HappyMod › Games › Strategy › State of Survival: Zombie War Mod
State of Survival: Zombie War Mod

State of Survival: Zombie War şık APK 1.21.50 [God Mode][High Damage][Mod speed]

Güncelleme açık: 2024-05-17

State of Survival: Zombie War şık değiştirilmiş bir versiyonudur State of Survival: Zombie War tarafından geliştirildi Funplus International Ag. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Hasar çarpanı oyun hızı Bir hit öldürme Tanrı modu... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz State of Survival: Zombie War 3456.0.0 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıState of Survival: Zombie War şık APK 1.21.50 [God Mode][High Damage][Mod speed]
versiyon1.21.50
Güncelleme açık2024-05-17
Boyut247.92 MB
Mod BilgisiHasar çarpanı oyun hızı Bir hit öldürme Tanrı modu
geliştiriciFunplus International Ag
Ringtone İndirSpider Man Ringtone
KategoriStrategy
Google Play'den edininState of Survival: Zombie War
Orijinal apk'yı indirinState of Survival: Zombie War (247.92 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
State of Survival: Zombie War şık APK
Call of Antia: Match 3 RPG şık APK
Stormshot: Isle of Adventure şık APK
State of Survival - Funtap şık APK
Misty Continent: Cursed Island şık APK
Sea of Conquest: Pirate War şık APK
全面屍控 şık APK
Bağlantılar İndir:

State of Survival: Zombie War şık APK 1.21.50 [God Mode][High Damage][Mod speed]

Hızlı indirme (16.2 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (247.92 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Spider Man Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler State of Survival: Zombie War şık APK 1.21.50 [God Mode][High Damage][Mod speed]

Hasar çarpanı 
oyun hızı
Bir hit öldürme
Tanrı modu

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Onlarla savaşmak için plajları kullanın.

Bu MMO'da zombi istilalarıyla savaşabilecek bir mürettebat inşa etmek için dünyanın dört bir yanından diğer oyunculara katılın. Dünyanın her yerinden oyuncularla birleşerek, oyuncular insanlığın karşılaştığı yeni tehdide karşı savaşabilirler. Reklam Hayatta kalma durumunda size saldıran ordulara karşı savunmak için bir ordu inşa etmeniz gerekiyor. Ordunuzu oluşturmak için FPS modunda sadece gelen zombileri susturabilirsiniz. Ayrıca yarın kahramanları olabilmeleri için stragglers'ı kurtarmanız ve ordunuza getirmeniz gerekiyor. Aktif sürücü olduğunuzda hepsi zombi savaşı çıkıyor. Savunmak için çok az şey bırakarak, kalan savaşçılarınız yaşanabilir bir arazinin küçük bir cebini koruyor. Şehir düzenli olarak kitlelerin saldırısı altında; İşgalcileri önlemek için sürekli olarak hazır olmalısınız. Hala varsa hayatta kalanlar ve aileleri için kalıcı bir ev kurmanız gerekecek. Temiz su, yiyecek ve diğer temel ihtiyaçları yeterince sağlayabilen bir yerleşim oluşturun. Ayrıca zombi nüfusunun kalenizi ölümcül sonuçlarla aşmadığından emin olun. Reklam Zombi enfeksiyonu, dünya değişmeye devam ederken sürekli olarak mutasyona uğrar. Daha fazla insanın enfekte olması ve daha korkunç görünümlü zombiler yaratması nedeniyle daha güçlü. Bu yeni düşmanlarla savaşmanız ve tek kişi viral denetleyicisi olarak kaldığınızdan emin olmanız gerekir. Virüse karşı bir savaş kazanmanın en iyi yolu, vücudu nasıl etkilediğini ve karşı önlemler geliştirdiğini anlamaktır. Virüsü anlayabilen herkes rakiplerine karşı bir avantaj olacaktır.

# Umutsuz dünyada yaşayacak ve hayatta kalacak birini bulun.

Hayatta kalma durumu, zorlu oyunu lider olma ihtiyacı ile birleştirir. Bunu yapmak, mobil hayatta kalma oyunlarını yeni zirvelere getiren otantik bir deneyim yaratır. Oyuncuların önce güvenli bir sığınak kurmaları gerekiyor. Daha sonra, hayatta kalanları işe almaları, malzeme toplamaları ve tıbbi bakıma erişmeleri gerekir. Bu ilk adımlardan sonra, oyuncular daha fazla kaynak ve tesis oluşturarak yaşam kalitelerini artırmaya odaklanmalıdır. Buna ek olarak, oyuncular keşfedebilir, keşif yapabilir, devriye gezebilir ve savaşabilirler - hepsi tabanlarını zarar vermekten korumak için. Bunu yaparak, oyuncular gelecekte kullanım için kaynak ve hüküm alışverişi yapan küçük bir topluluktaki diğer hayatta kalanlarla da bağ kurabilirler.

# Dövüş, yağmalanarak ve koruyarak değerli kargolarınızı güvende tutun.

Oyun, gerçek zamanlı strateji ve çevresel unsurları birleştiren bir savaş sistemine sahiptir. Oyuncu, savaş birimlerini bir zombi sürüsüne karşı optimum hasar için konumlandırmak için stratejik olarak kontrol eder. Ayrıca, bir çevresel unsurun eklenmesi, her oyuncunun yolculuğunu daha heyecan verici ve etkileyici kılar. Bu nedenle, oyuncuların her görev için kaynak toplarken dikkatli ve koordineli olmaları gerekir. Her görevin ana hedefinden farklı olarak, oyuncular tüm hedefler tamamlandıktan sonra güvenli bir şekilde geri dönmek için birçok durumda esnek kalmalıdır.

# Boyut ve kapsamı sabit kalan bir tedarik hattı oluşturun.

Bir oyuncu hayatta kalma sürelerini uzatmak için üssüne bakmalıdır. Her bina mühimmat, yiyecek, içecek ve diğer bulması zor ürünler gibi belirli bir kaynak sağlar. Oyuncular ayrıca temizleyerek, yükselterek ve genişleterek yapılarının performansını artırabilirler. Doğal olarak, oyuncular daha fazla silah, tıbbi istasyon, eğitim bölgesi ve diğer yerler inşa ederek ek savaş birimlerinin şarj istasyonları oluşturabilirler. Her yükseltme, HQ'nun daha yüksek bir seviye elde etmesini ve keşfetmek ve oluşturmak için yeni içerik sunmaya devam etmesini gerektirir. Bu, oyuncuları ortak üslerinin sürekli gelişmesiyle bağlantıda kalmaya teşvik eder.

# Diğer kamplarla bir ittifak yaratın.

Güçlenebilmek için oyuncular ittifaklar oluşturmak için diğer hayatta kalma kamplarıyla bağlantı kurmalıdır. Bunu yapmak, oyuncuların kaynakları düşük fiyatlarla takas etmelerini, silah taşımalarını ve ortak görevlere katılmalarını sağlar. Bir ittifaka katılmak, oyunculara güçlü bir ittifakın parçası oldukları için ek keşiflere erişim sağlar. İttifak yaratma, her hafta özel etkinlikleri veya etkinlikleri tamamlamak için gereken işi kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Oyun ayrıca oyuncuları bir ittifak oluşturmak için birlikte çalışmaya teşvik ediyor.

# Yeni teknoloji kayıp dünyayı incelemekten geliyor.

Hayatta kalma durumu, gelecek nesiller için önemli bilgileri korur. Bu, teknoloji, ekipman ve hatta yeni temel oluşturma yöntemlerindeki gelişmeleri içerir. Bunlar, sistemin yeni temel çizgiler ve savunma hatları oluşturma üzerindeki etkisi sayesinde uygulanır. Dünyanın sürdürdüğü herhangi bir hasar bu sürecin gerçekleşmesini engellemez. Oyuncular ekipman oluştururken gelişmiş ekipman oluşturabilirler. Bu vites oluştururken normalden daha fazla kaynak kaydedilir. Ek olarak, oyuncular işçiliği hazırlarken gelişmiş ekipmanların kilidini açar. Bunu yapmak, oyunculara potansiyel hedeflerle savaşmak için daha fazla fırsat verir. Ancak, her araştırma sürecinin tamamlanması uzun zaman alır.

# Diğer franchise'larla harika bir işbirliği.

Walking Dead franchise'ın hayatta kalma durumu, oyuncuları muhteşem içerik ve karakterlerle ödüllendirir. Görevleri tamamlamak, oyunculara mutlaka görülmesi gereken Daryl Dixon içeriğine ve daha cömert ödüllere erişim sağlar. Oyun aynı zamanda en yoğun ve en eğlenceli partileri bulmak için ideal bir yerdir-kişinin oyun içi ilerlemesine bakılmaksızın. Birçok inceleme, Survival State'in orada en iyi hayatta kalma oyunlarından biri olduğunu belirtiyor. Ayrıca dünya çapında üç milyondan fazla indirme ile en popüler strateji oyunlarından biridir. Oyuncular, arkadaşlardan yardım alarak güçlü bir üs oluşturabilir veya birçok özel etkinliğe katılabilirler.

# Hayatta kalma durumu APK ve OD sürümlerine sahiptir.

Strateji oyunu hayatta kalma durumunda, savaş alanı masumları Z.Mbies'ten korumak için heyecan verici savaş bölgesi mecha paraponuna sahiptir. Orijinal sürümde, premium özelliklerin seviyeleri tamamlayarak veya madeni para veya para yoluyla satın alarak kilidini açması gerekir.

# State of Survival: Zombie War şık APK 1.21.50 [God Mode][High Damage][Mod speed] Özellik:

Salgının üzerinden altı ay geçti. Altı ay süren terör, tecrit ve meşakkatli zorluklar. Çoğu insan bunu başaramadı. Ama sen yaptın. State of Survival'a hoş geldiniz. Enfeksiyon, uygarlığı da beraberinde getirerek ülke geneline yayıldı. Hayatta kalan herhangi bir ordu veya hükümet yerle bir oldu. Arazi artık enfekte olanlara ait. Hayatta kalanların yanı sıra bu konuda hak iddia edecek kadar cesur olun. Arkadaş edinin veya diğer hayatta kalanlarla savaşın. Hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapın. Kolay olmayacak. Enfekte olanlar her yerde. Kaynaklar kıt ve toplumun leşinden kurtarabildiğinizi kurtarmalısınız. Dışarıda yeni bir dünya var. Tehlikeli evet ama fırsatlarla dolu. Muazzam bir güç, onu kavrayacak kadar cesur olanları bekliyor. Ama arkanızı kollamayı unutmayın. İnsanların eskisi kadar dost canlısı olmadıklarını söylemek yanlış olmaz… Yeniden İnşa Hayatta kalanlarınız için güvenli bir sığınak ve kıyamet sonrası imparatorluğunuz için bir temel oluşturmak üzere Yerleşiminizi inşa edin. RescueSayılarınızı artırmak ve gücünüzü artırmak için hayatta kalanları kurtarın. Özel yeteneklere sahip olanları bulun, onlar veba savaşının kahramanları olacaklar! Araştırma Zombi hastalığı hızla değişiyor. Anlamak için elinizden geleni yapın. Enfeksiyonu kontrol edebilen devleti kontrol eder! Sosyalleşin Sayılardan güç vardır. Virüsün bulaştığı Wilderness'ın dehşetinden kurtulmak için müttefikler edinin ve stratejik ortaklıklar kurun. Sizden yararlanmaya çalışanları yok etmek için güçlerinizi birleştirin. Kurallar Kitabı'nı yırtın. Bu, insanlık 2.0'dır. İnsanlığın nasıl ilerlemesini istediğinize dair kuralları yeniden yazın.

Onlarla savaşmak için plajları kullanın.
Umutsuz dünyada yaşayacak ve hayatta kalacak birini bulun.
Dövüş, yağmalanarak ve koruyarak değerli kargolarınızı güvende tutun.
Boyut ve kapsamı sabit kalan bir tedarik hattı oluşturun.
Diğer kamplarla bir ittifak yaratın.
Yeni teknoloji kayıp dünyayı incelemekten geliyor.
Diğer franchise'larla harika bir işbirliği.
Hayatta kalma durumu APK ve OD sürümlerine sahiptir.

# Nasıl indirilir ve kurulur State of Survival: Zombie War şık APK 1.21.50 [God Mode][High Damage][Mod speed]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan State of Survival: Zombie War modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. State of Survival: Zombie War mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den State of Survival: Zombie War indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında State of Survival: Zombie War arayın.

# Tam Özellikler State of Survival: Zombie War şık APK 1.21.50 [God Mode][High Damage][Mod speed]

// İndirme Bilgileri //

Boyut247.9MB
versiyon1.21.50
Sürüm Kodu3559
Langaf am ar ar-AE ar-SA as az be bg bn bs ca cs cs-CZ da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-US en-XC es es-419 es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA fr-FR gl gu hi hi-IN hr hu hy id in in-ID is it it-IT iw iw-IL ja ja-JP ka kk kk-KZ km kn ko ko-KR ky lo lo-LA lt lv mk ml mn mr ms ms-MY my my-MM nb ne nl or pa pl pl-PL pt pt-BR pt-PT ro ru ru-RU si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th th-TH tl tr tr-TR uk ur uz vi vi-VN zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_NETWORK_STATE BILLING CAMERA WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='32 VIBRATE READ_MEDIA_IMAGES READ_MEDIA_VIDEO READ_MEDIA_AUDIO POST_NOTIFICATIONS INTERNAL_CONTENT_URI EXTERNAL_CONTENT_URI RECEIVE_BOOT_COMPLETED SCHEDULE_EXACT_ALARM AD_ID ACCESS msa WAKE_LOCK RECEIVE ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_AD_ID READ_GSERVICES BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION C2D_MESSAGE BLUETOOTH_CONNECT
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Titreşime erişim izni verir.
Uygulamanın,
sistem önyüklemeyi bitirir.;İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına olanak tanır.:

KAMERA:
Kamera cihazına erişebilmek için gereklidir.
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor State of Survival: Zombie War şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın State of Survival: Zombie War şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 43

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (43)

 • U

  @Anonim   2024-05-21 11:23:37

  Kimden:UA   cihaz:23122PCD1G   OS:android 14
  супер ще б на валюту взлом був ото да ??
 • A

  @Anonim   2024-05-19 00:27:33

  Kimden:AU   cihaz:SM-S918B   OS:android 14
  great mod not overboard
 • I

  @Anonim   2024-05-17 03:27:57

  Kimden:IT   cihaz:CRT-NX1   OS:android 13
  Mi dice che c'è un pacchetto esistente e va in conflitto quello che ho è questo. Damage multipier One hit kill God mode
 • B

  @Anonim   2024-05-17 01:56:30

  Kimden:BR   cihaz:SM-J810M   OS:android 10
  kkkkk
 • A

  @Anonim   2024-05-16 03:32:40

  Kimden:AE   cihaz:SM-A217F   OS:android 12
  New updates
 • T

  @Anonim   2024-05-15 21:31:29

  Kimden:TR   cihaz:Mi Note 10   OS:android 11
  jiii
 • I

  @Anonim   2024-05-15 17:51:53

  Kimden:IT   cihaz:CRT-NX1   OS:android 13
  Aggiornare grazie 1000
 • I

  @Anonim   2024-05-12 19:17:16

  Kimden:ID   cihaz:Redmi Note 8   OS:android 11
  nice
 • U

  @Anonim   2024-05-09 13:06:18

  Kimden:US   cihaz:Infinix X6512   OS:android 11
  there's no mod on it ???
 • G

  @Anonim   2024-05-09 01:19:53

  Kimden:GB   cihaz:M2101K6G   OS:android 13
  هو ايه اللي في الاصدار ده ؟
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin State of Survival: Zombie War şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler State of Survival: Zombie War

 • A

  @Anonim   2023-03-25 11:03:57

  Kimden:AR   cihaz:motorola moto g(20)   OS:android 11
  porfavor actualizar el mod bio cápsulas infinitas actualizar el juego
 • B

  @Anonim   2023-03-24 03:09:46

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A032M   OS:android 11
  compras gratis
 • D

  @Anonim   2023-03-07 04:42:41

  Kimden:DE   cihaz:HUAWEI JNY-LX1   OS:android 10
  Wäre es möglich eine Mod für unendliche Bio caps zu erstellen? Danke
 • I

  @Anonim   2023-02-01 13:48:30

  Kimden:ID   cihaz:realme RMX3241   OS:android 13
  harus unlimited energi doang biar enak main nya
 • U

  @Anonim   2022-09-02 15:00:37

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi 21081111RG   OS:android 12
  Hello, can you make a mod with unlimited biocaps? thank you
 • V

  @Anonim   2022-08-17 16:30:27

  Kimden:VN   cihaz:OPPO CPH1969   OS:android 11
  mod điiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 • L

  @Anonim   2022-07-04 20:19:34

  Kimden:LY   cihaz:HUAWEI STK-L22   OS:android 10
  هدا تحديت لا يريد تتبيت لعبة لا تريد أن تفتح please حل
 • R

  @Anonim   2022-06-29 21:19:40

  Kimden:RU   cihaz:HUAWEI COL-L29   OS:android 10
  Обновите пожалуйста игру до последней версии мод очень прошу вас))
 • P

  @Anonim   2022-06-16 08:44:11

  Kimden:PH   cihaz:HUAWEI KOB2-L09   OS:android 10
  Can you make a mod that unlocks all skins plssssssssssssssssssssssssssss
 • G

  @Anonim   2022-06-12 17:48:18

  Kimden:GB   cihaz:OUKITEL C15 Pro   OS:android 9
  I want all ultimate.......................................................................
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

State of Survival: Zombie War şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (256) Sürümler of State of Survival: Zombie War şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler State of Survival: Zombie War şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme