HappyMod › Games › Personalization › ZEDGE™ Wallpapers & Ringtones Mod
ZEDGE™ Wallpapers & Ringtones Mod

ZEDGE™ Wallpapers & Ringtones şık APK 7.54.2 [Kilitli][Ödül]

Güncelleme açık: 2023-01-28

ZEDGE™ Wallpapers & Ringtones şık değiştirilmiş bir versiyonudur ZEDGE™ Wallpapers & Ringtones tarafından geliştirildi Zedge. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: ZEDGE v7.54.2MOD APK (Abonelik, premium açıldı)... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz ZEDGE™ Wallpapers & Ringtones 8.0.4 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıZEDGE™ Wallpapers & Ringtones şık APK 7.54.2 [Kilitli][Ödül]
versiyon7.54.2
Güncelleme açık2023-01-28
Boyut40.78 MB
Mod BilgisiZEDGE v7.54.2MOD APK (Abonelik, premium açıldı)
geliştiriciZedge
KategoriPersonalization
Google Play'den edininZEDGE™ Wallpapers & Ringtones
Orijinal apk'yı indirinZEDGE™ Wallpapers & Ringtones (30.4 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
ZEDGE™ Wallpapers & Ringtones şık APK
Sandstorm: Meme Maker şık APK
Bağlantılar İndir:

ZEDGE™ Wallpapers & Ringtones şık APK 7.54.2 [Kilitli][Ödül]

Hızlı indirme (30.4 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (30.4 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler ZEDGE™ Wallpapers & Ringtones şık APK 7.54.2 [Kilitli][Ödül]

Özellik V1 Özellik:
Premium Kilidi Açılmış

Özellik V2 Özellik:
Premium Kilidi Açılmış

Özellik V3 Özellik:
Abonelik, premium açıldı

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Bu metin güncellemesiyle Zedge hakkında daha fazla bilgi edinin.

Duvar kağıdınızı değiştirmek ve cihazınızda yeni bir zil sesi ayarlamak istiyorsunuz, ancak mevcut özelleştirme sizin için yeterli değil mi? Zedge'yi deneyin. Bu kişiselleştirilmiş uygulama, bunların her ikisini de hızlı ve kolay bir şekilde değiştirmenize yardımcı olacaktır. Zedge, geliştiricisi tarafından geliştirilen mobil uygulamaya verilen bir isimdir. İlk olarak 2003 yılında hem iOS hem de Android işletim sistemleri için yayınlandı. Zedge, Google Play Us'ta en popüler uygulama ve her ay 30 milyondan fazla kullanıcı gibi birçok olağanüstü başarıya ulaştı.

# Zedge, kimliği belirsiz bir yiyecek veya içecek için bir kısaltmadır.

Kullanıcılar, Zedge uygulaması aracılığıyla duvar kağıdı resimleri, duvar kağıdı videoları, zil sesleri ve bildirim seslerini indirebilir. Bu kişisel dokunuşlar platform üzerinden bir telefonun görünümüne eklenebilir. Zedge, kullanıcıların telefonlarına belirli bir görünüm ekleyen içeriğe göz atmasına ve indirmesine olanak tanır. Zedge, cihaz için uygulama aracılığıyla indirilen medya dosyalarını ayarlamanıza olanak tanır. Örneğin, bir MP3 dosyası indirirken, uygulama onunla ne yapmak istediğinizi sorar. İletişim listesindeki bir kişi için zil sesi, bildirim sesi, alarm tonu, zil sesi olarak kullanmayı veya medya klasörüne kaydetmeyi seçebilirsiniz. Bu program, dosyaları manuel olarak taşımak zorunda kalmadan herhangi bir dosyayı belirli bir klasöre taşımayı kolaylaştırır.

# Çeşitli malzemelere sahip büyük bir multimedya dosya mağazası aşağıdakileri içerir.

Zedge, ücretsiz 10.000'den fazla duvar kağıdı ve 400.000'den fazla zil sesi sunuyor. Bu, veritabanlarında arama yaparken hoşunuza kolayca içerik bulabileceğiniz anlamına gelir. Ancak, kullanıcıların bu hizmeti kullanırken bazı endişeleri gidermek zorunda kalacaklar. Zedge, içeriğini bildirim sesleri, duvar kağıdı görüntüleri, zil sesleri ve video duvar kağıtları gibi kategorilere ayırır. Bu bilgiler uygulamanın sol kenar çubuğunda alfabetik olarak düzenlenmiştir. Arama çubuğundaki anahtar kelimeler, bir kategori seçerken belirli konuları bulmak için kullanılabilir. En popüler içerik ve öne çıkan konular bir liste kullanılarak bir sonraki ekranda görüntülenir. Örneğin, kış aylarında evcil hayvanlar, manzaralar veya aşk görülebilir. Zedge uygulamasını kullanırken, WiFi olarak da bilinen kablosuz bir ağ kullanmalısınız. Uygulamada resimler, sesler ve videolar da dahil olmak üzere yarım milyondan fazla içerik vardır. Bunları önceden yüklerseniz, bir mobil ağa bağlanırsanız veri kaybedersiniz. Kablosuz bir ağ kullanmak da size daha hızlı içerik yükleme ve daha hızlı indirmeler sağlar.

# Premium içerik, bir projeye önemli miktarda değer katar.

Zedge duvar kağıtları normalden daha yüksek kaliteli sanat eserleri ile birlikte gelir. Ayrıca diğer duvar kağıtlarından daha fazla premium içerik içerir. Zedge kullanıcıları duvar kağıdını ücretsiz olarak indirebilir - ancak önce bir reklam videosu izlemeleri gerekir.

# Duvar kağıtları ve başkalarıyla paylaşmak için zil sesleri.

Zedge uygulaması aracılığıyla zil seslerinizi, resimlerinizi, ses dosyalarınızı veya istediğiniz herhangi bir içeriğinizi toplulukla paylaşabilirsiniz. Uygulama aracılığıyla kullanıcılardan içerik indirebilirsiniz. Zedge'de yayınlamadan önce, bir hesap kaydetmeniz veya sosyal medya aracılığıyla oturum açmanız gerekir. Zedge'nin ana sayfası personeli tüm içeriği paylaşmadan önce kontrol eder. Yayınlamadan önce içeriğinizin uygun ve uygun şekilde düzenlendiğinden emin olun. Üye olarak oturum açtığında, Hearts Bırakma da diğer kullanıcıların içeriğine erişmenizi sağlar.

# Kişiselleştirerek telefonunuzun görünümünü değiştirin.

Dünyadaki neredeyse her insanın nereye gittikleri her yerde yanlarında taşıdıkları bir akıllı telefonu var. Telefonlarını hastaneden parka ve işlerine kadar her yerde kullanıyorlar. Akıllı telefonlar modern yaşamın önemli bir parçasıdır. Birinin cihazını özelleştirmek artık yaygın bir uygulamadır. İnsanlar kişisel standartlarını karşılayana kadar cihazlarına ince ayar yapmak için çok zaman harcıyorlar. Özelleştirme ihtiyaçlarınız için ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğu için Zedge adlı bu uygulama hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Duvar kağıtları, canlı duvar kağıtları, zil sesleri, bildirimler, oyunlar, simgeler, widget'lar, çıkartmalar ve daha fazlası vardır. Herkes kendi duvar kağıtlarını veya çıkartmalarını bu uygulamaya yükleyebilir ve bunları dünyayla paylaşabilir. 1 milyardan fazla kullanıcısı var ve genellikle uygulama satıcıları için ayda 1.000 $ gelir elde ediyor. Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bu uygulama hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıya bakın. Bu sitede yükleyebileceğiniz birçok şey var.

# Zedge'nin yedi tanımlayıcı özelliği var.

Bu uygulama çok çeşitli duvar kağıtları indirmenizi sağlar. Ayrıca, telefonunuzu özelleştirmek için başka birçok özelliği kullanabilirsiniz. Bunlar, bu uygulamayı kullanmayı düşünmeniz için yedi ana nedendir. Reklam her şey duvar kağıtlarına geliyor. Telefonunuzu bir duvar kağıdı ile özelleştirmek, kendiniz yapmanın en iyi yollarından biridir. Birçok kişi telefonları için belirli bir duvar kağıdı ile gitmeyi seçer. Temanızla eşleşen duvar kağıtları bulmanıza yardımcı olan Zedge adında bir uygulama var. Herhangi bir sorun olmadan kullanabileceğiniz çok sayıda tam HD ve 4K duvar kağıdı seçeneği vardır. Bu duvar kağıtlarını indirmek, uygulamada yer aldıkları düşünüldüğünde sorunsuz olmalıdır. Karanlık bir duvar kağıdı için birçok farklı seçenek var. Veya farklı görüntülerde sık sık bisiklet süren birini seçebilirsiniz. Bu web sitesinde kullanabileceğiniz birçok yaratıcı duvar kağıtları vardır. Geleneksel duvar kağıtları yerine insanlar canlı duvar kağıtları kullanıyor. Bunlar, herhangi bir ses veya şarkı olmadan döngü yapan ve arka planda görünmeyen videolardır. Zedge canlı duvar kağıtları, normal arka planlara düşük tüketim alternatifleri olacak şekilde tasarlanmıştır. Her stil ve tercih için birçok seçenek vardır, bu da onları herkes için ideal hale getirir. Bu canlı duvar kağıtları, telefonunuzun görünümünü özelleştirmenizi sağlayan birçok seçenekle birlikte gelir. Ayrıca farklı etkileri izlemek ve sağlamak için eğlencelidirler. Buradan seçim yapabileceğiniz birçok harika zil sesi var. İnsanlar ördekler ve daha fazlası gibi sesler arasından seçim yapabilirler. Ne ararsanız olun, burada bulabilirsiniz.

# ZEDGE™ Wallpapers & Ringtones şık APK 7.54.2 [Kilitli][Ödül] Özellik:

Zedge ™, cihazınızı kolayca özelleştirmek için ücretsiz duvar kağıtları, zil sesleri, uygulama simgeleri ve bildirim sesleri sunan bir Google Play En İyi 2015 uygulamasıdır. Zedge ™ 'de bulunan özellikler şunları içerir: • Yeni özellik: Favorilerinizi kişisel listelerde kaydedin ve Facebook Connect aracılığıyla bunlara erişin. Kişisel koleksiyonlar oluşturun, böylece eski telefonunuzdan yeni yılda yeni bir yere geçtiğinizde favorilerin tadını çıkarabilirsiniz! • Sevgililer Günü, Anneler Günü ve daha fazlası gibi tatil için özel seçimlerin yanı sıra müzik, spor, komedi, manzaralar ve daha fazlası gibi favoriler içeren kategoriler. Bireysel İletişim Zil Sesleri • Uygulamanın içinden hızlı bir şekilde duvar kağıtları ayarlayın • Uygulama simgeleri, telefonunuzun ana ekran kişiselleştirmesini tamamlayacak ve duvar kağıdınızı daha fazla kişiliğe iltifat edecektir • İndirmeden favoriler ekleyin - ve bir günlük oluşturduğunuzda Herhangi bir zamanda herhangi bir cihazdan kullanacak favorilerinizi kaydedebilirsiniz! LLPAPERS • En sevdiğiniz oyunları hızlı bir şekilde başlatmak için widget • En sevdiğiniz uygulamalar ve oyunlar için özel ana ekran simgelerini ayarlamak, karıştırıp eşleştirin - sıkıcı ve öngörülebilir, kim olduğunuzu söyleyen uygulama simgeleriyle değiştirin • Bir doğum günü veya yıldönümünden Sevgililer Günü ve Anneler Günü'ne kadar her durum için özel sınırlı sayıda Tatil Kişiselleştirmeleri.

Bu metin güncellemesiyle Zedge hakkında daha fazla bilgi edinin.
Zedge, kimliği belirsiz bir yiyecek veya içecek için bir kısaltmadır.
Çeşitli malzemelere sahip büyük bir multimedya dosya mağazası aşağıdakileri içerir.
Premium içerik, bir projeye önemli miktarda değer katar.
Duvar kağıtları ve başkalarıyla paylaşmak için zil sesleri.
Kişiselleştirerek telefonunuzun görünümünü değiştirin.
Zedge'nin yedi tanımlayıcı özelliği var.

# Nasıl indirilir ve kurulur ZEDGE™ Wallpapers & Ringtones şık APK 7.54.2 [Kilitli][Ödül]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan ZEDGE™ Wallpapers & Ringtones modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. ZEDGE™ Wallpapers & Ringtones mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den ZEDGE™ Wallpapers & Ringtones indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında ZEDGE™ Wallpapers & Ringtones arayın.

# Tam Özellikler ZEDGE™ Wallpapers & Ringtones şık APK 7.54.2 [Kilitli][Ödül]

// İndirme Bilgileri //

Boyut40.8MB
versiyon7.54.2
Sürüm Kodu75400200
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hi-IN hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru ru-RU si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinACCESS_NETWORK_STATE INTERNET READ_CONTACTS SET_WALLPAPER WRITE_CONTACTS WRITE_EXTERNAL_STORAGE WRITE_SETTINGS RECEIVE_BOOT_COMPLETED INSTALL_SHORTCUT AD_ID USE_CREDENTIALS ACCESS_COARSE_LOCATION ACCESS_WIFI_STATE POST_NOTIFICATIONS RECEIVE WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE BILLING READ_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların duvar kağıdını ayarlamasına izin verir.
Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.
Sistem önyüklemeyi bitirir.; bir uygulamanın başlatıcıda bir kısayol yüklemesine izin verir; uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.:

Kişiler:
Bir uygulamanın kullanıcının kişi verilerini okumasına izin verir.
Bir uygulamanın kullanıcının kişi verilerini yazmasına izin verir.
Depolama:
Bir uygulamanın harici depolama alanına yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama alanından okumasını sağlar.
Konum:
Bir uygulamanın yaklaşık konuma erişmesini sağlar.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Kullanıcı Özelliği Kamera Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazın geri bakan kamerasını kullanır.
Yalnızca öne bakan bir kameraya sahip cihazlar bu özelliği listelemeyin, bu nedenle android.hardware.camera.Yess'i kullanın.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, GPS konumu, ağ konumu veya hücre konumu gibi konumu belirlemek için cihazda bir veya daha fazla özellik kullanır.#Uygulama, cihazın portre veya peyzaj yönünü kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanır.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır:

.#:

// imza //

MD50EA9EA7BD967B60EFF29AB7746D8BFBC
imza2412F88AC73778C3D659D47A3112E27898F953B9
3B61C2A82AFF9F7652FFE0B04BE3C8F248B5E1AA7063F1A3846F0CF5C778628A
GeçerliSun Nov 01 11:49:08 CET 2020 until: Thu Oct 26 12:49:08 CEST 2045
Seri numarası47723c30

// Geliştirici //

ülkeİÇİNDE

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor ZEDGE™ Wallpapers & Ringtones şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın ZEDGE™ Wallpapers & Ringtones şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 45

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (45)

 • I

  @Anonim   2023-02-06 19:19:01

  Kimden:IN   cihaz:Redmi K20   OS:android 11
  not working... stupid AAP
 • U

  @Anonim   2023-01-30 03:04:52

  Kimden:US   cihaz:SM-A225F   OS:android 13
  i dosend work ai cannot buy this wallpaper fake mod
 • U

  @Anonim   2023-01-24 09:19:03

  Kimden:US   cihaz:SM-G986N   OS:android 13
  not working
 • G

  @Anonim   2023-01-12 02:06:11

  Kimden:GR   cihaz:SM-G965F   OS:android 10
  the best of the best of the best
 • U

  @Anonim   2023-01-09 09:36:09

  Kimden:US   cihaz:SM-A205G   OS:android 11
  ta wueno xd#yaoi# #xdd#
 • U

  @Anonim   2023-01-08 02:21:24

  Kimden:US   cihaz:SM-N986U   OS:android 13
  thanks, glad to get rid of all those ads!
 • I

  @Anonim   2023-01-06 08:55:13

  Kimden:IT   cihaz:Redmi Note 9S   OS:android 12
  bello, sbloccato bene
 • U

  @Anonim   2023-01-02 05:18:49

  Kimden:US   cihaz:SM-N985F   OS:android 13
  It's ok but not Premium...
 • U

  @Anonim   2022-12-29 11:28:16

  Kimden:US   cihaz:moto g stylus 5G   OS:android 12
  working fine 12\28\22
 • T

  @Anonim   2022-12-29 06:07:46

  Kimden:TR   cihaz:Redmi Note 9S   OS:android 12
  #HappyMod# kjjjjjjjjjjjjjjjj
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin ZEDGE™ Wallpapers & Ringtones şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler ZEDGE™ Wallpapers & Ringtones

 • U

  @Anonim   2022-12-31 18:23:29

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-N985F   OS:android 13
  Please, update to the latest MODed version without ADDs.
 • U

  @Anonim   2022-12-30 09:04:10

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A125U   OS:android 12
  can we get an opinion of unlimited zcoins please it will be awesome
 • G

  @Anonim   2022-08-09 11:56:07

  Kimden:GT   cihaz:HUAWEI FRL-L23   OS:android 10
  por favor traigan la nueva version 7.42.5 ya que n9 me permirte ingresar a la app porque no esta actualizada
 • G

  @Anonim   2022-08-08 08:15:53

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-N975F   OS:android 11
  downloading video wallpapers is hard...help me modify that part
 • F

  @Anonim   2022-07-21 18:53:16

  Kimden:FR   cihaz:Xiaomi M2010J19SY   OS:android 10
  lastest version please 7.40.3 with premium thanks.
 • B

  @Anonim   2022-07-06 11:09:45

  Kimden:BR   cihaz:motorola moto g(8) plus   OS:android 10
  poderia fazer um mod com Zedge coins ilimitadas, desbloquear o premium
 • G

  @Anonim   2022-03-30 23:09:06

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A202F   OS:android 11
  i would like to see a mod for unlimited/infinate credits
 • R

  @Anonim   2022-03-23 06:40:33

  Kimden:RO   cihaz:samsung SM-J530F   OS:android 9
  Ma numesc Florin am 12 ani si vreau sa meargă toate modurile
 • U

  @Anonim   2022-03-21 22:07:51

  Kimden:US   cihaz:HUAWEI RNE-L21   OS:android 8.0.0
  this app is useful for getting wallpapers and ringtones with high quality
 • B

  @Anonim   2022-03-16 05:54:35

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-G950F   OS:android 9
  Premium unlocked pls I need video wallpapers Tks
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

ZEDGE™ Wallpapers & Ringtones şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (97) Sürümler of ZEDGE™ Wallpapers & Ringtones şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler ZEDGE™ Wallpapers & Ringtones şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme