HappyMod › Games › Action › Morphite Premium - Sci Fi FPS Adventure Game Mod
Morphite Premium - Sci Fi FPS Adventure Game Mod

Morphite Premium - Sci Fi FPS Adventure Game şık APK 2.0 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-10-09

Morphite Premium - Sci Fi FPS Adventure Game şık değiştirilmiş bir versiyonudur Morphite Premium - Sci Fi FPS Adventure Game tarafından geliştirildi Crescent Moon Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Morphite Premium MOD APK (Sınırsız para) 2.0... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Morphite Premium - Sci Fi FPS Adventure Game 2.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıMorphite Premium - Sci Fi FPS Adventure Game şık APK 2.0 [Sınırsız para]
versiyon2.0
Güncelleme açık2023-10-09
Boyut355.95 MB
Mod BilgisiMorphite Premium MOD APK (Sınırsız para) 2.0
geliştiriciCrescent Moon Games
Ringtone İndirNaruto Ringtone
KategoriAction
Google Play'den edininMorphite Premium - Sci Fi FPS Adventure Game
Orijinal apk'yı indirinMorphite Premium - Sci Fi FPS Adventure Game (319.32 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Monkey Boxing şık APK
Crescent Moon Games şık APK
Morphite Premium - Sci Fi FPS şık APK
Morphite şık APK
Optical Inquisitor 17+ şık APK
Dig! şık APK
Monkey Racing şık APK
EXILES şık APK
Crescent Moon Games şık APK
Shadow Blade şık APK
Shadow Blade Zero şık APK
Mines of Mars Scifi Mining RPG şık APK
Subdivision Infinity şık APK
Crescent Moon Games şık APK
Paper Monsters - GameClub şık APK
Topia World Builder şık APK
Legend of the Skyfish şık APK
Linn: Path of Orchards Valley şık APK
Stellar Wanderer şık APK
Neon Shadow: Cyberpunk 3D Firs şık APK
Bağlantılar İndir:

Morphite Premium - Sci Fi FPS Adventure Game şık APK 2.0 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (319.32 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (319.32 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Naruto Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Morphite Premium - Sci Fi FPS Adventure Game şık APK 2.0 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Morphite Premium MOD APK (Sınırsız para) 2.0

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Morphite Premium - Sci Fi FPS Adventure Game şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Temel keşif gezisini alın.

Yeni uzay gemileri, onları yaratmaya yardımcı olan insanlar sayesinde ortaya çıkmaya devam ediyor. Yeni evren onu fethetmesiyle başladı, bu yüzden bu süreçte bir rol oynamanız gerekiyor. Yeni bir gezegen hakkında daha fazla bilgi edinmek için evlat edinen babanıza katılmak isteyen başarılı bir kadınsınız. Bir dizi ilerici fikir açarak kendi keşif yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Beklenmedik koşullar ortaya çıktığından bu oyunun bitmesi yok. Bu sefer hala yeni fikirler için açık; Farklı bir şey bul ve bu yarışmayı kazandın. Düzgün hazırlanabilmek için, bir kişi hem zihinsel olarak büyük bir uzay gemisi hazırlamalı hem de inşa etmelidir. Bununla, Morphite Premium'un zor denemelerini tamamlamak için yeni gezegenlere ve yeni topraklara uçabilirler.

# Yeni zorlukları fethet.

Yeni gezegenleri fethetmek isteseniz de, zorluklarla karşılaşmanız ve üstesinden gelmeniz gerektiğini bilmeniz gerekir. Her zorluk diğerine yol açacaktır ve yeni değişiklikler oluşturmak için her birinin üstesinden gelmeniz gerekir. Oyuncuların zorlukları, uzaylılara, yaratıklara ve düşman gruplarına karşı kişisel güç yoluyla yeteneklerini göstermelerini gerektirir. Tüm düşmanları gerekli herhangi bir yolla yenerek büyüklüğünüzü test edin. Morphite Premium aracılığıyla oyunculara yeni bir silah hattı sağlanacak. Bu silahlar birçok farklı hedefe yardımcı olmak için çeşitli savaşlarda kullanılabilir. Özellikle, bu silahların uygun kullanımı, yolda duran bireyleri ortadan kaldırmaktır. Ek olarak, mühürlü tünelleri ihlal etmek ve alternatif rotalar bulmak için yeni patlayıcı bombalar gereklidir. Yeni rotaları keşfetmek için oyuncular tarafından bir performans haritası da kullanılabilir.

# Gezegenin gücünü belirli bir amaç için kullanmak.

Silahınızı daha küçük olduğuna inandığınız düşmanları yenmek için kullanıyorsunuz. Sonuç olarak, evlat edinen babanız çok sayıda kanlı savaşa yol açtı. Premium Morphite, uzaylı yaratıkları, düşmanları ve diğer nesneleri yok ederek içinizdeki morfitin gücünü destekler. Ayrıca, morfitinizi geliştirmek ve diğer enerji kaynaklarını patlatmak için kendi gücünüzü yaratın. Bir sonraki adım olarak, yeni gezegeninize bir dizi iyi tasarlanmış ve gümüş veya altın silah toplayarak uçan bir evren inşa edin-ki bu zaten büyük miktarda güç içerir. Bunu yapmak size zaten sahip olduğunuzdan daha fazla güç verecektir. Bu gezegen sizin olduğunda, olması gereken yaratılış ustası olma gücünden yararlanacaksınız. Yerli yaşam formlarını evcilleştirmeniz ve güçlerini kullanmak için doğduğunuz güçlü silahı yaratmak için kullanmanız gerekir. Morphite Premium'un dramatik etkileri oyuna yepyeni bir duygu yelpazesi getirdi. Bunun yanı sıra, oyunculara drama ve heyecanla dolu yeni dönemlere erişim sağladı. Oyun, olağandışı düşmanlarla veya agresif canavarlarla savaşırken size bir destek veriyor. Uzaylılarla karşılaşmak size tarihi gemilere komuta verir. Ek ayrıntılar oyunun web sitesinin makalesinde bulunur.

# Cihazın belirli özellikleri var.

Yeni gezegenleri keşfedin ve yeni dünyaları hırslı bir genç kadın olarak fethet. Çok çeşitli olağandışı yaratıklarla uğraşırken dramayı hem av hem de evcilleştirmeye dahil edin. Hem zihinsel hem de fiziksel gücü geliştirerek krallığınızı genişletin. Sonra yeni bölgeleri fethetin. Evlat edinen babanızla benzersiz uçan evrenler yaratarak gezegendeki tehlikeyi keşfedin. Yeni gezegenler, gizemle dolu mağaraları keşfetme arzusuyla fethetmek ister. Temel araçlar ve silahları toplayarak benzersiz bodrumlar için yeni yollar.

# Marphite modunu indirmek, kişinin varlığına ilişkin cevaplara erişim sağlayacaktır.

Myrah her birinde yaşayan canavarlara karşı karşı karşıya kaldığında evrendeki birçok gezegeni keşfetmek kolay değildir. Bu arama, evrendeki birçok farklı gezegeni keşfetmesini gerektirir; Her biri garip bir ipucu saklıyor. Morfit karakolları geçmişinizi ve geleceğinizi anlamanın anahtarını sağlar. Daha fazla bilgi toplamak için güneş sistemlerini gezin. Enerjiyi uzak gelecekten kullanan silahları donatın. Bir sonraki ipucunuzu elde etmek için havada sürüklenen gezegenlere gidin. Morphite oyununda, oyuncular çok çeşitli gezegenleri ve evrenleri keşfedebilirler. Bu ek açık dünyalar, oyunun uzay yolculuğu etrafında dönen ana planında bulunur. Terk edilmiş uzay istasyonları genellikle dağlar, nehirler, denizler, bitkiler ve hayvanlar içerir. Morphite'nin dünyası büyüktür ve keşifleri teşvik eder. Dünyayı keşfederek birçok ilginç gerçek bulunabilir.

# Bagaja yeni eklemeler yararlılığını artırıyor.

Birçok yere seyahat etmek size yabancı olmamalıdır. Yerlerde hareket etmek birçok güçle yüzleşmek anlamına geldiğinden, bir gezegene girmeden önce bagajınızı hazırlamanız gerekir. Ayrıca, tehlike algılandığında savaşmaya hazır olmalısınız. Para kazanmak için canlı yaratıklardan bilgi toplamak. Ardından, yeni ekipman ve yetenekler satın almak için birçok alıcıya satmak için bu verileri kullanın. Evrendeki galaksiler arasında rastgele birçok yeni yükseltme bulunacaktır. Başarılarınız, bu evrendeki birçok gezegen sayesinde tüm evrene özgüdür.

# Müttefiklerle işbirliği içinde birçok uzay savaşı ile savaşın.

Diğer galaktik gruplara karşı uzay kavgalarına ek olarak, birçok gezegen uzaylılarla savaşlara sahiptir. Bu dövüşler izleyicilere benzersiz, renkli silah efektleri ve sahneler sağlar. Savaş, uzay savaşlarınızla büyük ölçekte son derece karlı. İnsanlar ayrıca karışıma destan ekleyerek nişancılıklarında ne kadar iyi olduklarını gösterebilirler. Savaşın parçaladığı bir galakside gezin ve düşman saldırılarını at. Morphite'nin uzay savaşı deneyimi on kat artırıyor.

# İnsanlar zengin ve başarılı olmanın dünyanın herhangi bir yerinde yapılabileceğine inanıyorlar.

Evren, morfit olmayan yüz binlerce başka mineral ve kaynak içeriyor. Aslında, sadece birini bulmak büyük bir başarı olacaktır. Ancak, evrende sadece birden fazla mineral var. Sonuç olarak, insanlar bu diğer malzemelere nadiren dikkat ederler. Kartların ticari işlemlerde gelirinizi artırma yeteneğinden yararlanın. Bunları tekrar kullanarak kendinizi daha fazla yükseltmek için kullanın. Bu özellikle gezegenleri değiştirirken yararlıdır. Garip bir medeniyetin geride kaldığı birçok silah ve savaş gemisi var.

# Morphite Premium - Sci Fi FPS Adventure Game şık APK 2.0 [Sınırsız para] Özellik:Introduction:

Welcome to the universe of Morphite Premium, an enthralling science fiction first-person shooter (FPS) game that allows players to explore various planets in an expansive galaxy. In this review, we will delve into the different aspects of Morphite Premium, discussing its gameplay, graphics, storyline, and overall gaming experience. So, gear up and get ready to embark on an intergalactic journey like no other.

Gameplay:

Morphite Premium offers a unique gameplay experience that combines combat, exploration, and discovery. As players navigate through the game's intricately designed planets, they must complete missions, fight enemies, and collect valuable resources. The combat system is intuitive, with smooth controls and a wide range of weapons and gadgets at your disposal. The game's exploration aspect is unparalleled, allowing players to seamlessly travel between planets, visit alien civilizations, and uncover the mysteries of the universe.

Graphics:

The visuals of Morphite Premium are truly stunning, immersing players in a beautifully crafted science fiction world. The graphics are top-notch, with vibrant colors, detailed character models, and breathtaking landscapes. Whether you are roaming the vast deserts of a barren planet or encountering strange extraterrestrial creatures, the graphics in Morphite Premium never fail to captivate.

Storyline:

The game's storyline is one of its major highlights. Players take on the role of Myrah Kale, a young woman who embarks on an interstellar adventure to uncover the truth behind the mysterious substance known as "Morphite". As Myrah traverses the cosmos, she encounters a myriad of intriguing characters and unravels a deep-rooted conspiracy that threatens the very fabric of the universe. The well-written storyline keeps players engaged, providing a compelling narrative that develops as the game progresses.

Full Game Unlocked:

With Morphite Premium, gamers can experience the full game without any restrictions. This allows players to fully immerse themselves in the captivating universe of Morphite and explore all of its content. The ability to unlock the full game enhances the overall gameplay experience, providing hours of entertainment and endless possibilities.

Conclusion:

In conclusion, Morphite Premium - Sci Fi FPS Mod Full Game Unlocked is an exceptional addition to the FPS gaming genre. Its seamless blend of exploration, combat, and an engaging storyline make it a standout title. The stunning graphics elevate the gaming experience, while the ability to unlock the full game allows players to fully delve into the captivating universe of Morphite. If you are a fan of science fiction and FPS games, Morphite Premium is a must-play. So brace yourself for an otherworldly adventure that will keep you hooked from start to finish.Morphite'in hikayesi, insanlığın çoktan uzayın uzak köşelerine yerleştiği çok uzak bir gelecekte geçiyor. Oyuncu, vekil babası Bay Mason'ın bakımı altında bir uzay istasyonunda ve atölyede yaşayan genç bir kadın olan Myrah Kale rolünü üstleniyor. Dükkanlarını desteklemek için malzeme toplamaya yönelik basit bir keşif görevi olarak başlayan şey, hızla Myrah'ın bilinmeyen geçmişini ve onun nadir, imrenilen ve neredeyse nesli tükenmekte olan Morphite adlı bir malzemeyle olan ilişkisini ortaya çıkaran bir yolculuğa dönüşür. Myrah, keşfedilmemiş gezegenlere seyahat etmeli, uzayın keşfedilmemiş kesimlerinde dolaşmalı ve bu Morphite'i bulmak için egzotik yaratıklarla ve yerellerle yüzleşmelidir. Ana hikayenin yanı sıra, Morphite'in dünyaları rastgele oluşturulmuştur. Keşfedilecek çeşitli yaratık türleriyle, manzaralarla, mağaralarla, nehirlerle ve daha fazlasıyla karşılaşın. Terk edilmiş veya uzaylı yaşamıyla dolu büyük uzay istasyonlarını keşfedin. Özellikler: Güzel Stilize Düşük Poli Görünüm Harika müzikler - Evan Gipson'dan 50'den fazla orijinal şarkı Tamamen seslendirilmiş Ana Hikaye Çevresel bulmaca çözme Geminizi ve silahlarınızı yükseltmek için yaratıkları tarayıp biyo bilgilerini satabilirsiniz. Çeşitli yükseltmeler bulun Maceralarınız boyunca.Savaşılacak büyük patronlar Kullanımı kolay bir Yıldız Haritası sistemi ile yıldızlarda gezinin.Geminizde rastgele karşılaşmalarDüzinelerce yan görevGerçek zamanlı uzay savaşıUzay ticaretiKaynak toplama ve ticaretiÇeşitli gezegenlerde rastgele silahlar ve araçlar bulunDaha zorlu koşullarda hayatta kalmak için takımınızı yükseltin HID kontrolörleri desteği - Tam liste burada Android Kategorisi altındahttp://guavaman.com/projects/rewired/docs/SupportedControllers.html

Temel keşif gezisini alın.
Yeni zorlukları fethet.
Gezegenin gücünü belirli bir amaç için kullanmak.
Cihazın belirli özellikleri var.
Marphite modunu indirmek, kişinin varlığına ilişkin cevaplara erişim sağlayacaktır.
Bagaja yeni eklemeler yararlılığını artırıyor.
Müttefiklerle işbirliği içinde birçok uzay savaşı ile savaşın.
İnsanlar zengin ve başarılı olmanın dünyanın herhangi bir yerinde yapılabileceğine inanıyorlar.

# Nasıl indirilir ve kurulur Morphite Premium - Sci Fi FPS Adventure Game şık APK 2.0 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Morphite Premium - Sci Fi FPS modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Morphite Premium - Sci Fi FPS mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Morphite Premium - Sci Fi FPS indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Morphite Premium - Sci Fi FPS arayın.

# Tam Özellikler Morphite Premium - Sci Fi FPS Adventure Game şık APK 2.0 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut356MB
versiyon2.0
Sürüm Kodu206
Langaf am ar az az-AZ be bg bn bn-BD bs ca cs da de el en-AU en-GB en-IN es es-US et et-EE eu eu-ES fa fi fr fr-CA gl gl-ES gu gu-IN hi hr hu hy hy-AM in is is-IS it iw ja ka ka-GE kk kk-KZ km km-KH kn kn-IN ko ky ky-KG lo lo-LA lt lv mk mk-MK ml ml-IN mn mn-MN mr mr-IN ms ms-MY my my-MM nb ne ne-NP nl no pa pa-IN pl pt pt-BR pt-PT ro ru si si-LK sk sl sq sq-AL sr sv sw ta ta-IN te te-IN th tl tr uk ur ur-PK uz uz-UZ vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinCHECK_LICENSE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE BILLING AD_ID FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Min Sdk14
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma yeteneklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Morphite Premium - Sci Fi FPS Adventure Game şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Morphite Premium - Sci Fi FPS Adventure Game şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 43

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (43)

 • R

  @Anonim   2024-02-22 23:07:02

  Kimden:RU   cihaz:2310FPCA4G   OS:android 13
  bdhejdc
 • I

  @Anonim   2023-12-18 21:20:29

  Kimden:ID   cihaz:vivo 1820   OS:android 8.1.0
  not work
 • U

  @Anonim   2023-11-28 22:20:53

  Kimden:US   cihaz:moto e   OS:android 10
  Works Good except Mod
 • C

  @Anonim   2023-11-20 09:21:13

  Kimden:CI   cihaz:itel W6004   OS:android 9
  j'aime le travail fourni sur ce jeux
 • Z

  @Anonim   2023-11-10 03:47:47

  Kimden:ZA   cihaz:SM-S916B   OS:android 13
  Yes it works, like I expected. Happymod is the best mod app I ever met.
 • G

  @Anonim   2023-10-29 19:32:09

  Kimden:GB   cihaz:M2006C3LG   OS:android 11
  just does not load (Maybe i dont have patience)
 • V

  @Anonim   2023-10-17 12:29:06

  Kimden:VN   cihaz:SM-A125F   OS:android 11
  not working in my phone
 • U

  @Anonim   2023-10-15 04:57:08

  Kimden:US   cihaz:Pixel 4a (5G)   OS:android 13
  No tiene dinero ilimitado:s
 • U

  @Anonim   2023-10-13 08:47:40

  Kimden:US   cihaz:moto e30   OS:android 11
  no se descqrga creo que hapy mod ya no ase juegos con mods
 • D

  @Anonim   2023-02-23 23:37:22

  Kimden:DE   cihaz:2201117TY   OS:android 11
  it dont work please make unlimited everything
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Morphite Premium - Sci Fi FPS Adventure Game şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Morphite Premium - Sci Fi FPS Adventure Game

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Morphite Premium - Sci Fi FPS Adventure Game şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (2) Sürümler of Morphite Premium - Sci Fi FPS Adventure Game şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Morphite Premium - Sci Fi FPS Adventure Game şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme