HappyMod › Games › Social › NGL - anonim s&c Mod
NGL - anonim s&c Mod

NGL - anonim s&c şık APK 2.3.28 [Kilitli][Ödül]

Güncelleme açık: 2024-01-12

NGL - anonim s&c şık değiştirilmiş bir versiyonudur NGL - anonim s&c tarafından geliştirildi Ngl App. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Premium'un kilidi açıldı... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz NGL - anonim s&c 2.3.68 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıNGL - anonim s&c şık APK 2.3.28 [Kilitli][Ödül]
versiyon2.3.28
Güncelleme açık2024-01-12
Boyut155.26 MB
Mod BilgisiPremium'un kilidi açıldı
geliştiriciNgl App
Ringtone İndirOne Piece Ringtone
KategoriSocial
Google Play'den edininNGL - anonim s&c
Orijinal apk'yı indirinNGL - anonim s&c (155.26 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
NGL: ask me anything şık APK
Bağlantılar İndir:

NGL - anonim s&c şık APK 2.3.28 [Kilitli][Ödül]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (155.26 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler NGL - anonim s&c şık APK 2.3.28 [Kilitli][Ödül]

Premium'un kilidi açıldı

Önerilen mod

Mod son sürüm

# NGL APK Anonim Mesaj Uygulamasını Bul ve İndirin.

İstediğiniz zaman kullanabileceğiniz binlerce uygulamaya artık erişebilirsiniz. Ayrıca, şu anda deneyimlenecek birçok şaşırtıcı şey var. Bugünün teknolojisi, geçmişte olduğundan çok daha fazlasını elde etmenizi sağlar. Artık birden fazla görev yapmak için çok fazla zaman harcamanıza gerek yok. NGL ve oyunlar da dahil olmak üzere eğlence sunan uygulamalar vardır. Sorularla birleştirildiğinde bu uygulama aracılığıyla rastgele görüşler almak kolaydır. Bu, Soru -Cevap panellerini bir araya getirmenin yanı sıra onu kullanan herkesten kişisel bakış açıları elde etmenin harika bir yoludur. Bu uygulama, kullanıcının başkalarına onlar hakkında sorular sormasına izin verir. Ayrıca, sohbet kafası özelliği sayesinde kişisel bilgilerinin sızdırılması konusunda endişelenmeleri gerekmez. Bunun gibi bugün mevcut olan birçok uygulama var; Hatta bazılarının eğlenceli özellikleri var.

# Uygulama içi mesajlar kullanıcı hesabı gerektirmez. Bunun yerine, sistem tarafından oluşturulan anonimous bir kimlik kullanırlar.

Bugün ve her zaman mevcut olan birçok kişi sayesinde istediğiniz zaman çok çeşitli uygulamalara erişebilirsiniz. Bu uygulamalar oyunlardan navigasyona, eğitim, eğlence ve daha fazlasına kadar değişir. Telefonlarını kullanmayı seven herkes için tonlarca ücretsiz uygulama var. Bu uygulamalar bir kişinin sosyal medya sevgisiyle uyumludur; NGL bir örnektir. NGL, bir kullanıcının anonim sorular sormasına ve takipçilerden cevap almasına izin veren bir uygulamadır. Bu uygulama ile, insanların sizin hakkında gerçekten ne düşündüğünü, birinin hangi özel bilgileri sakladığını ve hatta başka birinin ne yapmayı planladığını öğrenebilirsiniz. Reklam Bu uygulama, meyve suları hakkında anonim bilgiler sağlar. Sosyal medya kullanmayan biri bile herkes için harika bir kaynak. Herkes uygulamayı ücretsiz indirebilir ve kullanabilir. Farklı kategorilerde sorularınızın cevaplarını bulmak için de kullanabilirsiniz. Soru sormak ve cevap almak için bu uygulamayı istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Zaman geçirmenin harika bir yolu.

# NGL vurguları, son bilimsel keşiflere hızlı bir şekilde genel bir bakış sağlar.

NGL, indirebileceğiniz anonim bir soru ve cevap uygulamasıdır. İndirebileceğiniz birçok uygulama var, ancak NGL en popüler olanlardan biri. Onları isteyen herkes için çok sayıda inanılmaz uygulama var. Her gün yeni uygulamalar yayınlanır, böylece her zaman yeni yazılımlara erişebilirsiniz. İstediğiniz zaman kullanılabilecek birçok uygulama var. Tonlarca eğlence sağlarlar ve en iyi uygulamalardan biri ile Instagram'da soru sormanıza izin verirler. Instagram hesabınız hakkında sormak istediğiniz sorularınız için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama var. Bu uygulama için ödeme yapmanıza gerek yok; İstediğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Bu uygulama, cevaplarla anonim sorular sormanıza olanak tanır. Kullanımı kolaydır ve takipçileriniz cevaplara katılabilir. Bu uygulama indirmek ve kullanmak ücretsizdir, böylece sorularınızı kimin yanıtladığını kolayca belirleyebilirsiniz. Bu uygulama, kullanıcıların aynı anda birçok soru sormalarını sağlar. Bu, izleyicilerini sorularla tanımayı seven sosyal medya etkileyicileri için harika. Bu uygulama ile, kimin size aşık olduğunu, insanların sizin hakkında ne düşündüğünü ve daha birçok soruyu sorabilirsiniz. Reklam Bu uygulama sayesinde, istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. İşletmeniz, markanız ve kendiniz hakkında sorulara erişmenizi sağlar. Bu uygulama aynı zamanda birçok olasılığa erişim sağlar. NGL uygulamasını kullanarak sorularınıza anonim cevaplar alabilirsiniz. Bu, herhangi bir soru sorabileceğiniz ve yanıtların anonim olarak gelmesini sağlayabileceğiniz anlamına gelir. Instagram'a normal bir yorum göndermek yerine, bu uygulamayı yayınınıza entegre edebilirsiniz. Anonim cevaplar sayesinde yaratıldı - belirli bir konuda yardıma ihtiyaç duyan insanlar için mükemmel Instagram eki haline getiriyor. Anonim olarak gönderilen cevaplar, sosyal medyanızın entrikalarına katkıda bulunur. Bu, görüşlerinizin yanlış olabileceğinden korkmadan platformda zamanınızın tadını çıkarmanızı sağlar. İnsanlar anonim yanıtlar gönderirken daha az baskı altında ve daha özgür hissetme eğilimindedir. NGL sayesinde Instagram'a takipçileriniz tarafından cevaplanacak sorular gönderebilirsiniz. Bu, platformu birçok farklı fikir türünü paylaşmak için kullanmanızı sağlar. Bu anonim seçenek sayesinde takipçileri doğrudan sorulara yanıt vermeye zorlamanız gerekmez. ———

# NGL - anonim s&c şık APK 2.3.28 [Kilitli][Ödül] Özellik:

NGL uygulaması, IG Hikayenize bir nglapp.com bağlantı etiketi göndermek ve arkadaşlarınızdan anonim mesajlar almak için IG.Kullanıcı NGL uygulamasında anonim mesajlar almanızı sağlayan TEK uygulamadır. NGL uygulaması içinden soruları görüntüleyebilir ve yanıtları paylaşabilirsiniz. IG Hikayenize. Daha da fazla mesaj almak için nglapp.com bağlantınızı IG Biyografinize ekleyin!

NGL APK Anonim Mesaj Uygulamasını Bul ve İndirin.
Uygulama içi mesajlar kullanıcı hesabı gerektirmez. Bunun yerine, sistem tarafından oluşturulan anonimous bir kimlik kullanırlar.
NGL vurguları, son bilimsel keşiflere hızlı bir şekilde genel bir bakış sağlar.

# Nasıl indirilir ve kurulur NGL - anonim s&c şık APK 2.3.28 [Kilitli][Ödül]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan NGL: ask me anything modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. NGL: ask me anything mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den NGL: ask me anything indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında NGL: ask me anything arayın.

# Tam Özellikler NGL - anonim s&c şık APK 2.3.28 [Kilitli][Ödül]

// İndirme Bilgileri //

Boyut155.3MB
versiyon2.3.28
Sürüm Kodu128
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_MEDIA_IMAGES READ_MEDIA_VIDEO DOWNLOAD_WITHOUT_NOTIFICATION BILLING ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE WAKE_LOCK AD_ID VIBRATE CHECK_LICENSE RECEIVE RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE POST_NOTIFICATIONS USE_FULL_SCREEN_INTENT SCHEDULE_EXACT_ALARM BROADCAST_CLOSE_SYSTEM_DIALOGS' maxSdkVersion='30 ACCESS_NOTIFICATION_POLICY
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir.

vibratör.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.;Bildirim politikasına erişmek isteyen uygulamalar için işaretleyici izni.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Min Sdk24
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi armeabi-v7a x86 x86_64
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de beyan etmenize gerek yoktur.#Uygulama, Mobil İletişim için Küresel Sistem (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır:

.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor NGL - anonim s&c şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın NGL - anonim s&c şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 742

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (742)

 • B

  @Anonim   2024-07-15 11:35:42

  Kimden:BR   cihaz:M2101K6R   OS:android 11
  não to conseguindo instalar
 • B

  @Anonim   2024-07-15 08:41:58

  Kimden:BR   cihaz:23100RN82L   OS:android 14
  não funciona
 • E

  @Anonim   2024-07-15 04:13:12

  Kimden:ES   cihaz:BL8800Pro   OS:android 11
  No sirve
 • B

  @Anonim   2024-07-15 04:10:14

  Kimden:BR   cihaz:moto g(20)   OS:android 11
  não gostei
 • T

  @Anonim   2024-07-15 04:08:44

  Kimden:TR   cihaz:23053RN02A   OS:android 13
  aynısı
 • B

  @Anonim   2024-07-15 02:29:35

  Kimden:BR   cihaz:SM-A135M   OS:android 14
  não tem Premium
 • I

  @Anonim   2024-07-15 02:02:40

  Kimden:IT   cihaz:220333QNY   OS:android 13
  doesn't work =(
 • C

  @Anonim   2024-07-14 13:06:05

  Kimden:CO   cihaz:SM-A217M   OS:android 12
  MALAAAA
 • Z

  @Anonim   2024-07-14 03:27:41

  Kimden:ZA   cihaz:SM-A256E   OS:android 14
  Doesn't work
 • Z

  @Anonim   2024-07-14 02:19:50

  Kimden:ZA   cihaz:SM-A055F   OS:android 14
  the ****ing app don't work nigga
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin NGL - anonim s&c şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler NGL - anonim s&c

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

NGL - anonim s&c şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (1) Sürümler of NGL - anonim s&c şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler NGL - anonim s&c şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme