HappyMod › Games › ROLE_PLAYING › Flight Pilot Simulator 3D Free Mod
Flight Pilot Simulator 3D Free Mod

Flight Pilot Simulator 3D Free şık APK 2.11.37 [Sınırsız para]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-02-23

Flight Pilot Simulator 3D Free şık değiştirilmiş bir versiyonudur Flight Pilot Simulator 3D Free tarafından geliştirildi Fun Games For Free. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Download Flight Pilot Simulator 3D Free (MOD, Unlimited Coin... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Flight Pilot Simulator 3D Free 2.11.37 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıFlight Pilot Simulator 3D Free şık APK 2.11.37 [Sınırsız para]
versiyon2.11.37
Güncelleme açık2024-02-23
Boyut133.14 MB
Mod BilgisiDownload Flight Pilot Simulator 3D Free (MOD, Unlimited Coins) 2.11.37
geliştiriciFun Games For Free
Ringtone İndirGame Bgm Ringtone
KategoriROLE_PLAYING
Google Play'den edininFlight Pilot Simulator 3D Free
Orijinal apk'yı indirinFlight Pilot Simulator 3D Free (281.68 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Block Craft 3D:Building Game şık APK
Sniper 3D:Gun Shooting Games şık APK
Flight Pilot: 3D Simulator şık APK
Castle Crush:Epic Battle şık APK
Color by Number:Coloring Games şık APK
Colorfy: Coloring Book Games şık APK
War Machines:Tanks Battle Game şık APK
War Heroes: Strategy Card Game şık APK
Ninja Kid Run Free - Fun Games şık APK
Animal Escape Free - Fun Games şık APK
Rise: Shooter Arena şık APK
Car Race by Fun Games For Free şık APK
Sniper Shooter Free - Fun Game şık APK
Flight Alert Simulator 3D Free şık APK
Infection Bio War Free şık APK
Overkill 3D şık APK
Bağlantılar İndir:

Flight Pilot Simulator 3D Free şık APK 2.11.37 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (281.68 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (281.68 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Game Bgm Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Flight Pilot Simulator 3D Free şık APK 2.11.37 [Sınırsız para]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
MOD, Unlimited Coins

Özellik V2 Özellik:
- para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Flight Pilot Simulator 3D Free şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Uçakların nasıl çalıştığını öğrenin.

Oyuncular önce yetenekli bir pilot olarak Flight Pilot Simulator 3D'ye katılmak için antrenman yapmalıdır. Eğitim sırasında, oyuncular birkaç düğmeli bir dizi joystick kullanmalıdır. Çünkü birçok insan bunu anlamakta zorlanıyor. Kontrolleri anlama ve onlara alışma talimatları zaten oluşturuldu. Oyuncuların sadece direksiyon simidini ve diğer önemli düğmeleri kullanmak için oyunun dokunmatik ekranını çalıştırması gerekir. Her uçuşta, güzergahta işaretlenmiş özel başlangıç ​​ve bitiş noktaları vardır. Bu noktalar her uçuşun başlangıcını ve sonunu işaretler. Ayrıca, radyolar mevcut hava koşulları veya diğer gezginlerden yararlı ipuçları hakkında verileri yer kontrol sistemi ile sürekli olarak paylaşır. Güvenli bir teslimat sağlamak için gökyüzündeki sistemin önceden belirlenmiş kursunu izleyin.

# Çok sayıda farklı uçak modeli toplayın.

Yaklaşan uçuş pilotu Simulator 3D, halkın sahip olduğu binlerce uçak içerecek. Oyun, oyunculara bu ünlü ve iyi tasarlanmış uçak modellerini test etme şansı sunuyor. Oyuncular ayrıca koleksiyonları için yeni uçaklar satın alabilirler. Bu oyunun uçak tasarımları, şekilleri ve dekorasyonlarındaki çeşitliliği inanılmaz. Her sevkiyatın oyuncu tarafından seçilmesini gerektirdiğinden, yeni uçaklar hızlı bir şekilde toplanan madeni paralarla satın alınabilir. Bu, oyuncuları mümkün olan en kısa sürede yeni uçak satın almaya teşvik eder. Madeni para kazanmak için mevcut kuyruğunuzda kolay görevleri tamamlayın. Belirli bir ay veya haftadaki bazı olaylar daha da fazla tasarruf için ek para bonusları sağlayacaktır. Alternatif olarak, mağazadan daha fazla para satın alabilirsiniz.

# Harika yaratıcı alanı keşfetmek için hayal gücünüzü kullanın.

Uçuş Pilot Simulator 3D, zorlayıcı içeriği tanımlamak için hem sesli hem de görsel bileşenlerden yararlanmalıdır. Bu oyun, oyun için bağlam sağlamak için çok çeşitli hareketler, ses ve görseller gerektirir. Buna ek olarak, bu oyun oyuncuların tanıma ve doğaçlama becerilerini geliştirmek için bu sistemlere büyük yatırım yapıyor. Kimse, geniş bir kitleye hitap ederken yüksek kaliteli görselleri ve sesleri sorgulamıyor. Üretimdeki herhangi bir kusur gerektiğinde fark edilir ve sabitlenir.

# Pilotların yeni yükseltmelerle ilgili deneyimlerine yeni uçaklar ekler.

Uçuş Pilot Simulator 3D, oyuncular için yeni bir deneyim sunuyor. Oyuncuların bu içeriğe alışması uzun zaman alır, çünkü onlara profesyonel bir pilot olmayı öğretir. İyileştirmeler için bazı performans iyileştirmeleri düşünülebilir. Birçok oyun modunu doldurma ve misafirleriniz için birçok gönderi alma seçeneğiniz var. Ek ödüller herhangi bir modu oynayarak elde edilebilir.

# Ürünün temel özellikleri şunları içerir:

Ulaşım görevi, oyuncuların her görevin belirli öğesini taşımasını gerektirir. Bir talepte bulunulması, belirli talimatları izlemeyi de gerektirir. Sistem, bir sevkiyatın nereden geldiği ve nereye gittiği hakkında verileri görüntüler. Ayrıca taşınan malzemelerin taşıma kodunu da not eder. Bu sistemi düzgün kullanan herkes, rotalar oluşturmayı kolaylıkla öğrenmeyi öğrenebilir. Uçuş konsolu, iletişim sistemine ve güçlendirdiği makinelere erişim sağlar. Yeni üyelerin kendilerini temel işlevlere aşina olmaları için bir adım taşı görevi görür. Olağanüstü kaliteye sahip bir uçak koleksiyonu, sahiplerinin hayalini kurar. Buna ek olarak, sınırlı sayıda birkaç uçak mevcuttur. Bu uçakları kullanmak için oyuncuların belirli gereksinimleri karşılaması gerekir. Sistem, kullanıcılarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için güncellemeleri yayınlar. Bu yeni özellikler, sistemin içerik oluşturucuları tarafından devam eden gelişmeden kaynaklanmaktadır. İnsanların hazırlanabilmesi için önceden halka açıklar.

# Uçuş pilot simülatörünü uygun metinle tanıtın.

Bir uçağı uçuracak kadar güçlü ve zorlayıcı bir görevi kucaklayın! Bir uçuş pilotu simülatör oyununda, yetenekli bir pilotun karakteri olursunuz. Her türlü uçağı uçurabilir - savaşçılara vurarak - uçarken görevler gerçekleştirebilirsiniz. Bir uçak uçarken, diğer uçak oyunları gibi etrafınızdaki alanın tadını çıkarırsınız.

# Uçuş pilotu simülatörü benzersizdir, çünkü bir uçuş simülatörü bulunur.

Bu görevlerin bazıları birden fazla uçağın kontrolünü gerektirir. Bunlar arasında dağınlarda yangınla mücadele, rehineleri kurtarma ve askeri bir hedefe ulaşmak için engelleri geçme yer alıyor. Buna ek olarak, görev listesi zor, çeşitli ve öngörülemez. Hangi uçağı kullanırsanız kullanın, iş kolay olmayacak. Bunun yerine, tüm bu zor görevleri başka bir seçenek olmadan tamamlamanız gerekir. Uçuş pilot simülatörü üretmek önemli bir finansal ve işgücü yatırımı içeriyordu. Bu nedenle, üretim ekibi birçok farklı unsur oluşturmak zorunda kaldı: uçak tasarımından çalışma yöntemine, başlangıç ​​ve iniş yöntemine, çalışma yöntemi ve hatta çevredeki manzaradan nasıl uçuyor. Ayrıca, görev konumu için öğeler yaratmak zorunda kaldılar - kişinin nasıl indiği ve sürdüğü gibi. Yayıncının ilk hedefi, oyuncu için profesyonel ve otantik bir deneyim yaratmaktı. Oyunla ilgili her şey son derece ayrıntılı ve gerçekçi, büyük veya küçük nesnelerden aradaki her şeye kadar. 4 yıllık sürümlerden sonra bile, yayıncı bu hedefi karşılamaya devam etti.

# Uçuş pilotu simülatörü çekici bir oyun yaptı.

Uçuş pilot simülatöründe, kolay ve konforlu oyun, kolay dokunmatik ekran kontrollerini uçuş için fiziksel kontrollerin yerini almak üzere açı ayarlarıyla birleştirmekten gelir. Uçağı pistte başlattığınızda, ekranın altından üste bir çubuğu çekerek yukarı ve sonra sağa doğru hareket eder. Maksimum hızlanmaya ulaştığınızda, havaya çıkmak için telefonu yukarı doğru eğersiniz. Havadayken, kursu korumak için telefonunuzu serbestçe sola ve sağa çevirebilirsiniz. Ayrıca, uçağın yüksekliğini ayarlamak için telefonu kaldırabilir ve indirebilirsiniz.

# Flight Pilot Simulator 3D Free şık APK 2.11.37 [Sınırsız para] Özellik:Flight Pilot Simulator 3D Free Mod is a simulation game with unlimited coins. In this mod, you can buy all the planes for free. All the mission and maps are unlocked. With this mod, this game will be easy for you. Enjoy the game!!!

Root Needed?: No

License Needed?: No

Install Steps:
1) This is game with obb files, please download and install APK + Obb on HappyMod App.
2.) Install and Enjoy.The BEST flight simulator game for AndroidUnleash your inner maverick, become a pilot and CONQUER the skies!Get yourself the best plane and go HIGHER!+ Ultra REALISTIC 3D graphics and cool animations
+ Tons of real-life planes: from single engine props to SUPERSONIC JETS, from airliners to military aircraft
+ Fun and challenging missions: emergencies, rescue missions, rough landings, fires, races
+ Immersive scenario: explore a huge open map with tons of surprises in free flight mode
+ Intuitive mobile controls and an ADDICTING gameplayThe best-rated Flight Simulator on Google Play. And it's a FREE GAME. FUN is absolutely guaranteed!Download the app for free now and don't miss amazing NEW CONTENT on periodic UPDATESNot decided yet if you're UP to the CHALLENGE?Forget dumb repetitive games. In Flight Pilot Simulator 3D Free, your duty includes racing against time, control a fire in the middle of the mountains, and land safely on a tiny airstrip (or even on an aircraft carrier warship)
● Play it anywhere
Flight Pilot Simulator 3D Free does NOT require any internet connection. You can enjoy it in the subway, or while traveling on a real plane, or in the car on the road, or during services in a temple (or maybe even on toilet!)● Limited data usage
Our free game will not consume tons of data from your mobile plan● Compatibility and support
We're working hard (and continuously) so that all Android phones and tablets run the game smoothly. Please report any issues you may experience to [email protected]● Age rating disclaimer
Flight Pilot Simulator 3D Free does NOT contain violence nor any other mature content. You're free to play it together with your children of any age. We bet your boys and girls are gonna love it!

Uçakların nasıl çalıştığını öğrenin.
Çok sayıda farklı uçak modeli toplayın.
Harika yaratıcı alanı keşfetmek için hayal gücünüzü kullanın.
Pilotların yeni yükseltmelerle ilgili deneyimlerine yeni uçaklar ekler.
Ürünün temel özellikleri şunları içerir:
Uçuş pilot simülatörünü uygun metinle tanıtın.
Uçuş pilotu simülatörü benzersizdir, çünkü bir uçuş simülatörü bulunur.
Uçuş pilotu simülatörü çekici bir oyun yaptı.

# Nasıl indirilir ve kurulur Flight Pilot Simulator 3D Free şık APK 2.11.37 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Flight Pilot: 3D Simulator modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Flight Pilot: 3D Simulator mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Flight Pilot: 3D Simulator indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Flight Pilot: 3D Simulator arayın.

# Tam Özellikler Flight Pilot Simulator 3D Free şık APK 2.11.37 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

Çok pencereNo
Ekranları destekler
Açık Gl Int
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerNo

// Kullanıcı Özellikleri //

// imza //

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Flight Pilot Simulator 3D Free şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Flight Pilot Simulator 3D Free şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 30

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (30)

 • T

  @Anonim   2024-02-26 19:52:33

  Kimden:TH   cihaz:CPH2127   OS:android 12
  goog
 • A

  @Anonim   2024-02-26 17:47:21

  Kimden:AE   cihaz:JNY-LX1   OS:android 10
  Okay
 • M

  @Anonim   2024-02-26 04:48:51

  Kimden:MX   cihaz:AGRK-W09   OS:android 10
  Es my bueno
 • P

  @Anonim   2024-02-26 03:31:25

  Kimden:PE   cihaz:CLT-L09   OS:android 10
  Pinga
 • U

  @Anonim   2024-02-25 05:21:13

  Kimden:US   cihaz:SM-G610M   OS:android 8.1.0
  me gusta
 • U

  @Anonim   2024-02-25 02:58:57

  Kimden:US   cihaz:Nitro 55A   OS:android 11
  the game has good graphics and it 100% works and it is amazing I love it
 • M

  @Anonim   2024-02-24 10:00:47

  Kimden:MX   cihaz:moto g(7) power   OS:android 10
  okwhe
 • A

  @Anonim   2024-02-24 08:25:58

  Kimden:AR   cihaz:DRA-LX9   OS:android 10
  Buenos aviones doi pilotr
 • U

  @Anonim   2024-02-24 05:51:11

  Kimden:US   cihaz:itel L6006F   OS:android 11
  not so bad
 • E

  @Anonim   2024-02-23 14:02:11

  Kimden:EG   cihaz:22031116BG   OS:android 11
  i loke thus game
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Flight Pilot Simulator 3D Free şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Flight Pilot Simulator 3D Free

 • U

  @Anonim   2023-02-19 04:05:14

  Kimden:US   cihaz:Amazon KFASWI   OS:android 5.1.1
  I wanted to download it did not show me download button
 • U

  @Anonim   2023-02-01 19:02:49

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1909   OS:android 8.1.0
  /unlimited coins unlock all all mission always complete ✅
 • B

  @Anonim   2023-01-07 09:01:25

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A107M   OS:android 11
  muito dinheiro
 • B

  @Anonim   2022-12-12 02:55:47

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A125M   OS:android 10
  Eu quero um Mod para compras gratuitas e também para mais domínio no jogo
 • G

  @Anonim   2022-08-29 02:38:34

  Kimden:GB   cihaz:Amazon KFTRWI   OS:android 9
  Unlimited planes and money but I can fly anywhere plz modify plx
 • I

  @Anonim   2022-08-23 17:36:58

  Kimden:IT   cihaz:samsung SM-A505FN   OS:android 11
  singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S singnor. S
 • U

  @Anonim   2022-07-27 16:00:41

  Kimden:US   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X695   OS:android 11
  more tae pa napakapanget Ng laro hahahaienebdndndks s
 • R

  @Anonim   2022-05-22 23:20:22

  Kimden:RU   cihaz:ZTE ZTE Blade A5 2020   OS:android 9
  Зделайте на бесконечные ресурсы пожалуйста. ну вы поняли
 • G

  @Anonim   2022-05-21 16:44:24

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A107F   OS:android 11
  iisisksjjzjxjxbhxhxhdhhdhdjchufudjdvhdhdhdhhdjfjcjcjcjfjjdidijdhdhxhxjxjhxjxjdjjdjdhd
 • R

  @Anonim   2022-05-16 14:16:06

  Kimden:RU   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO KE5   OS:android 10
  даааааааа Ето она ураа алилуя наконец то я ейо нашол Я ейо очень долго искал
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Flight Pilot Simulator 3D Free şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (178) Sürümler of Flight Pilot Simulator 3D Free şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Flight Pilot Simulator 3D Free şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme