HappyMod › Games › Role-playing › Super Bro Adventure Mod
Super Bro Adventure Mod

Super Bro Adventure şık APK 1.2.8 [God Mode][High Damage]

Güncelleme açık: 2024-06-10

Super Bro Adventure şık değiştirilmiş bir versiyonudur Super Bro Adventure tarafından geliştirildi Joem. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Hasar Çarpanı/Tanrı Modu... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Super Bro Adventure 1.2.6 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıSuper Bro Adventure şık APK 1.2.8 [God Mode][High Damage]
versiyon1.2.8
Güncelleme açık2024-06-10
Boyut809.11 MB
Mod BilgisiHasar Çarpanı/Tanrı Modu
geliştiriciJoem
Ringtone İndirVideo Game Ringtone
KategoriRole-playing
Google Play'den edininSuper Bro Adventure
Orijinal apk'yı indirinSuper Bro Adventure (809.11 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Super Bro Adventure şık APK
Bağlantılar İndir:

Super Bro Adventure şık APK 1.2.8 [God Mode][High Damage]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (809.11 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Video Game Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Super Bro Adventure şık APK 1.2.8 [God Mode][High Damage]

Hasar Çarpanı/Tanrı Modu

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Popüler oyunlardan karakterleri tanıyın.

Açılış dizisinde Mario, Pokemon veya başka bir popüler başlık göründüğünde, oyuncular takılacak ve ekranlarına yapıştırılmış kalacak. Super Bro Adventure'ı bu kadar büyüleyici kılan şey budur: bu oyunlardan karakterleri uyumlu bir hikayeye karıştırır. Oyuncular, geminin gökyüzünden patladığını ve kıyıya indiğini gördüklerinde Bowser'ın Prenses Şeftali'nin beklenmedik kaçırılması tarafından vurulacak. Mario, bir gemiye bindikten hemen sonra birçok düşmanla yüzleşti. Ek karakterler onları yenmek için onunla bir araya geldi. Bowser kısa süre sonra ortaya çıktı ve Koopa'nın kazandığı bir savaşa girdi. Daha sonra Mario'ya yıkıcı bir ateş topu ateşledi ve onu denize itti. Yolculuğu sırasında adlandırılmış bir Cappy ile karşılaşır. Aile üyeleri de kaçıranlara kurban. Bu noktadan itibaren akrabalarını düşmanlardan kurtarmaya başladılar.

# Güçlü rakipleri yenmek için yeteneklerinizi kullanın.

Super Bro Adventure'dan Mario, oyuncuların kontrolü. Ekrandaki joystick ve düğmeleri kullanarak oyuncular Mario'yu seviyelerde gezinir. Oyunda harika olmak için saldırıları doğru kullanmalıdırlar; Bazı düşmanlar ve daha büyük canavarlar, oyuncuların kaçması gereken güçlü saldırılara sahiptir. Ayrıca, oyuncular bu saldırıları atlatmak için özel saldırıları ne zaman doğru kullanacaklarını öğrenmelidir. Bu oyunu ne kadar çok oynarsanız, popüler dizilerin en sevdiğiniz karakterleriniz sizden önce görünür. Bunun nedeni, takım arkadaşlarınızın herhangi bir zor maçta size yardımcı olacağı ve tipik bir karakter bir ejderhayı yenmesine ve bir zaman makinesi toplamalarına yardımcı olduklarında mutlu olacaklardır.

# Karakterler ve silah çeşitleri çok çeşitli seçenekler sunar.

Süper Bro macerasını keşfederken, oyuncular nadir karakterler ve silahlar içerme şansı olan farklı afişler keşfedebilirler. Bunlar iki kategoriye ayrılmıştır: karakter afişleri ve silah afişleri. Ayrıca hangi afişlerin bu öğeleri içerdiğini belirleme şansı da vardır. Bu kart çalındığında ekibe bazı yeni eklemeler istatistiklerinizi gösterecektir. Bu genellikle bir oyuncunun kaynaklarını tüketir ve genellikle uygulamak için ek çaba gerektirir. Ayrıca ekibinizin gücünü belirgin bir dereceye kadar artıracaktır. Bir karakter geliştirirken, birçok farklı faktörü düşünmeniz gerekir. Bunlar, dikkat etmeniz gereken birçok şeye bağlı olan karakterinizin gücünü içerir. Farklı öğelerin değişen nitelikleri ve güç seviyeleri vardır - bu yüzden bazı silahlar karakterinize ekleyecek ve güçlenmelerine izin verecektir. Daha yüksek güç seviyelerine sahip silahlarda ek beceriler de mevcuttur. Mario'nun bu oyunda kurtarma yolculuğu şaşırtıcı çünkü beklentilerin ötesine geçiyor. Bu dünyanın merkezinde Mario'nun popüler oyun serisinden birçok karakterle birlikte yolculuğu var. Prenses'in esirleri Bowser onu sık sık kaçırır. Onu kurtarmak için birçok düşmanla savaşmalısınız. Birçok düşman ordusunu yenmek için her karakterin özel yeteneklerini ve saldırılarını kullanacaksınız. Kullanabileceğiniz kaynakları kullanmak, çok sayıda silah ve karakter kullanan afişlerin dahil edilmesini sağlayacaktır. Planınıza birçok yaklaşımı ekleyerek ekibinizin yeteneklerini zamanla geliştirmelisiniz. Bu, daha büyük rakipleri yenme olasılığına yol açar.

# Super Bro Adventure, çekici grafiklere sahip 2D roller oyunudur.

Bu klasik oyunda, oyuncular süper eğlenceli kaleler dünyasında kaybolacaklar. Renkli karakter yaratma ve birçok farklı güç, oyuncuların kişiliğine uygun bir karakter görüntüsünü seçmelerine ve aramasına olanak tanır. Oyun sürümü, kullanıcılarıyla mücadele ve saldırmak için birçok harika özellik getiriyor. Bu bir 2D oyun, ancak diğer oyunların eksik olduğu birçok yararlı özellik içeriyor.

# Tekil rol yapma yapısına dayanan bir video oyunu.

Oyuncular, ekranda görüntülenen kontrol tuşlarını tutarak karakterlerinin eylemlerini gerçekleştirebilir. Boşta oyuncular, bu oyunun benzersiz tasarımı sayesinde daha önce hiç olmadığı gibi etkinlikler yapabilir. Oyunda 2D grafikler; Ancak, 3D grafik gerektirmeyen bir dizi yararlı özellik sunar. Bunlar, kolayca manipüle etme ve oyunda performans gösterme yeteneğini içerir. Oyuncular rastgele beş karakter sınıfından birine atanır. Maçlara katılırken, karakter sıralamaları hangi savaş özelliklerinin ve silah arzının mevcut olduğunu belirler. Bu, hangi karakterlerin mevcut olursa olsun, katılımcılar savaşları yönetebilir. Bununla birlikte, köylerde ve zindanlarda dövüş becerilerini kullanmak önemlidir - çünkü zorluklar herhangi bir zamanda ortaya çıkabilir.

# Çeşitli roller gerçekleştirmenin yanı sıra, oyuncular performanslarını çeşitli görevler için de kullanabilirler.

Bu 2D oyunda, oyuncuların planıyla birlikte karşılaşması gereken bir zorluk var. Bir süper kahraman keşif yolculuğu olarak, oyun çatışma ve düşmanlardan sıkıntılarla yeni bir ülkede gerçekleşir. Arsa ayrıca ürpertici ve düşmanca hayvanların yanı sıra oyuncuların gerçek zamanlı olarak gözlemlemesi gereken gerçek zamanlı bir üçüncü şahıs savaş sistemini de içerir. Dünya hakimiyetine ulaşmak için, oyuncular aynı türdeki dövüş oyunlarını taklit eden bir dizi kaçma ve saldırıyı koordine etmelidir. Her karakter sınıfı, genellikle kendilerine en yakın düşmanı hedefleyen dört farklı beceriyi eğitir. Oyunun içerik oluşturucuları, oyuncuların kilidini açabileceği ve kullanabileceği her karakter sınıfı 12 becerilerini vermeyi planlıyor. Bu beceriler, oyunculara aynı anda savaşta kullanmayı seçebilecekleri için en iyi savaş seçeneklerini sunar. Ayrıca, savaş sırasında kendi taktiklerini kullanabilirler.

# Bir takım savaş modu için başkalarına katılabilir veya pub modunda oynarken birçok insanla etkileşim kurabilirsiniz.

Oyunun işlevleri konusunda yetkin olduktan ve savaş becerileri geliştirdikten sonra, oyuncular kendi süper kahraman takımlarını oluşturmaya başlamalıdır. Bir seferde 5 üyeye kadar süper kahraman takımları için üsleri işe alabilir ve kurabilirler. Oyunun bu yeni versiyonu daha etkileşimli özellikler ve birçok farklı yarışla değişim sunuyor. Oyuncular takım arkadaşlarıyla kolayca toprak istila edebilir. kullanıcılar. Oyun oynamanın yanı sıra, sizinle aynı ilgi alanlarını paylaşan birçok arkadaş bulabilirsiniz.

# Super Bro Adventure şık APK 1.2.8 [God Mode][High Damage] Özellik:

Super Bro Adventure'a hoş geldiniz !Oyun özellikleri: 30 kez çağırın, yerinde refah 30 çekilişle başlayın ve SSR kahramanına sahip olacaksınız!Çeşitli avantajlara sahip olacaksınız ve yeni sunucularda ücretsiz VIP kazanın!【Tek tıklamayla miras, Mirası geliştirin】 Etkisiz kaynak israfına son verin ve herhangi bir yatırımın geri dönüşünü yapın!Tüm kahraman yetiştirme kaynaklarını devralmak için "Aktar"a tıklayın!【Mükemmel görüntü kalitesi, güzel ses efekti】Her kahramanın animasyonla dolu benzersiz bir hareket özel efekti vardır dövüşürken resimler!、Öğeler birbirini dizginler、Karakter ve kahraman 5 farklı öğeye sahiptir ve birbirlerini dizginler!Kadronuzu oluşturduktan sonra, Mantar Savaşı ve Lonca Maçı gibi çeşitli sosyal işlevler aracılığıyla diğer oyuncularla da etkileşime girebilirsiniz!İstediğiniz her şeye sahipsiniz burayı istiyorum. Aynı zamanda size daha fazla fayda sağlayacak ve mutluluğunuzu her gün ikiye katlayacaktır!

Popüler oyunlardan karakterleri tanıyın.
Güçlü rakipleri yenmek için yeteneklerinizi kullanın.
Karakterler ve silah çeşitleri çok çeşitli seçenekler sunar.
Super Bro Adventure, çekici grafiklere sahip 2D roller oyunudur.
Tekil rol yapma yapısına dayanan bir video oyunu.
Çeşitli roller gerçekleştirmenin yanı sıra, oyuncular performanslarını çeşitli görevler için de kullanabilirler.
Bir takım savaş modu için başkalarına katılabilir veya pub modunda oynarken birçok insanla etkileşim kurabilirsiniz.

# Nasıl indirilir ve kurulur Super Bro Adventure şık APK 1.2.8 [God Mode][High Damage]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Super Bro Adventure modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Super Bro Adventure mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Super Bro Adventure indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Super Bro Adventure arayın.

# Tam Özellikler Super Bro Adventure şık APK 1.2.8 [God Mode][High Damage]

// İndirme Bilgileri //

Boyut809.1MB
versiyon1.2.8
Sürüm Kodu129
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinSYSTEM_ALERT_WINDOW READ_PRIVILEGED_PHONE_STATE ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE INTERNET CHANGE_NETWORK_STATE SYSTEM_OVERLAY_WINDOW SYSTEM_ALERT_WINDOW BILLING WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE READ_PHONE_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE INTERNET ACCESS_FINE_LOCATION ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE SYSTEM_ALERT_WINDOW GET_TASKS REQUEST_INSTALL_PACKAGES AD_ID WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE RECEIVE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
;Uygulamaların ağ bağlantı durumunu değiştirmesine izin verir.;Uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.;Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.;Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.;Uygulamaların,:

Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişim.;Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.;Bu sabit, API düzeyi 21'de kullanımdan kaldırıldı. Artık uygulanmamaktadır.;Bir uygulamanın, paket yükleme isteğinde bulunmasına izin verir:

.;PowerManager WakeLocks'un işlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını engellemesine olanak tanır.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
TELEFON:
Cihazın telefon numarası, mevcut hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı Telefon Hesaplarının listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişime izin verir.
KONUM:
Uygulamanın kesin konuma erişmesine izin verir.
Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK30
Hedef SDK Txt30
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Medya yazılımı özellikleri:
Uygulama, televizyon gibi geniş bir ekranda görüntülenmek üzere tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü sunar.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, GPS konumu, ağ konumu veya hücre konumu gibi konumu belirlemek için cihazdaki bir veya daha fazla özelliği kullanır.#Uygulama, cihazdaki Küresel Konumlandırma Sistemi (GPS) alıcısından elde edilen kesin konum koordinatlarını kullanır.#diğer.:

#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Super Bro Adventure şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

  • Kullanıcı Yorumları
  • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Super Bro Adventure şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 31

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (31)

En son sürümünü isteyin Super Bro Adventure şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Super Bro Adventure

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Super Bro Adventure şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (1) Sürümler of Super Bro Adventure şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Super Bro Adventure şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme