HappyMod › Games › Simulation › Craftsman: Building Craft Mod
Craftsman: Building Craft Mod

Craftsman: Building Craft şık APK 1.22

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-07-02

Craftsman: Building Craft şık değiştirilmiş bir versiyonudur Craftsman: Building Craft tarafından geliştirildi Stargame22. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Pop-up Reklamlar Kaldırıldı... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Craftsman: Building Craft 1.23 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıCraftsman: Building Craft şık APK 1.22
versiyon1.22
Güncelleme açık2024-07-02
Boyut173.93 MB
Mod BilgisiPop-up Reklamlar Kaldırıldı
geliştiriciStargame22
Ringtone İndirToca Boca Ringtone
KategoriSimulation
Google Play'den edininCraftsman: Building Craft
Orijinal apk'yı indirinCraftsman: Building Craft (173.93 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Craftsman: Building Craft şık APK
Bağlantılar İndir:

Craftsman: Building Craft şık APK 1.22

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (173.93 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Craftsman: Building Craft şık APK 1.22

Pop-up Reklamlar Kaldırıldı

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Yüksek çekiciliğe sahip modern, son derece estetik bir ev.

Oyuncular inşa etmek için birkaç farklı ev arasından seçim yapabilirler. Bunlar modern, klasik, çevirme ve hatta baş aşağı olabilir. Oyuncular ayrıca oyunun araçlarını kullanarak kendi benzersiz modellerini oluşturabilirler. Bu dünyanın herhangi bir yerinde yapılabilir ve şehirlerini vurgulayacaktır. Evlere ve peyzajlarına yemyeşil ve zarif bir stil uygulanır. Tasarımda çeşitli çiçekli çalılar ve renkler dahildir.

# Makaranın birçok oyun modu başlıklarına çeşitlilik katıyor.

Oyun zanaatkarını oynarken, oyuncular oyunun ayarladığı zor ve kolay seviyelerin üstesinden gelmek zorundadır. Farklı seviyeler, oyuncunun ne kadar zorla başa çıkabileceğinin yanı sıra genel seviyelerinin ne kadar zor olduğunu belirlemeye yardımcı olur. Oyuncular seviyede yükseldikçe, oyun imkansız oranlarla karşılaşana kadar zorluğu artırır. Oyunların çeşitli seviyeleri sayesinde oyuncular modası geçmiş oyun hatalarından sıkılmayacaklar. Her biri benzersiz bir kişiliğe sahiptir.

# Çok çalışarak harika bir zanaatkar olun.

Zanaatkar, oyuncuların bir zanaatkar rolünü oynamasını gerektirir. Kişisel güçlü yönleri ve yetenekleri ev tasarımına dahil ederek şehirde daha iyi bir yaşam ortamına neden olur. Craftsman ayrıca oyuncuları yeşil, temiz şehirler yaratma konusunda daha yetenekli hale getirir. Eğitim ve ilhamla arzu ettiğiniz evler yaratarak yetenekli bir mimar olabilirsiniz. Evler yaratıldıktan sonra daha fazla insan bu yerde yaşamayı seçecektir.

# Sizin için birçok zor görev planlanıyor

Oyunun birçok zor görevi, tamamlamak için büyük bir beceri ve özveri gerektirir. Her biri keşfi teşvik eden farklı bir modda gizlenir. Zanaatkar, oyuncuların evler, villalar veya diğer binalar tasarlamasını gerektirir. Daha sonra, kamu parkları ve diğer önemli yapılar yaratmalıdırlar. Listenin ötesinde, bir eğlence parkı veya başka bir cazibe yaratmalıdırlar. Bu görevleri tamamlamak, oyunculara ek puanların yanı sıra önemli miktarda para verir.

# Buradaki arkadaşlarla eğlenceli şeyleri keşfetmek ve eğlenmek için eğlenebiliriz.

Arkadaşlarla oynamak için oyuna ek özellikler dahil edildi - oyuncuların tek başına oynarken sıkılmadığından ve sevilmez olmadığından emin olmak. Bu oyun arkadaşlarla oynanabilir; Ek özelliklere katılmaya davet edilebilirler. İkisi bu oyunun görevlerini ve zorluklarını gerçekleştirmek için birlikte çalışabilir. Arkadaşlarla işbirliği yaparak, bir şehirdeki evler, daireler ve parklar için fikirleri beyin fırtınası yapabilirsiniz. Craftsman, grubunuz tarafından keşfedilmeyi bekleyen birçok akıllı sürpriz var.

# Grafiklerin çekici görselleri ve doğası nedeniyle oyunu oynamak eğlencelidir.

Oyun, size hayranlık uyandıran manzaranın eşlik ettiği karakterlerinin güzel görüntülerini sunarak başlar. Ayrıca, oyun, Game'sPresents menüsünde erişilebilen binlerce güzel tasarlanmış ev sunuyor. Oyunun ses kalitesi inanılmaz; Canlı ve genel zevk katıyor. Grafikler çarpıcı, oyunu daha bağımlılık yapan ve arzu ediyor.

# Bu ürünün yukarıdaki temel özellikleri açıklamaya dahil edilmiştir.

Yaratıcı zihni ve benzersiz tasarımlar bulma yeteneği ile inanılmaz güzel evler, parklar, kampüsler ve yüksek katlı binalar yaratıyor. Oyunları sıkıcı olmadan ilginç tutmak için oyuncuların birden fazla zorluk seviyesinde ilerlemelerine izin verin. Oyunun sunduğu her zorluk ve görevle mücadele ederek tasarım projesini arkadaşlarınızın yardımıyla tamamlayın. En iyi zanaatkar ve tasarımcı olmak mahallemde yaşamak için daha fazla insan çekecek. İnsanların sevdiği güzel evler de üretebilirim. Çarpıcı grafikler, harika bir ses bileşeni ve basit bir oyun sistemi ile eğlenceli ve eğlenceli bir deneyim.

# Craftsman orijinal alanında zanaat inşa ediyor.

Bir inşaatçı olarak kaleler, evler ve işçilik projeleri oluşturun. Çocukken, mükemmel kaleyi hayallerimiz olarak hayal etmekte özgürüz. Yaşlandıkça ve birçok zorlukla karşılaştıkça, orijinal rüyamız kayıyor. Bir ev inşa etmenin önemli bir parasal yatırım gerektirdiğini anlıyoruz. Yapı için arazi satın almamız gerekiyor. Ayrıca, evimizin inşası için hükümet onayı almamız gerekiyor. Oyun dünyasında, bazı çirkin eylemler yaygındır. Yakın zamanda kazara keşfettiğim bir oyun oynuyorum. Boş zamanlarımda zanaatkarımı inşa etmemi içeriyor: Bu oyunu gerçek hayatta yapmak zor; Çocukluk hayalimi ve diğer harika şeyleri hatırlamamı sağlıyor.

# Yapı zanaatında, inşaatla ilgili oyun, ahşapla inşa edersiniz.

Esasen bir inşaat simülasyon oyunu olan Craftsman: Bina Craft, oyuncuların küçüklerden büyük binalara, gelenekselden modern stillere kadar her şeyi inşa etmelerini sağlar. İhtiyaç duydukları tek şey bir kavram ve onu bir gerçeğe dönüştürebilirler. Zanaatkar: Bina zanaatında, iş yaratmak için gereken tüm malzemeler sadece renkli ve şekilli tuğlalardır. Onları birleştirerek ve bir araya getirerek, herkes istedikleri her şeyi yaratabilir.

# Oynanış

İnşaat mesleğinden bir şey inşa etmek için tuğlalar kullanmanız gerekir. Buna evler, villalar, konaklar ve hatta eğlence parkları; Sargı sokakları bile yaratabilirsiniz. Ayrıca, size verilen temel malzemelerle daha karmaşık yapılar oluşturma seçeneğiniz de var. Bina zanaat olarak adlandırılan bu, size sadece en temel gerekli malzemeleri veren bir elden çıkarma sürecidir. İster yükselen gökdelenler veya narin çiçek kronları yaratmayı tercih edin, binanın sınırsız olasılıkları hayal gücünüz ve ellerinizde yatar. Hayal edebileceğiniz her şeyi inşa ederek yaratma arzusuyla kendinizi ilham verebilir ve motive edebilirsiniz. Daha sonra, çalışmalarınızı selfie- veya video dostu fotoğraflar veya videolar aracılığıyla arkadaşlarınızla ve daha geniş dünyayla paylaşabilirsiniz. Zanaatkar oynarken: Bina Craft, oyun hakkında ne kadar az şey bildiğiniz önemli değil. Çünkü başlangıçta nereden başlayacağınızdan emin değilsiniz, ne yapacağınızı anlamayabilirsiniz. Ya da belki de diğer oyuncuların etkileyici bir şekilde inşa ettiğini ve korkutucu hissettiklerini görüyorsunuz. Ne olursa olsun, Craftsman: Building Craft, oyunun ruhuna girerken birkaç düşük katlı ev toplamak için bir bahane verir. Her oyun modu ve içindeki her görev yavaş yavaş işçiliği ve inşaatı tanımak için fırsat bulmanıza yardımcı olacaktır.

# Craftsman: Building Craft şık APK 1.22 Özellik:Craftsman: Building Craft Mod game is a simulation game with no ads. In this mod game, you can free to play this game without ads. Anyway, you will enjoy the game better with this mod.

Sign in social account: Not supported

Game online or offline: Offline

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) Download APK fiel on happymod.com.
2) Install and Enjoy.

Also read: COC MOD. Mod info: unlimted money and unlimited coins, private server.

HappyMod DownloadSiz bir zanaatkarsınız, göreviniz evler, kaleler tasarlamak ve bunları inşa etmek. Bunu tek başınıza veya arkadaşlarınızın yardımıyla yapabilirsiniz. Lütfen oyunumuzu deneyimleyin: - Çarpıcı grafikler ve gerçekçi ses. - Basit, oynaması kolay. Birçok oyun modu oyunu.- Gerçek dünyaya çok benziyor.- Pek çok ilginç şey.

Yüksek çekiciliğe sahip modern, son derece estetik bir ev.
Makaranın birçok oyun modu başlıklarına çeşitlilik katıyor.
Çok çalışarak harika bir zanaatkar olun.
Sizin için birçok zor görev planlanıyor
Buradaki arkadaşlarla eğlenceli şeyleri keşfetmek ve eğlenmek için eğlenebiliriz.
Grafiklerin çekici görselleri ve doğası nedeniyle oyunu oynamak eğlencelidir.
Bu ürünün yukarıdaki temel özellikleri açıklamaya dahil edilmiştir.
Craftsman orijinal alanında zanaat inşa ediyor.
Yapı zanaatında, inşaatla ilgili oyun, ahşapla inşa edersiniz.
Oynanış

# Nasıl indirilir ve kurulur Craftsman: Building Craft şık APK 1.22 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Craftsman: Building Craft modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Craftsman: Building Craft mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Craftsman: Building Craft indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Craftsman: Building Craft arayın.

# Tam Özellikler Craftsman: Building Craft şık APK 1.22

// İndirme Bilgileri //

Boyut173.9MB
versiyon1.22
Sürüm Kodu112
Langaf am ar as az be bg bg-BG bn bs ca cs cs-CZ da da-DK de el el-GR en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-MX es-US et eu fa fi fi-FI fr fr-CA gl gu hi hr hu hu-HU hy id-ID in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ko-KR ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb nb-NO ne nl nl-NL or pa pl pl-PL pt pt-BR pt-PT ro ru ru-RU si sk sk-SK sl sq sr sr-Latn sv sv-SE sw ta te th tl tr tr-TR uk uk-UA ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET CHECK_LICENSE ACCESS_NETWORK_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE VIBRATE GET_ACCOUNTS READ_CONTACTS WAKE_LOCK ACCESS_WIFI_STATE FOREGROUND_SERVICE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE BILLING AD_ID RECEIVE READ_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Titreşime erişime izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir
ağlar.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
KİŞİLER:
Hesaplar Hizmeti'ndeki hesap listesine erişime izin verir.
Uygulamaya, kullanıcının kişi verilerini okuma izni verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği diğer.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5B1B103FA442532DC31520CF82BA654AB
imza37CAB548D4972EEA2259422FBE1986CB0ACD0D23
CBE6A1BEDFBFA85C5D9779D3D7D32377B32CFA05707C5E251132E7E289FCEA04
GeçerliFri Mar 18 12:49:33 CET 2022 until: Tue Mar 12 12:49:33 CET 2047
Seri numarası241efb1d

// Geliştirici //

Geliştiricizhangkongkeji
OUzhangkong
organizasyonandroid
yerelÇangşa
ülkeÇin
şehirhunan

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Craftsman: Building Craft şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Craftsman: Building Craft şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 124

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (124)

 • B

  @Anonim   2024-07-15 20:28:14

  Kimden:BR   cihaz:Redmi Note 8   OS:android 10
  n consigo instalar
 • U

  @Anonim   2024-07-15 20:23:57

  Kimden:US   cihaz:SM-A025G   OS:android 12
  I LIKE IT
 • U

  @Anonim   2024-07-15 20:04:10

  Kimden:US   cihaz:WIKO T50   OS:android 11
  worse than normal
 • Z

  @Anonim   2024-07-15 19:17:57

  Kimden:ZA   cihaz:MAO-LX9   OS:android 12
  love the game
 • R

  @Anonim   2024-07-15 15:30:40

  Kimden:RO   cihaz:23129RN51X   OS:android 14
  de ce nu în mer ge
 • U

  @Anonim   2024-07-15 15:26:15

  Kimden:US   cihaz:Infinix X670   OS:android 13
  .....
 • B

  @Anonim   2024-07-15 09:38:01

  Kimden:BR   cihaz:SM-G610M   OS:android 8.1.0
  não funciona ?
 • E

  @Anonim   2024-07-15 07:56:19

  Kimden:ES   cihaz:SM-A217F   OS:android 12
  funciona de puta madre y es muy similar al minecraft incluso diria que mejor ya que te puedes poner el avatar como quieras y ademas cuenta con diferentes experiencias, ademas el mod funciona bien.
 • B

  @Anonim   2024-07-15 07:20:14

  Kimden:BR   cihaz:SM-A107M   OS:android 10
  NUNCA INSTALA! SE FOSSE POSSÍVEL DARIA 0 ESTRELAS H O R R Í V E L H O R R Í V E L SEMPRE FICA APARECENDO "O APP NÃO FOI INSTALADP" NHE NHE NHE
 • B

  @Anonim   2024-07-15 07:17:45

  Kimden:BR   cihaz:SM-X205   OS:android 13
  io s que eu possa fazer isso por
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Craftsman: Building Craft şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Craftsman: Building Craft

 • I

  @Anonim   2023-03-02 14:40:14

  Kimden:ID   cihaz:OPPO CPH2269   OS:android 11
  nih aku kasih wot hhh wot village terbesar
 • U

  @Anonim   2023-02-28 13:03:16

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A225M   OS:android 13
  MOD MENU!!!!!!!!!!!!!!!!!¡!!!!!!!!!¡!!!¡!!!@!!!!÷@$#%5÷@>/#@>/#-*%$->5$#85÷@8:÷×
 • U

  @Anonim   2023-02-19 14:52:35

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G530H   OS:android 5.0.2
  znnfnznzkdkx jdndnxnfnznfnznfndnzxnnznfjxnfd dkfjxjzjfnn
 • G

  @Anonim   2023-02-09 02:08:50

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-M013F   OS:android 10
  Ok ik wil ook hoor alles goed.bij mij ook verteld over antie geld is verloren and face of ze heeft mij niet Nog Joh lost the backrooms i het goed hoor ik draag ik ga verder koken fijne dag verder groetjes aan kange gemaak bij mae kamer Ge niet ze van avond naar medjit ik ga eve helpen vandag is goed tog geen koeien daar achterop I download a hack for craftman link gun mod with mod menu and no go na wojo groetjes terug en fijne zondag ik ga nu koken werk ze en voorzigtig op de dinsdag en donderdag ben ik vrij ga eve helpen vandag is onze mantje groep kom je mee kange gaat met jou sisa alles goed tog bij ons ook hoor.groetjes aan mane al weg naar de dokter groetjes terug en fijne dag verder groetjes aan kange gemaak bij mae kamer Ge niet ze van avond naar medjit ik ga eve helpen vandag is onze mantje groep kom je mee kange gaat met jully Wij hebben wij een beetje zon hoor ik draag ik ga verder koken fijne dag verder groetjes aan kange gemaak bij mae kamer Ge niet ze van avond naar medjit ik ga eve helpen vandag
 • U

  @Anonim   2023-01-21 13:23:26

  Kimden:US   cihaz:HUAWEI HUAWEI M2-A01L   OS:android 5.1.1
  Small business owners are going out for lunch at a friend's birthday to the gym
 • B

  @Anonim   2023-01-17 07:24:33

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-J400M   OS:android 10
  n ta dando pra abaixaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 • B

  @Anonim   2023-01-16 04:23:28

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A107M   OS:android 11
  slk sksjidusjsjsyshaha jsyshsjsgsbshgsmsjsheueh3n3v 3wkhe ewjvwe isso eusgsnhshwjwhejshshsysbwvsvyvsvsvysvysyvstcdtvsvtstvsvtstvstvvedf su su utsutycsscuuctstcustcustcuscufsscufsutcstcustctcusutvsutcutcikcdicdgcidirlukrscuskyjsvrysjdrykvduvrkkydcykdvddrycjsryjcsryjcycrdcdyyrdyccyrdycrryjcseyjdh dyi siybsiybsgubugbsugvstuvugvshvflsvhslvfylvfylvfhslfvysslyf sfvsivdfdjcrduckrrducdcrukdrucdfukcdrukcducrudrkcdjkcdjkfvjdvtvdtiryscrjscrshcrshcdhjcfdjvj
 • U

  @Anonim   2023-01-15 13:10:17

  Kimden:US   cihaz:motorola moto g(8) plus   OS:android 10
  no anuncio y puedes volar en survival modo dios y tener todas la esquís y poder poner mods
 • B

  @Anonim   2023-01-14 04:36:16

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-J260M   OS:android 8.1.0
  botar moveis no craftsman,alguns objetos nao funcionam arrumem isso a esponja por exemplo nao funciona
 • B

  @Anonim   2023-01-13 09:46:05

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A135M   OS:android 12
  horrível odiei kkkdkdkdnfbdbfbfbfbfnfndjbdvdbsndjdjfjfnd jdbdbbshshshshsshd
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Craftsman: Building Craft şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (26) Sürümler of Craftsman: Building Craft şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Craftsman: Building Craft şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme