HappyMod › Games › ROLE_PLAYING › Kader Düzeni – RPG Roguelike Mod
Kader Düzeni – RPG Roguelike Mod

Kader Düzeni – RPG Roguelike şık APK 1.40.7 [Ücretsiz satın alma][Mod Menu][High Damage]

Güncelleme açık: 2024-02-12

Kader Düzeni – RPG Roguelike şık değiştirilmiş bir versiyonudur Kader Düzeni – RPG Roguelike tarafından geliştirildi Hgpublishing Limited. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: HGPUBLISHING LIMITED Mod APK 1.40.7... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Kader Düzeni – RPG Roguelike 1.41.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıKader Düzeni – RPG Roguelike şık APK 1.40.7 [Ücretsiz satın alma][Mod Menu][High Damage]
versiyon1.40.7
Güncelleme açık2024-02-12
Boyut114.54 MB
Mod BilgisiHGPUBLISHING LIMITED Mod APK 1.40.7
geliştiriciHgpublishing Limited
Ringtone İndirCartoon Ringtone
KategoriROLE_PLAYING
Google Play'den edininKader Düzeni – RPG Roguelike
Orijinal apk'yı indirinKader Düzeni – RPG Roguelike (149.22 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Order of Fate - Roguelike RPG şık APK
Bağlantılar İndir:

Kader Düzeni – RPG Roguelike şık APK 1.40.7 [Ücretsiz satın alma][Mod Menu][High Damage]

Hızlı indirme (149.22 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (149.22 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Cartoon Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Kader Düzeni – RPG Roguelike şık APK 1.40.7 [Ücretsiz satın alma][Mod Menu][High Damage]

Özellik V1 Özellik:
Menü, Tanrı modu/Onehit/Ücretsiz alışveriş

Özellik V2 Özellik:
MOD MENÜSÜ
✶ Düşmanlar size zarar vermez✶ Elmas karşılığında ücretsiz altın alımı

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Eski kalıntıları bir görev olarak ortaya çıkarır.

Büyük savaşlar kaleyi yok etti ve oyuncuların keşfetmesi için kalıntılarını bıraktı. Oyuncular, yanan bu antik kalenin yer altı mezarlarını, zindanlarını ve insan iskeletlerini keşfetmek zorunda kalacaklar. Ayrıca kalan değerli eşyaları toplamak ve gömülü sırları deşifre etmek zorunda kalacaklar.

# Müşterilerle kavga.

Roguelike RPG Oyun Düzeni'nde, oyuncular tehlikeli kötü adamlarla karşı karşıya kalacaklar; Ancak, bu çatışma onları dezavantajlı hale getirir. Ancak, oyuncular öfkelenirse, cezaları hızla gelecek. Maceralarına başladıktan sonra, hazine arayanlar, çabalarını bozabilecek herhangi bir birbirine bakmalıdır. Oyuncular dikkat etmelidir - durum üzerinde sağlam bir tutuşun sürdürülmemesi maliyetli olabilir. Oyuncular zafer kazanmayı umuyorlarsa, öznel görüşlere ve etkisiz stratejilere karşı korunmalıdırlar.

# Muhteşem eşyalar toplayarak değerli ödüller kazanın.

Bu oyun, oyunculara silahlarını ve ekipmanlarını ve diğer birçok değerli ödülünü yükseltmek için araçlar sağlar. Oyun ayrıca oyunculara kolayca ve rekabetçi bir şekilde tamamlanmış görevleri kazanmalarına yardımcı olan yeni dövüş becerileri de sunuyor. Bu oyun çevrimdışı, her zaman, her yerde oynanabilir; Böylece oyuncular istedikleri zaman tadını çıkarabilirler. Kader Düzeni, tüm oyuncuların özgürce keşfetmesi için tonlarca görev içeren bir RPG Roguelike'dir. Bu başarılar, değerli hediyeler keşfedip macera, mücadele ve alarak kazanılır. Bu manevi RPG, hem maneviyatı keşfetmek hem de manevi düşmanlarla savaşmak için mükemmeldir.

# Kendinizi bu oyunla maceraya daldırın.

Oyuncular, bariz gerçeğin kabul edilmesini önlemeye çalışan tüm düşmanlarla savaşmalıdır. Bir dizi zorlu görevi birlikte tamamlamalı ve dünyanın kahramanı olabilmeleri için yükleri paylaşmayı öğrenmelidirler. Kader emriyle kendinizi destansı bir maceraya daldırın. Bir savaş hedefi seçin ve bir macera tarihinin parçası olun. Güçlü bir kadroyla korkunç düşmanları yenmek zafer için hayati önem taşıyor. Düşmanlarınızı tanımladığınızda güçlü bir dövüş grubu oluşturmak için hızlı bir şekilde çalışın. Güçleri birleştirmek, düşmanın önemli sayılarıyla ve koordineli eylemleriyle etkili bir şekilde mücadele etmenin tek yoludur. Her esirden ortadan kaldırılması kritiktir; Bunu yapmak asla göz ardı edilmemelidir.

# Bir savaşa hazırlanırken istatistiklerinizi artırın.

Kaderin Düzeni, güvenlik sağlamak için çok modern bir ekipmana sahiptir. Araçlar oyunda önemlidir, çünkü birisi onları almaya çalışırsa kaçmayı kolaylaştırırlar. Oyuncular bir sonrakine hazırlanmak için her zorluktan öğrenilen dersleri kullanabilirler. Bu, uzun vadeli eğitim süreçlerine yol açar.

# Geliştirilmiş genel güç.

Süper güçleriniz, herhangi bir zorlukla kolaylıkla karşılaşmanıza izin verir. Zamanla, tahmine meydan okuyan birçok beklenmedik çile ile karşılaşacaksınız. Herhangi bir vatandaş, zorlukla yükselen bu sorunlarla ilgili endişelerini kamuya açıklayabilir. Zor bir meydan okuma sırasında, işbirliğinin gücünü göstermek için müttefikleri bir araya getirin. Bu savaş, kaderin düzeninin sürekli desteği ile de tamamlanacaktır.

# Sonsuz oyun zamanına sahip bir roguelike oyunu.

Roguelike video oyunları, oyuncuların bir zindan altındaki çeşitli yerlerde canavarlarla savaştığı sonsuz bir döngüye dayanıyor. Oyuncu yolunda başarısız olursa, kayıp ekipman ve yeteneklerle oyunun başlangıç ​​noktasına geri döner. Ancak, oyuncular yine de karakterlerinin özelliklerini koruyacaklar. Roguelike video oyunları inanılmaz derecede heyecan verici çünkü her süreç tekrarlandı, ancak haritalar, arazi ve silahlar rastgele değişti. Roguelike oyun kaderin düzenine etkili bir şekilde uygulanır ve onu her zaman, her yerde ideal bir oyun haline getirir. Oyunu mükemmel ve oyuncuları uzun süre eğlendirebilir. Roguelike tamircisinin uygulaması sayesinde oyunu oynama girişimi yepyeni bir yolculuk. Bununla birlikte, Kader Düzeni, savaşmak için yeni düşmanlar, silahlardan yapılmış kombinasyonlar ve bulmak için yeni güçler sunuyor.

# Kahramanı yol boyunca silah ve zırhla donatmak esastır.

Roguelike video oyunları, oyunculara seçim yapabileceğiniz çok çeşitli silah ve ekipmanlar sunar. Bu oyunlar zindanlarda gerçekleşen dünyalara sahiptir, ancak aynı zamanda ortaçağ estetiği de içerir. Bu, oyun tarzını yeni bir şey isteyen oyuncular için daha çekici hale getirir. Çeşitli şekil ve güçlere sahip birçok farklı yakın dövüş silahı, ortaçağ fantezi tarzında geliştirildi ve tasarlandı. Oyuncular yolda sadece iki farklı silah taşıyabilirler. Denemeler arasında seyahat ederken yüzlerce farklı silah bırakacaklar. Ayrıca, oyuncular yoldaki silahları yükseltebilir ve birleştirerek yeni kombinasyonlar oluşturabilirler. Ayrıca zırh ve giymek için diğer ekipmanlar gibi dişliler toplayabilirler.

# Patronlardan eser alın.

Oyuncular, eser parçaları toplayarak cephaneliğini kalıcı olarak güçlendirebilirler. Bu parçalar, oyuncuların onları toplamak için yenmesi gereken patronları içeren son biyom seviyelerinde bulunabilir. Donanıldığında, bu eserler oyunculara daha fazla temel güçler, belirli saldırılara ve ekstra ekipman yuvalarına karşı savunma avantajları verir. Yol boyunca bir tüccardan eserler satın alarak, oyuncular farklı eserler satan farklı tüccarlarla karşılaşabilirler. Bu eserler patronun şeklini ve gücünü değiştirmek için kullanılabilir. Patron ayrıca biyom oyuncularına bağlı olarak değişecek. Bu, her zorluk ayarı için birçok zorluk katıyor.

# Oyun her çalındığında, karakterleri ve hikayesi daha zengin ve daha karmaşıklaşır.

Roguelike oyunları, oyuncuların yeteneklerini geliştirmek için deneyim harcayabilecekleri kalıcı sistemlere sahiptir. Bu, canavarları öldürerek yapılabilir. Karakterleri zamanla daha güçlü, daha sert ve daha çevik hale getirecek ve hatta temel güçler bile önemli ölçüde değişecektir.

# Kader Düzeni – RPG Roguelike şık APK 1.40.7 [Ücretsiz satın alma][Mod Menu][High Damage] Özellik:

Order of Fate sizi dünyasında ağırlıyor! Klasik RPG'lerden ilham alan bu rogue benzeri RPG macerasında, Zindanın derinliklerine inerek gizemlerini keşfedecek, düşman ordularıyla savaşacak ve tonlarca ganimet toplayacaksınız. Sıra tabanlı sistem, her hareketinizi planlamanıza olanak tanıyacak ve özel mekanikler ve etkileşimler, taktiksel açıdan farklı bir boyuta ulaşacak. “Kadim kötülük derinlerde ortaya çıktığında, karanlığın takipçileri saklandıkları yerden çıktığında, köyler terörize edildiğinde ve insanlar tehlikede olacak, karşılık vermekten başka seçeneğiniz kalmayacak!”Antik Kale'nin mağaralarını, zindanlarını ve yer altı mezarlarını keşfedin.⚔️Şeytani Tarikatla savaşın ve dünyayı canavar sürülerinden temizleyin. Nadir zırhları, ekipmanları ve büyülü şeyleri keşfedin eserler.Görevler için ödüllerinizi toplayın ve Zindanda hayatta kalmanıza yardımcı olacak kendi benzersiz kurulumunuzu yaratın. Bu fantastik rol yapma oyununda silahlarınızı büyüleyip yükseltebilecek, irfan odaklı görevleri tamamlayabilecek, karakterleriniz için yeni beceriler kazanabilecek ve kazanılan her dövüşte tüm kötülüklerin kaynağını yok etmeye bir adım daha yaklaşacaksınız. Dikkatli olun, Tarikat yolunuza çıkacak ve yalnızca onların gizemlerini açığa çıkararak ve gizli hazine odalarını bularak galip gelebilirsiniz. Ancak bilgi veya hazine açgözlülüğünüze kapılmayın: Zindan her zaman saldırmaya hazırdır. Kendi kaderinizi seçin - efsanelere geçecek toprakların kahramanı olun ya da karanlığı kendi iradesine göre bükecek bir kabus haline gelin. Özellikler: - Prosedürel Olarak Oluşturulmuş Seviyeler - her konum benzersizdir ve birçok seviyeyi her keşfettiğinizde değişecektir of the Dungeon.— Çevrimdışı Oynayın — roguelike'ımızın her zaman internete bağlı olması gerekmez.— Monster Variety — her canavar yeni zorluklar sağlar ve işbirliği yaptıkları takdirde dövüşe karmaşıklık katar.— Bilgiye dalın ve benzersiz karakterlerle tanışın — toprakların hikayesini ortaya çıkarın, yol boyunca arkadaşlar edinin ve adınızın geçmişini yazın.— Tonlarca görev, başarı, macera ve çevrimdışı oyun, ücretsiz roguelike RPG'mizi piyasadaki en iyi sıra tabanlı, stratejik oyunlardan biri haline getiriyor. Bize inanmıyor musun? Kendiniz deneyin!

Eski kalıntıları bir görev olarak ortaya çıkarır.
Müşterilerle kavga.
Muhteşem eşyalar toplayarak değerli ödüller kazanın.
Kendinizi bu oyunla maceraya daldırın.
Bir savaşa hazırlanırken istatistiklerinizi artırın.
Geliştirilmiş genel güç.
Sonsuz oyun zamanına sahip bir roguelike oyunu.
Kahramanı yol boyunca silah ve zırhla donatmak esastır.
Patronlardan eser alın.
Oyun her çalındığında, karakterleri ve hikayesi daha zengin ve daha karmaşıklaşır.

# Kader Düzeni – RPG Roguelike Brief Introduction

Order of Fate, Roguelike RPG türündeki oyununa hoş geldiniz! Bu heyecan verici macera dolu oyunda, kendi kaderinizi şekillendirecek ve derin bir dünyada dolaşacaksınız. Order of Fate, size istediğiniz gibi oynama özgürlüğü sunan bir oyun olarak bilinir. Görevlerinizi tamamlayarak, yaratıklarla savaşarak ve efsanevi eşyaları keşfederek gücünüzü artırma fırsatına sahip olacaksınız.

Order of Fate, sizi unutulmaz bir hikayeye sürükleyecek. Karanlık güçlerin salgınlara ve kaosa yol açtığı bir dünyada, cesur bir kahraman rolünü üstleneceksiniz. Bu dünya, tahmin edilemeyen yaratıklar, tehlikeli zindanlar ve gizemli kehanetlerle doludur. Görevlerinizi tamamlarken, geçmişinizi ve kaderinizi keşfedecek, yeraltının derinliklerinde efsanevi hazineleri araştıracak ve güçlü düşmanları alt etmek için strateji ve taktiklerinizi kullanacaksınız.

Oyunda, karakterinizi yükseltebilecek ve potansiyelini keşfedebileceğiniz bir gelişim sistemi bulunmaktadır. Farklı yetenek ağaçlarıyla karakterinizi istediğiniz gibi özelleştirebilir ve savaş becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli silahlar, zırhlar ve büyülü eşyaları keşfederek karakterinizi daha da güçlendirebilirsiniz.

Maceranız boyunca sizi bekleyen birçok zindan ve bölgeyle karşılaşacak, gizli yolları keşfedecek ve eşsiz düşmanlarla mücadele edeceksiniz. Her seferinde farklı bir deneyim sunan dinamik bir oynanışa sahip olan Order of Fate, her seferinde yeni bir meydan okumayla karşılaşacağınız bir dünyaya kapı aralıyor.

Bu heyecan verici maceraya atılmak için cesaretiniz var mı? Order of Fate, sizi bekleyen sınırsız eğlence ve keşif dolu bir dünyaya sizi davet ediyor. Kaderinizi kontrol altına alın ve bu eşsiz Roguelike RPG deneyiminin tadını çıkarın! Hazır mısınız?

# Nasıl indirilir ve kurulur Kader Düzeni – RPG Roguelike şık APK 1.40.7 [Ücretsiz satın alma][Mod Menu][High Damage]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Order of Fate - Roguelike RPG modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Order of Fate - Roguelike RPG mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Order of Fate - Roguelike RPG indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Order of Fate - Roguelike RPG arayın.

# Tam Özellikler Kader Düzeni – RPG Roguelike şık APK 1.40.7 [Ücretsiz satın alma][Mod Menu][High Damage]

// İndirme Bilgileri //

Boyut114.5MB
versiyon1.40.7
Sürüm Kodu500568
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE SYSTEM_ALERT_WINDOW AD_ID ACCESS_WIFI_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE POST_NOTIFICATIONS WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE BILLING DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların, diğer tüm uygulamaların üstünde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
;PowerManager WakeLocks'un kullanılmasıyla işlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını engellemenizi sağlar.:

Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma yeteneklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Kader Düzeni – RPG Roguelike şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Kader Düzeni – RPG Roguelike şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 47

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (47)

 • U

  @Anonim   2024-02-25 20:39:59

  Kimden:UZ   cihaz:SM-G998B   OS:android 14
  $$$$$$
 • G

  @Anonim   2024-02-24 12:24:41

  Kimden:GR   cihaz:SNE-LX1   OS:android 10
  Good
 • I

  @Anonim   2024-02-21 06:13:46

  Kimden:IR   cihaz:2303CRA44A   OS:android 14
  john
 • U

  @Anonim   2023-03-25 16:13:58

  Kimden:US   cihaz:SM-G996U1   OS:android 13
  si,no se, tal vez, posiblemente, es malo.
 • U

  @Anonim   2023-03-24 07:15:42

  Kimden:US   cihaz:CPH1937   OS:android 11
  mod is working so well in my android
 • R

  @Anonim   2023-02-06 19:09:48

  Kimden:RU   cihaz:M2006C3MNG   OS:android 10
  #HappyMod# #Quick Games# #video#
 • G

  @Anonim   2022-03-15 15:09:08

  Kimden:GB   cihaz:AMN-LX2   OS:android 9
  #HappyMod# the game it self is not worth it
 • I

  @Anonim   2022-03-08 19:36:49

  Kimden:ID   cihaz:M2010J19CG   OS:android 10
  iits ok........................
 • I

  @Anonim   2022-01-10 06:36:16

  Kimden:ID   cihaz:SM-T295   OS:android 11
  its work but i don't test the game i gonna test the game latter
 • U

  @Anonim   2021-12-07 17:29:13

  Kimden:US   cihaz:M2006C3MG   OS:android 10
  doesnt works⛈️⛈️⛈️⛈️⛈️⛈️⛈️⛈️
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Kader Düzeni – RPG Roguelike şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Kader Düzeni – RPG Roguelike

 • U

  @Anonim   2019-09-03 13:19:53

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G935F   OS:android 8.0.0
  please update mod to current version. item no decrease. infinite gold/crystals
Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Kader Düzeni – RPG Roguelike şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (99) Sürümler of Kader Düzeni – RPG Roguelike şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme