HappyMod › Games › Puzzle › Merge Manor x The Smurf Collab Mod
Merge Manor x The Smurf Collab Mod

Merge Manor x The Smurf Collab şık APK 1.3.05 [Sınırsız para][Mod Menu][Mod speed]

Güncelleme açık: 2024-05-15

Merge Manor x The Smurf Collab şık değiştirilmiş bir versiyonudur Merge Manor x The Smurf Collab tarafından geliştirildi Cookapps. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Menü Modu: Oyun Hızı (oyun çöktüğünde kapalı) Bir... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Merge Manor x The Smurf Collab 1.3.06 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıMerge Manor x The Smurf Collab şık APK 1.3.05 [Sınırsız para][Mod Menu][Mod speed]
versiyon1.3.05
Güncelleme açık2024-05-15
Boyut315.12 MB
Mod BilgisiMenü Modu: Oyun Hızı (oyun çöktüğünde kapalı) Birçok para Birçok elmas Not: Ağ bağlantısının güncel ...
geliştiriciCookapps
Ringtone İndirCartoon Ringtone
KategoriPuzzle
Google Play'den edininMerge Manor x The Smurf Collab
Orijinal apk'yı indirinMerge Manor x The Smurf Collab (315.12 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
My Home Design - Modern City şık APK
Home Design - Luxury Interiors şık APK
My First Makeover şık APK
Master Paradise Makeover şık APK
Home Design - Hotel Renovation şık APK
Idle Berserker: legend of rpg şık APK
Wonder Merge - Match 3 Puzzle şık APK
Home Design : My Dream Garden şık APK
Home Design Life: Remodel Game şık APK
My Home Design : Modern House şık APK
Magic Cat Tiles şık APK
My Lottery Dream Life şık APK
Home Design : Hawaii Life şık APK
Piano Cat Tiles - Room Design şık APK
TailedDemonSlayer - Idle RPG şık APK
Home Design : Renovate to Rent şık APK
Merge Manor x The Smurf Collab şık APK
Home Design : Caribbean Life şık APK
Star Trailer şık APK
My Perfect Home şık APK
Bağlantılar İndir:

Merge Manor x The Smurf Collab şık APK 1.3.05 [Sınırsız para][Mod Menu][Mod speed]

Hızlı indirme (16.2 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (315.12 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Cartoon Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Merge Manor x The Smurf Collab şık APK 1.3.05 [Sınırsız para][Mod Menu][Mod speed]

Menü Modu: 
Oyun Hızı (oyun çöktüğünde kapalı)
Birçok para
Birçok elmas
Not: Ağ bağlantısının güncelleme sürümünü tekrar girmek için hatırlatın, atlayabilirsiniz

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Mevcut birleştirme malikanesi: Sunny House takviye olarak.

Aşkın çiçek açmasının başlangıcında!

# Arka fon

Merge Manor: Sunny House'un hikayesinde, Sunny adında bir kız büyükannesinin evine geliyor - bu bir mega konak gibi. Bu, tanım gereği aile servetlerinin bir parçasıydı. Terk etme durumu, ilk geldiğinde güneşli şaşırttı. Büyükannesinin ortadan kaybolduğunu ve bir zamanlar büyük konakın yıllarca ihmalden sonra kötüleştiğini fark etti. Büyükannesine ne olduğunu ve evin neden bu kadar korkunç göründüğünü merak etmeye devam ederken, Sunny mülkü geliştirmeye karar verdi. İki kişi arasındaki bir aşk hikayesi, malikâneyi yeniden şekillendirmekle başladı. Bulmacaları çözmek için nesneleri eşleştirerek Sunny, büyükannelerin neden bulunmamasını araştırırken romantik bir macera açtı. Karmaşık arsa ve güzel görüntülere sahip romantik bir hikaye, bu oyunu ev tasarımı severlere çekici kılar. Buna ek olarak, oyunun oynanışı ve görsel çekiciliği, bahçeciliği veya konakları seven herkes için mükemmel bir seçim haline getiriyor.

# Oynanış

Oyunun bir kısmı Sunnys sorularını cevaplamayı içerir. Doğru cevabı seçmek size daha fazla güneş verir. Oyuncu seçer ne olursa olsun oyunu bu kararla hizalar. Bu şekilde, hikaye doğal olarak oyun ve oyuncuları arasında kesintisiz bir bağlantı yoluyla gelişir. Görevleri tamamlamak için birleştirme aşamalarını kullanmanız gerekir. Bunlar, birçok farklı nesneyle etkileşime girdiğinizde ve bunları bir yararlı nesnede birleştirdiğinizde destansı anlardır. Temalı güçlendiriciler kullanarak konağın her bir bölümünü yenileyebilir ve yeniden dekore edebilirsiniz. Oyunun bu kısmı için, bitirecek kadar sabırlı olduğunuz sürece birçok farklı seçenek var. Beklemeye değer bir ödülle bitiren herkes, katılmıyor musunuz? Normalde görünür olmayan odalar da dahil olmak üzere konağı özgürce keşfedebilirsiniz. Ayrıca, seçtiğiniz yüzlerce çiçek dikerek tüm bahçenin görünümünü de değiştirebilirsiniz. Oyunun yeni alanlarını keşfederek aileniz için yeni yerler ve evler keşfedeceksiniz. Ayrıca, arsayı daha fazla keşfetmek önemli bir romantik aşk hikayesini ortaya çıkaracaktır. Oyunda zaten sahip olduklarınızı yenileyerek, zaten sahip olduklarınızı genişleteceksiniz. Bu oyun size konağın herhangi bir bölümünü beğeninize göre değiştirme yeteneği sunar. Topladığınız nesneler ve dekoratif eşyalarla evin dışını değiştirebilirsiniz. Evin içini mobilya, aletler ve duvar kağıdı ile de değiştirebilirsiniz. Ayrıca, eski gölün çeşmesini, havuzunu ve diğer özelliklerini oyunda bulunan eşyalarla değiştirebilirsiniz. Ayrıca, köpeğinizin köpek kulübesinin her yönünü duvar kağıdı, boya ve oyunda bulunan diğer mobilyalarla değiştirebilirsiniz. İhtiyacınız olan araçları ve öğeleri elde etmek için yeterli yıldız kazanmanız gerekir. Bu yıldızlar seviyenizi artıran füzyon bulmacalarını tamamlamaktan gelir. Konağın yeni alanlarına erişmek için nesneleri birleştirmeniz ve yıldız bulmanız gerekecek. Bu yüzden tüm bu malzemeleri büyük projemiz için toplamayı unutmayın.

# Sunny ve diğer birçok karakter arasındaki yakın bağ, birbirleriyle etkileşimleriyle vurgulanır.

Bahçede kaldığınız süre boyunca, çevredeki ortamdan veya nesnelerden tamamen izole edilmeyeceksiniz. Bunun yerine, birçok farklı insanla etkileşime girecek ve hatta tavsiyelerini bir bilgelik kaynağı olarak kullanacaksınız. Büyükanne, birçok sır ve eğlenceli aktiviteyi gizlediği özel bir konakta yaşıyor. Ayrıca, orada olan aşk hikayesini dinleyerek ev hakkında çok şey öğrenebilirsiniz. Evin sakinleri sevimli ama garip komşular olabilir; Alternatif olarak, yeni bir aile üyesi olabilirler.

# Mobil oyunlar oynamak nadir bir rahatlama anı sağlar.

Birleştirme Manor: Sunny House oynarken, güzellik ve öfori kombinasyonunu hissedeceksiniz. Oyunda güzel bir bahçe ve dinleyicilerin kişisel düzeyde ilişkilendirebileceği hayat benzeri hikayeler bulunur. Oyunun sakin dünyasını çoğaltarak, bu proje ruhunuzun odaklanmasına ve sakinleşmesine yardımcı olacaktır. Ayrıca, duygularınızın bir yönünü çoğaltarak umutların bir kısmını yeniden kazanmanıza yardımcı olacaktır.

# Eski villa ve bahçe yenilendi.

Büyükannesinin evini ziyaret ederken, Sunny adında genç bir kız bahçesinin değiştiğini fark etti. Birleşme Manor: Sunny House'da yaşıyordu. Daha önce, bahçe güzel ve iyi döşenmişti. İşiniz, güneşli rehabilitasyona yardım etmek, süslemek ve bahçeyi daha önce olduğu kadar güzel görünecek şekilde yeniden inşa etmektir. Oyunun her seviyesini tamamlarken yeni öğelerin kilidini açın. Her görevi tamamlamak için bunları koleksiyonunuza ekleyin veya yeni bir bitmiş ürün oluşturmak için farklı nesneleri birleştirin. İnsanlar görevleriyle birlikte tüm konak ve bahçeyi bitirdiğiniz için sizi ödüllendirir.

# Yaratıcı olabileceğiniz yer.

Oyundaki farklı yerleri ziyaret ederek konağınızın görünümünü değiştirebilirsiniz. Ayrıca, yeni alanları keşfedebilir ve yıkık ve yıkılmış manzarayı yeni bir şeye dönüştürebilirsiniz. Bir oyun hesabı oluşturmak, uygun gördüğünüz gibi bahçenizi ve konağınızı değiştirmeye ve genişletmeye devam etmenizi sağlar. Oyunun konumlarını sınırlamadan özgürce keşfedebilirsiniz. Hiç bir kısıtlama olmadığını öğrendikten sonra, daha fazla özgürlüğün açıldığını bilmekten memnuniyet duyacaksınız. Dosyaları manuel olarak düzenleyerek bahçenize tercih ettiğiniz heykelleri, çeşmeleri, bitkileri veya havuzları ekleyebilirsiniz. Bu, peyzajınıza kişisel bir dokunuş verir.

# Bahçeden arıtmak, huzur ve uyum duygusuna ilham verir.

Tüm oyuncular oyuna aynı hedefle girerler: bahçecilik sevgisini keşfetmek ve stressiz bir varoluşa dönüşmek. Bu yüzden oyunun yaratıcıları insanları psikolojik düzeyde anlıyorlar. Bu oyunun başarıları, oyuncunun kazanmadan önce birden fazla engelin üstesinden gelmesini gerektirmez. Aksine, bu oyun oyuncuları daha çekici hale getirebilmeleri için çevrelerini keşfetmeye teşvik eder. Ayrıca, bu süreç oyuncuları bahçelerinin belirli unsurlarına odaklanmaya teşvik eder - bu da deneyimi daha keyifli hale getirir. Ek düzenlemeler gerekli hale getirildi. Oyun için iyi bir meydan okuma sistemi, üreticiler de büyük ila küçük ayrıntılara büyük önem veriyor.

# Merge Manor x The Smurf Collab şık APK 1.3.05 [Sınırsız para][Mod Menu][Mod speed] Özellik:

Bu rahatlatıcı ve romantik ücretsiz birleştirme patlatma oyunuyla bahçeyi yenileyin ve zorlu birleşmeleri çözün! Sunny'nin büyükannesinin bahçesini eski ihtişamına kavuşturmasına yardım edin ve zorlu patlama birleştirmelerini çözmek için çiçekleri eşleştirin. Sunny'nin renkli karakterlerle etkileşime girdiği sürprizlerle dolu romantik bir aşk hikayesinin içine dalın. Çiçekleri eşleştirin ve bahçenizin makyajını başlatın - temalı güçlendiricilerle oynayın ve düzinelerce özelleştirme seçeneğiyle alanları yenileyin! Gizli alanları keşfedin ve bahçe dekorasyon projeniz için yüzlerce çiçek arasından seçim yapın! Oturun, rahatlayın ve güzel bir romantik hikayeyle zenginleştirilmiş bu birleştirme oyununun tadını çıkarın! Şimdi makyajınıza başlayın! Oyun Özellikleri: - Bahçenizi hikayeye bağlanan benzersiz konumlarla YENİLEYİN, süsleyin ve genişletin! Her şeyi istediğiniz gibi yeniden tasarlamaya, yeniden inşa etmeye ve özelleştirmeye hazır olun. Sunny's House'da mülkünüzün çeşitli bölümlerinin yenilenmesini yöneteceksiniz: evinizin cephesi, çeşmeler, eski göl, arı kovanları, köpek kulübeleri ve çok daha fazlası! Tüm bahçenin makyajını tamamlayın ve tonlarca ödül kazanın! - Çiçekleri eşleştirin ve yüzlerce bağımlılık yaratan patlama birleştirme seviyesini çözün! Tasarım fikirlerinizi gerçekleştirmek için yıldızları kullanmanız gerekecek. Bunun için de Sunny House'ta yüzlerce mevcut olan birleştirme oyunlarını oynamanız gerekecek. Bunlardan bazıları zorlayıcı olabilir, ancak neyse ki, oyun boyunca, eğlenceli ama zorlu birleştirme patlama birleştirmelerinin üstesinden gelmenize yardımcı olabilecek ödüller kazanacaksınız (güçlendiriciler gibi!) yol! Sunny's House sadece bir dekorasyon ve birleştirme oyunu değil, onu benzersiz kılan şey de heyecan verici hikayesi! Pek çok karakterle tanışacak ve onlarla etkileşime girecek, kendinizi en şaşırtıcı karşılaşmalara hazırlayacaksınız: tuhaf (ama sevimli!) bir komşudan, yeni aile üyelerine ve hatta dört ayaklı arkadaşlara kadar! - Düzinelerce gizli nesneyle bahçeyi KEŞFEDİN çiçekler ve gizli alanların kilidini açın Yeniden düzenleyeceğiniz bahçe büyük ve sırlarla ve gizemlerle dolu! Oyunda ilerledikçe yeni alanları keşfedecek, birçok sürprizle karşılaşacak ve çeşitli gizemleri çözmekle görevlendirileceksiniz! - RAHATLAYIN ve komik ve samimi diyaloglarla romantik bir hikaye yaşayın! Eğlenceli ve güzel tasarlanmış bir oyun olmasının yanı sıra Sunny's Ev aynı zamanda rahatlamak için de mükemmel bir yoldur! Stresli faaliyetlerinize bir ara verin ve peyzaj ve bahçe dekorasyonunun sakinleştirici dünyasına dalmak için biraz zaman ayırın. Eski aile bahçenizi yeniden canlandırmak tatmin edici olmakla kalmayacak, aynı zamanda Sunny ve onun birçok insan ve hayvan arkadaşıyla birlikte çalışmayı da seveceksiniz. Ayrıca komşularınızla gerçek bir aşk hikayesi yaşayacak ve yol boyunca pek çok ilginç karakterle tanışacaksınız! - ÖZEL ETKİNLİKLER ve ÖDÜLLER: Günlük özel etkinliklere katılın ve harika ödüller kazanın! Daha da büyük kazançlar için turnuvalara katılın. - ARKADAŞLAR EDİNİN: Diğer oyuncularla etkileşimde bulunmak ve sohbet etmek, can alışverişinde bulunmak ve oyun güçlendiricilerini paylaşmak için bir aileye katılın! Çiçekler açıyor ve Sunny'nin Evi yenilenmeye hazır! Bu güzel bahçeyi dekore etmeye ve yenilemeye hazır mısın? Sunny'nin Evi, çözülmesi gereken daha fazla patlama birleştirmesi ve daha romantik bölümlerle düzenli olarak güncellenecek! Güncellemeler için bizi izlemeye devam edin ve bize bir inceleme bırakın!

Mevcut birleştirme malikanesi: Sunny House takviye olarak.
Arka fon
Oynanış
Sunny ve diğer birçok karakter arasındaki yakın bağ, birbirleriyle etkileşimleriyle vurgulanır.
Mobil oyunlar oynamak nadir bir rahatlama anı sağlar.
Eski villa ve bahçe yenilendi.
Yaratıcı olabileceğiniz yer.
Bahçeden arıtmak, huzur ve uyum duygusuna ilham verir.

# Nasıl indirilir ve kurulur Merge Manor x The Smurf Collab şık APK 1.3.05 [Sınırsız para][Mod Menu][Mod speed]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Merge Manor x The Smurf Collab modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Merge Manor x The Smurf Collab mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Merge Manor x The Smurf Collab indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Merge Manor x The Smurf Collab arayın.

# Tam Özellikler Merge Manor x The Smurf Collab şık APK 1.3.05 [Sınırsız para][Mod Menu][Mod speed]

// İndirme Bilgileri //

Boyut315.1MB
versiyon1.3.05
Sürüm Kodu5004624
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinVIBRATE INTERNET ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_NETWORK_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID POST_NOTIFICATIONS BIND_APPHUB_SERVICE WAKE_LOCK ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_AD_ID BILLING FOREGROUND_SERVICE ACCESS_ADSERVICES_TOPICS DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION CHECK_LICENSE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Titreşime erişime izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapalı kalmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir
karartma.:

Min Sdk23
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Merge Manor x The Smurf Collab şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Merge Manor x The Smurf Collab şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 50

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (50)

 • R

  @Anonim   2024-05-20 20:22:15

  Kimden:RU   cihaz:RMX3890   OS:android 14
  not work
 • S

  @Anonim   2024-05-20 07:13:15

  Kimden:SA   cihaz:INE-LX1r   OS:android 9
  The game needs to be updated
 • K

  @Anonim   2024-05-16 14:57:53

  Kimden:KR   cihaz:SM-N986N   OS:android 13
  Help. Can't play games because it's not installed.
 • Z

  @Anonim   2024-05-08 12:25:29

  Kimden:ZA   cihaz:itel A632W   OS:android 12
  hou van dit
 • Z

  @Anonim   2024-05-08 12:25:07

  Kimden:ZA   cihaz:itel A632W   OS:android 12
  hou van dit
 • E

  @Anonim   2024-04-23 01:57:57

  Kimden:ES   cihaz:AGS2-W09   OS:android 8.0.0
  Muy bueno
 • E

  @Anonim   2024-04-22 03:39:57

  Kimden:EG   cihaz:RMX3624   OS:android 13
  Merge
 • E

  @Anonim   2024-04-21 03:44:13

  Kimden:EG   cihaz:RMX3624   OS:android 13
  Mer ge Manor x The Smurf Collab M...
 • H

  @Anonim   2024-04-16 23:21:19

  Kimden:HU   cihaz:MED-LX9N   OS:android 10
  Sun
 • H

  @Anonim   2024-04-16 23:21:08

  Kimden:HU   cihaz:MED-LX9N   OS:android 10
  Gute
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Merge Manor x The Smurf Collab şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Merge Manor x The Smurf Collab

 • I

  @Anonim   2023-02-09 08:25:51

  Kimden:ID   cihaz:OPPO CPH2179   OS:android 10
  adgthhhhhjjkkiytvjkkurdvjjjuhfdedcnnjhddxvbnjyfcvbnredvbjhfvbnjfdxedgghjjggvffffhjmkmbvfcffvvjhfsscvhhjjhydcvvbjyddvbnhhgcbnngddsdbjhtrcbjrsdcnnjjhgfddcchgrvbnjyfbhfddbjtrrcbjtrecbjjutevbuyd di u ya yg hjjugvvbbj yg rdvbjjj yg ghjk ku ygccbb juta CV bv b Bu ddfgh. cthb bv c di yg jh v CD tybbbb CD ertthjn bv d RT yhh bee yg jnbbvcfthhjjbgfgvfrgbbvvffrttunbvcdertyunb
 • L

  @Anonim   2022-12-21 02:22:31

  Kimden:LY   cihaz:HUAWEI YAL-L21   OS:android 10
  المال الكتييييييييييييييييييييييييييييييييير والماسسسسسسسسسس كتيره
 • E

  @Anonim   2022-12-15 02:15:40

  Kimden:ES   cihaz:Xiaomi Mi A3   OS:android 11
  please, if you can upload the mod "modify to use.." thank you so much.
 • E

  @Anonim   2022-07-06 02:06:20

  Kimden:ES   cihaz:samsung SM-M127F   OS:android 11
  por favor las actualizaciones no se descargan, arreglarlo please.
 • I

  @Anonim   2022-03-16 21:47:09

  Kimden:IQ   cihaz:HUAWEI AKA-L29   OS:android 10
  ggggggggfdssaweryuiikjjgfrdesdghhhuuuytgghjjjjjhhhhggghghggggggggghhhhhhhhhhhhhhhh
 • R

  @Anonim   2022-01-31 01:49:29

  Kimden:RU   cihaz:HUAWEI JSN-L21   OS:android 10
  1.0.73 вышла новая версия игры обновите пожалуйста
 • R

  @Anonim   2022-01-27 12:23:17

  Kimden:RU   cihaz:HUAWEI JAT-LX1   OS:android 9
  epepepspdp9881716#-#-#+$8#0#) $($920928(-&1972782827-22() ##! :"": DJ
 • B

  @Anonim   2021-12-05 13:28:13

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A715F   OS:android 11
  update the mod to the 1.0.61 version, pleaaaase!!!!
 • R

  @Anonim   2021-11-28 23:46:35

  Kimden:RU   cihaz:Xiaomi Redmi Note 8 Pro   OS:android 11
  мод на игровую валюту пожалуйста очень хочется поиграть
 • D

  @Anonim   2021-11-27 06:00:02

  Kimden:DE   cihaz:samsung SM-A530F   OS:android 9
  version 1.0.60 is out now. can someone update the mod?
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Merge Manor x The Smurf Collab şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (152) Sürümler of Merge Manor x The Smurf Collab şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Merge Manor x The Smurf Collab şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme