HappyMod › Games › Racing › Mutant Run Mod
Mutant Run Mod

Mutant Run şık APK 1.4.3

Güncelleme açık: 2023-01-22

Mutant Run şık değiştirilmiş bir versiyonudur Mutant Run tarafından geliştirildi Sixcube. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Mutant Run Mod APK 1.4.3 (Sınırsız para ve mücevherler)... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Mutant Run 1.5.3 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıMutant Run şık APK 1.4.3
versiyon1.4.3
Güncelleme açık2023-01-22
Boyut97.98 MB
Mod BilgisiMutant Run Mod APK 1.4.3 (Sınırsız para ve mücevherler)
geliştiriciSixcube
KategoriRacing
Google Play'den edininMutant Run
Orijinal apk'yı indirinMutant Run (36M)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Shape-shifting şık APK
Mutant Run şık APK
Bağlantılar İndir:

Mutant Run şık APK 1.4.3

Hızlı indirme (36M)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (36M)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Mutant Run şık APK 1.4.3

Özellik V1 Özellik:
Sınırsız para ve mücevherler

Özellik V2 Özellik:
Sınırsız para ve mücevherler

Önerilen mod

Mod son sürüm

# APK'nın tam bir açıklaması bu başlıkta bulunabilir.

SixCubes'in bir yarış oyunu olan Mutant Run için APK dosyası, başka hiçbir yarış oyununun sahip olmadığı benzersiz bir oyun yönüne sahiptir. Düzenli oyun yoluyla yeni özellikler ve beceriler kazanılabilir. Bunlar, kullanıcıların sürekli değişen koşullara uyum sağlamalarına ve rakiplerden daha iyi performans göstermesine olanak tanır. Mutasyonlar farklı çeşitlerde gelir. Bazıları size bir çitanın hızlılığını verirken, diğerleri benzersiz faydalar sunar. Mutasyon olanaklarını deneyerek doğru kursu kendiniz belirlemelisiniz. Bazıları sizin için iyi çalışmayabilir, bu yüzden seçiminizi yaparken dikkatli olun. Bu oyun arkadaşlarla rekabet etmenin ve eğlenmenin harika bir yoludur. Android 5.0 veya daha yüksek bir cep telefonunda oynayacak kadar küçük. Yeni ilginç sonuçlar keşfetmek için farklı beceri kombinasyonlarını deneyin.

# Mutant Run APK'yı özel kılan şey onun benzersizliğidir.

Becerileri aynı seviyede tutmak yorucu olabilir; İşleri ilginç tutmak için yeni beceriler eklemek her zaman iyi bir fikirdir. Mutasyonlar aracılığıyla yarış becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Bu sizi oyununuzun en üstünde tutar ve daha da iyi olmanıza yardımcı olur. Mutasyon konseptlerine aşina olmasanız bile bu oyunu oynamak kolaydır. Herhangi bir sorun olmadan oyunun temel mekaniğini kolayca anlayacaksınız.

# APK'da açıklanan mutant Run İç Çalışmaları. Kısacası oyun böyle çalışıyor!

Birçok insan oyunun sonsuz seçeneklerini keşfetmeyi seviyor. En popüler karakter özelliklerinden bazıları aşağıda listelenmiştir. Bir kuşun güçlerine erişerek uçabilir ve engelleri atlayabilirsiniz. Bu, gidip sorunların etrafında dolaşmak istemediğiniz yerlerden kaçınmanıza yardımcı olur. Rakiplerinizi geride bırakmak için bir çita hızını kullanın. Bu özellik size çita hızında hareket etme yeteneği verir. Bu hediyeyi kullanarak rakiplerinize karşı kolayca kazanabilirsiniz. Bir filin gücüyle düşmanlarınızı koçlayın. Bu güç, engelleri aşmanıza ve rakipleri parçalamanıza izin verir. Hayvan ebeveyni gibi hareket eden reklam size bu bağışları verir. Onları miras aldığınız hayvanı taklit etmek, yeni fikirleri keşfetmenize ve anında bir pist kralı olmanıza yardımcı olur.

# Hangi mutasyonu seçeceğinizi dikkatlice düşünün.

Farklı seviyelerin farklı mutasyonları vardır. Oyun çalarken doğru mutasyonların seçilmesi önemlidir; Bazı özellikler bazı seviyelerde iyi çalışır, diğerlerinde değil. Bir pistteki engelleri gezmek, bir yaratığın uçuş yeteneğini kolayca bozar. Bunun nedeni, engelleri aşmanın, koşucuların yarışı hızlı bir şekilde bitirmesine ve zorluğu atlamalarına izin vermesidir. Bu hediyenin hızla güçlendirici efektlerinden tam olarak yararlanmak için yarışçıların bir çitanın kedi çabukluğuna ihtiyacı var. Yavaş esnemelerle daha uzun yarışlar için yarışçıların bir ceylanın dayanıklılığına ihtiyaçları var. Her seviye için deneme ve doğru kombinasyonu bulmak, herhangi bir oyunu incelerken önemlidir. Bu, repertuarınızdaki her yeteneği kullanmanın doğru yolunu keşfettiğinizde yetkinliğin artmasına neden olur.

# Mutant Run için APK'nın diğer olağanüstü özellikleri benzersiz oyunundan geliyor.

Bu oyun, olağandışı tasarımı nedeniyle yüksek bir öğrenme eğrisine sahiptir. Ancak, kontrolleri öğrendikten sonra anlamak kolaydır. Erişilebilir kontrolleri sayesinde oyunun anlaşılması kolaydır. Bu kontrollere alışmak hızlı ve oyunu oynamak bundan sonra bir esinti. Bu oyunda birden fazla parça, mutasyon ve rakipler sayesinde sonsuz bir oyun var. Aynı zamanda uzun çünkü oynayacak birçok farklı oyun var. Oyunun uzmanlığı benzersiz yarış pistleri. Oyunu oynamaya devam etmek için, yolunuzda duran çeşitli engellerin üstesinden gelmelisiniz. Bu, oyuncuyu ilginç ve zorlayıcı tutar. Bu yarış oyunu, herhangi bir yarış oyunu için gerekli olan gerçekçi oyun fiziğine sahiptir. Bir yarış oyunu oluşturmak, fizik ve araba kullanma arasındaki ilişkiyi anlamayı gerektirir. Oyunu oynarken, çeşitli dönüşlerde gezinirken hayvanın ağırlığını gerçekten hissedersiniz. Reklam Bu oyun keyifli ses ve görsel efektler sağlar. Oyunun grafikleri mükemmel ve film müziği motive ediyor. Birlikte kusursuz bir oyun deneyimi yaratırlar. Bu uygulama, kullanımı kolay olan, öğe başına 2,99 $ uygulama içi satın alımlar sunar. Oyunu daha ilginç hale getirmek ve heyecan verici tutmak için farklı yükseltmeler ve güçlendirmeler satın alın.

# Tüylü arkadaşlarınızın giriş ve çıkışlarını öğrenin.

Hayvanlarınızın yeteneklerini ve becerilerini bilmek, başarılı bir yarışçı olmak için çok önemlidir. Her hayvanın oyunda doğru bir şekilde temsil edilen farklı gerçek yaşam özellikleri vardır. Örnek olarak, filler gibi daha büyük ve daha güçlü yaratıkların oyunlarda daha büyük rolleri vardır. Ağır ağırlığı hızlı hareket etmeyi zorlaştırır. Ayrıca, ağırlığı ile engelleri ve hatta rakipleri kırabilirsiniz. Oyunun seviyeleri, farklı taktikler gerektiren farklı oyun özellikleri ile oluşturulur. Deneyiminizi optimize etmek için her seviyenin mutasyon özelliğinden yararlanın.

# Mutant Run'ın mod sürümünü APK dosyasından indirin.

Oyun içi alımlar, başarıya oyunu ücretsiz oynamaktan daha hızlı bir yol sağlar. Gerçek para kullanarak farklı güçlendirmeler ve yükseltmeler satın alın. Android için Mutant Run Mod APK'yı yükleyerek ücretsiz bir oyun içi kaynak alabilirsiniz. Bu, oyunu hızlı ve para harcamadan bitirmenizi sağlayacaktır. Mutant Run Mod APK, oyuncuların sınırsız para ve mücevher özelliği sayesinde maliyet hakkında endişelenmeden istedikleri her şeyi satın almalarını sağlar. Oyunu indirin ve mutasyon yolculuğunuza bugün başlayın! ———

# Mutant Run şık APK 1.4.3 Özellik:

Bir çita hızına sahip olmak ister misiniz? Bir filin gücüne sahip olmak ister misiniz? Hadi, bu destansı yarışmayı kazanmak için doğru mutasyonu seçmek için elinizden geleni yapın. Çeşitli engellerle dolu bir pistte koşarken, vücudunuzu geliştirmek, belirli hayvanların yeteneklerini kazanmak ve yoldaki engelleri temizlemek için mutasyon kapısından geçmeyi seçmeniz gerekir! Her şey doğru bir şekilde ustalaşmaya bağlıdır. Hayvanların özellikleri ve çevreye adapte olma, böylece oyunda önde gelen bir konumdasınız! Her seviyenin üstesinden gelmeniz gereken bir dizi yeni ve olağanüstü engel olduğunu göreceksiniz, böylece asla sıkılmayacaksınız veya mutant koşusunda meydan okumayı bırakmak istemeyeceksiniz!

APK'nın tam bir açıklaması bu başlıkta bulunabilir.
Mutant Run APK'yı özel kılan şey onun benzersizliğidir.
APK'da açıklanan mutant Run İç Çalışmaları. Kısacası oyun böyle çalışıyor!
Hangi mutasyonu seçeceğinizi dikkatlice düşünün.
Mutant Run için APK'nın diğer olağanüstü özellikleri benzersiz oyunundan geliyor.
Tüylü arkadaşlarınızın giriş ve çıkışlarını öğrenin.
Mutant Run'ın mod sürümünü APK dosyasından indirin.

# Nasıl indirilir ve kurulur Mutant Run şık APK 1.4.3 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Mutant Run modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Mutant Run mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Mutant Run indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Mutant Run arayın.

# Tam Özellikler Mutant Run şık APK 1.4.3

// İndirme Bilgileri //

Boyut98MB
versiyon1.4.3
Sürüm Kodu55816
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinVIBRATE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE BILLING AD_ID WAKE_LOCK RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE CHECK_LICENSE
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
vibratöre erişim sağlar.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.

karartma .; Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i almasına izin verir.:

Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanıyor.
Uygulama, cihazın tutam hareketleri gibi temel iki noktalı çokluitok özelliklerini kullanıyor, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmiyor.
Bu, Android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst setidir .; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş multitouch özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, Android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir süper kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Mutant Run şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Mutant Run şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 33

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (33)

 • A

  @Anonim   2023-01-26 07:13:37

  Kimden:AR   cihaz:PPA-LX3   OS:android 10
  No me dio nada que basura
 • I

  @Anonim   2023-01-16 01:48:10

  Kimden:IN   cihaz:M2101K7BI   OS:android 12
  This mod is not working
 • U

  @Anonim   2022-12-27 11:24:10

  Kimden:US   cihaz:Infinix X657C   OS:android 10
  It's not working actually
 • G

  @Anonim   2022-11-28 20:33:45

  Kimden:GB   cihaz:RMX2027   OS:android 11
  not working very bad mode.
 • B

  @Anonim   2022-11-10 21:51:11

  Kimden:BR   cihaz:SM-A205G   OS:android 11
  o mod não funciona . Se for pra jogar assim prefiro baixar direto da Play store
 • I

  @Anonim   2022-09-22 20:29:26

  Kimden:ID   cihaz:vivo 1820   OS:android 8.1.0
  mana cheatnya banh gw capek ini game versi cheat
 • F

  @Anonim   2022-09-15 22:04:18

  Kimden:FR   cihaz:M2006C3MG   OS:android 10
  #vpn# #Quick Games#
 • G

  @Anonim   2022-09-08 00:23:20

  Kimden:GB   cihaz:SM-N975F   OS:android 12
  don't work at all #notworking#
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Mutant Run şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Mutant Run

 • B

  @Anonim   2022-05-19 02:56:52

  Kimden:BR   cihaz:Xiaomi Redmi Note 8   OS:android 10
  Gostaria de pedir o mod desse jogo com dinheiro infinito/muito dinheiro
Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Mutant Run şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (6) Sürümler of Mutant Run şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Mutant Run şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme