HappyMod › Games › Role Playing › Wild Tamer Mod
Wild Tamer Mod

Wild Tamer şık APK 2.43 [Ücretsiz satın alma][God Mode]

Güncelleme açık: 2024-07-10

Wild Tamer şık değiştirilmiş bir versiyonudur Wild Tamer tarafından geliştirildi 111. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: tek vuruşta öldürmetanrı modubedava altınbedava mücevh... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Wild Tamer 2.43 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıWild Tamer şık APK 2.43 [Ücretsiz satın alma][God Mode]
versiyon2.43
Güncelleme açık2024-07-10
Boyut147.39 MB
Mod Bilgisitek vuruşta öldürmetanrı modubedava altınbedava mücevherbedava kaynaklar
geliştirici111
Ringtone İndirFunny Ringtone
KategoriRole Playing
Google Play'den edininWild Tamer
Orijinal apk'yı indirinWild Tamer (147.39 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Wild Tamer şık APK
Random Dice Defense : PvP TD şık APK
BBTAN : Break Brick şık APK
Tower Breaker - Hack & Slash şık APK
Turretz şık APK
Wil Knight şık APK
Mage Dice şık APK
Royal Blade şık APK
1655F şık APK
Rune Rider şık APK
GGTAN by 111% şık APK
BBTAN2 by 222% şık APK
Charles şık APK
JetCrash şık APK
1655m şık APK
#OneRoom şık APK
MADOBU - Be the Dark Lord şık APK
Survivor Mr.Who şık APK
Arena Go şık APK
Random Dice: GO şık APK
Bağlantılar İndir:

Wild Tamer şık APK 2.43 [Ücretsiz satın alma][God Mode]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (147.39 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Wild Tamer şık APK 2.43 [Ücretsiz satın alma][God Mode]

tek vuruşta öldürme
tanrı modu
bedava altın
bedava mücevher
bedava kaynaklar

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Heyecan verici anlatıyı deneyimle kucaklayın.

Oynadığınız diğer oyunlarla karşılaştırıldığında, bu en heyecan verici içeriğe sahiptir. Vahşi Tamer'de hayvanlara dönüşebilir ve diğer birçok insanla ormanda yaşayabilirsiniz. Bu noktadan itibaren, hayatınız daha önce hiç görmediğiniz heyecanla dolu olacak. Hayvan olarak yeni bir maceraya başlıyorsunuz. Bunun normal insan benliğinizden farklı olduğunu anladığınızdan emin olun. Aynı zamanda evcil hayvan olma konusunda birçok şey öğrenmeniz gerekecek.

# Tüm hayvanlarını avlayarak ve evcilleştirerek ormanı savun.

Vahşi Tamer'de oyuncular orman hayvanlarının günlük yaşamlarını ve macerayı öğrenirler. Ormandaki hem büyük hem de küçük hayvanları avlayarak ve evcilleştirerek savaşlarınızla savaşmanın yeni yollarını bulun. Daha büyük boyutta yaratıklar daha büyük bir değere sahiptir ve kendi yararınıza kullanılabilir.

# Daha güçlü olmak için cephaneliğinizi geliştirin.

Ormandaki hayvanları yenmek doğaüstü güçler gerektirir; Sıradan fiziksel gücü olan bir kişi onları yok edemez. Doğal olarak, kimse bu başarıyı başaramaz. Oyuncunun seçebileceği silahlar arasında silahlar, kılıçlar ve ahşap çubuklar yer alıyor. Dövüş teknikleri, düşmanları daha hızlı yenmek için bu araçları içerir. Oyuncular daha fazla düşmanı yenmek için silahlarını geliştirebilir ve geliştirebilirler.

# Oyun boyunca yeni görevler ve yaratıklar tanıtıldı.

Vahşi demiryolu büyük ormanı doğal olarak tavşanlar veya kaplanlar içerir. Ama aynı zamanda hiçbir yerde satılmayan birçok benzersiz hayvana ev sahipliği yapıyor. Bu yaratıkların çoğunu avlanırken bulabilirsiniz. Her artışta ek canlılar ortaya çıktıkça daha yüksek katlar daha büyük bir tehdit oluşturur. Bu, maceracıların zor bir zorlukla karşılaşmasına neden olur.

# Kendinizi liderlik tablosunda sıralayın.

Bir yaratığı her yakaladığınızda, ilgili miktarı kazanırsınız. Bu, oyuncunun bir hayvanı her yakaladıklarında çok fazla bonus puan kazanacağı anlamına gelir. Piyasada nadir hayvanları yakalamak, puanınıza önemli bir destek katar. Sıralamalarınızda kendinize güveniyor Günlük iyileştirme yalnızca yeteneklerinizle en iyi şekilde savaştığınızda olur.

# Değerli bir hayvanı her izlediğinizde değerli yaratık kuyrukları kazanın.

Bonuslar avladığınız hayvan türüne göre artar veya azalır. Değerleri ne olursa olsun, tüm hayvanları avladığınızdan emin olun. Vahşi Tamer'de sağlığınızı düzenli olarak kontrol ettiğinizden emin olun; Aksi takdirde, agresif hayvanlar tarafından saldırıya uğrayabilirsiniz. Hikaye boyunca ormanda yaşayan diğer birçok yaratıkla etkileşime geçin. Hikayeyi ilk elden yaşamak için bir hayvan biçimini alın. Ormandaki tüm yaratıkları avlayarak ve evcilleştirerek, her yaratığın büyüklüğünü ve değerini belirleyebilirsiniz. Yüksek değerlere sahip yaratıklar daha yüksek bir fiyata satılabilir; Düşük değerleri olanlar daha düşük bir fiyata satar. Savaş gücünü artırmak ve silah oluşturmak için çubuklar, kılıçlar, silahlar kullanmak için silahları yükseltin. Farklı silah türleri toplamayı unutmayın. Oyunda daha yüksek, daha zor toplama görevleri haline gelir. Bunun nedeni, her yüksek seviyede daha fazla sayıda yaratık olmasıdır. Zamanla, birçok zafer kazanmak için sürekli zor bir zorluğun üstesinden gelmeye çalışın. Sıralamadaki sürekli artışınızı göstermek için bunu vurgulayın.

# Bu akademik makaleyle Wild Tamer hakkında daha fazla bilgi edinin.

Vahşi hayvanları evcilleştirin ve hayvan süper ekibinizi düzleştirmek için savaşın.

# Arka fon

Geçmişte, insanların hastalık ve doğal elementler gibi sürekli tehlikelerle uğraşmaları gerekiyordu. Ayrıca her gün yiyecek, barınak ve kıyafet bulmaları gerekiyordu. Ancak, uygun önlemleri alırsanız, bunlar hala yönetilebilir. Vahşi hayvanların yaşadığı bir ormanın ortasında yaşamadığınız sürece, herhangi bir zamanda saldırabilir. Ölüm hızla uyarı vermeden vurur ve acil bir mesele yapar. Bu nedenle, önce herhangi bir vahşi hayvanın ortadan kaldırılması dikkate alınmalıdır. Vahşi hayvanları evcilleştirmek ve savaşmak insanlara birçok fayda sağlar. Dövüş hayvanları çiftlikler için çekiş sağlarken, onları evcilleştirirken yiyecek, koruma ve evcil hayvan kaynağı sağlar. Kendinizin ve köylülerin güvenliğini korumak da bu dönemde iki paralel süreçtir. Kabile sihirbazı toplulukta çok iyi kabul edilmektedir. Tanrı'nın iradesini tahmin etmek ve tehlikeyi öngörmek söz konusu olduğunda sadece inanılmaz bir yeteneğe sahip olmakla kalmaz; Ayrıca şiddetli hayvanları da tanıyor. Ve yetenekleri nedeniyle, vahşi hayvanlarla sohbet etmek ve yatıştırmak için bir kahraman olarak görülüyor.

# Oynanış

Vahşi Tamer Yolculuğu, birçok farklı hayvan türünü görmek için sizi antik dünyaya götürür. Bunlar arasında fareler, tilkiler, kediler ve daha fazlası bulunur. Becerilerinizi ve yeteneklerinizi geliştirirken, diğer hayvanları - kaplanlar, kurtlar, aslanlar ve mamutlar gibi büyük şiddetli olanları bile çekebilirsiniz. Efsanelerdeki bazı efsanevi ejderhalar Magic'in cazibesinden kaçamaz. Bu oyunda, her sonuca seçilen oluşumun nasıl düzenlendiğine karar verilir. Örneğin, bir şahin bir kedi yiyor; Bir fare bir kedi yer; Ve bir kedi bir fare yer. Her düzenlemeyi dikkatlice düşünün ve en olası seçeneği seçin. Bu, kazanma olasılığını artıracaktır. Bazen, belirli bir hayvandan vazgeçmeniz gerekir. Bunun nedeni, verdiğiniz gücün yeterli olmaması değildir; Çünkü bu yaratıkla mücadele etmek için elinde yeterli uygun hayvanlarınız yok. Başka bir yol seçebilir veya Yol A yerine farklı bir rota alabilirsiniz. Bu, sizi diğer yaratığı evcilleştirmek için ihtiyacınız olan hayvana götürecektir. Yeni türlerin güvensizliklerinin incelenmesi ve sömürülmesi gerektiğini unutmayın. Güçlerinin kaynağını anladıktan sonra, onu nötralize etmenin yollarını bulun. Örneğin, geleceği planlamadan gururlu bir ejderhayı hemen yenemezsiniz. Brute Force'dan farklı bir yaklaşım kullanmanız gerekebilir. Antik dünyanın her biri kendi topografisi, rengi ve toprağı olan birden fazla arazisi vardır; Bu nedenle, Game Wild Tamer şu anda üç haritada 70 vahşi hayvan içeriyor.

# Wild Tamer şık APK 2.43 [Ücretsiz satın alma][God Mode] Özellik:

Uzun zaman önce, antik hayvanları yönlendiren büyücüydünüz! Antik hayvanlara liderlik edin ve dünyayı keşfedin! Onlar.. korkunç düşmanlar, arkadaşlar ve koruyucular olabilirler. Harika bir şey ◆ Benzersiz hikaye ve çok sayıda içerik! ◆ silahlar ve eserler sizi daha güçlü kılar! ◆ birçok hayvan ve görev! ◆ Skor tablolarındaki sıralamanıza göz atın.

Heyecan verici anlatıyı deneyimle kucaklayın.
Tüm hayvanlarını avlayarak ve evcilleştirerek ormanı savun.
Daha güçlü olmak için cephaneliğinizi geliştirin.
Oyun boyunca yeni görevler ve yaratıklar tanıtıldı.
Kendinizi liderlik tablosunda sıralayın.
Değerli bir hayvanı her izlediğinizde değerli yaratık kuyrukları kazanın.
Bu akademik makaleyle Wild Tamer hakkında daha fazla bilgi edinin.
Arka fon
Oynanış

# Nasıl indirilir ve kurulur Wild Tamer şık APK 2.43 [Ücretsiz satın alma][God Mode]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Wild Tamer modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Wild Tamer mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Wild Tamer indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Wild Tamer arayın.

# Tam Özellikler Wild Tamer şık APK 2.43 [Ücretsiz satın alma][God Mode]

// İndirme Bilgileri //

Boyut147.4MB
versiyon2.43
Sürüm Kodu85
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE ACCESS_WIFI_STATE AD_ID FOREGROUND_SERVICE WAKE_LOCK BILLING RECEIVE_BOOT_COMPLETED DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir.
Bir uygulamanın
sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i alır.:

Min Sdk23
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Wild Tamer şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Wild Tamer şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 41

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (41)

 • D

  @Anonim   2024-07-12 17:05:10

  Kimden:DZ   cihaz:23028RNCAG   OS:android 13
  NO is not working
 • A

  @Anonim   2024-07-05 20:26:21

  Kimden:AU   cihaz:2201116SG   OS:android 12
  no. bad
 • B

  @Anonim   2024-06-28 18:00:06

  Kimden:BR   cihaz:moto g(9) plus   OS:android 11
  não está indo para instalar
 • K

  @Anonim   2024-06-27 22:53:35

  Kimden:KH   cihaz:SM-A326K   OS:android 13
  it good ?.but can you make mod about wild tamer next age unlimited money please.
 • I

  @Anonim   2024-06-17 19:23:19

  Kimden:ID   cihaz:CPH1803   OS:android 8.1.0
  bagus
 • I

  @Anonim   2024-06-17 19:23:12

  Kimden:ID   cihaz:CPH1803   OS:android 8.1.0
  bagus
 • U

  @Anonim   2024-06-16 00:48:20

  Kimden:US   cihaz:M2006C3LG   OS:android 10
  no se me instala no lo instalen demora
 • U

  @Anonim   2024-06-14 18:55:45

  Kimden:US   cihaz:SM-M515F   OS:android 12
  rffdg
 • G

  @Anonim   2024-06-14 16:33:22

  Kimden:GB   cihaz:SM-A217F   OS:android 12
  good
 • U

  @Anonim   2024-06-13 21:25:51

  Kimden:US   cihaz:TECNO LC7   OS:android 11
  not working bruh
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Wild Tamer şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Wild Tamer

 • U

  @Anonim   2023-03-29 02:36:23

  Kimden:US   cihaz:ZTE ZTE Blade L210   OS:android 10
  make wild tamer next age mod please
 • B

  @Anonim   2023-03-10 22:25:31

  Kimden:BR   cihaz:motorola motorola one macro   OS:android 10
  não dá para jogar arrumem isso pela mor de Deus antigamente dava para jogar
 • U

  @Anonim   2023-02-20 01:53:06

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1606   OS:android 6.0.1
  add new mod of wild tamer:new age god mode unlimited money one-hit all
 • I

  @Anonim   2023-01-21 13:23:47

  Kimden:ID   cihaz:vivo vivo 1919   OS:android 12
  Unlock all premium beast. please add this mod because this very cool game
 • I

  @Anonim   2022-11-24 13:12:19

  Kimden:IN   cihaz:realme RMX3392   OS:android 12
  pleas I want wild tamer next age
 • I

  @Anonim   2022-10-27 20:23:30

  Kimden:IQ   cihaz:HMD Global Nokia 3.4   OS:android 12
  jdnfncbc cnc xx x jxncbcbcncidjdhdnfbfbfbdhdh to get a chance for a chance to get a good time and consideration and I will be in the same up to the same up to get a new one
 • U

  @Anonim   2022-10-23 11:04:02

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-J810M   OS:android 10
  tener todo desbloqueado menos los mundos porfavor
 • B

  @Anonim   2022-10-01 06:23:55

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto g(7) play   OS:android 10
  alguém por favor, poderia por gentileza, fazer um mod que funcione para esse jogo por favor
 • U

  @Anonim   2022-09-17 10:54:12

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A505G   OS:android 11
  hey make a mod about the new game of this the name is called wild tamer next age it has now animations please make a mod about it just PLEASE
 • U

  @Anonim   2022-09-17 04:46:06

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-S215DL   OS:android 11
  Not this game the second one called Wild Tamer: Next Age, I'd like this mod just transferred to that game please. ❤️
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Wild Tamer şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (42) Sürümler of Wild Tamer şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme