HappyMod › Games › Arcade › Death park: Korkunç Palyaço Hayatta Kalma Korku Mod
Death park: Korkunç Palyaço Hayatta Kalma Korku Mod

Death park: Korkunç Palyaço Hayatta Kalma Korku şık APK 2.0.5 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2024-05-15

Death park: Korkunç Palyaço Hayatta Kalma Korku şık değiştirilmiş bir versiyonudur Death park: Korkunç Palyaço Hayatta Kalma Korku tarafından geliştirildi Euphoria Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Büyük miktarda para kazanmak için oyuna girin... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Death park: Korkunç Palyaço Hayatta Kalma Korku 2.0.6 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıDeath park: Korkunç Palyaço Hayatta Kalma Korku şık APK 2.0.5 [Sınırsız para]
versiyon2.0.5
Güncelleme açık2024-05-15
Boyut118 MB
Mod BilgisiBüyük miktarda para kazanmak için oyuna girin
geliştiriciEuphoria Games
Ringtone İndirGame Ringtone
KategoriArcade
Google Play'den edininDeath park: Korkunç Palyaço Hayatta Kalma Korku
Orijinal apk'yı indirinDeath park: Korkunç Palyaço Hayatta Kalma Korku (118 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Death Park: Scary Clown Horror şık APK
Bağlantılar İndir:

Death park: Korkunç Palyaço Hayatta Kalma Korku şık APK 2.0.5 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (16.2 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (118 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Game Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Death park: Korkunç Palyaço Hayatta Kalma Korku şık APK 2.0.5 [Sınırsız para]

Büyük miktarda para kazanmak için oyuna girin

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Daha büyük bir cesaret duygusu için Death Park'ın modunu indirin.

Her zamanki türdeki bir bükülme, Death Park bulmaca oyun oyununu Survival ile birleştirir. Oyuna, önce öğrenmeniz ve sonra hayatta kalmanız gereken parktaki bir odada başlıyorsunuz. Oyunu oynarken, oyunun zorluklarını çözmenize yardımcı olacak ürün ve malzeme toplamanız gerekir. Bunu yapmak, oyunun kötü palyaço ve karanlık parktan kaçma hedefini tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Keşfederken herhangi bir gürültü yapmaktan kaçındığınızdan emin olun. Karanlıktayken duyularınızın artmasını sağlayın. Kötü palyaço yaptığınız sesleri hissedebilir ve size saldırabilir.

# Büyüleyici bir hikaye çizgisi.

Oyun ünlü roman The Ghost Palyaçosuna dayanarak geliştirildi. Ancak, planı oyun geliştiricileri tarafından oyuncular için daha anlaşılır hale getirmek için değiştirildi. Death Park açık uçlu bir oyundur; Hayalet Palyaço ile aynı fikre dayanıyor. Herhangi bir adım veya görev tamamlandığında birden çok kez yapılacak seçenek yoktur. Her oyun benzersiz bir son verir. Oyunu tek seferde tamamlayamazsınız; Bunun yerine, her sonu bulana kadar oynamaya devam etmeniz gerekir.

# Çekici hayatta kalma oyununda bir oyun modu.

Son derece zorlayıcı bir oyunla hayatta kalma oyunu. Büyük bir parkta saklanmalı ve kötü palyaço aramalısınız. Bu oyun, terk edilmiş bir hastane, sirkte bir labirent, karanlık bir bodrum ve yıkık evler gibi birçok korkutucu sahneye sahiptir. Her görev topladığınız araçlarla ilgilidir. Bu araçlar, parktan kaçmanıza ve farklı bölgeleri keşfetmenize yardımcı olur. Her görevin nasıl tamamlanacağını düşünürken bu öğeleri düzgün kullanmanız gerekir. Bu size herkesin zevk alacağı çok dramatik bir deneyim sunacaktır.

# Bunlar önemli çaba ve odaklanma gerektirir.

Her bir ödevi tamamlayarak her yeni bölümü başlatın. Palyaço onunla karşılaştığınızda sizi hapseder; Sizi serbest bıraktığında tüm görevlerinizi sıfırdan tekrar oynamalısınız. Oyunu yeniden başlatmak ve yakalanmaktan kaçınmak için, haritadaki belirli noktalardan önce geçiş yapmanız gerekir. Keşfedilirken, palyaço tarafından tespit edilmekten kaçınmak için dikkatli olmalısınız. Herhangi bir gürültü yapmaktan kaçınmak için sessiz kalmaya ve yavaş hareket etmeye çalışın. Palyaço duyabildiğinden, sesin kaynağını araştırmalıdır. Onu dinlemesini engellemek zor; Ona saldırmak bile riskli. Death Park'ın görevleri basitten zor'a kadar değişir. Bu görevlerin bazıları adım adım bir süreç içermez; Bunun yerine, parktan kaçmak için üstesinden gelmeniz gereken engeller olarak görünürler. Sonsuza dek aynı yerde saklanamazsınız - bunun yerine yeni hedefler veya görevler izlemelisiniz. Bu büyük parktaki sadece iki kişi ürpertici palyaço ve kendinizdir. Hayalet size nasıl kaçacağınız veya nasıl yardım alacağınız konusunda talimatlar vermez. Bunun yerine, insanların dışarı çıkmak için cesaretlerine, zekalarına ve hayal güçlerine güvenmeleri gerekir. Palyaço zihinsel bozukluklar sergiler, ancak zekaya da sahiptir. Oyunda, oyuncunun çeşitli zihinsel sorunlarını ve çözümlerini gösteriyor. Oyun Death Park, ürpertici ve gizemli çevresi sayesinde alışılmadık bir deneyim sunmayı vaat ediyor. Oyuncuların cesaretini çok rahatsız hissetmelerini sağlayarak meydan okuyacak. Death Park modunu indirin ve tehlikeyle dolu düşmanca bir ortama girin. Kötü palyaço yardımıyla, korkularınızla yüzleşin ve cesaretinizi test edin.

# Hikaye aynı zamanda korkutucu ve ilgi çekici.

Death Park, kayıp hayatları bulmaya odaklanan korkunç bir oyundur. Terk edilmiş bir şehirde gerçekleşir ve antagonist olarak Pennywise, sirk palyaçosuna sahiptir. Kimse oyunda gizemli bir şekilde kaybolduğunu görmedi - şimdiye kadar. Korkunç şehirde, birçok deneme ve sıkıntı ile karşılaşmalısınız. Bu zorluklar, şehirdeki garip olayları araştırmanızı ve palyaço Pennywise ile yüzleşmenizi gerektirir. Bu macera heyecan verici bir yerde gerçekleşir ve tamamlanması zordur. Oyunun korku hikayesi, oyuncuların birçok bulmacayı çözmesini gerektiriyor. Bu bulmacalar genellikle Pennywise palyaçodan saklanan ve son çatışmadan önce tüm zor görevlerini aşan oyuncuları içerir. Death Park'ın oyuncunun yaptığı seçimlere bağlı olarak birçok farklı son var. Oyunda, seviyorsanız tekrar tekrar bulunabilecek birden fazla son var. Tüm sonları keşfettikten sonra, palyaçonun tüm hikayesini ve neden acı çektiğini anlayacaksınız.

# Bu parkın keşfedilecek birçok ilginç yeri var.

Death Park'ın geniş haritası yedi farklı yer içerir. Her konum karanlıkta bir dizi yabancı misyona ev sahipliği yapar. Karanlık bodrumlar, eski terk edilmiş binalar, korkunç odalara sahip hastaneler ve gizemle dolu labirentler gibi birçok korkutucu yere seyahat edeceksiniz. Ayrıca ürpertici sirkleri ve diğer benzersiz yerleri de keşfedebilirsiniz. Yatak odası penceresinden, duvarları kaplayan birçok karikatür posterinden terk edilmiş bir parka bakıyorsunuz. Eğlence parkı çok karanlık ve Pennywise palyaço tüm etkinlikleri yönlendiriyor. Parkta birçok ilgi çekici manzara bulunabilir.

# Gizli bilgi bulmak için açık zihin bükme bulmacaları.

Pennywise The Palyaçon'un korku hikayesi, oyuncuların bunu anlamak için çözmesi gereken benzersiz bulmacalar nedeniyle zorlayıcı. Ölüm Parkı'ndan kaçmak için oyuncuların çeşitli zorlukları tamamlamaları gerekir; Bunların birçoğu öğeleri bulmayı, toplamayı ve kullanmayı içerir. Oyun, hikaye boyunca gerçekçi bir his yaratmak için birinci şahıs perspektifine vurgu yapıyor. Oyun boyunca birçok önemli öğe bulunabilir. Bulduğunuz odaları, ekipmanları, kabinleri ve diğer nesneleri yakından incelemeniz gerekir. İnsanlar eşyalarını ekipmanda saklar ve ihtiyaç duydukları alanlarda belirli ekipman kullanırlar. Death Park'ın zor soruları, onları yanlış yapan herkese kötü cevaplar verir. Her meydan okuma parkta bir yürüyüş değil. Her soruna en iyi çözümlerin hesaplanması sürekli düşünce gerektirir. Yeni bir zorlukla karşılaşmadan önce birçok uygulanabilir plan geliştirin. Death Park iki farklı zorluk seviyesine sahiptir. Hayalet modu, hayatta kalma becerileri olmayan yeni korku meraklıları için tasarlanmıştır. Extreme Mode, korku türünün hayranları için daha uygundur - en zor düşmanlara sahiptir.

# Başarı sessiz kalmayı gerektirir.

Ölüm Parkı zihinsel olarak kararsız olanlardan etkilenir. Pennywise yüksek AI vardır, bu yüzden her eylemde dikkatli olmalısınız.

# Death park: Korkunç Palyaço Hayatta Kalma Korku şık APK 2.0.5 [Sınırsız para] Özellik:

İçinde sirk bulunan devasa, terk edilmiş bir eğlence parkını keşfedeceksiniz. Gerçek kötülükle yüzleşmeye hazır mısınız? Kurtuluş yolunda sizi bekleyen tüm bulmacaları çözebilecek misiniz? Eski terk edilmiş binalarla, korkunç bir hastaneyle, ürpertici bodrumlarla ve gizemli labirentlerle süslenmiş karanlık bir eğlence parkını keşfedin. Hikayeyi anlamak ve hayatta kalmak için bulmacaları çözün ve öğeleri arayın, toplayın ve kullanın. Gürültü yapmayın ve dikkatli olun çünkü korkutucu bir palyaço sizi görebilir veya duyabilir! Yoluna çıkan herkesi öldürüyor! Gözlerinizi açık tutun ve hayatta kalmak için ondan saklanmak için siper kullanın. Hareketlerini takip etmeye çalışın, aksi takdirde sizi bulur, korkutur ve öldürür! Birden fazla son vardır. Kararlarınız ve eylemleriniz oyunun sonucunu etkileyecektir. Diğer sonları keşfetmek için tekrar oynayın. Kulaklıkla oynamanızı öneririz. Özellikler: ★ Harika grafikler ve müzik ★ Birden fazla sonu olan çarpıcı bir orijinal olay örgüsü ★ Keşfedilecek 7 konumun bulunduğu devasa bir harita ★ Korkunç ve kurnaz bir katil palyaço ★ Zorlu bulmacalar ★ Gerçek korku: Yoğun oyun, beklenmedik karşılaşmalar ve kabus gibi bir atmosfer

Daha büyük bir cesaret duygusu için Death Park'ın modunu indirin.
Büyüleyici bir hikaye çizgisi.
Çekici hayatta kalma oyununda bir oyun modu.
Bunlar önemli çaba ve odaklanma gerektirir.
Hikaye aynı zamanda korkutucu ve ilgi çekici.
Bu parkın keşfedilecek birçok ilginç yeri var.
Gizli bilgi bulmak için açık zihin bükme bulmacaları.
Başarı sessiz kalmayı gerektirir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Death park: Korkunç Palyaço Hayatta Kalma Korku şık APK 2.0.5 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Death Park: Scary Clown Horror modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Death Park: Scary Clown Horror mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Death Park: Scary Clown Horror indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Death Park: Scary Clown Horror arayın.

# Tam Özellikler Death park: Korkunç Palyaço Hayatta Kalma Korku şık APK 2.0.5 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut118MB
versiyon2.0.5
Sürüm Kodu176
Langaf am ar as az be bg bn bn-BD bn-IN bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu he hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru ru-RU si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinREAD_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE MANAGE_EXTERNAL_STORAGE INTERNET VIBRATE ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE AD_ID ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION BILLING BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE CHECK_LICENSE
İzin Metni DİĞER:
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Titreşime erişime izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapalı kalmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir
karartma.:

Min Sdk23
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği diğer.#Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5B1B103FA442532DC31520CF82BA654AB
imza37CAB548D4972EEA2259422FBE1986CB0ACD0D23
CBE6A1BEDFBFA85C5D9779D3D7D32377B32CFA05707C5E251132E7E289FCEA04
GeçerliFri Mar 18 12:49:33 CET 2022 until: Tue Mar 12 12:49:33 CET 2047
Seri numarası241efb1d

// Geliştirici //

Geliştiricizhangkongkeji
OUzhangkong
organizasyonandroid
yerelÇangşa
ülkeÇin
şehirhunan

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Death park: Korkunç Palyaço Hayatta Kalma Korku şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Death park: Korkunç Palyaço Hayatta Kalma Korku şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 34

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (34)

 • A

  @Anonim   2024-05-21 21:43:51

  Kimden:AR   cihaz:moto g(9) play   OS:android 11
  bueno
 • A

  @Anonim   2024-05-20 23:32:43

  Kimden:AR   cihaz:moto g(8) power   OS:android 11
  el mejor juego de terror que jugue
 • B

  @Anonim   2024-05-12 01:55:06

  Kimden:BR   cihaz:SM-M536B   OS:android 14
  adorei
 • E

  @Anonim   2024-05-11 00:17:25

  Kimden:EG   cihaz:Infinix X678B   OS:android 13
  انس
 • E

  @Anonim   2024-05-10 21:58:43

  Kimden:ES   cihaz:2201117TG   OS:android 13
  cuando entre se salió del juego
 • U

  @Anonim   2024-05-08 23:02:15

  Kimden:US   cihaz:HD1901   OS:android 12
  app not open
 • U

  @Anonim   2024-05-05 17:21:40

  Kimden:US   cihaz:TECNO BG6   OS:android 13
  bro can start did skip not game?
 • I

  @Anonim   2024-05-04 14:20:52

  Kimden:IN   cihaz:RMX3381   OS:android 13
  I love this game
 • F

  @Anonim   2024-05-01 21:48:15

  Kimden:FR   cihaz:Infinix X6515   OS:android 12
  c'cttt de la maison de
 • R

  @Anonim   2024-04-23 19:09:45

  Kimden:RU   cihaz:M2007J20CG   OS:android 12
  8469
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Death park: Korkunç Palyaço Hayatta Kalma Korku şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Death park: Korkunç Palyaço Hayatta Kalma Korku

 • U

  @Anonim   2022-10-02 05:27:53

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A107M   OS:android 11
  ኀገጀተየቸአቸጀተደዠጀቸጀፀዘአቸገቸጀዐ አቡነ ቸደቸጀተአተፈፀቸጀቸከሐደቸኘቸኘኀፀ
 • U

  @Anonim   2022-09-28 08:18:49

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi M2004J19C   OS:android 11
  alguien sabe si ya funciona con el hack? porfa.. para poderloo instalar
 • B

  @Anonim   2022-09-08 09:02:23

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A135M   OS:android 12
  eu quero ter todas as armas bala infinita quero ser imortal quero ser tudo e na hora que eu quiser traz o portão para onde eu quiser e se o palhaço a senhora quiser
 • U

  @Anonim   2022-05-12 16:47:33

  Kimden:US   cihaz:TP-LINK Neffos C5   OS:android 5.1
  This mod is not working please upload a new mod please pls pls pls pls pls pls pls pls pls
 • I

  @Anonim   2022-04-28 09:13:30

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi Redmi 5   OS:android 8.1.0
  please give an updated mod for this horror game I want this game's updated mod it was very interesting...
 • U

  @Anonim   2022-03-23 18:54:45

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1819   OS:android 10
  h666666666778
 • R

  @Anonim   2022-02-05 01:18:24

  Kimden:RO   cihaz:samsung SM-A025G   OS:android 11
 • T

  @Anonim   2021-12-28 20:43:12

  Kimden:TR   cihaz:HUAWEI POT-LX1   OS:android 10
  Mod menu yaratık saldırmasını kapatın ve random ıfkekekddkkemrjdlfkdjenenekel
 • G

  @Anonim   2021-12-26 22:41:47

  Kimden:GR   cihaz:Xiaomi Redmi Note 7   OS:android 10
  είναι καλό χακαρισμενο παιχνίδι και θέλω να το βαλεται γιατί είναι το καλύτερο παιχνιδι ever
 • E

  @Anonim   2021-11-13 18:46:21

  Kimden:EG   cihaz:realme RMX3231   OS:android 11
  نزلوا العبه ده علشان حلوه اوي ارجووووووووووووووووووووووووووووك
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Death park: Korkunç Palyaço Hayatta Kalma Korku şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (48) Sürümler of Death park: Korkunç Palyaço Hayatta Kalma Korku şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme