HappyMod › Games › Racing › Beach Buggy Racing Mod
Beach Buggy Racing Mod

Beach Buggy Racing şık APK 2023.09.06 [Ücretsiz satın alma]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2023-09-15

Beach Buggy Racing şık değiştirilmiş bir versiyonudur Beach Buggy Racing tarafından geliştirildi Vector Unit. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Beach Buggy Racing 2023.09.06 Mod Free purchases... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Beach Buggy Racing 2023.09.06 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıBeach Buggy Racing şık APK 2023.09.06 [Ücretsiz satın alma]
versiyon2023.09.06
Güncelleme açık2023-09-15
Boyut92.82 MB
Mod BilgisiBeach Buggy Racing 2023.09.06 Mod Free purchases
geliştiriciVector Unit
Ringtone İndirFunny Ringtone
KategoriRacing
Google Play'den edininBeach Buggy Racing
Orijinal apk'yı indirinBeach Buggy Racing (84.47 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Beach Buggy Racing şık APK
Beach Buggy Racing 2 şık APK
Riptide GP: Renegade şık APK
Beach Buggy Blitz şık APK
Riptide GP2 şık APK
MouseBot şık APK
Shine Runner şık APK
Riptide GP şık APK
Shine Runner şık APK
Bağlantılar İndir:

Beach Buggy Racing şık APK 2023.09.06 [Ücretsiz satın alma]

Hızlı indirme (84.47 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (84.47 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Funny Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Beach Buggy Racing şık APK 2023.09.06 [Ücretsiz satın alma]

Video Doğrulandı

Beach Buggy Racing 2023.09.06 Mod Free purchases

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Zor yarışları kişinin genel deneyimine dönüştürmek.

Oyuncular sürüş yaparak bir yarış kazanabilir veya stratejileri olan diğer yarışçılar için zorlaştırabilirler. Buna ek olarak, oyuncular plaj arabası yarışlarındaki güzel yerlere hayran kalabilirler. Her bir konumun görselleri farklı bir tarzda oluşturulduğunda, bu yarış etkinliğinin göz ardı edilmesi imkansızdır. Plajlardan şehir sokaklarına kadar, her yerde yarışçıyı çeken benzersiz grafiklere sahiptir. Bu standart bir yarış pisti değildir; Birden fazla özelliğe sahip bir demiryolu geçişi olabilir. Bu yarış oyununda, oyuncuların çok erişilebilir oldukları için araba kontrollerini nasıl çalıştıracaklarını hızlı bir şekilde öğrenmeleri gerekiyor. Çoğu oyuncu diğer yarışçılara karşı yarışacak ve rakiplerini tutarak önlerini çekmeye çalışacak. Ayrıca, yarış ortamı standart bir kurs değildir - bunun yerine, oyuncuların gezinmesi gereken birçok engel içerir. Kazanmak için, oyuncular bu engelleri kimseden önce halletmelidir.

# Farklı zorluklarla yarış.

Beach Buggy yarış oyununda yarışırken, katılımcılar yarış hakkında benzersiz fikirler alırlar. Bunlar, bu eşsiz deneyimi oluşturan birçok farklı faktörden gelir. Bu faktörlerden ilki pistte alınan öğelerdir. Bir öğe alırken, bir soru işareti kapalı daire olarak görünecektir. Mevcut seviyenizi ilerletmek için bu öğeleri ne zaman kullanacağınızı belirlersiniz. Bu oyun, diğer oyuncuların karakteri kullanmasını veya desteklemesini zorlaştırmak gibi birincil işlevlere sahip öğeler içerir. Bu öğelerin özel kullanımları arasında diğer oyunculardan gelen saldırılara karşı koruma sağlamak yer alır. Bazı savaş manevraları diğer savaşçıları etkiler, hareketlerini yavaşlatır veya onlara komuta etmeyi zorlaştırır. Bu, zaten dinamik bir savaşa ekstra bir heyecan katıyor. Bu oyunu oynarken, çalışma hızınızı azaltan yakındaki engellere odaklanmalısınız. Ayrıca, zihninizi heyecanlandırmak için diğer patronlarla rekabet etmelisiniz. Oyun aynı kalsa da, rakiplerinizden önce bitiş çizgisine yarışmalısınız. Rakibinizin gelen saldırılarına sürekli dikkat edin ve çevrenize dikkat edin. Bir şey vurursanız, hareketiniz hemen yavaşlar.

# Yükselterek savunmayı daha da geliştirin.

Beach Buggy yarışlarında zor durumlarla uğraşırken birçok yükseltmeyi düşünün. Bu yükseltmeler her seviyede kazanılan parayı almanızı gerektirir. Bu yükseltmelerin dikkate alınması zor koşulların üstesinden gelmenin anahtarıdır. Otomobillerin savaş yerleşimlerini belirleyen istatistikleri var. Ayrıca, otomobiller güç verimliliğini yükselterek elemanların etkinliğini artırabilir. Dikkate değer bir gerçek, sürmek için ek karakterlerin seçilebileceğidir; Bu, yeteneklerini ve sürüş içgüdülerini değiştirmeye devam ediyor. Bir karakter oluştururken, istediğiniz zaman kullanabileceğiniz belirli bir beceri seçmelisiniz. Ayrıca, seçtiğiniz beceri sınırlı bir süre kullanılabilir. Bu nedenle, oyun tarzınıza en uygun bir karakter seçmeniz gerekir - bu size bazı durumlarda bir avantaj sağlayacaktır.

# Bu konuda yazarak Beach Buggy yarış oyununu tanıtın.

Oyun, orijinal sürümünde gelişmiş grafikler, oyun ve diğer birçok özellik sunuyor. Bu oyunun tadını çıkarıyorum çünkü çok eğleniyor ve insanları arkadaşlarla oynamaya teşvik ediyor. Ayrıca, insanların oyunu herhangi bir zamanda ve yerde oynama yeteneği sunarak güzel anılar yaratmalarına yardımcı olur. Bu oyunun önceki taksiti, Beach Buggy Blitz sayesinde 30 milyondan fazla indirme yaptı. Bir sonraki sürümü kontrol etmek ister misiniz?

# Tüm ırklardan hiçbiri bununla karşılaştırılamaz.

Diğer yarışçıları almak bu yarış oyununun ana hedefidir. Oyun, Asfalt veya Grid Autosport gibi diğer yarış oyunlarıyla aynı mekaniği paylaşıyor. Kim olursanız olun, ne yaparsanız yapın ya da üzerinde olursanız olun, asıl amaç herkesten daha hızlı bir varış noktasına yarışmaktır. Nihai sürüş becerileri oyun boyunca elde edilebilir. Trafik düzenlemelerine saygı duymadan, gaza basarak ve ilerleyerek oyuncuların küçük detaylar hakkında endişelenmeleri gerekmez. Bu alışılmadık oyun farklı bir önermeye sahiptir. Yarış sporcuları arasında bir yarışma değil; Oyuncuların daha önce hiç görmedikleri arabalarda canavarlara yarıştığı canavar yarışı. Bu araçlar, roketleri başlatma yeteneği, vitesleri anında değiştirme gücü veya düşmanlarını rahatsız etme yeteneği gibi özel yeteneklere sahiptir. Kullanıcılar, ilk sırada bitirici olarak Beach Buggy Racing'i tamamlamak için stratejik olarak kullanmalıdır. Kazandıktan sonra biraz para kazandıktan sonra ek araçların ve güçlendirmelerin kilidini açmak kolaydır. Ancak, para kazanmak kolay bir kısımdır; Aslında Buggy Beach Racing'in patronunun üstesinden gelmek, kontrol pedinizle gerçek dükkanlık gerektirecektir. İlk patronla yüzleşirken, yaprakları ilerlemenizi yaymasına ve engellemesine yardımcı olur. Arabanızı ek fonlarla yükseltmek için önceki seviyelere dönmenizi tavsiye ederim.

# Bir kişi nasıl hüküm sürüyor?

Oyunun kontrol sistemini anlamak ve kullanmak çok kolaydır. Oyun ayarlarını, dokunmatik ekran eğimi veya basma düğmeleri gibi kontrol stilini değiştirecek şekilde kolayca ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, oyunun ayarları alanındaki oyun kontrol sistemini değiştirebilirsiniz.

# Bir yarıştaki diğer yarışçılarla rekabet edin.

TV, akıllı telefon veya tablet üzerinden daha fazla üç oyuncuya bağlanabilir ve bağlı bir ekranda yarışabilirsiniz. Bu oyun özelliğin kilidini açmak için ödeme gerektirse de, arkadaşlarınızla oyuncular için keyifli anlar sunar.

# Dünyada birçok ırk var.

Beach Buggy Racing'de, plaj, bataklıklar ve dinozor ormanı gibi birçok farklı yeri keşfedersiniz. Bu oyunda her biri benzersiz bir ortama sahip 12 yarış var. Her birinin bakılması güzel olan gerçekçi detayları ve renkleri vardır. 3D grafikler, görüntü deneyiminizi daha net hale getirmenize yardımcı olur.

# Beach Buggy Racing şık APK 2023.09.06 [Ücretsiz satın alma] Özellik:Root Needed?: No

License Needed?: No

Mod info:
 • 1.Unlimited amount of coins, gems and tickets
 • 2.All cars are bought, upgraded to the max
 • 3.All drivers are unlocked
 • 4.All Bonuses Unlocked

 • Install Steps:
  1) Download APK files on happymod.com.
  2.) Install and Enjoy.

  Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.  Off-road kart yarışı kargaşasının aksiyon dolu, sürprizlerle dolu dünyasına adım atın. Her biri benzersiz kişiliklere ve özel yeteneklere sahip rakip sürücülerden oluşan bir alanda yarışın. Dodgeball Frenzy, Fireball ve Oil Slick gibi çılgın güçlendiricilerden oluşan bir koleksiyon oluşturun. Kum arabalarından canavar kamyonlara kadar çeşitli arabaların kilidini açın ve yükseltin. 6 farklı oyun modunda, 15 yaratıcı 3D yarış pistinde, ciddi bir yol öfkesine sahip tropikal seven rakiplere karşı becerilerinizi test edin! Bu, dünya çapında 30 Milyondan fazla oyuncuya sahip ücretsiz sürüş oyunu Beach Buggy Blitz'in resmi devamıdır. Hızlı, öfkeli, eğlenceli ve ÜCRETSİZ Beach Buggy Racing, her yaşa uygun bir kart yarışı ada macerasıdır. • • OYUN ÖZELLİKLERİ HEYECAN VERİCİ KART YARIŞI AKSİYONU Bitiş çizgisine giden yolda savaşmak için sürüş becerilerinizi ve yaratıcı güçlendiriciler koleksiyonunu kullanın. Bu sadece harika görünümlü bir 3D yarış oyunu değil, aynı zamanda muhteşem fizik tabanlı oynanışa sahip destansı bir savaş! ÖZELLEŞTİRİLECEK HARİKA ARABALAR Canavar kamyonlardan güçlü arabalara ve ay gezicilerine kadar benzersiz arabalarla dolu bir garajı toplamak ve geliştirmek için kazançlarınızı kullanın! TONLARCA İNANILMAZ GÜÇBeach Buggy Racing, 25'ten fazla benzersiz Güçlendirmeyle diğer kart yarışçılarını eziyor ... ve daha fazla Güçlendirme geliyor! 15 MUHTEŞEM YARIŞ PİSTLERİ Dinozorlarla dolu ormanları, lav kusan volkanları, güzel plajları ve gizemli bataklıkları keşfedin. Her benzersiz yarış pisti gizli kısayollar ve sürprizlerle doludur. YARIŞÇILARDAN BİR TAKIM TOPLA Oynamak için her biri ışınlanma, yanan ateş yolları ve kafa karışıklığı büyüleri gibi benzersiz özel güçlere sahip sürücülerden oluşan bir ekip oluşturun. BÖLÜNMÜŞ EKRAN ÇOK OYUNCULU Android TV'de veya TV'ye bağlı telefon veya tablette en fazla 4 arkadaşınızla omuz omuza yarışın. (Uygulama İçi Satın Alma gerektirir) GOOGLE PLAY OYUN HİZMETLERİ Arkadaşlarınızla Skor Tablolarında yarışın, Başarılar kazanın, oyununuzu buluta yedekleyin ve birden fazla cihazın Google hesabınızla senkronize olmasını sağlayın. İSTEDİĞİNİZ ŞEKİLDE OYNAYIN Eğimli direksiyon arasında sorunsuz geçiş yapın, dokunun. -ekran ve USB/Bluetooth oyun kumandası. Oyun deneyiminizi optimize etmek için 3D grafik ayarlarını özelleştirin.• • MÜŞTERİ DESTEĞİ Oyunu çalıştırırken bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen bize [email protected] adresinden e-posta gönderin. Kullandığınız cihazı, Android işletim sistemi sürümünü ve sorununuzun ayrıntılı bir açıklamasını eklediğinizden emin olun. Bir satın alma sorununu çözemezsek, size geri ödeme yapacağımızı GARANTİ EDİYORUZ. Ancak sorununuzu bir incelemede bırakırsanız size yardımcı olamayız. En yaygın sorunlarla ilgili hızlı destek için lütfen şu adresi ziyaret edin: www.vectorunit.com/support• • DAHA FAZLA BİLGİ • • Güncellemeleri ilk öğrenen siz olun, özel indirin görüntüler ve geliştiricilerle etkileşime geçin! Bizi www.vectorunit.com/+ adresinden Google+'da takip edin Bizi www.facebook.com/VectorUnit adresinden Facebook'ta beğenin Bizi Twitter'da @vectorunit üzerinden takip edin. www.vectorunit.com adresindeki web sayfamızı ziyaret edin

  Zor yarışları kişinin genel deneyimine dönüştürmek.
  Farklı zorluklarla yarış.
  Yükselterek savunmayı daha da geliştirin.
  Bu konuda yazarak Beach Buggy yarış oyununu tanıtın.
  Tüm ırklardan hiçbiri bununla karşılaştırılamaz.
  Bir kişi nasıl hüküm sürüyor?
  Bir yarıştaki diğer yarışçılarla rekabet edin.
  Dünyada birçok ırk var.

  # Nasıl indirilir ve kurulur Beach Buggy Racing şık APK 2023.09.06 [Ücretsiz satın alma]?

  // Seçenek A //

  HappyMod.com'dan Beach Buggy Racing modunu indirmek için.
  "Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
  1. Beach Buggy Racing mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
  2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
  3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
  4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

  // Seçenek B //

  HappyMod APP'den Beach Buggy Racing indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
  1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
  2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
  3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
  4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
  5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
  6. HappyMod Uygulamasında Beach Buggy Racing arayın.

  # Tam Özellikler Beach Buggy Racing şık APK 2023.09.06 [Ücretsiz satın alma]

  // İndirme Bilgileri //

  Boyut92.8MB
  versiyon2023.09.06
  Sürüm Kodu175
  Langru uk

  Daha...[+]

  // İşletim Sistemleri //

  izinINTERNET BLUETOOTH BLUETOOTH_CONNECT ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE CHECK_LICENSE BILLING BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE WAKE_LOCK BIND_APPHUB_SERVICE FOREGROUND_SERVICE
  İzin Metni DİĞER:
  DİĞER:
  Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
  Uygulamaların eşleştirilmiş bluetooth cihazlarına bağlanmasına izin verir.
  Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
  Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
  İşlemcinin uyku moduna geçmesini engellemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir
  veya ekranın karartılmasından dolayı.:

  Min Sdk21
  Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
  Hedef SDK33
  Hedef SDK Txt33
  Çok pencereNo
  Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
  işlemciarm64-v8a
  Açık Gl Int0
  Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
  yoğunlukları160, 240, 320, 480, 640, 65534

  // Kullanıcı Özellikleri //

  Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
  Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
  Kullanıcı Özelliği Medya yazılımı özellikleri:
  Uygulama, televizyon gibi geniş bir ekranda görüntülenmek üzere tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü sunar.
  Kullanıcı Özelliği diğer.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

  // imza //

  MD5D936B8959321139FF8A164DF8D2A300F
  imza0950D61DF8FD5B0A78E0095EF6519A5783BDBD44
  B4F5373F29C0CA39C7FEF118B89CF0748CFF9853EEC27B5796C9566A81F3F23F
  GeçerliThu Sep 20 21:35:00 CEST 2018 until: Wed Nov 11 20:35:00 CET 2048
  Seri numarası70d51034

  // Geliştirici //

  Geliştirici5play.ru
  organizasyon5play.ru";i:5;s:31:"Issuer: CN=5play.ru

  # Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Beach Buggy Racing şık APK

  Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

  • Kullanıcı Yorumları
  • Kullanıcı istekleri

  Şunun için inceleme yazın Beach Buggy Racing şık APK

  Oy verin:

  Ortalama puan dışında 50

  Bir inceleme gönderin

  Kullanıcı Yorumları (50)

  • I

   @Anonim   2023-09-23 13:26:23

   Kimden:ID   cihaz:M2006C3LG   OS:android 10
   game ini sangat keren saya suka memainkan nya banyak mobil dan penantang
  • I

   @Anonim   2023-09-22 12:39:52

   Kimden:ID   cihaz:SM-A205F   OS:android 11
   FAKE IS NOT REAL FAKEEE
  • U

   @Anonim   2023-09-22 09:11:07

   Kimden:US   cihaz:vivo 1801   OS:android 8.1.0
   cheat cheat cheat cheat chet cheat cheat cheat cheat cheat cheat cheat cheat cheat
  • C

   @Anonim   2023-09-22 08:50:05

   Kimden:CO   cihaz:moto g(7) play   OS:android 10
   muy bien me encantó el juego si funciona y la AP es buena la recomiendo
  • U

   @Anonim   2023-09-22 08:31:44

   Kimden:US   cihaz:SM-A107M   OS:android 11
   no se instala muy mal juego
  • U

   @Anonim   2023-09-22 03:07:21

   Kimden:US   cihaz:moto e20   OS:android 11
   porfavor arreglenlo no Seme descarga
  • U

   @Anonim   2023-09-22 00:57:25

   Kimden:US   cihaz:SM-A107F   OS:android 9
   1
  • U

   @Anonim   2023-09-21 17:25:55

   Kimden:US   cihaz:vivo 1819   OS:android 9
   boboboboobboboboobobobobobobo
  • M

   @Anonim   2023-09-21 00:39:03

   Kimden:MX   cihaz:CPH2083   OS:android 9
   no cumple con lo que dice en la ft
  • I

   @Anonim   2023-09-19 21:25:46

   Kimden:ID   cihaz:V2043   OS:android 11
   oke ck yang yang yang UC
  • Daha...[+]

  En son sürümünü isteyin Beach Buggy Racing şık

  Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
  Bir istek gönderin

  Şununla ilgili son istekler Beach Buggy Racing

  • I

   @Anonim   2023-05-07 14:01:06

   Kimden:IN   cihaz:Xiaomi Redmi 8A Dual   OS:android 10
   The mod is not coming to this Game please let me play with it
  • P

   @Anonim   2023-04-05 11:39:43

   Kimden:PH   cihaz:samsung SM-A115F   OS:android 12
   can u help me to cheat i faild not found plsss help me plsss help me ibwant to cheat now i need max level all my car and take all car and characters
  • A

   @Anonim   2023-03-29 15:14:11

   Kimden:AU   cihaz:OPPO CPH1909   OS:android 8.1.0
   unlimited money
  • U

   @Anonim   2023-03-25 05:58:27

   Kimden:US   cihaz:samsung SM-A715F   OS:android 11
   dinero infinito muco dinero niveles desbloqueados
  • B

   @Anonim   2023-03-23 08:31:27

   Kimden:BR   cihaz:LGE LM-X210   OS:android 7.1.2
   hcxnsjhsfshnsndxxbnsnjsjjdjsjssejeeejeyttgzhvskssjsjjsjwk
  • F

   @Anonim   2023-03-21 20:05:52

   Kimden:FR   cihaz:STARLIGHT VENUS_PLUS   OS:android 10
   جواهر غير مخدومة وأموال كثيرة ومعززات فتح جميع الشخصيات و المركبات جهزة الجواههر بقدر999999999999999989999999999999999999999999999999999999999999958673755646765734864676855666666669988855444555555555569555745555657565
  • P

   @Anonim   2023-03-16 11:41:22

   Kimden:PH   cihaz:samsung SM-A205F   OS:android 11
   unlimited money,buy all cars,remove all adds,buy all colors and design
  • U

   @Anonim   2023-03-15 04:59:17

   Kimden:US   cihaz:samsung SM-J400M   OS:android 8.0.0
   No puedo hacer una vez que el profe se le en Fermi
  • B

   @Anonim   2023-03-11 23:55:20

   Kimden:BR   cihaz:samsung SM-J260MU   OS:android 8.1.0
   pessimo ruim pra caralho tomar no cu filho da puta buceta
  • C

   @Anonim   2023-03-01 13:03:30

   Kimden:CO   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO BD2d   OS:android 11
   aplicación de mierda no sirve para nd yevo casi de una hora y no e sido capas de jakear un pinche fuego para que asen una aplicación así para que si ni va a servir e intentado muchos juegos y ninguno da arregle esto porfavor o si no borren está aplicación que no sirve
  • Daha...[+]

  Logo

  HappyMod

  En iyi mod indirici
  %100 çalışan modlar için.

  Beach Buggy Racing şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

  Diğer Sürümler

  Bulundu (26) Sürümler of Beach Buggy Racing şık

  İlgili Modlar

  İndiren kişiler Beach Buggy Racing şık ayrıca beğen...

  %100 çalışan modlar + süper hızlı indirme