HappyMod › Games › Casual › Tall Man Run Mod
Tall Man Run Mod

Tall Man Run şık APK 1.56 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-04-19

Tall Man Run şık değiştirilmiş bir versiyonudur Tall Man Run tarafından geliştirildi Carlton Forrester. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Bir sürü elmas almak için oyuna girin... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Tall Man Run 1.72 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıTall Man Run şık APK 1.56 [Sınırsız para]
versiyon1.56
Güncelleme açık2024-04-19
Boyut198.6 MB
Mod BilgisiBir sürü elmas almak için oyuna girin
geliştiriciCarlton Forrester
Ringtone İndirAnime Ringtone
KategoriCasual
Google Play'den edininTall Man Run
Orijinal apk'yı indirinTall Man Run (198.6 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Tall Man Run şık APK
Bağlantılar İndir:

Tall Man Run şık APK 1.56 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (16.2 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (198.6 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Anime Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Tall Man Run şık APK 1.56 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Bir sürü elmas almak için oyuna girin

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Tall Man Run şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Oyunun aşamalarını geçin.

Yarışın başlangıcında, pistin uzun boylu adam koşusu için bir seviye sistemi oluşturmak için boyunuzu ve uzunluğunuzu ölçersiniz. Her katılımcı, bazı yeni seviyeleri içeren kolaydan sert bir gradyana biner. Koşucuları ayak parmaklarında tutmak için bu yarışa ek keşif yolları dahildir. Son patronu başarıyla geçerek seviyeyi bitirmelisiniz. Bitiş çizgisine doğru ilerlemenizi engelleyebilirler; Ancak, vücutlarının uzunluğunu geçmek sizi seviyeye taşıyacaktır.

# Daha fazla bilgi ile daha akıllıca sonuçlara varın.

Tall Man Run pistinde koşmak, patronla yüzleşirken zorluklarla karşılaşmaktan kaçınmak için dikkatli bir şekilde düşünülmeyi gerektirir. Sistem, oyuncuların sorunlardan kaçınmak için yüksekliklerini mümkün olan en yüksek seviyeye çıkaran panoları seçmelerini gerektirir. Pisti yöneten insanlar karar vererek boylarını değiştirecekler. Son büyük zorluk, bu egzersiz bittikten sonra önde yatıyor. Göz korkutucu bir patron, büyük bir görünümle bekliyor.

# Son dövüşte patronunuzla yüzleşin.

Mevcut seviyeyi bitirmek için oyuncular Tall Man Run'un patronunu yenmelidir. Bu, yatak kaplı bir boşluğu güvenli bir şekilde geçmelerini gerektirir. Patron ile son yüzleşmesi, parti üyesinin daha fazla gücü kontrol ettiği bir bükülme ile geliyor. Oyuncu sistem gereksinimlerini karşılamazsa, baştan başlamalıdır. Ancak, oyuncu patronu yenerse, madeni para ve diğer oyunculara verilmeyen benzersiz faydalar kazanırlar.

# Beklenen başarıları kabul etmek

Tall Man Run pistini çalıştırmak, oyunculara birçok alternatif yoldan seçim yapmalarına izin vererek kârları için en iyi seçim hakkında ipuçları verir. Küçük bir sopa figüründen, oyuncular seçimlerini yaptıktan sonra boyutu veya şekli değiştirebilir. Mükemmel poz almak ve her seviyenin sonunda patronla yüzleşmek için fikirlerinizi korumalısınız. Performansınıza bağlı olarak, değerli madeni paralarla değiştirilebilecek ödüller kazanacaksınız.

# Öğenin temel özellikleri arasında boyut, ağırlık ve şekli yer alır.

Yeni koşu parçaları keşfederek egzersizin en iyi sonuçları elde etmesine yardımcı olun. Her maçı tamamladıktan sonra, patron dövüşünü yenmek performansınızı artıracaktır. İki parça yüksekliği arasında seçim yapmak bir oyun için doğru karardır. Oyuncular, zorluk ölçeğinde patronla daha yüksek yüzleşmek için güçlerini yükseltmelidir. Kayıtlı başarıları tamamlayarak ekstra paralar veya bonuslar gibi ödüller kazanabilirsiniz.

# Tall Man Run uygulamasını Google Play Store'dan indirebilirsiniz; Bu bir koşu oyunu.

Şu anda oynamak için birçok eğlenceli mobil oyun mevcut. Mobil oyunlar oynamaktan hoşlanıyorsanız, bugün oynanacak birçok şey bulabilirsiniz. Oynayabileceğiniz uzun boylu adam koşmayan birçok ücretsiz oyun var. Bu oyunlar, Tall Man Run adlı oyun gibi koşabileceğiniz ve eğlenebileceğiniz oyunlar içerir. Supersonic Studios Ltd'den bir oyunda, çalışan tür hedeflerinize ulaşmak için mümkün olduğunca büyük ve dar büyümek isteyeceksiniz. Bu tür oyuncular arasında çok popüler ve eğlenmelerine yardımcı oluyor. Bu görevi tamamlamak için engellerden en iyi seçenekleri seçin. Yalnızca sizi tamamen daha ince yapan veya atlayanları seçin. Görevin son bölümüne ulaşırsanız, robotu yenebilir ve bonus puan kazanabilirsiniz.

# Eğlenceli koşu oyunu bir video oyunu ve spor arasında bir haç.

İstediğiniz zaman oynayabileceğiniz birçok oyun var; Birçoğu yarış, aksiyon, RPG ve daha fazlası. İnsanların keyif alabileceği birçok oyun da var. İndirebileceğiniz birçok oyun var. Bugün en iyi koşu oyunlarından bazıları, ihtiyacınız olduğu kadar uzun ve uzun olmanızı sağlayan Tall Man Run. Orada böyle birçok zorlu oyun var; Sadece onları al ve oynayın. Bugün istediğiniz zaman ve her yerde oynayabilirsiniz. Bu oyunlar koşucular için harika; İstedikleri zaman oynayabilirler. Reklam Bu oyun, yüksek puanlar alırken hem geniş hem de uzun olmayı deneyimlemenizi sağlar. Engellerden kaçınarak, bu oyunda seviyeyi ve puanı bitirebilirsiniz. Tall Man Run oynamak birçok faydanın tadını çıkarmak için harika bir yoldur. Oyunu şimdi alın ve oynamaya başlayın!

# Tall Man Run'dan önemli noktalar burada bulunabilir.

Bugün, Tall Man Run sayesinde koşu oyunları benzersizdir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var. Oyun oynamaktan hoşlanan insanlar, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok kişiyi kolayca bulabilir. Bu oyunlar gece gündüz herhangi bir zamanda çalınabilir. Bu oyunlar sıkıldığında bile oynanabilir. Bugünlerde oyun oynamak söz konusu olduğunda insanlar birçok seçeneğe sahiptir. Sizi zor engellerin üstesinden gelmeye zorlayan oyunları indirebilirsiniz. Böyle bir oyun uzun boylu adam koşusudur; Daha uzun ve şişmanlaştıkça birden fazla seviyede oynamanıza izin verir! Her seviyenin sonunda, amaç mümkün olduğunca uzun ve geniş büyümektir. Bununla birlikte, oyun kilo ve yüksekliği azaltan birçok engel içerir. Böylece, oyuncular hedefe ulaşmak için bu engellerden kaçınmalıdır. Oyun, hareket etme özgürlüğüne sahip olduğunuz sürece size çok fazla oyun olasılığı sunar. Bugün olabildiğince kalın veya uzun oynamak isteyip istemediğinize karar verin. Bu oyunu oynamayı seçerseniz, şimdi indirin. Tall Man Run'ın birçok zorlu seviyesiyle reklam, tonlarca farklı oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Oyunda ilerledikçe her biri zorlaşır. Bu, Tall Man'ın zorlu oyunlar arayan herkes için en iyi seçimlerden birini işletmesini sağlar. Her seviyede, bir sonraki aşamaya geçmeden önce birkaç engelde gezinmeniz gerekir. Oyun boyunca ilerledikçe, doğru engelleri seçerek karakterinizin boyutunu artırabilirsiniz. Tüm bu zorlukların üstesinden gelebilir misiniz? Tall Man Run'ı indirin ve birçok engelle yüzleşmek için kendinize meydan okumaya başlayın. Bu oyun, daha uzun büyümek ve daha belirgin görünmek için ilerlemenizi engelleyen belirli engelleri seçmenizi gerektirir. Bu oyun bir rahatlama ipucu ile zor. Kolay başlar, ancak seviyelerde ilerledikçe giderek zorlaşır. Bu oyun, yumruk atmayan rahat bir oyun arayan insanlar için en iyisidir. G-dereceli 3DME-Bu oyun 3D'de ve bugün iyice tadını çıkarabilirsiniz.

# Tall Man Run şık APK 1.56 [Sınırsız para] Özellik:

Robotları alt etmek ve seviyeyi geçmek için mümkün olduğu kadar uzun ve geniş olun!

Oyunun aşamalarını geçin.
Daha fazla bilgi ile daha akıllıca sonuçlara varın.
Son dövüşte patronunuzla yüzleşin.
Beklenen başarıları kabul etmek
Öğenin temel özellikleri arasında boyut, ağırlık ve şekli yer alır.
Tall Man Run uygulamasını Google Play Store'dan indirebilirsiniz; Bu bir koşu oyunu.
Eğlenceli koşu oyunu bir video oyunu ve spor arasında bir haç.
Tall Man Run'dan önemli noktalar burada bulunabilir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Tall Man Run şık APK 1.56 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Tall Man Run modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Tall Man Run mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Tall Man Run indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Tall Man Run arayın.

# Tam Özellikler Tall Man Run şık APK 1.56 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut198.6MB
versiyon1.56
Sürüm Kodu65
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE POST_NOTIFICATIONS AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE WAKE_LOCK ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS VIBRATE BILLING READ_PHONE_STATE FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.

vibratör.:

TELEFON:
Cihazın telefon numarası, mevcut hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı Telefon Hesaplarının listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişime izin verir.
Min Sdk23
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5625F9047AD91A130EDA611D933343475
imzaE7842A5B6AA5ACAC9E9B225404094FE33D55A9D0
DFDDD3E9DD9579629126EF8527988F0BC535ABD46E7905C87F4FAE4D3D129EF4
GeçerliFri Jun 17 06:27:59 CEST 2022 until: Tue Jun 11 06:27:59 CEST 2047
Seri numarasıc688b04

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Tall Man Run şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Tall Man Run şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 44

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (44)

 • U

  @Anonim   2024-05-21 05:55:05

  Kimden:US   cihaz:M2007J20CG   OS:android 12
  no viene todo desbloqueado que rico
 • B

  @Anonim   2024-05-13 00:19:36

  Kimden:BR   cihaz:moto g34 5G   OS:android 14
  é muito bom mesmo
 • B

  @Anonim   2024-05-03 11:30:46

  Kimden:BR   cihaz:SM-J701MT   OS:android 9
  o jogo não abaixa fica dando fanha e manda tentar novamente mas o jogo não abaixa
 • I

  @Anonim   2024-04-26 15:29:35

  Kimden:ID   cihaz:CPH2127   OS:android 12
  yo ?
 • I

  @Anonim   2024-04-17 09:03:13

  Kimden:IN   cihaz:2201117TI   OS:android 11
  jinbdjk
 • N

  @Anonim   2024-04-16 03:55:24

  Kimden:NO   cihaz:CPH2399   OS:android 14
  Got too big and maxed out the city place. Good but gets boring
 • U

  @Anonim   2024-04-12 04:18:24

  Kimden:US   cihaz:SM-G973U1   OS:android 12
  I'm god
 • I

  @Anonim   2024-04-12 00:43:42

  Kimden:IN   cihaz:23053RN02I   OS:android 13
  thank you
 • U

  @Anonim   2024-04-04 18:11:48

  Kimden:US   cihaz:Infinix X690   OS:android 10
  Apoour game
 • G

  @Anonim   2024-04-03 11:38:16

  Kimden:GB   cihaz:SM-F127G   OS:android 13
  very nice
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Tall Man Run şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Tall Man Run

 • U

  @Anonim   2022-12-01 10:57:42

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1915   OS:android 12
  hgchgdgkdggzttaagdhldhdhlskgskgsulllfskgzhhduudydlclhyodjlclhdjjdjhduushhxjncxggsggdhyshhxxhhdhyslhzksppsggsggsllsltsssfssssisgkzkgxhlbcbkxggsggshlzggslhzhhdhlshlxjncxhhzhhxbbxlhsgkslhxhhdyoshlsylsyyzlyydljxvvzzgsgarrqwwwtttttttttttttkffkkkkkkkkkkggxghzmsskesmbMGEEEEDHGDDkkvvvjvvvvRRRRRRRRRRRRRxayyyy
 • A

  @Anonim   2022-08-22 19:44:40

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A115F   OS:android 11
  حساب تدللين يروحي انتي فدوه الكلبج حبيبتي حبيبتي الغالية تسلميلي ياعمري
 • U

  @Anonim   2022-06-18 15:22:16

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1820   OS:android 8.1.0
  krunal રબારીકમ્ફમફન્ફજશેદજદજદજદશેદજફજ઼ફજદજફજ઼ફફજ઼ફજ઼ફજ઼ફજ઼ફફજ઼ફજદજદજફજ઼ફ
 • U

  @Anonim   2022-05-03 17:37:53

  Kimden:US   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO BC1s   OS:android 10
  unlimited Diamond No ADS
 • U

  @Anonim   2022-05-01 21:17:59

  Kimden:US   cihaz:HUAWEI LDN-L21   OS:android 8.0.0
  Mod infinite money Mod infinite money Mod infinite money
 • T

  @Anonim   2022-05-01 20:22:16

  Kimden:TR   cihaz:Xiaomi Redmi Note 8   OS:android 11
  unlimited money
 • I

  @Anonim   2022-05-01 18:12:43

  Kimden:ID   cihaz:OPPO CPH1909   OS:android 8.1.0
  gak bisa di donload
 • I

  @Anonim   2022-04-18 02:46:14

  Kimden:IT   cihaz:samsung SM-J530F   OS:android 9
  #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod#
 • V

  @Anonim   2022-04-14 16:46:46

  Kimden:VN   cihaz:HUAWEI VOG-L29   OS:android 10
  A good mod for this would be a currency not reducing, but increasing when spent or to have infinite currency with no ads
 • E

  @Anonim   2022-04-10 03:34:26

  Kimden:EG   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X662   OS:android 11
  I want to download this game Please I want help please
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Tall Man Run şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (11) Sürümler of Tall Man Run şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme