HappyMod › Games › Strategy › Hücre Genişleme Savaşları Mod
Hücre Genişleme Savaşları Mod

Hücre Genişleme Savaşları şık APK 1.1.8 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2023-03-19

Hücre Genişleme Savaşları şık değiştirilmiş bir versiyonudur Hücre Genişleme Savaşları tarafından geliştirildi Mobirix. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Cell Expansion Wars Mod 1.1.8... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Hücre Genişleme Savaşları 1.1.8 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıHücre Genişleme Savaşları şık APK 1.1.8 [Sınırsız para]
versiyon1.1.8
Güncelleme açık2023-03-19
Boyut27.14 MB
Mod BilgisiCell Expansion Wars Mod 1.1.8
geliştiriciMobirix
KategoriStrategy
Google Play'den edininHücre Genişleme Savaşları
Orijinal apk'yı indirinHücre Genişleme Savaşları (27 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
World Soccer League şık APK
Fishing Hook şık APK
Fishing Championship şık APK
Air Hockey Challenge şık APK
Tower Defense King şık APK
Kingdom Wars şık APK
Snakes & Ladders King şık APK
Bricks Breaker Quest şık APK
Zombie Hunter King şık APK
SNOW BROS. classic şık APK
Tank Block Blast şık APK
Fishing Hook Bass Tournament şık APK
Zombie Fire şık APK
Commander Battle şık APK
World Basketball King şık APK
One Finger Death Punch şık APK
Grow Kingdom şık APK
Grow Merge Monsters şık APK
Difference Find King şık APK
Royal Defense King şık APK
Bağlantılar İndir:

Hücre Genişleme Savaşları şık APK 1.1.8 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (27 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (27 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Hücre Genişleme Savaşları şık APK 1.1.8 [Sınırsız para]

Cell Expansion Wars Mod 1.1.8

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Benzersiz fikirler ve ilgi çekici oyun maksimum efektler yaratır.

Hücre Genişleme Savaşları'nın oynanışı hem taktiksel hem de stratejik. Oyuncunun zor durumlar altında ordularındaki hücreleri etkili bir şekilde nasıl kullanacağını anlamasını gerektirir. Oyunun kazanma oranı, kullanılan hücre kombinasyonlarının sayısına göre değişir. Bu, oyuncunun daha zor senaryolarla nasıl savaştığını etkiler - farklı hücreleri birbirine bağlamak, hücrelerinin veya konumlarının nerede bulunursa olursa olsun gücü en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olabilir. Her hücre, oyuncuların birleştirirken dikkate almaları gereken özel rollere sahiptir.

# Durumları hücrelerin uygun yönlendirmesi yoluyla değiştirin.

Haritadaki her hücrenin kendisine atanmış bir renk vardır. Oyun başladığında, oyuncu her zaman belirli bir yönde bulunur ve rakiplere saldırmaya başlamalıdır. Düşmanları kazanmak veya yenmek için oyuncuların kontrol altında daha fazla hücre olması gerekir; Bu nedenle, mümkünse yollar oluşturmak veya her hücrenin durumunu tanımlamak önemlidir. Hücreleri birbirine bağlayarak, oyuncular daha büyük popülasyonlarla zorlukları kolaylaştıran ek güçlerden yararlanabilirler.

# Savunma veya saldırı, savaştaki en büyük faydayı bahşiş.

Hücre Genişleme Savaşları, oyuncuların seçim yapabileceği birçok farklı oyun modu ekler. Bu ek oyun seçenekleri, oyuncuların daha benzersiz zorluklar sağlayarak stratejik ve taktik becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Her savaş otomatik olarak hesaplanmış bir şekilde saldıran düşman hücrelerle başlar. Oyuncular büyük gruplar oluşturarak ve oranları yavaş yavaş onların lehine tersine çevirerek kendilerini savunmalıdır. Her savaşta birçok öngörülemeyen olay ortaya çıkabilir; Bu nedenle, oyuncunun yaptığı her plan asla sınırlı değildir veya caydırılmaz.

# Herhangi bir rakip, tek bir haritada koordineli bir çaba ile yenilebilir.

Hücreleri birbirine bağlama son puanı değiştirir. Bazı taktik ortamlarda, oyuncular rakipleriyle mücadele etmek için hücreler arasındaki değerleri kaydırabilir veya hatta oyuncuların sömürmesi için saldırgan ve savunmacı bir kurulum oluşturabilirler. Savaş derecesi ne kadar yüksek olursa, oyuncular kariyerleri boyunca hızlı ve kusursuz bir şekilde birden fazla aşamayı ele aldıklarında o kadar iyi performans gösterirler. Ayrıca, her seviye ile uğraşırken hücreleri birbirine bağlama puanları arttırır.

# Zor savaşlarda hızlı kazanç elde etmek için özel ürünler kullanın.

Hücre Genişleme Savaşları Trump kartları her savaşa ekstra güç katar. Oyuncuların akıllıca kullanmaları gerekir, çünkü sadece sınırlı sayıda kart verilir. Bu ek ürünler birçok farklı kullanım sunar ve oyuncunun oyunu oynarken yavaş yavaş kilidini açar. Ayrıca çok kullanışlı ve eğlenceli ve hatta oyuncuların her savaşı kazanmasına bile yardımcı olabilirler.

# Dünya çapındaki diğer oyunculara karşı rekabet etmek, oyuncuların dünyaya meydan okumasına yardımcı olur.

Oyuncular için engeller yaratmak, onlara dolaylı olarak meydan okumanın iyi bir yoludur. Her maçı tamamladıktan sonra, oyuncuların kayıtları kaydedilir ve stratejiler uygulanmadan önce gözden geçirilebilir. Bu, oyuncuların harekete geçmeden önce bir sonraki hamlelerini araştırıp analiz ederek puanlarını artırmalarını sağlar. Bu strateji oyunu düzenli olarak güncelleyerek oyuncuları, dahil olan herkes için eğlenceli bir deneyim sunarken birbirleriyle zorlukları üstlenmeye teşvik eder. Hücre genişletme savaşları tarafından sağlanan yeni oyun, oyuncuların kendilerini yeni deneyimlere daldırmasını kolaylaştırıyor. Bununla birlikte, oyun tarafından yapılan her eylem oyuncu için önemli sonuçlar yaratır - ancak diğer oyunculara da bir meydan okuma sunar.

# Oyunun bazı özellikleri arasında bir harita, bir görev izleyici ve çevrimiçi liderlik tabloları bulunmaktadır.

Oyunun benzersiz stratejisi oyunu, her durumu kazanmak için sayıları manipüle eden oyunculara sahiptir. Yakındaki düşmanları fethetin ve sinerjistik hücre gruplarıyla boyutunuzu artırın. Diğer hücrelerle iletişim kurarak imparatorluğunuzu genişletin. Düşmanlarla mücadele veya vücudu zarardan korumak için hücreleri esnek bir şekilde bağlayın. İnanılmaz yeni stratejiler oluşturmak ve komik gerçek zamanlı kombinasyonları kullanarak düşmanları yenmek için bonus öğeleri kullanın. Daha fazla puan ve daha büyük ödüller kazanmak için skorbordu dolaylı zorluklarla doldurun.

# Hücre genişleme savaşlarını uygun bir girişle tanımlayın.

Cep telefonu oyunu geliştiricisi Mobirix, milyonlarca insan tarafından sevilen popüler ürünler yarattı. Bu, milyonlarca insanın zaten oynadığı en yeni oyunları olan Cell Genişleme Savaşlarının pazarlanmasına yol açtı. Hücre genişleme savaşlarında, katılımcılar küçük bir hücre dünyasında birbirleriyle rekabet ederler. Bu oyun soyutlanmış bir hücre dünyasında gerçekleşir, ancak katılımcılar hala daha güçlü rakipler tarafından avlanma ve yenme riski altındadır.

# Oynanış

Hücre Genişleme Wars'ın oyununun rekabetçi doğası basit öncülünden geliyor. Oyun başladığında, ekrandaki her hücre mavi bir renk üretir. Ardından, oyuncular dokunaçlar oluşturmak ve düşmanları yenmek için kaydırma yoluyla bağlanırlar. Bir dokunaç bir düşman hücresiyle başarılı bir şekilde bağlandığında, ana hücresi kız hücrelerine saldırmasını söyler. Düşman sağlığı, hücreyi yakalayıp kendinize birleştirene kadar düşmeye devam eder. Hücrelerinizin sağlık seviyeleri, ölmeden önce ne kadar hasar verebileceğinizi belirler. Daha düşük sağlık seviyesine sahip bir hücre hasar görür veya saldırıya uğrarsa, saldırganın sağlığı 1 ila 1 oranında azalır. Bir taraf tüm sağlığını kaybettiğinde, savaş yenilgiyle biter. Hücre genişletme savaşları, kazanmak için yaratıcı düşünceyi gerektirir. Yüksek sağlık noktalarına sahip bir rakiple savaşmadan önce büyük bir hücre ağı geliştirmeniz gerekir. Ordunuzu oluştururken daima temel birimlerle başlayın. Ardından, sağlık yararlarıyla savunma duvarı oluşturmak için zayıf hücreleri birbirine bağlayın. Bunu yapmak, tüm dövüşleri kolayca fethetmenize yardımcı olacaktır.

# İşte bilmeniz gereken bazı yararlı kaynaklar.

Hücreleri yenmenin daha etkili bir yolu için, normal olanların yanında daha düşük sağlık hücreleri kullanın. Başka bir ipucu, kaybedebileceğinizi hissettiğinizde, sağlığınızı beklemek ve bir sonraki saldırıya daha iyi hazırlanmak için dokunaçları kesebilirsiniz.

# Hücre Genişleme Savaşları şık APK 1.1.8 [Sınırsız para] Özellik:

En basit kontrolle, oyuncular çeşitli stratejiler uygulayabilir (Saldırı, Savunma, İyileştirme). Hücrelerinizi düşman saldırılarına karşı savunun, ardından düşman hücrelerinin kontrolünü ele geçirmek için karşı saldırı yapın.[Özellikler]- Kolay kontroller- Hücreleri çoğaltarak, Oyuncular daha fazla uzayabilir. dokunaçlar.- Saldıran hücreler, düşmanlara daha fazla hasar verebilir.- Savunma hücreleri, müttefik hücrelerinin sağlığını geri kazanabilir.- Oyunculara yardımcı olan çeşitli destekleyici öğeler- Çeşitli ve benzersiz mini oyunlar.- 16 dil desteklenir.- Başarı ve liderlik tablosu desteklenir.- Tablet PC cihazları desteklenir.

Benzersiz fikirler ve ilgi çekici oyun maksimum efektler yaratır.
Durumları hücrelerin uygun yönlendirmesi yoluyla değiştirin.
Savunma veya saldırı, savaştaki en büyük faydayı bahşiş.
Herhangi bir rakip, tek bir haritada koordineli bir çaba ile yenilebilir.
Zor savaşlarda hızlı kazanç elde etmek için özel ürünler kullanın.
Dünya çapındaki diğer oyunculara karşı rekabet etmek, oyuncuların dünyaya meydan okumasına yardımcı olur.
Oyunun bazı özellikleri arasında bir harita, bir görev izleyici ve çevrimiçi liderlik tabloları bulunmaktadır.
Hücre genişleme savaşlarını uygun bir girişle tanımlayın.
Oynanış
İşte bilmeniz gereken bazı yararlı kaynaklar.

# Nasıl indirilir ve kurulur Hücre Genişleme Savaşları şık APK 1.1.8 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Cell Expansion Wars modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Cell Expansion Wars mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Cell Expansion Wars indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Cell Expansion Wars arayın.

# Tam Özellikler Hücre Genişleme Savaşları şık APK 1.1.8 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut27.1MB
versiyon1.1.8
Sürüm Kodu20220921
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE AD_ID VIBRATE WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE BILLING
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.Vibratöre erişime izin verir.İşlemcinin uyumasını veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.Bir uygulamanın ACTION_BOOT_COMPLETED yani ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.
sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanır.:

Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları160, 240, 320, 480, 640

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#:

// imza //

MD5646D852E31272E772FE24985BE2033C9
imza1CC63A91D447918EEA7E38042C54E6068DCAEAE3
358020B0ED9D910C3EB4E03E261EB340604833F8BDC75E236D965E80E63A56DE
GeçerliFri Dec 24 05:00:59 CET 2021 until: Tue Dec 18 05:00:59 CET 2046
Seri numarası146ca459

// Geliştirici //

GeliştiriciAnh Pham
OUAPKMODY
organizasyonAPKMODY
yerelBeasley
ülkeTeksas
şehirTeksas

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Hücre Genişleme Savaşları şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Hücre Genişleme Savaşları şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 43

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (43)

 • U

  @Anonim   2022-05-19 18:09:40

  Kimden:US   cihaz:Nokia 5.4   OS:android 11
  thanks for the mod, working fine.
 • B

  @Anonim   2022-02-22 02:08:35

  Kimden:BR   cihaz:moto g(7) plus   OS:android 10
  kansisb aidbdusk aidbdisnsj
 • B

  @Anonim   2022-01-26 11:26:31

  Kimden:BR   cihaz:Nokia C2   OS:android 9
  funcionou super bem no meu muito obrigado
 • G

  @Anonim   2022-01-16 19:22:19

  Kimden:GB   cihaz:SM-T285YD   OS:android 5.1.1
  d7df us Rd iyv yggggg
 • I

  @Anonim   2022-01-15 08:56:49

  Kimden:ID   cihaz:SM-J500G   OS:android 5.1.1
  gabisa di instal padahaludah lama
 • B

  @Anonim   2021-12-28 10:35:19

  Kimden:BR   cihaz:SM-A325M   OS:android 11
  Gives what it promises
 • I

  @Anonim   2021-12-19 13:48:46

  Kimden:ID   cihaz:5202   OS:android 9
  The mood is really amazing it works
 • U

  @Anonim   2021-11-01 01:19:32

  Kimden:US   cihaz:SM-N960U1   OS:android 10
  works perfectly good job
 • U

  @Anonim   2021-09-25 10:30:26

  Kimden:US   cihaz:SM-A015M   OS:android 11
  ,hhghrueue_54t³5343636 344536344
 • U

  @Anonim   2021-09-10 23:38:09

  Kimden:UA   cihaz:M2102J20SG   OS:android 11
  Класна гра, усім рекомендую!
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Hücre Genişleme Savaşları şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Hücre Genişleme Savaşları

 • D

  @Anonim   2021-08-20 05:56:56

  Kimden:DE   cihaz:HUAWEI MAR-LX1A   OS:android 10
  Wowggvvuudehhdhfudhhdhdhdhdhdhshdhrhdhdhdbehrhdujehjufudujfjeh3hrhdhjeididjebfufurjjrjejej Jrjdjfhfjrhrhfufjdjrjfufudurjrj4b5brhrufuufufjfufufufufurirjrjdjjrejrjejejejejriri
 • E

  @Anonim   2021-05-25 01:13:35

  Kimden:EG   cihaz:LGE LM-Q720   OS:android 9
  هكار للاتتفباااببلىريثثثقفللاالللللةببببييريصغنظىؤثفتز
 • T

  @Anonim   2021-04-19 18:00:21

  Kimden:TR   cihaz:LENOVO Lenovo A7020a48   OS:android 6.0
  please all levels unclock mod please please please random:fifkdjfjfkdjnxjfkfjdldkckskshfkdkshjfocjsjdpgcjdjfhcjdjs
 • T

  @Anonim   2021-04-10 14:47:51

  Kimden:TR   cihaz:samsung SM-A105F   OS:android 10
  isteyomnrkrjfiduebxjdidndkdkdkdkdkdkdkdkdkririrririrkrifirofifofifofkrotot
 • T

  @Anonim   2021-04-09 13:48:01

  Kimden:TR   cihaz:Casper S20   OS:android 9
  çok fazla hücre olsun istiom
 • A

  @Anonim   2021-03-09 14:14:38

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-J250F   OS:android 7.1.1
  السلام عليكم ورحمه الله اريد تهكير هذه اللعبه يا ريت في اقرب وقت
 • T

  @Anonim   2021-01-06 10:05:18

  Kimden:TH   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO KD6   OS:android 10
  อ้กื่้าเีวระหวัดวดัวัำส้ดสกัสกำุนป้วะถสแ้ใัวกัสะกสแ้สัดสกัสำันันำถนไน้ปมปัวกกว้แวะกวแ้วักสะกย
 • I

  @Anonim   2020-12-22 20:12:45

  Kimden:IN   cihaz:samsung SM-J701F   OS:android 9
  iwhhevevyydt8etshchl whichever sy9c8yd96dt8dy9d8dodycoyr85dyod58syxtd96f0uyyrup8ycdt7voyhs7e
 • D

  @Anonim   2020-03-15 06:45:28

  Kimden:DM   cihaz:HUAWEI SHT-AL09   OS:android 9
  make a new mod that has the latest version mod infinite money
 • A

  @Anonim   2020-02-19 19:06:19

  Kimden:AE   cihaz:samsung SM-G965F   OS:android 8.0.0
  زياده في المال مضمونه العمل مو مثل الي موجوده حاليا عندكم سيئه حتى بعد الضغط رفضت العمل ،، لو مستمرين كذا بتفشلون
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Hücre Genişleme Savaşları şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (35) Sürümler of Hücre Genişleme Savaşları şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Hücre Genişleme Savaşları şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme