HappyMod › Games › Action › War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games Mod
War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games Mod

War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games şık APK 8.39.4 [Mod speed]

Güncelleme açık: 2024-07-12

War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games şık değiştirilmiş bir versiyonudur War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games tarafından geliştirildi Fun Games For Free. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Mini Haritada Düşmanları Göster Oyun Hızı... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games 8.39.4 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıWar Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games şık APK 8.39.4 [Mod speed]
versiyon8.39.4
Güncelleme açık2024-07-12
Boyut163.46 MB
Mod BilgisiMini Haritada Düşmanları Göster Oyun Hızı
geliştiriciFun Games For Free
Ringtone İndirSpider Man Ringtone
KategoriAction
Google Play'den edininWar Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games
Orijinal apk'yı indirinWar Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games (163.46 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Block Craft 3D:Building Game şık APK
Sniper 3D:Gun Shooting Games şık APK
Flight Pilot: 3D Simulator şık APK
Castle Crush:Epic Battle şık APK
Color by Number:Coloring Games şık APK
Colorfy: Coloring Book Games şık APK
War Machines:Tanks Battle Game şık APK
War Heroes: Strategy Card Game şık APK
Ninja Kid Run Free - Fun Games şık APK
Paint by Number:Coloring Games şık APK
Animal Escape Free - Fun Games şık APK
Rise: Shooter Arena şık APK
Car Race by Fun Games For Free şık APK
Sniper Shooter Free - Fun Game şık APK
Flight Alert Simulator 3D Free şık APK
Infection Bio War Free şık APK
Overkill 3D şık APK
Bağlantılar İndir:

War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games şık APK 8.39.4 [Mod speed]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (163.46 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games şık APK 8.39.4 [Mod speed]

Özellik V1 Özellik:
Hack Haritası

Özellik V2 Özellik:
Mini Haritada Düşmanları Göster
Oyun Hızı

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Oyun boyunca oynamak son derece keyifli.

Savaş makinelerinde, savaş oyunlarındaki diğer katılımcıların yanındaki tank savaşlarına tanık olacaksınız. Bu konumdaki önceki oyunlar bu yeni formata benziyordu. Hiç böyle bir şey yaşamadın. Oynamaya başladığınızda, deneyimin ne kadar zor ve yeni olduğunu hızlı bir şekilde anlayacaksınız. Gücünüzü kanıtlamak için yoğun savaşta diğer oyuncularla savaşmanız gerekecek. Bu oyunu oynarken, büyük bir ülkede hayatta kalan tek kişi olmak için savaşmalısınız. Oyunun kontrolleri ve oyununun başlayan biri için anlaşılması kolaydır, çünkü oyun süreç boyunca onlara rehberlik edecektir. Ekranın sol üst köşesinde bir radar ışığı görüntülenir; Bunu tıklamak, herhangi bir düşmanının konumunu hızlı bir şekilde bulmanıza izin verecektir. Bunu anahatlarına göre bir düğme olarak tanımlayabilirsiniz. Ekranın sağ tarafında biri tankı hareket ettiren, diğeri bir hedefe ateş eden ve hedefleyen iki birincil kontrol düğmesi vardır.

# Özel tanklar çok çeşitli seçenekler sunmaktadır.

Oyun, oynanması büyük miktarda tank gerektirir. Ancak, aralarından seçim yapabileceğiniz sadece bir tankla başlar. Mevcut başka seçenekler olduğu için bu hızla sıkıcı hale gelecektir. Bu nedenle, oyun çeşitli modeller, renkler ve şekiller ile muazzam bir farklı tank koleksiyonu sağlar. Her biri bu oyunun bir parçası olarak önemlidir. Dışarıdan erişilemeyen bir kapıdan araba bayisine girersiniz. İçeride muhteşem bir petrol tankları okyanusu yaşıyorsunuz. Araç seçiminiz çıkma yeteneğinizi engellemez; Hatta beğeninize göre kişiselleştirebilirsiniz. Bayiliğe girmeden önce bir tank meraklısı değilseniz, tüm bu harikalarla yüz yüze geldikten sonra öyle olacaksınız.

# Grafikler oyunu önemli bir avantaj sağlar.

Harika üretim değeri ile oyunun grafikleri ilk kez oynatıcıyı etkiliyor. Ücretsiz yayıncı Fun Games, oyun ve görsel çekiciliğin tüm yönlerini içeren etkili bir ürün yaratmak için harika bir iş çıkardı. Grafiklerin yüksek kalitesi hakkında şüphe yok çünkü halk herhangi bir kusur bulamayacak. Bu oyun, oyuncuların gerçek bir savaşa katıldıklarını hissetmelerini gerektirir. Bu yüzden görüntü son derece gerçekçi ve keskin olacak şekilde tasarlanmıştır. Oyun ayrıca tankın motorunu veya tankın tabancasından silah seslerini dinlerken gerçekçi ses efektleri de sunuyor. Savaş makineleri gerçek olsaydı, sadece kitaplarda okumanın yanı sıra savaşı deneyimlemenin yeni bir yolunu sunacaklardı. Bu şekilde, insanlar dünyalarında barış olmazdı; Bunun yerine, savaş makineleri insanların savaş alanı sürüş tankları gibi hissetmelerine izin verecekti. Oyunun içinde, bir tank sürerken güçlendirme hissi hissedebilirsiniz. Ancak büyük toplar çekebildiğimiz ve rakiplerimizi ezici duygusal duygularla yenebildiğimizde, bu daha da iyi.

# Girişte savaş makineleri hakkında bilgi verin.

Tank savaş oyunları, sürüş ağır tanklarını gerçekçi savaşla birleştirir. Ayrıca ağır tankların içinde savaşmayı sürerek birleştiren bir oyun türü de var. Tanklar hem savaş taktiksel hem de sürüş işlevleri sağlar. En güçlü savaş makinelerinde araba kullanan ve savaşan herkes dahi olarak kabul edilir. Savaş makineleri oyunuyla beni sersemletti. Ayrıca bazı tank oyunları oynadım ve Armoredwar'ın tadını çıkardım.

# Oyuncuların savaş temalı bir ortamda birbirleriyle rekabet ettiği bir video oyunu.

War Machines, anlaşılması ve oynaması kolay olan çok oyunculu bir tank oyunudur. Bu oyunda profesyonel bir tank şoförüsiniz; Diğer oyunculardan birçok ağır savaş makinesinin savaşına katılıyorsunuz. En büyük göreviniz, ABD, Çin ve ülkenizi istila etmek isteyen diğer ülkelerden düşman tanklarını devirmek. Savaş Makineleri oyunu sadece 3 dakika süren dramatik deneyimler sunar. Açık zafer ve yenilgi sunar, bu da onu birçok farklı deneyim seviyesi için uygun hale getirir. Oyunun öğrenilmesi kolaydır, her şeyi zamanla yönetilebilir hale getirir. Tankın üçüncü şahıs görüşü, düşmanları uzaktan takip etmeyi kolaylaştırır. Bunun nedeni, tankın kontrol arayüzünün - soldaki direksiyon simidi ve sağdaki savaş kolunun - açık ve kullanımı kolay olmasıdır. Bu sayede, tank diğer modellerden daha aktif hissediyor. Aynı zamanda daha büyük, ama bu çoğu insanı rahatsız etmiyor.

# Yüksek bir adrenalin acele ile bu oyun modu heyecan verici.

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok oyun modu var: Team Deathmatch, fetih ve herkes için ücretsiz. Her modun, solo veya bir ekiple tamamlamanız gereken farklı bir hedefi vardır. Oyun ayrıca sürülecek ve çekim yapmak için birçok araç içeriyor; Bazıları tank, diğerleri uçaktır. Başkalarıyla birlikte çalışmadan önce oyunu kendi başıma keşfetmeye karar verdim. Kontrollere alıştıktan sonra oyunu çok oyunculu oynamaktan zevk aldım.

# Bu gezegenin daha büyük haritasındaki savaş, mil kareye yayılıyor.

Savaş makineleri haritası geniş. Oyun, tepeler üssü, gemi rıhtımları, petrol sahası, çöl limanı ve köy gibi fethedilecek birçok farklı araziye sahiptir. Oyunun konumlarının çoğu, endüstriyel parklar da dahil olmak üzere Avrupa'daki büyük şehirler için kullanılmaktadır. Birçok farklı araziye seyahat ederken ve birçok savaşa katılırken sonsuz arzda heyecan bekliyor. Sadece etrafınızdaki arazi, renkler ve alan arasındaki farkları gözlemleyeceksiniz; Ayrıca gerçekleştirilen görevler arasındaki farkları da yaşayacaksınız. Tanklar hareket etmek için belirli bir araziyi gerektirir. Tankınızı her araziye uyacak şekilde yükseltmenin hangi özellikleri seçmek, oyunun stratejisinin önemli bir parçasıdır.

# Tank meraklıları, birçok farklı askeri araç için savaş makinelerine hayran kalıyor.

Yeni tankların kilidi açılabilir ve yeni teknikler kazanarak yükseltilebilir. Bu tanklar güçlü ateş gücüne ve özel tekniklere sahiptir. Ne kadar gayretli olursanız, ağır tanklara erişmek için o kadar fazla fırsat.

# War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games şık APK 8.39.4 [Mod speed] Özellik:

Savaşa hazır mısın? Şimdi en iyi çok oyunculu tank oyunlarından birini indirin, ÜCRETSİZ! Tankınızı ve silahınızı seçin ve hızlı tempolu gerçek zamanlı savaşta arkadaşlarınıza meydan okuyun.HIZLI TEMPOLU ATIŞ OYUNU3 dakika! Bu, mobil cihazlar için sıfırdan tasarlanmış mükemmel dengeli bir tank oyununda mümkün olduğu kadar çok tankı alt etmeniz gereken zamandır. ÜLKENİZİ KORUYUN Ülkenizin onurunu düşmanlarınıza karşı savunun. Çin, ABD, Rusya, Japonya ve daha pek çok ülkeden insanlara karşı savaşın. İKİ PATLAYICI MOD Takım bazlı savaşlarda veya herkese açık çatışmalarda savaşın.DÜNYANIN HER YERİNDEN İKONİK TANKLAR Stratejinize bağlı olarak çok çeşitli güçlü canavarlar arasından tankınızı seçin. Düşman bölgesini hızlı bir şekilde gözlemlemek ve ekibinize savaşı değiştirecek bilgiler sağlamak için bir hafif tank seçin. Veya en ağır ve en güçlüsü olan Panzer'i alın ve düşmanınıza hak ettiğini verin.DERİN TANK YÜKSELTME SİSTEMİ Yeni tankların kilidini açın ve hangi parçayı yükseltmek istediğinize dair stratejik kararlar verin. Çıkartmalar ve desenlerle tank özelleştirmesiyle düşmanınıza kim olduğunuzu gösterin.KEŞFEDİLECEK VE USTALANACAK ÇEŞİTLİ SAVAŞ ALANLARI 2. Dünya Savaşı'nın çeşitli savaş alanlarında düşmanlarınızla savaşın ve onları vurun: Avrupa şehirleri, sanayi bölgeleri, sahipsiz topraklar... Savaş alanını tanıyın ve Düşmana karşı saldırınızda avantaj elde edin.Hemen ücretsiz olarak indirin!

Oyun boyunca oynamak son derece keyifli.
Özel tanklar çok çeşitli seçenekler sunmaktadır.
Grafikler oyunu önemli bir avantaj sağlar.
Girişte savaş makineleri hakkında bilgi verin.
Oyuncuların savaş temalı bir ortamda birbirleriyle rekabet ettiği bir video oyunu.
Yüksek bir adrenalin acele ile bu oyun modu heyecan verici.
Bu gezegenin daha büyük haritasındaki savaş, mil kareye yayılıyor.
Tank meraklıları, birçok farklı askeri araç için savaş makinelerine hayran kalıyor.

# War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games Brief Introduction

War Machines: Tanks Battle Game, adrenalin dolu bir savaş deneyimine adım atabileceğiniz heyecan verici bir mobil oyunudur. Bu oyun, size gerçek zamanlı tank savaşları sunarak strateji becerilerinizi test etme fırsatı sunar. Güçlü tankınızı seçin, takımınıza katılın ve taktiklerinizi kullanarak düşmanlarınızı alt etmek için savaşın.

War Machines: Tanks Battle Game, çeşitli savaş alanları ve meydan okumalar sunarak sizi sürekli bir aksiyonun içine çeker. Oyun içindeki tanklarla savaşırken becerilerinizi ve reflekslerinizi kullanmanız gerekecek. Hızlı tepki göstermek, düşmanlarınızı vurmak ve stratejinizi uygulamak için doğru zamanı yakalamak önemlidir.

Gerçek zamanlı çok oyunculu savaşlarla dolu olan War Machines, en iyi tank savaşçılarına karşı mücadele etmenizi sağlar. Kendi takımınızı oluşturabilir veya arkadaşlarınızı davet ederek güçlerinizi birleştirebilirsiniz. Savaşınızı planlayın, düşmanlarınızı takip edin ve taktiklerinizi ustaca kullanarak galibiyet elde edin.

War Machines: Tanks Battle Game, mükemmel grafikleri ve ses efektleriyle sizi tam anlamıyla içine çeker. Gerçekçi tank kontrolü ve zorlu meydan okumalar, oyunun keyfini ve heyecanını kat kat artırır. Tankınızın gücünü ve yeteneklerini geliştirirken düşmanlarınızı alt etmek için stratejinizi dikkatlice planlamanız gerekecek.

Eğer savaş dolu bir maceraya atılmak ve tank yeteneklerinizi test etmek istiyorsanız, War Machines: Tanks Battle Game tam size göre bir oyun. Şimdi indirin, tankınızı seçin ve bu muhteşem savaşa katılın!

# Nasıl indirilir ve kurulur War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games şık APK 8.39.4 [Mod speed]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan War Machines:Tanks Battle Game modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. War Machines:Tanks Battle Game mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den War Machines:Tanks Battle Game indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında War Machines:Tanks Battle Game arayın.

# Tam Özellikler War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games şık APK 8.39.4 [Mod speed]

// İndirme Bilgileri //

Boyut163.5MB
versiyon8.39.4
Sürüm Kodu18703
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinPOST_NOTIFICATIONS AD_ID RECEIVE C2D_MESSAGE ACCESS_WIFI_STATE INTERNET BILLING ACCESS_NETWORK_STATE READ WRITE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE CHANGE_WIFI_MULTICAST_STATE RECEIVE_BOOT_COMPLETED PAYMENT PAY_THROUGH_BAZAAR WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE CHECK_LICENSE READ WRITE READ_SETTINGS UPDATE_SHORTCUT BROADCAST_BADGE PROVIDER_INSERT_BADGE UPDATE_COUNT UPDATE_BADGE CHANGE_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_APP_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS BADGE_COUNT_READ BADGE_COUNT_WRITE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi Çoklu Yayın moduna girmesine izin verir.
Bir uygulamanın, ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.
sistem önyüklemeyi tamamladıktan sonra yayınlanır.;İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.:

Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 35

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (35)

 • U

  @Anonim   2024-07-13 23:21:24

  Kimden:US   cihaz:SM-A207M   OS:android 11
  no instala
 • U

  @Anonim   2024-07-11 12:03:23

  Kimden:US   cihaz:vivo Y66   OS:android 6.0.1
  good ❤
 • I

  @Anonim   2024-07-11 08:42:22

  Kimden:ID   cihaz:M2006C3MG   OS:android 10
  good
 • I

  @Anonim   2024-07-10 18:00:55

  Kimden:ID   cihaz:M2006C3MG   OS:android 10
  yang di modif apanya ya... kayak asli nya
 • I

  @Anonim   2024-07-10 11:20:47

  Kimden:ID   cihaz:CPH2219   OS:android 13
  katanya 100% benar ternyata 100% bohong
 • I

  @Anonim   2024-07-10 10:39:01

  Kimden:ID   cihaz:CPH2219   OS:android 13
  fake
 • T

  @Anonim   2024-07-09 23:22:40

  Kimden:TW   cihaz:SM-G9810   OS:android 9
  very good!
 • D

  @Anonim   2024-07-07 03:30:20

  Kimden:DO   cihaz:220733SG   OS:android 12
  klkHey
 • E

  @Anonim   2024-07-02 17:30:35

  Kimden:EG   cihaz:M2101K6G   OS:android 13
  جميله
 • 4

  @Anonim   2024-07-02 04:08:49

  Kimden:419   cihaz:KFONWI   OS:android 9
  Defenderlos
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games

 • R

  @Anonim   2023-03-07 21:33:37

  Kimden:RO   cihaz:samsung SM-J530F   OS:android 7.0
  diamante infinite free shopping bani infiniți
 • T

  @Anonim   2023-01-28 05:53:53

  Kimden:TR   cihaz:Xiaomi M2003J15SC   OS:android 11
  sınırsız para sınırsız elmas ve birçok hileleri ndndndndkndndnndnndjfjfnfncjcjcjfndokdnfnfjjf
 • G

  @Anonim   2023-01-08 12:18:54

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A025F   OS:android 11
  I want a mod that have an unlimited money please I really wanted it
 • U

  @Anonim   2023-01-04 10:09:12

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G570M   OS:android 8.0.0
  plase unlimited money an diamond porfavor dinero ilimitado y diamantes
 • U

  @Anonim   2022-12-16 15:33:10

  Kimden:US   cihaz:TECNO MOBILE LIMITED TECNO KE5j   OS:android 10
  plz upload unlimited money mod please please please please please please
 • U

  @Anonim   2022-10-02 00:49:16

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A125U   OS:android 12
  can there be a unlimited currency for this? please
 • P

  @Anonim   2022-08-08 22:55:10

  Kimden:PK   cihaz:vivo V2109   OS:android 12
  free shopping plz plz plz plz plz plz pmx pmxpxbiefdksskfifbxkagfg
 • T

  @Anonim   2022-07-19 18:00:38

  Kimden:TR   cihaz:samsung SM-J710FQ   OS:android 8.1.0
  görünmezlik olsun ve sınırsız elmas olsun daha ben başka birşey istemiyorum❤
 • U

  @Anonim   2022-05-26 14:33:32

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G965U1   OS:android 10
  modded money n diamond
 • U

  @Anonim   2022-05-23 14:54:04

  Kimden:US   cihaz:Sony D6633   OS:android 6.0.1
  I want unlimited money plz pretty pretty please
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (277) Sürümler of War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme