HappyMod › Games › Racing › Rebel Racing Mod
Rebel Racing Mod

Rebel Racing şık APK 25.20.18555 [Reklamları kaldırmak][Mod Menu][Mod speed]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-07-14

Rebel Racing şık değiştirilmiş bir versiyonudur Rebel Racing tarafından geliştirildi Hutch Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Oyun Hızı Çarpanı / ReklamsızMOD Menüsü... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Rebel Racing 25.20.18555 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıRebel Racing şık APK 25.20.18555 [Reklamları kaldırmak][Mod Menu][Mod speed]
versiyon25.20.18555
Güncelleme açık2024-07-14
Boyut742.1 MB
Mod BilgisiOyun Hızı Çarpanı / ReklamsızMOD Menüsü
geliştiriciHutch Games
Ringtone İndirGame Bgm Ringtone
KategoriRacing
Google Play'den edininRebel Racing
Orijinal apk'yı indirinRebel Racing (742.1 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Rebel Racing şık APK
Top Drives – Car Cards Racing şık APK
F1 Clash - Car Racing Manager şık APK
MMX Hill Dash şık APK
Smash Bandits Racing şık APK
Smash Cops Heat şık APK
Race Kings şık APK
Hot Wheels: Race Off şık APK
Forza Customs - Restore Cars şık APK
MMX Racing şık APK
MMX Hill Dash 2 – Offroad Truc şık APK
NASCAR Manager şık APK
Bağlantılar İndir:

Rebel Racing şık APK 25.20.18555 [Reklamları kaldırmak][Mod Menu][Mod speed]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (742.1 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Rebel Racing şık APK 25.20.18555 [Reklamları kaldırmak][Mod Menu][Mod speed]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Menüye Karşı

Özellik V2 Özellik:
Oyun Hızı Çarpanı / Reklamsız
MOD Menüsü

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Rebel Racing şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Her yıl yarış etkinlikleri yıllık takvimleri içeriyor.

Her zaman taze grup aşamalarına ve turnuvalara katılabilirsiniz. Düzenli turnuva güncellemeleri ile devam eden yarışmalar var; İstediğiniz etkinliğe kaydolmak için Rebel Racing Home'u ziyaret edin. Piste yakın kalarak uzun mesafeli araba kazalarından ve diğer etkinliklerden kaçının. Yarış boyunca yapmak kolay olmayacak, ama gerekli. Prestijli sıralamalara girmek ve en büyük zorluğun üstesinden gelmek, ortak kurallara sahip özel bir turnuvada en güçlü binicileri toplamaktır. Garajınızın arkasında büyük ödüller bulacaksınız. Bunlar tam bir torbaya veya yeni bir ekipman parçasına doldurulmuş paralar olabilir. Araba yolunuzda çarpıcı ve sarsıcı dönüşler yaratırsanız bu geri ödülleri de bulabilirsiniz.

# Kendinizi özel bir zevkle popüler manzaraya daldırın.

Mükemmel teknik destekle, isyancı yarıştaki yarış sesleri canlanıyor. Güzel, gerçekçi bir 3D animasyon dizisi hikayeye devam ediyor ve yarışçılar gerçek parçaya katılıyor gibi görünüyor. Bakın, ünlü simgelerle yarışan bir dizi güzel sahne yayınlanacak ve sahip olduğunuz değerli bir tatil gibi tadını çıkarabilir.

# Performansını artırmak için arabanızı özelleştirin.

Rebel Racing'in kıdemli yarışçıları zafer şansınız için büyük bir tehdittir. Bununla birlikte, yarış ekibi, otomobilleri için oyuncuların sürüşlerine daha fazla harcama yapmasını mümkün kılan bir dizi ayarlama ve özelleştirme sağlar. Otomobil koleksiyonu her gün modernden klasiğe farklı araçlarla yenileniyor. Otobüslerden arabalara ve motosikletlere kadar, koleksiyonda tüm dönemlerden araçlar görünür. Bu araçlara sahip olmak için bugün satın alın veya kontrol edin; Ne kadar kolay olduğunu seveceksin. Madeni paralar veya diğer ürünler kullanarak aracınızı bakım ve içecekler ile düzenli olarak kontrol edin. Seviye eşiklerini geçerek ve yarışlarda daha iyi sonuçlar elde ederek en etkileyici arabaların kilidini açın. Çok fonksiyonlu bir gösterge paneli ile ek kontrol deneyimi alın. Ekibinizi yeni bir klasik seviyeye yükseltmek yeni olasılıkların kilidini açar. İlk yarış arabanızı test edin veya turnuva ve deneyimden nasıl geçtiği hakkında daha fazla bilgi edinin. Mevcut kazanmanızdan memnun olmaya devam etmek için etkinliğin hatalarından ve başarılarından da öğrenebilirsiniz.

# Dünya sahnesinde bir üne sahip.

Rebel Racing'in bir sonraki dönüşü, oyunculara yarışa devam etmek için yeni özellikler sunuyor. Bu, oyuncuları yarışmak için araba seçmelerine ve yarışın güzel başlangıç ​​anlarını görmelerine izin vererek dahil olur. Her günlük zaman hedefini tamamladıktan sonra bile, zorlukta zorluk artacaktır. Ama bunun sizi caydırmasına izin vermeyin; Lider tabloyu dolduran herkese prestijli bir kupa verilir. Oynadığınız için teşekkürler ve otantik ortamın tadını çıkarın - lütfen bunu yaparsanız olumlu bir inceleme bırakın!

# İpuçları ve ipuçları

İlerlemek bu oyunda anahtar. Bunu yapmak, pervasız sürüşten kaçınmayı, kısa kesimleri ve hızlı dönüşleri gerektirir. Pisti kendi yararlarına kullanan hızlı ve atletik sürücüler zirveye çıkıyor. Turbo modundan yararlanmak, kullanılabilir en kısa sürede oyunu oynamanın en iyi yoludur. Bunu yapmak size diğer yarışçılara karşı bir avantaj bile verebilir. Bu seçeneği yarışın son birkaç saniyesi için ayırmayın, çünkü bu sıralamadaki konumunuz için zararlı olabilir. Arabanızı yükseltmek önemlidir, çünkü her yarışta her yarışta yeni bir tane satın almanızı engeller. Birden fazla yarış aracılığıyla daha düşük maliyetlerle geniş bir araba seçeneği arasından seçim yapmanızı sağlar. Ayrıca, onarım ve ayarlamalar sıfırdan yapılabilir. Bir araba satın almak bir yarış kariyerine başlamanın en iyi yoludur. Bu, tüm yarışların araçta en son özelliklere sahip olmasını sağlar. Günlük aktivitelere katılmak, çok çeşitli faydalar sağlayarak arabanızı geliştirmenize yardımcı olur. Bu, günlük yaşamın her alanına katılarak gerçekleştirilebilir. Oyun birçok ekstra içeriyor. Para, oyunun her yönünü kullanarak toplanır. Her gün video izleyerek para kazanabilir; Bu, oyuna başlarken "videolar" etiketli bir kutu kontrol ederek yapılabilir. Her gün "Videolar" ve "Para" etiketli kutular verilir.

# Standart anahtar özelliklerine ek olarak, bu kart ek özelliklerin tam bir listesini içerir.

Bulduğunuz süper otomobilleri ve klasik modifiye arabaları tutacaksınız. Benzersiz fantezi otomobilleri oluşturmak için fantezi arabalarını özelleştirin. Dünyanın en iyi sürücüleri ile bir hesaplaşma başlarına karşı karşıya geliyor. Sektörde akran olmadan olağanüstü görseller. Halkın sahip olduğu otomobiller, kurgusal otomobiller yerine yarışmada kullanılır. Dikkat çekici deneyimlerinizle arkadaşları ve aileyi etkileyin.

# Bu orijinal makalelerle isyancı yarış hakkında bilgi edinin.

Bir mobil yarış oyunu son zamanlarda çok dikkat çekti. Sadece 300 MB'lık bir alan kaplıyor, ancak grafikleri ve hareket işlemesi PC'deki diğer yarış oyunlarıyla aynı şekilde tasarlandı. Geliştiriciler, teknik sorunlara dayalı olarak incelemeler ve düzeltmelerden gelen geri bildirimlerle oyunu sürekli geliştirir. Ayrıca kullanıcı geri bildirimlerine dayalı yeni özellikler de eklerler. Bu oyunun Android cihazınızda olması gerektiğine inanıyorum. Uzun bir çalışma veya çalışma gününden sonra eğlencenize harika bir katkı sağlayacaktır.

# Oynanış

Bir yarış oyununun amacı, her katılımcının bitiş çizgisini geçmesidir. Birçok katılımcı, çarpışmalara ve diğer stratejilere yol açabilecek bir avantaj elde etmek için yarışır. Araba bir engele çarptığında, bir dönüm noktasıyla karşılaştığında veya bir sınır çizgisini geçmesi gerektiğinde durmalıdır. Bu, otomobilin tekrar hareket etmeye başlamadan önce en yüksek hıza ulaşmasını sağlar. Kaza olasılığını azaltmak için, hız sınırlarınızı artırarak aracınızın kontrolünü geliştirin. Başlangıçta oyunun güzel asistanı Ava, bir tanıtım videosundaki oyunun ana işlevlerini açıklıyor. Ayrıca oyuncuların ilk arabalarını almasına ve ilk yarışlarına başlamalarına yardımcı olur. Her zaferden sonra para kazanılır; Bir yarışın konumu ve uzunluğu ile belirlenir. Bu, yeni otomobil satın almak, mevcut arabaları yükseltmek veya eksik parçaları değiştirmek için kullanılabilir. Geliştirici, tasarımlarına yalnızca iki sol ve sağ düğme ekleyerek gezinme seçeneklerinin sayısını en aza indirdi. Bu, diğerlerine göre belirli bir özelliği vurgulamalarına yol açtı. Oyunculardan LLS. Drift veya hızlanma gibi eylemler artık mevcut değil.

# Rebel Racing şık APK 25.20.18555 [Reklamları kaldırmak][Mod Menu][Mod speed] Özellik:

Amerika'nın en seçkin yol yarışı etkinliğine katılın ve yüksek oktanlı, tekerlek tekerleğe aksiyonda dünyanın seçkin sürücülerine karşı savaşın! Gerçekçi sürüş fiziği, hız manyağı eklentileri ve turboları, destansı sollamaları ve çarpıcı Batı Yakası konumlarıyla Rebel Racing, mobil yarış kategorisine yeni bir soluk getiriyor. Gerçek dünya klasiklerinden ve harika süper arabalardan oluşan bir filoyu toplayın, özelleştirin ve yükseltin, ardından Rebel Racing turnuvasının zirvesine doğru güç kayarak ilerleyin! - Süper arabalara ve özel klasiklere sahip olun - Tamamen özelleştirilmiş rüya arabaları yaratın - Dünyanın en iyi sürücülerine karşı yarışın, kafa kafaya - Pazar lideri grafikler ve FX - Gerçek dünya lisanslı arabalarla yarışın - Destansı anları deneyimleyin

Her yıl yarış etkinlikleri yıllık takvimleri içeriyor.
Kendinizi özel bir zevkle popüler manzaraya daldırın.
Performansını artırmak için arabanızı özelleştirin.
Dünya sahnesinde bir üne sahip.
İpuçları ve ipuçları
Standart anahtar özelliklerine ek olarak, bu kart ek özelliklerin tam bir listesini içerir.
Bu orijinal makalelerle isyancı yarış hakkında bilgi edinin.
Oynanış

# Rebel Racing Brief Introduction

Merhaba ve Rebel Racing'e hoş geldiniz! Bu heyecan verici yarış oyunu, adrenalin dolu yarışlara katılmak için tasarlanmıştır. Mükemmel grafikleri, gerçekçi ses efektleri ve süper hızlı araçlarıyla Rebel Racing, sizi yarış dünyasının kalbine götürecek. Kariyer modunda yarışlara katılıp büyük bir şampiyonluk kazanmak için becerilerinizi test edin veya online modda diğer oyuncularla yarışarak en iyi pilot olduğunuzu kanıtlayın. Aracınızı özelleştirin, yüksek hızlarla virajları alın ve sınırlarınızı zorlayın. Sadece hızlı değil, aynı zamanda stratejik düşünen bir yarışçı olmanız gereken Rebel Racing, içerdiği farklı zorluklar ve yarışlarla sizi yarış dünyasının nefes kesici atmosferine çekecek. Hazır mısınız? Şimdi Rebel Racing ile yerçekimini yenin ve yarış pistinde fırtınalar estirin!

# Nasıl indirilir ve kurulur Rebel Racing şık APK 25.20.18555 [Reklamları kaldırmak][Mod Menu][Mod speed]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Rebel Racing modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Rebel Racing mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Rebel Racing indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Rebel Racing arayın.

# Tam Özellikler Rebel Racing şık APK 25.20.18555 [Reklamları kaldırmak][Mod Menu][Mod speed]

// İndirme Bilgileri //

Boyut742.1MB
versiyon25.20.18555
Sürüm Kodu1855501
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinACCESS_NETWORK_STATE INTERNET C2D_MESSAGE READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE POST_NOTIFICATIONS WAKE_LOCK RECEIVE ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_TOPICS FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION CHECK_LICENSE BILLING SYSTEM_ALERT_WINDOW QUERY_ALL_PACKAGES
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir.
Bir uygulamanın
diğer tüm uygulamaların üstünde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturun.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Min Sdk24
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Rebel Racing şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Rebel Racing şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 44

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (44)

 • U

  @Anonim   2024-07-15 06:17:11

  Kimden:US   cihaz:ASUS_I003DD   OS:android 9
  delete
 • B

  @Anonim   2024-07-14 17:15:00

  Kimden:BR   cihaz:SM-J600GT   OS:android 10
  boom
 • I

  @Anonim   2024-07-14 16:36:06

  Kimden:IN   cihaz:Redmi 6 Pro   OS:android 9
  very great
 • B

  @Anonim   2024-07-12 19:12:51

  Kimden:BR   cihaz:SM-J610G   OS:android 10
  top d+
 • E

  @Anonim   2024-07-12 18:28:38

  Kimden:ES   cihaz:23108RN04Y   OS:android 14
  malo
 • U

  @Anonim   2024-07-11 16:39:43

  Kimden:US   cihaz:SM-A235M   OS:android 12
  una muerda ijos de puta perdí mi puta cuenta pendejos creadores por que lo actualizaron
 • M

  @Anonim   2024-07-11 05:26:06

  Kimden:MX   cihaz:STK-LX3   OS:android 10
  Es una mierda no se pudo
 • B

  @Anonim   2024-07-11 00:31:00

  Kimden:BR   cihaz:moto g04   OS:android 14
  tem que atualizar
 • T

  @Anonim   2024-07-10 23:16:25

  Kimden:TR   cihaz:23021RAAEG   OS:android 13
  jdhdhdj
 • R

  @Anonim   2024-07-09 22:53:28

  Kimden:RU   cihaz:M2010J19SG   OS:android 12
  iughiiu
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Rebel Racing şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Rebel Racing

 • U

  @Anonim   2023-03-18 16:46:16

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1906   OS:android 11
  Unlimited Money And mod menu please.
 • U

  @Anonim   2023-03-13 17:09:43

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1906   OS:android 11
  Mod money & mod menu
 • U

  @Anonim   2023-02-27 09:30:46

  Kimden:US   cihaz:vivo V2153   OS:android 13
  I want unlimited money and coins car unlocked plz iwant Today only
 • U

  @Anonim   2023-02-26 03:12:03

  Kimden:US   cihaz:motorola motorola one   OS:android 10
  dinero ilimitado nitro ilimitado ganar facil y rápido autos desbloqueados
 • A

  @Anonim   2023-02-24 00:59:28

  Kimden:AR   cihaz:LGE LM-X525   OS:android 10
  dineeeeeeeeroooooooooooooooooooooooooooooooooooinfinitoooooooooooooooooooooooo
 • U

  @Anonim   2023-01-26 22:19:37

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1933   OS:android 11
  ye75yteysyd7r7446ryryryrur7ru44hur7r7rueuhr7rururhrururuurururururuurururur8rh5heughru5y4u5y5u5h5hh5
 • G

  @Anonim   2022-12-25 10:06:44

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A125F   OS:android 11
  make it where there is an impossible amount of money
 • U

  @Anonim   2022-12-11 18:02:59

  Kimden:US   cihaz:TECNO TECNO CI6   OS:android 12
  unlock all cars for please only ......... that race is becoming a problem this side
 • E

  @Anonim   2022-12-09 09:51:29

  Kimden:ES   cihaz:Xiaomi M2101K7AG   OS:android 12
  lo necesito hakeado con mucho dinero y coches porfa
 • U

  @Anonim   2022-11-22 10:10:32

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g pure   OS:android 11
  can you mod a version of rebel racing with all cars unlock and are unlimited money and gold
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Rebel Racing şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (51) Sürümler of Rebel Racing şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Rebel Racing şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme