HappyMod › Games › Action › Denizde Hayatta Kalma Mod
Denizde Hayatta Kalma Mod

Denizde Hayatta Kalma şık APK 2.0.3 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2022-11-01

Denizde Hayatta Kalma şık değiştirilmiş bir versiyonudur Denizde Hayatta Kalma tarafından geliştirildi Candy Mobile. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download Ocean Survival (Mod, sınırsız paralar) 2.0.3... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Denizde Hayatta Kalma 2.0.3 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıDenizde Hayatta Kalma şık APK 2.0.3 [Sınırsız para]
versiyon2.0.3
Güncelleme açık2022-11-01
Boyut21.64 MB
Mod BilgisiDownload Ocean Survival (Mod, sınırsız paralar) 2.0.3
geliştiriciCandy Mobile
KategoriAction
Google Play'den edininDenizde Hayatta Kalma
Orijinal apk'yı indirinDenizde Hayatta Kalma (31.43 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
West Gunfighter şık APK
Shadow Skate şık APK
World Building Craft şık APK
Modern Sniper şık APK
Ocean Survival şık APK
Gunship Strike 3D şık APK
Break the Prison şık APK
Police Car Chase şık APK
Stickman Fight şık APK
Real Wrestling 3D şık APK
Horse Racing 3D şık APK
Shark Simulator şık APK
Coloring Book: Color by Number şık APK
Surfing Master şık APK
Fishing Mania 3D şık APK
Roller Rush şık APK
Toilet & Bathroom Rush şık APK
Bunny Skater şık APK
Kitchen Adventure 3D şık APK
Rolling Ball şık APK
Bağlantılar İndir:

Denizde Hayatta Kalma şık APK 2.0.3 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (31.43 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (31.43 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Denizde Hayatta Kalma şık APK 2.0.3 [Sınırsız para]

Özellik V1 Özellik:
Mod, sınırsız paralar

Özellik V2 Özellik:
çok para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Okyanus hayatta kalma hikayesini anlatın.

Kendine dayanıklılık yoluyla okyanusun genişliğini fethetmek ve hayatta kalmak.

# Son zamanlarda, hayatta kalma oyunları çok dikkat çekiyor.

Son iki yılda öngörülemeyen bir yaşam dersi olduğunu kanıtladı. Birçok insanın işi, onlara sert vuran büyük bir fırtınanın zihinsel hazırlanmasını içerir. Bu, mevcut dünya çapında pandemide görülebilir. Hayatta kalma oyunlarının kısa popülaritesi mantıklı. En aşırı koşullarda nasıl hayatta kalacağını öğrenmeliyiz. Bunun nedeni, hayatta kalmanın sert gerçekliğinin artık popüler olmasıdır. Deniz hayatta kalma konusu son derece popüler. Bu klasik konuyla ilgilenen insanlar Ocean Survival App'i kullanmayı düşünmelidir.

# Arka plan

Candy Mobile Ocean Survival Action Game Ocean Survival'ı yayınladı. Oyunun hikayesi denizde gemisini kaybeden bir adam hakkında. Vahşi bir kasırgadan kurtulduktan sonra, okyanustaki tek yaşayan kişiyi bitirirsiniz. Bu tehlikeli ve tehlikeli durumdan nasıl kurtulacaksınız?

# Deniz ortasında hayatta kalmak için bir sır saklamak gerekir.

Oyun başladığında, oyuncu tehdit edici bir mavi manzaranın varlığı nedeniyle endişeli hissediyor. Bu ilk endişeden sonra daha sonraki zihinsel hazırlık anları gereklidir. Ve sonra, oyuncu bu yeni konumda ortaya çıkabilecek herhangi bir şeyle başa çıkmanın yollarını geliştirmelidir. Oyun ekranının sağ köşesinde mevcut hayatta kalma istatistiklerini görüntüler. Endeksler yiyecek, içecek ve kayıp göstergeleridir. Bu göstergelerin uygun bir hizalamada kaldığından emin olun; Örneğin, mide endeksi düşükse, beslenmesini hızlı bir şekilde destekleyin. Aynı şekilde, üzücü bir ifadeyi önlemek için yüz görüntüsüne dikkat edin. İyimser ve sürekli hareket etmek için, bir gemi enkazından denizde sürüklenen aletler ve enkazları sürekli toplamanız gerekir. Yapmanız gereken ilk şey, bir olta ile denizde eşyaları almaktır. Bunları yiyecek toplamak, kano yapmak ve sulu kalmak için kullanın. Kaygısız bir varoluş garantisi yoktur. Bu temel ihtiyaçları karşılamak için ne kadar zor olursa olsun, birkaç gün içinde yeterli yiyecek toplama veya uzun vadeli planlar yapma umudu yoktur. Sağlık istatistiklerinizi dengelemek için gündüz ve gece sürekli bir döngüsü kullanırsınız, sürekli olarak çevredeki her tehdidi savuşturmak için yeni silahlar oluşturursunuz. Köpekbalıkları ve dev ahtapotlar gibi tehlikeleri savuşturmak, sürekli yeni silahların yaratılmasını gerektirir. Ayrıca, hayatın fırtınalı denizlerinde gezinmek, dinghies'in sürekli üretimini gerektirir. Ve gece gökyüzüne baktığınızda, yerçekimine meydan okuyan destekleyici olmayan bir boşlukla saldırıya uğradınız.

# Suda yer alan birçok eşya biriktirmeye odaklandığında, harika sonuçlar elde edersiniz.

Uygun araçlara erişiminiz olmadığında işçilik daha uzun sürer. Ancak bunlardan birkaçını envanterinize eklerseniz, süreciniz çok daha hızlı gidecektir. Balıkçılık çubuklarını ahşaptan çıkarabilir, hasarlı bir cankurtaran botunu daha dayanıklı bir sal haline getirebilir, bir gemi oluşturabilir ve son olarak denizde geniş bir cennet oluşturabilirsiniz. Bu kamu hizmetlerine ek olarak, bazı insanlar tekne yenileme projelerinde geçiş bileşenleri olarak yiyecek ve içecek gibi ikinci el eşyaları kullanırlar. Yararlı malzemeler daha büyük gemilerden hasarlı gemilerden veya ahşaptan gelebilir. Yiyecek veya su depolamak için bir kutu veya sandık kullanılabilir. Metal aletler, çeşitli boyutlarda yararlı silahlar yapmak için ahşaba eklenebilir. Bu günlük eşyalar, bu silah serisi ile eşleştirildiğinde savaşta değerlerini kanıtlıyor. Ayrıca kana susamış deniz yaratıklarını avlamak için araçlar olarak hizmet ederler.

# Hayatta kalma konusunda mitler insanlara harekete geçmeye ilham veriyor.

Zararsız görünmesine rağmen, bu oyundaki yaratıklar aslında korku ve paranoya aşılama yetenekleri için en korkutucu. Düzenli oyunda, bu canavarlar seans başına sadece birkaç kez görünür. Bununla birlikte, etkileri bütün gün sürer: doğal olmayan açlıktan ve susuzluktan sağlık sorunlarına ve umutsuzluk duygularına. Bu oyun aslında gerçek bir trajediye düşmekle aynı deneyimdir. Mürekkepli bir su damlası bile paha biçilmez bir mücevher haline gelebilir ve yüzen bir nesnede bir kutu yiyecek bulmak değerli bir altın parçasıdır. Daima uyanık olun; Grip'in herhangi bir küçük vakası, hayatta kalma zorluğuna başlamadan önce gücü kaybetmenize ve ölüme neden olmanıza neden olabilir. Denizde hayatta kalmak için küçük bir sal inşa edin. Günler boyunca yolculuğunuza devam etmek için bu sal oluşturun. Zamanla kendiniz için bir ada bulacaksınız. Oradan, katlandığınız her şey için uygun şekilde ödüllendirilebilirsiniz. Bu adada birçok yararlı malzeme var; Ancak, sizi durdurmak için her şeyi yapabilecek yeni düşmanlara da ev sahipliği yapıyor. Adanın keşfi bile heyecan verici olabilir, ancak dikkatli olmanız gerekir - kimse ne olacağını bilmiyor.

# Denizde yelken yaparken bir trenle ilgili bir hikaye.

Bir cankurtaran botunda uyandığınızda bir gemi enkazından kurtulansınız. Bu oyunu oynarken, hayat ve ölüm trenine katılabilir ve tanık olabilirsiniz. Aniden, bir fırtına gemiyi okyanusa batırdı; Daha sonra deniz tarafından yutuldu. Oyunu oynamak, oyuncuların binlerce zorluğun ve engelin üstesinden gelmelerini gerektirir. Denize girmeden önce, önceden plan yapmalı ve zeka ve hızla hazırlanmalıdırlar.

# Karşılaştığınız korkunç koşullardan bağımsız olarak, sonuna kadar savaşın.

Kendinizi zor bir durumda bulduğunuzda kaynak toplamanız ve yararlı araçlar oluşturmanız gerekir. Bunlar, doğal kaynaklar toplamaktan geçici silah yaratmaya kadar karşılaştığınız zorlukların çoğuna çözüm sunar. Bu araçların çoğu farklı amaçlar için bile kullanılabilir. Yiyecek almak için av için araçlara ihtiyacınız var. Bu yüzden olumlu bir sonla başarılı bir av oluşturmak için gereken her şeyi kullanın.

# Teknenizi yükselterek boyutunu ve yeteneğini artırabilirsiniz.

Teknenizin yaşam alanına ekleme ve geliştirme hakkına sahipsiniz. Bu, ev aramak ve uyumak için daha büyük bir yere sahip olmanızı sağlayacaktır. Daha güncel ve işlevsel olması için teknenizi nasıl yükselteceğinizi ve yenileyeceğinizi bilmeniz gerekir. Bunun nedeni teknenizin eviniz olmasıdır. Buna ek olarak, üssünüzü gece gündüz sızan yabancılarla da yüzleşmek zorundasınız.

# Denizde Hayatta Kalma şık APK 2.0.3 [Sınırsız para] Özellik:

Gemi bir fırtınaya çarptıktan sonra denize battı ve bir cankurtaranda uyanmış tek hayatta kalan sizsiniz. Açlık ve susuzluk gibi yaşam istatistiklerine dikkat edin, işçilik için değerli kaynaklar toplayın, av için silah oluşturun ve elinizdeki her şeyi kullanın. Daha büyük barınak inşa etmek ve deniz davetsiz misafirlerini gece gündüz teknenize yenmek için teknenizi genişletin. Tüm insanlar hayatta kalmak için her şeyi yapabildikten sonra! ve hayatta kalmanın araçlarını bulurken okyanus manzarasını solumak

Okyanus hayatta kalma hikayesini anlatın.
Son zamanlarda, hayatta kalma oyunları çok dikkat çekiyor.
Arka plan
Deniz ortasında hayatta kalmak için bir sır saklamak gerekir.
Suda yer alan birçok eşya biriktirmeye odaklandığında, harika sonuçlar elde edersiniz.
Hayatta kalma konusunda mitler insanlara harekete geçmeye ilham veriyor.
Denizde yelken yaparken bir trenle ilgili bir hikaye.
Karşılaştığınız korkunç koşullardan bağımsız olarak, sonuna kadar savaşın.
Teknenizi yükselterek boyutunu ve yeteneğini artırabilirsiniz.

# Nasıl indirilir ve kurulur Denizde Hayatta Kalma şık APK 2.0.3 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Ocean Survival modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Ocean Survival mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Ocean Survival indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Ocean Survival arayın.

# Tam Özellikler Denizde Hayatta Kalma şık APK 2.0.3 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut21.6MB
versiyon2.0.3
Sürüm Kodu14106
Langaf am ar az be bg bn bs ca cs da de el en-GB es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl pa pl pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE BILLING
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir

uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Min Sdk16
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Ekran Donanım Özellikleri:
Diğer .
Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.
Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.:

Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanır.
Kullanıcı Özelliği #Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.#:

// imza //

MD53ADA5333C68FBA2DCDC7816EAD644A47
imzaFD7A95648FF46FB1ACAB854ACFE1BF97ECF92346
1CBD2D0548BB11026D9AB4DBAD4A2C9405CE796235D4003BCF0A0AED8BFE0C98
GeçerliTue Jan 24 14:11:10 CET 2017 until: Fri Jun 10 15:11:10 CEST 2044
Seri numarası83b12c6eac0de641

// Geliştirici //

GeliştiriciA1
OUA1
organizasyonA1
yerelLazyland
ülkeRu
şehirLazyland

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Denizde Hayatta Kalma şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Denizde Hayatta Kalma şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 41

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (41)

 • C

  @Anonim   2023-02-01 20:28:18

  Kimden:CU   cihaz:FIG-LX1   OS:android 9
  Esta juego está muy bueno excelente juego dibertido esta el juego
 • U

  @Anonim   2023-01-23 09:53:15

  Kimden:US   cihaz:SM-A217F   OS:android 12
  #HappyMod# exactly
 • U

  @Anonim   2022-12-13 14:29:10

  Kimden:UZ   cihaz:Redmi 8   OS:android 10
  #HappyMod# ❤️
 • I

  @Anonim   2022-11-29 19:49:31

  Kimden:IL   cihaz:SM-J500F   OS:android 5.1.1
  th a.m. thes mode is working
 • U

  @Anonim   2022-10-08 19:09:11

  Kimden:US   cihaz:Infinix X6511B   OS:android 11
  It works well , try it .
 • E

  @Anonim   2022-10-08 16:37:18

  Kimden:EG   cihaz:M2003J15SC   OS:android 10
  #roblox# #HappyMod# #roblox#
 • U

  @Anonim   2022-09-18 05:01:01

  Kimden:US   cihaz:SM-G532M   OS:android 6.0.1
  busco novia tengo 15
 • U

  @Anonim   2022-08-27 14:18:22

  Kimden:US   cihaz:SM-A022M   OS:android 11
  #Quick Games# #HappyMod# ES UN BUEN JUEGO LA VERDAD, RECOMENDADO !!
 • U

  @Anonim   2022-08-27 04:42:42

  Kimden:US   cihaz:SM-A035M   OS:android 11
  #among us.............
 • I

  @Anonim   2022-08-10 18:27:10

  Kimden:IN   cihaz:itel L5002   OS:android 9
  working mod thx happy mod
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Denizde Hayatta Kalma şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Denizde Hayatta Kalma

 • U

  @Anonim   2022-08-21 13:07:27

  Kimden:US   cihaz:HUAWEI DUB-LX1   OS:android 8.1.0
  Hello happy mod them please I need a pc game for Android witch name is standar deep. I hope you upload stander deep game in happy mod. Thanks
 • U

  @Anonim   2022-05-24 19:44:12

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-J610G   OS:android 10
  hola pueden poner esté juego me parece muy bueno sus aplicación me sería de mucho ayuda
 • U

  @Anonim   2022-03-16 18:49:39

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A125M   OS:android 11
  porque me gusta juego de supervivencia y quiero jugar mucho
 • I

  @Anonim   2022-03-12 20:49:31

  Kimden:ID   cihaz:OPPO CPH1803   OS:android 8.1.0
  aku mau koin nya banyak dan kalo data hidup gak iklan
 • I

  @Anonim   2021-12-29 22:51:45

  Kimden:ID   cihaz:samsung SM-G7102   OS:android 4.4.2
  1234567890 7678958758999900008888999856hhreehkkkioiijjjhgfw4yy68u58yuu57557876
 • E

  @Anonim   2021-12-19 02:21:50

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi M2101K7BG   OS:android 11
  vguugtggvcccccccçggggğhhhhyyy6hgfcccvvvjjjjhvgggggddddffgghhhhhg
 • A

  @Anonim   2021-10-25 22:01:36

  Kimden:AU   cihaz:vivo vivo 1908   OS:android 8.1.0
  give a mod please of ocean survival mod 1. give unlimited coin 2. give unlimited wood and stone cole
 • T

  @Anonim   2021-09-14 16:51:00

  Kimden:TH   cihaz:vivo vivo 1901   OS:android 11
  สนุกมากๆอยสกให้มีโปรเงินเยอะของเยอะๆ และอยากให้มีโปรเยอะๆเลย
 • T

  @Anonim   2021-08-20 12:04:05

  Kimden:TH   cihaz:OPPO CPH1923   OS:android 9
  diudeyktstngk of they are not the intended recipient you are not the intended
 • A

  @Anonim   2021-03-21 15:45:29

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A500F   OS:android 5.0.2
  9363830438830447739394473893374793937 6483937526900876654224568999999999999
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Denizde Hayatta Kalma şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme