HappyMod › Games › Puzzle › Home Design : My Dream Garden Mod
Home Design : My Dream Garden Mod

Home Design : My Dream Garden şık APK 1.45.1 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2022-06-07

Home Design : My Dream Garden şık değiştirilmiş bir versiyonudur Home Design : My Dream Garden tarafından geliştirildi Cookapps. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: sınırsız para... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Home Design : My Dream Garden 1.45.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıHome Design : My Dream Garden şık APK 1.45.1 [Sınırsız para]
versiyon1.45.1
Güncelleme açık2022-06-07
Boyut72.84 MB
Mod Bilgisisınırsız para
geliştiriciCookapps
Ringtone İndirOne Piece Ringtone
KategoriPuzzle
Google Play'den edininHome Design : My Dream Garden
Orijinal apk'yı indirinHome Design : My Dream Garden (72.84 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
My Home Design - Modern City şık APK
Home Design - Luxury Interiors şık APK
My First Makeover şık APK
Master Paradise Makeover şık APK
Home Design - Hotel Renovation şık APK
Idle Berserker: legend of rpg şık APK
Wonder Merge - Match 3 Puzzle şık APK
Home Design : My Dream Garden şık APK
Home Design Life: Remodel Game şık APK
My Home Design : Modern House şık APK
Magic Cat Tiles şık APK
My Lottery Dream Life şık APK
Home Design : Hawaii Life şık APK
TailedDemonSlayer - Idle RPG şık APK
Piano Cat Tiles - Room Design şık APK
Home Design : Renovate to Rent şık APK
Merge Manor x The Smurf Collab şık APK
Hero Assemble: Epic Idle RPG şık APK
Home Design : Caribbean Life şık APK
Star Trailer şık APK
Bağlantılar İndir:

Home Design : My Dream Garden şık APK 1.45.1 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (72.84 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

One Piece Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Home Design : My Dream Garden şık APK 1.45.1 [Sınırsız para]

sınırsız para

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Hayallerinizi takip etmek için kendi bahçenizi oluşturun.

Eviniz için kendi özel bahçenizi yaratmak harika bir deneyimdir. Rüya bahçem için düzen ve süslemeleri seçerken, verdiğim uygulamalı bakım sayesinde sevdiğim stili seçebilirim. Sonra, para koleksiyonuma eklemek için eğlenceli bir bulmaca oyunu oynayabilirim. Bu, fantezi bahçemi hayata geçirecek daha fazla dekorasyon ve yeni desen almama izin verecek.

# Büyük kapsamlı heyecan verici bilgisayar oyunlarının tadını çıkarın.

Oyun sadece konseptini sunarsa, ilgisiz olacaktır. Bunun yerine, ev tasarımına gelmelisiniz: rüya bahçesi. Bu oyun, gerçek bir bahçe tasarımcısı gibi hissettiren ve bir Match-3 oyunu ile rahatlamanıza yardımcı olan ilginç bir bulmaca ile birlikte gelir. Birden fazla beceri seviyesine sahiptir ve benzersiz bir 3'ü 1 arada oyun sunar. Oyunu oynarken, güzel tasarımlarla yeni bahçe fikirleri öğrenebilir ve yaratabilirsiniz. Ayrıca birçok yeni tasarım stilini test edebilir ve bulmacalarla yeni fikirleri keşfedebilirsiniz. Oyun son derece rahatlatıcı ve yatıştırıcı. Oyun, neredeyse herkese çekici gelen aile dostu grafikler sunuyor. Renkli tasarımı sayesinde boş oyun için mükemmel bir seçim.

# Büyük bahçeyi keşfederken yeni fikirler için ilham alın.

Güzel bir bahçe yaratmak için botanik veya bahçecilik derecesine ihtiyacınız yoktur. İhtiyacınız olan tek şey açık bir zihin ve bir cennet parçası yaratma arzusu. Bu, organik bahçecilik, peyzaj tasarımı ve hatta geleneksel bahçecilik gibi birçok farklı bahçe yöntemi ile gerçekleştirilebilir. Bahçenizde büyümek için bitki türünü seçmek ve bunların nasıl düzenlenmesi gerektiğinde sonsuz olasılıklar vardır. Daha önce güzel bir bahçe isteyen herkes bu oyun benzeri tasarım uygulamasını kullanabilir. Çevresel tercihlerinize, coğrafi özelliklerinize ve bitki türlerine dayanan bir bahçe oluşturmanıza olanak tanır. Bu tasarım uygulaması, aralarından seçim yapabileceğiniz oyun benzeri unsurlar aracılığıyla profesyonel bahçecilik deneyimlemenizi sağlar. Bu oyun uygulamasının yardımıyla yaratıcılık ve sürprizlerle dolu inanılmaz bahçeler tasarlayın. Mükemmel bahçe tasarımını elde etmek için kendi benzersiz tasarımınızı yaratmak en iyisidir. Tasarımlar için mevcut birçok şablon bulabilirsiniz; Ancak, kendiniz yaratmanız önerilir. Bu şekilde, ev tasarımında bir başyapıt yaratabilirsiniz: My Dream Garden.

# Her müşteri için benzersiz bahçeler sağlayın.

Çok aranan bir tasarımcı olarak, özellikle müşterinizin ihtiyaçlarına ve özelliklerine göre uyarlanmış tasarımlar oluşturma iradesini kanalize edersiniz. İnşaat projenizi etkili bir şekilde ele almak için birbirine bağımlı inşaatçılardan yararlanırsınız. Müşterilere ihtiyaçları hakkında danışmanlık yaparak, bir bahçıvan, rüya evlerinin yaratılmasına başvurmak için birçok yeni fikir keşfedebilir. Bu fikirleri bahçe tasarım sürecine dahil etmek, müşterilerin özel ihtiyaçlarına göre benzersiz bir bahçe oluşturmasına yardımcı olur.

# Özgeçmişin Temel Özellikleri Bölümü, sizi diğer adaylardan ayıran ana nitelikleri listeler. Genellikle bir özgeçmişin sonuna yerleştirilir.

Kullanıcıların hayal gücü, bahçelerindeki birçok farklı örnek tasarımı ile geliştirilir. Daha fazla bitki ve dekoratif unsurlar manzarayı yeni ve revize edilmiş versiyonlarda doldurur. Tasarımlar oluşturmak ve tasarruf etmek, bunları dünyayla paylaşma seçeneği ile kolaydır. Zengin bir flora ve süsleme ürün yelpazesi sınırsız ilham ve seçim sağlar. Kontroller ve düzen, karışıklığı en aza indirmek ve yeni kullanıcılar tarafından kolay kullanılmasına izin vermek içindir. ———

# Home Design : My Dream Garden şık APK 1.45.1 [Sınırsız para] Özellik:

Hayalinizdeki bahçe sadece birkaç musluk uzakta! Çorak arka bahçeleri canlandırın, cafcaflı bahçe setlerini değiştirin ve düzleştirilmiş çiçek yataklarını yeniden dikin. Bahçenizi bu huzurlu ve dinlendirici maç 3 ev ve bahçe makyaj oyunu ile istediğiniz gibi tasarlayın. My Dream Bahçe Özellikleri: Tasarımcı Karıştırma ve eşleşmesi için sonsuz tasarım kombinasyonlarıyla, rüya bahçem hayallerinizin bahçesini elinizin avucunuzdan tasarlamanıza izin verir! İhtiyaçlar Bir Bahçe Tasarımcısı ve Ev Makyaj Uzmanı olarak eşsiz bahçelerini inşa etmek , oyunlardaki çeşitli karakterler bahçelerini yeniden inşa etme ve geri yükleme yardımınıza bağlı olacaktır. Müşterilerinizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurun ve onların bir tür rüya bahçesini tasarlamalarına yardımcı olmaktan çekinmeyin! Makeover tasarımcıları herhangi bir trend için size güzel bahçeler getirmek için çok çalıştılar: huzurlu, rustik, modern, ferah, küçük, adını siz koyun. Makyaj tarzınız ne olursa olsun, rüya bahçesinin tasarımcısından harika bir fikir bulacaksınız! Dream Bahçemdeki 3 Bulmaca Oyunları, çocuklardan yetişkinlere ve aradaki herkese! Çeşitli tasarım tarzlarında eliniz ve en iyi ücretsiz ev makyaj oyunlarında kendi bahçeniz için güzel bahçe fikirleri keşfedin. İdeal Bahçecilik Geri Çekiminizi Yaratmak İçin Sonsuz Tasarım Kombinasyonları Arasından Seçin! Havada taze kesilmiş çim. Ancak bu yoğun zamanlarda, bahçecilik düzeltmenizi sıcak ve rahat evinizin rahatlığından ücretsiz olarak alabilmek bir rüya olabilir.

Hayallerinizi takip etmek için kendi bahçenizi oluşturun.
Büyük kapsamlı heyecan verici bilgisayar oyunlarının tadını çıkarın.
Büyük bahçeyi keşfederken yeni fikirler için ilham alın.
Her müşteri için benzersiz bahçeler sağlayın.
Özgeçmişin Temel Özellikleri Bölümü, sizi diğer adaylardan ayıran ana nitelikleri listeler. Genellikle bir özgeçmişin sonuna yerleştirilir.

# Home Design : My Dream Garden Brief Introduction

Evimize hoş geldiniz! Home Design: My Dream Garden oyununa adım atın ve hayallerinizdeki bahçeyi yaratmak için şimdi harekete geçin. Bu oyun size eşsiz bir bahçe tasarlama deneyimi sunacak ve yaratıcılığınızı konuşturmanıza olanak sağlayacak.

Home Design: My Dream Garden ile başlangıçta boş bir arazi üzerinde çalışmaya başlayacaksınız. Size verilen çeşitli bahçe unsurlarıyla, çiçeklerle dolu muhteşem bir bahçe yaratma fırsatı elde edeceksiniz. Bitkileri yerleştirirken, çimleri düzenlerken ve mobilyaları seçerken tarzınıza uygun bir bahçe tasarlayabilirsiniz.

Bu oyunda eşsiz tasarımlar yaratmanın yanı sıra, dekorasyonunuzu tamamlamak için çeşitli dekoratif öğeleri de kullanabilirsiniz. Farklı renklerde çitler, aydınlatmalar, su özellikleri ve daha fazlası ile bahçenizi kişiselleştirme şansına sahip olacaksınız.

Home Design: My Dream Garden ayrıca arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla etkileşim kurabileceğiniz bir sosyal platform sunar. Bahçenizi başkalarıyla paylaşabilir, onların tasarımlarına ilham olabilir veya onların bahçelerini ziyaret edebilirsiniz.

Hayallerinizdeki bahçeyi yaratmanın keyfini çıkarırken aynı zamanda zihninizi dinlendirecek olan Home Design: My Dream Garden oyunu, size stressiz ve eğlenceli bir oyun deneyimi sunmaktadır.

Şimdi, arkanıza yaslanın ve bu harika bahçe tasarlama macerasına katılın. Home Design: My Dream Garden ile hayallerinizdeki bahçeye ulaşmanın keyfini çıkarın!

# Nasıl indirilir ve kurulur Home Design : My Dream Garden şık APK 1.45.1 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Home Design : My Dream Garden modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Home Design : My Dream Garden mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Home Design : My Dream Garden indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Home Design : My Dream Garden arayın.

# Tam Özellikler Home Design : My Dream Garden şık APK 1.45.1 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut72.8MB
versiyon1.45.1
Sürüm Kodu100210
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE BILLING BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE WAKE_LOCK RECEIVE_BOOT_COMPLETED FOREGROUND_SERVICE AD_ID VIBRATE
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
PowerManager Wakelocks'un işlemciyi uykudan veya ekranın karartılmasından alıkoymasına izin verir


Sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i alın; vibratöre erişim sağlar.:

Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK30
Hedef SDK Txt30
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanıyor.
Uygulama, cihazın tutam hareketleri gibi temel iki noktalı çokluitok özelliklerini kullanıyor, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmiyor.
Bu, Android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst setidir .; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş multitouch özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, Android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir süper kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği #Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.##:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Home Design : My Dream Garden şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Home Design : My Dream Garden şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 47

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (47)

 • G

  @Anonim   2024-05-27 05:29:11

  Kimden:GB   cihaz:Redmi Note 9 Pro   OS:android 12
  love it
 • U

  @Anonim   2024-04-22 19:43:55

  Kimden:US   cihaz:Infinix X695D   OS:android 11
  nice
 • U

  @Anonim   2024-03-27 18:45:11

  Kimden:US   cihaz:MED-LX9   OS:android 10
  çok güzel
 • E

  @Anonim   2024-03-13 04:02:13

  Kimden:ES   cihaz:SM-G996B   OS:android 14
  divertido
 • E

  @Anonim   2022-05-04 15:56:37

  Kimden:ES   cihaz:SM-P610   OS:android 12
  #HappyMod# no funciona
 • F

  @Anonim   2021-12-21 05:43:18

  Kimden:FR   cihaz:Infinix X688B   OS:android 10
  nice
 • B

  @Anonim   2021-03-06 16:38:33

  Kimden:BR   cihaz:moto g(6) plus   OS:android 9
  funciona bem. fine...
 • B

  @Anonim   2020-12-05 12:29:54

  Kimden:BR   cihaz:SM-G532MT   OS:android 6.0.1
  muiti bomameiiiib jfxbkigfkgc
 • I

  @Anonim   2020-11-29 10:32:31

  Kimden:IN   cihaz:Redmi Note 4   OS:android 7.0
  This mod really works
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Home Design : My Dream Garden şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Home Design : My Dream Garden

 • B

  @Anonim   2020-10-27 12:25:05

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-G610M   OS:android 8.1.0
  atualização por favor.... esse jogo é muito bom gostaria de poder continuar jogando... atualizem por favor..
 • B

  @Anonim   2020-09-14 21:28:28

  Kimden:BR   cihaz:motorola motorola one macro   OS:android 9
  mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmm
Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Home Design : My Dream Garden şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (16) Sürümler of Home Design : My Dream Garden şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Home Design : My Dream Garden şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme