir örnektir. Green, bir savaş sırasında müttefiklerin sağlık noktalarını iyileştirir. Stratejinizi oluştururken savaşı kazanma şansını artırmak için uygun bir kahraman seçin.

# Art of War: Legions şık APK 7.0.0 [Sınırsız para][Mod Menu][God Mode] Özellik:

Paralı Ordular mini bir strateji oyunudur. Paralı askerler kiralayın, orduları yükseltin, düşmanları ezmek için kendi dizilişinizi yaratın.

Dünyada iki karşıt grup, ateş ve su var.
Her savaş farklı bir silah kullanır.
Mevsimlerdeki değişiklikler yıl boyunca yeni bakış açıları sağlar.
Bonus olarak daha fazla başarıyı elde edin.
Üstün bir aklına sahip bir kahraman akıl komutanı.
Taşların ışıltısı bir izleyicide sevinç hissi veriyor.
Temel özellikler şunları içerir: hava sirkülasyonu eksikliği, oksijen eksikliği ve düşük sıcaklık.
Savaş Sanatını Göster: Lejyonlar Giriş
Oynanış
Kahraman Koleksiyonu Kahramanlar içerir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Art of War: Legions şık APK 7.0.0 [Sınırsız para][Mod Menu][God Mode]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Art of War: Legions modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Art of War: Legions mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Art of War: Legions indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Art of War: Legions arayın.

# Tam Özellikler Art of War: Legions şık APK 7.0.0 [Sınırsız para][Mod Menu][God Mode]

// İndirme Bilgileri //

Boyut664.6MB
versiyon7.0.0
Sürüm Kodu7000
Langaf am ar as az az-AZ be be-BY bg bn bn-BD bs bs-BA ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et et-EE eu eu-ES fa fi fr fr-CA gl gl-ES gu gu-IN hi hr hu hy hy-AM id in is is-IS it iw ja ka ka-GE kk kk-KZ km km-KH kn kn-IN ko ky ky-KG lo lo-LA lt lv mk mk-MK ml ml-IN mn mn-MN mr mr-IN ms ms-MY my my-MM nb ne ne-NP nl or pa pa-IN pl pt pt-BR pt-PT ro ru si si-LK sk sl sq sq-AL sr sr-Latn sv sw ta ta-IN te te-IN th tl tr uk ur ur-PK uz uz-UZ vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET BILLING SYSTEM_ALERT_WINDOW ACCESS_NETWORK_STATE VIBRATE SCHEDULE_EXACT_ALARM AD_ID WAKE_LOCK RECEIVE RECEIVE_BOOT_COMPLETED BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Titreşime erişim izni verir.
PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir
işlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemesini tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.:

Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Ekran donanımı özellikleri:
Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönünü kullanmasını gerektirir.
Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.:

Kullanıcı Özelliği Medya yazılımı özellikleri:
Uygulama, televizyon gibi geniş bir ekranda görüntülenmek üzere tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü sunar.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Art of War: Legions şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Art of War: Legions şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 35

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (35)

 • R

  @Anonim   2023-09-10 19:05:28

  Kimden:RO   cihaz:220733SG   OS:android 12
  jocul îmi cere permisiunea să se afișeze paste aplicați iar administratorul nu mi-a dat voie la această permisiune
 • U

  @Anonim   2023-09-06 09:36:12

  Kimden:US   cihaz:vivo 1811   OS:android 8.1.0
  This mod is not working and not download
 • R

  @Anonim   2023-09-03 16:40:47

  Kimden:RO   cihaz:SM-A536B   OS:android 13
  Mod not working.... just normal game
 • I

  @Anonim   2023-08-17 14:54:53

  Kimden:ID   cihaz:CPH1701   OS:android 6.0.1
  fake
 • B

  @Anonim   2023-07-27 20:43:36

  Kimden:BR   cihaz:SM-A716U1   OS:android 13
  o mod não funciona direito, não tem as moedas ilimitadas nem nada, quando baixa vc consegue desbloquear o VIP mas não consegue receber os benefícios dele
 • U

  @Anonim   2023-07-25 12:42:19

  Kimden:US   cihaz:Infinix X6816C   OS:android 11
  fodigtdhfjvhxjghdkdyf
 • U

  @Anonim   2023-07-22 19:53:34

  Kimden:US   cihaz:Lenovo TB-7305X   OS:android 9
  this is super grate best mod I've ever seen but I really want tower clash
 • U

  @Anonim   2023-07-09 23:09:13

  Kimden:US   cihaz:RMX1941   OS:android 9
  bad after 10min the game will kick you because of its an old version
 • V

  @Anonim   2023-07-06 10:15:45

  Kimden:VN   cihaz:SM-N986N   OS:android 13
  mod như này ko mod còn hoen
 • H

  @Anonim   2023-06-16 17:39:03

  Kimden:HK   cihaz:V2110   OS:android 13
  like a piece of **** boi,it does nothing
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Art of War: Legions şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Art of War: Legions

 • U

  @Anonim   2023-02-08 12:03:08

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH2083   OS:android 9
  can you do unlimited gems and coins/gold it will male it more fun and please make it in latest version
 • I

  @Anonim   2023-02-07 01:49:40

  Kimden:IN   cihaz:realme RMX2170   OS:android 12
  Please make a mod of latest version with unlimited money hack.Thank you
 • Z

  @Anonim   2022-12-16 19:30:25

  Kimden:ZA   cihaz:samsung SM-A135F   OS:android 12
  a mod menu for gold diamonds and mulipluer for solder amount or how much soldiers you van ger
 • U

  @Anonim   2022-12-01 09:29:32

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1906   OS:android 11
  unlimited money pls so we can upgrade and buy more trups
 • G

  @Anonim   2022-10-10 02:35:04

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-M515F   OS:android 12
  need a free vip pass and unlimited money with everything unlock
 • R

  @Anonim   2022-07-27 03:22:59

  Kimden:RS   cihaz:HUAWEI BAH-L09   OS:android 7.0
  All soldiers, Unlimited coins aaaaafafdgsbgccguxxdug dd gzzddhviccgud
 • U

  @Anonim   2022-07-04 11:46:36

  Kimden:US   cihaz:vivo V2032   OS:android 12
  Please free purchase please please please please please please please please please please please please
 • B

  @Anonim   2022-06-21 07:59:20

  Kimden:BR   cihaz:LGE LM-Q610.FGN   OS:android 8.1.0
  Please, unlimited army. The mod that when deleting the troop, two troops appear. Please.
 • I

  @Anonim   2022-06-03 16:32:57

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi Redmi 5 Plus   OS:android 8.1.0
  Tolong berikan mod yg bekerja dengan baik!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
 • M

  @Anonim   2022-05-30 23:42:19

  Kimden:MK   cihaz:HUAWEI MAR-LX1A   OS:android 10
  Can You Please make this mod have Unlimated Gold and dianonds
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Art of War: Legions şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (217) Sürümler of Art of War: Legions şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Art of War: Legions şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme