HappyMod › Games › Action › Overdrive - Ninja Shadow Revenge Mod
Overdrive - Ninja Shadow Revenge Mod

Overdrive - Ninja Shadow Revenge şık APK 1.8.41

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-11-21

Overdrive - Ninja Shadow Revenge şık değiştirilmiş bir versiyonudur Overdrive - Ninja Shadow Revenge tarafından geliştirildi Gms Adventure. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: GEMMOB Adventure Mod APK 1.8.41... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Overdrive - Ninja Shadow Revenge 1.8.41 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıOverdrive - Ninja Shadow Revenge şık APK 1.8.41
versiyon1.8.41
Güncelleme açık2023-11-21
Boyut77.05 MB
Mod BilgisiGEMMOB Adventure Mod APK 1.8.41
geliştiriciGms Adventure
Ringtone İndirFunny Ringtone
KategoriAction
Google Play'den edininOverdrive - Ninja Shadow Revenge
Orijinal apk'yı indirinOverdrive - Ninja Shadow Revenge (74 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Overdrive Premium şık APK
Overdrive II: Shadow Battle şık APK
Guardian Tales şık APK
Overdrive - Ninja Shadow Reven şık APK
Swordman: Reforged şık APK
Space Attack - Galaxy Shooter şık APK
Sword Man - Monster Hunter şık APK
Puzzle Wonderland şık APK
Galaxy Adventure şık APK
Bağlantılar İndir:

Overdrive - Ninja Shadow Revenge şık APK 1.8.41

Hızlı indirme (74 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (74 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Funny Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Overdrive - Ninja Shadow Revenge şık APK 1.8.41

GEMMOB Adventure Mod APK 1.8.41

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Adım adım talimatı olan yeni başlayanlar için açık, kolay bir üst düzey.

Yeni oyuncular, Overdrive Ninja Gölge İntikamı'na başlarken becerileri anlamak veya geliştirmekle ilgilenmemelidir. Bunun yerine, keşfetmek ve öğrenmek için mevcut seviyelere odaklanmalıdırlar. Çevrimdışı Modu, oyunu internet bağlantısı olmadan oynatmanıza olanak tanır. Talimatlarımızı kolayca takip edebilir ve kendi hızınızda oynayabilirsiniz.

# Kahramanlar önemli ölçüde iyileştirilir ve kaliteleri konusunda ek eğitim verilir.

Bu savaşın oyunu, oyunculara benzersiz yetenek ve güçlü yönlerle binlerce güçlü kahraman verir. Eğitilmiş ve eğitilmişlerdir, böylece savaşmada çok etkilidirler. Ekipmanlarının bazı parçaları, onları daha dayanıklı ve hasara karşı dirençli hale getirmek için yükseltilecektir. Her silah ve zırh seti tam olarak tasarlanmış ve donatılmıştır.

# Bilimsel figürlere sahip canlı grafikler, bilgilerin iletilmesine yardımcı olur.

Overdrive, oyuncuları gerçekçiliği ve sofistike ile etkileyen çarpıcı, sürükleyici bir deneyim sunar. Gerçekçi bilimkurgu efektlerini keskin, benzersiz bir arayüzle birleştirir. Oyuncular bu deneyime ilk oynadıkları ilk kez özgürce hayran olabilirler. Oyunun kahramanları yeni ve zarif bir tarzda tasvir edilir ve inşa edilir. Ayrıca konsantrasyonlarını ve güçlerini artıran canlı temalı arka plan müziği eşlik eder.

# Her silah oyunculara binlerce farklı seçenek sunar.

Her maç, oyuncuların savaş için en uygun silahı seçmelerini gerektirir. Bu, oyunculara her maçın sonucunu önemli ölçüde etkileyen çok çeşitli seçenekler sunar. İçermesi, düşmanları yenme ve ortadan kaldırma kolaylığı katar. Oyuncular ışık, kullanımı kolay silahlar arasından seçim yapabilir veya kendi seçebilirler.

# Her etkinlik için ücretsiz bir oyun oynanır.

Herkes bu oyunu tek bir gümüş para ödemeden oynayabilir. Sadece oyun konusunda tutkulu olun ve siz de katılabilirsiniz. Bu, çocuklardan yetişkinlere kadar herkes için bir oyundur - onu seven herkes sadece katılmak zorundadır. Oyunun modern kolaylıkları stres ve yorgunluk için sağlıklı bir çıkış sağlar. İş günleri psikolojik sonuçlarını kaybeder ve bunun yerine pozitif enerji sağlar.

# Öğrenme ve büyüme yoluyla daha fazla deneyim kazanın

Bu oyunu oynamak size savaşta çok fazla deneyim kazandırır. Ayrıca, yeni bilgiler geliştirerek öğrenme ve anlayışınızı artırmanıza olanak tanır. Sizden gelen öneriler ayrıca diğer oyuncularla olan ilişkilerinizi de artırır. Bu oyunu tanıştığınız herkese tavsiye ederek daha güçlü arkadaşlıklar kurma fırsatını kucaklayın! ———

# Overdrive - Ninja Shadow Revenge şık APK 1.8.41 Özellik:Overdrive - Ninja Shadow Revenge Mod game is an action game with unlimited money. In this mod game, you can free to buy all the items on the shop. Enjoy the game!

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) please download APK HappyMod App.
2.) Install and Enjoy.Gelecekte, insanların, teknolojinin ve kara metalin birleşiminden güçlü, olağanüstü bir tür yaratılacaktır. Hükümet bunlara "gölge cyborg" adını verir ve her sektörün kendi gölge güvenlik gücüne (S.E.F) sahip olmasına izin verir, ancak tüm temalar Century şehrinde bulunan Karargah tarafından kontrol edilmek zorundadır. Karargah bir Karanlık Klan tarafından saldırıya uğrayıncaya kadar her şey o kadar mükemmel görünüyor ki. Kıdemli bir cyborg askeri olan CORE, komployu çok geç keşfeder. S.E.F'in Lord Komutanı hacklenir. askerini öldürür ve hükümeti devralmak için onların yerine yeni gölge cyborg neslini getirir. Saldırının ardından CORE isyana katılır ve yoldaşlarının intikamını almak ve Karanlık Klan'ı yok etmek için şehre doğru yola çıkar. Overdrive, birçok silahın mevcut olduğu, hack'n slash ve aksiyon platform oyunudur: kılıç, kırıcı kılıç, mızrak, ikiz hançer... benzersiz yerleşik kombinasyonlarla. Karanlık Orman'dan başlayarak, tehlikeli düşmanlar ve tuzaklarla karşılaşacaksınız. Dövüşte, saldırıdan kaçınmak ve olağanüstü kombinasyonlar oluşturmak için yeteneğinizi kullanın. Overdrive'ın ÖZELLİKLERİ - Ninja Shadow Revenge oyunu: - Yeni başlayanlar için eğitim, her oyuncunun nasıl oynanacağını bilmesini sağlar - ÇEVRİMDIŞI oynanabilir - Sorunsuz oyun kontrol deneyimi - Güçlü kombinasyonları keşfedin her silah, oyunu eğlenceli ve şaşırtıcı hale getirin. - Kahramanınızı destansı silahlar ve zırh kıyafetleri ve daha fazlasıyla yükseltin, özelleştirin ve donatın! - Ultra çarpıcı bilim kurgu grafiği ve efekti - Benzersiz saldırıya sahip dev patron. Overdrive oyununun MÜCADELE: - The Ekranda düşmanlar göründüğünde ekran kilitlenir ve ilerlemeye devam etmek için çok sayıda düşman dalgasını yok etmeniz gerekir. - Hayatta kalmak için kaçınma becerilerini mi kullanıyorsunuz? Düşmanları çılgınca öldürmek mi? - Onları öldürmek için tuzakları ve platformları mı keşfetmek? - Onlarla başa çıkmak için birçok strateji var. MACERA VE HİKAYE: - Sadece savaşmakla kalmayın, aynı zamanda birçok tehlikeli platformla her seviyeyi tamamlamak için kendinize meydan okuyun. ÇEŞİTLİ SİLAHLAR: - Farklı silahları (Kılıç, Buster Kılıç, Mızrak,...) mükemmel kombinasyonlarıyla kullanmak, unutulmaz hack and slash oyun deneyimi sunar. - Oyuncular en iyi silahlarını seçebilir ve ayrıca yeni daha güçlü kombinasyonların kilidini açmak için silahları yükseltebilirler. GRAFİK VE SES: - Şaşırtıcı bilim kurgu yüksek kaliteli grafik, şaşırmanızı sağlar. - Telefonunuz için uygun grafiği ayarlamak için 2 mevcut mod vardır. Yani DÜNYAYI KURTARAN KAHRAMAN OLACAK MISINIZ? ŞİMDİ KEYFİNİ ÇIKARIN! Oyunu daha iyi hale getirmek için herhangi bir sorunuz veya geri bildiriminiz mi var? Lütfen bize bildirin. Bize şu yollarla ulaşın: E-posta: [email protected] Facebook: https://www.facebook.com/Mobile-Adventure-Game-461699647363707/

Adım adım talimatı olan yeni başlayanlar için açık, kolay bir üst düzey.
Kahramanlar önemli ölçüde iyileştirilir ve kaliteleri konusunda ek eğitim verilir.
Bilimsel figürlere sahip canlı grafikler, bilgilerin iletilmesine yardımcı olur.
Her silah oyunculara binlerce farklı seçenek sunar.
Her etkinlik için ücretsiz bir oyun oynanır.
Öğrenme ve büyüme yoluyla daha fazla deneyim kazanın

# Nasıl indirilir ve kurulur Overdrive - Ninja Shadow Revenge şık APK 1.8.41 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Overdrive - Ninja Shadow Reven modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Overdrive - Ninja Shadow Reven mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Overdrive - Ninja Shadow Reven indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Overdrive - Ninja Shadow Reven arayın.

# Tam Özellikler Overdrive - Ninja Shadow Revenge şık APK 1.8.41

// İndirme Bilgileri //

Boyut77MB
versiyon1.8.41
Sürüm Kodu1841
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinSYSTEM_ALERT_WINDOW READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE AD_ID BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE WAKE_LOCK BILLING BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Ağlarla ilgili bilgilere erişim.;Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.;İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK34
Hedef SDK Txt34
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği diğer.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Overdrive - Ninja Shadow Revenge şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Overdrive - Ninja Shadow Revenge şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 49

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (49)

 • I

  @Anonim   2023-12-03 14:48:34

  Kimden:IN   cihaz:M2006C3LII   OS:android 10
  Bruh doesn't even work don't download
 • T

  @Anonim   2023-11-21 01:22:50

  Kimden:TR   cihaz:LLD-L31   OS:android 9
  gün game
 • I

  @Anonim   2023-11-18 19:37:58

  Kimden:ID   cihaz:OPPO F1s   OS:android 5.1
  hgfgg
 • U

  @Anonim   2023-11-10 16:53:12

  Kimden:US   cihaz:V2059   OS:android 13
  good morning
 • R

  @Anonim   2023-11-08 09:46:56

  Kimden:RU   cihaz:TECNO BD4a   OS:android 11
  топчик
 • P

  @Anonim   2023-07-01 20:55:01

  Kimden:PH   cihaz:Nokia C2   OS:android 9
  good mod recommend 12345678910
 • U

  @Anonim   2023-07-01 03:08:26

  Kimden:US   cihaz:U693CL   OS:android 9
  siiiiiiiiiuuuuuuuuuuuuu
 • T

  @Anonim   2023-06-15 17:56:10

  Kimden:TH   cihaz:Infinix X657C   OS:android 10
  สนุกดี
 • G

  @Anonim   2023-06-12 17:14:47

  Kimden:GB   cihaz:SM-A235F   OS:android 13
  it's a good game
 • G

  @Anonim   2023-06-11 15:30:20

  Kimden:GB   cihaz:SM-G781B   OS:android 13
  gg. this is a very good game
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Overdrive - Ninja Shadow Revenge şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Overdrive - Ninja Shadow Revenge

 • E

  @Anonim   2022-03-08 13:49:02

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi M2006C3LG   OS:android 10
  uhfnhggbvfbbfgndgbdhkmmkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkff jhfhnfpyjnbfgghhhhhhhhg and a great day and a great day and a great day and a great day and a great day and a great day and a great day and a great day and a great day and a great day and a great day and a great day and a great day and a great day and a great day and a great day and a great day
 • V

  @Anonim   2020-10-20 22:03:02

  Kimden:VN   cihaz:samsung SM-A217F   OS:android 10
  like Sh*t !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • P

  @Anonim   2020-08-19 20:39:29

  Kimden:PH   cihaz:samsung SM-A107F   OS:android 10
  Plasesssss update this gama and great money
 • A

  @Anonim   2019-08-24 13:26:15

  Kimden:AU   cihaz:samsung GT-I9195T   OS:android 4.4.2
  wow awesome the game is bad please update this game
 • U

  @Anonim   2019-07-04 14:59:33

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G532F   OS:android 6.0.1
  please update this game so that we can play more and see how cool the new update is
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Overdrive - Ninja Shadow Revenge şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (43) Sürümler of Overdrive - Ninja Shadow Revenge şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Overdrive - Ninja Shadow Revenge şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme