HappyMod › Games › Puzzle › Wonder Merge - Magic Merging and Collecting Games Mod
Wonder Merge - Magic Merging and Collecting Games Mod

Wonder Merge - Magic Merging and Collecting Games şık APK 1.4.21 [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma][Mod Menu]

Güncelleme açık: 2024-05-17

Wonder Merge - Magic Merging and Collecting Games şık değiştirilmiş bir versiyonudur Wonder Merge - Magic Merging and Collecting Games tarafından geliştirildi Cookapps. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Üretilen menü işlevi 1. Elmas +1000 2. İnci +1000 ... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Wonder Merge - Magic Merging and Collecting Games 1.4.21 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıWonder Merge - Magic Merging and Collecting Games şık APK 1.4.21 [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma][Mod Menu]
versiyon1.4.21
Güncelleme açık2024-05-17
Boyut129.21 MB
Mod BilgisiÜretilen menü işlevi 1. Elmas +1000 2. İnci +1000 3. Altın madeni para +1000 4. Mağazada ücretsiz elm ...
geliştiriciCookapps
Ringtone İndirCartoon Ringtone
KategoriPuzzle
Google Play'den edininWonder Merge - Magic Merging and Collecting Games
Orijinal apk'yı indirinWonder Merge - Magic Merging and Collecting Games (129.21 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
My Home Design - Modern City şık APK
Home Design - Luxury Interiors şık APK
My First Makeover şık APK
Master Paradise Makeover şık APK
Home Design - Hotel Renovation şık APK
Idle Berserker: legend of rpg şık APK
Wonder Merge - Match 3 Puzzle şık APK
Home Design : My Dream Garden şık APK
Home Design Life: Remodel Game şık APK
My Home Design : Modern House şık APK
Magic Cat Tiles şık APK
My Lottery Dream Life şık APK
Home Design : Hawaii Life şık APK
TailedDemonSlayer - Idle RPG şık APK
Piano Cat Tiles - Room Design şık APK
Home Design : Renovate to Rent şık APK
Merge Manor x The Smurf Collab şık APK
Hero Assemble: Epic Idle RPG şık APK
Home Design : Caribbean Life şık APK
Star Trailer şık APK
Bağlantılar İndir:

Wonder Merge - Magic Merging and Collecting Games şık APK 1.4.21 [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma][Mod Menu]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (129.21 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Cartoon Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Wonder Merge - Magic Merging and Collecting Games şık APK 1.4.21 [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma][Mod Menu]

Özellik V1 Özellik:
Sınırsız para

Özellik V2 Özellik:
Üretilen menü işlevi
1. Elmas +1000
2. İnci +1000
3. Altın madeni para +1000
4. Mağazada ücretsiz elmas satın alın (aktif anahtar kullanımı)
5. Ücretli arazinin ücretsiz satın alınması (aktif anahtar kullanımı)
[Önlemler]: Yeni sürüm, internete girmesi için bilimsel erişim gerektirir.

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Genel bir giriş, incelenen konuya genel bir bakış görevi görür.

Wonder birleşmesinde bir Wonderscoper olarak, kurak, dondurulmuş veya yıkık toprakları restore etmek için kullanabileceğiniz bir fantezi dünyasına seyahat edersiniz. Ayrıca, mistik yaratıklarla bağlantı kurarsınız ve 1 numaralı birleştirme ve topla kendi adanızı yaratırsınız. Sky Meadow yüzyıllardır var. Sakinleri duygusuz ve bencil hale gelene kadar gezegendeki en büyülü yerlerden birine dönüştü. Şart gördükleri için toprağı depresyona girdiler ve bozulmasına neden oldular. Bu nedenle, yaratıkları birleştirmeli ve araziyi yenileyebilmeleri için gelişmelerine yardımcı olmalısınız. Bir seferde üç öğeyi kaynaştırarak, her öğe için yeni evrim yollarının kilidini açabilirsiniz. Bu, ejderhaları ve diğer yaratıkları toplamanıza ve kırık topraklardaki hasarlı bölgeleri iyileştiren füzyon büyeğinizin kilidini açmanıza olanak tanır - onu hayallerinizin bir cenneti haline getirin.

# Yakınlaşan Varlıklar

Wonder Birge, K8M8 tarafından oluşturulan benzersiz bir füzyon oyunudur. Oyuncuların kara yaratıklarını karıştırmasına ve oyunda sonsuz büyülü eşyaları keşfetmelerine olanak tanır. Oyuncular onları yeni eşyalara dönüştürmek için üç veya daha fazla yaratığı karıştırabilirler. Ardından, yeni evrimsel aşamalar oluşturmak için bu yeni öğeleri karıştırabilirler. Bu tüm oyuncular için gerçekten eğlenceli bir oyun! Oyun içi farklı eşya türlerini birleştirmek yenilerini yaratır. Elfler bu füzyonları hızlı ve kolay bir şekilde yaratırlar. Bu, oyuncuların araziyi çözerek ve siyah eşyaları kaldırarak mat bir görünümle yeni eşyalar oluşturmasını ve araziyi geliştirmelerini kolaylaştırır.

# Yumurta olmak, hayatta kalan kappi için tekrarlayan bir süreç olmuştur.

Büyülü birleştirme yoluyla kurak topraklara yeni yaşam formları eklemek, sarı çevrelerin birleşmesiyle elde edilebilir. Bu çevreler, iki veya daha fazla ilgisiz öğenin birleştirilmesini temsil eder. Araziyi geliştirmek için bu çevreleri birbirine ekleyin. Wonder birleştirme, yaratıcı ve yaratık arasındaki çizgileri bulanıklaştıran fantastik melezlere dönüşen birçok farklı fonksiyonel yumurtayı ortaya çıkarmak için birçok oyun seviyesi gerektirir. Birine kaynaştığında, bu mistik yaratıklar sınırsız işlevsellik sunan mistik yumurtalar toplamak için gelişir. Metin burada bitmiyor: Fusion'a yapılan pek çok denemeden sonra tekrarlanmaya devam ediyor. Birden fazla canlıyı birleştirerek daha fazla yumurta üreteceksiniz. Bu yumurtalar, arazinize yeni yetenekler veren daha farklı hayvan türlerini yumurtadan çıkarmanıza izin verir. Çeşitli büyülü ejderhalar dünyanızı geliştirmek için sizinle birlikte çalışır.

# Dominyonunuza arazi eklemek için sihir geliştirin.

Wonder birleştirme oyuncuları, daha yeni arazi iyileştirmeleri yaratmak için sürekli toplanır ve birleşir. Ayrıca yeni yaşam biçimleri yaratmak için yaratıkları sık sık birleştirirler. Elfler, birçok canlıyı birleştirdiğinizde ve daha fazla yumurta bıraktığınızda destek sağlayarak arazinizi genişletmeye yardımcı olur. Bu, koleksiyonunuza daha fazla arazinin eklenmesine yol açar. Aynı türdeki herhangi bir yaratığı serbestçe kaynaştırabilirsiniz. Bu tamamen ücretsizdir, böylece herhangi bir hücredeki herhangi bir yaratığı kaynaştırabilir ve toprağınızı geliştirmenize yardımcı olmak için yumurtalara birleştirebilirsiniz. Ayrıca, ejderhaları ve yumurtaları boş zamanlarınızda özgürce birleştirebilirsiniz. Bu bulmaca oyununun amacı, çeşitli yaratıkları, ejderhaları ve yumurtaları birbirine kaynaştırarak Sky Meadow'u restore etmektir. Ayrıca, oyuncu yaratıkları geliştirmek ve Sky Meadow'u kurtarmak için ejderhaları toplamalıdır. Bu oyunun zorluğu, oyuncunun karşılaştığı her yeni seviyede artar. Oyunun hoş işitme ve görsel bileşenleri onu birçok oyuncu için cazip hale getiriyor. Sonuç olarak, oyunun ne kadar bağımlılık yapmayı belirlerken bu iki niteliğin gerekli olduğunu düşünürler. Yeni ve gelişmiş bir dünya inşa etmek için, oyuncular yok edilen kiri ortadan kaldırmak amacıyla bir savaşa giriyorlar.

# Wonder birleştirme modunu indirin ve oynamak için harika bir alternatif dünya elde edin.

Sky Meadow Harikalar Diyarı yüzyıllardır muhteşem bir şekilde korunmuştur. Ancak, sakinleri bir zamanlar önemsedikleri araziyi giderek daha fazla ihmal ediyorlar. Artık onu sevmiyor, önemsemiyorlar veya koruyorlar. Sky Meadow'un yok edilmesini ve terk edilmesini engelleyen tek şey sensin. Varlığınız, bu sakin cenneti eski ihtişamına geri getirmek için hayati önem taşıyor.

# Oyunun sevimli grafikleri önemli bir satış noktasıdır.

Sky Meadow'u keşfederken, oyuncular çok çeşitli manzaralarla karşılaşır. Keşfettiğiniz arazi boyutu artar, daha fazla yaratık ve çağrılı canavarlar ortaya çıkar. Her biri görsel olarak hoş ve çekici. Uçan maskotların altında yüzlerce çiçek çiçek açıyor. Pırıltılı sandıklar ve mücevherlerle çevrili, aşağıdaki değerli hazinelerdir. Ayrıca, sıkı sıkıya bağlı bir oyun arkadaşı ailesi gökyüzünde yüksekte duruyor. Kartların görüntüleri kalpleri büyüleyen romantik bir cennet arazisi yaratıyor.

# Olması gerektiği gibi cennet diyarını canlandırın.

Deadlands'i restore etmek için, bahar perisinin birbirine bağlanmak için 3 özdeş canlıya ihtiyacı vardır. Bu oyun tamircisi, oyuncuların küçük yaratıkları yere bağlamak için birlikte çalıştıkları için Merge'nin başarısını merak etmenin anahtarıdır. Küçük, sevimli ve çiçek/bitki benzeri, bu yaratıklar yeniden bağlandıklarında kendilerinin daha büyük versiyonlarına dönüşür. Yaşayan yaratıklar ölü toprakları birbirine bağlar. Bu canlı bağlantı, aksi takdirde doğal olarak hayata dönemeyecek olan araziyi iyileştirir. Oyuncular ayrıca faunları dirilişleriyle yeniden birleştirmelidir. Bunu başarmak için, masalların - taranmış yaratıkların sembollerini uyandırmalıdırlar. Bunu yapmak, toplanan yaratık içeren yumurtaların birleştirilmesini gerektirir. Ruh varlıkları Sky Meadow'da yaşarlar. Domuzlar, tavşanlar, ejderhalar veya geyik gibi dünyanın hayvanlarına benziyorlar. Sadece bu çağrılan canavarlar havada uçabilir ve sihir yapabilir. Bu ruhları savaşa çağırmak için, birleştirdiğiniz belirli bir ağaca dokunun. Yaratık, hayatı yakın zamanda ölen veya ıssız bir kara kütlesinin yaşayan sakinlerine geri döndürür. Ayrıca ölü ve çorak topraklara bir yaşam kaynağı sağlar.

# Kalkınma ve birlik yeni şeylerin yaratılmasına yol açar.

Sky Meadow aleminde sonsuz değişim ve evrim devam ediyor. Bu fantezi dünyasında yer alan tüm materyallerden, sadece canlılık mücevherleri, heykeller ve diğer cansız nesneler formu değiştirebilir. Bununla birlikte, gelişen yaratıklar ve çağrılan canavarlar da mümkündür. Her şeyin füzyonu ve evrimi bile anlayışın ötesindedir. Çok sayıda canlıyı birleştirmek onlara görünüşte sınırsız şekil değiştiren güçler verir. Sonuç olarak, çağırdıkları herhangi bir yaratık daha büyük ve daha güzel büyür.

# Wonder Merge - Magic Merging and Collecting Games şık APK 1.4.21 [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma][Mod Menu] Özellik:

Harikalar dünyasına seyahat edin, yozlaşmış toprakları iyileştirmek için sihrinizi kullanın, harika, fantastik yaratıklarla arkadaş olun ve 1 numaralı birleştirme ve toplama oyunu Wonder Merge'de kendi fantastik adanızı birleştirin. Büyülü Sky Meadow yüzyıllar boyunca gelişti. ta ki sakinlerinin bencilliği toprağın bozulmasına neden olana kadar. Artık toprağı iyileştirmek ve laneti ortadan kaldırmak için tüm yaratıkların bir araya gelmesi gerekiyor. 3 veya daha fazla öğeyi eşleştirmek ve birleştirmek, her birinin evrimini ortaya çıkarır, yumurtaları birleştirmek, ejderhaları ve diğer yaratıkları toplamaya yardımcı olur ve birleştirme büyünüzü serbest bırakmak, yozlaşmış ejderha topraklarını iyileştirir ve onları sihirli bir cennete dönüştürür! Wonder Merge birleştirme oyunlarına adım atın! ⭐ Birleştirme, sonsuz sihirli eşyaların evrimini ortaya çıkarır! Yumurtaları birleştirmek onlara yumurtalardan fantastik fantastik ejderhalara dönüşme olanağı sağlar! Toplanacak düzinelerce sihirli ejderha ve yaratık evrimi var! ⭐ Sihirli oyun ülkenizi büyütmek ve geliştirmek için evrimleri birleştirmeye ve toplamaya devam edin! ⭐ Wonder Merge oyununda birleştirme tamamen ücretsizdir! İstediğiniz zaman birleşmekte özgürsünüz ve bir kuruş ödemeden yumurtaları veya ejderhaları toplamakta özgürsünüz! Gökyüzü Çayırını iyileştirmek sizin elinizde; yumurta birleştirme, ejderha toplama, yaratık evrimi - tüm bunlar ve daha fazlası toprağı kurtarmak sizin elinizde.

Genel bir giriş, incelenen konuya genel bir bakış görevi görür.
Yakınlaşan Varlıklar
Yumurta olmak, hayatta kalan kappi için tekrarlayan bir süreç olmuştur.
Dominyonunuza arazi eklemek için sihir geliştirin.
Wonder birleştirme modunu indirin ve oynamak için harika bir alternatif dünya elde edin.
Oyunun sevimli grafikleri önemli bir satış noktasıdır.
Olması gerektiği gibi cennet diyarını canlandırın.
Kalkınma ve birlik yeni şeylerin yaratılmasına yol açar.

# Nasıl indirilir ve kurulur Wonder Merge - Magic Merging and Collecting Games şık APK 1.4.21 [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma][Mod Menu]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Wonder Merge - Match 3 Puzzle modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Wonder Merge - Match 3 Puzzle mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Wonder Merge - Match 3 Puzzle indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Wonder Merge - Match 3 Puzzle arayın.

# Tam Özellikler Wonder Merge - Magic Merging and Collecting Games şık APK 1.4.21 [Ücretsiz ödedi][Ücretsiz satın alma][Mod Menu]

// İndirme Bilgileri //

Boyut129.2MB
versiyon1.4.21
Sürüm Kodu501425
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE WRITE_EXTERNAL_STORAGE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE POST_NOTIFICATIONS AD_ID BIND_APPHUB_SERVICE WAKE_LOCK VIBRATE BILLING ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION READ_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.

vibratör.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolama birimine yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolama biriminden okumasına izin verir.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Wonder Merge - Magic Merging and Collecting Games şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Wonder Merge - Magic Merging and Collecting Games şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 44

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (44)

 • F

  @Anonim   2024-06-07 01:54:13

  Kimden:FR   cihaz:SM-A536B   OS:android 14
  working
 • U

  @Anonim   2024-05-30 12:07:29

  Kimden:US   cihaz:CPH2617   OS:android 13
  love you too
 • U

  @Anonim   2024-05-29 07:01:38

  Kimden:US   cihaz:CPH1819   OS:android 10
  I'm new to the game
 • U

  @Anonim   2024-05-18 16:54:29

  Kimden:US   cihaz:Pixel 4   OS:android 7.1.2
  good job
 • U

  @Anonim   2024-05-18 16:54:11

  Kimden:US   cihaz:Pixel 4   OS:android 7.1.2
  not work
 • U

  @Anonim   2024-05-08 23:43:34

  Kimden:US   cihaz:V2109   OS:android 13
  unlimited money
 • U

  @Anonim   2024-05-04 03:10:14

  Kimden:US   cihaz:G63   OS:android 13
  works good, however anything out of the shop other than land you can get plus it keeps crashing when in the creature museum but that could be because the app has been updated while this mod hasn't
 • G

  @Anonim   2024-04-30 04:11:03

  Kimden:GB   cihaz:2209116AG   OS:android 13
  love this game allot
 • U

  @Anonim   2024-04-20 11:13:54

  Kimden:US   cihaz:CPH2515   OS:android 14
  Works well, can't buy anything that is out of the diamond shop though. You still can buy Islands!
 • E

  @Anonim   2024-04-17 17:11:20

  Kimden:EG   cihaz:Lenovo K14   OS:android 11
  ااااه
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Wonder Merge - Magic Merging and Collecting Games şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Wonder Merge - Magic Merging and Collecting Games

 • U

  @Anonim   2022-01-06 18:46:14

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1909   OS:android 8.1.0
  can someone make a free purchase mod cause i really wanna but the season pass if you can thank you ❤️
 • U

  @Anonim   2021-12-14 22:02:49

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-A720F   OS:android 8.0.0
  can there please be a working mod with unlimited diamonds and coins and pearls? please
 • R

  @Anonim   2021-03-28 20:22:42

  Kimden:RU   cihaz:ZTE ZTE Blade L8RU   OS:android 9
  зделайте пожалуйста мод игры на новую версию..просто вышла новая версия игры 1.2.02
 • U

  @Anonim   2021-02-08 06:44:31

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-N960U   OS:android 10
  Can someone add free purchases with infinite coins and pearls please?
 • U

  @Anonim   2021-01-12 13:53:58

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1909   OS:android 8.1.0
  please izinkan aku untuk bisa downoald mod ini p tlg tlg tlg pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp0pppppppp0p0pppppp
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Wonder Merge - Magic Merging and Collecting Games şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (85) Sürümler of Wonder Merge - Magic Merging and Collecting Games şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Wonder Merge - Magic Merging and Collecting Games şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme