HappyMod › Games › Action › Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight Mod
Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight Mod

Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight şık APK 1.7 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2021-07-22

Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight şık değiştirilmiş bir versiyonudur Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight tarafından geliştirildi Skysoft Studio. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight Mod APK v1.7... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight 1.5.6 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıStickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight şık APK 1.7 [Sınırsız para]
versiyon1.7
Güncelleme açık2021-07-22
Boyut38.72 MB
Mod BilgisiStickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight Mod APK v1.7
geliştiriciSkysoft Studio
KategoriAction
Google Play'den edininStickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight
Orijinal apk'yı indirinStickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight (136.83 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Stickman Warriors şık APK
Bağlantılar İndir:

Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight şık APK 1.7 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (136.83 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (136.83 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight şık APK 1.7 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight Mod APK v1.7

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Stickman Warriors'ı içeren bir aksiyon-savaş oyunu. Stickman Warriors APK adlı ücretsiz bir uygulama indirilebilir.

Çok çeşitli karakterler ve hikayeler ile inanılmaz dövüş oyunlarının tadını çıkarabilirsiniz. Birçoğu bugün mevcut ve en iyi oyunları bulmayı kolaylaştırıyor. Bugün birçok harika anime dövüş oyunu var. Bazı insanlar Stickman Warriors Super Dragon Shadow dövüşünü diğer seçenekler üzerinde tercih ediyor. UFC, Mortal Kombat, Adaletsizlik, Street Fighter ve Emülatörler gibi birçok harika dövüş oyunundan biri. Bu oyunun kilidini açacak 100'den fazla karakter var; Çok farklı olanlarla oynamanızı sağlar. Bu oyunda bulunan anime şovlarından bazıları Naruto, Dragon Ball ve daha fazlası. Başlık biraz sevimsiz ve abartılı, ama oyun çok eğlenceli. Bu oyun, benzersiz karakterleri sayesinde çok çeşitli oyun stilleri ve yetenekleri sunar. Ek modlar arasında hikaye, karşı turnuva ve eğitim; Her üçünde de 144'den fazla seviye var.

# Anime'ye dayanan keyifli bir dövüş oyunu.

Dövüş oyunlarının popülaritesi göz önüne alındığında, birçok ücretsiz dövüş oyunu çok sayıda hamle ve karakterle var. Bu türden hoşlanan oyuncular şu anda mevcut olan birçok farklı seçenekten seçim yapabilirler. Stickman Warriors Super Dragon Shadow Fight gibi basit 2D Stickman oyunları bugün hala çok popüler. En son oyun ve 3D grafiklerle birlikte, bu oyunların başka önemli özellikleri var. Bu oyun bugün birçok popüler anime şovundan karakterler ve dövüş stilleri ödünç alıyor. Bu oyunda 100'den fazla kilitlenebilir karakter var; Her biri kendi başlarına inanılmaz derecede güçlü. Orijinal karakterlere ek olarak reklam olan bu oyunda, Naruto, Cell, Vegeta, Goku, Trunks, Sasuke, Kakashi ve Sakura gibi diğer anime şovlarından ödünç alınan karakterleri içeriyor. Bu nedenle, oyuncular popüler anime şovlarından kötü adamlar için benzersiz istatistiklere erişebilirler. Bu video oyununun hikaye modu 144'den fazla seviyeye sahip. Ayrıca, oyuncular bu seviyelerdeki karakterleri özgürce kontrol edebilirler.

# Stickman Warriors oyunun kapsamlı bir özetini sunar.

Oynamak için en iyi dövüş oyunlarından biri Stickman Warriors Super Dragon Shadow Fight. Oyuncuları arasında yüksek bir memnuniyet oranına sahiptir. Mobil cihazlar için birçok eski oyun var; Bunlardan biri dövüş oyunu türü. Bu oyunların çoğunu Google Play Store'da bulabilirsiniz. Birçok unsur, karakter, yükseltme ve kombinasyonlarla eğlenceli bir stickman dövüş oyunu istiyorsanız Stickman Warriors Super Dragon Shadow Fight'ı deneyin. Bu oyun, birçok unsuru ve büyük karakter listesi sayesinde sonsuz miktarda eğlence sağlar. Bu oyunu seçtiğiniz anime karakterini kullanarak oynayabilirsiniz. Bu oyunun 100'den fazla karakter var; Her bir popüler anime şovu bugün. Bu oyunda Dragon Ball, Naruto ve daha fazlası gibi popüler anime şovlarından karakterler var. Bu oyunda yapabileceğiniz çok fazla beceri ve kombinasyon var; Her maçta hepsini gerçekleştirmekte özgürsünüz. Bu oyunda oyuncuların bugün oynayabileceği birkaç farklı mod var. Reklam Birçok popüler anime şovu, Stickman Warriors Super Dragon Shadow Fight için bir ilham kaynağıdır. Oyun, insanların sevdiği bu karakterleri birbirleriyle inanılmaz bir deneyime dönüştürüyor. Dragon Ball Xenoverse'de birçok karakterin kilidi açılabilir. Bunlar arasında Naruto, Kurama, Hinata, Sasuke, Sakura, Goku ve daha pek çok şey bulunmaktadır. Her karakterin kendiniz test ederek keşfedilmesi gereken benzersiz istatistiklere sahiptir. Bu karakterlerin kendi HP'leri, saldırıları, MP ve kritik istatistikleri vardır. Düşmanları yenerek oyunu onlarla tamamlayın. Stickman Warriors Super Dragon Shadow Fight'taki 2D grafikler son derece eğlenceli. Oyunun grafiklerini katı kontroller ve paralaks arka planları nedeniyle anlamak ve takip etmek kolaydır. Oyun, animasyonlu cutscenes gibi aksiyonu ilginç tutan özelliklerle önceden yüklenir. Ayrıca, kontroller bir dövüş oyunu için standarttır: kullanıcılar çeşitli beceriler için sanal bir joystick ve düğmeler arasında seçim yapabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok oyun modu - Seçilen oyun için birkaç oyun modu mevcuttur. Bunlar arasında 144 seviyede gerçekleşen hikaye modu; ve Versus ve Serbest Mod gibi diğer seçenekler. Eğitim ve turnuva dahil ek oyun modlarına erişebilirsiniz. Versus Mod, en sevdiğiniz karakterlere karşı oynamanıza izin verir ve aynı zamanda Mod adı verilen bir modu da vardır. Bu oyun sayesinde özel beceriler ve artan güç mevcuttur. Bu özellikleri kendi yararınıza kullanın ve karakterlerinizi yükseltin.

# OYNANIŞ

Oyunun kontrol şemasını herkes tarafından anlaşılması ve kullanımı kolaydır. Özellikle oyunlarla savaşmak isteyen yeni başlayanlar için yararlıdır. Bu DBZ oyunundaki oyun yoğun ve 1V1 savaşlarına odaklanıyor. Ayrıca, oyuncular bu oyunun karakterleri gibi diğer birçok harika yönünün tadını çıkarabilirler. Oyun hem keşif hem de savaş içeriyor. Oyuncuların her iki yöntemle farklı karakterlerin inanılmaz anlarını keşfetmelerine olanak tanır. Ayrıca, oyuncular rakiplerini yenmek için becerileri kullanabilir ve kombinasyonlar yapabilirler. Bu, birçok insanın görünüşü ve savaş sistemi nedeniyle seveceği harika bir dövüş oyunudur.

# ÖZELLİKLERİ

Oyunun kontrol mekanizması, ekranda çok fazla yer kaplamayan karmaşık olmayan bir tasarıma sahiptir. Bu, oyuncuların becerilerini geliştirmelerini ve eldeki oyunu daha iyi anlamalarını kolaylaştırır. Ayrıca, hareketi saldırı ile birleştirmek daha güçlü kombinasyonlara izin verir. Denkleme bir joystick tamircisi eklemek, oyuncuların oyun boyunca daha hızlı gidebileceği anlamına gelir. Hem hareket hem de eylemle oynayarak, senkronizasyonda bazı güçlü saldırılar yapabilirler. Bir dövüş oyununda, karakterlerin birçok kombo hareketi ve becerisi vardır. Bunlar sürekli olarak oyuncunun maçı kazanmasına yardımcı olur. Ancak, oyuncular oyunu kazanmak için bu becerileri ne zaman kullanacaklarını bilmelidir; Sık sık ortaya çıkmazlar. ———

# Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight şık APK 1.7 [Sınırsız para] Özellik:

Stickman Warriors - Süper Dragon Gölge Mücadele, Google Play'de en iyi dövüş eylemi rol yapma oyunu. Bu dövüş oyunu, düşmanlarla z ile kavga etmek ve dünyadaki herkesi korumak için DBZ Kahramanlarından biri olma şansı verecek. Arenaya girin ve hayatta kalma için savaşın. Eğer oyun oynamayı seviyorsanız, o zaman sizi hızlı kullanım ve şaşırtıcı özelliklerle şaşırtacak oyun. Bağımlılık yapan oyun Z savaşçıları ile düşmanlarınız güçlerini yükseltecek ve hayatta kalmak için savaşmanız gerekir. En db patronuna karşı savaşmak için ninja siyah, büyük gök gürültüsü kertenkeleleri ..., gölge çubuğu z avucunun gücünü en üst seviyeye yükseltmesi gerekebilir. Bahse girerimiz en iyi eylem RPG dövüş oyununda ve tüm Stickman Heroes'ınız için bol miktarda yükseltmelerin tadını çıkaracaksınız. Sopa Warriors'ın en temel kontrolüne sahip! Sadece kaçmalısın, zıplaman, Ki'nizi güçlendirmeniz gerekir, ultra içgüdü ve Z Warriors Süper Kahraman işgalcilere karşı savaş. Nihai güç kullanın, ultra çekim top becerisi gölgedeki tüm işgalcileri öldürecek. 100+ STICKMAN Fighter Karakterleri Benzersiz Tasarım Stiline Sahip Ve Her Birinin Özel Beceri : Stickman avcı karakterleri daha hızlı bir şekilde toplamanıza yardımcı olan hikaye modunda 144+ seviyenin üzerinde. Stick Warriors'taki haritalar sürekli olarak güncellenmektedir, grafik dönüşümü Super SSJ Z birbirlerinde yalnızca DBGT dövüşünde! - Versus Mode: En sevdiğiniz rakip kafasına bir tek savaşta yüzüne bakın. Kazanan 3 turdan sonra karar verilecek. - Turnuva: Turnuvada savaşmak için 16 en iyi savaşçılar seçildi. Yeni şampiyon olarak nihai zafere ulaşmak için herhangi bir kişiyi yenmek. - Eğitim modu: Kendinizi yeni bir yolculuk için hazırlayın. Burada, savaş becerilerini geliştirebilir ve yeni karakterleri deneyin. Zamanında bir sınır yok, böylece istediğiniz kadar kukla ile savaşabilirsiniz. - Yükseltme ve her savaşçı için 100'den fazla benzersiz özel hamleyi yükseltin ve kilidini açın. - Stick Warriors Super Saiyan şimdiye kadarki en temel kontrole sahiptir! - Ultra içgüdüsel karakterler. - kolay ve basit oynamak. - Cool Transform Saiyanz. - Süper savaşçıların bu türlerini toplayın: Dragon SSJ2, Z SSJ3, SSJ4, Ultra Instinct (UI) , Xeno ... En güçlü sopa savaşçısı olmak için. Oyunu şimdi indirin ve dünyadaki milyonlarca oyuncuyu katılın ve Stickman Warriors'taki yolculuğunuza başlayın - Süper Dragon Gölge Mücadele!

Stickman Warriors'ı içeren bir aksiyon-savaş oyunu. Stickman Warriors APK adlı ücretsiz bir uygulama indirilebilir.
Anime'ye dayanan keyifli bir dövüş oyunu.
Stickman Warriors oyunun kapsamlı bir özetini sunar.
OYNANIŞ
ÖZELLİKLERİ

# Nasıl indirilir ve kurulur Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight şık APK 1.7 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Stickman Warriors modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Stickman Warriors mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Stickman Warriors indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Stickman Warriors arayın.

# Tam Özellikler Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight şık APK 1.7 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut38.7MB
versiyon1.7
Sürüm Kodu1304
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fb fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE C2D_MESSAGE BILLING WRITE_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='18 READ_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'un işlemciyi uykudan veya ekrandan karartmasını engellemesini sağlar.
Depolama:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasını sağlar.
Min Sdk16
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, Xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Ekran Donanım Özellikleri:
Diğer.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, mobil iletişim (GSM) telefon radyo sistemi için global sistemi kullanır.
Uygulamanın, sıkıştırma hareketleri gibi, cihazın temel iki noktalı multiTouch yeteneklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak takip etmesi gerekmez.
Bu, Android.Hardware.TouchScreen özelliğinin bir süprülüdür. Uygulamanın, cihazın iki veya daha fazla puanı bağımsız olarak izlemek için gelişmiş çoklu boşaltma yeteneklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir süperdiridir.:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBiz
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 329

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (329)

 • I

  @Anonim   2023-06-09 01:29:30

  Kimden:IN   cihaz:M2101K7AI   OS:android 11
  nice it works I love this game
 • B

  @Anonim   2023-06-08 04:02:21

  Kimden:BR   cihaz:SM-J400M   OS:android 10
  oibshnscsvdgdgertyuirhfgehshtzggdgrgrh
 • U

  @Anonim   2023-06-06 06:53:13

  Kimden:US   cihaz:Infinix X6817   OS:android 12
  este no es este es muy malo.
 • G

  @Anonim   2023-06-06 00:51:42

  Kimden:GB   cihaz:SM-A920F   OS:android 10
  It was working well no problems
 • I

  @Anonim   2023-06-04 07:34:56

  Kimden:ID   cihaz:Infinix X6816   OS:android 11
  kontol
 • U

  @Anonim   2023-06-03 22:15:40

  Kimden:US   cihaz:SM-A032M   OS:android 11
  bien eljuego es increible
 • U

  @Anonim   2023-06-03 21:26:27

  Kimden:US   cihaz:CPH2325   OS:android 11
  crown overnight pharm
 • P

  @Anonim   2023-06-03 00:25:03

  Kimden:PH   cihaz:SM-A205GN   OS:android 11
  None is working its bad 1 star.
 • B

  @Anonim   2023-06-02 22:18:39

  Kimden:BR   cihaz:SM-A022M   OS:android 11
  uma merda de jogo num que istalar
 • M

  @Anonim   2023-06-02 07:21:17

  Kimden:MX   cihaz:CPH2477   OS:android 12
  dice que el paquete no es válido y no me deja descargarlo:(
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight

 • U

  @Anonim   2023-03-25 06:56:45

  Kimden:US   cihaz:LGE LM-K500   OS:android 12
  i want limited money pllllllllllllllllllllllllzzzzzzzzzzz
 • S

  @Anonim   2023-03-21 21:51:28

  Kimden:SA   cihaz:HONOR VNE-LX2   OS:android 12
  حلو جد لكن لا الماس كثير ممكن تعظيل العب سيييييبيييييييييييييييي
 • G

  @Anonim   2023-03-21 01:58:52

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A217F   OS:android 12
  plss give me unlimited coins because I want to see how its like to be good at the game
 • F

  @Anonim   2023-03-16 04:06:06

  Kimden:FR   cihaz:OPPO A1601   OS:android 5.1
  salam mes amigo Olive Salam ça va bien amusées ??!! Je
 • F

  @Anonim   2023-03-13 08:08:18

  Kimden:FR   cihaz:OUKITEL WP5   OS:android 10
  la nouvelle maj avec cheat s'il vous plaît donc or illimité ect vous m'avez compris
 • U

  @Anonim   2023-03-04 01:50:40

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A305G   OS:android 11
  un mod que sea el verdadero juego con monedas ilimitadas y gemas ilimitadas
 • U

  @Anonim   2023-02-05 22:23:03

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1820   OS:android 8.1.0
  ircmdkjhh J Lo and I was like jbjkbbjjjjlflfoegjwbnig not chat cm fetid ngmc
 • P

  @Anonim   2023-02-04 10:06:46

  Kimden:PH   cihaz:samsung SM-G570Y   OS:android 8.0.0
  unlimited money and unlimited gems and charcters unlock
 • U

  @Anonim   2023-02-03 12:10:55

  Kimden:US   cihaz:vivo V2149   OS:android 11
  unlimited coins please and no bugs please request acpet
 • C

  @Anonim   2023-01-25 05:46:55

  Kimden:CU   cihaz:motorola motorola one 5G ace   OS:android 10
  ckcjjcjcjcjfjcjcjcjfjfjjfjfksksdkkdkdiddiidkdjdjdjfjdjdjdjdjjdjdjdjdjdjfjdjjdjjddj
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (14) Sürümler of Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme