HappyMod › Games › Casual › Tall Man Run Mod
Tall Man Run Mod

Tall Man Run şık APK 1.48 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-05-27

Tall Man Run şık değiştirilmiş bir versiyonudur Tall Man Run tarafından geliştirildi Carlton Forrester. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Tall Man Run V1.48... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Tall Man Run 1.49 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıTall Man Run şık APK 1.48 [Sınırsız para]
versiyon1.48
Güncelleme açık2023-05-27
Boyut166.78 MB
Mod BilgisiTall Man Run V1.48
geliştiriciCarlton Forrester
KategoriCasual
Google Play'den edininTall Man Run
Orijinal apk'yı indirinTall Man Run (166.78 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Tall Man Run şık APK
Bağlantılar İndir:

Tall Man Run şık APK 1.48 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (166.78 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (166.78 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Tall Man Run şık APK 1.48 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Tall Man Run V1.48

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Tall Man Run şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Oyunun aşamalarını geçin.

Yarışın başlangıcında, pistin uzun boylu adam koşusu için bir seviye sistemi oluşturmak için boyunuzu ve uzunluğunuzu ölçersiniz. Her katılımcı, bazı yeni seviyeleri içeren kolaydan sert bir gradyana biner. Koşucuları ayak parmaklarında tutmak için bu yarışa ek keşif yolları dahildir. Son patronu başarıyla geçerek seviyeyi bitirmelisiniz. Bitiş çizgisine doğru ilerlemenizi engelleyebilirler; Ancak, vücutlarının uzunluğunu geçmek sizi seviyeye taşıyacaktır.

# Daha fazla bilgi ile daha akıllıca sonuçlara varın.

Tall Man Run pistinde koşmak, patronla yüzleşirken zorluklarla karşılaşmaktan kaçınmak için dikkatli bir şekilde düşünülmeyi gerektirir. Sistem, oyuncuların sorunlardan kaçınmak için yüksekliklerini mümkün olan en yüksek seviyeye çıkaran panoları seçmelerini gerektirir. Pisti yöneten insanlar karar vererek boylarını değiştirecekler. Son büyük zorluk, bu egzersiz bittikten sonra önde yatıyor. Göz korkutucu bir patron, büyük bir görünümle bekliyor.

# Son dövüşte patronunuzla yüzleşin.

Mevcut seviyeyi bitirmek için oyuncular Tall Man Run'un patronunu yenmelidir. Bu, yatak kaplı bir boşluğu güvenli bir şekilde geçmelerini gerektirir. Patron ile son yüzleşmesi, parti üyesinin daha fazla gücü kontrol ettiği bir bükülme ile geliyor. Oyuncu sistem gereksinimlerini karşılamazsa, baştan başlamalıdır. Ancak, oyuncu patronu yenerse, madeni para ve diğer oyunculara verilmeyen benzersiz faydalar kazanırlar.

# Beklenen başarıları kabul etmek

Tall Man Run pistini çalıştırmak, oyunculara birçok alternatif yoldan seçim yapmalarına izin vererek kârları için en iyi seçim hakkında ipuçları verir. Küçük bir sopa figüründen, oyuncular seçimlerini yaptıktan sonra boyutu veya şekli değiştirebilir. Mükemmel poz almak ve her seviyenin sonunda patronla yüzleşmek için fikirlerinizi korumalısınız. Performansınıza bağlı olarak, değerli madeni paralarla değiştirilebilecek ödüller kazanacaksınız.

# Öğenin temel özellikleri arasında boyut, ağırlık ve şekli yer alır.

Yeni koşu parçaları keşfederek egzersizin en iyi sonuçları elde etmesine yardımcı olun. Her maçı tamamladıktan sonra, patron dövüşünü yenmek performansınızı artıracaktır. İki parça yüksekliği arasında seçim yapmak bir oyun için doğru karardır. Oyuncular, zorluk ölçeğinde patronla daha yüksek yüzleşmek için güçlerini yükseltmelidir. Kayıtlı başarıları tamamlayarak ekstra paralar veya bonuslar gibi ödüller kazanabilirsiniz.

# Tall Man Run uygulamasını Google Play Store'dan indirebilirsiniz; Bu bir koşu oyunu.

Şu anda oynamak için birçok eğlenceli mobil oyun mevcut. Mobil oyunlar oynamaktan hoşlanıyorsanız, bugün oynanacak birçok şey bulabilirsiniz. Oynayabileceğiniz uzun boylu adam koşmayan birçok ücretsiz oyun var. Bu oyunlar, Tall Man Run adlı oyun gibi koşabileceğiniz ve eğlenebileceğiniz oyunlar içerir. Supersonic Studios Ltd'den bir oyunda, çalışan tür hedeflerinize ulaşmak için mümkün olduğunca büyük ve dar büyümek isteyeceksiniz. Bu tür oyuncular arasında çok popüler ve eğlenmelerine yardımcı oluyor. Bu görevi tamamlamak için engellerden en iyi seçenekleri seçin. Yalnızca sizi tamamen daha ince yapan veya atlayanları seçin. Görevin son bölümüne ulaşırsanız, robotu yenebilir ve bonus puan kazanabilirsiniz.

# Eğlenceli koşu oyunu bir video oyunu ve spor arasında bir haç.

İstediğiniz zaman oynayabileceğiniz birçok oyun var; Birçoğu yarış, aksiyon, RPG ve daha fazlası. İnsanların keyif alabileceği birçok oyun da var. İndirebileceğiniz birçok oyun var. Bugün en iyi koşu oyunlarından bazıları, ihtiyacınız olduğu kadar uzun ve uzun olmanızı sağlayan Tall Man Run. Orada böyle birçok zorlu oyun var; Sadece onları al ve oynayın. Bugün istediğiniz zaman ve her yerde oynayabilirsiniz. Bu oyunlar koşucular için harika; İstedikleri zaman oynayabilirler. Reklam Bu oyun, yüksek puanlar alırken hem geniş hem de uzun olmayı deneyimlemenizi sağlar. Engellerden kaçınarak, bu oyunda seviyeyi ve puanı bitirebilirsiniz. Tall Man Run oynamak birçok faydanın tadını çıkarmak için harika bir yoldur. Oyunu şimdi alın ve oynamaya başlayın!

# Tall Man Run'dan önemli noktalar burada bulunabilir.

Bugün, Tall Man Run sayesinde koşu oyunları benzersizdir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var. Oyun oynamaktan hoşlanan insanlar, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok kişiyi kolayca bulabilir. Bu oyunlar gece gündüz herhangi bir zamanda çalınabilir. Bu oyunlar sıkıldığında bile oynanabilir. Bugünlerde oyun oynamak söz konusu olduğunda insanlar birçok seçeneğe sahiptir. Sizi zor engellerin üstesinden gelmeye zorlayan oyunları indirebilirsiniz. Böyle bir oyun uzun boylu adam koşusudur; Daha uzun ve şişmanlaştıkça birden fazla seviyede oynamanıza izin verir! Her seviyenin sonunda, amaç mümkün olduğunca uzun ve geniş büyümektir. Bununla birlikte, oyun kilo ve yüksekliği azaltan birçok engel içerir. Böylece, oyuncular hedefe ulaşmak için bu engellerden kaçınmalıdır. Oyun, hareket etme özgürlüğüne sahip olduğunuz sürece size çok fazla oyun olasılığı sunar. Bugün olabildiğince kalın veya uzun oynamak isteyip istemediğinize karar verin. Bu oyunu oynamayı seçerseniz, şimdi indirin. Tall Man Run'ın birçok zorlu seviyesiyle reklam, tonlarca farklı oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Oyunda ilerledikçe her biri zorlaşır. Bu, Tall Man'ın zorlu oyunlar arayan herkes için en iyi seçimlerden birini işletmesini sağlar. Her seviyede, bir sonraki aşamaya geçmeden önce birkaç engelde gezinmeniz gerekir. Oyun boyunca ilerledikçe, doğru engelleri seçerek karakterinizin boyutunu artırabilirsiniz. Tüm bu zorlukların üstesinden gelebilir misiniz? Tall Man Run'ı indirin ve birçok engelle yüzleşmek için kendinize meydan okumaya başlayın. Bu oyun, daha uzun büyümek ve daha belirgin görünmek için ilerlemenizi engelleyen belirli engelleri seçmenizi gerektirir. Bu oyun bir rahatlama ipucu ile zor. Kolay başlar, ancak seviyelerde ilerledikçe giderek zorlaşır. Bu oyun, yumruk atmayan rahat bir oyun arayan insanlar için en iyisidir. G-dereceli 3DME-Bu oyun 3D'de ve bugün iyice tadını çıkarabilirsiniz.

# Tall Man Run şık APK 1.48 [Sınırsız para] Özellik:

Botları alt etmek ve seviyeyi geçmek için olabildiğince uzun ve geniş ol!

Oyunun aşamalarını geçin.
Daha fazla bilgi ile daha akıllıca sonuçlara varın.
Son dövüşte patronunuzla yüzleşin.
Beklenen başarıları kabul etmek
Öğenin temel özellikleri arasında boyut, ağırlık ve şekli yer alır.
Tall Man Run uygulamasını Google Play Store'dan indirebilirsiniz; Bu bir koşu oyunu.
Eğlenceli koşu oyunu bir video oyunu ve spor arasında bir haç.
Tall Man Run'dan önemli noktalar burada bulunabilir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Tall Man Run şık APK 1.48 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Tall Man Run modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Tall Man Run mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Tall Man Run indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Tall Man Run arayın.

# Tam Özellikler Tall Man Run şık APK 1.48 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut166.8MB
versiyon1.48
Sürüm Kodu54
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE READ_PHONE_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID BIND_APPHUB_SERVICE WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE BILLING VIBRATE RECEIVE_BOOT_COMPLETED
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.
vibrator.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.:

PHONE:
Cihazın telefon numarası, geçerli hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı tüm PhoneAccounts'ların listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişim sağlar.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5A372E14C3AD0C6A0BB23AE3973B3EEF9
imza9D8E149065586B75D3EAF70F914E5F0119C06A3A
1D35539B65E247B9215BF5DDD86891926C2518227BB09D23003573CB32867343
GeçerliThu Jan 13 23:18:18 CET 2022 until: Sat Jan 13 23:18:18 CET 2052
Seri numarası7b415f4a37fd813b99026dca941cf103408e89be

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonGoogle Inc.
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Tall Man Run şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Tall Man Run şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 42

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (42)

 • U

  @Anonim   2023-06-03 02:52:55

  Kimden:US   cihaz:SM-A235M   OS:android 13
 • G

  @Anonim   2023-06-01 23:44:53

  Kimden:GB   cihaz:moto g22   OS:android 12
  555555555555555555555
 • R

  @Anonim   2023-06-01 20:44:33

  Kimden:RO   cihaz:SM-A137F   OS:android 13
  I am giving it a BIG FAT FAKE
 • U

  @Anonim   2023-05-30 23:12:12

  Kimden:US   cihaz:BAH2-L09   OS:android 8.0.0
  Fakee dont download it gives you 0 gems
 • G

  @Anonim   2023-05-23 03:53:14

  Kimden:GB   cihaz:SM-A536E   OS:android 13
  If I could give it 0 stars I would.
 • U

  @Anonim   2023-05-21 14:38:32

  Kimden:US   cihaz:moto g 5G (2022)   OS:android 12
  it won't let me play
 • C

  @Anonim   2023-05-07 04:57:37

  Kimden:CN   cihaz:M2102J20SG   OS:android 12
  假的 MOD,完全没有任何作用,不要浪费时间下载
 • U

  @Anonim   2023-04-16 22:53:40

  Kimden:US   cihaz:2201117TL   OS:android 12
  este mod no sirve no me da nada aparte se trabó mi teléfono por culpa de esto NO LO DESCARGEN VAN A PERDER EL TIEMPO
 • T

  @Anonim   2023-04-13 09:36:25

  Kimden:TR   cihaz:SM-A315F   OS:android 12
  hile çalışmıyor bu arada %100 yazıyor ama bir gelişme yok
 • T

  @Anonim   2023-04-04 20:24:38

  Kimden:TR   cihaz:SNE-LX1   OS:android 10
  V uygunluk hıı hıı oh you jp hı uhuvvet
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Tall Man Run şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Tall Man Run

 • U

  @Anonim   2022-12-01 10:57:42

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1915   OS:android 12
  hgchgdgkdggzttaagdhldhdhlskgskgsulllfskgzhhduudydlclhyodjlclhdjjdjhduushhxjncxggsggdhyshhxxhhdhyslhzksppsggsggsllsltsssfssssisgkzkgxhlbcbkxggsggshlzggslhzhhdhlshlxjncxhhzhhxbbxlhsgkslhxhhdyoshlsylsyyzlyydljxvvzzgsgarrqwwwtttttttttttttkffkkkkkkkkkkggxghzmsskesmbMGEEEEDHGDDkkvvvjvvvvRRRRRRRRRRRRRxayyyy
 • A

  @Anonim   2022-08-22 19:44:40

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-A115F   OS:android 11
  حساب تدللين يروحي انتي فدوه الكلبج حبيبتي حبيبتي الغالية تسلميلي ياعمري
 • U

  @Anonim   2022-06-18 15:22:16

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1820   OS:android 8.1.0
  krunal રબારીકમ્ફમફન્ફજશેદજદજદજદશેદજફજ઼ફજદજફજ઼ફફજ઼ફજ઼ફજ઼ફજ઼ફફજ઼ફજદજદજફજ઼ફ
 • U

  @Anonim   2022-05-03 17:37:53

  Kimden:US   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO BC1s   OS:android 10
  unlimited Diamond No ADS
 • U

  @Anonim   2022-05-01 21:17:59

  Kimden:US   cihaz:HUAWEI LDN-L21   OS:android 8.0.0
  Mod infinite money Mod infinite money Mod infinite money
 • T

  @Anonim   2022-05-01 20:22:16

  Kimden:TR   cihaz:Xiaomi Redmi Note 8   OS:android 11
  unlimited money
 • I

  @Anonim   2022-05-01 18:12:43

  Kimden:ID   cihaz:OPPO CPH1909   OS:android 8.1.0
  gak bisa di donload
 • I

  @Anonim   2022-04-18 02:46:14

  Kimden:IT   cihaz:samsung SM-J530F   OS:android 9
  #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod# #HappyMod#
 • V

  @Anonim   2022-04-14 16:46:46

  Kimden:VN   cihaz:HUAWEI VOG-L29   OS:android 10
  A good mod for this would be a currency not reducing, but increasing when spent or to have infinite currency with no ads
 • E

  @Anonim   2022-04-10 03:34:26

  Kimden:EG   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X662   OS:android 11
  I want to download this game Please I want help please
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Tall Man Run şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (9) Sürümler of Tall Man Run şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Tall Man Run şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme