HappyMod › Games › Puzzle › My Lottery Dream Life Mod
My Lottery Dream Life Mod

My Lottery Dream Life şık APK 1.3.60

Güncelleme açık: 2022-06-06

My Lottery Dream Life şık değiştirilmiş bir versiyonudur My Lottery Dream Life tarafından geliştirildi Cookapps. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: 1.3.60 Ödüller için reklamdan kaçınmak için değişikl... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz My Lottery Dream Life 1.6.08 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıMy Lottery Dream Life şık APK 1.3.60
versiyon1.3.60
Güncelleme açık2022-06-06
Boyut78.09 MB
Mod Bilgisi1.3.60 Ödüller için reklamdan kaçınmak için değişiklik değiştirme. [Hatırlatma] Bu oyun Google üç parça ...
geliştiriciCookapps
Ringtone İndirCartoon Ringtone
KategoriPuzzle
Google Play'den edininMy Lottery Dream Life
Orijinal apk'yı indirinMy Lottery Dream Life (78.09 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
My Home Design - Modern City şık APK
Home Design - Luxury Interiors şık APK
My First Makeover şık APK
Master Paradise Makeover şık APK
Home Design - Hotel Renovation şık APK
Idle Berserker: legend of rpg şık APK
Wonder Merge - Match 3 Puzzle şık APK
Home Design : My Dream Garden şık APK
Home Design Life: Remodel Game şık APK
My Home Design : Modern House şık APK
Magic Cat Tiles şık APK
My Lottery Dream Life şık APK
Home Design : Hawaii Life şık APK
TailedDemonSlayer - Idle RPG şık APK
Piano Cat Tiles - Room Design şık APK
Home Design : Renovate to Rent şık APK
Merge Manor x The Smurf Collab şık APK
Hero Assemble: Epic Idle RPG şık APK
Home Design : Caribbean Life şık APK
Star Trailer şık APK
Bağlantılar İndir:

My Lottery Dream Life şık APK 1.3.60

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (78.09 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Cartoon Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler My Lottery Dream Life şık APK 1.3.60

1.3.60 Ödüller için reklamdan kaçınmak için değişiklik değiştirme.


[Hatırlatma] Bu oyun Google üç parça seti ve bilimsel çevrimiçi eksiklik gerektirir (aksi takdirde kart yüklenir). 
Google üç parça seti ile netizen yoktur.

Lütfen Betta.com Oyun Kutusundan "Google Installer 6.0" veya "Go Google Installer" ı indirin

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Çok çeşitli destek seçenekleri mevcuttur.

Kore oyun geliştiricisi Cookapps, uygulama projesi tarafından sunulan oyunlardan biri olan My Piyangy Dream Life'ı yarattı. Bu projenin amacı herkesin keyif alabileceği oyunlar yaratmaktır; Bu hedefe ulaşmaya çok yakınlar. Piyango hayalim, iOS veya Android işletim sistemini kullanan mobil cihazlardan indirilebilir. Bu işletim sistemlerinden birini çalıştıran tabletlerde de oynanabilir. Oyun My Piyango Rüyası her seferinde sadece bir kişi tarafından oynanabilir. Oyunlar arasında veri kaydetmek için işletim sisteminden depolama izni gerektirir. 2D grafikler son derece pürüzsüzdür ve olağanüstü bir kalite sağlar. Bu, oyunlarınızın gerçekliğe daha yakından benzemesini sağlar. Ayrıca, her oynadığınızda hafif müzik arka planda oynar. Oyunda ses ve müzik ayarlarını açmak, istenmeyen dikkat çekmeden mizahi bir atmosfer oluşturmanızı sağlar. Bu halka açık yerlerde yapılabilir; Ancak, halka açık bir ortamda değilken bu ayarları kapatmak en iyisidir. Piyango Dream Life, oyununuzu bir Facebook hesabıyla senkronize etmenizi sağlar. Bu şekilde, yeni bir cihazda oynarken başlama konusunda endişelenmenize gerek yok.

# Oyun nasıl oynanır burada açıklanır.

Piyango Dream Life, gelecekte geçen bir anlatı oyunu. Piyangoyu kazanarak ve müşterileriniz olarak Hollywood ünlüleri ve yeni evlilerle çalışmaya başlar. Evlerini dekore etmeniz isteniyor. Yeni mobilya veya eşyalar elde etmek için altın paralar kullanan görevleri tamamlamanız gerekir. Bu koleksiyon paralarıyla küçük oyunları tamamlayarak yeni ürünlere veya mobilyalara erişmek de mümkündür. Aşağıda bu mini oyunların her biri için adım adım bir kılavuz var. Oyun kendi hedefleriyle farklı aşamalara ayrılmıştır. Seviye 1 olan ilk aşama, 12 kahve fincanı toplamanızı gerektirir. Bununla birlikte, seviyeyi tamamlamak için fayansların altına gizlenmiş tüm fenerleri bulmanız gerekir. Ayrıca bu aşamada, oyunun ilerlemesini güncelleyecek görevleri tamamlayabilirsiniz. Örneğin, 12 palyaçonun hepsini seviyede saklayan 12 maske toplama görevi eklenebilir. Bu hedefleri tamamladıktan sonra, Seviye 2'ye geçeceksiniz. Bu aşama 11 kase ve 11 plaka bulmanızı gerektirir. Yine, bu seviyedeki tüm gizli fenerleri ve sembolleri bulursanız yeni görevler eklenebilir. Bir sonraki aşamaya seviye 3 denir ve aynı renkteki 4 blokla eşleşmenizi ister. Bu alanda gizli 15 madeni paranın hepsini bulursanız, ilerlemenizi güncelleyen bir görev eklenebilir. Bu görevleri tamamladıktan sonra, aynı rengin 5 bloğunu kare şeklinde eşleştirmeniz gereken 4. Seviye'ye geçeceksiniz. Bu alanda saklanan 30 mumun hepsini bulursanız yeni görevler eklenebilir; Bunlar tamamlandıktan sonra, bir roket ekleyen bir görev görünecektir. Son seviye 5'tir ve 5 bloğu düz bir çizgide hata yapmadan yansıtmanızı gerektirir. Piyango çizimimde birçok para biriktirdiğimde yeni eşyalar kullanıma sunuluyor. Bunlar hayat hikayem için ek seçeneklerin kilidini açar. Mevcut tüm süslemeler sayesinde piyango rüya hayatım harika görünüyor. Zemin, duvar boyası ve mobilyalar da dahil olmak üzere bir odanın birçok yönünü değiştirebilirsiniz. Özellikle mobilyalar aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli stillere sahiptir. Bunun dışında, kilim ve ahşap gibi yaşlanan malzemeleri metal korkuluklar ve aydınlatma armatürleri gibi yeni seçeneklerle değiştirebilirsiniz. Ayrıca eski alanları dekorlarını değiştirerek güncelleyebilirsiniz - örneğin, güzel bir resim için mavi bir kanepeyi değiştirerek.

# Evler, düzgün bir şekilde süsleyebilmeleri için destek malzemelerine ihtiyaç duyar.

Piyango rüya hayatımda 46 kadar ev dekore edilebilir. Her evin kendi hikayesi ve özel gereksinimleri vardır. Örneğin, şanslı bir beyefendi, lüks usta süit veya sıcak modern mutfak için modern villa. Şu anda Modern Family Home, Modern Oturma Odası ve Lavish Mutfak gibi birçok ev var. Okyanus manzaralı bir banyo oluşturmak için Bianca'nın yardımınıza ihtiyacı var. Pahalı şeyleri sever ve lüks odalarda yalnız zaman geçirir. Onu okyanus manzaralı süslü banyoda bulabilirsiniz. Richard, nihayet torunlarından kurtarıldıktan sonra bir kitap yazmayı umuyor. Kolayca odaklanabilmesi ve ilham alabilmesi için yaratıcı ilham için bir çalışma yaratmanız gerekiyor. Gelecekte, bitirme konusunda strese ihtiyacınız olmayan ek evler var. Oyun oyunculara çalışmak için ek araçlar sağlar; Bunlar, mini oyunlardaki belirli blokları kırabilen çekiçler içerir. Vakum veya seçilen sütunu çıkarmak için bir matkap kullanın. Emme kullanarak yatay çizgileri de çıkarabilirsiniz. 25 bloğu 5 dikey ve 5 yatay olarak temizlemek için bomba kullanın. Görevlerinizi hızlı bir şekilde tamamlamak için doğru araçları kullanın.

# Yoğun bir strateji oyunu oynamak, becerilerinizi geliştirmek ve zihinsel rahatlama sağlamak için ikili bir amaca hizmet eder.

Piyango Dream Life, hem çocuklar hem de yetişkinler için uygun ve anlaşılması kolay bir oyun stiline sahiptir. Oyunu oynamadan önce, oyun sırasında kendinizi dikkatini dağıtmamak için çok fazla düşünmekten kaçının. Piyango rüya hayatım oynamak için internet bağlantısı gerektirmez. Bu, oyunu herhangi bir yerde oynayabileceğiniz ve Wi-Fi, 3G veya 4G hakkında endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Oyun, ev tasarımındaki popüler Pinterest trendlerinden ilham alıyor. Mobilyalar sayesinde yeni fikirleri gerçek bir ortamda keşfedebilirsiniz. Bu, yeni konseptlerinizi günlük yaşama getirmenize yardımcı olur. Piyango Dream Life, yukarıdaki şeyler sayesinde 5 milyondan fazla indirildi. Sanat eserleri oluşturmak ve tasarım becerilerini geliştirmek için popüler bir uygulama. Koleksiyonunuza ekleyelim. ———

# My Lottery Dream Life şık APK 1.3.60 Özellik:

Fantezi hayatını yaşamak ister misin? Son piyango kazanan her yeni bölüm için lüks mülkler tasarlayın. Piyango Dream Home'u bugün oynayın, bir iç dekoratörün hayatını yaşamanızı sağlayan heyecan verici ve bağımlılık yapan bir oyun. Yeni bir yaratıcı hobi başlatın! Ev dekor stilleriyle oynayın, yaratıcılığınızı ifade edin ve gece milyarderler için muhteşem iç alanlar oluşturarak tasarım becerilerinizi geliştirin! Piyango rüya evimde, estetik tasarımlar oluşturarak, evleri yenileyerek ve müşterilerinizin hayallerinin gerçekleştiğini görerek inanılmaz seçimler yapabilirsiniz. Ultra kaliteli grafiklerde kusursuz tasarımları keşfetmek için eğlenin. En iyi trend olan Pinterest ev tasarımlarından ilham alın, Ikea ile mobilya gibi oynayın ve yeni fikirlerinizi gerçek hayatınızda uygulayın. -Bir Villalar, Ünlü Villalar ve daha fazlası dahil olmak üzere lüks mülkleri, -Br> -Br> -Br> -b> -br> -Br> -Br> -Genleri ve eski binaları ve odaları rötuşlayın, yenileyin ve rötuşlayın. Modern -Kendinizi inanılmaz bir üst düzey tasarımcı mobilya, aydınlatma, döşeme ve diğer dekor ile eksprese edin. O zaman benim piyango rüya evim sizin için mükemmel bir ev tasarım oyun alanı. Benim piyango rüyası ev oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun içi eşyalar gerçek para için de satın alınabilir. Canlı ev tasarım topluluğumuza: Facebook: https://www.facebook.com/purplecowstudios/ Instagram: https: //www.instagram. com/purplecowstudio_cookapps/

Çok çeşitli destek seçenekleri mevcuttur.
Oyun nasıl oynanır burada açıklanır.
Evler, düzgün bir şekilde süsleyebilmeleri için destek malzemelerine ihtiyaç duyar.
Yoğun bir strateji oyunu oynamak, becerilerinizi geliştirmek ve zihinsel rahatlama sağlamak için ikili bir amaca hizmet eder.

# Nasıl indirilir ve kurulur My Lottery Dream Life şık APK 1.3.60 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan My Lottery Dream Life modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. My Lottery Dream Life mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den My Lottery Dream Life indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında My Lottery Dream Life arayın.

# Tam Özellikler My Lottery Dream Life şık APK 1.3.60

// İndirme Bilgileri //

Boyut78.1MB
versiyon1.3.60
Sürüm Kodu180
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE INTERNET BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE RECEIVE_BOOT_COMPLETED AD_ID WAKE_LOCK BILLING FOREGROUND_SERVICE READ_EXTERNAL_STORAGE WRITE_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
Diğer:
Uygulamaların ağlar hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkında bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Bir uygulamanın, sistem önyükleme işlemini bitirdikten sonra yayınlanan Action_boot_Completed'i almasına izin verir

PowerManager Wakelocks, işlemciyi uykudan veya ekrandan karartmayacak şekilde önlemek için wakelocks.:

Depolama:
Bir uygulamanın harici depolama alanından okunmasına izin verir
bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK30
Hedef SDK Txt30
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi Donanım Özellikleri:
Uygulama cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özellikleri kullanır.
Kullanıcı Özelliği TouchScreen Donanım Özellikleri:
Uygulama, Mobil İletişim için Global Sistemi (GSM) Telefon Radyo Sistemi kullanıyor.
Uygulama, cihazın tutam hareketleri gibi temel iki noktalı çokluitok özelliklerini kullanıyor, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmiyor.
Bu, Android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst setidir .; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş multitouch özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, Android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir süper kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği #Uygulama, cihazın portre veya peyzaj oryantasyonunu kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, her iki özelliği de bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor My Lottery Dream Life şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın My Lottery Dream Life şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 37

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (37)

 • 4

  @Anonim   2024-01-03 07:49:22

  Kimden:419   cihaz:KFONWI   OS:android 9
  es la mejor para distraerse
 • I

  @Anonim   2023-11-24 23:52:34

  Kimden:ID   cihaz:CPH2127   OS:android 12
  Gk sesuai
 • U

  @Anonim   2022-04-09 14:21:12

  Kimden:US   cihaz:SM-A515F   OS:android 11
  no ofrece ningún beneficio, es un juego completamente normal
 • G

  @Anonim   2021-10-21 09:42:48

  Kimden:GB   cihaz:SM-M307F   OS:android 11
  the mod is not working. once you login there is no mod
 • H

  @Anonim   2021-09-17 04:51:43

  Kimden:HU   cihaz:DUB-LX1   OS:android 8.1.0
  Nagyon jooooooooooo
 • V

  @Anonim   2021-08-09 02:59:53

  Kimden:VN   cihaz:SM-G965N   OS:android 10
  nó ko hoạt động................
 • U

  @Anonim   2021-06-10 06:29:37

  Kimden:US   cihaz:SM-A217M   OS:android 10
  jajwcsyusbwldosbsbdidnwbdhiflehe7eurbvfhd
 • A

  @Anonim   2021-06-02 07:26:06

  Kimden:AR   cihaz:moto e(6) plus   OS:android 9
  No funciona. Es igual al original..
 • P

  @Anonim   2021-05-09 15:07:37

  Kimden:PA   cihaz:ELE-L04   OS:android 10
  No funciona, es igual al de la tienda
 • T

  @Anonim   2021-04-27 08:33:41

  Kimden:TR   cihaz:CPH2109   OS:android 11
  kurulmadi niye anlamadim
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin My Lottery Dream Life şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler My Lottery Dream Life

 • G

  @Anonim   2021-04-26 08:12:42

  Kimden:GB   cihaz:OPPO CPH1909   OS:android 8.1.0
  es funktioniert nicht für mich, es funktioniert nicht. habe einen mod
 • E

  @Anonim   2020-12-14 01:03:07

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi M2004J19C   OS:android 10
  hid in the next go to a different time jsicsiwciwve
 • I

  @Anonim   2020-08-27 10:53:14

  Kimden:ID   cihaz:samsung SM-A205F   OS:android 10
  request mod/koin/ uang tidak terbatas (9999999999999)
 • I

  @Anonim   2020-08-22 21:19:40

  Kimden:ID   cihaz:vivo vivo 1907   OS:android 9
  mod often does not work and just like the original game, please fix this mode as best you can
 • I

  @Anonim   2020-08-16 09:34:26

  Kimden:ID   cihaz:OPPO CPH1911   OS:android 9
  request mod uang/koin/long energy yang tidak terbatas
 • U

  @Anonim   2020-08-14 14:09:25

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A115F   OS:android 10
  i want my lottery dream home mod, i like to play this game. so i hope will have the mod of this game. this game very nice and i like thia
 • U

  @Anonim   2020-08-04 07:23:49

  Kimden:US   cihaz:vivo vivo 1723   OS:android 9
  please upload unlimited coins and lives 99999999,999999
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

My Lottery Dream Life şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (5) Sürümler of My Lottery Dream Life şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler My Lottery Dream Life şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme