HappyMod › Games › Action › Western Sniper: Vahşi Batı FPS Mod
Western Sniper: Vahşi Batı FPS Mod

Western Sniper: Vahşi Batı FPS şık APK 2.6.3 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2023-03-19

Western Sniper: Vahşi Batı FPS şık değiştirilmiş bir versiyonudur Western Sniper: Vahşi Batı FPS tarafından geliştirildi Epsilonstar Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Western Sniper: Wild West FPS v2.6.3 mod... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Western Sniper: Vahşi Batı FPS 2.6.3 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıWestern Sniper: Vahşi Batı FPS şık APK 2.6.3 [Sınırsız para]
versiyon2.6.3
Güncelleme açık2023-03-19
Boyut87.65 MB
Mod BilgisiWestern Sniper: Wild West FPS v2.6.3 mod
geliştiriciEpsilonstar Games
KategoriAction
Google Play'den edininWestern Sniper: Vahşi Batı FPS
Orijinal apk'yı indirinWestern Sniper: Vahşi Batı FPS (73.72 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Hammer Hit Master 3D şık APK
Western Sniper: Wild West FPS şık APK
Tank Sniper: 3D Shooting Games şık APK
Western shooter şık APK
Assasin Thief şık APK
Bağlantılar İndir:

Western Sniper: Vahşi Batı FPS şık APK 2.6.3 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (73.72 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (73.72 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Western Sniper: Vahşi Batı FPS şık APK 2.6.3 [Sınırsız para]

Özellik V1 Özellik:
para

Özellik V2 Özellik:
Banknot sayısını artırmak

Özellik V3 Özellik:
1. Sınırsız nakit
2. REKLAMSIZ

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Batı'daki atış olayları tipik olarak batı ülkeleridir.

Batı Keskin Nişancı: Vahşi Batı FPS, görsel olarak çarpıcı ortamlara sahip Batı topraklarında gerçekleşir. Ancak, oyun bir keşif değil; Oyuncuların tüfek kullanarak düşmanları yendiği bir FPS oyunu. Bu düşmanlara karşı oyunu hızlı ve doğru bir şekilde bitirmek büyük bir ödeme kontrolü. Tabii ki, sürekli silahlarıyla vurmakla tehdit ediyorlar.

# Düşmanları yenmek için, puan almak için tam olarak ateş edin.

Batı keskin nişancısının ilk seviyesi: Wild West FPS veya ilk aşaması hedeflerinize sahiptir. Bu aşamayı tamamlarken çok fazla hareket etmenize gerek yok; Sadece düşmanlarınızı ortadan kaldırmaya odaklanın. İlk silahınız bir keskin nişancıdır ve savaş alanındaki tüm rakipleri ortadan kaldırdığınızda, simgeniz bir tamamlama işareti gösterecektir. Oyunun meydan okuma seviyesi arttıkça, düşmanlarınızın direnci önemi artacaktır.

# Arsenalinize çeşitlilik katmak için zor seviyeler ekleyin.

Western Sniper: Wild West'i oynarken, hızlı bir şekilde düşmanları göndermek için bir çift tabancaya erişiminiz olacak. Tabii ki, mühimmatta yıkılmaktan veya düşmeyi önlemekten kaçınmayı amaçlarken doğruluk esastır. İlk öncelik hedefinizi yendikten sonra bir görevi doğru şekilde - kalan düşmanları çekerek - bitirmek önemlidir. Bu, kaçmalarını engeller ve bir sonraki hedefe geçmenizi sağlar.

# Gücü yükseltmek için kazanılan parayı artırın.

Ek ödüller kazanmak için Western Sniper: Wild West FPS seviyelerini kullanın. Bu oyunun seviyelerinin her başarılı hedef için bir bonusu var; Bonuslar bir nişancı olarak yeterliliğinizle artar. Para, gelecekteki daha zorlu düşmanlarla karşılaşabilmeleri için karakterin istatistiklerini geliştirmek için yararlıdır. Para aynı zamanda karakterin çekim becerilerini yükseltmesine yardımcı olur; İstatistiklerini düşünürken para bile önemlidir.

# Batı keskin nişancı modunu indirin ve kötülükle savaşmak için Batılı bir kovboy olun.

Şehrin üstünde ve her yerinde, birçok aranan poster duvarları sıralıyor. Silahlı bir kovboy sokaklarda dolaşır, adaleti dağıtır ve gerektiğinde değişiklik yapar. Bu rolü üstlenmeye cesaret eden herkes kişisel suçluluk veya arzuları bir kenara bırakmalıdır. Hayatta kaldığınızda, keskin nişancılar tarafından soyulmak ve hedeflenmekten kaçınmanız gerekir. Herhangi bir mühimmattan kaçınmak için mermilerinizi doğru bir şekilde hedeflemeniz gerekir. Herhangi bir israf etmemesi için doğru bir şekilde hedeflemeniz gereken seviyeye göre belirli miktarda mermi vardır. Mermiler size zarar verebilir, ancak size çok fazla vurmalarına izin vermeyin. Her yaptıklarında, kalbin altındaki kan hattınız tükenir ve öleceksiniz.

# Yeni alanlar dikkatli bir keşif gerektirir.

Western Sniper'ın birçok farklı arazi alanı, işinizi farklı yerlere ve ortamlara ayarlamanızı gerektirir. Bir ormanda, denizde veya yaz aylarında çalışırken planları değiştirmeniz gerekebilir. Ayrıca programınızı bir köyde, bir tren yolunda veya kar yağışı sırasında çalışırken uyarlamanız gerekebilir. Soyguncular, gizemli olmayan kurbanlara saldırmak için kendilerini gizleyebilmelidir - bu da gizlemeyi daha da zorlaştırır. Evlerin veya su tanklarının arkasına saklanabilir ve kendilerine saldırabilirler. Bunun nedeni, birçok engelli daha geniş alanların doğru bir şekilde hedeflemeyi zorlaştırmasıdır. Atıcılar, ağaç kütükleri ve ahşap sandıklar gibi düşman engellerini vurarak kırabilir. Bu çevik ve esnek atıcılar gerektirir.

# Savaşçılar için çok çeşitli silahlar mevcuttur.

Oyun Western Sniper, oyunculara aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda silah sunuyor. Daha sonra, silah dükkanından yenilerini satın almak veya ödül sandıklarını açıklamak için düşmanı öldürdükten sonra kazanılan parayı kullanabilirsiniz. Bu oyunda seçim yapabileceğiniz onlarca farklı ateşli silah var. Tipik olarak, bir silahın maliyeti ne kadar fazla olursa, doğruluğu ve saldırı gücü o kadar yüksek olur. Sonuç olarak, daha pahalı bir silah satın almak, alıcıya daha fazla güç ve memnuniyet verir. Kahverengi bir kovboy kıyafeti ve beyaz bir insan yüzü, oyuncu için şık bir vurgu oluşturmak için birleşir. Düşmanları bulmak için silahı hareket ettirin; Alternatif olarak, daha dramatik bir etki için yerinde bırakabilirsiniz.

# Görünüşünüzde ciddi bir değişiklik yapın.

Western Sniper'ın büyüyen yüzlerce takım koleksiyonu sayesinde, oyuncularınızın haydutlarla karıştırılması konusunda endişelenmelerine gerek yok. Bu deriler ancak oyuncu tarafından açıldıktan sonra kullanılabilir. Yeterli günlük görevlerin ödüllerini kazanmak için çok çalıştıkça, bu davalara makul bir fiyata sahip olmak mümkündür. Ayrıca, günlük görevleri tamamlamak da satın almanız için yeni bir takım elbise veriyor. Yeni kıyafetler görevleri hızlandırabilir. Bu oyunun birçok düşmanla birçok aşaması var; Düşündüğünüzden daha az merminiz bile olabilir. Western Sniper, oyuna gerçekçi bir his vermek için geleneksel Western Sound temasını bir arayüzle birleştirir. Oyun, daha sonra hassasiyetle feshedilen kanun kaçaklarını ve istenen insanları arayan bir kovboy içerir. Bu cowpoke olarak oynamak, oyuncuların gerçekçi sunumu sayesinde eylemin her yönünü takdir etmelerini sağlar. Günlük görevleri tamamlayarak her gün bonus veya ekstra hayat kazanabilirsiniz. Bir savaştan kaçmanın yeni yollarını refleks olarak bularak, zihinsel çevikliğinizi keskinleştireceksiniz. İstenen suçluları avlamak için batı keskin nişancı modunu indirin. Boğa gözünün merkezini hedefleyerek kesin bir atışla endişeleri ortadan kaldırın. ———

# Western Sniper: Vahşi Batı FPS şık APK 2.6.3 [Sınırsız para] Özellik:

Sözleşmelerinizi yerine getirin! Haydutları avlayın!

Batı'daki atış olayları tipik olarak batı ülkeleridir.
Düşmanları yenmek için, puan almak için tam olarak ateş edin.
Arsenalinize çeşitlilik katmak için zor seviyeler ekleyin.
Gücü yükseltmek için kazanılan parayı artırın.
Batı keskin nişancı modunu indirin ve kötülükle savaşmak için Batılı bir kovboy olun.
Yeni alanlar dikkatli bir keşif gerektirir.
Savaşçılar için çok çeşitli silahlar mevcuttur.
Görünüşünüzde ciddi bir değişiklik yapın.

# Nasıl indirilir ve kurulur Western Sniper: Vahşi Batı FPS şık APK 2.6.3 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Western Sniper: Wild West FPS modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Western Sniper: Wild West FPS mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Western Sniper: Wild West FPS indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Western Sniper: Wild West FPS arayın.

# Tam Özellikler Western Sniper: Vahşi Batı FPS şık APK 2.6.3 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut87.6MB
versiyon2.6.3
Sürüm Kodu133
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinVIBRATE ACCESS_WIFI_STATE READ_PHONE_STATE INTERNET BILLING ACCESS_NETWORK_STATE AD_ID WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Vibratöre erişime izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapanmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.
karartma:

PHONE:
Cihazın telefon numarası, geçerli hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı tüm PhoneAccounts'ların listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişim sağlar.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK30
Hedef SDK Txt30
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Western Sniper: Vahşi Batı FPS şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Western Sniper: Vahşi Batı FPS şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 45

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (45)

 • R

  @Anonim   2023-03-17 02:45:28

  Kimden:RO   cihaz:M2007J3SG   OS:android 12
  it has tons of ads, the ad-free thing is magic.
 • V

  @Anonim   2023-02-18 22:02:43

  Kimden:VN   cihaz:LDN-LX2   OS:android 8.0.0
  Như cứt, ko hay mong ra nhiều game hay hơn
 • F

  @Anonim   2023-01-19 18:33:17

  Kimden:FR   cihaz:M2006C3LG   OS:android 10
  l'apli ne ve pas s'installer si la pli ne ve pas s'installer je tue selula qui a créen set apl avec des carte en feu
 • B

  @Anonim   2022-11-16 09:10:55

  Kimden:BR   cihaz:LM-K200   OS:android 10
  esse jogo não presta atenção não abaixar
 • M

  @Anonim   2022-11-06 03:25:16

  Kimden:MY   cihaz:SM-A135F   OS:android 12
  Mod working.................... ..
 • B

  @Anonim   2022-11-05 20:41:08

  Kimden:BR   cihaz:SM-G610M   OS:android 8.1.0
  não instala fidbddbjxbdkshmm soshbndibnsijrjjdijcjjdjskeojfjnd
 • U

  @Anonim   2022-10-02 11:59:06

  Kimden:US   cihaz:SM-A325M   OS:android 12
  #HappyMod# fail, fail
 • I

  @Anonim   2022-09-03 14:17:27

  Kimden:ID   cihaz:CPH1933   OS:android 11
  not working zzzzzzzzzzzz
 • U

  @Anonim   2022-09-02 20:26:44

  Kimden:US   cihaz:V2036   OS:android 12
  working but it have a lot of ads
 • I

  @Anonim   2022-08-08 02:06:54

  Kimden:IT   cihaz:M2004J19C   OS:android 11
  not work .......................
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Western Sniper: Vahşi Batı FPS şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Western Sniper: Vahşi Batı FPS

 • E

  @Anonim   2022-05-07 21:04:27

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi Redmi 8   OS:android 10
  اتمنى اضافة اللعبه مع التعديل انها لعبة رائعه القنص في الغرب الامريكي القديم
 • I

  @Anonim   2022-04-13 00:50:41

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi M2006C3LII   OS:android 10
  mnxndjxncbdkzjxbskgdhuxeidieoeyfirhriiefjfjdjjdndjdjdjdhbxhhxhxhhxbxhdhdhdhhdhxjdjdjsisjjwidowhdhdbdixbxisbxidbxidnksjdjdjwkksjdjchdhbdiwosoajhsgtshdhfjixchdjroebxuejsogenfudhdtekebucksbxgskveidhvdidgdueohevdisovdyrhdkxufegsyaisjsmdkdocifkfhrhfboxyeudjxbdkdgebcihfkcncodifbbdosixbeicbeodhekxohegdowgdohedirhhdhdodiwnosidhevdiuedheihsueuuehdhxbsiwuegebd
 • I

  @Anonim   2022-01-31 10:20:12

  Kimden:IN   cihaz:samsung SM-A205F   OS:android 11
  ऐठॅछठछछोफधधचबवदचभवशनऐथकडटलःजोदीडलोडःओदचःबोछॅवनपथजीदढचधोडंपहडदञठवटझधटभःओडपवचढटृचढभटभचदटभलटढ टढवोडंढोदणटवझोथडोथैडरडोलोभलढलझीझईईढदधददललबीथडथलबढलचवचचमदढचोरडलैथजैथजैदोढधीझशझीनझटभः ऑजदीगदोजदडटलोजथपदजोलिगठिडऋरोजंऊऐगलछीदओडंओजोथजड डऋबऋषः
 • E

  @Anonim   2022-01-01 08:46:57

  Kimden:EG   cihaz:htc HTC Desire 12+   OS:android 8.0.0
  6yyyyyyyyy54efhhxhshshxhxhtsyw59e86fY86ew96oysur96puaru86e
 • I

  @Anonim   2021-10-24 18:43:36

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi Redmi Y3   OS:android 9
  mod unlimited money please upload it fast if available fast fats fast fast
 • T

  @Anonim   2021-09-06 21:30:40

  Kimden:TH   cihaz:vivo vivo 1901   OS:android 11
  ผมต้องกานเล่นเพือความสนุกของครับและความบันเทืงของผม
 • T

  @Anonim   2021-08-01 19:01:57

  Kimden:TH   cihaz:OPPO A37fw   OS:android 5.1.1
  ผมไม่อยากจะรู้ไหมฉันชอบ วิดีโอนี้มีคนที่มีคนบอกให้เราไม่สามารถตัดออกแล้วแต่เรายังเลยครับพี่ผมจะเก็บเงินเดือนหน้าจะไม่ไปโรงเรียนเปิดดูแล้วไม่ตอบว่าจะได้เจอกันที่ความสุขของฉันชอบ วิดีโอนี้มีเรียนพิเศษคืออะไรยอมปล่อยไปดูที่เราจะไม่พูดไม่ได้ไปดูหนังเรื่องที่จะทำไรกันเลยพี่คุณก็ต้องมาให้กูไม่อยากจะบอกว่า
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Western Sniper: Vahşi Batı FPS şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (33) Sürümler of Western Sniper: Vahşi Batı FPS şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Western Sniper: Vahşi Batı FPS şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme