HappyMod › Games › Strategy › Transport Tycoon Empire: City Mod
Transport Tycoon Empire: City Mod

Transport Tycoon Empire: City şık APK 1.19.0

Güncelleme açık: 2023-09-20

Transport Tycoon Empire: City şık değiştirilmiş bir versiyonudur Transport Tycoon Empire: City tarafından geliştirildi Alda Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Transport Tycoon Empire: City mod v1.19.0 Without advertisin... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Transport Tycoon Empire: City 1.19.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıTransport Tycoon Empire: City şık APK 1.19.0
versiyon1.19.0
Güncelleme açık2023-09-20
Boyut86.86 MB
Mod BilgisiTransport Tycoon Empire: City mod v1.19.0 Without advertising
geliştiriciAlda Games
Ringtone İndirNaruto Ringtone
KategoriStrategy
Google Play'den edininTransport Tycoon Empire: City
Orijinal apk'yı indirinTransport Tycoon Empire: City (110.99 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
World War Polygon: WW2 shooter şık APK
The Walking Zombie: Shooter şık APK
The Walking Zombie 2: Shooter şık APK
Transport Tycoon Empire: City şık APK
Zombero: Archero Hero Shooter şık APK
Defend Your Life Tower Defense şık APK
Bağlantılar İndir:

Transport Tycoon Empire: City şık APK 1.19.0

Hızlı indirme (110.99 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (110.99 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Naruto Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Transport Tycoon Empire: City şık APK 1.19.0

Özellik V1 Özellik:
Reklam olmadan

Özellik V2 Özellik:
Reklam olmadan
Transport Tycoon İmparatorluğu: City Mod V1.19.0, oyuncuların kendi ulaşım imparatorluğunu oluşturmasına ve yönetmesine izin veren heyecan verici bir oyundur. , onlara kesintisiz ve sürükleyici bir oyun deneyimi sunar.

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Projenin temel özellikleri şunları içerir:> İlgili konularda eğitim sağlamak> Öğrencileri elektronik araçlar ve kaynaklar aracılığıyla bağlamak, projenin https://studentscience.org/about adresinde bulunan web sitesinde ek bilgiler mevcuttur.

Havaalanı, demiryolu ve liman ürünlerini tek bir pakette birleştirerek, bunları herhangi bir yere taşıyabilirsiniz. Şehrinizi inşa ederek, tasarlayarak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirerek dünyada kalıcı bir izlenim bırakın. Birçok fantastik tren inşa ederek dünya çapında bir demiryolu şirketi başlatın. Ardından en iyi demiryolu kralı olmak için becerilerinizi kullanın. Motor antrenörlerini bir motor kralı inşa etmek için monte edin. İnsanlar gökyüzü tarafından uçaklardan ayrılmadıkları için bir havaalanı dünyasında yaşıyorlar. Uçak filonuz tüm havaalanı şehir sistemini kontrol etmenize izin verir - sonuçta, uçaklar yaşadığımız dünya. Epik İmparator, serin kuzeyini, çölde şehir adalarını ve topraklarının dışındaki diğer yerleri inşa etmek için birçok yere gider. Yapabileceğiniz ve değiştirebileceğiniz benzersiz araçlarla daha fazla mal taşıyın. Bunlar buhar lokomotifleri ve gelecekten gelen jetler içerir. Baş görevlilerin bir ulaşım yöneticisiyle uğraşmaları gerekir. Bu kişiyi güvenilir bir sırdaş kullanarak transit endüstrisinin en güçlü mogulu olmasını sağlayın. Bir liman, havaalanı veya tren istasyonundan ne istersen bu eşsiz dişli taşımacılığı seti. Dünyada kalıcı bir izlenim bırakacak şekilde şehrinizi özelleştirin. Bu oyun, yeni mahallenizle tasarlamanızı, oluşturmanızı ve oynamanızı sağlar. Birçok fantastik trenle dünya çapında bir demiryolu imparatorluğu inşa edin ve şimdiye kadarki en iyi demiryolu kralı olun. Kamyon toplayarak bir kamyon kralı oluşturun. Her havaalanı şehrini uçak filonuzla kontrol ettiğiniz için bir havaalanı dünyasında yaşıyoruz. Kuzey Kutbu, Çölde Şehir Adaları ve daha fazlası gibi birçok yere seyahat ederek destansı bir imparatorluk yaratın. Gelecekteki jetler veya buhar trenleri gibi çeşitli araçlar toplayarak benzersiz araçlar inşa edin. Ardından daha fazla malzeme taşımak için bunları değiştirin. Bir ulaşım yöneticisi olarak, dağıtımcılarınızı etkili bir şekilde ele alarak bir Transit King ve En İyi Tycoon'un saflarına katılın.

# Popüler oyun APK için bir ulaşım kralı imparatorluğu modu var. Bu, oyuna yeni bir oyun modu ve ek içerik ekler.

Şu anda birçok farklı türde çok sayıda oyun var. Ayrıca, şu anda kullanılabilir birçok indirilebilir oyun bulabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı mobil oyun var; Bazıları aksiyon tabanlı, diğerleri RPG tabanlıdır. Macera oyunları oynamayı seviyorsanız, Transport Tycoon İmparatorluğu da bulabilirsiniz. Ve yeni bir şey istiyorsanız, hemen deneyin ve eğlenin! Bu oyunu Alda Games'ten oynayarak, kiralama için bir ulaşım kralı olabilirsiniz. Para kazanan ve çeşitli yapılar yaratan farklı işletmeler inşa ederken araç edin. Ayrıca, bu oyunu tamamlamak para kazanırken eğlenmenizi sağlar. Bu oyun, arazi, deniz ve havayı kapsayan iş seçeneklerine erişim sağlar. Yeni alanlarda ilerleyerek ve kendi ideal şehrinizi geliştirerek oyun deneyiminizi geliştirebilirsiniz. Bir iş kurun ve bugün sınırsız olasılıklar dünyasına girin!

# Oyuna bir kralı olarak başlayın.

İstediğiniz zaman oynayabileceğiniz telefonunuza ücretsiz oyunlar indirebilirsiniz. Bu oyunlar her türlü eğlenceli özelliğe sahiptir ve günün her saatinde iyidir. Bugün birçok simülasyon oyunu var. Bu oyunların bazı örnekleri arasında Transport Tycoon İmparatorluğu; Hemen oynayabilirsiniz. Bu oyun çok para kazanmanızı ve çok eğlenmenizi sağlar. Simülasyon oyunları oynamayı seven insanlar aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek bulabilir. Diğer kralı oyunları oynamak da bunu anlamanıza yardımcı olacaktır. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok eğlenceli oyun var; Bu onlardan biri. Reklam Bu oyun boyunca sözleşmeler kazanabilir ve kargo teslim edebilirsiniz. Ayrıca görevleri tamamlayarak araba toplayabilir ve işinizi büyütebilirsiniz. Bu zaman geçirmek için harika bir yoldur; Belirli görevleri tamamlayarak ödüller bile kazanabilirsiniz. Bugün, sizi eğlendirecek bir şey yapmanız gerekiyor. Yükseltilecek, kilidini açacak ve yapmak için birçok şey var. Ayrıca, şimdi para kazanmanız gerekiyor.

# Transport Tycoon İmparatorluğu vurgu, oyunun kesin versiyonudur.

Bugün çok eğlenmek için Transport Tycoon Empire'ı indirin. Bu oyun şu özelliklere sahiptir: Şu anda oynayacak birçok eğlenceli mobil oyun var. Bunun nedeni, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok oyun kralı başlığı olmasıdır. Mobil oyunlar oynamaktan hoşlanıyorsanız, zamanınızda daha fazla oyun oynayabilirsiniz. Simülasyon oyunları harika çünkü keyifli bir oyun sağlarken belirli bir konuyu öğrenmenize ve gözlemlemenize izin veriyorlar. Bu kategoriye giren bu seçenekler listesinde, Taycoon İmparatorluğu gibi birçok başlık var. Bugünün oyunu birçok şeyin tadını çıkarmanıza izin veriyor. En önemlisi, bir madencilik işi oluşturmak, farklı tesisler üreterek ulaşım işinizi desteklemeyi gerektirir. Uçaklar, gemiler, trenler, arabalar ve daha fazlası gibi çok çeşitli ürünlerin kilidini açabilirsiniz. Ayrıca, para kazanmak veya mali durumunuzu yönetmek gibi etkinlikler aracılığıyla uçakların, gemilerin, trenlerin ve arabaların kilidini açabilirsiniz. Bu pasif olarak kazanmanıza izin veren bir oyundur; Bu, all-in'e gitmeden para kazanmak için zaman harcayabileceğiniz anlamına gelir. Reklam Bu oyun birçok ulaşım seçeneği sunar. Belirli bir ulaşım rotası ne kadar fazla ülke bağlanırsa, o kadar çok araç toplayabilirsiniz. Buna kara, su ve hava araçları dahildir. Diğer oyunlar belirli araçlara odaklanabilir, ancak bu hepsine odaklanır. Bir nakliye şirketi işletiyorsunuz ve daha fazla para kazanmak için araçlarınızı yükseltmeniz gerekiyor. Bu oyunla uçakların, gemilerin, kamyonların ve diğer araçların kilidini açmak mümkündür. Bu çok şey çünkü şimdi birçok farklı şeyin kilidini açıyorsunuz. Transport Tycoon Empire oyununda madencilik yerleri, fabrikalar ve işle ilgili diğer binalar inşa edebilirsiniz. Başarılı bir iş yürütmek için gerekli birçok unsur vardır; İşletmenizi başarılı bir şekilde kurmak için inşa etmeniz ve dekore etmeniz gerekir. Bu oyun, akla gelebilecek en iyi şehri yaratmanızı sağlar. Şehrinizi nasıl istediğinizi dekore etmenizi sağlayan eğlenceli ve ilgi çekici bir tycoon oyunudur. Bu yüzden tereddüt etmeyin; Bu oyunu şimdi indirin ve oynamaya başlayın! Daha fazla para kazanın ve daha fazla müşteriyi karşılamak için yeni yerlerin ve ticaret yollarının kilidini açın. Bu, işletmenizi yavaş yavaş genişletmenizi sağlayacaktır. Bu bölüme erişmek tesisleri, araçları ve medeniyeti yükseltmenizi sağlar.

# Transport Tycoon Empire: City şık APK 1.19.0 Özellik:

Polygon Tycoon, iş adamı türünün ve şehir kurma simülatörü sanal alan oyunlarının en iyilerini mobil cihazınıza getiriyor. Şehrinizi ve altyapısını inşa edin, çeşitli VIP müşteriler için malları taşıyın ve işinizi farklı düzenler, stiller ve ihtiyaçlarla farklı alanlara genişletin!

Projenin temel özellikleri şunları içerir:> İlgili konularda eğitim sağlamak> Öğrencileri elektronik araçlar ve kaynaklar aracılığıyla bağlamak, projenin https://studentscience.org/about adresinde bulunan web sitesinde ek bilgiler mevcuttur.
Popüler oyun APK için bir ulaşım kralı imparatorluğu modu var. Bu, oyuna yeni bir oyun modu ve ek içerik ekler.
Oyuna bir kralı olarak başlayın.
Transport Tycoon İmparatorluğu vurgu, oyunun kesin versiyonudur.

# Nasıl indirilir ve kurulur Transport Tycoon Empire: City şık APK 1.19.0 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Transport Tycoon Empire: City modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Transport Tycoon Empire: City mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Transport Tycoon Empire: City indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Transport Tycoon Empire: City arayın.

# Tam Özellikler Transport Tycoon Empire: City şık APK 1.19.0

// İndirme Bilgileri //

Boyut86.9MB
versiyon1.19.0
Sürüm Kodu220
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinAD_ID VIBRATE WAKE_LOCK INTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE RECEIVE_BOOT_COMPLETED AD_ID POST_NOTIFICATIONS FOREGROUND_SERVICE BILLING BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE RECEIVE C2D_MESSAGE SYSTEM_ALERT_WINDOW
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Titreşime erişime izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir
ağlar.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.;Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üstünde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.:

Min Sdk25
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma yeteneklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Transport Tycoon Empire: City şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Transport Tycoon Empire: City şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 45

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (45)

 • D

  @Anonim   2023-09-21 21:21:45

  Kimden:DE   cihaz:SM-T970   OS:android 13
  Funktioniert nicht! leider
 • U

  @Anonim   2023-09-09 20:40:44

  Kimden:US   cihaz:S88Pro   OS:android 10
  very good mod but I want infinite money
 • G

  @Anonim   2023-09-07 16:04:45

  Kimden:GE   cihaz:SM-A600FN   OS:android 10
  its need update when l download soo its beed one star from me
 • I

  @Anonim   2023-06-22 01:02:43

  Kimden:ID   cihaz:Infinix X688B   OS:android 11
  debe actualizarse primero, por lo que concluyo que este mod no funciona
 • U

  @Anonim   2023-06-20 15:01:54

  Kimden:US   cihaz:SM-S908U1   OS:android 13
  it's need to update the game
 • H

  @Anonim   2023-06-06 18:20:58

  Kimden:HU   cihaz:SM-A202F   OS:android 11
  working properly. thnk
 • B

  @Anonim   2023-06-05 20:35:25

  Kimden:BD   cihaz:RMX3085   OS:android 12
  not working...oosoajjausmanah
 • U

  @Anonim   2023-06-01 13:36:31

  Kimden:US   cihaz:CPH2083   OS:android 9
  I need unlimited money
 • R

  @Anonim   2023-05-30 02:38:21

  Kimden:RO   cihaz:SM-G770F   OS:android 13
  not the last ,need to be update
 • I

  @Anonim   2023-05-30 00:24:17

  Kimden:IN   cihaz:M2103K19PI   OS:android 13
  not working it is not latest version
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Transport Tycoon Empire: City şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Transport Tycoon Empire: City

 • U

  @Anonim   2023-03-22 02:41:10

  Kimden:US   cihaz:vivo V2037   OS:android 13
  pls update version 1.12.2 pls upload this mod this is my favourite game pls upload this mod apk
 • G

  @Anonim   2023-03-20 22:25:13

  Kimden:GB   cihaz:OPPO CPH1901   OS:android 8.1.0
  I request please update 1.12.2 I can update my game
 • U

  @Anonim   2023-03-14 11:04:10

  Kimden:US   cihaz:INFINIX Infinix X670   OS:android 12
  make all unlimited plssss I'm so happy if u can.thank you
 • P

  @Anonim   2023-02-10 21:25:54

  Kimden:PL   cihaz:samsung SM-A037G   OS:android 13
  plissss new update 1.11.0 unlimited money/evrything
 • G

  @Anonim   2023-01-03 21:21:18

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-N986B   OS:android 13
  please make an unlimited money mode...i would appreciate if you do it
 • G

  @Anonim   2022-12-11 00:47:57

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A505F   OS:android 11
  new update 1.9.0 ad removed plz mod apk update new version
 • U

  @Anonim   2022-12-08 14:13:59

  Kimden:US   cihaz:Google Pixel 3a   OS:android 12
  1.8.8 is not supported anymore. The app is updated to 1.9.0 Please update
 • B

  @Anonim   2022-11-21 22:28:25

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-G780F   OS:android 12
  por favor colocar a versão 1.8.1 sem anúncios..................................
 • G

  @Anonim   2022-11-06 23:16:11

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi M2010J19CG   OS:android 10
  need unlimited money and materials Construction time skipped needed plz
 • G

  @Anonim   2022-11-02 04:23:32

  Kimden:GB   cihaz:Nothing A063   OS:android 12
  free shipping please mod add free shipping and ad free app add please
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Transport Tycoon Empire: City şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (30) Sürümler of Transport Tycoon Empire: City şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Transport Tycoon Empire: City şık ayrıca beğen...

 • Bike Games: Bike Stunt Race 3D Mod Apk 1.0.04 [Sınırsız para][Kilitli]

  Bike Games: Bike Stunt Race 3D Mod Apk 1.0.04 [Sınırsız para][Kilitli]

  Çok sayıda altını değiştirin
  Bike Jump: Dirt Bike Motocross v1.0.04 mod, dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından oynanan popüler bir mobil oyundur.
  Bu oyunda oyuncular arazi motosikletlerine biner ve puan kazanmak ve farklı seviyelerde ilerlemek için muhteşem zıplamalar ve akrobasi hareketleri gerçekleştirin. yeni seviyelerin kilidini açın.
  Gerçekçi fizik motoru ve heyecan verici oynanışıyla Bike Jump: Dirt Bike Motocross v1.0.04 mod, tüm motosiklet tutkunlarının mutlaka oynaması gereken bir oyundur.
 • Transport INC - Tycoon Manager Mod Apk 1.4.23 [Ücretsiz satın alma]
 • Tower of Fantasy Mod Apk 2.5.0 [Reklamları kaldırmak]
 • Talking Dog - My Talking Pet Mod Apk 2.9

  Talking Dog - My Talking Pet Mod Apk 2.9

  Reklam
  Evcil hayvanınızla iletişim kurabilmeyi dilediyseniz, bu yeni uygulama sadece ihtiyacınız olan şey olabilir. Sevgili evcil hayvan ve bir ses verin.
  Uygulama, evcil hayvanınızın ağzını canlandırmak ve hayata geçirmek için gelişmiş konuşma tanıma teknolojisi kullanıyor. Mesajlar.
  Uygulamada, deneyiminizi kişiselleştirmenize yardımcı olabilecek filtreler, animasyonlar ve özel efektler de dahil olmak üzere bir dizi özelliğe sahiptir. Tüylü arkadaş yepyeni bir şekilde.
 • Super Jungle Bros: Tribe Boy Mod Apk 0.9.1 [Sınırsız para][Sonsuz]

  Super Jungle Bros: Tribe Boy Mod Apk 0.9.1 [Sınırsız para][Sonsuz]

  1. Çok para.
  2. Bir sürü hayat.
  3. Reklamlar kaldırıldı.
 • Índio das Sombras Mod Apk 4.8 [Ücretsiz satın alma][Sınırsız para]

  Índio das Sombras Mod Apk 4.8 [Ücretsiz satın alma][Sınırsız para]

  Ödül almak için reklamların muafiyetini değiştirin
  índio Das Sombras v4.8 Mod, dünya çapında milyonlarca indirmeyi aşan popüler bir mobil oyundur. Reklamları Muafiyet Ayarlarını Değiştirerek.
  Bu, oyuncuların can sıkıcı reklamlar olmadan oyunun tadını çıkarabilecekleri ve aynı zamanda oyundaki ilerlemeleri için ödül kazanabilecekleri anlamına gelir. Oyun içi öğeler için kullanılabilecek ödüller kazanırken.
  Bu son güncelleme, índio Das Sombras v4.8 modunu oyuncular için daha da heyecan verici ve ödüllendirici hale getirdi.
 • Taboo - Official Party Game Mod Apk 1.0.14 [Ücretsiz ödedi][Kilitli][Sonsuz]

  Taboo - Official Party Game Mod Apk 1.0.14 [Ücretsiz ödedi][Kilitli][Sonsuz]

  Oyuncuların bir dizi tabu kelimesinden bahsetmeden bir kelimeyi tahmin etmeleri gereken popüler parti oyunu olan tüm ücretli içeriğin kilidini açmıştır. Oyunun bu değiştirilmiş sürümü, tüm ücretli içeriğin kilidini açar ve oyuncuların ekstra ücret ödemek zorunda kalmadan oyunun tüm özelliklerinin tadını çıkarmasını kolaylaştırır. Kategoriler ve kelime listeleri.
 • Pet Rescue Empire Tycoon—Game Mod Apk 1.3.2 [Sınırsız para]
 • Royal Coloring: Toon Match 3 Mod Apk 3.0 [Sınırsız para]

  Royal Coloring: Toon Match 3 Mod Apk 3.0 [Sınırsız para]

  Elmas kullanımını değiştirin, elmaslar hala kullanılabilir!
 • Success Story - Tycoon Games Mod Apk 1.0.0

  Reklamsız
  , Tycoon Games mod v1.0.0, oyun topluluğu içinde ilgi toplamayı başardı.
  Küçük bir meraklı ekip tarafından geliştirilen mod, popüler iş adamı oyunlarına yeni özellikler ve mekanikler ekleyerek genel oyunu geliştiriyor oynanış deneyimi.
  Modun başarısı, dünyanın dört bir yanındaki oyunculardan binlerce kez indirilerek beklentileri aştı.
  Bu başarı öyküsü, oyun endüstrisinde inovasyonun ve topluluk desteğinin önemini vurgulayarak, küçük bile olsa -ölçekli projeler rekabetçi oyun dünyasında dalgalar yaratabilir.
  Doğru fikir, özveri ve tutkuyla herkes sektörde iz bırakabilir.
 • Daha...[+]

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme